|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
08.02.2012 09:37:33
|
|
|
Milles probleem, alati võib ju kasutada USA-trendi, kus paketi hind on nii kõrge, et lihtsalt ainult mõni rikkam sellist suurt kiirust osta jõuab. Ja vaesem kodanik jõuab osta kas väga aeglase kiirusega paketi, millel mahupiirangut pole või siis tiba kiirema paketi, kus on väga väike maht lubatud.
Näiteks kasvõi Verizon-i Network, meie siin kukuks selliste aeglaste tulemuste korral kindlasti "surnult maha" . Seda tänu ehmatusele nii aeglaseid kiiruseid nähes.
http://testmy.net/host-history/verizon_internet
Aga lohutuseks veel niipalju, et konkurentide, kasvõi AT&T võrgus on kiirused veelgi väiksemad.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
08.02.2012 09:44:57
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Milles probleem, alati võib ju kasutada USA-trendi, kus paketi hind on nii kõrge, et lihtsalt ainult mõni rikkam sellist suurt kiirust osta jõuab. Ja vaesem kodanik jõuab osta kas väga aeglase kiirusega paketi, millel mahupiirangut pole või siis tiba kiirema paketi, kus on väga väike maht lubatud.
Näiteks kasvõi Verizon-i Network, meie siin kukuks selliste aeglaste tulemuste korral kindlasti "surnult maha" . Seda tänu ehmatusele nii aeglaseid kiiruseid nähes.
http://testmy.net/host-history/verizon_internet
Aga lohutuseks veel niipalju, et konkurentide, kasvõi AT&T võrgus on kiirused veelgi väiksemad. |
Võib ju ka mõelda, et ameerikas on palgad suuremad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smj
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2010
|
08.02.2012 11:49:50
|
|
|
Kas keegi teab, kas on lahendust järgmisele probleemile:
-kasutusel EMT L paket, kus kiirus on kuni 3Mbit/s
-tihti on kiirus pigem 100-300 kbit/s
-kiirus hüppab samas kohas kohe üles (2-3Mbit/s) kui teha telefonile restart või võrgu otsing
-ehk läheduses on kiire side võimalus oelmas, aga telefon on ennast jätnud mingi kehvema masti või kanali otsa (või muu tehniline põhjus).
Kas see on EMT probleem, telefoni probleem või tarkvara probleem telefonis? Probleem on välja tulnud Samsung Gioga.
Kas on lahendust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
08.02.2012 11:55:30
|
|
|
| smj kirjutas: |
Kas keegi teab, kas on lahendust järgmisele probleemile:
-kasutusel EMT L paket, kus kiirus on kuni 3Mbit/s
-tihti on kiirus pigem 100-300 kbit/s
-kiirus hüppab samas kohas kohe üles (2-3Mbit/s) kui teha telefonile restart või võrgu otsing
-ehk läheduses on kiire side võimalus oelmas, aga telefon on ennast jätnud mingi kehvema masti või kanali otsa (või muu tehniline põhjus).
Kas see on EMT probleem, telefoni probleem või tarkvara probleem telefonis? Probleem on välja tulnud Samsung Gioga.
Kas on lahendust? |
Ma näen sarnast asja vahel HTC Desire'ga (andr 2.3) , kus restart aitab. aga põhjust ei tea, seda on piisavalt
vähe olnud, aga siiski piisavalt et märgata. Tegelt ma märkasin seda speedtesti jooxutades, ei muu tõttu.
samas modemiga pole kunagi kohanud samas kohas.
pagan teab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.02.2012 17:32:12
|
|
|
| smj kirjutas: |
Kas keegi teab, kas on lahendust järgmisele probleemile:
-kasutusel EMT L paket, kus kiirus on kuni 3Mbit/s
-tihti on kiirus pigem 100-300 kbit/s
-kiirus hüppab samas kohas kohe üles (2-3Mbit/s) kui teha telefonile restart või võrgu otsing
-ehk läheduses on kiire side võimalus oelmas, aga telefon on ennast jätnud mingi kehvema masti või kanali otsa (või muu tehniline põhjus).
