Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 19.08.2011 00:56:17 vasta tsitaadiga

Bljaaa see asi näeb ikka nii ilus ja smooth välja. Me want!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lohepoiss
HV vaatleja
Lohepoiss

liitunud: 21.04.2010




sõnum 19.08.2011 18:41:41 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
PUURE EPCNESS!!!
http://www.gametrailers.com/video/gc-11-guild-wars-2/719218?

Palidore (kommentaar videol) kirjutas:
I've stayed away from mmos the past couple years myself due to lack of innovation over the years, as well as being let down by AoC, WAR, and most recently Aion.
I'm anxiously anticipating Guild Wars 2 though, as ArenaNet has been very vocal and passionate about doing away with dated standards and lots of the negative stigma that comes with most mmos. It's really a labor of love that is doing many things right and pushing things forward; if you used to love mmos much like I did, I'd really recommend looking into GW2 more.

+1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 27.09.2011 21:40:49 vasta tsitaadiga

Tere kõigile mänguritele!

Guild Wars 2 on hetkel vaieldamatult üks kõige oodatuimaid mänge ning seetõttu on loogiline, et paljud huvilised selle kohta uudiseid ja muud teavet otsivad.
Ma ise olen suur fänn ja mind häiris asjaolu, et polnud ühtegi korraliku, lihtsat ja mugavat saiti, kust saaks kõik uue info mängu kohta kohe kätta. Seepärast panime sõbraga pead kokku ja tegime ise lehekülje, mis asub www.gw2camp.com. See on inglise keelne, kuna ideeks on tõsine projekt teha sellest üldkasutatav koht, kuhu tulevikus gw2 mängijad tihedalt pöörduvad.

Me oleme nüüd veidi üle kuu aega toimetanud ning igasugune abi oleks väga lahe. Saidi külastamine, postituste kommenteerimine tuleb alati kasuks. Samuti kui kellelgi on huvi ise midagi GW2 kohta kirjutada, siis see oleks ka väga mõnus. Me üritame luua lehekülge, kus kõik saavad tahtmise korral midagi kirjutada ning teha sait tõesti fännidele.

Aitäh ja võimaluse korrale tutvustage saiti ka sõpradele icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lohepoiss
HV vaatleja
Lohepoiss

liitunud: 21.04.2010




sõnum 13.12.2011 16:23:57 vasta tsitaadiga

Oh shoot! Väga kena leht! GW2 uudiseid hakkan ilmselt sealt vaatama thumbs_up.gif

EDIT:
@GuildWars2 tweetis:
"Yes, Mesmer is the final profession. Seems like someone jumped the gun. Official reveal will be on Wednesday, stay tuned. ~MK"
Nuff said. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 14.12.2011 13:14:32 vasta tsitaadiga

Viimane: MESMER (nagu oligi arvata). Nüüd siis peaks ikka 2011 jooksul ka closed beta tulema. icon_smile.gif


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 13:20:46 vasta tsitaadiga

Väga hea. thumbs_up.gif Mesmer oli GW1-s mu main ja tundub ka siin väga huvitav.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sheriko
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2011 02:45:14 vasta tsitaadiga

Keegi teist veel Guild Warsi originali pelab ?.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Therain15
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2011




sõnum 28.12.2011 21:37:58 vasta tsitaadiga

Naljakas vaadata, kuidas inimeste algne ükskõikne suhtumine, on muutunud räigeks ootusärevuseks.
Kui ma oma peas pussle juppe kokku panen, siis GW2 on raudselt minu game of year (kuigi ma pole seda veel mänginudki) ja ootused on laes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 18.01.2012 11:31:16 vasta tsitaadiga

sheriko kirjutas:
Keegi teist veel Guild Warsi originali pelab ?.


Vahest saab ikka natuke mängitud. Sai just Monument Armor HOM'i jaoks tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3mesis
HV kasutaja
n3mesis

liitunud: 24.03.2007




sõnum 23.01.2012 18:45:34 vasta tsitaadiga

jälgimiseks
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MxS
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2010




sõnum 09.02.2012 20:00:56 vasta tsitaadiga

mul on kogemus GW, mangisin juba 6 aastat. mulle meeldib väga GW ja teeb palju huvitavaks... jah 20lvl piir, ei saa rohkem.
kui guild wars sai titles 30/50-50/50 Hall of Monuments siis saab minna Guild Wars 2. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 16.02.2012 02:17:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


See pani natuke muretsema.. loodan, et nad PC versiooni kuidagi "konsoolistuma" ei hakka icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 17.02.2012 16:32:52 vasta tsitaadiga

See nädalavahetus saab põnev olema. Press NDA liftitakse pealt ära ja vähemalt MikeB (BFF report) ja Totalhalibut lasevad oma mängukogemused ülesse.

