|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
04.02.2012 17:42:27
|
|
|
mul on pulk otse arvuti küljes,pole suutnud veel pikendust ja antenni osta ei oska antenni valida,et milline se hea oleks ja mis oleks mõistlik hind selle eest välja köhida pulk on siis e173 vist oli,kas äkki on mingit paremat pulka saada või on se piisavalt hea ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
04.02.2012 20:03:16
|
|
|
| masterGTX kirjutas: |
mul on pulk otse arvuti küljes,pole suutnud veel pikendust ja antenni osta ei oska antenni valida,et milline se hea oleks ja mis oleks mõistlik hind selle eest välja köhida pulk on siis e173 vist oli,kas äkki on mingit paremat pulka saada või on se piisavalt hea ? |
Antenniks võta vabalt see Elisas pakutav Iskra.
Pulkadest peaks parim olema hetkel E367, mis toetab HSPA+ (kuni 21Mbit) ning millel on ka antennisisend.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
04.02.2012 20:07:36
|
|
|
merehunt, tasub loomulikult teisi ka proovida, sest mobiilse neti puhul on oluline levi. Kuna erinevate teenusepakkujate mastid on erinevates kohtades, siis asukohast sõltub äärmiselt palju.
masterGTX, minul on see antenn, mis ka digi-TV-d edastab ehk tavaline pika varrega ja tagumise restiga antenn. Ühe antenni taga on mul telekas, TV-tuuner, netipulk ja raadio. Võimendi on vahel. Antenn maksab 30€ ringis, kaabeldus ja võimendi on tühise hinnaga selle kõrval. Keerulisem probleem on vast see, kuhu ja kuidas antenn püsti panna ja kuhu suunata. Antenn loomulikult ei garanteeri, et ühendus muutuks stabiilsemaks, kui viga on Elisa-poolne. Minu kogemus on küll, et antenn annab stabiilsuse.
Mul on ka E173.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
04.02.2012 23:43:35
|
|
|
Pikendusel ja pikendusel on ka vahe, ilma "võimendita" 2m pikendus on juba "piiri peal", loomulik et sellega mõõtmistulemused halvenevad. Võimendiga 5m puhul räägiksid teist juttu .
Aga Elisal on tegelikult pohlad, mida tõmbame, olgu see pira või mittepira (peale ACTA-t see suhtumine muidugi muutub). Põhiline, et me ressurssi liialt "kooma" ei tõmba oma live-de ja torrentitega. Ise striimin Eurosporti (tasuline pakett), aga ei näe erilist mõtet selle downimisel, see pole enam "laiv" siis...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.02.2012 00:50:39
|
|
|
ewur, jah, loomulikult pole antenn kõige mugav lahendus ja enamasti inimesed ei saa seda kuskile pannagi. Kui akna ääres või muus kohas on levi parem, siis loomulikult võimendiga kaabel tundub olevat hea lahendus. Ise ma pole sellist kaablit veel näppinud, aga kui see internetti ei piira, siis on hea.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
05.02.2012 01:41:19
|
|
|
kes juba antenni pikendust tahab, siis oleks möistlik vast juba ruuter vaadata. selle paned paika..torkad pulga pikendusega külge ja sjo.
ma ei kujuta ette kui sülekaga sähmid mööda elamist ja lohiseb juhe järgi ja pealegi. igal pool kodus pole levi nii hea.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
05.02.2012 04:26:52
|
|
|
Öösel siis tavaliselt sellised numbrid mul:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.02.2012 09:56:42
|
|
|
busse, lauaka taha kärab pikendus küll. Eks igaüks vaatab oma mugavuse järgi. Mul jäi Elionist wifi ruuter järgi ja ka seda on võimalik ära kasutada, et wifi ühendus luua, kuid see eeldab, et lauaarvuti peab töötama, et ruuterile internetti jagada. Kui on olemas vastav USB-ga ruuter, siis on see loomulikult 5+.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.02.2012 11:45:05
|
|
|
pikenduse asemel võiks keegi osavam ärimiis, luua poe antenni, rj-45 pistikuga, siis pole muud kui võrgukaabel antennist poe kopsikusse, millest edasi ruuterisse, ja ruuter on selline, mis oskab kaabli kaudu püüda nii levi kui elektrit, ja pulk on ikka toas ruuteri külljes. esimense nädalaga oleks ta millionaire
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
05.02.2012 18:17:53
|
|
|
| Kui ma kasutan mint paketti vãlismaal, kas see läheks väga palju rohkem maksma?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
06.02.2012 15:35:05
|
|
|
Kristiine kandis on mingi tugijaama rike 2 päeva. Kolleeg 3G netti ei saa kuidagit pidi, helistas tukke ja sealt väideti sedapsi. Lihtsalt infoks.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.02.2012 17:56:22
|
|
|
tahanteada, mismoodi see rikkena ülesandmine käib?