Kas see on EMT probleem, telefoni probleem või tarkvara probleem telefonis? Probleem on välja tulnud Samsung Gioga.
Kas on lahendust? |
Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"
Vaata kas on abi, endal näiteks aitas see sarnast probleemi lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smj
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2010
|
08.02.2012 22:26:18
|
|
|
[/quote]
| tsitaat: |
Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"
|
Kahjuks Gio peal oleva Android 2.3.4 seadetes ei ole sellist võimalust. Saab ainult lukustada 2G peale (et akut säästa).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.02.2012 22:40:14
|
|
|
| tsitaat: |
Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"
|
Kahjuks Gio peal oleva Android 2.3.4 seadetes ei ole sellist võimalust. Saab ainult lukustada 2G peale (et akut säästa).[/quote]
http://xf86.blogspot.com/2011/12/3g-wcdma-network-only-in-android.html
Proovi seda siis näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
10.02.2012 10:40:23
|
|
|
| tsitaat: |
Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"
|
Kahjuks Gio peal oleva Android 2.3.4 seadetes ei ole sellist võimalust. Saab ainult lukustada 2G peale (et akut säästa).[/quote]
Ot aga seda tasub proovida vaid siis, kui probleem on kukkumises GSM võrku. Algses kirjutises see ei selgu, aga seda imelihtne telefonilt
vaadata
Hetkel see ei selgu ja minul on sama probleem 3G võrgus vahel (400 m jaamast eemal korstnas)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.02.2012 11:29:37
|
|
|
| Sel juhul on OK, kui on selline telefon olemas, mida HSPA-sse (3G) lukustada saab. Endal on olemas nii Google Android ja Sony-Ericssoni "tavatelefon", mõlema puhul on olemas ainult 2G või 2G/3G ja ei mingit "lukustamist".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
10.02.2012 17:48:14
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Sel juhul on OK, kui on selline telefon olemas, mida HSPA-sse (3G) lukustada saab. Endal on olemas nii Google Android ja Sony-Ericssoni "tavatelefon", mõlema puhul on olemas ainult 2G või 2G/3G ja ei mingit "lukustamist". |
HTC Android telefonid Sense-iga seda üldjuhul suudavad, vähemalt alates Desire mudelist, mida mul võimalus näppida on olnud, on kõik seda suutnud. Valid aga menüüst WCDMA only ja asi vask.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
11.02.2012 20:14:30
|
|
|
| tahanteada, tõmba Android marketist programm "Network", saab ilusti WCDMA peale lukustada ja vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.02.2012 21:41:55
|
|
|
Samas pole mõtet selle 3G-ga ka liialt hasarti minna, kuna 3G-s sööb telefon sööb akut nagu loom. Mingite mõnede tundidega on aku tühi.
Ma küll ei tea, mida teevad uuema aja Android-telefonid ja sagedusel 900MHz-i, kuid tean neetult hästi kui tuliseks läheb Google vanem Android telefon pidevalt töötades 3G-s, 2100MHz-i peal.
Tappis aku ära, nii et lust oli pealt vaadata ja nüüd on see Android kasutatav ainult pidevalt vooluvõrgus olles.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
12.02.2012 09:04:38
|
|
|
| tahanteada, seda küll. Pidevalt modemina kasutades oleks mõistlikum suvalisest mobiiltelefonide poest hiina aku sisse osta.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
12.02.2012 19:34:19
|
|
|
Noh, ma arvan et seal toodud kiirus ei ole mitte Likest, vaid sellest kohast kus testiti... Iseasi kui sa just ei plaani sinna kasutama minna...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
12.02.2012 20:12:57
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Noh, ma arvan et seal toodud kiirus ei ole mitte Likest, vaid sellest kohast kus testiti... Iseasi kui sa just ei plaani sinna kasutama minna... |
EI saa päriselt aru, mis sa öelda tahtsid.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
13.02.2012 09:38:45
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
Noh, ma arvan et seal toodud kiirus ei ole mitte Likest, vaid sellest kohast kus testiti... Iseasi kui sa just ei plaani sinna kasutama minna... |
EI saa päriselt aru, mis sa öelda tahtsid. |
St ma oletasin et sulle meeldis seal olev maksimumkiirus. Lihtsalt tahtsin öelda, et see kiirus
ei ole mitte Like paketist, vaid lihtsalt võrgust.
