Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrek27
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2011




sõnum 09.01.2012 16:57:16 vasta tsitaadiga

kas magness mitte rooste vastu ei olnud?
_________________
Teeme lapse või ostame iPhone'i?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2012 17:51:28 vasta tsitaadiga

Ei tea täpselt. Tean vaid, et mingi varras seal on ja seda miski söövitab vms, näeb kole välja icon_razz.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.02.2012 01:58:56 vasta tsitaadiga

kuidas peaks ette valmistama seina tegelikult küll akna augu osa et värv maha ei tuleks. märkasin, et mõlemil aknal mis mul on. elutoa ja köögi omas on värv pragunenud ja lahti. Ma ei oska selle materjali nime anda mis seal all on. kergelt helepruuni värvi on või selline beezikas. nõuka aegne telliskivi maja icon_smile.gif

äkkki on mingi vahen mida peaks enne värmist peale lükkama või on asi ehk selles, et seda akanaugu seina osa on värvitud nii palju kordi, et see tuleksi kõik maha võtta ja uuesti värvida. aga ikkagi mis oleks hea idee seina ettevalmistamisel et ei peaks kartma värvi maha koorumist. ja mis värvi kasutada võiks, kas vana "head" emailvärvi?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.02.2012 09:46:14 vasta tsitaadiga

aja lahtine maha, niiskuskindel pahtel selga (see nüüd ka valget värvi olemas), tõmba niiskustõkke kerge lahus selga... Mul pole küll kuskilt kooruma hakanud. Seinad enamasti selle läikega värviga värvitud. Nüüd mingi bindo 7-ga või Alpina soodukatega(minu meelest parem kui bindo).
Aga tugevama kaitse värvigas saad kõrgema nr-ga värvi kasutades.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.02.2012 16:06:25 vasta tsitaadiga

tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2012 16:18:13 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
aja lahtine maha, niiskuskindel pahtel selga (see nüüd ka valget värvi olemas), tõmba niiskustõkke kerge lahus selga... Mul pole küll kuskilt kooruma hakanud. Seinad enamasti selle läikega värviga värvitud. Nüüd mingi bindo 7-ga või Alpina soodukatega(minu meelest parem kui bindo).
Aga tugevama kaitse värvigas saad kõrgema nr-ga värvi kasutades.


Kas sellest oleks kasu ka paneelmaja lae puhul? Maja aastast 64, viimase korruse lagi. Minevikus on sinna kollakat laevavärvi vms pandud, laiguti. Ilmselt seepärast, et lasi läbi. Nüüd on majal uus katus, aga Vivacolor F pahtel, mida siseviimistleja peale kandis, ei nakku hästi ning koorub maha päevade jooksul. Osaliselt.

Niiskuskindel pahtel ja niiskustõke oleks lahendus, siis laevärv?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.02.2012 16:46:18 vasta tsitaadiga

Probleem ilmselt sügavam - katuse õhutusega on võib-olla võssa pandud. Ja kuna puudub ka toa aurutõke, siis niiskust läheb katusesse aina juurde, üleval aga puudub hea õhutus nii et niiskus jääb soojustusse, paneeli kauemaks kui peaks.
See mõjutab, aga iga tavavärviga värvitud või pahteldatud lage... ehk ei püsigi miski laes. Kontrollida, aga teooria paikapidavust raske.
Seega pigem pritsiks lae veega üle ja prooviks sealt võimalikult palju seda vana värki lahti saada, siis punane või sinine lakke ja mõne aja möödudes niiskuskindel pahtel lakke, Bindo 20 lakke ja asi vask (kuigi see värv pole kahjuks matt).
Ehk kui nagunii pidev jama, siis tasuks kasvõi mingi väike lõik prooviks teha.

Mina testinud ka seda betoonile mõeldud nakkekrunti, aga see tundus kehvem kui lahjendatud niiskustõke icon_confused.gif

Samas üldiselt palju edu, juba kord kooruma hakanud pinda suht jebla teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 23:29:58 vasta tsitaadiga

MelesMeles, tõmba jämeda liivapaberiga karedaks, natuke kangeb niiskustõke peale (ise kasutan neid konsentraate, roosa jääb pahtli alla paremini, ei anna tooni).
Selle F asemel võiks alumise kihi betoonialusel peenpahtliga panna.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:16:24 vasta tsitaadiga

