|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
20.02.2012 15:50:31
|
|
|
se 50gb on ju allalaadimise limiit või läheb üleslaadimine ka sinna alla ??
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
20.02.2012 16:04:30
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
tõenäosusega jällegi tekib. Üldiselt pole mõtet nende emm-nettidega onada ja neid ninnu-nännu ühendusi teab-mis tõsiseltvõetavate netiühendustena endale ette kujutada. Strong on kaablis ja jääb sinna veel pikaks ajaks. |
no näed, lõpuks ometi kes kogu selle tõe välja ütles.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.02.2012 17:46:17
|
|
|
| RCC, kes on väitnud vastupidist?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
20.02.2012 17:58:21
|
|
|
75% inimestest , + üks isik veel, keda sa juba tead.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.02.2012 18:11:15
|
|
|
RCC, sa oled endiselt asjast täiesti valesti aru saanud. Ma pole kordagi öelnud, et kaablinett uimane on, aga need sinu 75% ei oma kaablit seetõttu, et selle paigaldamine on kallis lõbu. Minu isiklik põhjus on see, et hinna/kvaliteedi suhe on siinkandis mobiilsel internetil parem.
PS! Kui natukene teisest küljest vaadata, siis mobiilne internet ei riku mitte interneti turgu, vaid hoopis teeb selle palju paremaks. Mida teeb eraisik 100 megabitise ühendusega? Mida mobiilse internetikasutaja EI TEE?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2012 18:20:32
|
|
|
OT: Kui tulevikku vaadata, siis võib Tegelik 4G (LTE Advanced) endaga kaasa tuua ka ammuräägitud 1 Gigabitise kiirusega mobiilinterneti-ühendused. Igatahes on maailmas seda juba katsetatud nii Huawei ja Ericssoni poolt ning täiesti töötab.
Nii, et aasta-paari pärast, maybe, omame kõik kodudes mobiilset Gigabitt-kiirust ja kurdame, et miks see küll nii aeglane on.
-------------------------
Video kah, kus Ericsson katsetab seda 1Gigabitist kiirust:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LvINMnhotKc
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2012 18:26:06
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
OT: Kui tulevikku vaadata, siis võib Tegelik 4G (LTE Advanced) endaga kaasa tuua ka ammuräägitud 1 Gigabitise kiirusega mobiilinterneti-ühendused. Igatahes on maailmas seda juba katsetatud nii Huawei ja Ericssoni poolt ning täiesti töötab.
Nii, et aasta-paari pärast, maybe, omame kõik kodudes mobiilset Gigabitt-kiirust ja kurdame, et miks see küll nii aeglane on.
-------------------------
Video kah, kus Ericsson katsetab seda 1Gigabitist kiirust:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LvINMnhotKc |
3G kuni 21Mbit/s on kättesaamatu
see pre 4G on kuni 100Mbit/s mis on samuti kättesaamatu
vaevalt see päris 4G siis Gbit/s tuleb kui eelnevad pole seda tegelikku kiirust saavutanud.
Mis kõige kurvem, ei imestaks kui ka sellel mingisugune andmesidemahu piirang peale pannakse...siiski suurem kui tänapäevased 15-50GB
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2012 18:39:36
|
|
|
Edit: Enne jäi lisamata, et kui maailmas ideed paika peavad, siis näeb maailm juba sel aastal esimest True 4G võrku. Ja see Aasia riik X plaanib samuti siis ehitama hakata lahendust, kus:
- statsionaarselt ja aeglase liikumise peal on kiirus 1 Gigabitt
- ja kiire liikumise korral 100 Megabitti.
Seda riiki saab välja öelda siis, kui on näha, et nad ka reaalselt seda ideed ellu viima hakkavad.
Ning aastal 2013 peaks True 4G võrke tekkima juba ridamisi üksteise järel.
