Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:59:54 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
Huvitav, et FAQ-s räägitakse midagi tankide oksjonile panemise võimalusest ja mängijatevahelisest kauplemisest.
Kas ma olen ise nii rumal, et ei leia seda võimalust mängust seest või ei ole seda implementeeritud?
Mis seemneid sa söönud oled? icon_lol.gif Ei ole sellist asja.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 13:05:06 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Dumbass kirjutas:
Huvitav, et FAQ-s räägitakse midagi tankide oksjonile panemise võimalusest ja mängijatevahelisest kauplemisest.
Kas ma olen ise nii rumal, et ei leia seda võimalust mängust seest või ei ole seda implementeeritud?
Mis seemneid sa söönud oled? icon_lol.gif Ei ole sellist asja.



Selle kohta kus juures küsiti Dev-ide käest kas see tuleb või mitte. (kui usinalt otisda leiab täitsa foorumist)

Vastus oli kindel "EI"

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 13:22:46 vasta tsitaadiga

Nooojah, paistab, et panin liiga hilja oma fooliummütsi pähe. icon_lol.gif
http://worldoftanks.eu/game/guide/en/general/frequently_asked_questions#a32

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.02.2012 17:18:34 vasta tsitaadiga

Need devid ei tea ise ka tihti mida nad täpselt teevad icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 19:20:11 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
Kumba puud pidi alla minna esimesena kas Maus või E-100? Mõlemast puust Tiigrid olemas.


Maus.

Mõnusalt rohkem HP-d ja lihtsalt jõhker armor iga nurga pealt. E-100 'parem' gun on tegelt saast, damage on mõnusalt kõrge, aga lihtsalt ei penetrate mitte kedagi (s.o sama tier tankid) - seega üsna mõttetu.

Clanwarides on ka enamikel Mausid ja mõned IS-7, E-100 näeb harvem.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 13.02.2012 20:15:40 vasta tsitaadiga

Soovitaks ka kindlasti Mausi tree enne teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.02.2012 21:27:11 vasta tsitaadiga

seven` kirjutas:
Yankuonu kirjutas:
Kumba puud pidi alla minna esimesena kas Maus või E-100? Mõlemast puust Tiigrid olemas.


Maus.

Mõnusalt rohkem HP-d ja lihtsalt jõhker armor iga nurga pealt. E-100 'parem' gun on tegelt saast, damage on mõnusalt kõrge, aga lihtsalt ei penetrate mitte kedagi (s.o sama tier tankid) - seega üsna mõttetu.

Clanwarides on ka enamikel Mausid ja mõned IS-7, E-100 näeb harvem.


Nii kui mina viimaseid EESi clanware mäletan, siis E100'd korjati esimeste hulgas tiimi ja Mausid olid vaid osades kaartides kasutusel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 13.02.2012 21:48:59 vasta tsitaadiga

Ajad on muutunud.

Peale soomusskeemi ringi tegemist ja prantslaste tutvustamist on 188 tonni saksa soomusterast tagasi rindel, sest Maus on ainus kes selle automaattule välja kannatab.
Kui ikka maad kaitsta vaja siis Maus on asendamatu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 13.02.2012 21:49:26 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:

Nii kui mina viimaseid EESi clanware mäletan, siis E100'd korjati esimeste hulgas tiimi ja Mausid olid vaid osades kaartides kasutusel icon_rolleyes.gif

Millest see siis tingitud? E-100 ikkagi Mausidest paremad või oli neid liiga vähe?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 13.02.2012 22:48:20 vasta tsitaadiga

Kuroi, kõik oleneb mapist ja eesmärgist.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.02.2012 23:07:38 vasta tsitaadiga

Roomik kirjutas:
Ajad on muutunud.

Peale soomusskeemi ringi tegemist ja prantslaste tutvustamist on 188 tonni saksa soomusterast tagasi rindel, sest Maus on ainus kes selle automaattule välja kannatab.
Kui ikka maad kaitsta vaja siis Maus on asendamatu.

Hmm, arvasingi, et Prantslased sunnivad taktikat muutma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 12:00:15 vasta tsitaadiga

Ärge siis unustage täna oma tasuta kallistusi aktiveerida icon_smile.gif
Kas keegi siit sellest "nightmare before valentine" kah osa võttis?

