Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 23:08:28 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
mTim kirjutas:
Heineken sa oled tõeline rebel beer_yum.gif

kas see pole mitte mässaja nimetuse devalveerimine icon_confused.gif
sama hästi võiks siis ka potist mööda soristajat mässajaks kutsuda.

No aga võikski, kõik üle 10 aastased võiks ju sihtimisega hakkama saada. Kui ei saa siis kuse istudes...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2012 00:25:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Iron Sky saadi lõpuks valmis ja asi tuleb kohe-kohe välja thumbs_up.gif


Uuem treiler:
Spoiler Spoiler Spoiler

Imdb: http://www.imdb.com/title/tt1034314/

Palju vingem kui igasugu transvormelid ja kapten ameerikad kokku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 00:40:29 vasta tsitaadiga

Asjalik dok sel teemal.

A Noble Lie: Oklahoma City 1995
http://www.imdb.com/title/tt2119373
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 06:58:19 vasta tsitaadiga

The Nightmare Before Christmas - Sai see siis jälle vaadatud. Väga Burtoni stiiliga film, eelnevalt arvasin et tema selle tegigi, aga tuleb välja et hoopis produtsendiks... aga ilmselt üsna laialdaselt oli ka tema produktsiooni segatud (st. piisavalt et ta stiili oleks siin näha).
Väga lahe film. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 10:13:53 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
The Nightmare Before Christmas http://www.imdb.com/title/tt0107688/ - Sai see siis jälle vaadatud. Väga Burtoni stiiliga film, eelnevalt arvasin et tema selle tegigi, aga tuleb välja et hoopis produtsendiks... aga ilmselt üsna laialdaselt oli ka tema produktsiooni segatud (st. piisavalt et ta stiili oleks siin näha).
Väga lahe film. thumbs_up.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.02.2012 14:11:35 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
B6 kirjutas:
mTim kirjutas:
Heineken sa oled tõeline rebel beer_yum.gif

kas see pole mitte mässaja nimetuse devalveerimine icon_confused.gif
sama hästi võiks siis ka potist mööda soristajat mässajaks kutsuda.

No aga võikski, kõik üle 10 aastased võiks ju sihtimisega hakkama saada. Kui ei saa siis kuse istudes...


Mu meelest oled sina see, kes siin teemat solgib icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 15:59:22 vasta tsitaadiga

Daybreakers - endiselt väga äge ja hästi üles ehitatud film. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.02.2012 16:06:11 vasta tsitaadiga

Balls of Fury http://www.imdb.com/title/tt0424823/

Tuli lampi Tv6, jäin vaatama ja hakkas meeldima. Mõned kohad olid päris head seal icon_biggrin.gif.


Heinekeni jutule:

Mulle meeldivad ka Tim Burtoni teosed. Soovitan vaadata Laibast Pruuti http://www.imdb.com/title/tt0121164/ ja Beetlejuice http://www.imdb.com/title/tt0094721/, need ka head icon_smile.gif.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 17:57:16 vasta tsitaadiga

Corpse Bride nähtud, aga Beetlejuice peaks tõesti ette võtma, üks vähestest tema filmidest mida pole näinud.

Edit: Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon - väga omapärane selline slasher/mockumentary tüüpi film... soovitan kindlasti vaadata, eriti kunagiste slasher õudukate fännidel. Mõnus selline deconstruction koos filmiga mis on vägagi lahedalt kokku pandud vaatamine. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 18:04:28 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:

Daybreakers - endiselt väga äge ja hästi üles ehitatud film. thumbs_up.gif
http://www.imdb.com/title/tt0433362/


Corpse Bride http://www.imdb.com/title/tt0121164/ nähtud, aga Beetlejuice http://www.imdb.com/title/tt0094721/ peaks tõesti ette võtma, üks vähestest tema filmidest mida pole näinud.