-------------------------
Mida Eesti ISP-d teevad, eks ole näha. Et kas suudetakse ajaga kaasas käia ja hakkavad ka ehitama True 4G-d või ollakse ikka "pea liiva all" ja aetakse Klientidele puru silma sellega, et 3,9G olevat 4G.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
20.02.2012 18:43:01
|
|
|
Liivane selle vastusega sa ju panind end sinna 75% gruppi, ja ei ole küsimus üldse selles kas ja kellel millised võimalused on. kaabliga isik pakub samuti esmajoones pulka, ju siis lobitöö on niihea olnud. kaabli paigaldamine on väga odav tegevus. kalliks muudab selle kooskõlastamiste kooskõlastamiste kooskõlastamine, keegi ei keelaks sul labidat kätte võtta ja igapäev viskad 10 meetrit, -mõnus töö värskes õhus ja varsti ongi sul kilomeeter tehtud. 10 meetrit fiibrit paar eurot. AGA et sa saaks labidaga vehikida on vaja paberit>>paberit>>>paberit>>>>paberit jne iga see paber maksab ütleme tuhat eurot, nii et antud näites ongi neli tuhat koos. kusjuures igast paberist saab eksponentsiaalselt uus hulk pabereid ja niiviisi maksad igaühe eest tuhat. - on ka kohti, kus mängu tuleb geomeetriline progressioon - ja siis on asi päris tuksis.
ja sa ei öelnudki et kaabel vilets, sa ütlesid et ohh kui hea see õhunett on , ja ta areneb muudkui
et laualame siis seda laulu , et oh kui hea on olla nõid (mindi omanik) kui sa vaid õppind oled
ja need true4g jms huinjaad on toredad paberil, aga ma tuletan meelde, et hetkel on kaablis võimatu saada atlas statust, sest oleme end üle müünud
ka rdsl-i 19kilobitti pole võimalik saada, - oleme jälle üle müünud, seega see 4g gigabitt jääb lähima 20 ne aasta jooksul saavutamata, selle peale võid põlle ette panna ja rotimürki nosima hakata.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.02.2012 19:08:50
|
|
|
RCC, loomulikult olen mina selle 75% hulgas, aga Minti kasutan eelpoolmainitud põhjusel. Peab ju tõdema, et õhu kaudu on saavutatud ikka väga hea tulemus. Levib kaugele ja kiirus on väga hea. Alati saab paremaks, kuid on põhjust olla õnnelik ka praeguse olukorra üle (loe: õhunett ongi väga hea ja praegusi arenguid arvestades see veel areneb). Arusaamatuks jääb see, milleks mobiilset internetti vajab üks tallinnlane. Linnas on wifisid piisavalt palju ning sa ei lähe ju läpaka ja netipulgaga linnapeale.
Ülemüümisega on nii ja naa. Kui õhus levib 5 erinevat internetti ja nende jaoks on liiga vähe kliente, siis äkki tuleks mõni internet kinni keerata. Majja jookseb ka ju enamasti ainult üks interneti kaabel.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
20.02.2012 19:24:24
|
|
|
ma ei ela tallinnas, ma elan internetis, sellistes kohades kus tõesti saab öelda, kiirus on väga hea,( 2,5TB/s), no krrt see pulk sulaks sul nagu välgukera , muide türile sai ju nüüd suur estpinni kaabel ja puha, kas sealt midagi ei anna käristada?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2012 19:27:42
|
|
|
Mina igatahes olen väga rahul, et maailmas see asi lõplikult ära otsustati ja paika pandi, et LTE-Advanced = (True) 4G.
Ja nüüd tuleb siis põnevusega oodata Elisa teadeid, et:
- hakkame ehitama (True) 4G võrku
- ja et tegemist on püsivõrguga, kus Klient saab valida temale vajaliku püsikiiruse.
Nii nagu ka traadi peal oleva püsivõrgu korral.
Mulle Gigabitt-ühendust pole vaja, aitab 100 Megasest püsiühendusest küll.
Ma selline tagasihoidlik tarbija.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.02.2012 20:27:49
|
|
|
RCC, ma ei ela Türi linna sees.
Sina elad internetis? Internetisõltlane oled siis? Kui sul kiirus on 2,5 tb, siis on kõik kiirused sinu jaoks aeglased.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
20.02.2012 21:31:14
|
|
|
| mis teil sellest partsu valguskarvast? see lookleb ju jah mingi aasta+ juba võserikes aga selle otsast te suuremat hampsu ei hakka niipea saama, ärge mitte unistagegi. kiudu kodunurka teile keegi tirima ei hakka ja mastidest tilgub jätkuvalt nagu hiliskevadist kasemahla.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
20.02.2012 21:31:15
|
|
|
Heips!
