Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 21:35:20 vasta tsitaadiga

anna server icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 21:43:39 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Killerwave kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Veider. BF on kuidagi läägima hakanud viimasel ajal... või vahepeal on framedropid vahel, mis ajavad närvi ja segavad.

JAH

Sama siin. Muidu sujuvalt 45-60fps ja siis sekundiks pooleks kiilub kinni ~10fps. Ma ei torma veel ram-i juurde ostma, sest ennem pole selliseid asju juhtunud ja video settingud on alati samad olnud. Ennem proovin formati ära teha arvutile. Ma saan aru, et 93% on palju aga kuni 99% peaks ram ilusasti kõik välja kannatama icon_rolleyes.gif See, et mõnel on üle 4,5GB kasutuses oleneb juba, mis taustal jookseb ja mis resoga mäng jookseb. Kui postitate siia oma numbreid siis lisage ka palju idles ram-i kasutuses, ennem origini ja battlelogi avamist.


Reso:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mängimise ajal:
Spoiler Spoiler Spoiler


Idles:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja ma ei tea, kuidas 4GB Rammivennad või alla selle seda mängu NORMAALSELT mängida saavad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 21:55:38 vasta tsitaadiga

Peale formatit minu profiili läppariga low sätete peal mingil imeväel 40-50fps-ni tõusnud eelneva 20-25fps asemel. Sellise konfi suhtes päris hea tulemus.
Samuti võtsin Delli kodukalt veidike vanemad videodraiverid ka. Vb see mõjutas ka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 22:23:51 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
aivar1988 kirjutas:
Killerwave kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Veider. BF on kuidagi läägima hakanud viimasel ajal... või vahepeal on framedropid vahel, mis ajavad närvi ja segavad.

JAH

Sama siin. Muidu sujuvalt 45-60fps ja siis sekundiks pooleks kiilub kinni ~10fps. Ma ei torma veel ram-i juurde ostma, sest ennem pole selliseid asju juhtunud ja video settingud on alati samad olnud. Ennem proovin formati ära teha arvutile. Ma saan aru, et 93% on palju aga kuni 99% peaks ram ilusasti kõik välja kannatama icon_rolleyes.gif See, et mõnel on üle 4,5GB kasutuses oleneb juba, mis taustal jookseb ja mis resoga mäng jookseb. Kui postitate siia oma numbreid siis lisage ka palju idles ram-i kasutuses, ennem origini ja battlelogi avamist.


Reso:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mängimise ajal:
Spoiler Spoiler Spoiler


Idles:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja ma ei tea, kuidas 4GB Rammivennad või alla selle seda mängu NORMAALSELT mängida saavad.


Mis mõttes NORMAALSELT? Saab ju ilusti mängitud! Endal 4GB, mängimise ajal kasutatakse sellest 85-90%(1080, High) ja jõudluse koha pealt ei ole välja tulemisest saadik mingeid probleeme olnud. Mapi loadingud on vanillas natuke aeglasemad, aga vahet ei ole kas vahin 10sek matchi alguses või 25sek.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 06.02.2012 22:41:15 vasta tsitaadiga

Nii, tegin väikse testi
IDLE ~1,2-1,3GB
Firefox ja origin ~1,5GB
Mängus tuli huvitav asi ilmsiks. 5 minuti jooksul tõusis vaikselt ja sujuvalt 3,4 kuni 3,6-3,7 ja peaaegu 3,8 ja siis järsku 3,62 peale. Pildilt on ka näha peaki drop ja just sellel ajal kiilus ka sekundiks/pooleks pilt.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 23:33:09 vasta tsitaadiga

nu ei tea sai 4gb rammi juurde soetatud kuid asi ei paranenud ju nii kui reso juurde panin hakkas läägama ja kui keerasiń anti aliase 4xmsa või mis iganes ta seal on siis oli pilt puhta taskus
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 06.02.2012 23:37:29 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Sul on sama jama mis mul, graafikakaart on liiga nõrk.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 23:47:11 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
El-Fuego, Sul on sama jama mis mul, graafikakaart on liiga nõrk.