Edit: Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon - http://www.imdb.com/title/tt0437857/ - väga omapärane selline slasher/mockumentary tüüpi film... soovitan kindlasti vaadata, eriti kunagiste slasher õudukate fännidel. Mõnus selline deconstruction koos filmiga mis on vägagi lahedalt kokku pandud vaatamine. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 20:07:53 vasta tsitaadiga

Vaatasin siis mõned vanemad action filmid ära mida varem näinud polnud:

The Incredible Hulk
Ootasin paremat. Paraku jäi lahjaks. 4/10

Wanted
Tõsine mindfuck. Angelina Jolie mulle ikka ei meeldi üheski filmis thumbs_down.gif 5/10

Babylon A.D.
Üllatavalt hea. Vaatamata pealkirjale toimub tegevus hoopis tulevikus ja Vin Diesel kicks ass thumbs_up.gif . 8/10

X-Men Origins: Wolverine
Pole selle seeriaga kursis aga oli enam-vähem ootustele vastav film. 6/10

Rise of the Planet of the Apes
Kontsept väga hea. Lõpp ainult oli kummaline aga üldiselt film päris hea. 7/10
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 22:54:57 vasta tsitaadiga

Isegi kui see oli lasvatatud dokumentaal, siis oli see hea. Heas mõttes kummaliselt creepy film. Julgeks soovitada. Midagi taolist ilmselt pole varem näinud.

Trailer:
Spoiler Spoiler Spoiler

Catfish
http://www.imdb.com/title/tt1584016
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 22:57:40 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt1599348/
Safe House oli päris põnev film. 2h pikk, aga ei saanud arugi, kui juba läbi sai. Mulle üldiselt meeldivad sellised põnevusfilmid, kus filmi lõpuni pole aru saada, kes on tegelikult hea ja kes halb.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.02.2012 23:58:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt1599348/
Safe House oli päris põnev film. 2h pikk, aga ei saanud arugi, kui juba läbi sai. Mulle üldiselt meeldivad sellised põnevusfilmid, kus filmi lõpuni pole aru saada, kes on tegelikult hea ja kes halb.


Homme siis lähen Plaza esimesele seansile vaatama.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 00:10:14 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Corpse Bride nähtud, aga Beetlejuice peaks tõesti ette võtma, üks vähestest tema filmidest mida pole näinud.
Kui kunagi ammu esimest korda Beetlejuice'i nägin, siis tundus väga hea. See juhtus 90-ndate alguses minu meelest. 91 ehk isegi. Siis olid eriefektid ka ikka tipptasemel ja ennenägematud + naljakad. Nüüd vaadates tundub nagu vaataks 1930-ndate King-Kongi icon_rolleyes.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 02:58:31 vasta tsitaadiga

Hea mõte, peakski 33nda aasta King Kong'i ette võtma ka mingi hetk. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 08:55:14 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Hea mõte, peakski 33nda aasta King Kong'i http://www.imdb.com/title/tt0024216/ ette võtma ka mingi hetk. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.02.2012 11:03:02 vasta tsitaadiga

Eile tuli film nimega Artificial Intelligence: AI http://www.imdb.com/title/tt0212720/

Ma ei kujutanud ette mis see film endast kujutab ning mu üllatuseks oli VÄGA huvitav ja hea film. Ajasin kogemata selle 200 aastase mehega segamini: http://www.imdb.com/title/tt0182789/

Film oli hea looga ja koguaeg olin põnevil mis edasi saab.



Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 14:20:53 vasta tsitaadiga

ai häda on eelkõige selles, et esimene pool on tasemel aga filmi lõpp vajub üsna tugevalt ära.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 14:28:28 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus, kellele tundub, et üha rohkemates viimase aja trailerites näidatakse peaaegu kogu film katkenditena algusest lõpuni ära. Üle-eile kinos lasti Man on a Ledge trailerit - http://www.imdb.com/title/tt1568338/ - ja selle paari minuti jooksul spoiliti kõik ära sellega, et näidati ära, miks see mees seal aknaäärel seisab ja kuidas samal ajal käib kusagil mujal hoopis teine tegevus. Film iseenesest tundus põnev, aga traileri lõpuks oli tunne nagu oleks keegi mulle filmi keskelt kuni lõpuni kõik ära spoilinud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 14:46:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas ma olen ainus, kellele tundub, et üha rohkemates viimase aja trailerites näidatakse peaaegu kogu film katkenditena algusest lõpuni ära. Üle-eile kinos lasti Man on a Ledge trailerit - http://www.imdb.com/title/tt1568338/ - ja selle paari minuti jooksul spoiliti kõik ära sellega, et näidati ära, miks see mees seal aknaäärel seisab ja kuidas samal ajal käib kusagil mujal hoopis teine tegevus. Film iseenesest tundus põnev, aga traileri lõpuks oli tunne nagu oleks keegi mulle filmi keskelt kuni lõpuni kõik ära spoilinud.

pooltes trailerites kindlasti thumbs_down.gif
kas the three musketheers on vaatamist väärt?
http://www.imdb.com/title/tt1509767/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 14:58:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kas the three musketheers on vaatamist väärt?
http://www.imdb.com/title/tt1509767/


Üritasin seda vaadata, polnud suurem asi. Jäi pooleli. Täna õhtul üritan uuesti vaadata, ehk suudan lõpuni vaadata.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 15:08:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kas ma olen ainus, kellele tundub, et üha rohkemates viimase aja trailerites näidatakse peaaegu kogu film katkenditena algusest lõpuni ära. Üle-eile kinos lasti Man on a Ledge trailerit - http://www.imdb.com/title/tt1568338/ - ja selle paari minuti jooksul spoiliti kõik ära sellega, et näidati ära, miks see mees seal aknaäärel seisab ja kuidas samal ajal käib kusagil mujal hoopis teine tegevus. Film iseenesest tundus põnev, aga traileri lõpuks oli tunne nagu oleks keegi mulle filmi keskelt kuni lõpuni kõik ära spoilinud.

pooltes trailerites kindlasti thumbs_down.gif
kas the three musketheers on vaatamist väärt?
http://www.imdb.com/title/tt1509767/

Ausalt öeldes, kui traileris seda lendavat laeva nägin, siis kadus igasugune huvi antud filmi vastu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 16:49:46 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Eile tuli film nimega Artificial Intelligence: AI http://www.imdb.com/title/tt0212720/

Ma ei kujutanud ette mis see film endast kujutab ning mu üllatuseks oli VÄGA huvitav ja hea film. Ajasin kogemata selle 200 aastase mehega segamini: http://www.imdb.com/title/tt0182789/

Film oli hea looga ja koguaeg olin põnevil mis edasi saab.



Spoiler Spoiler Spoiler

Kahju ainult, et Kubrick seda ei saanud ara lopetada... See film oleks olnud kindlasti hoopis midagi muud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 13.02.2012 21:21:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

kas the three musketheers on vaatamist väärt?
http://www.imdb.com/title/tt1509767/


Kui raamatut lugenud oled, siis on ikka pärid jube. Eht hollivood. thumbs_down.gif annab sellist jura kokku mõelda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 21:51:09 vasta tsitaadiga

Raamatuga seal tõesti mingit pistmist ei ole, ehk sellepärast ka minul vaatamine ebaõnnestus.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 15:54:17 vasta tsitaadiga

Martsis tuleb valja.

Paradise or Oblivion trailer:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 23:23:32 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:47:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.02.2012 23:24:04 vasta tsitaadiga

30: Minutes or Less
http://www.imdb.com/title/tt1622547/

Selles filmis mängib Jesse Eisenberg, kes mängis ka Facebook nimelises filmis. Päris hea repliigi pani kutt maha tibiga FBst rääkides: Ma ei jälgi seda saasta! Olen võrgust maas. icon_lol.gif
Omamoodi naljafilm
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 00:50:56 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt1706593/
Chronicle
Treiler tundus huvitav, peaks minema kaema...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 01:09:00 vasta tsitaadiga

The Help
http://www.imdb.com/title/tt1454029/

8,5/10, väga vaadatav.

