|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
13.02.2012 12:59:54
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
Huvitav, et FAQ-s räägitakse midagi tankide oksjonile panemise võimalusest ja mängijatevahelisest kauplemisest.
Kas ma olen ise nii rumal, et ei leia seda võimalust mängust seest või ei ole seda implementeeritud? |
Mis seemneid sa söönud oled? Ei ole sellist asja.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
13.02.2012 13:05:06
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Dumbass kirjutas: |
Huvitav, et FAQ-s räägitakse midagi tankide oksjonile panemise võimalusest ja mängijatevahelisest kauplemisest.
Kas ma olen ise nii rumal, et ei leia seda võimalust mängust seest või ei ole seda implementeeritud? |
Mis seemneid sa söönud oled? Ei ole sellist asja. |
Selle kohta kus juures küsiti Dev-ide käest kas see tuleb või mitte. (kui usinalt otisda leiab täitsa foorumist)
Vastus oli kindel "EI"
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
13.02.2012 17:18:34
|
|
|
Need devid ei tea ise ka tihti mida nad täpselt teevad
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.02.2012 19:20:11
|
|
|
| Yankuonu kirjutas: |
| Kumba puud pidi alla minna esimesena kas Maus või E-100? Mõlemast puust Tiigrid olemas. |
Maus.
Mõnusalt rohkem HP-d ja lihtsalt jõhker armor iga nurga pealt. E-100 'parem' gun on tegelt saast, damage on mõnusalt kõrge, aga lihtsalt ei penetrate mitte kedagi (s.o sama tier tankid) - seega üsna mõttetu.
Clanwarides on ka enamikel Mausid ja mõned IS-7, E-100 näeb harvem.
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
13.02.2012 20:15:40
|
|
|
Soovitaks ka kindlasti Mausi tree enne teha
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
13.02.2012 21:27:11
|
|
|
| seven` kirjutas: |
| Yankuonu kirjutas: |
| Kumba puud pidi alla minna esimesena kas Maus või E-100? Mõlemast puust Tiigrid olemas. |
Maus.
Mõnusalt rohkem HP-d ja lihtsalt jõhker armor iga nurga pealt. E-100 'parem' gun on tegelt saast, damage on mõnusalt kõrge, aga lihtsalt ei penetrate mitte kedagi (s.o sama tier tankid) - seega üsna mõttetu.
Clanwarides on ka enamikel Mausid ja mõned IS-7, E-100 näeb harvem. |
Nii kui mina viimaseid EESi clanware mäletan, siis E100'd korjati esimeste hulgas tiimi ja Mausid olid vaid osades kaartides kasutusel
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
13.02.2012 21:48:59
|
|
|
Ajad on muutunud.
Peale soomusskeemi ringi tegemist ja prantslaste tutvustamist on 188 tonni saksa soomusterast tagasi rindel, sest Maus on ainus kes selle automaattule välja kannatab.
Kui ikka maad kaitsta vaja siis Maus on asendamatu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
13.02.2012 21:49:26
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Nii kui mina viimaseid EESi clanware mäletan, siis E100'd korjati esimeste hulgas tiimi ja Mausid olid vaid osades kaartides kasutusel  |
Millest see siis tingitud? E-100 ikkagi Mausidest paremad või oli neid liiga vähe?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
13.02.2012 23:07:38
|
|
|
| Roomik kirjutas: |
Ajad on muutunud.
Peale soomusskeemi ringi tegemist ja prantslaste tutvustamist on 188 tonni saksa soomusterast tagasi rindel, sest Maus on ainus kes selle automaattule välja kannatab.
Kui ikka maad kaitsta vaja siis Maus on asendamatu. |
Hmm, arvasingi, et Prantslased sunnivad taktikat muutma
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
14.02.2012 12:00:15
|
|
|
Ärge siis unustage täna oma tasuta kallistusi aktiveerida
Kas keegi siit sellest "nightmare before valentine" kah osa võttis?
