Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 04.02.2012 17:42:27 vasta tsitaadiga

mul on pulk otse arvuti küljes,pole suutnud veel pikendust ja antenni osta icon_lol.gif ei oska antenni valida,et milline se hea oleks ja mis oleks mõistlik hind selle eest välja köhida icon_question.gif pulk on siis e173 vist oli,kas äkki on mingit paremat pulka saada või on se piisavalt hea ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.02.2012 20:03:16 vasta tsitaadiga

masterGTX kirjutas:
mul on pulk otse arvuti küljes,pole suutnud veel pikendust ja antenni osta icon_lol.gif ei oska antenni valida,et milline se hea oleks ja mis oleks mõistlik hind selle eest välja köhida icon_question.gif pulk on siis e173 vist oli,kas äkki on mingit paremat pulka saada või on se piisavalt hea ?

Antenniks võta vabalt see Elisas pakutav Iskra.
Pulkadest peaks parim olema hetkel E367, mis toetab HSPA+ (kuni 21Mbit) ning millel on ka antennisisend.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2012 20:07:36 vasta tsitaadiga

merehunt, tasub loomulikult teisi ka proovida, sest mobiilse neti puhul on oluline levi. Kuna erinevate teenusepakkujate mastid on erinevates kohtades, siis asukohast sõltub äärmiselt palju.

masterGTX, minul on see antenn, mis ka digi-TV-d edastab ehk tavaline pika varrega ja tagumise restiga antenn. Ühe antenni taga on mul telekas, TV-tuuner, netipulk ja raadio. Võimendi on vahel. Antenn maksab 30€ ringis, kaabeldus ja võimendi on tühise hinnaga selle kõrval. Keerulisem probleem on vast see, kuhu ja kuidas antenn püsti panna ja kuhu suunata. Antenn loomulikult ei garanteeri, et ühendus muutuks stabiilsemaks, kui viga on Elisa-poolne. Minu kogemus on küll, et antenn annab stabiilsuse. icon_smile.gif

Mul on ka E173.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2012 23:43:35 vasta tsitaadiga

Pikendusel ja pikendusel on ka vahe, ilma "võimendita" 2m pikendus on juba "piiri peal", loomulik et sellega mõõtmistulemused halvenevad. Võimendiga 5m puhul räägiksid teist juttu icon_smile.gif .
Aga Elisal on tegelikult pohlad, mida tõmbame, olgu see pira või mittepira (peale ACTA-t see suhtumine muidugi muutub). Põhiline, et me ressurssi liialt "kooma" ei tõmba oma live-de ja torrentitega. Ise striimin Eurosporti (tasuline pakett), aga ei näe erilist mõtet selle downimisel, see pole enam "laiv" siis...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 00:50:39 vasta tsitaadiga

ewur, jah, loomulikult pole antenn kõige mugav lahendus ja enamasti inimesed ei saa seda kuskile pannagi. Kui akna ääres või muus kohas on levi parem, siis loomulikult võimendiga kaabel tundub olevat hea lahendus. Ise ma pole sellist kaablit veel näppinud, aga kui see internetti ei piira, siis on hea. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 01:41:19 vasta tsitaadiga

kes juba antenni pikendust tahab, siis oleks möistlik vast juba ruuter vaadata. selle paned paika..torkad pulga pikendusega külge ja sjo.

ma ei kujuta ette kui sülekaga sähmid mööda elamist ja lohiseb juhe järgi icon_smile.gif ja pealegi. igal pool kodus pole levi nii hea.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 05.02.2012 04:26:52 vasta tsitaadiga

Öösel siis tavaliselt sellised numbrid mul:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 09:56:42 vasta tsitaadiga

busse, lauaka taha kärab pikendus küll. Eks igaüks vaatab oma mugavuse järgi. Mul jäi Elionist wifi ruuter järgi ja ka seda on võimalik ära kasutada, et wifi ühendus luua, kuid see eeldab, et lauaarvuti peab töötama, et ruuterile internetti jagada. Kui on olemas vastav USB-ga ruuter, siis on see loomulikult 5+. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 11:45:05 vasta tsitaadiga

pikenduse asemel võiks keegi osavam ärimiis, luua poe antenni, rj-45 pistikuga, siis pole muud kui võrgukaabel antennist poe kopsikusse, millest edasi ruuterisse, ja ruuter on selline, mis oskab kaabli kaudu püüda nii levi kui elektrit, ja pulk on ikka toas ruuteri külljes. esimense nädalaga oleks ta millionaire
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 18:17:53 vasta tsitaadiga

