Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 14:53:02 vasta tsitaadiga

Tublid olete thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Kuida meeleolud on ja kas Ansip ka kuskilt paistab? icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 14:53:11 vasta tsitaadiga

Wow, päris palju tundub nii Tartus kui ka Tallinnas kaameravideot vaadates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 14:57:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


ansip... icon_lol.gif

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 11.02.2012 14:59:01 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Wow, päris palju tundub nii Tartus kui ka Tallinnas kaameravideot vaadates.


Tallinna kaamerad ei tööta ju.. Vähemalt minul.

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 11.02.2012 15:01:04 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Jänes, isegi hea tulemus. kritiseerima oled kange, aga kus sa ise oled?


Kritiseerima ? icon_rolleyes.gif Kui sa hästi vaatad, siis seal lause lõpus oli küsimärk. Ja antud lauses tähendas see küsimust. Ma olen juba ammu välja ütelnud, et ei tule.

Tiim kirjutas:
no arvata võib et 3000 kokku ei tule, enamus ikka liiga mugavad...ja attendijad fb-s olid ka mu tuttavatest sellised kes ise pealinnast 300 km kaugusel


Aga kaugel Tartu on ? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 15:07:32 vasta tsitaadiga

Mul töötavad mõlemad. Võib-olla peab veidi ootama, äkki ülekoormatud vms.

//Nüüd hõredamaks hakanud jääma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 11.02.2012 15:07:49 vasta tsitaadiga

Neile, kes ei näe Tallinna veebikaamerat:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.02.2012 15:17:25 vasta tsitaadiga

Tartu kogunemisel käisin ära, tundaega olin, aga siis hakkas ikka väga külm.
Raekoja platsil rahvast ikka oli. Poliitikuid vist peale Tarandi polnud, või ma siis ei tuvastanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 11.02.2012 15:20:00 vasta tsitaadiga

Tehtud.
Rahvast oli piisavalt ja keegi rääkijatest jama ei ajanud.

Loodetavasti J-K. Raid ja I.Gräzin hoiavad RK's rauad tules nüüd... Seemnesööjad on rääkinud.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 15:31:22 vasta tsitaadiga

Prr, ronisin tund aega varem kohale. Aga rahvast oli vaatamata külmale palju. Loodetavasti peale tänast ei ütle enam keegi et eestlased ei avalda meelt. Nüüd vaja soojemad ilmad ära oodata, suvi võib päris huvitav tulla. Kõik kõnelejad olid ka väga asja ette va mingi jota kellel õnnestus korraks sõna saada ja Ansip m...i saata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 11.02.2012 15:32:31 vasta tsitaadiga

Tehtud ka. Tartus oli meeldivalt palju rahvast.
Kartsin et tuleb mingi 20-30 ainult icon_neutral.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 15:34:08 vasta tsitaadiga

Käidud. Päris häid pullimehi oli rahva hulgas oma "vabastage galojan" loosungitega icon_lol.gif

ardo, carlking olid ka kohal. Mati29 hängis rahva seas ja eestlane jäi kusagil korra silma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 15:35:40 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Prr, ronisin tund aega varem kohale. Aga rahvast oli vaatamata külmale palju. Loodetavasti peale tänast ei ütle enam keegi et eestlased ei avalda meelt. Nüüd vaja soojemad ilmad ära oodata, suvi võib päris huvitav tulla. Kõik kõnelejad olid ka väga asja ette va mingi jota kellel õnnestus korraks sõna saada ja Ansip m...i saata.
pakun et järgmine kord on neid tunduvalt rohkem. kahtlejaid jagus kindlasti.
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 15:37:41 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Päris häid pullimehi oli rahva hulgas oma "vabastage galojan" loosungitega icon_lol.gif


Jah, puudu olid veel vaid Klenski, öine vahtkond & Co ... icon_rolleyes.gif
Igasugu soodasid leidub... icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 11.02.2012 15:54:31 vasta tsitaadiga

Sai ka tunnike ära oldud, külmaks kiskus. Rahvast oli oma jagu. Kõnelejate hääl oleks võinud valjemini kostuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 11.02.2012 15:55:45 vasta tsitaadiga

Kah käidud otse tööpostilt. Kaamerapilte vaadates olin ilmselt veidi enne kõrghetke kohal. Mina kuulsin küll kogu juttu hästi aga ega väga eemale ei kostnud küll jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond1
HV vaatleja
beyond1

liitunud: 24.12.2010




sõnum 11.02.2012 16:01:06 vasta tsitaadiga

Tartu omal käidud. Oli tore. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 11.02.2012 16:01:52 vasta tsitaadiga