EDIT: Tõepoolest nädalavahetus on parem aeg aktiveerimiseks
Kas siit keegi on endale kulda hankinud ka ülekandega makstes? Kaua selle kohalejõudmine umbes aega peaks võtma? Esmaspäeva hommikul läks mu pangast raha liikvele, aga hetkel veel kulda pole.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ).
viimati muutis Dumbass 14.02.2012 12:13:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
14.02.2012 12:07:11
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
Ärge siis unustage täna oma tasuta kallistusi aktiveerida
Kas keegi siit sellest "nightmare before valentine" kah osa võttis? |
Pigem, unustage täna kallistused aktiveerimata ning tuletage need kallistused nv meelde, mil kallist saab maksimumi võtta!
Kes aru ei saa siis: http://worldoftanks.eu/news/1229-valentines-code/
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
14.02.2012 12:15:42
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
EDIT: Tõepoolest nädalavahetus on parem aeg aktiveerimiseks
Kas siit keegi on endale kulda hankinud ka ülekandega makstes? Kaua selle kohalejõudmine umbes aega peaks võtma? Esmaspäeva hommikul läks mu pangast raha liikvele, aga hetkel veel kulda pole. |
Minul läks umbes 30 sec. Aga ma kandis raha skrilli ja maksin selle kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
14.02.2012 12:56:50
|
|
|
Mõistlik oleks ja mitte varem kui reedel see aktiveerida ja siis 24h o.0 tankida.... profit
"The offer begins on Tuesday, 14 February at 01:00 CET (12:00 a.m. GMT) and ends Wednesday, 22 February at 00:59 CET (11:59 p.m. GMT on 21 February)."
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
14.02.2012 17:21:02
|
|
|
| Prantsuse tankidest on etem vist nende medium rida arendada? Hevyd väga midagi väärt pole?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
14.02.2012 17:23:48
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| Dumbass kirjutas: |
EDIT: Tõepoolest nädalavahetus on parem aeg aktiveerimiseks
Kas siit keegi on endale kulda hankinud ka ülekandega makstes? Kaua selle kohalejõudmine umbes aega peaks võtma? Esmaspäeva hommikul läks mu pangast raha liikvele, aga hetkel veel kulda pole. |
Minul läks umbes 30 sec. Aga ma kandis raha skrilli ja maksin selle kaudu. |
Kasutasin Swedbank-i krediitkaarti ning läks kah ca 30 sekki. Mulle isiklikult tundub krediitkaardiga maksmine kiirem ja mugavam kui muul viisil seda tehes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
14.02.2012 19:33:55
|
|
|
| Paypal. Kuld oli hetkeliselt olemas.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
14.02.2012 19:36:28
|
|
|
| tonism kirjutas: |
| crazyxman kirjutas: |
| Dumbass kirjutas: |
EDIT: Tõepoolest nädalavahetus on parem aeg aktiveerimiseks
Kas siit keegi on endale kulda hankinud ka ülekandega makstes? Kaua selle kohalejõudmine umbes aega peaks võtma? Esmaspäeva hommikul läks mu pangast raha liikvele, aga hetkel veel kulda pole. |
Minul läks umbes 30 sec. Aga ma kandis raha skrilli ja maksin selle kaudu. |
Kasutasin Swedbank-i krediitkaarti ning läks kah ca 30 sekki. Mulle isiklikult tundub krediitkaardiga maksmine kiirem ja mugavam kui muul viisil seda tehes. |
Ag arvesta, et osadel pole krediitkaarti
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
14.02.2012 19:45:59
|
|
|
Swedil vist seda võimalust pole
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
14.02.2012 19:47:17
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| tonism kirjutas: |
| Kasutasin Swedbank-i krediitkaarti ning läks kah ca 30 sekki. Mulle isiklikult tundub krediitkaardiga maksmine kiirem ja mugavam kui muul viisil seda tehes. |
Ag arvesta, et osadel pole krediitkaarti  |
Minul on küll füüsiline kaart, kuid paljud pangad lubavad tekitada endale ajutise virtuaalse krediitkaardi millega peaks see täiesti edukalt toimima.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.02.2012 23:52:21
|
|
|
| Kasutan paypali ja üle 30 sek pole küll kordagi kulunud.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
15.02.2012 09:53:44
|
|
|
Eile umbes kell 17.00 sain kulla kätte (ülekande tegin pühapäeva õhtul, raha liikus vist esmaspäeva hommikul), järelikult saab ka tavalise pangaülekandega kulda probleemideta osta
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
15.02.2012 11:13:36
|
|
|
Sportlik huvi, kes tahab see vastab aga...
