Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.02.2012 09:37:33 vasta tsitaadiga

Milles probleem, alati võib ju kasutada USA-trendi, kus paketi hind on nii kõrge, et lihtsalt ainult mõni rikkam sellist suurt kiirust osta jõuab. icon_cool.gif Ja vaesem kodanik jõuab osta kas väga aeglase kiirusega paketi, millel mahupiirangut pole või siis tiba kiirema paketi, kus on väga väike maht lubatud.

Näiteks kasvõi Verizon-i Network, meie siin kukuks selliste aeglaste tulemuste korral kindlasti "surnult maha" icon_smile.gif . Seda tänu ehmatusele nii aeglaseid kiiruseid nähes.
http://testmy.net/host-history/verizon_internet

Aga lohutuseks veel niipalju, et konkurentide, kasvõi AT&T võrgus on kiirused veelgi väiksemad.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 08.02.2012 09:44:57 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Milles probleem, alati võib ju kasutada USA-trendi, kus paketi hind on nii kõrge, et lihtsalt ainult mõni rikkam sellist suurt kiirust osta jõuab. icon_cool.gif Ja vaesem kodanik jõuab osta kas väga aeglase kiirusega paketi, millel mahupiirangut pole või siis tiba kiirema paketi, kus on väga väike maht lubatud.

Näiteks kasvõi Verizon-i Network, meie siin kukuks selliste aeglaste tulemuste korral kindlasti "surnult maha" icon_smile.gif . Seda tänu ehmatusele nii aeglaseid kiiruseid nähes.
http://testmy.net/host-history/verizon_internet

Aga lohutuseks veel niipalju, et konkurentide, kasvõi AT&T võrgus on kiirused veelgi väiksemad.


Võib ju ka mõelda, et ameerikas on palgad suuremad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smj
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2010




sõnum 08.02.2012 11:49:50 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas on lahendust järgmisele probleemile:
-kasutusel EMT L paket, kus kiirus on kuni 3Mbit/s
-tihti on kiirus pigem 100-300 kbit/s
-kiirus hüppab samas kohas kohe üles (2-3Mbit/s) kui teha telefonile restart või võrgu otsing
-ehk läheduses on kiire side võimalus oelmas, aga telefon on ennast jätnud mingi kehvema masti või kanali otsa (või muu tehniline põhjus).
Kas see on EMT probleem, telefoni probleem või tarkvara probleem telefonis? Probleem on välja tulnud Samsung Gioga.
Kas on lahendust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 08.02.2012 11:55:30 vasta tsitaadiga

smj kirjutas:
Kas keegi teab, kas on lahendust järgmisele probleemile:
-kasutusel EMT L paket, kus kiirus on kuni 3Mbit/s
-tihti on kiirus pigem 100-300 kbit/s
-kiirus hüppab samas kohas kohe üles (2-3Mbit/s) kui teha telefonile restart või võrgu otsing
-ehk läheduses on kiire side võimalus oelmas, aga telefon on ennast jätnud mingi kehvema masti või kanali otsa (või muu tehniline põhjus).
Kas see on EMT probleem, telefoni probleem või tarkvara probleem telefonis? Probleem on välja tulnud Samsung Gioga.
Kas on lahendust?


Ma näen sarnast asja vahel HTC Desire'ga (andr 2.3) , kus restart aitab. aga põhjust ei tea, seda on piisavalt
vähe olnud, aga siiski piisavalt et märgata. Tegelt ma märkasin seda speedtesti jooxutades, ei muu tõttu.

samas modemiga pole kunagi kohanud samas kohas.

pagan teab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.02.2012 17:32:12 vasta tsitaadiga

smj kirjutas:
Kas keegi teab, kas on lahendust järgmisele probleemile:
-kasutusel EMT L paket, kus kiirus on kuni 3Mbit/s
-tihti on kiirus pigem 100-300 kbit/s
-kiirus hüppab samas kohas kohe üles (2-3Mbit/s) kui teha telefonile restart või võrgu otsing
-ehk läheduses on kiire side võimalus oelmas, aga telefon on ennast jätnud mingi kehvema masti või kanali otsa (või muu tehniline põhjus).
Kas see on EMT probleem, telefoni probleem või tarkvara probleem telefonis? Probleem on välja tulnud Samsung Gioga.
Kas on lahendust?

Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"
Vaata kas on abi, endal näiteks aitas see sarnast probleemi lahendada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smj
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2010




sõnum 08.02.2012 22:26:18 vasta tsitaadiga

[/quote]
tsitaat:

Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"


Kahjuks Gio peal oleva Android 2.3.4 seadetes ei ole sellist võimalust. Saab ainult lukustada 2G peale (et akut säästa).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.02.2012 22:40:14 vasta tsitaadiga

smj kirjutas:
tsitaat:

Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"


Kahjuks Gio peal oleva Android 2.3.4 seadetes ei ole sellist võimalust. Saab ainult lukustada 2G peale (et akut säästa).[/quote]
http://xf86.blogspot.com/2011/12/3g-wcdma-network-only-in-android.html
Proovi seda siis näiteks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 10.02.2012 10:40:23 vasta tsitaadiga

smj kirjutas:
tsitaat:

Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"


Kahjuks Gio peal oleva Android 2.3.4 seadetes ei ole sellist võimalust. Saab ainult lukustada 2G peale (et akut säästa).[/quote]

Ot aga seda tasub proovida vaid siis, kui probleem on kukkumises GSM võrku. Algses kirjutises see ei selgu, aga seda imelihtne telefonilt
vaadata

Hetkel see ei selgu ja minul on sama probleem 3G võrgus vahel (400 m jaamast eemal korstnas)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.02.2012 11:29:37 vasta tsitaadiga

Sel juhul on OK, kui on selline telefon olemas, mida HSPA-sse (3G) lukustada saab. Endal on olemas nii Google Android ja Sony-Ericssoni "tavatelefon", mõlema puhul on olemas ainult 2G või 2G/3G ja ei mingit "lukustamist".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 17:48:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Sel juhul on OK, kui on selline telefon olemas, mida HSPA-sse (3G) lukustada saab. Endal on olemas nii Google Android ja Sony-Ericssoni "tavatelefon", mõlema puhul on olemas ainult 2G või 2G/3G ja ei mingit "lukustamist".


HTC Android telefonid Sense-iga seda üldjuhul suudavad, vähemalt alates Desire mudelist, mida mul võimalus näppida on olnud, on kõik seda suutnud. Valid aga menüüst WCDMA only ja asi vask.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 20:14:30 vasta tsitaadiga

tahanteada, tõmba Android marketist programm "Network", saab ilusti WCDMA peale lukustada ja vastupidi.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.02.2012 21:41:55 vasta tsitaadiga

Samas pole mõtet selle 3G-ga ka liialt hasarti minna, kuna 3G-s sööb telefon sööb akut nagu loom. icon_cool.gif Mingite mõnede tundidega on aku tühi.

Ma küll ei tea, mida teevad uuema aja Android-telefonid ja sagedusel 900MHz-i, kuid tean neetult hästi kui tuliseks läheb Google vanem Android telefon pidevalt töötades 3G-s, 2100MHz-i peal.

Tappis aku ära, nii et lust oli pealt vaadata icon_smile.gif ja nüüd on see Android kasutatav ainult pidevalt vooluvõrgus olles.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 09:04:38 vasta tsitaadiga

tahanteada, seda küll. Pidevalt modemina kasutades oleks mõistlikum suvalisest mobiiltelefonide poest hiina aku sisse osta.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 16:47:56 vasta tsitaadiga

XL vahetan vist homme Like vastu välja- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924517#6924517
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 19:25:25 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
XL vahetan vist homme Like vastu välja- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924517#6924517
thumbs_up.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 12.02.2012 19:34:19 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
XL vahetan vist homme Like vastu välja- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924517#6924517


Noh, ma arvan et seal toodud kiirus ei ole mitte Likest, vaid sellest kohast kus testiti... Iseasi kui sa just ei plaani sinna kasutama minna...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 20:12:57 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
XL vahetan vist homme Like vastu välja- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924517#6924517


Noh, ma arvan et seal toodud kiirus ei ole mitte Likest, vaid sellest kohast kus testiti... Iseasi kui sa just ei plaani sinna kasutama minna...

icon_confused.gif EI saa päriselt aru, mis sa öelda tahtsid.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 13.02.2012 09:38:45 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
vana_urr kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
XL vahetan vist homme Like vastu välja- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924517#6924517


Noh, ma arvan et seal toodud kiirus ei ole mitte Likest, vaid sellest kohast kus testiti... Iseasi kui sa just ei plaani sinna kasutama minna...

icon_confused.gif EI saa päriselt aru, mis sa öelda tahtsid.


St ma oletasin et sulle meeldis seal olev maksimumkiirus. Lihtsalt tahtsin öelda, et see kiirus
ei ole mitte Like paketist, vaid lihtsalt võrgust.

Samas jah, kui see kiirus on sul kodus, siis on OK. samas ilmselt mujal seda väga ei pruugi olla.