no kui aus olla siis mul sülekas jah ja andmed siis tal sellised http://www.ox.ee/est/product/287695 muidugi selle vahega,et nüüd sai lisatud 4gb rammi lisaks.
Muidugi võiks ju lasta panna masina kokku ja uue võtta kuid raha on mujale rohkem vaja ja elutähtsamateks asjadeks
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 23:48:57 vasta tsitaadiga

prose nõrk, video nõrk... ei ole midagi eriti oodata sealt ju
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 23:53:11 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
prose nõrk, video nõrk... ei ole midagi eriti oodata sealt ju

Ega ma polegi väitnud, et see eriline kahur mul on icon_smile.gif lootsin, et ramm natuke leevendab ja parandab asja


viimati muutis Muhekas 06.02.2012 23:54:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 06.02.2012 23:54:03 vasta tsitaadiga

endal sarnane probleem hd6870 high jookseb nagu siid,nii kui ultra siis jookseb videomälu täis,ram ka ilmselt ja hakkabki hakkima.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 00:02:21 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
munakull kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Eile oli just jama kui ma ühes serveris tuttavaga olin (läksin 5min hiljem ehk ei saanud temast skooriga veel ette) ning ta oli MVP. Järsku sai kick. Reason: Kicked for making room for admins. Läks siis tagasi, küsima, et miks just MVP sai kicki kui mapi lõpuni oli jäänud 5 ticketit. Selle peale sai banni ja kui mina vähemalt 20 korda küsisin admineid ja et miks bänniti tegelikult, sain vastuseks ainult ühe korra mingi saksakeelse lause, mis vist tähendas seda, et kui server ei meeldi, mine mujale. Server meeldib, adminid on ainult piixud.....


Mis kuradi põhjusega inimesed külastavad selliseid servereid, aru ma ei saa??? Saad korduvalt kicki ja ikka tahad tagasi? thumbs_up.gif
Webhallen'il on 15 serverit, ping 15-35
Gotlandil üle 10, ping 20-40
Sakslaste Pornostars & 2F2Y ja veel paljud teised, pingid kõik täiesti normaalsed. Mitte üheski neis ei toimu mingit haiglast administraatorite ülekohut mängijate üle.
Ärge käige kuskil s'''augus mängimas!


No vot kahjuks ei ole serveri listis juurde kirjutatud et kas tegu on S*taauguga või mitte. Kusagilt peab kogemus ja teadmine ju siiski tulema. Aga ega solki serverisse tagasi ei kisu. Samas mind ka Webhallen ja eriti gotlandi serverite playerbase kohati närvi ajanud. Räige baserape ja debiilne h**ramine. Vb gotlandis asi nüüd etem, pole 2 kuud käinud. Webhallen oli see NV suht talutav, aga see vaid paar mängu.


Server oli väga hea, aga serveri kirjelduses pole kuskil kirjas, et adminid on 3 aastased alaarenenud ennasttäis...olendid... Ning häid servereid on päris vähe selle bännitu arust ja ma nõustun. Ta mängib tõesti ainult heades serverites ja kunagi pole sellist jama olnud, et kui sama serverisse lähen, mul igav hakkaks... Adminid =/= server...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ProTec
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 00:10:09 bf3 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on hakanud tekkima error "BF3 has stopped working". Error ilmneb üsna lampi, umbes iga 2-3 mängu jooksul
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 00:32:50 vasta tsitaadiga

8GB rammu, 10min töölaual tiksund, kõik ebavajalik kinni:

Miskine veeranttundi mängind, Gulf of oman, ainult jetiga lennand:

Graafika sätted:
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 00:39:21 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Ega ma polegi väitnud, et see eriline kahur mul on icon_smile.gif lootsin, et ramm natuke leevendab ja parandab asja


icon_smile.gif, sinu puhul ei aidanud, paljude puhul aitaks.. ma nt. panin 8gb sisse ja läks sujuvamaks küll....
AA deferred on ikka off? see on põhiasi, kuidas perfi paremaks saada.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
munakull
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2010




sõnum 07.02.2012 00:49:40 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
nu ei tea sai 4gb rammi juurde soetatud kuid asi ei paranenud ju nii kui reso juurde panin hakkas läägama ja kui keerasiń anti aliase 4xmsa või mis iganes ta seal on siis oli pilt puhta taskus