Mul on kodus rattad seinale riputatud umbes sellise hoidjaga:
Spoiler Spoiler Spoiler


aga nüüd enam ei püsi ühe ratta hoidja enam ilusti. Tegu on tavalise paneelmajaga ning konkreetses kohas on sein suhteliselt õhuke - kusagil 3 cm hinnanguliselt tuli auku puurida tüübli jaoks ning edasi on tühjus. Ehk siis hoidja tuligi ära kuna tüübli jaoks on ruumi vähe (ja kruvi jaoks jõudu veel vähem). Kuidas antud juhul oleks hea kinnitada jalgrattahoidjat? St mulle tuleb silme ette mingi sedasorti võimalus/lahendus, kus saab "kruvi" läbi augu lükata ning seina sees siis läheks "kruvi" harali ning toetaks seestpool vastu seina (iseasi, kas sellist "ämblikku" on üldse olemas). Ei oska hästi seletada aga äkki saate aru...

Või on muud head ideed? Ma seina väga auklikuks ei tahaks puurida(ehk siis uut auku teha) kuna mõnes kohas on ilmselt metallkarkass lähedal vastas ning ei saagi mõistliku sügavusega auku teha.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:43:46 vasta tsitaadiga

Ankurtüüblid, kruvid, poldid on täitsa olemas.
Näiteks:
http://www.balticbolt.ee/toode.php?show=products&parentID=9&productID=95
See peaks keerates end suhteliselt ämblikuks tegema.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.03.2012 10:44:50 vasta tsitaadiga

Mark0, mingi selline asi aitaks ehk?
http://www.balticbolt.ee/toode.php?show=products&parentID=9&productID=95

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:50:14 vasta tsitaadiga

Ahha, sellised asjad on olemas siis mitte ainult mu haiges fantaasias vaid päriselus icon_smile.gif. Tänud, uurin.

Hind on muidugi muljetavaldav...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:54:09 vasta tsitaadiga

See hind on 100tk kohta icon_smile.gif
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:57:04 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
See hind on 100tk kohta :)
Oh jah, ma tunnen end praegu ikka eriti blondiinina. :)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 12:38:11 vasta tsitaadiga

Analoogseid peaks ka ehituspoodides leiduma, nt. Bauhof/Bauhaus.
6mm topeltkipsi omasid peaks omal ka kodus mõned veel järgi olema, huvi on, võin homme tööle kesklinna kaasa võtta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 18:31:02 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Jäi üks keris silma: http://www.skamet.ee/?id=83 Lähemal uurimisel selgus, et materjalina on kasutusel tavaline teras, koldelaelt 6mm ja külgedelt 3mm. Pikk sellise eluiga olla võib?


Black66 kirjutas:
Mina panin enda sauna Tatpari toote.
http://www.tatpar.ee/ee_sauna.html
Täpsemalt siis Saunaahi V - 2S, ostsin ta otse tehasest, konatkid on lehel olemas ning siis oli hinnaks umbes 3000 vana raha. Hetkel jookseb kolmas suvi ning suvel kütan umbes 2-3 korda nädalas. Kestab küll, vähemalt siiani. Ainus asi, mis hetkeseisuga natukene kurvastab, on see, et liigse kuumuse tõttu on ukse ümbert värv valgeks põlenud. Sama asi pidi ka kummitama Skameti keriseid. Skameti omad on vist natukene kallimad, kuigi teras ei tohiks paksem olla, kui Tatparil. Kui tahad aga, et värv ära ei põleks, osta Harvia või IKI, mis minuarust rohkem juba prestiiži asi.


Noh nüüd olete mõlemad ahjusid juba ehk mõnda aega kasutanud.

Kuidas muljed on? Mul ka hetkel ilmselt valik Tatpar V2 ja Skamet P216 vahel icon_rolleyes.gif

Ehitusfoorumit lugedes nagu kiidetakse Skameti oma veidi rohkem. Samas on muidugi kallim ka - 261€ VS 325€.

Kas tasub see 64€ rohkem maksta või mitte?

Üks pisike Harvia (M3SL) on ka tegelikult samas hinnas umbes.

http://skamet.ee/?id=76
http://www.tatpar.ee/ee_sauna.html
http://www.harvia.fi/content/et/44/509/Harvia%20M3%20SL.html

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 24.03.2012 20:37:10 vasta tsitaadiga

Osta kaalu järgi: mis kõige raskem, see kõige paksemast materjalist ja kestab tõenäoliselt kõige kauem vastu. Harvia ahjud, mis poes näha olnud on kõik väga kerged.
_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 22:31:31 vasta tsitaadiga

Kes saab eritellimusel tehtud lihtsa puitvoodiga aidata?

http://www.on24.ee/sisustus/voodid_madratsid/voodid/6824

Vajan analoogset, kuid kogupikkusega alla 201cm ja madratsile pikkusega 195cm.