1.Kui palju oled sina kulda ostnud mängides WoT-i?
2.Kas ostad regulaarselt?
ise vastan siis kohe ka ära
1. 14500
2. oli ühekordne ost kuid ei pettunud ja plaanis veel kunagi osta.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.02.2012 11:42:22
|
|
|
| Eepilised lahingud tulevad muidugi siis ,kui premium on läbi .
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
15.02.2012 12:28:06
|
|
|
| Yankuonu kirjutas: |
Sportlik huvi, kes tahab see vastab aga...
1.Kui palju oled sina kulda ostnud mängides WoT-i?
2.Kas ostad regulaarselt?
ise vastan siis kohe ka ära
1. 14500
2. oli ühekordne ost kuid ei pettunud ja plaanis veel kunagi osta. |
Vastan siis korraga, et sellise asja peale raha raiskama küll ei hakkaks.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.02.2012 12:30:04
|
|
|
| Yankuonu kirjutas: |
Sportlik huvi, kes tahab see vastab aga...
1.Kui palju oled sina kulda ostnud mängides WoT-i?
2.Kas ostad regulaarselt?
ise vastan siis kohe ka ära
1. 14500
2. oli ühekordne ost kuid ei pettunud ja plaanis veel kunagi osta. |
1. Võibolla umbes 7500 kanti
2. Ei, nüüd tuleb ise seda regulaarselt
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
15.02.2012 12:51:23
|
|
|
1. 2500
2. Tõenäoliselt ei osta mina kulda juurde. Mõte seda osta tekkis, kuna garaažikohal oli 50% soodustus. Hankisin rohkem ruumi erinevate masinate jaoks
EDIT: Loomulikult jõudis kuld hiljem kohale, siis kui soodustus juba läbi oli. Jään uut nädalavahetust ja specialit ootama.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.02.2012 13:42:44
|
|
|
1. 8000
2. Ei, tiksub ise kontole juurde
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
15.02.2012 14:36:59
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Swedil vist seda võimalust pole  |
Siis aeg SEB konto teha. Miite et ma SEB patrioot oleks, aga millegipärast on nemad ainsad, kes virtuaalse krediitkaardi võimalust pakuvad. Paypali ja krediitkaardiga on jah 30-sek kuni minuti jooksul kohal. Paar korda olen pidanud küll tund-paar ootama, ju siis oli mingi probleem serverites.
vastan küsimustele ka:
1. Palju, olen kaotanud järje. Juba Löwe eest läks 8000 kulda, see oli esimene suurem ost. Arvan, et kokku ca 250 EUR eest.
2. Tavaliselt ostan 2500 või 5500 kulda. Korra olen ka 14500 ostnud, aga leidsin et see liiga palju. Ostsin rohkem, kui 10% kulla boonus oli. Samuti ostsin praegu kulda, kui premium ainult 2000 kulda per kuu maksis. Klannilahingud ei toida, need tekitavad ainult mõttetult raha- ja ajakulu.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
15.02.2012 15:36:23
|
|
|
Küsiks vahepeal, et kuidas Pantriga kogemused on? Kas snaipides on sellega mõtet ka kamo-võrku kasutada?
Ise sain just selle omanikuks Tundub uimane ja nõrguke võrreldes DB-ga...