Ega RAMi lisamine ei anna sulle FPS juurde! Suur hulk gigabaite toob selle eeslise, et mapload on kiirem, sest kogu kaardid paigutatakse juba RAMi, et seda ei peaks aeglaselt HDDlt mällu kirjutama hakkama või mälu puuduses sealt lugema. 16x Anisotropic filter, Antialiasing deffered 4mma ja High Post soovitaks jätta ikka mõne tänapäevase high-end desktop arvutite kanda. Need kolm asja alles panevad iga GFkaardi proovile. Minul näiteks HD5970 on enamus mängu pildiseaded jäetud MEDIUM, mõni üksik HIGH peale, sest mulle meeldib AA DEF. Ilma on see asi kuidagi blank ja kole, sest suure LCD paneeli peal paistab see kohe välja. HIGH peal pole see mul enam mängitav ja ULTRA peal jääks pilt seisma vist.

EDIT: Pole esinenud migit sorti läägimist ega €rroreid, asi ikka rohkem personaalne kui globaalne. Külastage normaalseid servereid. GG
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 01:11:20 vasta tsitaadiga

http://www.geforce.com/Optimize/Guides/battlefield-3-tweak-guide
Üks asjalik juhend, mida maha keerata, mida mitte.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 01:56:12 vasta tsitaadiga

munakull kirjutas:


EDIT: Pole esinenud migit sorti läägimist ega €rroreid, asi ikka rohkem personaalne kui globaalne. Külastage normaalseid servereid. GG


No mingil määral ole see vist ka personaalne(teatud konfid vms) aga samas kui sarnased HÄIRED hakkavad tekkima juba arvestataval protsendil mängijatest ning kuna varem neid sama konfi, samade mängu seadete ja sarnase arvuti seisu juures polnud ning järsku on see tekkinud ja süveneb mitmetel mängijatel nii siin kui sealpool piiri siis tegu siiski mingi nendepoolse kalaga. Lollus on alati süüdistada kasutajat, tihtilugu on tihendi viga, aga hetkel on asjalood juba globaalses mõttes kahtlased.
See on lihtsalt hämmastav kuidas sama arvutiga ja sama konfiga oli mängu sees eelmine aasta FPS kõrge ja sujuv ning mängimine ise oli nauditav, kuid nüüd on suht põrgupiin. Hämmastav on lausa kuidas keskmine FPS on kukkunud võrreldes varasemaga. Asi algas B2K kui aus olla ja on aina hullemaks läinud peale uut aastat.
Vahet pole mis säted mängus on, sümptomid on ikka samad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 07.02.2012 08:35:38 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
munakull kirjutas:


EDIT: Pole esinenud migit sorti läägimist ega €rroreid, asi ikka rohkem personaalne kui globaalne. Külastage normaalseid servereid. GG


No mingil määral ole see vist ka personaalne(teatud konfid vms) aga samas kui sarnased HÄIRED hakkavad tekkima juba arvestataval protsendil mängijatest ning kuna varem neid sama konfi, samade mängu seadete ja sarnase arvuti seisu juures polnud ning järsku on see tekkinud ja süveneb mitmetel mängijatel nii siin kui sealpool piiri siis tegu siiski mingi nendepoolse kalaga. Lollus on alati süüdistada kasutajat, tihtilugu on tihendi viga, aga hetkel on asjalood juba globaalses mõttes kahtlased.
See on lihtsalt hämmastav kuidas sama arvutiga ja sama konfiga oli mängu sees eelmine aasta FPS kõrge ja sujuv ning mängimine ise oli nauditav, kuid nüüd on suht põrgupiin. Hämmastav on lausa kuidas keskmine FPS on kukkunud võrreldes varasemaga. Asi algas B2K kui aus olla ja on aina hullemaks läinud peale uut aastat.
Vahet pole mis säted mängus on, sümptomid on ikka samad.