Ärr nuta - aastani 2015 on veel aega ja küll saad sinagi. Prääga nad teevad/mõõdistavad alles geoalust, siis projekt, kooskõlastused jms. Reaalne kaabli ja seadmete paigaldamine algab kevadel, ku mätas juba kuiv ning maad tuhnides enam kärss kärna ei lähe
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2012 21:50:38
|
|
|
Kui tahetakse muu maailma lähiaastate arengutega kaasas käia, siis peab EstWin oma varasemad plaanid nagunii minema viskama ja arendust oluliselt kiirendama. Vastasel juhul näeme, kuidas teised riigid oma arendusega näitavad Eesti riigile tagatulesid.
Ja mis mobiilinetti puutub, siis tähendab see täiesti üheselt seda, et 3,9G arendus tuleb lähiajal pooleli jätta, tahetakse või mitte ning üle hüpata True 4G arendusse.
-------------------------------------
Mina olen kahe käega selle poolt, et see suht. mõttetu "kuni kiirusega X", ülireklaamitud ning "4G pähe müüdav" 3,9G oma arenduses pooleli jäetakse ja et investeeringud ümber suunatakse juba True 4G arendusse.
Ja kui ma olen Elisa klient ning minult saab Elisa raha, siis on mul ka sõnaõigus selles, et minu poolt laekuvaid summasid kasutataks millegi uue, moodsama ja parema arenduseks.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.02.2012 22:10:41
|
|
|
Aga seda kõike enne ei tule, kui ei rakendata plaani, nagu seda plaanitakse sularahaautomaatidega. Ei ole tarvis ühe ruutkilomeetri sees kasutada kuute sularahaautomaati. Piisab ühest või kahest. Samuti pole ühte valda tarvis 3 telefonimasti. Piisab ühest.
Sedamoodi idiootsustega tegeletakse ja palju raha on sinna alla pandud. Paraku võib selle suures osas valitsuse kapsaaeda visata, et pole loodud vastavat plaani.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
20.02.2012 22:29:58
|
|
|
Heh, minu poole see ela-056 tuleb, aga kuramus keerab kilomeeter enne mind ära.
Õnneks keerab mobiilimasti poole
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
20.02.2012 23:00:23
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Arusaamatuks jääb see, milleks mobiilset internetti vajab üks tallinnlane. Linnas on wifisid piisavalt palju ning sa ei lähe ju läpaka ja netipulgaga linnapeale.  |
Enda näite varal (kindlasti on põhjuseid palju rohkem) - liigun keskmisest rohkem, siia alla käib elukohtade vahetus (eelmine aasta näiteks 3 korda). Pluss siis tihti mõned päevad kohas, kus muud neti võimalust polegi (väljaspool Tallinnat).
Teiseks on 3G kokkuvõttes odavam kui analoogne juhe, isegi kui viitsiks nendes mitmetes elukohtades hakata juhet muretsema, lepinguid sõlmima, katkestama jne. Tavakasutajale pole niivõrd kvaliteeti (juhe) vaja, primaarne on hind/mugavus.
Ja linnas pole piisavalt wifisid. Kuigi ma ei saanudki aru, mida sa selle all mõtlesid . Mina pole siiamaani oma elukohtades (Tallinnas) kuskil tasuta wifi otsa sattunud...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.02.2012 23:21:33
|
|
|
ewur, Elion pakub mingit traadita interneti lahendust. Kindlasti on neid linnas veel, ma nendega kursis ei ole.