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
15.02.2012 15:52:07
|
|
|
| Panter on just snaiper ja camo + binokkel varustuseks. Minu arvates on panter parem, kui 3002DB. Samas tean, et paljud arvavad teisiti. Vahe teeb just see 7.5cm L/100 toru. Lähivõitlusse ei tasu ronida.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
15.02.2012 16:33:50
|
|
|
18500
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
15.02.2012 17:02:56
|
|
|
8000 ja maksin PayPalyga, kohal oli u. 1 tunniga.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
15.02.2012 17:10:34
|
|
|
| mängin vene serveris, igakuine premm+Löwe, SEB virtuaalkaart, kuld kohal kolme nelja minutiga!!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
15.02.2012 18:15:30
|
|
|
1. 0€
2. Tiksub regulaarselt sisse, et osta premium ja klannilahingutes lasta kulda.
Ei kurda
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.02.2012 18:59:59
|
|
|
| rändur_000 kirjutas: |
1. 0€
2. Tiksub regulaarselt sisse, et osta premium ja klannilahingutes lasta kulda.
Ei kurda  |
Seda ma tean, mille pärast minul ja mikul kulda sisse tiksub, aga millega oled sina WG tähelepanu äratanud?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
15.02.2012 19:00:59
|
|
|
Kas ainult EES liikmed saavad tasuks kulda, või on EES2 ja EES3 liikmeteil kah mingeid perke?
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
15.02.2012 19:06:11
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| rändur_000 kirjutas: |
1. 0€
2. Tiksub regulaarselt sisse, et osta premium ja klannilahingutes lasta kulda.
Ei kurda  |
Seda ma tean, mille pärast minul ja mikul kulda sisse tiksub, aga millega oled sina WG tähelepanu äratanud?  |
WG maksaks, oleks elu lill
Klannilahingutes osalemise eest saab ka täitsa rahuldava koguse kulda.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.02.2012 19:40:28
|
|
|
Selge, sain siis lausest valesti aru
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
15.02.2012 20:47:36
|
|
|
1) 8000
2) Niipea veel mitte. Kuna mäng mulle meeldib siis olen nõus maksma. Põrsast kotis ei osta kunagi ja WoT on end tõestanud minu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandra
HV Guru

liitunud: 30.08.2006
|
15.02.2012 23:24:28
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
| Kas ainult EES liikmed saavad tasuks kulda, või on EES2 ja EES3 liikmeteil kah mingeid perke? |
EES2 ja EES3 ei oma maid, seega neil pole kulda, mida laiali jagada.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
15.02.2012 23:34:24
|
|
|
| damnit kirjutas: |
| Dumbass kirjutas: |
| Kas ainult EES liikmed saavad tasuks kulda, või on EES2 ja EES3 liikmeteil kah mingeid perke? |
EES2 ja EES3 ei oma maid, seega neil pole kulda, mida laiali jagada. |
Kas siis üldse CW'si ei mängta või on kaotuse lainel oldud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
16.02.2012 00:02:58
|
|
|
Oi, polegi kaua kaarti uurinud. Küsimus ka- miks ei sobinud enam vana logo?
Üritan järgmisel nädalal "pühade" ajal ka mängu tulla
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
16.02.2012 01:17:47
|
|
|
Noh ega siis väga kaua lähe kui me EES3 kah kaardile saame
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
16.02.2012 01:42:40
|
|
|
miskised klannid on ka ? v6i kuidas see systeem on, mul omal kaks nn tanki, m4 ja pzIV, et nii sittadega pole vist veel miskit peale hakata ?
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
16.02.2012 03:50:13
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
| miskised klannid on ka ? v6i kuidas see systeem on, mul omal kaks nn tanki, m4 ja pzIV, et nii sittadega pole vist veel miskit peale hakata ? |
mängi hoolega, kui tier 10 olemas, siis tasub sõna hakata võtma
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|