|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
11.02.2012 23:08:28
|
|
|
| B6 kirjutas: |
| mTim kirjutas: |
Heineken sa oled tõeline rebel  |
kas see pole mitte mässaja nimetuse devalveerimine
sama hästi võiks siis ka potist mööda soristajat mässajaks kutsuda. |
No aga võikski, kõik üle 10 aastased võiks ju sihtimisega hakkama saada. Kui ei saa siis kuse istudes...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
12.02.2012 00:25:31
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Spoiler 
Iron Sky saadi lõpuks valmis ja asi tuleb kohe-kohe välja  |
Uuem treiler:
Spoiler 
Imdb: http://www.imdb.com/title/tt1034314/
Palju vingem kui igasugu transvormelid ja kapten ameerikad kokku
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
12.02.2012 06:58:19
|
|
|
The Nightmare Before Christmas - Sai see siis jälle vaadatud. Väga Burtoni stiiliga film, eelnevalt arvasin et tema selle tegigi, aga tuleb välja et hoopis produtsendiks... aga ilmselt üsna laialdaselt oli ka tema produktsiooni segatud (st. piisavalt et ta stiili oleks siin näha).
Väga lahe film.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
12.02.2012 10:13:53
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
The Nightmare Before Christmas http://www.imdb.com/title/tt0107688/ - Sai see siis jälle vaadatud. Väga Burtoni stiiliga film, eelnevalt arvasin et tema selle tegigi, aga tuleb välja et hoopis produtsendiks... aga ilmselt üsna laialdaselt oli ka tema produktsiooni segatud (st. piisavalt et ta stiili oleks siin näha).
Väga lahe film.  |
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.02.2012 14:11:35
|
|
|
| mTim kirjutas: |
| B6 kirjutas: |
| mTim kirjutas: |
Heineken sa oled tõeline rebel  |
kas see pole mitte mässaja nimetuse devalveerimine
sama hästi võiks siis ka potist mööda soristajat mässajaks kutsuda. |
No aga võikski, kõik üle 10 aastased võiks ju sihtimisega hakkama saada. Kui ei saa siis kuse istudes... |
Mu meelest oled sina see, kes siin teemat solgib
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
12.02.2012 15:59:22
|
|
|
Daybreakers - endiselt väga äge ja hästi üles ehitatud film.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
12.02.2012 17:57:16
|
|
|
Corpse Bride nähtud, aga Beetlejuice peaks tõesti ette võtma, üks vähestest tema filmidest mida pole näinud.
Edit: Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon - väga omapärane selline slasher/mockumentary tüüpi film... soovitan kindlasti vaadata, eriti kunagiste slasher õudukate fännidel. Mõnus selline deconstruction koos filmiga mis on vägagi lahedalt kokku pandud vaatamine.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
12.02.2012 18:04:28
|
|
|
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.02.2012 20:07:53
|
|
|
Vaatasin siis mõned vanemad action filmid ära mida varem näinud polnud:
The Incredible Hulk
Ootasin paremat. Paraku jäi lahjaks. 4/10
Wanted
Tõsine mindfuck. Angelina Jolie mulle ikka ei meeldi üheski filmis 5/10
Babylon A.D.
Üllatavalt hea. Vaatamata pealkirjale toimub tegevus hoopis tulevikus ja Vin Diesel kicks ass . 8/10
X-Men Origins: Wolverine
Pole selle seeriaga kursis aga oli enam-vähem ootustele vastav film. 6/10
Rise of the Planet of the Apes
Kontsept väga hea. Lõpp ainult oli kummaline aga üldiselt film päris hea. 7/10
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2012 22:54:57
|
|
|
Isegi kui see oli lasvatatud dokumentaal, siis oli see hea. Heas mõttes kummaliselt creepy film. Julgeks soovitada. Midagi taolist ilmselt pole varem näinud.