Selliseid 14 Mbit kiiruseid leiab kõigilt opekatelt õiges kohas jaama lähedal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 10:13:04 vasta tsitaadiga

Ei oska nüüd öelda, kas mõeldud on seda Like versiooni: https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/646
Seal on päris jämdalt kirjas: Päras 3 GB mahu täitumist interneti kiirus muutub 64 kbit/s
Selle superkiirusega ei ole ju suurt midagi teha, kui kolmandal päeval läheb kohvi enne külmaks, kui postimehe lahti saad.

Või seda Smart kõnekaarti: https://pood.tele2.ee/et/product/82 kus nad tahavad iga 30 päeva tagant 10€ saada.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 10:23:03 vasta tsitaadiga

Või hoopis seda: Like kõnekaart - http://www.tele2.ee/konekaart/like.html
10€ laadides saad 30 päeva piiramatult (ilma mahu- ja kiirusepiiranguteta) Internetis olla. Kui 30 päeva läbi, siis kasuta selle 10€ eest kõneaega samuti Interneti alla - 10 lisapäeva.
Kokku siis 7.5€ kuus.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 10:38:45 vasta tsitaadiga

Selle raha eest võib juba kõnekaartidega mängida küll kui piiranguid ei ole.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 13.02.2012 10:41:59 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Selle raha eest võib juba kõnekaartidega mängida küll kui piiranguid ei ole.



Küsimus vaid, kauaks.

sest muu kõik juba piiridega, ilmselt kui kõnekaardid kasvavad, saavad nad ka päitsed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 10:42:31 vasta tsitaadiga

Kõnekaartidega on üks hea asi veel. Kui ka blokeeritakse kaart ära, siis lähed ostad lihtsalt uue ja kasutad ikka edasi.
Blokeerimise põhjus - no ma ei tea, kui kasutad üle 200GB näiteks vms.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 11:06:47 vasta tsitaadiga

Minu arvates EMT-i ja Tele2 mobiilset netti küll võrrelda ei saa, kuna viimasest kasu ainult linnades.
Mis kasu on mobiilsest netist, kui linnast väljas 3,5G levi prakitliselt puudub?
Igaljuhul Tallinn - Tartu manteel on see küll olematu, EMT-iga on prakitliselt terve tee kiire andmesidega kaetud.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 11:07:24 vasta tsitaadiga

Tere tulemast emt teemasse, mitte Qgsmi omasse icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 11:17:40 vasta tsitaadiga

Täpselt - Qgsm jääb Qgsm-iks. Olen kasutanud kõigi kolme operaatori netti. Alustaisn poolteist aastat tagasi emtiga ja nüüd olen sellejuures tagasi, kuna tiitli "mobiilne internet" saakski anda ainult neile.

TOP:
1. EMT [vaieldamatult parim levi, miinuseks võib lugeda "non-XL" paketi puhul 15GB andmemahtu]
2. Elisa [kvaliteedi/hinna suhe vast kõige parem, ajab asja ära, kui nõudmised suured pole]
2. Tele2 [ainuke pluss vast on, et ülekoormatud piirkondi kõige vähem]
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 11:29:18 vasta tsitaadiga

Võin suure kindlusega väita, et Lääne-Virumaal ei ole Elisa kvaliteet üldse hea. Tele2 on kindlalt parem.
EMT kohapealt jään vastuse võlgu - minu jaoks on see alati "firmamärgi" kohapealt teistest kallim olnud.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.02.2012 11:34:56 vasta tsitaadiga

DayDream: Üks oluline asi on veel, muide, olemas, et milline ISP pakub ainult mingit olematut, müütilist, lühiajalist Piik-kiirust ja kes pakub see-eest jälle reaalselt tarbitavat infomahtu.
Tele2 andis mulle viimati super-kiiruse-piigid a 10-12 megabitti, Speedtestiga mõõdetuna, kuid reaalne, mida pikalt tarbida sai, oli nii 1,2-1,5 megabitti. Selline a 8-10x erinevus. Ja näitab see selgelt, et Tele2 võrk on silmini umbes või on kanalite arv ikka väga ära piiratud, et keegi midagi ulmeliselt kiiret reaalselt tarbida ei saaks.

