Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 303, 304, 305 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 13:35:44 vasta tsitaadiga

Plumbum, ... eeldusel, et on kasutusel Win 7 Pro või vingem. Home versioonil Group Policy Editor puudub.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 20.02.2012 14:45:36 vasta tsitaadiga

Plumbum kirjutas:
Group policy editor - Run ja gpedit.msc

User Configuration
└Administrative Templates
  └Start Menu and Taskbar

Ja seal "Remove and Prevent Access to the Shut Down command" peaks olema not configured või disabled.

Suured tänud sellest oli kasu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.02.2012 14:56:51 vasta tsitaadiga

mnjahhh....mina olen file and settings transfer wizardis ikka väga pettunud icon_confused.gif Polnud varem seda kunagi ise kasutanud, kuid nüüd sai seda tehtud ja pettumus piisavalt suur. Siin on siis põhjused miks:

Kodumasinas olin veel kuni väga hiljutise ajani vista peal (kõik inimesed ei vaheta opsysse siis kui need välja tulevad, vaid siis kui uus arvuti võetakse icon_razz1.gif ).
Mul olid kõik mängud jms spetsiaalselt installitud C: kettale, et
a) kui ketas lendab, oleks taastataval sys imagel kõik kohe olemas (kui mängud oleks teisel kettal ja too lendaks oleks nadi)
b) kunagi uuema süsteemi peale minnes oleks asi lihtsam

sai siis lahti võetud file and settings tranfer wizard ja igal pool olid linnukesed juba by default ees ja c: kettal ei hakanud neid kusagilt isegi ära võtma, kuna lootsin et tõstetakse KÕIK asja kohe ümber uude süsteemi. Kui tranfer tehtud, vaatasin et suurus on ca 2x väiksem kui muidu asjade all on, mõtlesin et ok, pakib kokku, win katalooge jms ei taha jne.
Uude masinasse tõstes aga vaatasin kohe alguses, et desktopil natuke vähem ikoone. Asjasse süvenedes aga jamad hakkasid pihta.

Osad mängud ei tulnud üldse üle (igaks juhuks ka mainin, et ei installi mänge nende default kataloogidesse ja program filede alla jms, vaid kõik läheb c:\games kataloogi).
Osad mängud tulid üle ja ei toimi üldse.
Osad tulid üle, kuid puuduvad savegamed nagu poleks mängu üldse mängitudki (unlockitud levelid jms kõik locked).
Mõni üksik mäng toimib kohe nii nagu peab.

Nüüd jama ja installi osasid mänge üle jms. Krt oleks kõike seda jama varem teadnud, oleks mängud kõik nullist installinud ja vaadanud siis kuidas neid savegamesid ümber tõsta. Hetkel nüüd proovi ja testi mis töötab, mis mitte, mida pole üldse, millel savedega jama jne icon_confused.gif

Sellega seoses, kuidas ma saan oma savegamed tööle nendel, mis on selle krdi games for windows live asjaga seotud. Nimelt kasutasin alati offlain accounti (ma ple onlain pelaja, single player või vahest üliharva LAN-is mõnda). Tegin uues arvutis uue kuid SAMA NIMEGA offlain accoundi, aga profiile ja save gamesid see enam loadida ei suuda icon_confused.gif Osad asjad pooleli ja tahaks jätkata kus pooleli jäi, kuid hetkel tundub et kõik on phucked icon_confused.gif


Nagu sellest veel vähe oleks, ei tasu 3GB mäluga videot ka võtta icon_razz1.gif Mõni mäng arvab et 3072MB asemel on ainult 70MB mälu ja keeldub üldsegi käima minemast icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif icon_eek.gif
Mäletan kunagi ammu HOMM III aegu kui uued ja kangemad masinad tulid, siis ta hoiatas et peab olema 32MB mälu, Sul on 4GB ja sellest ei pruugi piisata, aga mäng läks tööle. Nüüd keelduvad mängud isegi käima minemast kui on videokaardil mälu rohkem kui mäng tunneb icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 20.02.2012 15:15:26 vasta tsitaadiga

SurfData, pettureid on kah. endal on selline graafika kaart mida kiideti kui 512MB mäluga olevat. tegelikult on 256MB ja dxdiag leiab, et graafika mälu on hoopiski 2040MB.


file and settings transfer wizard on siingi pettumusi põhjustanud BSOD'ide näol.
tagasi üles
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 15:20:15 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
mnjahhh....mina olen file and settings transfer wizardis ikka väga pettunud icon_confused.gif Polnud varem seda kunagi ise kasutanud, kuid nüüd sai seda tehtud ja pettumus piisavalt suur. Siin on siis põhjused miks:

See sobib rohkem dokumentide, template'ide ja meilide ületõstmiseks. 3rd party applikatsioonide tugi on üsna kesine kogu aeg olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.02.2012 15:25:36 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
SurfData, pettureid on kah. endal on selline graafika kaart mida kiideti kui 512MB mäluga olevat. tegelikult on 256MB ja dxdiag leiab, et graafika mälu on hoopiski 2040MB.


file and settings transfer wizard on siingi pettumusi põhjustanud BSOD'ide näol.