Ega jah, kinnisvarasse, milles varem internetivõimalus puudus, on nüüd ka see mugavus lisandunud. Kui mobiilset internetti poleks, kuid sooviksin omale kodu soetada, siis nimekirjas kriipsutaksin maha need kohad, kus puuduks internet. Nüüd tuleb vaid pulgaga kohale minna ja veenduda selles.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
21.02.2012 08:25:09
|
|
|
Kurat, elisa spämmib nüüd nimeliselt adresseeritud e-kirjadega, sisuks 'kasulik soovitus, lukusta oma pulk 3gsse'. Hea meelega lukustaks, aga ma linuxi kasutaja. knetworkmanageris vastavsse kasti linnukese tegemisel ei ühenda võrguga ära, elisa tugi on loll nagu lammas, soovitatakse ikka linuxi asemel ametlikku opsüsteemi ehk windowsi kasutada
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
21.02.2012 10:54:28
|
|
|
ei imesta ka. vaadates kuidas püütakse inimestele mobiilset internetti suruda pulgaga arvuti tarbeks või telefoni, siis imselgelt on vörk juba ammu täis müüdud.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
21.02.2012 12:07:39
|
|
|
... nii nagu elektrikatkestuste kaebusi on enim laekunud Eesti Energia kohta ja telepildi kaebuseid Elioni kohta...
Tarbijakaitseamet on tõsiselt üks lambakari, sest kui lugeda Delfist majandusuudist, kus nad algatasid järelvalvemenetluse Elisa suhtes sellepärast, et telefonide hinnad on LIIGA SOODSAD (SIC!!!) siis ma soovitaks neil küll mõnele turumajandusteemalisele algkoolitusele ja ühtlasi ka Statistikaametisse täiendõppele minna. Liiga soodsad hinnad... see on peaaegu nagu juba Mart Laari ruum, mis internetis otsa sai....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
21.02.2012 14:37:43
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
Kurat, elisa spämmib nüüd nimeliselt adresseeritud e-kirjadega, sisuks 'kasulik soovitus, lukusta oma pulk 3gsse'. Hea meelega lukustaks, aga ma linuxi kasutaja. knetworkmanageris vastavsse kasti linnukese tegemisel ei ühenda võrguga ära, elisa tugi on loll nagu lammas, soovitatakse ikka linuxi asemel ametlikku opsüsteemi ehk windowsi kasutada  |
Ma midagi leidsin sulle E220 lukustamisest 3G-sse: http://designbuildtestrepeat.wordpress.com/2008/04/29/huawei-e220-on-linux-for-sms/#comment-1679
Lingitud kommentaarist ülejärgmises ja samuti artiklis, mille kohta need kommentaarid käivad, on kirjas, kuidas neid käske modemile edasi anda.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
21.02.2012 17:03:03
|
|
|
ma pole seda teemat eriti jälginud. Aga
Kas elisa hakkab mobiilile kunagi pakkuma mõistliku kiirusega mint paketti?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
21.02.2012 17:08:50
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
ma pole seda teemat eriti jälginud. Aga
Kas elisa hakkab mobiilile kunagi pakkuma mõistliku kiirusega mint paketti? |
MINT Wild pakub 3,5mbit/s. mu meelest vöiks see päris möistlik kiirus ju olla telefonis kasutamiseks?
Mul endal on telefonis MINT Light ja ma ei tea. ajab oma asja kenasti ära.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
21.02.2012 17:11:29
|
|
|
Mint wild on slow. Tegelt ka nagu. Kaua me peame veel kiviajas elama?
Millalgi sai Mint free kaardiga proovitud telefonis speedtesti. midagi sinna alla 10Mbit/s tuli ära. Nii võiks ka tavaliitumisele saada.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
21.02.2012 18:20:40
|
|
|
sa nurised selliste kiiruste pärast telefonis ???? mul mint strong arvutis ja maksimaalselt 3mbit/s tuleb alla ja saan väga kenasti hakkama ja pole aeglane ka.(nii palju on mul nuriseda et strong paketi kohta võiks ikka rohkem tulla)telefonis on 3mbit küll ja veel
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
21.02.2012 18:24:47
|
|
|
no need telefoni syncid ja muud loomad jooksevad ilusti. Aga mul suht tihti vaja tetherdada, siis kõik uimab nagu tatt. Mul on olemas ka E220 modem, mis sinna 5Mbit/s auku välja veab. Seda aga ebamugav kasutada.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
21.02.2012 18:49:44
|
|
|
Tegelikult oleks õigem lugeda mitte kaebuste hulka, vaid kaebuste protsenti klientide üldarvust. Kui Eesti Eneriga on ainus elektrit pakkuv firma, siis oleks kummaline imestada, et selle suhtes saabub kõige rohkem kaebusi.