Samas jah, kui see kiirus on sul kodus, siis on OK. samas ilmselt mujal seda väga ei pruugi olla.
Selliseid 14 Mbit kiiruseid leiab kõigilt opekatelt õiges kohas jaama lähedal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
13.02.2012 10:13:04
|
|
|
Ei oska nüüd öelda, kas mõeldud on seda Like versiooni: https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/646
Seal on päris jämdalt kirjas: Päras 3 GB mahu täitumist interneti kiirus muutub 64 kbit/s
Selle superkiirusega ei ole ju suurt midagi teha, kui kolmandal päeval läheb kohvi enne külmaks, kui postimehe lahti saad.
Või seda Smart kõnekaarti: https://pood.tele2.ee/et/product/82 kus nad tahavad iga 30 päeva tagant 10€ saada.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
13.02.2012 10:38:45
|
|
|
Selle raha eest võib juba kõnekaartidega mängida küll kui piiranguid ei ole.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
13.02.2012 10:41:59
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| Selle raha eest võib juba kõnekaartidega mängida küll kui piiranguid ei ole. |
Küsimus vaid, kauaks.
sest muu kõik juba piiridega, ilmselt kui kõnekaardid kasvavad, saavad nad ka päitsed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
13.02.2012 11:06:47
|
|
|
Minu arvates EMT-i ja Tele2 mobiilset netti küll võrrelda ei saa, kuna viimasest kasu ainult linnades.
Mis kasu on mobiilsest netist, kui linnast väljas 3,5G levi prakitliselt puudub?
Igaljuhul Tallinn - Tartu manteel on see küll olematu, EMT-iga on prakitliselt terve tee kiire andmesidega kaetud.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.02.2012 11:07:24
|
|
|
Tere tulemast emt teemasse, mitte Qgsmi omasse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
13.02.2012 11:17:40
|
|
|
Täpselt - Qgsm jääb Qgsm-iks. Olen kasutanud kõigi kolme operaatori netti. Alustaisn poolteist aastat tagasi emtiga ja nüüd olen sellejuures tagasi, kuna tiitli "mobiilne internet" saakski anda ainult neile.
TOP:
1. EMT [vaieldamatult parim levi, miinuseks võib lugeda "non-XL" paketi puhul 15GB andmemahtu]
2. Elisa [kvaliteedi/hinna suhe vast kõige parem, ajab asja ära, kui nõudmised suured pole]
2. Tele2 [ainuke pluss vast on, et ülekoormatud piirkondi kõige vähem]
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.02.2012 11:34:56
|
|
|
DayDream: Üks oluline asi on veel, muide, olemas, et milline ISP pakub ainult mingit olematut, müütilist, lühiajalist Piik-kiirust ja kes pakub see-eest jälle reaalselt tarbitavat infomahtu.
Tele2 andis mulle viimati super-kiiruse-piigid a 10-12 megabitti, Speedtestiga mõõdetuna, kuid reaalne, mida pikalt tarbida sai, oli nii 1,2-1,5 megabitti. Selline a 8-10x erinevus. Ja näitab see selgelt, et Tele2 võrk on silmini umbes või on kanalite arv ikka väga ära piiratud, et keegi midagi ulmeliselt kiiret reaalselt tarbida ei saaks.
Ühesõnaga neti korral on igal bitil olemas tema hind. Ja mida vähem reaalseid bitte tarbida saab, seda kallimaks kujuneb ühe biti hind.