Lühidalt kokku võttes, siis sama siin
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 07.02.2012 13:45:22 vasta tsitaadiga

see FPSi drop on mul ka teemaks. Hetkel pole nii hull, kuid jah ei anna võrrelda selle ajaga, kui mäng välja tuli. Hetkel tekkis mõte, mida tööl testida ei saa, aga kas keegi on proovind neid BF3'e beta aegseid draivereid novembrist, kas äkki teevad asja paremaks? Nvidia omanikel siis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 16:20:12 vasta tsitaadiga

Kas BF3'es ongi iga uue map'iga samad tiimid? Täiesti vigane teema.

Okei, ma saan aru, et mängu keskelt ei taheta mängjaid vahetada (kuigi teistel mängudel on tihti ikkagi võimalus kohe vote ülesse visata või siis teeb server ise skooride põhjal tiimide tasakaalustamise)...
Aga kui vanasti sai mängudes iga map'i alguses valida omale tiimi siis nüüd lihtsalt viskab samad tiimid kokku?

Viimased 2 päeva, millal ma uuesti veidi mänginud olen, on mõlemal korral lihtsalt mitu tundi järjest üks pool nagu teerull teisest üle sõitnud. Võitja poolel on loomulikult lõbus olla, aga kaotajana eriti mitte.

icon_confused.gif thumbs_down.gif

Lisaks, kas see Back to Karkand vms DLC mapid on väga palju paremad, kui BF3'e originaalid? Olen tähele pannud, et enamus ikka tavalistest mapidest imevad. Tean, et DLC on BF2 map'id, aga mõtlen just ka destruction poolt. BF3'el osadel mappidel (eriti linnas) praktiliselt muudub igasugune destruction. Paar spetsiaalset ruumi on, millel saab seinad eest ära lasta, aga kõik muu on hävitamatu.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 16:51:03 Re: bf3 vasta tsitaadiga

ProTec kirjutas:
Viimasel ajal on hakanud tekkima error "BF3 has stopped working". Error ilmneb üsna lampi, umbes iga 2-3 mängu jooksul


Sama siin icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 07.02.2012 17:19:45 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kas BF3'es ongi iga uue map'iga samad tiimid? Täiesti vigane teema.

Okei, ma saan aru, et mängu keskelt ei taheta mängjaid vahetada (kuigi teistel mängudel on tihti ikkagi võimalus kohe vote ülesse visata või siis teeb server ise skooride põhjal tiimide tasakaalustamise)...
Aga kui vanasti sai mängudes iga map'i alguses valida omale tiimi siis nüüd lihtsalt viskab samad tiimid kokku?

Viimased 2 päeva, millal ma uuesti veidi mänginud olen, on mõlemal korral lihtsalt mitu tundi järjest üks pool nagu teerull teisest üle sõitnud. Võitja poolel on loomulikult lõbus olla, aga kaotajana eriti mitte.


Olen ka ise seda märganud, suht nõme. Mingi süsteem võiks olla küll, et võrdsustaks, nagu MW2s oli näiteks. Sama moodi on party süsteem vigane, kui alguses tõstab eraldi tiimi, et võrdselt oleks siis järgmise raundi alguses võiks samasse tiimi tõsta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:27:53 Re: bf3 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ProTec kirjutas:
Viimasel ajal on hakanud tekkima error "BF3 has stopped working". Error ilmneb üsna lampi, umbes iga 2-3 mängu jooksul


Sama siin icon_neutral.gif

Täna mul on igast serverist mingi "You were disconnected from EA Online (1)" ja kohutav lag. Kuigi ping peaks olema 40-50, siis koguaeg nagu oleks mingi nähtamatu sein, millesse takerdun.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 07.02.2012 17:31:50 vasta tsitaadiga

Mingi meinteinenze oli täna vist.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:32:38 vasta tsitaadiga

Krt peale rammi lisamist on hakanud mäng crashima ja viskab ka arvuti pilli kotti, hiljem lööb errori sinisel ekraanil ....mingi memory txt-iga et uninstalli mingi programm mis ei sobi sinu masinaga või siis eemdala hiljuti lisatud jubin või tee arvutile update

krt pean siis ram-i eemaldama v ????
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:34:01 vasta tsitaadiga