mul oleks vaja seda teha vist
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.02.2012 18:00:39
|
|
|
Elisa Tugiinfo kaudu sai asi viimati Rikkena üles antud ja järgmisel päeval sai ka üle helistatud, et kas kodulehe kaudu antud probleem on registreeritud ja töösse võetud.
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/tugiinfo
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
06.02.2012 18:13:51
|
|
|
mina saatsin lihtsalt sõnumi et mis jama on,et kas rike või mingi piirang või midagi ja saadeti järgmine päev vastu et piiratud et 50gb ületatud kui mu arvutis näitas et 14gb võibolla oli siis nulli läind mul se,vahest teeb selliseid trikke
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
06.02.2012 18:34:16
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Elisa Tugiinfo kaudu sai asi viimati Rikkena üles antud ja järgmisel päeval sai ka üle helistatud, et kas kodulehe kaudu antud probleem on registreeritud ja töösse võetud.
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/tugiinfo |
põhimõtteliselt kogu see elisa ongi üks SUUR RIKE, aga ometi ei leidnud võimalust seda neile teadvustada.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
06.02.2012 18:40:01
|
|
|
| RCC, mis sul siis juhtus?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
06.02.2012 18:41:17
|
|
|
ei mul ei juhtund midagi lihtsalt ettevõte on rjämps
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
07.02.2012 14:06:51
|
|
|
Tõmbasin öösel veits torrentitest.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
07.02.2012 19:24:03
|
|
|
| Tõesti elate niivõrd külakolkas, et ei suuda kaabli taga torrenteid tõmmata ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
07.02.2012 19:27:37
|
|
|
| Scuall kirjutas: |
| Tõesti elate niivõrd külakolkas, et ei suuda kaabli taga torrenteid tõmmata ? |
Tuleb tunnistada, et elan külakolkas, kus internet ei levi muudmoodi. aga torrentit ei kasuta
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2012 19:30:26
|
|
|
busse, arvan, et küsimus polnud sulle suunatud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
07.02.2012 19:38:24
|
|
|
mul oleks juba ka ammu kaabel sees kui ainult ulatuks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
07.02.2012 19:42:29
|
|
|
| masterGTX kirjutas: |
mul oleks juba ka ammu kaabel sees kui ainult ulatuks  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.02.2012 19:46:32
|
|
|
sama siin
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
07.02.2012 19:51:18
|
|
|
| Scuall kirjutas: |
| Tõesti elate niivõrd külakolkas, et ei suuda kaabli taga torrenteid tõmmata ? |
külakolkale +1
Kaabel oleks udupeen kui vaid oleks seda.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
viimati muutis miq1988 07.02.2012 19:52:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
07.02.2012 19:51:39
|
|
|
| 2 Päeva nädalas olen kodus ja paraku ei saa juhtmega kõike vajalikku tiritud tihtipeale siis jääbki teiseks variandiks Mint. Samuti kui mul on kuus 50gb limiiti siis ma tahan ka täpselt nii teha, et ma kasutaksingi kuus selle 50gb ära.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
07.02.2012 20:46:56
|
|
|
Scuall, miks Sa arvad et Sul on õigus õpetada neid inimesi kelleni kaabel ei ulatu ja puudub alternatiiv!! Mis kirjutad siis teemase seo see kaabel omale ümber kaela!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2012 20:55:43
|
|
|
lepkai, kes sulle putru pakkus? Jälgi iseenda nõuannet.
Faking aeglaseks tõmbab õhtuseks ajaks neti.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
07.02.2012 20:58:29
|
|
|
LiivaneLord, anna vändaga hoogu juurde
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
07.02.2012 21:01:51
|
|
|
Ehk on tõesti paljud, kellel see puududb kuid nn. 50gb on lubatud, iga kui viimase pigistan sellest välja suhtumine on ikka
Vaevalt, et pole sõpru,tuttavad,sugulasi, kellel on kaabel kodus. Tee nimekiri, lase panna tõmbama, kopeeri arvutisse.