EDIT: Tõepoolest nädalavahetus on parem aeg aktiveerimiseks icon_smile.gif
Kas siit keegi on endale kulda hankinud ka ülekandega makstes? Kaua selle kohalejõudmine umbes aega peaks võtma? Esmaspäeva hommikul läks mu pangast raha liikvele, aga hetkel veel kulda pole.

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).


viimati muutis Dumbass 14.02.2012 12:13:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 14.02.2012 12:07:11 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
Ärge siis unustage täna oma tasuta kallistusi aktiveerida icon_smile.gif
Kas keegi siit sellest "nightmare before valentine" kah osa võttis?

Pigem, unustage täna kallistused aktiveerimata ning tuletage need kallistused nv meelde, mil kallist saab maksimumi võtta!

Kes aru ei saa siis: http://worldoftanks.eu/news/1229-valentines-code/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 14.02.2012 12:15:42 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:

EDIT: Tõepoolest nädalavahetus on parem aeg aktiveerimiseks icon_smile.gif
Kas siit keegi on endale kulda hankinud ka ülekandega makstes? Kaua selle kohalejõudmine umbes aega peaks võtma? Esmaspäeva hommikul läks mu pangast raha liikvele, aga hetkel veel kulda pole.

Minul läks umbes 30 sec. Aga ma kandis raha skrilli ja maksin selle kaudu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 12:56:50 vasta tsitaadiga

Mõistlik oleks ja mitte varem kui reedel see aktiveerida ja siis 24h o.0 tankida.... profit

"The offer begins on Tuesday, 14 February at 01:00 CET (12:00 a.m. GMT) and ends Wednesday, 22 February at 00:59 CET (11:59 p.m. GMT on 21 February)."

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 17:21:02 vasta tsitaadiga

Prantsuse tankidest on etem vist nende medium rida arendada? Hevyd väga midagi väärt pole?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 14.02.2012 17:23:48 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Dumbass kirjutas:

EDIT: Tõepoolest nädalavahetus on parem aeg aktiveerimiseks icon_smile.gif
Kas siit keegi on endale kulda hankinud ka ülekandega makstes? Kaua selle kohalejõudmine umbes aega peaks võtma? Esmaspäeva hommikul läks mu pangast raha liikvele, aga hetkel veel kulda pole.

Minul läks umbes 30 sec. Aga ma kandis raha skrilli ja maksin selle kaudu.

Kasutasin Swedbank-i krediitkaarti ning läks kah ca 30 sekki. Mulle isiklikult tundub krediitkaardiga maksmine kiirem ja mugavam kui muul viisil seda tehes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 19:33:55 vasta tsitaadiga

Paypal. Kuld oli hetkeliselt olemas.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.02.2012 19:36:28 vasta tsitaadiga

tonism kirjutas:
crazyxman kirjutas:
Dumbass kirjutas:

EDIT: Tõepoolest nädalavahetus on parem aeg aktiveerimiseks icon_smile.gif
Kas siit keegi on endale kulda hankinud ka ülekandega makstes? Kaua selle kohalejõudmine umbes aega peaks võtma? Esmaspäeva hommikul läks mu pangast raha liikvele, aga hetkel veel kulda pole.

Minul läks umbes 30 sec. Aga ma kandis raha skrilli ja maksin selle kaudu.

Kasutasin Swedbank-i krediitkaarti ning läks kah ca 30 sekki. Mulle isiklikult tundub krediitkaardiga maksmine kiirem ja mugavam kui muul viisil seda tehes.

Ag arvesta, et osadel pole krediitkaarti icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 19:44:36 vasta tsitaadiga

Virtuaalne icon_rolleyes.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.02.2012 19:45:59 vasta tsitaadiga

Swedil vist seda võimalust pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 14.02.2012 19:47:17 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
tonism kirjutas:
Kasutasin Swedbank-i krediitkaarti ning läks kah ca 30 sekki. Mulle isiklikult tundub krediitkaardiga maksmine kiirem ja mugavam kui muul viisil seda tehes.

