R2 kuuldud uudistes öeldi, et Tallinnas oli hinnanguliselt 1000 inimest ja tartus 2000 Kas tõesti on tartu üliõpilastel vähem meelelahutust? _________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Nagu varem räägitud, ühe vaatenurga klappimisel loodud erakond kukub kähku kokku. Siis oleks vaja leida terve kogukond üldise sarnase maailmapildiga isikuid.
Olin tagumistes ridades ja seal oli kuuldavus halvem. Näiteks, Ojulandi kõne läks kaduma, samas Juku-Kalle Raidi kõne oli täiesti normaalselt kuulda.
Minu arvates läks üritus korda. Arvestades, et tegu külma ilmaga siis tuli rahvast piisavalt.
Tänan Hiidu, et ta pildi tegi. Sellel pildil olen mina koos oma sõbra Urmasega. Saabusin ka just linnas, väike afterparty
Meeleavaldus oli vahva ja ma kohtasin palju sõpru seal.
Selline peakski olema ühe õige presidendi arvamus sellisest asjast. Plusspunktid Ilvesele _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum M: E36 varuosad
Selline peakski olema ühe õige presidendi arvamus sellisest asjast. Plusspunktid Ilvesele
Mis punktid? Kui miinuspunktid, siis küll.
Kui ei oleks ärksamad inimesed ACTA-teemat aktiivsena hoidnud, ei oleks Ärmalt mitte piuksugi tulnud.
Piuksu pole kuskilt tulnud aga minumeelest on täiesti eluterve ja normaalne nähtus see, et kui rahvale midagi ei meeldi siis näidatakse seda (näiteks protestiga siis). See on demokraatia osa lihtsalt, kuna rahvas on kõrgeima võimu kanda. Presidendile avaldan ma plusspunkte selle eest, et rahva huvi läheb talle korda ja, et pole tekkinud olukorda kus meeleavaldused jms on lihtsalt kurtidele kõrvadele. See ongi presidendi töö, nö rahvast teenida ja hea on näha, et Ilves oma töökohustusi täidab. Mida ei saa hetkel öelda meie peaministri kohta... _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum M: E36 varuosad
väike video, mille tegin. tervet peale ei võtnud, kuid imo need kaks kõne olidki kõige olulisemad. _________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus
Peegelkaamera nuia otsas _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Esimene kord elu jooksul, kui sai "välja" mindud. Kalle oli nagu ikka emotsionalne. Imestasin, et Igor ja Kristiina kohal olid. Meeldivaks lisaks oli Talvik. Hea on teada tulevasi valimisi silmas pidades, kellel on mune natukenegi. Loomulikult pole see mingi stardipakk, ega otsustav määraja, KUID Ansip jääb minu tutvusrinkonna ja minu häältest tulevikus ilma, kui ta aru ei saa, et see, mida ette kirjutatakse pole kuld mis hiilgab ja kõigele pole vaja alla kirjutada suurte P E R S E T nuusutates. _________________ Tunguusia tundraahv
Sain ka töö keskelt minema, jõudsin just enne algust väljakule ja olin lõpuni.
Meel on hea ja süda on rõõmus. Korraldajad olid väga tublid ja rahvas, nii noored kui ka vanad samuti, et vaatamata külmale ilmale laupäeval kohale tulid
Selline võimas ühtsustunne tekkis, mis peale tööle tagasi minemist terve päev naeratust näol hoidis
Tublid Täna tegite ajalugu, see on millegi suure algus. Ka Anonymous märkas teid ja soovib edu ning jõudu.
Keegi Tartu protestijatest taevasse ka vaatas? Mis asi see ikkagi oli mis pea kohal hõljus.
Pilt: http://twitter.com/#!/TPB_Stun/status/168358282845626368/photo/1/large
Anonymous väidab, et kasutati sõjaväe drooni, kuid äkki oskavad selgitada need kes seda kohapeal nägid?
Tervitused!
http://www.pastebay.org/307530
No ei saa ütelda et enamus tulijad olid teismelised laikijad. 1500 oli ju kohal ? Seega pool olid ikka kohal.
Eestpool avaldatud Vabaduse väljaku panoraamfotolt lugesin kokku 2037 inimest. Osa neist muidugi võisid olla ka niisama mööda jalutajad (lugesin sisse ka üsna kaugel seisvad, lähenevad või eemaluvad inimesed), meedia esindajad ja sülelapsed, aga mõned protestijad seevastu võisid plakati või kellegi teise taha varju ka jääda (kuigi lugesin väga hoolikalt). Laias laastus ikka vähemalt 2000 oli kohal.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.