Tervet interneti nii kui nii ei saa alla laadida. Kasutan ise nii mobiilset, kui kaablit. Tõmban kaabliga torrentit!
Ja kui tõmbategi, tehke seda palun öösel.
to lepkai: mis õigusega hüppad kohe ninna ? .!.. Tavaliselt pole asi selles, et kaabel ei ulatu vaid selles, et puuduvad ajud, vahendid, tahtmine midagi muuta. Ehk suundantenn väikseks vihjeks.
Ja kui tõesti elad huntide keskel, siis tõesti sry mees my baad. Mine tee puid porri sikutamise asemel.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.02.2012 21:05:06
|
|
|
irff, tuletan meelde,et vaesus mis meie ümber levib sööb ära viimasegi kaabli
nimelt oleks kaablit hakatud ehk vedamagi, aga kuna see 3g solgib ära kogu interneti turu, siis edaspidi võite kaablist vaid und näha, või vaadata tix.estpak.ee ilusaid graafikuid. nii et 5a pärast pole atlas statusegi võimalust
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2012 21:11:00
|
|
|
| RCC kirjutas: |
irff, tuletan meelde,et vaesus mis meie ümber levib sööb ära viimasegi kaabli
nimelt oleks kaablit hakatud ehk vedamagi, aga kuna see 3g solgib ära kogu interneti turu, siis edaspidi võite kaablist vaid und näha, või vaadata tix.estpak.ee ilusaid graafikuid. nii et 5a pärast pole atlas statusegi võimalust |
Oh, see on midagi uut: "3g solgib ära kogu interneti turu" -
Õnneks külastab mind aegajalt ka 3,5G.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
07.02.2012 21:24:50
|
|
|
| RCC, Sul võib ju isegi õigus olla, milleks vedada kaableid nii palju, kui läbi õhu saab sama tulemi!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.02.2012 21:29:21
|
|
|
3g, 3,5g, 3,51g, 3,92g mistahes g, ja lepkai, läbi õhu ei saa sa IIAL sama tulemit mis singlemode fiibriga, distants 200km, sfx 10gbps switch
ping 1ms
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
07.02.2012 21:33:29
|
|
|
| eks ma jään siis kaablit ootama! Kuid kuri kahtlus on, et surm saabub enne!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2012 21:36:28
|
|
|
Mobiiltelefoni kõned ongi nii ebakvaliteetsed ja aeglased. Samuti on mobiiltelefonid äärmiselt eluohtlikud. Inimest on juba aegade algusest erutanud, kui mingi saba taga jookseb.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
07.02.2012 21:37:04
|
|
|
Veedan ka praegult paar päeva paksus metsas, ning kasutan nutipaketi netti läbi telefoni hotspoti.
Mõtlesingi küsida, kas alljärgnevad numbrid sõltuvad mu asukohast või on probleem pigem telefoni kasutamises modemina mis oma ülesandega võib-olla kõige paremini hakkama ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
07.02.2012 21:47:19
|
|
|
| vindi kirjutas: |
Veedan ka praegult paar päeva paksus metsas, ning kasutan nutipaketi netti läbi telefoni hotspoti.
Mõtlesingi küsida, kas alljärgnevad numbrid sõltuvad mu asukohast või on probleem pigem telefoni kasutamises modemina mis oma ülesandega võib-olla kõige paremini hakkama ei saa?
 |
ma arvan, et proovi erinevates kohtades. levi maja piires vöib äärmusest äärmusesse köikuda.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2012 22:40:48
|
|
|
Milleks tõmmata, kui olemas on SOPA ja kohe-kohe tuleb ACTA.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
07.02.2012 22:55:44
|
|
|
Siis tulebki just viimased oma tõmbamised ära teha. Kusjuures tõsi, mina maksan ja kasutan nii kuidas tahan. Kui nad endale paremat süsteemi ei suuda leiutada siis pole minu mure ausaltöeldes.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.02.2012 23:20:08
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| 2 Päeva nädalas olen kodus ja paraku ei saa juhtmega kõike vajalikku tiritud tihtipeale siis jääbki teiseks variandiks Mint. Samuti kui mul on kuus 50gb limiiti siis ma tahan ka täpselt nii teha, et ma kasutaksingi kuus selle 50gb ära. |
See ei ole vabandus, tegelikult ka! Mina näiteks olen juhtme otsas korra paari nädala jooksul ja suudan kõik oma paari nädala jooksul kokku kogutud torrentid paari päeva jooksul juhtme otsas ilusti ära tõmmata. Järgmise paari nädala jooksul siis uus torrentite kogumine ja jälle juhe paar päeva. Ei pea kõike ja kohe saama, elu on muud ka kui tõmbamine ja torrent...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.02.2012 23:22:06
|
|
|
saa juba ükskord aru ewur, et mõnel inimesel ei ole 50 km raadiused mitte ühtegi juhet, v.a juhtmekerad garaashis, või esikus
minule lähim fiiber, mille otsas on eraklient on 50km kaugusel, fiiber nõuka ajast läheb mööda umbes 5km kauguselt
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.02.2012 23:27:58
|
|
|
mul on Tartu üsna lähdal, aga ega ma kuhugile minna küll ei oskaks, kui midagi tõmmata vaja oleks.