No dual kaartidel on jah see summa pooleks vaja jagada. Mul on aga hetkel kangeim single GPU (läksin HD4870 pealt HD7970 peale) ja sellel on päris 3GB rammu ikka peal.

sukelduja kirjutas:
SurfData kirjutas:
mnjahhh....mina olen file and settings transfer wizardis ikka väga pettunud icon_confused.gif Polnud varem seda kunagi ise kasutanud, kuid nüüd sai seda tehtud ja pettumus piisavalt suur. Siin on siis põhjused miks:

See sobib rohkem dokumentide, template'ide ja meilide ületõstmiseks. 3rd party applikatsioonide tugi on üsna kesine kogu aeg olnud.


Kõik asjad olid c: kettal, seega väga keeruline ei tohiks olla, win ju teab mida millega seoses kuhu installib. OK osad mängud ei tulnud üle, aga krt games for windows live perverssus on nende enda tehtud. Seda üle ei tõstetud, tegin uue profiili sama nimega, et komplikatsioone ei tekiks....mängu sisse minnes ma näen kui kaugel ma seal olen, aga kui valin et loadiks selle, siis on failed. Mõnel mängul pole isegi seda näha vaid hakka nullist pihta nagu poleks midagi olnudki icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.02.2012 15:37:22 vasta tsitaadiga

SurfData: Aga Windows ei lubagi ju kõiki faile ümber kopeerida icon_wink.gif . MS jagab infot mitmel tasandil, et mis on vabalt kopeeritav, mis on kaitstud ja mida ei lubata kopeerida jms.

Nii, et kui tahad kõike ümber tõsta 1:1-le, siis pead ikkagi kasutama mõne 3-da programmi-partei toodangut. Linuxid jne...
Ja teatud olukordades tuleb ka hoopis Kloonimist kasutada. Seda näiteks sel juhul, kui programm ei luba oma failidel, kataloogidel kuupäeva / kellaaja muutumist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 15:50:12 vasta tsitaadiga

Oskaks keegi aidata probleemiga?
Pole küll midagi väga häirivat, aga vahepeal võib tüütuks osutuda.

Probleem kellaaja ja kuupäevaga seotud, nimelt kui panen hommikul arvuti käima, siis mõnikord võib näidata eilset kuupäeva ja imeliku kellaaega, näiteks 22:54.
Bios-patareis ilmselt viga pole, kuna bioses kellaaeg ja kuupäev õige.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plumbum
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2009




sõnum 20.02.2012 15:56:23 vasta tsitaadiga

SurfData, Files and settings transfer wizard ei peagi tegema seda mida sa soovisid.
Üldjuhul kui tahad, et Vistast üle minnes programmid säiliksid pead Windows7 installi käivitama Vista alt ja valima Upgrade, muud varianti pole.
Files and settings transfer wizard ja kraad kangem tööriist USMT suudavad üle tuua dokumendifailid jne. ning programmiseaded, programmid ise pead uuesti ikka installima.

Kruvikeerajaga naelu seina ei löö, tee mis tahad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.02.2012 16:03:05 vasta tsitaadiga

Plumbum kirjutas:
SurfData, Files and settings transfer wizard ei peagi tegema seda mida sa soovisid.
Üldjuhul kui tahad, et Vistast üle minnes programmid säiliksid pead Windows7 installi käivitama Vista alt ja valima Upgrade, muud varianti pole.
Files and settings transfer wizard ja kraad kangem tööriist USMT suudavad üle tuua dokumendifailid jne. ning programmiseaded, programmid ise pead uuesti ikka installima.

Kruvikeerajaga naelu seina ei löö, tee mis tahad.


kõige rohkem tahan hetkel seda, et games for windows live aktsepteeriks vana masina mängude profiile ja saaksin mänge jätkata kust nad pooleli jäid. See ärritab kõige rohkem. Vanasti oli hea, savegame kaust ühest kohast teise ja olemas. Nüüd geberniita ja mölla siin lolliks ennast ja ikka toimima ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 20.02.2012 16:16:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No dual kaartidel on jah see summa pooleks vaja jagada.



ei usu, et GeForce 6200 LE oleks miskine dual.
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 18:19:55 vasta tsitaadiga

SurfData, GFWL puhul tuleb uuele süsteemile üleminekul varundada vanast süsteemist ka järgnevad kaustad koos mängu enda save kaustaga mis asub tavaliselt kas:
"%UserProfile%\Documents\My Games"

või:
"%UserProfile%\Saved Games"