Ja nats aja pärast peaks suletud beeta hakkama.

Mike Fergusoni artikkel kuidas nende RealmvsRealmvsRealm bg-d välja nägema hakkavad. Täpsustuseks niipalju et ühes bg-s nelja osatsooni peale kokku võib ligikaudu 2000 inimest korraga möllata ja väidetavalt ei ole õudne lagfest. Tõsine feat serveri optimiseerimise osas kui see tõsi on.

http://www.arena.net/blog/mike-ferguson-on-guild-wars-2-world-vs-world
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.02.2012 20:54:30 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
See nädalavahetus saab põnev olema. Press NDA liftitakse pealt ära ja vähemalt MikeB (BFF report) ja Totalhalibut lasevad oma mängukogemused ülesse.
TB on juba mõne tunni jagu asju üles pannud:
http://www.youtube.com/show?p=VB1pLPfcJI0&s=1

Pve osa vaatasin ära ning asi võib isegi suh-koh hea olla eeldusel, et see autobalanseerimine liiga lihtsaks asju ei tee.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 17.02.2012 21:30:10 vasta tsitaadiga

TB videod siiamaani on Gamescomilt/PAX-ilt. Päris uut kraami saab esmaspäeval näha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.02.2012 12:22:44 vasta tsitaadiga

Seda küll aga mingi enam-vähem adekvaatse pildi peaks ikka ette saama. Vaevalt nad questimissüsteemi radikaalselt muutnud oleks.


Samas vaatasin, et nood relvaspetsiifilised skillid arenesid kuidagi üüratult kiirelt. Ei tea kas see oli lihtsalt messi puhul turboga või milles asi? Kui nood skillid tulevad kätte loetud minutite või isegi mõne tunniga siis võiks see samahästi kui olemata olla imho. Eriliseks progressiooni path'iks seda küll ei peaks. Selle koha pealt võiks vast pigem vaadata LotRO legendaarse geari "leveldamiset" kui tahta seda grindi tegelase pealt gearile lükata.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 18.02.2012 13:18:52 vasta tsitaadiga

Relvaskillid on üks asi ja need on healthimullist vasemal, 3 Mh skilli ja 2 OH skilli.

Healthimullist paremal on special/elite skillid mida saad oma charri spetsiifilisi queste tehes kuni levelcapini. Aga trait/skill süsteemi viimastest videotest saadik on muudetud niiet ei julge 100% midagi väita.

Nagu ma aru sain et isegi kui pvp jaoks upscaletakse lowleveli rahvas peaaegu sama tugevaks põhiparameetrite puhul kui max levelis tegelased siis nad neid elite/special skille ei saa ja 1v1 ei tasu kindlasti minna naturaalselt max levelis rahvaga. Aga saavad kaasa lüüa ilma et oneshotti saaks ja mitmekesi saavad maha küll ma arvan.

Geari grindimise poolest tundub et räägitakse umbes lihtsustatud mõttes et ajad encounterispetsiifilist geari kokku aga kõik on samal ilevelil. Ehk siis shadow resisti farmimine sharazi jaoks või nature resist AQ jaoks.
Konkreetselt hüpet karakteri jõus ei teki kuna kõik kraam on sama ileveliga, item budget on teisiti kulutatud. Mille vastu mul pole küll midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.02.2012 13:23:50 vasta tsitaadiga

Hm, see resist geari kokku ajamine võiks isegi huvitav olla. Seal TB videotes mingi asjapulk väitis, et instadest saab pigem ainul kosmeetilist geari.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 19.02.2012 18:29:18 vasta tsitaadiga

Nojah mis vahet seal on kas saad +2 agi leather rihma või +2 fire resisti andvad sandaalid kui need on eelduseks et järgmise raskusastmega contenti teha.

tsitaat:
Lead Designer Eric Flannum will discuss some of the changes players experienced during this beta weekend event. Plus, we’ll have some very specific information about an upcoming Guild Wars 2 beta event – I guarantee you will not want to miss it!


http://www.arena.net/blog/guild-wars-2-limited-beta-test-begins-today

Veits lekitatud skriine:

http://guildwars2.stratics.com/posts/gamespot-gw2-screen-shots-extra/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.02.2012 17:23:06 vasta tsitaadiga