Kui rassismiteema filmideks oleks münt - on selle tumedam pool American History X. Heledam - The Help.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 15.02.2012 01:14:23 vasta tsitaadiga

Selline huvitav sait filmi ja TV seriali huvilistele.
http://www.comingsoon.net/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 01:31:46 vasta tsitaadiga

Tower Heist 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0471042/

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 03:53:41 vasta tsitaadiga

Jooksin IMDB-s juhuslikult sellise filmi treilerile:
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
http://www.imdb.com/title/tt1611224/#lb-vi724476185
Nagu WTF?? Seriously, WTF?? Mis nende tüüpide IQ on kes selliseid stsenaariume treivad? Ühtäkki ei tundugi enam Transformerite stoori maailma kõige jaburam idee...


Aga tänaõhtune vaatamine oli The Ides Of March
http://www.imdb.com/title/tt1124035/

Hea vaatamine ja meeldis see ka, et polnud ülemäära pikaks venitatud. Tõele au andes hakkab Ryan Gosling natuke häirima juba. Tõepoolest näeb igas rollis samasugune välja ja tundub, et ta on viimasel ajal nii palju filme ka teinud, et polegi väga aega rolli sisse elada, mängib justkui sama tüüpi igas filmis. Muus mõttes kõik OK. 7,5/10
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 04:16:53 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Jooksin IMDB-s juhuslikult sellise filmi treilerile:
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
http://www.imdb.com/title/tt1611224/#lb-vi724476185
Nagu WTF?? Seriously, WTF?? Mis nende tüüpide IQ on kes selliseid stsenaariume treivad? Ühtäkki ei tundugi enam Transformerite stoori maailma kõige jaburam idee...


raamatu järgi tehtud...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad


viimati muutis mTim 15.02.2012 07:23:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 05:06:13 vasta tsitaadiga

mTim, no sel juhul, kes kurat selliseid raamatuid kirjutab??!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 07:07:08 vasta tsitaadiga

Absurdsed stsenaariumid iseenesest pole pahad, tihtipeale vägagi huvitavad, suuremaks probleemiks üldiselt taoliste filmide puhul saab olema teostus. Kui mööda panna, siis läheb asi ikka väga perse, samas kui hästi teha, siis tulemus tihtipeale jääb vägagi positiivses mõttes meeldejääv ja äge. thumbs_up.gif
Kõige mõttetum film on see, mis lihtsalt meelde ei jää ja pole mitte mingistki küljest uudne ja/või huvitav(kasvõi meisterliku teostuse poolest, kui ei miskit muud), valdavalt on seda tüüpi filmid mis on nö design by committee rahamasinad, mis on äravahetamiseni sarnased kümne muu filmiga, mis sellele eelnenud, kuid mingil põhjusel ikka toovad raha sisse. Ehk siis filmid mis on täpselt sama valemi järgi tehtud, mis teiste filmide puhul töötanud. Tegelikult täpselt sel põhjusel need raha sisse toovadki ja täpselt sel põhjusel ka neil filmidel enamus ajast(on ka erandeid) pole mitte mingit mõtet eksisteerida.
Iseenesest ideeliselt võiks sellest filmist ka asja saada... eks näis.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 22:32:53 vasta tsitaadiga

500 days of summer http://www.imdb.com/title/tt1022603/
50 50 http://www.imdb.com/title/tt1306980/

thumbs_up.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 23:46:28 vasta tsitaadiga

Real Steel 7/10
Üldiselt mulle meeldis. Tüüpiline hollywoodi happy end ehk tiba rikkus filmi, kuid ei midagi hullu. Actionit oli ja efektid olid päris ägedad.