GFWL kaust mis tuleb varundada:
"%LocalAppData%\Microsoft\XLive"


olavsu1, Siin on määratud süsteemi poolt, et see on võimeline kasutama ka ekstra 2GB RAM kui oma hädisest 256MB graafikamälust väheks jääb (ja jääb uute mängudes usu mind).
Seega kõik õige. 512MB mälu pole sellel kindlasti: http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_Nvidia_graphics_processing_units#GeForce_6_.286xxx.29_series

braien334, Kasutaja Dogbert jagas teises teemas registrimuudatust mis muutis windowsi kellaaja sünkroniseerimise ühe päeva peale (neile kellel vale kellaajaga probleeme):
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\W32Time\TimeProviders\NtpClient]
"SpecialPollInterval"=dword:00015180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 18:27:22 vasta tsitaadiga

XLive ümberkopeerimine on ka vajalik jah. Mul viimati oli vaja GTAIV-d ümber tõsta ja tükk aega oli peamurdmist, miks mu profiil kadunud oli, kuid selgus, et olemas on veel XLive kaust, mida läheb ka tarvis.

PS! Antud juhtudel pole minumeelest kunagi uut profiili vaja luua. Kui mäng kopeeritud, siis on kõik profiilid juba paigas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 21.02.2012 00:46:08 vasta tsitaadiga

Küsin uuesti:
arvutisõber kirjutas:
Live Movie Maker ei kuva "create custom settings" valikut, mis tuleks teha? Pluginate hulgast ei leidnud ka midagi sellist, mis võiks aidata ja kokku on saadaval ainult 4 pluginat.
Selles videos on see valik näha: http://www.youtube.com/watch?v=SVEXUM9ZtKs

_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.02.2012 01:43:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SurfData, GFWL puhul tuleb uuele süsteemile üleminekul varundada vanast süsteemist ka järgnevad kaustad koos mängu enda save kaustaga mis asub tavaliselt kas:
"%UserProfile%\Documents\My Games"

või:
"%UserProfile%\Saved Games"

[/code]


see läks file and settings transfer wizardiga automaagiliselt ise üle nii nagu peab

Tomorrow kirjutas:
GFWL kaust mis tuleb varundada:
"%LocalAppData%\Microsoft\XLive"



koppasin üle vanast masinast uude -> tulemus ei muutu. Üle kahesaja esikohaga rallit ja tulemuseks on profile load failed ja kogu lugu. Teisel kisab autoload failed ja nagu poleks üldse seda mängu kunagi mänginudki!!! Proovisin just in case ka käsitsi veel üle kopata selle my games, tulemus ei muutu sellest.


/me igatseb tagasi aegu kus mängu salvestamine ja sellega liikumine eri arvutite vahel oli väga lihtne. Samuti mängu installimine, mitte nii nagu täna kliendi juures, et aktiveerida ei saagi ja installimiseni ei jõuagi, kuna steam arvab et meil ei müüda asja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 21.02.2012 20:06:43 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saaksin teha niimoodi, et windowsi standard user näeks täpselt samu faile ja rakendusi, mis administraatori kasutaja näeb, kuid ei saa teha toiminguid, mis nõuavad adminni õigusi. Ehk siis saaksin faile salvestada, teha tööd näiteks solidworksiga, kuid ei saaks installida ilma adminni paroolita uut tarkvara ja muuta süsteemi seadeid? Uurisin google-ist, kuid lahendust ei leidnud. Leidsin küll UAC kohta veidi infot, kuid seda kuidas standard user ja adminn user peaaegu samasuguse sisuga teha, ei leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 22:18:29 vasta tsitaadiga

Anna administraatori konto alt standardkasutajale vastavatele kaustadele-failidele täisõigused.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 23:44:14 vasta tsitaadiga

attempt to reset the display driver and recover from timeout failed. Caused by driver - dxgkrnl.sys / caused by adress - dxgkrnl.sys+5d000 icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 23:59:19 vasta tsitaadiga

Ürita uuendada videokaardi draiverit või/ja DirectX-i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 23:59:39 vasta tsitaadiga

Proovi alustuseks videokaardi drivereid uuendada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2012 13:33:35 vasta tsitaadiga

Lasin peale uued draiverid ja dx. Video on intigreeritud emaplaadile, ATI HD3300. Vaatasin youtubes videosid, kui äkki viskas video akna roheliseks ja siis mõni sekund hiljem bsod...
-edit
Et tegu siis mingi softi probleemiga või asi ikka riistvaras?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.02.2012 20:50:14 vasta tsitaadiga

huumorit kah.

tagasi üles
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2012 09:43:06 vasta tsitaadiga

Sama siin, ainult mikide keeles icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2012 22:46:17 vasta tsitaadiga

Kas oskab keegi mulle lahti seletada, miks WIN7-mel IE viskab mingil lingil klikkides kõigepealt mingile api.viglink aadressile ja siis mõne hetke pärast jõuab õigesse kohta. Näiteks 2 posti ülevalpool oleva pildi avamisel viskas ülesse aadressi