Kui ma kasutan mint paketti vãlismaal, kas see läheks väga palju rohkem maksma?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 20:38:08 vasta tsitaadiga

No vaata hinnakirja.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 15:35:05 vasta tsitaadiga

Kristiine kandis on mingi tugijaama rike 2 päeva. Kolleeg 3G netti ei saa kuidagit pidi, helistas tukke ja sealt väideti sedapsi. Lihtsalt infoks.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 17:56:22 vasta tsitaadiga

tahanteada, mismoodi see rikkena ülesandmine käib?
mul oleks vaja seda teha vist icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.02.2012 18:00:39 vasta tsitaadiga

Elisa Tugiinfo kaudu sai asi viimati Rikkena üles antud ja järgmisel päeval sai ka üle helistatud, et kas kodulehe kaudu antud probleem on registreeritud ja töösse võetud.

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/tugiinfo
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 06.02.2012 18:13:51 vasta tsitaadiga

mina saatsin lihtsalt sõnumi et mis jama on,et kas rike või mingi piirang või midagi ja saadeti järgmine päev vastu et piiratud et 50gb ületatud kui mu arvutis näitas et 14gb icon_confused.gif võibolla oli siis nulli läind mul se,vahest teeb selliseid trikke
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 18:34:16 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Elisa Tugiinfo kaudu sai asi viimati Rikkena üles antud ja järgmisel päeval sai ka üle helistatud, et kas kodulehe kaudu antud probleem on registreeritud ja töösse võetud.

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/tugiinfo


põhimõtteliselt kogu see elisa ongi üks SUUR RIKE, aga ometi ei leidnud võimalust seda neile teadvustada.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 18:40:01 vasta tsitaadiga

RCC, mis sul siis juhtus?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 18:41:17 vasta tsitaadiga

ei mul ei juhtund midagi lihtsalt ettevõte on rjämps
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 07.02.2012 14:06:51 vasta tsitaadiga

Tõmbasin öösel veits torrentitest. icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 07.02.2012 19:24:03 vasta tsitaadiga

Tõesti elate niivõrd külakolkas, et ei suuda kaabli taga torrenteid tõmmata ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 19:27:37 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Tõesti elate niivõrd külakolkas, et ei suuda kaabli taga torrenteid tõmmata ?

Tuleb tunnistada, et elan külakolkas, kus internet ei levi muudmoodi. aga torrentit ei kasuta icon_smile.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 19:30:26 vasta tsitaadiga

busse, arvan, et küsimus polnud sulle suunatud. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 07.02.2012 19:38:24 vasta tsitaadiga

mul oleks juba ka ammu kaabel sees kui ainult ulatuks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 19:42:29 vasta tsitaadiga

masterGTX kirjutas:
mul oleks juba ka ammu kaabel sees kui ainult ulatuks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 19:46:32 vasta tsitaadiga

sama siin icon_sad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 07.02.2012 19:51:18 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Tõesti elate niivõrd külakolkas, et ei suuda kaabli taga torrenteid tõmmata ?


külakolkale +1

Kaabel oleks udupeen kui vaid oleks seda.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !


viimati muutis miq1988 07.02.2012 19:52:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 07.02.2012 19:51:39 vasta tsitaadiga

2 Päeva nädalas olen kodus ja paraku ei saa juhtmega kõike vajalikku tiritud tihtipeale siis jääbki teiseks variandiks Mint. Samuti kui mul on kuus 50gb limiiti siis ma tahan ka täpselt nii teha, et ma kasutaksingi kuus selle 50gb ära.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 07.02.2012 20:46:56 vasta tsitaadiga

Scuall, miks Sa arvad et Sul on õigus õpetada neid inimesi kelleni kaabel ei ulatu ja icon_evil.gif puudub alternatiiv!! Mis kirjutad siis teemase seo see kaabel omale ümber kaela!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 20:55:43 vasta tsitaadiga

lepkai, kes sulle putru pakkus? Jälgi iseenda nõuannet.