Toa seinast radikani on 202,5 cm, seega pikemat voodit ei mahuta. Keskkütteradikas ulatub voodi taha 30cm ulatuses, ja jääks siis voodist vaid 1-2cm kaugusele. Võib see muid probleeme tekitada voodile peale selle, et varvastel on talvel soojem? icon_rolleyes.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 20:37:05 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on põrandakatteks spoonparkett? Kas on palja jalaga astudes külm nagu laminaat või mitte icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 20:47:33 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

Noh nüüd olete mõlemad ahjusid juba ehk mõnda aega kasutanud.


Talvel üritus seisis icon_redface.gif . Aga ma sain ühe aasta kasutatud isendi aitäh eest, ei mäleta hetkel, millise tootja oma.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 21:01:16 vasta tsitaadiga

namstoop, minu oma on kasutusel umbes 6 kuud aastast ning juba neljas hooaeg hakkab kohe minema. Siiani toimib täpselt samahästi, kui esimesel aastal. Kui see ei morjenda, et ukse kõrvalt värv valgeks tõmbab, siis selle raha eest on aparaati küll ja veel. Siis kui mina ta ostsin, oli kasutusel olev metall väga paks ning kui mälu ei peta, oli tollal nt V-2S kaal 78kg ning V-3S 90kg, hetkel on kaalud 10kg võrra väiksemad, ilmselt siis kokkuhoid materjali pealt. Üldiselt julgen soovitada.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 21:23:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes saab eritellimusel tehtud lihtsa puitvoodiga aidata?

http://www.on24.ee/sisustus/voodid_madratsid/voodid/6824

Vajan analoogset, kuid kogupikkusega alla 201cm ja madratsile pikkusega 195cm.

Toa seinast radikani on 202,5 cm, seega pikemat voodit ei mahuta. Keskkütteradikas ulatub voodi taha 30cm ulatuses, ja jääks siis voodist vaid 1-2cm kaugusele. Võib see muid probleeme tekitada voodile peale selle, et varvastel on talvel soojem? icon_rolleyes.gif


osta too sama ära, lammuta yks ots lahti (peaks olema kruviga ja kui on ka tyybel löödud, siis haamriga köksides tuleb liimist lahti küll icon_biggrin.gif ) vöta tikksaag (või käsisaag) löika yleliigne maha, paari kruviga kokku tagasi ja ongi olemas. Poest ostetud voodile vast soojus muret ei tekita (reeglina seal surnud puit juba), kui aga lased teha, siis tavaline tislerikuiv puit kipub soojas kokku tömbama ja pragunema.

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 22:02:41 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
namstoop, minu oma on kasutusel umbes 6 kuud aastast ning juba neljas hooaeg hakkab kohe minema. Siiani toimib täpselt samahästi, kui esimesel aastal. Kui see ei morjenda, et ukse kõrvalt värv valgeks tõmbab, siis selle raha eest on aparaati küll ja veel. Siis kui mina ta ostsin, oli kasutusel olev metall väga paks ning kui mälu ei peta, oli tollal nt V-2S kaal 78kg ning V-3S 90kg, hetkel on kaalud 10kg võrra väiksemad, ilmselt siis kokkuhoid materjali pealt. Üldiselt julgen soovitada.



Ma ostsin juba Skameti oma ära.

Aga mis kive soovitatakse tänapäeval. Ise põllult korjata, poest mingeid ümmargusi, nurgelis, suuri, väikeseid?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 22:06:18 vasta tsitaadiga

http://www.harvia.fi/content/et/40/538/Kerisekivid.html

Ise kasutan neid kive, väiksemaid, sest neid saab tihedamalt paigutada. Põllult võid kive korjata, kuid paratamatult satuvad sinna hulka ka kivid, mis sul üsna kiiresti murenevad ja pudiks muutuvad. Hiljem on küllalt tüütu seda kõike välja kraamida ja uutega asendada.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 22:18:15 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
tsitaat:

Kes saab eritellimusel tehtud lihtsa puitvoodiga aidata?

http://www.on24.ee/sisustus/voodid_madratsid/voodid/6824

Vajan analoogset, kuid kogupikkusega alla 201cm ja madratsile pikkusega 195cm.