Ühesõnaga neti korral on igal bitil olemas tema hind. Ja mida vähem reaalseid bitte tarbida saab, seda kallimaks kujuneb ühe biti hind.
---------------------------
Nii, et kes ostab ulmelist kiirust, millega kaasneb väga kalli hinnaga bitt ja kes ei osta ulmelist kiirust, vaid ostab odava biti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 16:13:37 vasta tsitaadiga

Ehk siis võib teatud tingimustel püstitada hüpoteesi - odav kuumaks on enesepetmine - teenust tarbida ei õnnestu, kui just kuskil üksikus metsatalus, masti lähedal ei asu.
Kas maksta rohkem ning teenust tarbida või maksta vähem, tegelikult midagi selle raha eest saamata?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 19:22:38 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
vana_urr kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
XL vahetan vist homme Like vastu välja- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924517#6924517


Noh, ma arvan et seal toodud kiirus ei ole mitte Likest, vaid sellest kohast kus testiti... Iseasi kui sa just ei plaani sinna kasutama minna...

icon_confused.gif EI saa päriselt aru, mis sa öelda tahtsid.


St ma oletasin et sulle meeldis seal olev maksimumkiirus. Lihtsalt tahtsin öelda, et see kiirus
ei ole mitte Like paketist, vaid lihtsalt võrgust.

Samas jah, kui see kiirus on sul kodus, siis on OK. samas ilmselt mujal seda väga ei pruugi olla.

Selliseid 14 Mbit kiiruseid leiab kõigilt opekatelt õiges kohas jaama lähedal.

Jah, tean, et kiirusevahe on võrgust (operaatorist) sõltuv, aga nt EMT 3,5G võrgus olen maks saanud ~10MBit/s, nö tipptunnil kukub kiirus kolinal, Tele2-ga eila testides kohe selline tulemus icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Posti mõte oligi, et milleks maksta 25€ maks 10MBit/s kui saab 10€ 14Mbit/s+ selle asemel ja kiirus ei tohiks ka niipalju langeda tipptunni ajal?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 23:51:57 vasta tsitaadiga

Kõigepealt oota see tipptund ära ja otsusta siis. Hetkel istun täiesti tühja tele2 masti all, kus pole probleemiks "mitte tipptunnil" 6 mbits alla saada (paketi maks), aga tipptunnil ei saa isegi youtubi videot 360p kvaliteedil normaalselt vaadata. Rohkem ootad, kui vaatad. Kogu vallas on 600 elanikku ja mastialune on sisuliselt tühi.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2012 16:23:17 vasta tsitaadiga

Kas EMT's kehtivad püsikliendi hinnad kehtivad ka Elioni klientidele?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 17.02.2012 18:59:16 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta kui endale telefoni ostsin, siis öeldi, et ei kehti.
Samas Elionis EMT kliendi soodustused kehtivad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2012 19:07:27 vasta tsitaadiga

Kurat... kui ei kehti, siis pean tankisti otsima.
Elionis EMT kliendistaatus kehtib jah.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2012 16:21:09 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Kas EMT's kehtivad püsikliendi hinnad kehtivad ka Elioni klientidele?

mul tuttav ostis hiljuti EMT'st telefoni ja ütles, et on simpel kõnekaardi kasutaja ja numbrit ise peast ei tea - rohkem küsimusi ei olnud ning sai kliendihinnaga telefoni kätte icon_smile.gif

"hullemal" juhul ostad ise miski simpli stardika koos telefoniga ja saad samamoodi kliendihinnaga juba icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kartzz
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2012




sõnum 19.02.2012 18:04:38 vasta tsitaadiga

Ise oman Elisa Medium Mint paketti (max 3,5mbit/sek) ja näiteks pärnus mõõtsin u 4 korda kiirust ja sain 6,3mbit/sek ja isegi ühe väiksema asula juures sama kiirus. Niiet see kiiruse teema on kõik väga väga suhteline.
_________________
Steve Jobs: It works like magic !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gants
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2006




sõnum 27.02.2012 14:23:13 vasta tsitaadiga

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/usb/20-pikenduskaabel-voiemdiga
Kas see kaabel tasub end ära, kui levi kehva? Mast 5 km ja levi näitab 2 pulka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 14:24:17 vasta tsitaadiga

Tasub ära niipalju, et saad pulga paigutada kõrgemale ja paremasse asukohta... andmeside signaali ta ei võimenda.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gants
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2006




sõnum 27.02.2012 14:32:16 vasta tsitaadiga

Aga kirjas on ju võimendiga?
Muidu võin ju osta odavama paari meetrise usb pikenduse, kui vahet pole!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 27.02.2012 14:38:02 vasta tsitaadiga

Gants kirjutas:
Aga kirjas on ju võimendiga?
Muidu võin ju osta odavama paari meetrise usb pikenduse, kui vahet pole!