Hakkab tulema videoid. Esimene siis Mesmeri kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 20.02.2012 21:32:50 vasta tsitaadiga

BFF report ep 100:


Link


Üleüldiselt kõigil super positiivsed emotsioonid olnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 00:19:29 vasta tsitaadiga

Viimati mängisin mmorpg mitu aastat tagasi, aga tundub, et Guild Wars kahega tõmban sõltuvuse tööle.
On ehk juba mõni preorder koht olemas? oleks super, kui tuleks stiimi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.02.2012 00:36:43 vasta tsitaadiga

Võib öelda et ma vist tean kuhu Blizzardi vanakool tuld tõmbas icon_lol.gif '

tsitaat:
The founders of ArenaNet were former employees of Blizzard Entertainment who played important roles in developing the highly successful video games Warcraft, StarCraft, Diablo, Diablo II, and the Battle.net gaming network. Their new studio was briefly called Triforge, Inc.[4] before changing its name to ArenaNet and being acquired by NCsoft.


tsitaat:
Jeff Strain is a game programmer and one of the three founders of ArenaNet. He served ArenaNet and NCsoft as the leader of the Art and Production teams and President of Product Development respectively. He was previously the lead programmer of Blizzard's MMORPG World of Warcraft; he also created the StarCraft campaign editor and worked on Diablo and Warcraft III.


tsitaat:
Patrick Wyatt is a game programmer and one of the three co-founders of ArenaNet.[1] He is the leader of the Network and Technology teams and a programmer for Guild Wars. Before the founding of ArenaNet, he was working in Blizzard Entertainment where he was the Vice President of Research and Development and a senior programmer. Wyatt was the leader of Battle.net gaming network's programming and a major contributor on the multiplayer parts of Blizzard's popular games including StarCraft, Diablo and Warcraft II: Tides of Darkness.[1] Having been in Blizzard for more than eight years, his work also includes earlier Blizzard games like Lost Vikings and Rock N' Roll Racing.


Pole merebioloogid.

Serverid ülerahvastatud ja passid queues? Not in GW2. Lükatakse ajutine servu püsti kus saad questida/pvp-da oma chari peal ja kui jõuad oma päris kodurealmi queues ettetsa kopeeritakse kogu su progress üle ja midagi ei lähe kaduma icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2012 08:30:53 vasta tsitaadiga

Päris huvitav tundub, ootused on jälle tõusnud. thumbs_up.gif Tahaks oma thiefiga lammutada juba. icon_smile.gif

tsitaat:
A big thanks for following us on Facebook! We have a surprise for you tomorrow, so keep an eye on our social networks and website and tell your friends to follow us, too! ~RB

Source
E: täna (homme - sõltuvalt ajatsoonist) lubatakse siis midagi suurt.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 22.02.2012 18:55:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
" ‎...please be an open beta weekend schedule. icon_biggrin.gif"
thumbs_up.gif icon_wink.gif
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2012 21:12:32 vasta tsitaadiga

BETAAAAAAAAAAAAAAAA! beer_yum.gif thumbs_up.gif
https://beta.guildwars2.com/
Hetkel server ülekoormatud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 22.02.2012 21:21:33 vasta tsitaadiga

Tõmbasin softijupikese ära, tegin testi läbi ja saatsin teele. Siis jooksis leht jälle kokku icon_sad.gif

48h on aega, et end kirja panna.

edit: Läks läbi. Ehk veab icon_smile.gif


viimati muutis Status0 22.02.2012 22:18:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 22.02.2012 22:07:44 vasta tsitaadiga

Kirjas! Fingers crossed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 22.02.2012 23:03:52 vasta tsitaadiga

Sain ka mailile hoopis kutse ja panin kirja ära. Ehk läheb ka õnneks icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2012 21:11:28 vasta tsitaadiga

1 tund on veel aega betasse registreerida ennast. icon_wink.gif
E: Läbi ta on ning facebooki andmetel on registreerituid 990 000. Mis te arvate, palju beta key'sid jagamisele läheb?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.02.2012 21:15:13 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Mis te arvate, palju beta key'sid jagamisele läheb?
Minu arusaamist mööda lihtsalt (esialgu) on neil mõned nädalavahetused mil lastakse posu rahvast mängu kallale paariks päevaks ning järgmine kord jälle järgmised jne. Tõsiseks ja pikemaks mängimiseks avamiseni peaks veel kõvasti aega olema.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 24.02.2012 21:25:23 vasta tsitaadiga