Zodiac 8/10
Väga omapärane film, põnev, vajab süvenemist jne.

The Social Network 5/10
Mulle see film väga peale ei läinud. Miks, ei oskagi öelda.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 13:14:11 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Real Steel 7/10
Üldiselt mulle meeldis. Tüüpiline hollywoodi happy end ehk tiba rikkus filmi, kuid ei midagi hullu. Actionit oli ja efektid olid päris ägedad.

üsna nüri film. spordifilm featuring suured robotid ja kohustuslik peredraama. süzee ja tegevustik on meeldivalt auke ja kližeesid täis kah.
algselt vastutustundmatu töll saab järsku targaksosavaks for no apparent reason, palju tausta on vaid vihjatud. praktiliselt kõik tegevusliinid on krooniliselt alakasutatud.
teoorias võiks päris hea filmi saada, aga kogu tegevus on kiirustatud ja põhendamata.
aga eks ta tõsi ole, ilus vaadata kui aju seisma jätta suudad.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 13:20:55 vasta tsitaadiga

This Means War
http://www.imdb.com/title/tt1596350/
soovitan kõigile, kes tahavad korralikult naerda. Algus ehmatas küll ära, et oot-oot, ma tulin ju komöödiat vaatama, mitte actionfilmi, aga see oli rohkem sissejuhatuseks. See on teine film, kus olen näinud, et inimesed plaksutavad pärast filmi lõppemist.
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 13:38:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


No raamatuga ei ole jah midagi pistmist. Kui vaadata oli ikkagi hea. Käisin 3D-s vaatamas seda, väga huvitav oli igaljuhul.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.02.2012 16:34:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:


algselt vastutustundmatu töll saab järsku targaksosavaks for no apparent reason, palju tausta on vaid vihjatud.


Seletad seda ehk? icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 16:47:41 vasta tsitaadiga

The Machinist http://www.imdb.com/title/tt0361862/
Kogu see story, kuidas see nö avaneb, atmosfäär ja lisaks kõigele peategelase vapustav näitlemine..
9.5/10

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 16:54:14 vasta tsitaadiga

softis,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.02.2012 18:37:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
softis,
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 18:41:03 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Black66 kirjutas:
Real Steel 7/10
Üldiselt mulle meeldis. Tüüpiline hollywoodi happy end ehk tiba rikkus filmi, kuid ei midagi hullu. Actionit oli ja efektid olid päris ägedad.

üsna nüri film. spordifilm featuring suured robotid ja kohustuslik peredraama. süzee ja tegevustik on meeldivalt auke ja kližeesid täis kah.
algselt vastutustundmatu töll saab järsku targaksosavaks for no apparent reason, palju tausta on vaid vihjatud. praktiliselt kõik tegevusliinid on krooniliselt alakasutatud.
teoorias võiks päris hea filmi saada, aga kogu tegevus on kiirustatud ja põhendamata.
aga eks ta tõsi ole, ilus vaadata kui aju seisma jätta suudad.

Justnimelt, sügavat mõtet ei tasu filmist otsida ja nurisemist leiaks igaltpoolt.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 21:10:44 vasta tsitaadiga

Act of Valor meile kinodesse ei tulegi või?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 23:06:02 vasta tsitaadiga

The Rum Diary
http://www.imdb.com/title/tt0376136/

Midagi selles filmis ei toiminud. Võib-olla ei suudetud raamatut päris hästi filmi panna, võib-olla jättis lavastajatöö soovida. Näitlejad - suurepärased, eriti Giovanni Ribisi. Amber Heard pakkus ka silmailu, aga ikkagi ei jätnud stoori mingit erilist muljet.
6/10
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2012 03:32:16 vasta tsitaadiga

Resurrect Dead: The Mystery of the Toynbee Tiles
http://www.imdb.com/title/tt1787791

Hea ja põnev dok.

Trailer:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.