(http://)api.viglink.com/api/click?format=go&key=46c27a5cb88d5d8be73a52507b32ea32&loc=http%3A%2F%2Ffoorum.hinnavaatlus.ee%2Fviewtopic.php%3Ft%3D365196%26start%3D15125&v=1&libid=1330112606754&out=http%3A%2F%2Fwww.upload.ee%2Fimage%2F2100645%2Fnvidia_last_driver.png&ref=http%3A%2F%2Ffoorum.hinnavaatlus.ee%2Fviewforum.php%3Ff%3D5&title=Windows%207%20(arutelu%20ja%20probleemid)%20%3A%3A%20Hinnavaatluse%20Foorumid&txt=%3CIMG%20border%3D0%20src%3D%22http%3A%2F%2Fwww.upload.ee%2Fthumb%2F2100645%2Fnvidia_last_driver.png%22%3E&jsonp=vglnk_jsonp_13301124590021


Proovinud viimase 4-5 päeva jooksul 2 erineva Win7 masinaga, sama staff, kui viglink kodulehelt paned disable, tuleb see staff ikka tagasi.

....millega tegu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2012 23:13:52 vasta tsitaadiga

meesmetsast, jaa, siin on sama lugu. See on foorumi kala, sest kui kopeerida pildi aadress aadressireale, siis avaneb upload.ee pilt koheselt.

Edit:









Antud juhul leian selle seose, et kui pildid on foorumi serveri välised, siis tekib selline suunamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 25.02.2012 19:32:38 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, see ei ole foorumi kala. see on puhtalkujul "suur vend", jälitatakse mis pildile te klõpsite. sest mis koht on viglink?


kui see oleks foorumi kala siis ilmeks ta kõikidel lehitsejatel. kuid firefox on sellest murest prii.
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 19:51:39 vasta tsitaadiga

olavsu1, ee, ehk räägid natuke lähemalt. Misasi see viglink on ja mida tähendab "suur vend" Mingi Google värk või?

PS! Kui veebilehti luuakse, siis on mitmed funktsioonid loodud erinevate brauserite ja isegi brauseri erinevate versioonide jaoks. Enamasti kohtab seda siiski javasciptiga seoses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.02.2012 20:15:15 vasta tsitaadiga

LiivaneLord: Tavapärane igasugu infostatistika kogumine.

Et kus käid, mida vaatad, mitu klikki kusagil teed jms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 21:39:27 vasta tsitaadiga

viglink.com võib ju lugeda, mis see on...
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.02.2012 22:33:09 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
viglink.com võib ju lugeda, mis see on...


mündil on kaks poolt.

Seega üks asi on see mis viglink.com paistab olema, teine asi on see mis ta tegelikult on.
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 22:37:52 vasta tsitaadiga

Keegi võiks lahti seletada, kui viglink pole seotud foorumiga ega piltidega, siis kust see tuleb? Mingi IE sisseehitatud värk või mis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.02.2012 22:50:41 vasta tsitaadiga

LiivaneLord: Tavaline n-ö Neti-statistikakeskus.
http://www.viglink.com/

Ja kui oled ise kodulehe omanik, siis võid endale vajalikud statstikad samamoodi neilt osta.
Maksad neile, liiklus suunatakse sealt läbi ja saad siis selle statistika, mida sa nendelt tellisid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 23:38:48 vasta tsitaadiga

tahanteada, HV foorum on niigi rahahädas ja olemas on näiteks Google analytics - miks HV kasutab veel tasulisi viglinki teenuseid? Mida head viglink pakub, mida google analytics ei paku?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 09:57:22 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Mingi IE sisseehitatud värk või mis?
Ei ole. Firefox näitab ka, et mingit viglinki javascripti tahetakse käivitada. Juba nädalake vähemalt vist. Ma pole siiani seda käima lubanud.
Kui Tanel või keegi teine lehe administreerimisega otseselt kokkupuutuv inimene seletab, miks see vajalik on, ja kas see vajalik on, siis võin ka selle käima lubada, nagu ma ka HV reklaamid olen lubanud. Suhtun minagi tundmatutesse skriptidesse teatava reservatsiooniga ja luban oma arvutis tööle vaid hädavajalikud. Kui HV-l on neid hädasti vaja, siis olen nõus oma ressurssi sellele ka kulutama.
Ainult et küsima peaks seda nähtavasti "parem HV" foorumi teemas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 27.02.2012 11:31:35 vasta tsitaadiga

nohah HinnaVaatluse koodis....