Toa seinast radikani on 202,5 cm, seega pikemat voodit ei mahuta. Keskkütteradikas ulatub voodi taha 30cm ulatuses, ja jääks siis voodist vaid 1-2cm kaugusele. Võib see muid probleeme tekitada voodile peale selle, et varvastel on talvel soojem? icon_rolleyes.gif


osta too sama ära, lammuta yks ots lahti (peaks olema kruviga ja kui on ka tyybel löödud, siis haamriga köksides tuleb liimist lahti küll icon_biggrin.gif ) vöta tikksaag (või käsisaag) löika yleliigne maha, paari kruviga kokku tagasi ja ongi olemas. Poest ostetud voodile vast soojus muret ei tekita (reeglina seal surnud puit juba), kui aga lased teha, siis tavaline tislerikuiv puit kipub soojas kokku tömbama ja pragunema.


Arvatavasti teengi nii, tänud. Üks eritellimusel voodeid tootev töökoda soovitas täpselt sama teha.

Kas keegi siit oskab soovitada kohta, mis teeks vineerist või puidust 2 eri mõõtudega garderoobikappi valmis? Vaja kahte tuppa nurgakappe, u 60 laius ja 60 sügavus.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 21:07:15 vasta tsitaadiga

On keegi kokku puutunud läbivooluga elektrilise veesoojendi? Krt neid Eestis praktiliselt ei müüda miskipärast. Saksamaal ja seal kandis on hästi populaarsed. Tundub täiesti mõistlik lahendus kui on vaja vahel harva ja kui siis kiiresti sooja vett. Pole mõtet mingit 100 l pütitäit soojendada.

Ühesõnaga umbes sellist asja tahaks:
https://stangl-versand.de/shop/CBH-7-Clage-Durchlauferhitzer-Untertisch-7-kW

Ehket 6-7kW, 400V, vähemalt 3,5-4 l minutis 40 kraadist vett.

kui keegi teab, et kusagil müüakse, siis oleks jube tore infi saada. thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.04.2012 11:21:03 vasta tsitaadiga

ma olen selliseid asju näinud mis paned kraanile topsiku otsa, juhe seina ja kohe tuleb kuum vesi.
temp. reguleerida muidugi ei saa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 14:31:33 vasta tsitaadiga

namstoop, kiirboiler

http://interbauen.ee/kiirboilerid-tesy.html

Muidu on ju miniboilerid ka olemas, 30L kanti.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2012 17:34:09 vasta tsitaadiga

Suhteliselt ägedad asjad, aga enamasti lõppeb selle kasutamine maja pimedaks laskmisega icon_biggrin.gif
Alla 25A peakaitsme puhul pole mõtet seda 7kW süsteemi aretada. Lisaks eeldus, et elektrisüsteem on tasakaalustatud st. võimalikult palju eraldi liine kilbis, mis saab ümber mängida.
------------
Samas mind pani küll asi mõtlema, et ehk uut juhtmestiku vedades võiks selliste jubinatega arvestada.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 21:33:08 vasta tsitaadiga

Kas pisikene gaasiboiler ägedam pole?
4l/min on ikka naljakas kogus.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 22:11:02 vasta tsitaadiga

Noh mul läheb saun-suvilasse. Gaasitoru sinna ei tule. Ming ballooniga mässates läheks vist tiba jamaks. Ja kalliks?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2012 22:14:46 vasta tsitaadiga

See elektri lahendus igal juhul odavam...sooja vee saab vähemalt kätte.
Gaasi vaimustus kipub üldse vaibuma - hind tõusnud. Kui just sulle Venemaalt balooni ei tooda icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 22:27:29 vasta tsitaadiga

Veerand klaasi sekundis sooja vett saada.
Kui vaja korraks kütta ja tal mingi mahuti on, siis kindlasti okei.

Jooksvat vett sellega ei tee?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 22:35:30 vasta tsitaadiga

Mario., muidugi teeb jooksvat vett, osad on sellised mis käivad otse dušši külge jne. Need teevad 3.6l/min tavaliselt 40 kraadiseks. Saksamaal väga levinud teema, et igal kraanil on selline küljes ja mingit keskset soojavee trassi ei veeta. Põhimõtteliselt on lõppkokkuvõttes ju säästlikum, energiat kulub ainult soojendamise hetkel, toru on lühike ja kaod väikesed.