Trailer:
Spoiler 
Catfish
http://www.imdb.com/title/tt1584016
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.02.2012 23:58:41
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
http://www.imdb.com/title/tt1599348/
Safe House oli päris põnev film. 2h pikk, aga ei saanud arugi, kui juba läbi sai. Mulle üldiselt meeldivad sellised põnevusfilmid, kus filmi lõpuni pole aru saada, kes on tegelikult hea ja kes halb. |
Homme siis lähen Plaza esimesele seansile vaatama.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
13.02.2012 00:10:14
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Corpse Bride nähtud, aga Beetlejuice peaks tõesti ette võtma, üks vähestest tema filmidest mida pole näinud. |
Kui kunagi ammu esimest korda Beetlejuice'i nägin, siis tundus väga hea. See juhtus 90-ndate alguses minu meelest. 91 ehk isegi. Siis olid eriefektid ka ikka tipptasemel ja ennenägematud + naljakad. Nüüd vaadates tundub nagu vaataks 1930-ndate King-Kongi
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
13.02.2012 02:58:31
|
|
|
Hea mõte, peakski 33nda aasta King Kong'i ette võtma ka mingi hetk.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
13.02.2012 08:55:14
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.02.2012 11:03:02
|
|
|
Eile tuli film nimega Artificial Intelligence: AI http://www.imdb.com/title/tt0212720/
Ma ei kujutanud ette mis see film endast kujutab ning mu üllatuseks oli VÄGA huvitav ja hea film. Ajasin kogemata selle 200 aastase mehega segamini: http://www.imdb.com/title/tt0182789/
Film oli hea looga ja koguaeg olin põnevil mis edasi saab.
Spoiler 
Ma kohe kartsingi et mingi jama tahab juhtuda, kui nende oma poeg tagasi tuli ja tegi asju ning vanemad arvasid et David läks pahaks, kuna neile jäi mulje et David teeb kõike nii nagu oleks vägivaldne, kuid nad ei teadnud selle põhjust. Siis viidi ta metsa ära, mul hakkas tast nii kahju. Lõpus miskipärast ma ei suutnud pisaraid tagasi hoida. Ma ei teagi mis seda põhjustas, aga mingi koht oli nii emotsionaalne... vb selles et algul ema hülgas ta, aga poiss ikka armastas oma ema väga ja kui ema ainult 1 päeva sai elada lõpus, siis poiss tegi kõike seda, et ema ja David oleksid õnnelikud see üks päev ning lõpus jäi David vist lõplikult magama... miskipärast läks see väga hinge :C
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.02.2012 14:20:53
|
|
|
ai häda on eelkõige selles, et esimene pool on tasemel aga filmi lõpp vajub üsna tugevalt ära.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.02.2012 14:28:28
|
|
|
Kas ma olen ainus, kellele tundub, et üha rohkemates viimase aja trailerites näidatakse peaaegu kogu film katkenditena algusest lõpuni ära. Üle-eile kinos lasti Man on a Ledge trailerit - http://www.imdb.com/title/tt1568338/ - ja selle paari minuti jooksul spoiliti kõik ära sellega, et näidati ära, miks see mees seal aknaäärel seisab ja kuidas samal ajal käib kusagil mujal hoopis teine tegevus. Film iseenesest tundus põnev, aga traileri lõpuks oli tunne nagu oleks keegi mulle filmi keskelt kuni lõpuni kõik ära spoilinud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.02.2012 14:46:23
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas ma olen ainus, kellele tundub, et üha rohkemates viimase aja trailerites näidatakse peaaegu kogu film katkenditena algusest lõpuni ära. Üle-eile kinos lasti Man on a Ledge trailerit - http://www.imdb.com/title/tt1568338/ - ja selle paari minuti jooksul spoiliti kõik ära sellega, et näidati ära, miks see mees seal aknaäärel seisab ja kuidas samal ajal käib kusagil mujal hoopis teine tegevus. Film iseenesest tundus põnev, aga traileri lõpuks oli tunne nagu oleks keegi mulle filmi keskelt kuni lõpuni kõik ära spoilinud. |
pooltes trailerites kindlasti
kas the three musketheers on vaatamist väärt?