Spoiler Spoiler Spoiler


ometi näitas suunamist vaid IE

ei tea küll miks peab igasuguseid analüüsijaid mitmekordselt dubleerima. on AWStats, on google analytic ja nüüd siis viglink....

usaladamatus või ostetud nuhkimisõigus?
tagasi üles
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.02.2012 11:42:06 vasta tsitaadiga

See Viglink on Operaga käies samuti olemas. History-st on näha kui on olnud suhtlemine Viglinkiga.
Aga paistab olevat selline, väiksemahuline, kiire Netistatistika-kanal. Võrrelduna mingi kunagise varasemaga, mis pidevalt "uimast ühendust" tekitas. Viglinkiga seda silma pole hakanud.
--------------------------------
Ise niikaua selle üle pead ei murra, kui ühendus aeglaseks ei muutu ja sealt kanalist mingeid agressiivseid Netireklaame ekraanile loopima ei hakata. Parem olgu statistika korjamine avalik, kui et seda tehakse salaja pimedas, nurga taga. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.02.2012 16:24:46 vasta tsitaadiga

tulles tagasi selle teema juurde, et savegamed uues masinas ei toimi. Keegi saaks step-by-step õpetusega öelda, kuidas need toimima saaks? Tegu on siis offline accountidega mis kasutavad seda games for win livet (pole onlain player). Vana süsteemiketas on veel olemas ja usb boxis (pole seda veel õhku lasknud). Mängud on uuesti installitud/reinstallitud ja savegamed on ümber tõstetud/liigutatud file and settings transfer wizardiga.

dirt 2 <-- savegamesid ei näita üldse, mäng hakkab pihta nagu poleks kunagi mängitud.
dirt 3 <-- savegame load fail, näitab mul seal ära, et olen üle 200 ralli läbi teinud (kõik esikohtadega), aga ära ei loadi, feilib täiega
duke nukem forever <-- savegame no workie
flatout ultimate <-- savegame no workie, lööb nö puhta profiili nagu poleks kunagi mängitud
need for speed carbon <-- savegame ei loe välja (profile load fail)
gta san andreas <-- savegamed puudu


Lisaks on probleem. Kuidas installida Homm III ja Homm IV? Nimelt on kunagi ostetud see complete collection, kus on ka expansionid jms peal (kõik on ühel plaadil). Installima ei saa aga panna, kuna "jookseb kokku." Valides Homm III tekib task manageri setup*32.exe protsess, aga midagi ei juhtu ja edasi ei liigu. Valides Homm IV sealt on progress natuke parem, tuleb ette kohe valik kus ees siis HOMM IV ise + expansionid + goodies. Valid sealt siis HOMM IV ise kõigepealt ja tuleb uus menüü kus on suur valik install, register jne jne. Niipea kui seal Install vms peal vajutad on jälle panges, tekib setup*32.exe protsesside listi, aga edasi midagi ei liigu ja aitavad ainult task killid. Proovitud on selle plaadi peal ka run as admin, run in compatibility mode jms, no ei aita mitte miskit icon_confused.gif

Any ideas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 19:08:08 vasta tsitaadiga

SurfData, ma pole elus seda viisardit kasutanud ja seetõttu on minu eelarvamused sellega seoses. Dirt 2 - Kopeeri käsitsi ümber:

1. GFWL Folder
C:\Users\<your profile>\AppData\Local\Microsoft\GFWLive
C:\Users\<your profile>\AppData\Local\Microsoft\XLive

2. Save game folder:
[Windows 7]- C:\Users\W7\Documents\My Games\DiRT2\savegame

3.
C:\ProgramData\Codemasters

http://community.codemasters.com/forum/dirt-2-tech-support-1317/400823-warning-about-saving-your-savegame-folder-dirt-2-a.html

Mina olen kasutanud veel seda meetodit, et kui ma ei tea, kuhu failid salvestatakse, siis loon profiili väga unikaalse nimega ning otsin kogu kõvakettalt ja registrist seda nime.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.02.2012 11:59:36 vasta tsitaadiga

Tere! Mul on selline probleem, et Lenovo ThinkVantage Toolbox taskbari moodulike laiutab 1920x1080 monitori peale üle minnes...
Ma arvan, et tal on kuskil default setting mu eelmise resolutsiooni 1600x900 järgi pandud ja ei taha muutuda, kui ma oma sülearvutile suurema monitori taha panen.
Ideid? Taskbar settingutes korraks untickides selle mooduli ja tickides uuesti teeb asja küll korda, aga monitori korraks tagant võttes ja uuesti tagasi pannes on asi jälle tagasi.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.02.2012 16:19:40 vasta tsitaadiga

tänud kõikidele kaasa mõtlemast. Osad asjad sain fixitud tänu tomorrowle ja LiivaneLordile icon_smile.gif Kui teil kunagi miskit vaja, võibolla saan väikese alega aidata icon_smile.gif
Seletan ka teistele just in case. Osad asjad sai tööle julmalt kopates vanad windows lived ja neid enam üldse mitte installides. Lisaks uuesti savegamed üle kopeerides peale seda kui live oli käsitsi kopatud (kohe niisama ei pruukinud toimida). Samas need for speed carbon ei hakanud ka siis tööle. Selleks sai süvagoogeldust tehtud ja leidsin lõpuks miskise savegame editori millega sain asjad korda icon_smile.gif Mõnedel mängudel küll profiil feilib, aga salvestatud mängudele saan ligi ja sealt edasi mängida.