Ag arvesta, et osadel pole krediitkaarti icon_wink.gif

Minul on küll füüsiline kaart, kuid paljud pangad lubavad tekitada endale ajutise virtuaalse krediitkaardi millega peaks see täiesti edukalt toimima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.02.2012 23:52:21 vasta tsitaadiga

Kasutan paypali ja üle 30 sek pole küll kordagi kulunud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 09:53:44 vasta tsitaadiga

Eile umbes kell 17.00 sain kulla kätte (ülekande tegin pühapäeva õhtul, raha liikus vist esmaspäeva hommikul), järelikult saab ka tavalise pangaülekandega kulda probleemideta osta icon_smile.gif
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 11:13:36 vasta tsitaadiga

Sportlik huvi, kes tahab see vastab aga...

1.Kui palju oled sina kulda ostnud mängides WoT-i?
2.Kas ostad regulaarselt?

ise vastan siis kohe ka ära
1. 14500
2. oli ühekordne ost kuid ei pettunud ja plaanis veel kunagi osta.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 15.02.2012 11:42:22 vasta tsitaadiga

Eepilised lahingud tulevad muidugi siis ,kui premium on läbi .
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 12:28:06 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
Sportlik huvi, kes tahab see vastab aga...

1.Kui palju oled sina kulda ostnud mängides WoT-i?
2.Kas ostad regulaarselt?

ise vastan siis kohe ka ära
1. 14500
2. oli ühekordne ost kuid ei pettunud ja plaanis veel kunagi osta.


Vastan siis korraga, et sellise asja peale raha raiskama küll ei hakkaks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.02.2012 12:30:04 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
Sportlik huvi, kes tahab see vastab aga...

1.Kui palju oled sina kulda ostnud mängides WoT-i?
2.Kas ostad regulaarselt?

ise vastan siis kohe ka ära
1. 14500
2. oli ühekordne ost kuid ei pettunud ja plaanis veel kunagi osta.


1. Võibolla umbes 7500 kanti
2. Ei, nüüd tuleb ise seda regulaarselt icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 12:51:23 vasta tsitaadiga

1. 2500
2. Tõenäoliselt ei osta mina kulda juurde. Mõte seda osta tekkis, kuna garaažikohal oli 50% soodustus. Hankisin rohkem ruumi erinevate masinate jaoks icon_smile.gif

EDIT: Loomulikult jõudis kuld hiljem kohale, siis kui soodustus juba läbi oli. Jään uut nädalavahetust ja specialit ootama.

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.02.2012 13:42:44 vasta tsitaadiga

1. 8000
2. Ei, tiksub ise kontole juurde
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 15.02.2012 13:49:35 vasta tsitaadiga

1. Vist 2500
2. Klannilahingutest aktiivne osavõtt annab piisava sissetuleku, et premmi osta.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 14:36:59 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Swedil vist seda võimalust pole icon_rolleyes.gif


Siis aeg SEB konto teha. Miite et ma SEB patrioot oleks, aga millegipärast on nemad ainsad, kes virtuaalse krediitkaardi võimalust pakuvad. Paypali ja krediitkaardiga on jah 30-sek kuni minuti jooksul kohal. Paar korda olen pidanud küll tund-paar ootama, ju siis oli mingi probleem serverites.

vastan küsimustele ka:

1. Palju, olen kaotanud järje. Juba Löwe eest läks 8000 kulda, see oli esimene suurem ost. Arvan, et kokku ca 250 EUR eest.
2. Tavaliselt ostan 2500 või 5500 kulda. Korra olen ka 14500 ostnud, aga leidsin et see liiga palju. Ostsin rohkem, kui 10% kulla boonus oli. Samuti ostsin praegu kulda, kui premium ainult 2000 kulda per kuu maksis. Klannilahingud ei toida, need tekitavad ainult mõttetult raha- ja ajakulu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 15:36:23 vasta tsitaadiga

Küsiks vahepeal, et kuidas Pantriga kogemused on? Kas snaipides on sellega mõtet ka kamo-võrku kasutada?
Ise sain just selle omanikuks icon_smile.gif Tundub uimane ja nõrguke võrreldes DB-ga...