http://www.imdb.com/title/tt1509767/
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
13.02.2012 14:58:37
|
|
|
Üritasin seda vaadata, polnud suurem asi. Jäi pooleli. Täna õhtul üritan uuesti vaadata, ehk suudan lõpuni vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.02.2012 15:08:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kas ma olen ainus, kellele tundub, et üha rohkemates viimase aja trailerites näidatakse peaaegu kogu film katkenditena algusest lõpuni ära. Üle-eile kinos lasti Man on a Ledge trailerit - http://www.imdb.com/title/tt1568338/ - ja selle paari minuti jooksul spoiliti kõik ära sellega, et näidati ära, miks see mees seal aknaäärel seisab ja kuidas samal ajal käib kusagil mujal hoopis teine tegevus. Film iseenesest tundus põnev, aga traileri lõpuks oli tunne nagu oleks keegi mulle filmi keskelt kuni lõpuni kõik ära spoilinud. |
pooltes trailerites kindlasti
kas the three musketheers on vaatamist väärt?
http://www.imdb.com/title/tt1509767/ |
Ausalt öeldes, kui traileris seda lendavat laeva nägin, siis kadus igasugune huvi antud filmi vastu.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
13.02.2012 21:21:54
|
|
|
Kui raamatut lugenud oled, siis on ikka pärid jube. Eht hollivood. annab sellist jura kokku mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
13.02.2012 21:51:09
|
|
|
| Raamatuga seal tõesti mingit pistmist ei ole, ehk sellepärast ka minul vaatamine ebaõnnestus.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.02.2012 15:54:17
|
|
|
Martsis tuleb valja.
Paradise or Oblivion trailer:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
14.02.2012 23:23:32
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:47:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.02.2012 23:24:04
|
|
|
30: Minutes or Less
http://www.imdb.com/title/tt1622547/
Selles filmis mängib Jesse Eisenberg, kes mängis ka Facebook nimelises filmis. Päris hea repliigi pani kutt maha tibiga FBst rääkides: Ma ei jälgi seda saasta! Olen võrgust maas.
Omamoodi naljafilm
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
15.02.2012 01:09:00
|
|
|
The Help
http://www.imdb.com/title/tt1454029/
8,5/10, väga vaadatav.
Kui rassismiteema filmideks oleks münt - on selle tumedam pool American History X. Heledam - The Help.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
15.02.2012 03:53:41
|
|
|
Jooksin IMDB-s juhuslikult sellise filmi treilerile:
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
http://www.imdb.com/title/tt1611224/#lb-vi724476185
Nagu WTF?? Seriously, WTF?? Mis nende tüüpide IQ on kes selliseid stsenaariume treivad? Ühtäkki ei tundugi enam Transformerite stoori maailma kõige jaburam idee...
Aga tänaõhtune vaatamine oli The Ides Of March
http://www.imdb.com/title/tt1124035/
Hea vaatamine ja meeldis see ka, et polnud ülemäära pikaks venitatud. Tõele au andes hakkab Ryan Gosling natuke häirima juba. Tõepoolest näeb igas rollis samasugune välja ja tundub, et ta on viimasel ajal nii palju filme ka teinud, et polegi väga aega rolli sisse elada, mängib justkui sama tüüpi igas filmis. Muus mõttes kõik OK. 7,5/10
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
15.02.2012 04:16:53
|
|
|
| Draax kirjutas: |
Jooksin IMDB-s juhuslikult sellise filmi treilerile:
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
http://www.imdb.com/title/tt1611224/#lb-vi724476185
Nagu WTF?? Seriously, WTF?? Mis nende tüüpide IQ on kes selliseid stsenaariume treivad? Ühtäkki ei tundugi enam Transformerite stoori maailma kõige jaburam idee... |
raamatu järgi tehtud...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
viimati muutis mTim 15.02.2012 07:23:20, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
15.02.2012 05:06:13
|
|
|
| mTim, no sel juhul, kes kurat selliseid raamatuid kirjutab??!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
15.02.2012 07:07:08
|
|
|
Absurdsed stsenaariumid iseenesest pole pahad, tihtipeale vägagi huvitavad, suuremaks probleemiks üldiselt taoliste filmide puhul saab olema teostus. Kui mööda panna, siis läheb asi ikka väga perse, samas kui hästi teha, siis tulemus tihtipeale jääb vägagi positiivses mõttes meeldejääv ja äge.