Tegelikult pidavat ka Samsungi kõvakettad väga kvaliteetsed olema, kuigi teadaolevaid probleeme on nende kohta enim.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.02.2012 19:05:41
|
|
|
djpvx: Kehv "tehterdus" näitab pigem seda, et Sa kasutad telefoni, kus telefoni A opereermine on telefon ja B opereerimine alles modem. Ehk siis vajad mingit ultramoodsat-imetelefoni, mida saab tööle panna puhtalt modemina, ilma telefonikraamita.
Endal on sama nähtus Google G1 Androidiga ja sellele teevad kõik Huawei modemid pika puuga ära.
--------------------------
Tõsi, olen näinud ka mingit Nokia modemit, mis töötas nagu telefoni-modem ja ka sellele tegid Huawei puhtad modemid samuti 1:0 ära.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
21.02.2012 21:41:32
|
|
|
tahanteada, kas ma väitsin, et tetherdus on kehv?
ma pidasin silmas, et 3,5Mbit/s on allalaadimiskiiruse kohta saast ja tahaks kiiremat.
Sul jälle rohud võtmata?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
22.02.2012 00:10:42
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kui tahetakse muu maailma lähiaastate arengutega kaasas käia, siis peab EstWin oma varasemad plaanid nagunii minema viskama ja arendust oluliselt kiirendama. Vastasel juhul näeme, kuidas teised riigid oma arendusega näitavad Eesti riigile tagatulesid.
Ja mis mobiilinetti puutub, siis tähendab see täiesti üheselt seda, et 3,9G arendus tuleb lähiajal pooleli jätta, tahetakse või mitte ning üle hüpata True 4G arendusse.
-------------------------------------
Mina olen kahe käega selle poolt, et see suht. mõttetu "kuni kiirusega X", ülireklaamitud ning "4G pähe müüdav" 3,9G oma arenduses pooleli jäetakse ja et investeeringud ümber suunatakse juba True 4G arendusse.
Ja kui ma olen Elisa klient ning minult saab Elisa raha, siis on mul ka sõnaõigus selles, et minu poolt laekuvaid summasid kasutataks millegi uue, moodsama ja parema arenduseks. |
Ma siiralt loodan, et Elisa sinu antud raha ei kasuta sinu tarkuseterade järgi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
22.02.2012 00:17:52
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Ja mis mobiilinetti puutub, siis tähendab see täiesti üheselt seda, et 3,9G arendus tuleb lähiajal pooleli jätta, tahetakse või mitte ning üle hüpata True 4G arendusse.
-------------------------------------
Mina olen kahe käega selle poolt, et see suht. mõttetu "kuni kiirusega X", ülireklaamitud ning "4G pähe müüdav" 3,9G oma arenduses pooleli jäetakse ja et investeeringud ümber suunatakse juba True 4G arendusse. |
Mis siin vale oli? Ma pole muidugi spetsialist, aga kõik tundub ju . Või on "paigaltammumine"/pidurdamine parem?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
22.02.2012 00:19:21
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Ja mis mobiilinetti puutub, siis tähendab see täiesti üheselt seda, et 3,9G arendus tuleb lähiajal pooleli jätta, tahetakse või mitte ning üle hüpata True 4G arendusse.
-------------------------------------
Mina olen kahe käega selle poolt, et see suht. mõttetu "kuni kiirusega X", ülireklaamitud ning "4G pähe müüdav" 3,9G oma arenduses pooleli jäetakse ja et investeeringud ümber suunatakse juba True 4G arendusse. |
Mis siin vale oli? Ma pole muidugi spetsialist, aga kõik tundub ju . Või on "paigaltammumine"/pidurdamine parem? |
Hm, mille kohta siin küsimus täpsemalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.02.2012 09:25:52
|
|
|
Mis sest "kuni kiirusega" 3,9G-st ikka taga nutta . Võib ju uhkelt reklaamida, et saate "kuni 168 megabitti" või "kuni 320 megabitti" kiiruse, aga tegelikult saate a 1-2 megabitti kiiruse.