Samas üle paari Giga tõmmata ka kuus ei oleks. Või isegi aastas.
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
07.02.2012 23:30:55
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
| 2 Päeva nädalas olen kodus ja paraku ei saa juhtmega kõike vajalikku tiritud tihtipeale siis jääbki teiseks variandiks Mint. Samuti kui mul on kuus 50gb limiiti siis ma tahan ka täpselt nii teha, et ma kasutaksingi kuus selle 50gb ära. |
See ei ole vabandus, tegelikult ka! Mina näiteks olen juhtme otsas korra paari nädala jooksul ja suudan kõik oma paari nädala jooksul kokku kogutud torrentid paari päeva jooksul juhtme otsas ilusti ära tõmmata. Järgmise paari nädala jooksul siis uus torrentite kogumine ja jälle juhe paar päeva. Ei pea kõike ja kohe saama, elu on muud ka kui tõmbamine ja torrent... |
Oleks mul kodus juhtmega 10mb nett räägiksin ma teistjuttu. Reede ja Laupäev olen kodus kuid seal on 1mb nett juhtmega mis ei ole piisav tõmbamiseks. Saaksime elioni ka panna kuid ei näe mõtet sellel kuna nad ei paku ainult netti vaid pakuvad seda koos digiboksiga mida me ei taha kuna Viasat Gold ületab selle pildi kvaliteedi paraku.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.02.2012 23:39:51
|
|
|
No ma ei tahtnud nii "äärmuslikku" muljet oma postiga küll jätta, loomulikult on erandid olemas
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapten_bn
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2004
|
08.02.2012 12:55:59
|
|
|
| Seisab üks Nokia C5, kas sellest oleks võimalik teha netipulk, kui jah, siis kuidas(et ikka Mint paketti kasutaks). Kas telefon oleks parem vastuvõtja kui huawei 1752?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
08.02.2012 13:29:04
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
| 2 Päeva nädalas olen kodus ja paraku ei saa juhtmega kõike vajalikku tiritud tihtipeale siis jääbki teiseks variandiks Mint. Samuti kui mul on kuus 50gb limiiti siis ma tahan ka täpselt nii teha, et ma kasutaksingi kuus selle 50gb ära. |
See ei ole vabandus, tegelikult ka! Mina näiteks olen juhtme otsas korra paari nädala jooksul ja suudan kõik oma paari nädala jooksul kokku kogutud torrentid paari päeva jooksul juhtme otsas ilusti ära tõmmata. Järgmise paari nädala jooksul siis uus torrentite kogumine ja jälle juhe paar päeva. Ei pea kõike ja kohe saama, elu on muud ka kui tõmbamine ja torrent... |
Oleks mul kodus juhtmega 10mb nett räägiksin ma teistjuttu. Reede ja Laupäev olen kodus kuid seal on 1mb nett juhtmega mis ei ole piisav tõmbamiseks. Saaksime elioni ka panna kuid ei näe mõtet sellel kuna nad ei paku ainult netti vaid pakuvad seda koos digiboksiga mida me ei taha kuna Viasat Gold ületab selle pildi kvaliteedi paraku. |
eKodu toote võid endale ilma televisioonita ka võtta.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.02.2012 17:34:15
|
|
|
| kapten_bn kirjutas: |
| Seisab üks Nokia C5, kas sellest oleks võimalik teha netipulk, kui jah, siis kuidas(et ikka Mint paketti kasutaks). Kas telefon oleks parem vastuvõtja kui huawei 1752? |
Netipulka sa sellest vaevalt saad teha kui üldse, kuid sa saad netti jagada läbi wireless hotspoti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|