Kahjuks ise olen tööl, ei saanud kohal käia, aga jälgisin progressi.
Kahju on muidugi küll, et enamus lubajad olid mudusööjad kes kohale ei tulnud, aga seda oli meie laisa rahvuse puhul oodata.
Aga all in all, ikkagi edukas ettevõtmine IMO.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:02:57 vasta tsitaadiga

Sai käidud, sai tiritud paar tuttavat kaasa ning ka AHV-e oli ka näha thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:03:09 vasta tsitaadiga

Käisin ka Tartu omal ja väga tublid kõik, kes kohale ronisid!

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:05:18 vasta tsitaadiga

Käidud thumbs_up.gif tallinna omal siis
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:06:06 vasta tsitaadiga

Kah Tartus käidud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:10:35 vasta tsitaadiga

Nojah, kahetsen, et ei tulnud. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:10:50 vasta tsitaadiga

Linnuke kirjas, ootasin tunduvalt vähem rahvast, positiivne üllatus. (Tartu)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 11.02.2012 16:14:58 vasta tsitaadiga

Tallinnas käidud.

Rahvas oli maru vaikne kahjuks, tundus, et 10 inimest tegid häält ainult icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004



Online
sõnum 11.02.2012 16:16:30 vasta tsitaadiga

ma olin üks neist kümnest icon_cool.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:24:30 vasta tsitaadiga

Delfi - Tartus osales ACTA-vastasel meeleavaldusel ligi 700 inimest
Postimees - Tartus avaldas ACTA lepingu vastu meelt paar tuhat inimest

icon_razz1.gif Ma olen alati imestanud, et kui erinevaid arve saadakse või siis varrukast tõmmatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:25:05 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Käidud. Päris häid pullimehi oli rahva hulgas oma "vabastage galojan" loosungitega icon_lol.gif

ardo, carlking olid ka kohal. Mati29 hängis rahva seas ja eestlane jäi kusagil korra silma.


Käisime jah... vähemalt vabaka aluse parkla parima parkimiskoha saime... otse ukse ette thumbs_up.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:30:39 vasta tsitaadiga

Paar tüüpi kukkusid Ojulandi etteaste alguses karjuma: "Oju, mine ära koju" thumbs_down.gif. Kohe peale seda tuli ka 2 korda "FUCK OFF" ja "Galojan Vabaks". Samadelt tüüpidelt. Idiootsus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond1
HV vaatleja
beyond1

liitunud: 24.12.2010




sõnum 11.02.2012 16:31:59 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Paar tüüpi kukkusid Ojulandi etteaste alguses karjuma: "Oju, mine ära koju" thumbs_down.gif. Kohe peale seda tuli ka 2 korda "<b>piix</b> OFF" ja "Galojan Vabaks". Samadelt tüüpidelt. Idiootsus.



Mis seisukoht üldse Ojulandil oli ACTA suhtes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:32:28 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Paar tüüpi kukkusid Ojulandi etteaste alguses karjuma: "Oju, mine ära koju" thumbs_down.gif. Kohe peale seda tuli ka 2 korda "<b>piix</b> OFF" ja "Galojan Vabaks". Samadelt tüüpidelt. Idiootsus.

Eks igale sellisele üritusele tiksuvad nö pullivennad kah. Täiesti tavaline nähtus...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:33:44 vasta tsitaadiga

beyond1, arvatavasti see segadus enne ACTA teema aktuaalseks saamist, kui siia eurohääletuse tulemused üles pandi..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004



Online
sõnum 11.02.2012 16:34:10 vasta tsitaadiga

beyond1 kirjutas:
Leinö kirjutas:
Paar tüüpi kukkusid Ojulandi etteaste alguses karjuma: "Oju, mine ära koju" thumbs_down.gif. Kohe peale seda tuli ka 2 korda "<b>piix</b> OFF" ja "Galojan Vabaks". Samadelt tüüpidelt. Idiootsus.



Mis seisukoht üldse Ojulandil oli ACTA suhtes?

ikka vastumeelne ... rääkis seal, kuidas ta hakkab seda asja läbi suruma ja annab kõik üksikasjalikult NETIS kogu rahvale teada. icon_smile.gif
Üsna veenev kõne oli vähemalt.