Selle siis see True 4G välistabki. Valin endale 100 mega, saan enam-vähem 100 megase kiiruse. Valin gigabitise kiiruse, siis pannakse see mulle tööle.
----------------------------------
Aga eks kunagi oli ka GSM-i kaudu töötav internet ainsana olemas. Kas keegi mäletab veel..
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
22.02.2012 09:29:32
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Mis sest "kuni kiirusega" 3,9G-st ikka taga nutta . Võib ju uhkelt reklaamida, et saate "kuni 168 megabitti" või "kuni 320 megabitti" kiiruse, aga tegelikult saate a 1-2 megabitti kiiruse.
Selle siis see True 4G välistabki. Valin endale 100 mega, saan enam-vähem 100 megase kiiruse. Valin gigabitise kiiruse, siis pannakse see mulle tööle.
----------------------------------
Aga eks kunagi oli ka GSM-i kaudu töötav internet ainsana olemas. Kas keegi mäletab veel..  |
Kus sa sellist asja võtad, palun viita allikale, mis asuks väljaspool su kahe kõrva vahet? St et oleks võimalik
seda kontrollida.
Sest su jutt on pehmelt öeldes "ülimalt rumal".
Kas sa ise ka tead, mis tehniliselt on LTE ja LTE-A vahe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.02.2012 10:15:55
|
|
|
jah teie mõlemi jutt on.... kas jutt või jutt (st joon), olgu teil või TRUE 40, te ei saa lähiajal mingit 100, või gigast ühengust, ma veelkord kordan, oleme end üle müünud ja isegi 19kbps rdsl ei ole võimalik
kuidas sa seda sadat siis saad?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
22.02.2012 23:19:49
|
|
|
| RCC kirjutas: |
jah teie mõlemi jutt on.... kas jutt või jutt (st joon), olgu teil või TRUE 40, te ei saa lähiajal mingit 100, või gigast ühengust, ma veelkord kordan, oleme end üle müünud ja isegi 19kbps rdsl ei ole võimalik
kuidas sa seda sadat siis saad? |
Ei tohi olla nii pessimist, raadiovõrkudes saab kvaliteetii garanteerida küll. Kuid vaikimisi pole miski garanteeritud
ja ega seda ka lubata.
"Tahanteadale" ka väike hädasti vajalik tarkusetera, millega saad hiilata: LTE ja LTE-A ainuke sisuline vahe on võimalus sagedusi ja eri diapasoone summeerida
suuremaks kiiruseks. aga prioriteetimise osas pole neil vahet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.02.2012 10:22:43
|
|
|
Mintidel on 50GB mahupiirang peal, eks ole. Mis pärast 50GB kella kukkumist juhtub? Piiratakse kiirust? Kui palju?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
23.02.2012 11:09:22
|
|
|
| lkits, nüüd on mingid muud kiiruse piirangud?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
23.02.2012 11:33:00
|
|
|
| lkits, aga räägi mida sa oled teinud, et oma vaateviklit/arusaama lepingust Elisa vastu läbi suruda?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
23.02.2012 11:42:52
|
|
|
Võtsin ühendust Tarbijakaitseametiga, kuid vastust pole veel saanud.
Mind otseselt nad piirama pole hakanud ehk mind see ei sega. Kui aga piiravad, siis vajadusel pöördun TKA poole uuesti ja palun neid ennast esindama, et probleemile lahendus saada.
Kui lahendust ei saa, siis ütlen lepingu üles.
PS: Muidu, mul ei ole MiNT, vaid Nutikas 5 pakett. Sellegipoolest ennist küsisin, mis MiNT liitumislepingus kirjas on ning seal oli täpselt samad tingimused, mis minulgi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
23.02.2012 11:48:28
|
|
|
ikka üks ja ainus soovitus, kui vähegi saab lõpeta leping, lõpeta leping ka siis kui ei saa.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
23.02.2012 12:51:17
|
|
|
RCC, sedasi suurendad ju ülemüümist.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|