---------------------------
Nii, et kes ostab ulmelist kiirust, millega kaasneb väga kalli hinnaga bitt ja kes ei osta ulmelist kiirust, vaid ostab odava biti.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.02.2012 16:13:37
|
|
|
Ehk siis võib teatud tingimustel püstitada hüpoteesi - odav kuumaks on enesepetmine - teenust tarbida ei õnnestu, kui just kuskil üksikus metsatalus, masti lähedal ei asu.
Kas maksta rohkem ning teenust tarbida või maksta vähem, tegelikult midagi selle raha eest saamata?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
13.02.2012 19:22:38
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
Noh, ma arvan et seal toodud kiirus ei ole mitte Likest, vaid sellest kohast kus testiti... Iseasi kui sa just ei plaani sinna kasutama minna... |
EI saa päriselt aru, mis sa öelda tahtsid. |
St ma oletasin et sulle meeldis seal olev maksimumkiirus. Lihtsalt tahtsin öelda, et see kiirus
ei ole mitte Like paketist, vaid lihtsalt võrgust.
Samas jah, kui see kiirus on sul kodus, siis on OK. samas ilmselt mujal seda väga ei pruugi olla.
Selliseid 14 Mbit kiiruseid leiab kõigilt opekatelt õiges kohas jaama lähedal. |
Jah, tean, et kiirusevahe on võrgust (operaatorist) sõltuv, aga nt EMT 3,5G võrgus olen maks saanud ~10MBit/s, nö tipptunnil kukub kiirus kolinal, Tele2-ga eila testides kohe selline tulemus
Posti mõte oligi, et milleks maksta 25€ maks 10MBit/s kui saab 10€ 14Mbit/s+ selle asemel ja kiirus ei tohiks ka niipalju langeda tipptunni ajal?
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
13.02.2012 23:51:57
|
|
|
Kõigepealt oota see tipptund ära ja otsusta siis. Hetkel istun täiesti tühja tele2 masti all, kus pole probleemiks "mitte tipptunnil" 6 mbits alla saada (paketi maks), aga tipptunnil ei saa isegi youtubi videot 360p kvaliteedil normaalselt vaadata. Rohkem ootad, kui vaatad. Kogu vallas on 600 elanikku ja mastialune on sisuliselt tühi.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
17.02.2012 18:59:16
|
|
|
Eelmine aasta kui endale telefoni ostsin, siis öeldi, et ei kehti.
Samas Elionis EMT kliendi soodustused kehtivad.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
18.02.2012 16:21:09
|
|
|
| lkits kirjutas: |
| Kas EMT's kehtivad püsikliendi hinnad kehtivad ka Elioni klientidele? |
mul tuttav ostis hiljuti EMT'st telefoni ja ütles, et on simpel kõnekaardi kasutaja ja numbrit ise peast ei tea - rohkem küsimusi ei olnud ning sai kliendihinnaga telefoni kätte
"hullemal" juhul ostad ise miski simpli stardika koos telefoniga ja saad samamoodi kliendihinnaga juba
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kartzz
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2012
|
19.02.2012 18:04:38
|
|
|
Ise oman Elisa Medium Mint paketti (max 3,5mbit/sek) ja näiteks pärnus mõõtsin u 4 korda kiirust ja sain 6,3mbit/sek ja isegi ühe väiksema asula juures sama kiirus. Niiet see kiiruse teema on kõik väga väga suhteline.
_________________ Steve Jobs: It works like magic ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gants
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.02.2012 14:24:17
|
|
|
Tasub ära niipalju, et saad pulga paigutada kõrgemale ja paremasse asukohta... andmeside signaali ta ei võimenda.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gants
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2006
|
27.02.2012 14:32:16
|
|
|
Aga kirjas on ju võimendiga?
Muidu võin ju osta odavama paari meetrise usb pikenduse, kui vahet pole!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
27.02.2012 14:38:02
|
|
|
| Gants kirjutas: |
Aga kirjas on ju võimendiga?
Muidu võin ju osta odavama paari meetrise usb pikenduse, kui vahet pole! |
80+% selle taga modem ei saa toidet kätte.
ma ei tea miks seal sees "võimendiga" aga sisuliselt küsimus toites.