Nii et kui keegi juhtub hetkel Saksamaal olema ja nt autoga tagasi tulema, siis võiks ühendust võtta. Tahaks lasta sealt ühe kiirelt tuua. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.04.2012 22:46:14 vasta tsitaadiga

nendega peab enne vee jooksma panema, muidu on kärsakas ka kohe icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 23:06:15 vasta tsitaadiga

Siin on ühe tootja kodukas, on juttu miks ja kuidas.

http://www.clage.com/en/product-range/compact-instantaneous-water-heaters/produktlist.php

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2012 23:11:30 vasta tsitaadiga

Eestis pigem küsimus, et kes paneks vee lähedusse 400V seadme icon_razz.gif
Ilma rikkevooluta seda ei tee...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 23:18:51 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Eestis pigem küsimus, et kes paneks vee lähedusse 400V seadme icon_razz.gif
Ilma rikkevooluta seda ei tee...


Miks see Eestis olulisem küsimus on kui kusagil mujal?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2012 23:42:54 vasta tsitaadiga

Enamus vanu süsteeme ei vasta uuematele standarditele. Seega see siin aktuaalsem, kui mujal.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 10:23:32 vasta tsitaadiga

Hetkel on paneelmajas vanad nõuka-aegsed puitraamidega aknad ning rõduuksed. Ehk siis raamid "hingavad" liigagi hästi ning aknaklaasid on kõverad. Olen mõtelnud, et võiks uued aknad lasta panna.

1. Kas eelistada raamide puhul plastikut või puitu? Korra eelmises elukohas sai seesama tee läbitu ning plastraamid tundusid hingamise poolest täitsa head. Seda enam, et hinnavahe on vist puidul ja plastil märkimisväärne? Samuti saab ju tänapäeval jätta aknalingi nö. poolde vinna ehk siis sisuliselt kinni aga õhk liigub.
2. Millist tootjat eelistada, millist vältida? Eelmine kord oli Glaskek partneriks, vaatan, et praeguseks on nad pankrotti läinud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.05.2012 12:57:14 vasta tsitaadiga

Mul on Plasto aknad (plastikust). Eelnevalt olid ka väga vabalt hingavad puitraamid ees.

Praeguseks on selline, et kuna paneelikas on suhteliselt korda tehtud (soojustused jms), siis maja ei hinga enam nii, nagu võiks. Samuti on aknad vist isegi imeliselt hästi pandud, mingit "õhulekket" pole. Kahjuks on ventilatsioon jätkuvalt iganenud.
See tähendab seda, et nt korraliku pesuskäigu järel on vannituba ja ka osa elamist korralikult niiskust täis (annab tunda kuni aken irvakile teha). Talvel on tavaline, et aknaraamide alumine äär on märg (toapoolt).

Kui paneelikas sooja peab ja raha on, siis igal juhul eelista puitraame, mis hingavad jms.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 13:03:55 vasta tsitaadiga

Unustage see 'hingamine' ära, ükski aken ei hinga sul midagi. Kui 'hingab', järelikult pole õhutihe.
Vannituppa pange korralik ventilatsioon + paar nö. fresh klappi tubadesse.
Pisikese plastmassist kanalivendi võite ära unustada, see on rohkem lastele mängimiseks...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 13:19:12 vasta tsitaadiga

õpetage kuidas/millega plastaknal neid liiste lahti saaks? Ma üritasin nii kruvikeerajaga kui ka noaga. Kruvikeerajaga tegin ainult täkked sisse (liist küll natukene liikus aga rohkem ikkagi sai seda lõhutud). Noa pistsin pikkupidi vahele, et painutamise pind suurem oleks aga ei jõudnud küll liistu lahti lükata icon_sad.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 13:44:09 vasta tsitaadiga

Üks hetkel ilma postitusõiguseta kasutaja saatis sellise kommentaari, tema lahkel loal avaldan:

Just elasin aknavahetuse üle. viimistleja teeb täna veel palesi.

