Keegi oskab öelda, et mis jama on: Menüünuppe ei ole näha. Nii mängu minnes "Play", "Settings" jms ei ole. Samuti ka mängu sees esc-ga minnes settingutesse ei ole seal ühtegi valikut/nuppu.
Eelnevat sellist jama pole olnud
Sain korda. Tegin lõpuks reinstalli ära.
Kuid nüüd järgnev probleem... Ei saa sätteid muuta. Kõik sätted on auto conf. peal. Kui seal midagi muudan ja salvestan need muudatused, siis ikka läheb auto confi. peale tagasi.
Keegi oskab öelda, et mis jama on: Menüünuppe ei ole näha. Nii mängu minnes "Play", "Settings" jms ei ole. Samuti ka mängu sees esc-ga minnes settingutesse ei ole seal ühtegi valikut/nuppu.
Eelnevat sellist jama pole olnud
Sain korda. Tegin lõpuks reinstalli ära.
Kuid nüüd järgnev probleem... Ei saa sätteid muuta. Kõik sätted on auto conf. peal. Kui seal midagi muudan ja salvestan need muudatused, siis ikka läheb auto confi. peale tagasi.
Kui palju ta sul mängus videomälu näitab ?
Kui ma ei eksi oli sõbral umbes sama jama, et lubas ainult 800x600 ja videomälu näitas mingi 32mb vms.
Ja kui ma jälle ei eksi siis tõesti peaks patch aitama.
Mul ei õnnestu millegipärast ühegi võrgumänguga ühineda.
"you are disconnected from server" vms teate järel kas viskab tagasi lobby'sse või MP-st üldse välja - elukohta, korterisse.
On kellelgi sarnane probleem olnud?
E: typo
viimati muutis Anna tooli 17.02.2012 22:55:25, muudetud 1 kord
Mul ei õnnestu millegipärast ühegi võrgumänguga ühineda.
"you are disconnected from server" vms teate järel kas viskab tagasi lobby'sse või MP-st üldse välja - elukohta, korterisse.
On kellelgi sarnane probleem olnud?
E: typo
Pordid peavad ilusti suunatud olema. Kui vajuta 'Home' nuppu ja lähed 'Settings -> Network Information', siis seal peab ilutsema kiri 'NAT Type: Open'.
Hakkasin ka uuesti mängima üle pika aja, aga üks probleem. Mäletan, et Rockstar ise jagas alguses mingit cracki moodi asja, et ei peaks plaati koguaeg sisse toppima, aga enam ei suuda leida seda kuskilt. abi? Mäng täiesti originaal, lihtsalt ei viitsi koguaeg sisse-välja plaati toppida. _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Hakkasin ka uuesti mängima üle pika aja, aga üks probleem. Mäletan, et Rockstar ise jagas alguses mingit cracki moodi asja, et ei peaks plaati koguaeg sisse toppima, aga enam ei suuda leida seda kuskilt. abi? Mäng täiesti originaal, lihtsalt ei viitsi koguaeg sisse-välja plaati toppida.
Lihtsalt mõttena proovi Steam.is aktiveerida(juhul kui seal konto olemas). Kui õnnestub siis pole plaate vaja(küll aga mäng alla laadida ja installida).
Samuti saad kõik viimased patchid steam.ist kaasa. Miinusena ehk igasuguste custom patchide peale ajamine muutub keeruliseks. _________________ Things ThaT You own end up Owning you!
Mul ei õnnestu millegipärast ühegi võrgumänguga ühineda.
"you are disconnected from server" vms teate järel kas viskab tagasi lobby'sse või MP-st üldse välja - elukohta, korterisse.
On kellelgi sarnane probleem olnud?
E: typo
Pordid peavad ilusti suunatud olema. Kui vajuta 'Home' nuppu ja lähed 'Settings -> Network Information', siis seal peab ilutsema kiri 'NAT Type: Open'.
Mängu ilusamaks tegemiseks soovitaks tõmmata "realistic car mod pack v4"(link all)
Enne modi peale panemist tuleb võtta kõikide safehouside eest parkimisplatsilt autod ära, muidu viskab peale mõningat mängimist errorit.
Üritan tõmmata Games for Windows clienti, kuid allalaadimisel tuleb 0x800b0003 error. Olen päris palju meetodeid ära proovinud, mis Google avaruste kaudu leidnud olen, kuid ükski pole siiani aidanud.
Ehk kellelgi selle probleemiga olnud kokkupuuteid ja oskab lahendust pakkuda?
Sain ka lõppudelõpuks sellest lagist lahti
Kellel muu ei aita Win7 peal siis :
Run "msconfig" tuleb tabel ette, sealt siis "Services" ja "Windows Event Log" linnuke eest ära(ehk disable).
Üritan tõmmata Games for Windows clienti, kuid allalaadimisel tuleb 0x800b0003 error. Olen päris palju meetodeid ära proovinud, mis Google avaruste kaudu leidnud olen, kuid ükski pole siiani aidanud.
Ehk kellelgi selle probleemiga olnud kokkupuuteid ja oskab lahendust pakkuda?
Sain korda... Tegin täiesti puhta installi GTA4-le ning siis lasin selle clienti peale ja sai install lõpule ilma tõrgeteta viidud.
Kuid nüüd sinna GFWL-i sisselogimisega probleemid. Error 80154032 lööb ette. Netist uurisin ning väideti, et pole updatetud seda Privacy Agreementi vms... Läksin sinna live.com vms lehele, logisin sisse ning lõigi ette "You need to update your Privacy Agreement". Panin siis, et nõustun sellega, kuid peale selle valiku tegemist viskas mind kasutajast välja ning nii jääbki tegema, kui ma sellega nõustun. Selle Privacy Agreementi nõustumise märge ei lähe seetõttu ka arvesse, mille tõttu nüüd ei saa ka kontosse sisse logida korralikult.
Abi?
//Ah, tegin GFWL jaoks eraldi uue accounti. Nüüd tundub kõik töötavat.
//E2: Siiski üks küsimus nüüd tekkis veel. Kas kuidagi saab livesse sisse logida ka ilma updatet (ehk patch 1.0.7.0 vist) peale pannes? Mul 1.0.7.0-ga lagib veidike, hetkel on peal 1.0.4.0. Nüüd ta ei lase mul livesse ka minna, kui ma ei tee seda updatet ära, mis ta mulle annab.
Sain ka lõppudelõpuks sellest lagist lahti
Kellel muu ei aita Win7 peal siis :
Run "msconfig" tuleb tabel ette, sealt siis "Services" ja "Windows Event Log" linnuke eest ära(ehk disable).
mida see Windows Event Log endast kujutab? _________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸
rainisk, see kirjutab üles arvutis esinevad erinevad sündmused. Vigade korral aitab see tihtilugu päris hästi vea põhjusele jälile jõuda. Üsna uskumatu on, et selle keelamine aitab mängul paremini töötada, aga võibolla on arvuti miinimumnõuete peal ning iga vabanev ressurss annab mängimisele palju juurde. Või on mingi muu põhjus. Seda oleks pigem võinud enne Event Viewerist vaadata. :S
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.