Miljon beeta signuppi on kirjas icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.02.2012 22:01:18 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Miljon beeta signuppi on kirjas icon_lol.gif

Seems that I don't have a chance icon_lol.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 22:45:05 vasta tsitaadiga

Suurem võimalus eesti lotoga vist võita icon_biggrin.gif
Kuna siis teada saab tulemused?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 27.02.2012 13:39:20 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
Suurem võimalus eesti lotoga vist võita icon_biggrin.gif


Mõni ostis rohkem kui ühe pileti ja nuias ka sõpradelt, et tema eest pileti ostaksid icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3mesis
HV kasutaja
n3mesis

liitunud: 24.03.2007




sõnum 27.02.2012 17:11:28 vasta tsitaadiga

kui keegi saab, andke teada... ma jõudsin sign-uppida, aga pole veel kinnitatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.02.2012 17:22:42 vasta tsitaadiga

Olen ka ofc kirjas. Eks näis kas joppab.

Muide kes paaniliselt betasse tahab, siis pre-orderi tegijad peaks kõik saama.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 18:02:28 vasta tsitaadiga

NDA tõttu ei tohi isegi öelda, kui betasse saad!!! icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 27.02.2012 18:36:06 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:

Muide kes paaniliselt betasse tahab, siis pre-orderi tegijad peaks kõik saama.


Allikat kk.

Praegu ainult G2Play alustas vist lambika preorderi pakkumisega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.02.2012 18:56:17 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Redikate kirjutas:

Muide kes paaniliselt betasse tahab, siis pre-orderi tegijad peaks kõik saama.


Allikat kk.


http://guildwars2pc.com/guild-wars-2-pre-order/
tsitaat:
Buying the game today will also ensure invitation to any open beta or head start program that is a Guild Wars 2 Pre Order bonus


tsitaat:
Praegu ainult G2Play alustas vist lambika preorderi pakkumisega

http://www.amazon.com/Guild-Wars-2-Pc/dp/B001TOQ8X4
http://www.gamestop.com/pc/games/guild-wars-2/75863

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.02.2012 18:58:00 vasta tsitaadiga

Kindel, et tegu pole lihtsalt referralite püüdmisega? Too guildwars2pc tundub olevat mingi lambileht icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.02.2012 19:28:31 vasta tsitaadiga

Ei ole 100% kindel. Sellepärast oli mu esimeses postituses ka veidikene kahtlust.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3mesis
HV kasutaja
n3mesis

liitunud: 24.03.2007




sõnum 27.02.2012 19:34:20 vasta tsitaadiga

hahaha... neil lause vigane icon_biggrin.gif

"Buying the game today will also ensure invitation to any open beta"

OPEN beta ongi kõigile. praegu käib CLOSED beta, ehk siis mitte kõigile.
see ongi open ja closed beta vahe, open beta on vahetult ennem väljatulekut, serverite tõsine stresstest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 27.02.2012 23:50:32 vasta tsitaadiga

With over a million folks signing up for the Guild Wars 2 closed beta, NCSoft and Arena.Net have announced that the next closed beta event will take place at the end of March.
http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/thread/342388

Confirmed in twitter:
https://twitter.com/#!/GuildWars2/status/174153321702113281
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 28.02.2012 12:39:28 vasta tsitaadiga

Bah... masendav.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 03.03.2012 15:46:14 vasta tsitaadiga

Kas GW1's oli ka suuremaid eestlaste guilde? Võiks juba enne mängu väljatulekut organiseerida mingi guildi kokku.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 03.03.2012 22:56:50 vasta tsitaadiga

Do You Want To Be [Hawt], põhiliselt Kofferi foorumi tegelastega eksisteeris ükskord (2008?). Meid oli vahepeal ikka mitukümmend. Ma olen juba nii kaua ebaaktiivne olnud et kellegagi peale Enar Swordman-i pole kontakti olnud.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2012 23:39:19 vasta tsitaadiga

Ohhhhh, graafika ikka nüüd teine tase.
Olin GW's Silver Shadowfury, N/Me
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 12.03.2012 12:04:07 vasta tsitaadiga

Kas mängu beetavõtmeid saab ainult nendelt 24h jagamistelt või on keegi saanud ka preorderi kaudu? Jäi see pela silma ja äkki peaks proovima...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 12.03.2012 20:09:11 vasta tsitaadiga

Saabus kiri GW2-lt, küll mitte Beta võti, kuid nö. tänukõne kõigile fännidele ja beetasse registreerinutele:


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.