80+% selle taga modem ei saa toidet kätte.
ma ei tea miks seal sees "võimendiga" aga sisuliselt küsimus toites.
Mitte raadiosignaali võimendamises.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 15:24:44 vasta tsitaadiga

Võimendi on sellepärast, et kui sa 5m tavalise USB kaabli teed, siis signaal sumbub ja arvuti ei pruugi seal otsas olevat seadet ära tunda... eriti kui see veel voolu tahab. Mõtle nüüd peaga kuidas saab USB juhe võimendada mobiilimastist tulevat signaali... et tugevamat signaali saada, tuleb netipulga antennile lisaantenn panna, aga mitte netipulgale endale. See 5m juhe annab lihtsalt võimaluse paigutada netipulk kuskile aknapeale või räästa alla kus parem levi.

USB standard vist ei lubagi nii pikki kaableid, parandage mind kui eksin

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 28.02.2012 11:01:12 vasta tsitaadiga

kas keegi saab visata üles screenshoti et mis failid on emt netipulga installimiseks ? vanamees on hädas, ei hakka autoruniga installima ja inglise keelt veerib ta väga halvasti. või siis juhendit icon_smile.gif


ty

_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gants
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2006




sõnum 28.02.2012 11:27:20 vasta tsitaadiga

https://www.emt.ee/internet/huawei-windows
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 11:58:34 vasta tsitaadiga

http://dc-files.com/files/huawei/ Saab uusima Mobile Connect vms tarkvara laadida (Dashboard Win alt)
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.02.2012 12:14:13 vasta tsitaadiga

carlking: Aga võimendi ju võimendabki seda signaali, mis tuleb USB-modemi väljundist. Ja kui võimendi võimendus ületab kaablis tekkiva sumbuvuse, siis saadki ju lisasignaalitugevuse. icon_wink.gif
Arvutis olevat tarkvaralist, tegelikku modemit, ei huvita mitte grammgi selle signaali tugevus, mis on USB-pulga juures. Arvutis olev tarkvara mõõdistab signaali, mis on sul arvutisse jõudes.
-------------------
Kunagi maakohas sai, tänu sellele võimendile igatahes +10dB võitu ja signaali -100dB pealt -90dB peale. Vahe on küll suht. väike ja olematu, aga sellest piisas, et modem pidevalt, ilma katkemisteta tööle jäi. Ja töötab mingi aasta praeguseks.
Ning ega igale poole ei saa ka väliantenni panna. Eriti veel siis, kui väliantenn tuleb paigutada kuhugile kõrgele katusele ja omakorda vedada pikka antennikaablit USB-modemini ja siis veel kõikvõimalikud üleminekud lisaks.

Müügilolevatest USB2.0 kaablitest tundub momendil pikim olevat 20-meetrine.
http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/pikendajad-2/usb-1/usb-20-pikenduskaabel-20m
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 12:34:41 vasta tsitaadiga

tahanteada, et siis USB kaablis liigub analoogsignaal mida vaja võimendada?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 13:35:05 vasta tsitaadiga

tahanteada, ära loobi segast! USB võimendi kompenseerib ainult USB digisignaali kadu, mitte 3 - 3,5 - 3,75 - 3.9 - misiganesG raadiosignaali!!! Lisaks saad parema asukoha pulgale valida...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 13:39:57 vasta tsitaadiga

Et USB võimendi ei avalda mõju mitte mingilgi moel USB seadme voolutarbivuse osas? Mida tugevam on USB vool, seda rohkem saab seade voolu tarbida, mis tähendab, et saab olla ka parem levi - võimendatud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 13:51:46 vasta tsitaadiga

lkits, kust sa seda võtad? Vastupidi, standard USB vool on piiratud 500mA-ni. Kui kasutada aktiivset USB pikendust, siis osa sellest voolust tarbib USB-signaali võimendi ja seadme jaoks jääb veelgi vähemaks! Voolu ei saa võimendada mittemillegi arvelt. See on elementaarne füüsika. Kobedamatel USB võimendite (nagu ka HUB-idel) on välise toite võimalus. USB seade (ka modem) ei tarbi kunagi rohkem, kui ette nähtud. Kui USB pesa võimaldab ka 10A ei ole sellest seadmel sooja ega külma ja tarbib ikka omale vajaliku koguse, nagu skeemis ette nähtud. Kehvemate passiivpikenduste probleem on lihtsalt see, et liialt peened juhtmed vooluahelas tekitavad lisakao...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 14:20:59 vasta tsitaadiga

mul näiteks on väljundpinge 6kV, ja antennini jõuab 110kV nii ei jää mul ükski levi püüdmata ja bitt saamata.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.