Mitte raadiosignaali võimendamises.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.02.2012 15:24:44
|
|
|
Võimendi on sellepärast, et kui sa 5m tavalise USB kaabli teed, siis signaal sumbub ja arvuti ei pruugi seal otsas olevat seadet ära tunda... eriti kui see veel voolu tahab. Mõtle nüüd peaga kuidas saab USB juhe võimendada mobiilimastist tulevat signaali... et tugevamat signaali saada, tuleb netipulga antennile lisaantenn panna, aga mitte netipulgale endale. See 5m juhe annab lihtsalt võimaluse paigutada netipulk kuskile aknapeale või räästa alla kus parem levi.
USB standard vist ei lubagi nii pikki kaableid, parandage mind kui eksin
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
28.02.2012 11:01:12
|
|
|
kas keegi saab visata üles screenshoti et mis failid on emt netipulga installimiseks ? vanamees on hädas, ei hakka autoruniga installima ja inglise keelt veerib ta väga halvasti. või siis juhendit
ty
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gants
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.02.2012 12:14:13
|
|
|
carlking: Aga võimendi ju võimendabki seda signaali, mis tuleb USB-modemi väljundist. Ja kui võimendi võimendus ületab kaablis tekkiva sumbuvuse, siis saadki ju lisasignaalitugevuse.
Arvutis olevat tarkvaralist, tegelikku modemit, ei huvita mitte grammgi selle signaali tugevus, mis on USB-pulga juures. Arvutis olev tarkvara mõõdistab signaali, mis on sul arvutisse jõudes.
-------------------
Kunagi maakohas sai, tänu sellele võimendile igatahes +10dB võitu ja signaali -100dB pealt -90dB peale. Vahe on küll suht. väike ja olematu, aga sellest piisas, et modem pidevalt, ilma katkemisteta tööle jäi. Ja töötab mingi aasta praeguseks.
Ning ega igale poole ei saa ka väliantenni panna. Eriti veel siis, kui väliantenn tuleb paigutada kuhugile kõrgele katusele ja omakorda vedada pikka antennikaablit USB-modemini ja siis veel kõikvõimalikud üleminekud lisaks.
Müügilolevatest USB2.0 kaablitest tundub momendil pikim olevat 20-meetrine.
http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutitarvikud/pikendajad-2/usb-1/usb-20-pikenduskaabel-20m
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.02.2012 12:34:41
|
|
|
tahanteada, et siis USB kaablis liigub analoogsignaal mida vaja võimendada?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
28.02.2012 13:35:05
|
|
|
tahanteada, ära loobi segast! USB võimendi kompenseerib ainult USB digisignaali kadu, mitte 3 - 3,5 - 3,75 - 3.9 - misiganesG raadiosignaali!!! Lisaks saad parema asukoha pulgale valida...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
28.02.2012 13:51:46
|
|
|
lkits, kust sa seda võtad? Vastupidi, standard USB vool on piiratud 500mA-ni. Kui kasutada aktiivset USB pikendust, siis osa sellest voolust tarbib USB-signaali võimendi ja seadme jaoks jääb veelgi vähemaks! Voolu ei saa võimendada mittemillegi arvelt. See on elementaarne füüsika. Kobedamatel USB võimendite (nagu ka HUB-idel) on välise toite võimalus. USB seade (ka modem) ei tarbi kunagi rohkem, kui ette nähtud. Kui USB pesa võimaldab ka 10A ei ole sellest seadmel sooja ega külma ja tarbib ikka omale vajaliku koguse, nagu skeemis ette nähtud. Kehvemate passiivpikenduste probleem on lihtsalt see, et liialt peened juhtmed vooluahelas tekitavad lisakao...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
28.02.2012 14:20:59
|
|
|
mul näiteks on väljundpinge 6kV, ja antennini jõuab 110kV nii ei jää mul ükski levi püüdmata ja bitt saamata.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|