Nüüd on endiselt õhus dirt3, no kohe ei taha loobuda rohkem kui 200 võidetud esikohast, tahaks ikka tööle saada. Punnib veel vastu ja teatab järjekindlalt profile load failed. Dirt2 ja flatout ultimate andsid alla ja on mängitavad kus varem pooleli oli icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 19:32:44 vasta tsitaadiga

SurfData, sain aru, et sul oli Vistaga masin ning mängude salvestused soovid kopeerida masinasse, mis on uus masin ja Win 7? Mängude salvestuse transportimine on alati käsitöö, Windows Live Games on alati olnud porno ning käsitsi tuleb välja sõeluda, mida tarvis kopeerida. Kuna sul on ka opsüsteemivahetus, siis oletan (puhas oletus), et võibolla mingid sätted on Vista või eelmise arvuti jaoks (kuna osad mängud ei tuvasta kogu mälu jms).

Kuna plaanin niikuinii dirt3 ära proovida, siis võibolla oskan hiljem sulle paremini vastata. icon_smile.gif Seni võid proovida seda, et loo Dirt3 uus unikaalse nimega profiil ning vaata, millised failid/kaustad ilmuvad kohta C: Users/"yourname"/My documents/My games/DiRT3/Savegame . Võibolla kopeerid uuelt profiililt salvestusest mittesõltuvad failid oma vana (uute arvutisse kopeeritud) profiili vastavatesse kataloogidesse. Oletan, et praegusel hetkel oled kas liiga palju või liiga vähe kopeerinud. Võid proovida kogu Mygames/dirt3 kausta ümber kopeerida. Kõike seda loomulikult käsitsi, mitte viisardi vahenduseta.

Lisaks vaata, et sul oleks peidetud failid nähtaval. Mine tea - võibolla on miski ka peidetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 01.03.2012 16:19:23 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
SurfData, sain aru, et sul oli Vistaga masin ning mängude salvestused soovid kopeerida masinasse, mis on uus masin ja Win 7? Mängude salvestuse transportimine on alati käsitöö, Windows Live Games on alati olnud porno ning käsitsi tuleb välja sõeluda, mida tarvis kopeerida. Kuna sul on ka opsüsteemivahetus, siis oletan (puhas oletus), et võibolla mingid sätted on Vista või eelmise arvuti jaoks (kuna osad mängud ei tuvasta kogu mälu jms).

Kuna plaanin niikuinii dirt3 ära proovida, siis võibolla oskan hiljem sulle paremini vastata. icon_smile.gif Seni võid proovida seda, et loo Dirt3 uus unikaalse nimega profiil ning vaata, millised failid/kaustad ilmuvad kohta C: Users/"yourname"/My documents/My games/DiRT3/Savegame . Võibolla kopeerid uuelt profiililt salvestusest mittesõltuvad failid oma vana (uute arvutisse kopeeritud) profiili vastavatesse kataloogidesse. Oletan, et praegusel hetkel oled kas liiga palju või liiga vähe kopeerinud. Võid proovida kogu Mygames/dirt3 kausta ümber kopeerida. Kõike seda loomulikult käsitsi, mitte viisardi vahenduseta.

Lisaks vaata, et sul oleks peidetud failid nähtaval. Mine tea - võibolla on miski ka peidetud.


jah, vana oli vistaga masin mis mind ilusti 3,5 aastat teenis. Enamus asju sain käsitööna jms korda. Mälu oli eelmises masinas 8gb, selles on alustuseks 16gb (2x8gb) ja tulevikus võibolla 32gb. Dirt3 pole ka käsitööna ja käsitsi kopeerides korda saanud. Uue profiili sain luua ja sisse, aga vana ära ei loadi. Uue profiili lõi ta kohe vanade asjade kõrvale:

C:\Users\kasutajanimi\Documents\My Games\DiRT3\savegame\profile0 <-- vana profiil
C:\Users\kasutajanimi\Documents\My Games\DiRT3\savegame\profile1 <-- uus profiil

lisaks on tal kataloom ka:

C:\ProgramData\Codemasters\DiRT3

seal on kõik need replayd jms asjad mida ma ei kasuta icon_lol.gif

/edit minu arvutis on kõik filed nähtaval alati olnud icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2012 16:29:46 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
SurfData, sain aru, et sul oli Vistaga masin ning mängude salvestused soovid kopeerida masinasse, mis on uus masin ja Win 7? Mängude salvestuse transportimine on alati käsitöö, Windows Live Games on alati olnud porno ning käsitsi tuleb välja sõeluda, mida tarvis kopeerida. Kuna sul on ka opsüsteemivahetus, siis oletan (puhas oletus), et võibolla mingid sätted on Vista või eelmise arvuti jaoks (kuna osad mängud ei tuvasta kogu mälu jms).