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 15:52:07 vasta tsitaadiga

Panter on just snaiper ja camo + binokkel varustuseks. Minu arvates on panter parem, kui 3002DB. Samas tean, et paljud arvavad teisiti. Vahe teeb just see 7.5cm L/100 toru. Lähivõitlusse ei tasu ronida.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.02.2012 16:33:50 vasta tsitaadiga

18500 icon_redface.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 15.02.2012 17:02:56 vasta tsitaadiga

8000 ja maksin PayPalyga, kohal oli u. 1 tunniga.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 15.02.2012 17:10:34 vasta tsitaadiga

mängin vene serveris, igakuine premm+Löwe, SEB virtuaalkaart, kuld kohal kolme nelja minutiga!!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 15.02.2012 18:15:30 vasta tsitaadiga

1. 0€
2. Tiksub regulaarselt sisse, et osta premium ja klannilahingutes lasta kulda.

Ei kurda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.02.2012 18:59:59 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
1. 0€
2. Tiksub regulaarselt sisse, et osta premium ja klannilahingutes lasta kulda.

Ei kurda thumbs_up.gif


Seda ma tean, mille pärast minul ja mikul kulda sisse tiksub, aga millega oled sina WG tähelepanu äratanud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 19:00:59 vasta tsitaadiga

Kas ainult EES liikmed saavad tasuks kulda, või on EES2 ja EES3 liikmeteil kah mingeid perke?
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 15.02.2012 19:06:11 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
rändur_000 kirjutas:
1. 0€
2. Tiksub regulaarselt sisse, et osta premium ja klannilahingutes lasta kulda.

Ei kurda thumbs_up.gif


Seda ma tean, mille pärast minul ja mikul kulda sisse tiksub, aga millega oled sina WG tähelepanu äratanud? icon_biggrin.gif


WG maksaks, oleks elu lill icon_lol.gif

Klannilahingutes osalemise eest saab ka täitsa rahuldava koguse kulda. icon_cool.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.02.2012 19:40:28 vasta tsitaadiga

Selge, sain siis lausest valesti aru thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 15.02.2012 20:47:36 vasta tsitaadiga

1) 8000
2) Niipea veel mitte. Kuna mäng mulle meeldib siis olen nõus maksma. Põrsast kotis ei osta kunagi ja WoT on end tõestanud minu jaoks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 15.02.2012 23:24:28 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
Kas ainult EES liikmed saavad tasuks kulda, või on EES2 ja EES3 liikmeteil kah mingeid perke?


EES2 ja EES3 ei oma maid, seega neil pole kulda, mida laiali jagada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 15.02.2012 23:34:24 vasta tsitaadiga

damnit kirjutas:
Dumbass kirjutas:
Kas ainult EES liikmed saavad tasuks kulda, või on EES2 ja EES3 liikmeteil kah mingeid perke?


EES2 ja EES3 ei oma maid, seega neil pole kulda, mida laiali jagada.

Kas siis üldse CW'si ei mängta või on kaotuse lainel oldud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 15.02.2012 23:45:11 vasta tsitaadiga

EES2 on alates eilsest kaardil icon_wink.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.02.2012 00:02:58 vasta tsitaadiga

Oi, polegi kaua kaarti uurinud. Küsimus ka- miks ei sobinud enam vana logo? icon_biggrin.gif

Üritan järgmisel nädalal "pühade" ajal ka mängu tulla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 16.02.2012 01:17:47 vasta tsitaadiga

Noh ega siis väga kaua lähe kui me EES3 kah kaardile saame icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 16.02.2012 01:42:40 vasta tsitaadiga

miskised klannid on ka ? v6i kuidas see systeem on, mul omal kaks nn tanki, m4 ja pzIV, et nii sittadega pole vist veel miskit peale hakata ?
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 16.02.2012 03:50:13 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
miskised klannid on ka ? v6i kuidas see systeem on, mul omal kaks nn tanki, m4 ja pzIV, et nii sittadega pole vist veel miskit peale hakata ?
mängi hoolega, kui tier 10 olemas, siis tasub sõna hakata võtma icon_lol.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.