El-Fuego, ehk siis tuleb bsod?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:36:07 vasta tsitaadiga

Leinö, Mis asi tuleb?
just blue screen error jah


viimati muutis Muhekas 07.02.2012 17:36:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:36:54 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Krt peale rammi lisamist on hakanud mäng crashima ja viskab ka arvuti pilli kotti, hiljem lööb errori sinisel ekraanil ....mingi memory txt-iga et uninstalli mingi programm mis ei sobi sinu masinaga või siis eemdala hiljuti lisatud jubin või tee arvutile update

krt pean siis ram-i eemaldama v ????


kontrolli mälud memtestiga üle- 24h võiks joosta
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:38:22 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Krt peale rammi lisamist on hakanud mäng crashima ja viskab ka arvuti pilli kotti, hiljem lööb errori sinisel ekraanil ....mingi memory txt-iga et uninstalli mingi programm mis ei sobi sinu masinaga või siis eemdala hiljuti lisatud jubin või tee arvutile update

krt pean siis ram-i eemaldama v ????


kontrolli mälud memtestiga üle- 24h võiks joosta

eile lisasin selle uue mälu, enne ei olnud midagi ja ``BSEC`` tuleb just siis kui bf3 crashib ja pange paneb.Niisama olles pole muhvigi

Soovitad siis ehk mingit test programmi ka ?


viimati muutis Muhekas 07.02.2012 17:46:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:38:29 vasta tsitaadiga

Mul oli sama asi, viskas sinist pilti ette ja ainult restart aitas ning nagu selgus, oli üks mälu otsad andnud...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:43:11 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Mul oli sama asi, viskas sinist pilti ette ja ainult restart aitas ning nagu selgus, oli üks mälu otsad andnud...

ei ma ei usu et selles asi üle öö tekkis v ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:56:12 vasta tsitaadiga

El-Fuego, memtest.

http://www.memtest.org/
Võta USB pulk, tõmba sealt lehelt alla USB Boot file, installi see sinna USB pulgale ja tee resa. Booti USB pulgalt. Tuleb ette sinine screen, kus siis hakkab mälu testima.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 18:10:06 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
El-Fuego, memtest.

http://www.memtest.org/
Võta USB pulk, tõmba sealt lehelt alla USB Boot file, installi see sinna USB pulgale ja tee resa. Booti USB pulgalt. Tuleb ette sinine screen, kus siis hakkab mälu testima.


muideks niipalju veel.et bad comp2-te proovides ei olnud mingit crashi ja jama sai just proovitud
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 18:24:07 vasta tsitaadiga

El-Fuego, palju sul nüüd mälu kokku on ?! 4 või 8 GB ?
Ja mul tekkis ka see üle öö. BC2 veab ta võib-olla sellepärast välja, kuna mäng nõuab vähem, aga BF3 võtab pmst. kõik mis võtta annab icon_smile.gif Sest isegi kui mul selgus, et üks mälu on läbi, siis enne ära vahetamist sain ikka mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 19:00:58 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
El-Fuego, palju sul nüüd mälu kokku on ?! 4 või 8 GB ?
Ja mul tekkis ka see üle öö. BC2 veab ta võib-olla sellepärast välja, kuna mäng nõuab vähem, aga BF3 võtab pmst. kõik mis võtta annab icon_smile.gif Sest isegi kui mul selgus, et üks mälu on läbi, siis enne ära vahetamist sain ikka mängida.

Tegin ram testi ja see näitas, et on ok rammiga. mälu on kokku 8 ja seda näitab ka bio-s.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 19:04:38 vasta tsitaadiga

Siis ei oska rohkem midagi öelda, kui ise ei jaga, siis lase targematel üle vaadata e. vii kuskile esindusse vms. Las vaatavad asja üle, kõige kindlam icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 19:30:16 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Siis ei oska rohkem midagi öelda, kui ise ei jaga, siis lase targematel üle vaadata e. vii kuskile esindusse vms. Las vaatavad asja üle, kõige kindlam icon_smile.gif


kummaline oli see, et kui panin mälupulga sisse,et ram test peale lasta siis viskas ka blue errorisse kui kustutasin mälupulgal olevaid faile.
kuid vaatamata sellele tuli testi tulemus ok
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 20:10:13 vasta tsitaadiga

Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
munakull
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2010




sõnum 07.02.2012 20:25:03 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad..