Kuna plaanin niikuinii dirt3 ära proovida, siis võibolla oskan hiljem sulle paremini vastata. icon_smile.gif Seni võid proovida seda, et loo Dirt3 uus unikaalse nimega profiil ning vaata, millised failid/kaustad ilmuvad kohta C: Users/"yourname"/My documents/My games/DiRT3/Savegame . Võibolla kopeerid uuelt profiililt salvestusest mittesõltuvad failid oma vana (uute arvutisse kopeeritud) profiili vastavatesse kataloogidesse. Oletan, et praegusel hetkel oled kas liiga palju või liiga vähe kopeerinud. Võid proovida kogu Mygames/dirt3 kausta ümber kopeerida. Kõike seda loomulikult käsitsi, mitte viisardi vahenduseta.

Lisaks vaata, et sul oleks peidetud failid nähtaval. Mine tea - võibolla on miski ka peidetud.


jah, vana oli vistaga masin mis mind ilusti 3,5 aastat teenis. Enamus asju sain käsitööna jms korda. Mälu oli eelmises masinas 8gb, selles on alustuseks 16gb (2x8gb) ja tulevikus võibolla 32gb. Dirt3 pole ka käsitööna ja käsitsi kopeerides korda saanud. Uue profiili sain luua ja sisse, aga vana ära ei loadi. Uue profiili lõi ta kohe vanade asjade kõrvale:

C:\Users\kasutajanimi\Documents\My Games\DiRT3\savegame\profile0 <-- vana profiil
C:\Users\kasutajanimi\Documents\My Games\DiRT3\savegame\profile1 <-- uus profiil

lisaks on tal kataloom ka:

C:\ProgramData\Codemasters\DiRT3

seal on kõik need replayd jms asjad mida ma ei kasuta icon_lol.gif

/edit minu arvutis on kõik filed nähtaval alati olnud icon_razz1.gif


Games for Windows Live mängude(Offline kasutaja), näiteks Dirt3, savedega on selline asi:
1) Koopia teha mängude savedest(Tavaliselt Documents kaustas)
2) Koopia "Xlive" kaustast (Asub "C:\Users\"Kasutaja"\AppData\Local 'või' Roaming\Microsoft\Xlive", vms hästi ei mäleta täpset asukohta)

Pärast tuleb samadesse kohtadesse tagasi panna ja töötab ilusti. Mängu minnes ei pea isegi uut kasutajat tegema, logi kohe vanasse sisse!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 01.03.2012 17:13:56 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
SurfData kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
SurfData, sain aru, et sul oli Vistaga masin ning mängude salvestused soovid kopeerida masinasse, mis on uus masin ja Win 7? Mängude salvestuse transportimine on alati käsitöö, Windows Live Games on alati olnud porno ning käsitsi tuleb välja sõeluda, mida tarvis kopeerida. Kuna sul on ka opsüsteemivahetus, siis oletan (puhas oletus), et võibolla mingid sätted on Vista või eelmise arvuti jaoks (kuna osad mängud ei tuvasta kogu mälu jms).

Kuna plaanin niikuinii dirt3 ära proovida, siis võibolla oskan hiljem sulle paremini vastata. icon_smile.gif Seni võid proovida seda, et loo Dirt3 uus unikaalse nimega profiil ning vaata, millised failid/kaustad ilmuvad kohta C: Users/"yourname"/My documents/My games/DiRT3/Savegame . Võibolla kopeerid uuelt profiililt salvestusest mittesõltuvad failid oma vana (uute arvutisse kopeeritud) profiili vastavatesse kataloogidesse. Oletan, et praegusel hetkel oled kas liiga palju või liiga vähe kopeerinud. Võid proovida kogu Mygames/dirt3 kausta ümber kopeerida. Kõike seda loomulikult käsitsi, mitte viisardi vahenduseta.

Lisaks vaata, et sul oleks peidetud failid nähtaval. Mine tea - võibolla on miski ka peidetud.


jah, vana oli vistaga masin mis mind ilusti 3,5 aastat teenis. Enamus asju sain käsitööna jms korda. Mälu oli eelmises masinas 8gb, selles on alustuseks 16gb (2x8gb) ja tulevikus võibolla 32gb. Dirt3 pole ka käsitööna ja käsitsi kopeerides korda saanud. Uue profiili sain luua ja sisse, aga vana ära ei loadi. Uue profiili lõi ta kohe vanade asjade kõrvale:

C:\Users\kasutajanimi\Documents\My Games\DiRT3\savegame\profile0 <-- vana profiil
C:\Users\kasutajanimi\Documents\My Games\DiRT3\savegame\profile1 <-- uus profiil

lisaks on tal kataloom ka:

C:\ProgramData\Codemasters\DiRT3

seal on kõik need replayd jms asjad mida ma ei kasuta icon_lol.gif

/edit minu arvutis on kõik filed nähtaval alati olnud icon_razz1.gif


Games for Windows Live mängude(Offline kasutaja), näiteks Dirt3, savedega on selline asi:
1) Koopia teha mängude savedest(Tavaliselt Documents kaustas)
2) Koopia "Xlive" kaustast (Asub "C:\Users\"Kasutaja"\AppData\Local 'või' Roaming\Microsoft\Xlive", vms hästi ei mäleta täpset asukohta)

Pärast tuleb samadesse kohtadesse tagasi panna ja töötab ilusti. Mängu minnes ei pea isegi uut kasutajat tegema, logi kohe vanasse sisse!