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:41:25 vasta tsitaadiga

Tartu HV esindajad protestimas:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 11.02.2012 16:45:07 vasta tsitaadiga

Tartus oli ka paar karvast tüüpi koos koeraga, kaheliitrised bocki-pommid käes ja lõugasid seal midagi vahele.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:45:29 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Paar tüüpi kukkusid Ojulandi etteaste alguses karjuma: "Oju, mine ära koju" thumbs_down.gif. Kohe peale seda tuli ka 2 korda "<b>piix</b> OFF" ja "Galojan Vabaks". Samadelt tüüpidelt. Idiootsus.


Jah, meil täpselt selja taga... head kajakad tulid sealt

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 11.02.2012 16:51:04 vasta tsitaadiga

Päris külm hakkas, nii et tegin vahepeal ühe kebabi, fooliumit kahjuks poest ei saanud, eks enne juuunit peab ära varuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:52:52 vasta tsitaadiga

Hüppamine andis sooja. Oli tore ja käidud, tehtud. thumbs_up.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004



Online
sõnum 11.02.2012 16:57:06 vasta tsitaadiga

https://picasaweb.google.com/102871590082292264611/ActaVabakal?authkey=Gv1sRgCJCTjoqag7_ziQE - paar pilti, leidke tuttavaid icon_smile.gif
Ühtlasi soovitage mingit lehte kuhu pilte uppida nii, et need kahe päeva pärast ära ei kustuks.


:p

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:57:06 vasta tsitaadiga

Tallinnas oli rahvast üle 1500 kindlasti, see pilt tehtud siis, kui inimesed hakkasid juba kodu poole liikuma, eks varsti laetakse ka korralikuma kvaliteediga pilte üles.
Enda esimene meeleavaldus üldse...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 11.02.2012 16:57:25 vasta tsitaadiga

Nägin ainult üht inimest, kellel oli foolium mütsi all. Ülejäänud vist ei saanud aru, et mütsi PEAL olev foolium ei toimi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:58:40 vasta tsitaadiga

eestlane, imgur.com
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:59:05 vasta tsitaadiga

eestlane, eraserverisse mõnda. HVFi oma näiteks icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:59:15 vasta tsitaadiga

Oldud nähtud kuuldud tallinnas siis. Asjalikku juttu aeti. Kahjuks silmasin ka mingit vanamutikest sildiga "maha acta maha ansip "

Aga noh, vähemalt rahvast oli suht enamävhem ja kõik tip top.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004



Online
sõnum 11.02.2012 17:02:26 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
eestlane, imgur.com


kas seal ei ole mitte 255 pildi limiit? Mul on seal account juba ... icon_rolleyes.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 17:04:51 vasta tsitaadiga

eestlane kirjutas:
gan3b kirjutas:
eestlane, imgur.com


kas seal ei ole mitte 255 pildi limiit? Mul on seal account juba ... icon_rolleyes.gif

Kunagi seda polnud, naljakas.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 11.02.2012 17:06:26 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Tublid olete thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Kuida meeleolud on ja kas Ansip ka kuskilt paistab? icon_biggrin.gif

Meeleolu oli hea ja mul isiklikult oli mõnus fiiling thumbs_up.gif esimest korda elus käisin meeleavaldusel, ronisin kõlarite juurde et ikka kõrva kisaks, jutt oli hea mõnus. Anzipit kahjuks näha polnud icon_sad.gif ta vist häbenes tulla.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 17:13:58 vasta tsitaadiga

bow.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 17:15:58 vasta tsitaadiga

Käidud ja nähtud. Vabakal oli ikka kõvasti rahvast, esinejad olid väga head ja kõik laabus korralikult. Müts maha korraldajate ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.02.2012 17:21:05 vasta tsitaadiga

Kuna kasutaja vazzar oli oma tööpostil kinni, siis striimisin mobiiliga kohalikku tegevust netti üles. Kuna pidevalt näitas mul umbes 10 vaatajat, siis vabandaks kõigi ees, kuna andsin endast parima.
Esines 2 probleemi. Esiteks tundub, et võrk oli suure rahvahulga tõttu ülekoormatud ja striim ei mahtunud eriti torust läbi.
Teiseks siis vaene Galaxy S2, mille default aku ei kannata isegi 90min järjestikust striimimist.
Siiski mingi ülevaate sellest slideshow'st saab. panen siia igaksjuhuks ka lingi, kust seda järgi vaadata.
http://bambuser.com/v/2359545

Üritus mulle enamasti meeldis. Tulemata jäid mitmed tuttavad oma hülgemöla sisaldavate põhjustega. Kahju, kuid siiski on endal nüüd uhke, kuna andsin enda "hääle".

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.