Minu Corsair Dominator GTd on täie tervise juures ja töötavad laitmatult XMPs juba kaua aega, kuigi kuigi täna on hakanud BSOD viskama peale 2e kaarti. Sellel BF3l on needus peal ma ütlen. icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 20:30:08 vasta tsitaadiga

munakull kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad..

Minu Corsair Dominator GTd on täie tervise juures ja töötavad laitmatult XMPs juba kaua aega, kuigi kuigi täna on hakanud BSOD viskama peale 2e kaarti. Sellel BF3l on needus peal ma ütlen. icon_lol.gif

nonääd mis ma räägin koguaeg, ma polegi nii hull kui esialgu ehk paistis...vb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 21:39:18 vasta tsitaadiga

Mängisin SP lõpuni... Normaalseks ja enamvähem mängitavaks muutus mäng siis kui seda Kaffarovi taga hakati ajama. enne seda Bullikaka
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 07.02.2012 22:17:23 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
Mängisin SP lõpuni... Normaalseks ja enamvähem mängitavaks muutus mäng siis kui seda Kaffarovi taga hakati ajama. enne seda Bullikaka


BF seeria pole kunagi SP peale väljas olnud.
Mina pole siiani veel SP osa alustanudki.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 22:20:14 vasta tsitaadiga

Ma mingi pool tundi ikka proovisin SP-d (kuna kill-koll versioon tuli ennem välja kui ametlik release). Peale seda pole minutitki sp proovinud, nagunii suht mõttetu jura.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 22:32:36 vasta tsitaadiga

mis ma just teada sain, on see, et adminnid saavad lugeda ka squadchatis kirjutatut. Ma ei tulnud selle pealegi.
See oli nagu koht, kus ei pidanud ennast tagasi hoidma icon_lol.gif
Nüüd siis teada, kust kickid tulevad icon_razz1.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2012 22:45:59 vasta tsitaadiga

traks, icon_biggrin.gif siis on küll mokkas
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 07.02.2012 23:54:22 vasta tsitaadiga

Mis Catalyst draiveritega see kõige paremini töötab? Kaart on Radeon 6770.
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 00:17:30 vasta tsitaadiga

Varem oli 32bit win ja pool mälust jäi kasutamata aga nüüd 6gb peal on ikka loading time julmalt kiire. Kuskil 45 sekundit ja mängus.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 00:19:38 vasta tsitaadiga

munakull kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad..

Minu Corsair Dominator GTd on täie tervise juures ja töötavad laitmatult XMPs juba kaua aega, kuigi kuigi täna on hakanud BSOD viskama peale 2e kaarti. Sellel BF3l on needus peal ma ütlen. icon_lol.gif


Vestlesin ühe tuttavaga ja see tegi kindla otsuse,mul ram-id erinevad ja omavahel ei sobi kokku, muud jama olla ei saa ning soovitas kinstoni rammid osta
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
munakull
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2010




sõnum 08.02.2012 00:54:29 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
munakull kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad..

Minu Corsair Dominator GTd on täie tervise juures ja töötavad laitmatult XMPs juba kaua aega, kuigi kuigi täna on hakanud BSOD viskama peale 2e kaarti. Sellel BF3l on needus peal ma ütlen. icon_lol.gif


Vestlesin ühe tuttavaga ja see tegi kindla otsuse,mul ram-id erinevad ja omavahel ei sobi kokku, muud jama olla ei saa ning soovitas kinstoni rammid osta


Väga võimalik.
Mul probleem lahenes sellega, et muutsin graafika sätteid veidi, enne oli liiga segasummasuvila. See vist väga ei taha, et MEDIUM/HIGH segamini keerata.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.