GFWL ja xlive on juba käsitsi ümber kopeeritud:

C:\Users\kasutajanimi\AppData\Local\Microsoft

GFWLive
XLive

ja no ei hakka toimima. Mõned teised hakkasid peale seda funktsioneerima kui sai need uued nö asendatud vanast arvutist pärid kataloogide kopi-pastega, aga dirt3 on hetkel AINUKE mis vastu punnib (OK teine mäng ka, aga seal saan loadida savegamesid vähemalt ja jätkata kus pooleli on).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2012 20:27:26 vasta tsitaadiga

Kellelgi kokkupuudet Sandisk UATA 1.8" SSD'ga? Läpakaks Dell D430 ja lasin WIN 7 SP1 puhta installi käima ja suhteliselt kaua toimetas ja läks kuidagi peale kuid pärast oli süsteem kuidagi imelik ja tõrkus. Proovisin siis Vistat ja see installis tunduvalt kiiremini. Installi tegin USB bootiga mõlemal korral.
Siit ka küsimus, kas win 7 puhul on mul vaja midagi teisiti teha või mõnda draiverit enne kuskile lasta? HDD installe on igasugustele masinatele tehtud ja pole selliseid jamasid kohanud. Ideid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2012 20:30:22 vasta tsitaadiga

SurfData, huvi pärast proovisin seda. Kuna ükski teine arvuti mul seda ei jooksuta, siis sain proovida ainult ühes arvutis, kuid teisel partitsioonil oleva süsteemiga. Seegi on Win 7. icon_biggrin.gif

Profiili kopeerimiseks piisas lihtsalt sellest, kui luua uus kaust sinna savegame kausta. Kausta nimeks profile1, profile2 või mida iganes. Sai kenasti profiili valida ning ka laadis ja sõidetud mäng oli seal olemas.

Panin tähele, et xlive kaustas kasutab dirt3 vist ainult kausta nimega 434D0FA0. Kas sa proovisid mängu käivitada ka sel viisil, et kõigepealt kopeerisid AINULT savegame kausta, mitte aga xlive kausta? Mul tekitab natuke kahtlust see config.bin. Võibolla sisaldab see eelmise opsüsteemi seadeid või mida iganes. Kui aga proovisid mängu käivitada enne xlive kopeerimist, siis pole sellega midagi teha.

Savegame kaustast: mul oli seal millegipärast selline kaust nagu ghost0. Kui sul see on, siis proovi korra see liigutada teise kohta ja vaata, kas laeb profiili.

Võid veel proovida nii, et lood uue profiili ning kopeerid Vista süsteemis profile* kaustas olevad failid äsjaloodud Win 7-s profile* kausta, aga kustuta eelnevalt seal olevad failid.

Need on sellised asjad, mida mina prooviks. Peab ju krt töötama. icon_razz.gif

Loomulikult mängu uuesti installimise vältimiseks tee kõigepealt neist kaustadest kuskile koopia. Endalgi proovitud neid asju ning tulemusteks on pooletunnised mängude installimised, et originaalfaile tagasi saada. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 01.03.2012 21:25:26 vasta tsitaadiga

Tervist,

Siukene probleem, et sai ostetud uus arvuti ning peale lastud Home Premium karbiversioon. Aktiveerides aga ütleb, et "seda võtit ei saa kasutada"

Oskab keegi öelda, et milles probleem? Sisse sai õigesti trükitud ning korduvalt proovitud. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 01.03.2012 21:32:35 vasta tsitaadiga

M$ klienditugi aitab vahest
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2012 21:51:11 vasta tsitaadiga

Otto E., Microsoft saab sind aidata jah, kuna karbiversiooni puhul saad ühte võtit kasutada ühes arvutis korraga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 01.03.2012 22:01:25 vasta tsitaadiga

Otto E. kirjutas:
Tervist,

Siukene probleem, et sai ostetud uus arvuti ning peale lastud Home Premium karbiversioon. Aktiveerides aga ütleb, et "seda võtit ei saa kasutada"

Oskab keegi öelda, et milles probleem? Sisse sai õigesti trükitud ning korduvalt proovitud. icon_lol.gif


Sellise veateate annab muidu: 0xC004C088

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 303, 304, 305 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.