Kõige mõttetum film on see, mis lihtsalt meelde ei jää ja pole mitte mingistki küljest uudne ja/või huvitav(kasvõi meisterliku teostuse poolest, kui ei miskit muud), valdavalt on seda tüüpi filmid mis on nö design by committee rahamasinad, mis on äravahetamiseni sarnased kümne muu filmiga, mis sellele eelnenud, kuid mingil põhjusel ikka toovad raha sisse. Ehk siis filmid mis on täpselt sama valemi järgi tehtud, mis teiste filmide puhul töötanud. Tegelikult täpselt sel põhjusel need raha sisse toovadki ja täpselt sel põhjusel ka neil filmidel enamus ajast(on ka erandeid) pole mitte mingit mõtet eksisteerida.
Iseenesest ideeliselt võiks sellest filmist ka asja saada... eks näis.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
15.02.2012 23:46:28
|
|
|
Real Steel 7/10
Üldiselt mulle meeldis. Tüüpiline hollywoodi happy end ehk tiba rikkus filmi, kuid ei midagi hullu. Actionit oli ja efektid olid päris ägedad.
Zodiac 8/10
Väga omapärane film, põnev, vajab süvenemist jne.
The Social Network 5/10
Mulle see film väga peale ei läinud. Miks, ei oskagi öelda.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.02.2012 13:14:11
|
|
|
| Black66 kirjutas: |
Real Steel 7/10
Üldiselt mulle meeldis. Tüüpiline hollywoodi happy end ehk tiba rikkus filmi, kuid ei midagi hullu. Actionit oli ja efektid olid päris ägedad.
|
üsna nüri film. spordifilm featuring suured robotid ja kohustuslik peredraama. süzee ja tegevustik on meeldivalt auke ja kližeesid täis kah.
algselt vastutustundmatu töll saab järsku targaksosavaks for no apparent reason, palju tausta on vaid vihjatud. praktiliselt kõik tegevusliinid on krooniliselt alakasutatud.
teoorias võiks päris hea filmi saada, aga kogu tegevus on kiirustatud ja põhendamata.
aga eks ta tõsi ole, ilus vaadata kui aju seisma jätta suudad.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
16.02.2012 13:20:55
|
|
|
This Means War
http://www.imdb.com/title/tt1596350/
soovitan kõigile, kes tahavad korralikult naerda. Algus ehmatas küll ära, et oot-oot, ma tulin ju komöödiat vaatama, mitte actionfilmi, aga see oli rohkem sissejuhatuseks. See on teine film, kus olen näinud, et inimesed plaksutavad pärast filmi lõppemist.
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
16.02.2012 13:38:19
|
|
|
Spoiler 
No raamatuga ei ole jah midagi pistmist. Kui vaadata oli ikkagi hea. Käisin 3D-s vaatamas seda, väga huvitav oli igaljuhul.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.02.2012 16:34:24
|
|
|
| londiste kirjutas: |
algselt vastutustundmatu töll saab järsku targaksosavaks for no apparent reason, palju tausta on vaid vihjatud. |
Seletad seda ehk?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.02.2012 16:54:14
|
|
|
softis,
Spoiler 
tüüp on alguses nii vastutustundmatu kui veel saab, lõhkus filmi esimese 15-20 minuti jooksul 2 robotit ära, on kõigile võlgu ja võtab võlgu juurde. seejärel saab lapse enda juurde, kellele samas stiilis vastu puikleb ja on täielik pohhuist. aga siis järsku on hoolitsev lapsevanem ja ei võta mingeid riske. igasugune muutuse kajastamine puudub.
skill change samamoodi - ma saan aru jah, et vana kräpp robot oli deus ex machina invulnerability cheatiga, aga järsku on tüüp kelle varasematest saavutustest ei ole midagi kuulda ja näha on vaid kuidas haledalt kolki saab, osalt tänu skilli puudumisele ja osalt tänu ülbusele, lõpus aga on järsku millegipärast pädev.