Võtsin pakkumised viiest erinevast firmast. puidu ja plastiku vahe on tõesti märkimisväärne. kui nt 4 suure akna hind klaasmerkis koos paigalduse ja viimistlusega oli u 1500 siis haapsalu uksetehasest ainult paljad puitaknad 2800.-

Kõige soodsamad pakkumised tulid klaasmerkist, plastost ja aknakojast. odav aken tegi tegelt u. 50.- võrra kõige soodsama pakkumise kuid klienditeenindus oli aeglane. hinnapakkumine võttis neil 2 nädalat aega, teised firmad reageerisid max kahe päevaga.

konsulteerisin ka ühe tuttavaga ehitusfirmast võrreldes plasto ja klaasmerki pakkumisi.
sisuliselt olid täpselt samad. üks firma kasutab ühe tootja profiile ja teine firma teise omi. schülco jms on mõlemad euroopa suurimad plastprofiilide tootjad ja selles suhtes neil vahet pole.
küll aga pööra tähelepanu nende esialgsetele pakkumistele. klientide meelitamiseks tehakse need võimalikult odavad.
Ma näiteks valisin juurde veidi kallima profiili, paksema välise klaasi heli summutamise eesmärgil, puidust aknalauad ja välise plekist liistude ringi.

valisin klaasmerki pakkumise aktiivse klienditeeninduse ja kiire töö tõttu.
4 kahepoolset aknent mõõtudega umbes 1400x2400, veeplekid, aknalauad, paigaldus, prügi äravedu ja viimistlus tulid kokku natuke üle 1600.- puhtalt aknad olid 850.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 10.05.2012 14:42:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hetkel on paneelmajas vanad nõuka-aegsed puitraamidega aknad ning rõduuksed. Ehk siis raamid "hingavad" liigagi hästi ning

aknaklaasid on kõverad. Olen mõtelnud, et võiks uued aknad lasta panna.


ma oleks sinu asemel pigem rõõmus, ostaks purgi valget värvi, liivapaberit ja kleebitavat vahtkummtihendit, mitte ei hakkaks neid vahetama, kuradi raske on tänapäeval normaalset korterit leida kus on õiged aknad säilind ja mis ei näe seejuures seest välja nagu oleks seal viimased 25 aastat bomchid läbu pand.

tsitaat:

õpetage kuidas/millega plastaknal neid liiste lahti saaks? Ma üritasin nii kruvikeerajaga kui ka noaga. Kruvikeerajaga tegin ainult täkked sisse

(liist küll natukene liikus aga rohkem ikkagi sai seda lõhutud). Noa pistsin pikkupidi vahele, et painutamise pind suurem oleks aga ei jõudnud

küll liistu lahti lükata


pahtlilabidas vmt laiem asi, üsna vinsekst materjalist on need plast liistud, väga äralõhkumis hirmu pole. kruvikas jätab jah täkked ja pole parim vahend selleks
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 10.05.2012 18:16:52 vasta tsitaadiga

kui paneelmaja korterit müüa tahad, siis puitaknad tõmbavad kenasti hinda alla. aga vannitoas kui on omaaegne ventilatsiooni toru, siis lõhkuge maha. mina endal lõhkusin maha ja see oli seest ikka rämedat jama täis. pärast hakkas õhk väga hästi liikuma ja vannituba oli alati kuiv.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 18:19:42 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
kui paneelmaja korterit müüa tahad, siis puitaknad tõmbavad kenasti hinda alla.
Miks täpsemalt? Ning kas mõtled uusi või vanu puitaknaid... või üldisemalt?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 10.05.2012 18:20:38 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
vipu kirjutas:
kui paneelmaja korterit müüa tahad, siis puitaknad tõmbavad kenasti hinda alla.
Miks täpsemalt? Ning kas mõtled uusi või vanu puitaknaid... või üldisemalt?


ma mõtlen neid vanu. kui teistel on pakettaknad ees, siis kohe üks hea põhjus tingimiseks.

edit: ma elan ise puumajas, mul on 5 akent millest neli on pakettaknad ja üks siis originaal. tegin kõik korda, värvisin ära ja 2 aastaga on päike värvi rullikeeranud.
raha läks aknale ka omajagu - värv maha, lihvimine, puupahtliga pahteldamine, liimine, krunt, värv. oleks võinud kohe paketi panna.


viimati muutis vipu 10.05.2012 18:22:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 18:22:00 vasta tsitaadiga

Ahha. Ma arvasin juba, et kui on uued puitaknad siis on see argument hinna alla kauplemiseks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.05.2012 22:51:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Ahha. Ma arvasin juba, et kui on uued puitaknad siis on see argument hinna alla kauplemiseks. icon_smile.gif

Korralikust puidust uus on väga hea nagu ka need eritellimuse väikepartiid vene ajast.
Samas kui võtta see tüüpiline kiirkuivatatud puit vs taaskäitlemata plastik, siis plastikut eelistaks kindlasti.
Taaskäideldud plast on tohutult rabe thumbs_down.gif
Seguvannid ja plastämbrid on selle ehe näide...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.