Faking aeglaseks tõmbab õhtuseks ajaks neti. icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 07.02.2012 20:58:29 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, anna vändaga hoogu juurde icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 07.02.2012 21:01:51 vasta tsitaadiga

Ehk on tõesti paljud, kellel see puududb kuid nn. 50gb on lubatud, iga kui viimase pigistan sellest välja suhtumine on ikka thumbs_down.gif
Vaevalt, et pole sõpru,tuttavad,sugulasi, kellel on kaabel kodus. Tee nimekiri, lase panna tõmbama, kopeeri arvutisse.
Tervet interneti nii kui nii ei saa alla laadida. Kasutan ise nii mobiilset, kui kaablit. Tõmban kaabliga torrentit!
Ja kui tõmbategi, tehke seda palun öösel.
to lepkai: mis õigusega hüppad kohe ninna ? .!.. Tavaliselt pole asi selles, et kaabel ei ulatu vaid selles, et puuduvad ajud, vahendid, tahtmine midagi muuta. Ehk suundantenn väikseks vihjeks.
Ja kui tõesti elad huntide keskel, siis tõesti sry mees my baad. Mine tee puid porri sikutamise asemel. beer_yum.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 07.02.2012 21:03:15 vasta tsitaadiga

Scuall, icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 21:05:06 vasta tsitaadiga

irff, tuletan meelde,et vaesus mis meie ümber levib sööb ära viimasegi kaabli
nimelt oleks kaablit hakatud ehk vedamagi, aga kuna see 3g solgib ära kogu interneti turu, siis edaspidi võite kaablist vaid und näha, või vaadata tix.estpak.ee ilusaid graafikuid. nii et 5a pärast pole atlas statusegi võimalust

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 21:11:00 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
irff, tuletan meelde,et vaesus mis meie ümber levib sööb ära viimasegi kaabli
nimelt oleks kaablit hakatud ehk vedamagi, aga kuna see 3g solgib ära kogu interneti turu, siis edaspidi võite kaablist vaid und näha, või vaadata tix.estpak.ee ilusaid graafikuid. nii et 5a pärast pole atlas statusegi võimalust

Oh, see on midagi uut: "3g solgib ära kogu interneti turu" - icon_lol.gif

Õnneks külastab mind aegajalt ka 3,5G. icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 07.02.2012 21:24:50 vasta tsitaadiga

RCC, Sul võib ju isegi õigus olla, milleks vedada kaableid nii palju, kui läbi õhu saab sama tulemi!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 21:29:21 vasta tsitaadiga

3g, 3,5g, 3,51g, 3,92g mistahes g, ja lepkai, läbi õhu ei saa sa IIAL sama tulemit mis singlemode fiibriga, distants 200km, sfx 10gbps switch
ping 1ms

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 07.02.2012 21:33:29 vasta tsitaadiga

eks ma jään siis kaablit ootama! Kuid kuri kahtlus on, et surm saabub enne!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 21:36:28 vasta tsitaadiga

Mobiiltelefoni kõned ongi nii ebakvaliteetsed ja aeglased. Samuti on mobiiltelefonid äärmiselt eluohtlikud. icon_confused.gif Inimest on juba aegade algusest erutanud, kui mingi saba taga jookseb. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 07.02.2012 21:37:04 vasta tsitaadiga

Veedan ka praegult paar päeva paksus metsas, ning kasutan nutipaketi netti läbi telefoni hotspoti.

Mõtlesingi küsida, kas alljärgnevad numbrid sõltuvad mu asukohast või on probleem pigem telefoni kasutamises modemina mis oma ülesandega võib-olla kõige paremini hakkama ei saa?

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 21:47:19 vasta tsitaadiga

vindi kirjutas:
Veedan ka praegult paar päeva paksus metsas, ning kasutan nutipaketi netti läbi telefoni hotspoti.

Mõtlesingi küsida, kas alljärgnevad numbrid sõltuvad mu asukohast või on probleem pigem telefoni kasutamises modemina mis oma ülesandega võib-olla kõige paremini hakkama ei saa?


ma arvan, et proovi erinevates kohtades. levi maja piires vöib äärmusest äärmusesse köikuda.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 22:40:48 vasta tsitaadiga

Milleks tõmmata, kui olemas on SOPA ja kohe-kohe tuleb ACTA. icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 07.02.2012 22:55:44 vasta tsitaadiga

Siis tulebki just viimased oma tõmbamised ära teha. icon_biggrin.gif Kusjuures tõsi, mina maksan ja kasutan nii kuidas tahan. Kui nad endale paremat süsteemi ei suuda leiutada siis pole minu mure ausaltöeldes.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 23:20:08 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
2 Päeva nädalas olen kodus ja paraku ei saa juhtmega kõike vajalikku tiritud tihtipeale siis jääbki teiseks variandiks Mint. Samuti kui mul on kuus 50gb limiiti siis ma tahan ka täpselt nii teha, et ma kasutaksingi kuus selle 50gb ära.