underdogina zeusi vastu minek oli kah nagu suht wtf... kogu seda sportliku arengu külge ei näidatud ju. 4 fighti ja siis millegipärast tšempioni vastu.
pahad (ehk siis eelkõige zeusi tiim filmi lõpus) olid nii väljakannatamatult lollid, et on täiesti arusaamatu kuidas nad sinnamaale jõudnud olid.
rohkem pole vist konkreetseid asju meeles aga üldmulje oli see, et mingi kolmandik filmi nii mõnegi võtmestseeniga on lihtsalt lõikelauale jäänud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.02.2012 18:37:01
|
|
|
| londiste kirjutas: |
softis,
Spoiler 
tüüp on alguses nii vastutustundmatu kui veel saab, lõhkus filmi esimese 15-20 minuti jooksul 2 robotit ära, on kõigile võlgu ja võtab võlgu juurde. seejärel saab lapse enda juurde, kellele samas stiilis vastu puikleb ja on täielik pohhuist. aga siis järsku on hoolitsev lapsevanem ja ei võta mingeid riske. igasugune muutuse kajastamine puudub.
skill change samamoodi - ma saan aru jah, et vana kräpp robot oli deus ex machina invulnerability cheatiga, aga järsku on tüüp kelle varasematest saavutustest ei ole midagi kuulda ja näha on vaid kuidas haledalt kolki saab, osalt tänu skilli puudumisele ja osalt tänu ülbusele, lõpus aga on järsku millegipärast pädev.
underdogina zeusi vastu minek oli kah nagu suht wtf... kogu seda sportliku arengu külge ei näidatud ju. 4 fighti ja siis millegipärast tšempioni vastu.
pahad (ehk siis eelkõige zeusi tiim filmi lõpus) olid nii väljakannatamatult lollid, et on täiesti arusaamatu kuidas nad sinnamaale jõudnud olid.
rohkem pole vist konkreetseid asju meeles aga üldmulje oli see, et mingi kolmandik filmi nii mõnegi võtmestseeniga on lihtsalt lõikelauale jäänud.
|
Spoiler 
See kasvatamise reality check käibki kaunis äkitselt muuseas.
Seda tüübi poksioskust seletati mitu korda filmis, pööra rohkem tähelepanu teinekord
4 fighti oli lihtlabane turundus teema või noh, promo.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
16.02.2012 18:41:03
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Black66 kirjutas: |
Real Steel 7/10
Üldiselt mulle meeldis. Tüüpiline hollywoodi happy end ehk tiba rikkus filmi, kuid ei midagi hullu. Actionit oli ja efektid olid päris ägedad.
|
üsna nüri film. spordifilm featuring suured robotid ja kohustuslik peredraama. süzee ja tegevustik on meeldivalt auke ja kližeesid täis kah.
algselt vastutustundmatu töll saab järsku targaksosavaks for no apparent reason, palju tausta on vaid vihjatud. praktiliselt kõik tegevusliinid on krooniliselt alakasutatud.
teoorias võiks päris hea filmi saada, aga kogu tegevus on kiirustatud ja põhendamata.
aga eks ta tõsi ole, ilus vaadata kui aju seisma jätta suudad. |
Justnimelt, sügavat mõtet ei tasu filmist otsida ja nurisemist leiaks igaltpoolt.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.02.2012 21:10:44
|
|
|
| Act of Valor meile kinodesse ei tulegi või?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
16.02.2012 23:06:02
|
|
|
The Rum Diary
http://www.imdb.com/title/tt0376136/
Midagi selles filmis ei toiminud. Võib-olla ei suudetud raamatut päris hästi filmi panna, võib-olla jättis lavastajatöö soovida. Näitlejad - suurepärased, eriti Giovanni Ribisi. Amber Heard pakkus ka silmailu, aga ikkagi ei jätnud stoori mingit erilist muljet.
6/10
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|