See ei ole vabandus, tegelikult ka! Mina näiteks olen juhtme otsas korra paari nädala jooksul ja suudan kõik oma paari nädala jooksul kokku kogutud torrentid paari päeva jooksul juhtme otsas ilusti ära tõmmata. Järgmise paari nädala jooksul siis uus torrentite kogumine ja jälle juhe paar päeva. Ei pea kõike ja kohe saama, elu on muud ka kui tõmbamine ja torrent...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 23:22:06 vasta tsitaadiga

saa juba ükskord aru ewur, et mõnel inimesel ei ole 50 km raadiused mitte ühtegi juhet, v.a juhtmekerad garaashis, või esikus
minule lähim fiiber, mille otsas on eraklient on 50km kaugusel, fiiber nõuka ajast läheb mööda umbes 5km kauguselt

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 23:27:58 vasta tsitaadiga

mul on Tartu üsna lähdal, aga ega ma kuhugile minna küll ei oskaks, kui midagi tõmmata vaja oleks.
Samas üle paari Giga tõmmata ka kuus ei oleks. Või isegi aastas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 07.02.2012 23:30:55 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Kevvare kirjutas:
2 Päeva nädalas olen kodus ja paraku ei saa juhtmega kõike vajalikku tiritud tihtipeale siis jääbki teiseks variandiks Mint. Samuti kui mul on kuus 50gb limiiti siis ma tahan ka täpselt nii teha, et ma kasutaksingi kuus selle 50gb ära.

See ei ole vabandus, tegelikult ka! Mina näiteks olen juhtme otsas korra paari nädala jooksul ja suudan kõik oma paari nädala jooksul kokku kogutud torrentid paari päeva jooksul juhtme otsas ilusti ära tõmmata. Järgmise paari nädala jooksul siis uus torrentite kogumine ja jälle juhe paar päeva. Ei pea kõike ja kohe saama, elu on muud ka kui tõmbamine ja torrent...

Oleks mul kodus juhtmega 10mb nett räägiksin ma teistjuttu. Reede ja Laupäev olen kodus kuid seal on 1mb nett juhtmega mis ei ole piisav tõmbamiseks. Saaksime elioni ka panna kuid ei näe mõtet sellel kuna nad ei paku ainult netti vaid pakuvad seda koos digiboksiga mida me ei taha kuna Viasat Gold ületab selle pildi kvaliteedi paraku.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 23:39:51 vasta tsitaadiga

No ma ei tahtnud nii "äärmuslikku" muljet oma postiga küll jätta, loomulikult on erandid olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapten_bn
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2004




sõnum 08.02.2012 12:55:59 vasta tsitaadiga

Seisab üks Nokia C5, kas sellest oleks võimalik teha netipulk, kui jah, siis kuidas(et ikka Mint paketti kasutaks). Kas telefon oleks parem vastuvõtja kui huawei 1752?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 13:29:04 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
ewur kirjutas:
Kevvare kirjutas:
2 Päeva nädalas olen kodus ja paraku ei saa juhtmega kõike vajalikku tiritud tihtipeale siis jääbki teiseks variandiks Mint. Samuti kui mul on kuus 50gb limiiti siis ma tahan ka täpselt nii teha, et ma kasutaksingi kuus selle 50gb ära.

See ei ole vabandus, tegelikult ka! Mina näiteks olen juhtme otsas korra paari nädala jooksul ja suudan kõik oma paari nädala jooksul kokku kogutud torrentid paari päeva jooksul juhtme otsas ilusti ära tõmmata. Järgmise paari nädala jooksul siis uus torrentite kogumine ja jälle juhe paar päeva. Ei pea kõike ja kohe saama, elu on muud ka kui tõmbamine ja torrent...

Oleks mul kodus juhtmega 10mb nett räägiksin ma teistjuttu. Reede ja Laupäev olen kodus kuid seal on 1mb nett juhtmega mis ei ole piisav tõmbamiseks. Saaksime elioni ka panna kuid ei näe mõtet sellel kuna nad ei paku ainult netti vaid pakuvad seda koos digiboksiga mida me ei taha kuna Viasat Gold ületab selle pildi kvaliteedi paraku.


eKodu toote võid endale ilma televisioonita ka võtta.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.02.2012 17:34:15 vasta tsitaadiga

kapten_bn kirjutas:
Seisab üks Nokia C5, kas sellest oleks võimalik teha netipulk, kui jah, siis kuidas(et ikka Mint paketti kasutaks). Kas telefon oleks parem vastuvõtja kui huawei 1752?

Netipulka sa sellest vaevalt saad teha kui üldse, kuid sa saad netti jagada läbi wireless hotspoti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.