|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
06.02.2012 21:35:20
|
|
|
anna server
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
06.02.2012 21:43:39
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| X-Tream99 kirjutas: |
| Veider. BF on kuidagi läägima hakanud viimasel ajal... või vahepeal on framedropid vahel, mis ajavad närvi ja segavad. |
JAH |
Sama siin. Muidu sujuvalt 45-60fps ja siis sekundiks pooleks kiilub kinni ~10fps. Ma ei torma veel ram-i juurde ostma, sest ennem pole selliseid asju juhtunud ja video settingud on alati samad olnud. Ennem proovin formati ära teha arvutile. Ma saan aru, et 93% on palju aga kuni 99% peaks ram ilusasti kõik välja kannatama See, et mõnel on üle 4,5GB kasutuses oleneb juba, mis taustal jookseb ja mis resoga mäng jookseb. Kui postitate siia oma numbreid siis lisage ka palju idles ram-i kasutuses, ennem origini ja battlelogi avamist. |
Reso:
Spoiler 
Mängimise ajal:
Spoiler 
Idles:
Spoiler 
Ja ma ei tea, kuidas 4GB Rammivennad või alla selle seda mängu NORMAALSELT mängida saavad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.02.2012 21:55:38
|
|
|
Peale formatit minu profiili läppariga low sätete peal mingil imeväel 40-50fps-ni tõusnud eelneva 20-25fps asemel. Sellise konfi suhtes päris hea tulemus.
Samuti võtsin Delli kodukalt veidike vanemad videodraiverid ka. Vb see mõjutas ka.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
06.02.2012 22:23:51
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| aivar1988 kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| X-Tream99 kirjutas: |
| Veider. BF on kuidagi läägima hakanud viimasel ajal... või vahepeal on framedropid vahel, mis ajavad närvi ja segavad. |
JAH |
Sama siin. Muidu sujuvalt 45-60fps ja siis sekundiks pooleks kiilub kinni ~10fps. Ma ei torma veel ram-i juurde ostma, sest ennem pole selliseid asju juhtunud ja video settingud on alati samad olnud. Ennem proovin formati ära teha arvutile. Ma saan aru, et 93% on palju aga kuni 99% peaks ram ilusasti kõik välja kannatama See, et mõnel on üle 4,5GB kasutuses oleneb juba, mis taustal jookseb ja mis resoga mäng jookseb. Kui postitate siia oma numbreid siis lisage ka palju idles ram-i kasutuses, ennem origini ja battlelogi avamist. |
Reso:
Spoiler 
Mängimise ajal:
Spoiler 
Idles:
Spoiler 
Ja ma ei tea, kuidas 4GB Rammivennad või alla selle seda mängu NORMAALSELT mängida saavad. |
Mis mõttes NORMAALSELT? Saab ju ilusti mängitud! Endal 4GB, mängimise ajal kasutatakse sellest 85-90%(1080, High) ja jõudluse koha pealt ei ole välja tulemisest saadik mingeid probleeme olnud. Mapi loadingud on vanillas natuke aeglasemad, aga vahet ei ole kas vahin 10sek matchi alguses või 25sek.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
06.02.2012 22:41:15
|
|
|
Nii, tegin väikse testi
IDLE ~1,2-1,3GB
Firefox ja origin ~1,5GB
Mängus tuli huvitav asi ilmsiks. 5 minuti jooksul tõusis vaikselt ja sujuvalt 3,4 kuni 3,6-3,7 ja peaaegu 3,8 ja siis järsku 3,62 peale. Pildilt on ka näha peaki drop ja just sellel ajal kiilus ka sekundiks/pooleks pilt.
Spoiler 
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.02.2012 23:33:09
|
|
|
| nu ei tea sai 4gb rammi juurde soetatud kuid asi ei paranenud ju nii kui reso juurde panin hakkas läägama ja kui keerasiń anti aliase 4xmsa või mis iganes ta seal on siis oli pilt puhta taskus
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
06.02.2012 23:37:29
|
|
|
| El-Fuego, Sul on sama jama mis mul, graafikakaart on liiga nõrk.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.02.2012 23:47:11
|
|
|
| IvarV kirjutas: |
| El-Fuego, Sul on sama jama mis mul, graafikakaart on liiga nõrk. |
no kui aus olla siis mul sülekas jah ja andmed siis tal sellised http://www.ox.ee/est/product/287695 muidugi selle vahega,et nüüd sai lisatud 4gb rammi lisaks.
Muidugi võiks ju lasta panna masina kokku ja uue võtta kuid raha on mujale rohkem vaja ja elutähtsamateks asjadeks
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
06.02.2012 23:48:57
|
|
|
prose nõrk, video nõrk... ei ole midagi eriti oodata sealt ju
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.02.2012 23:53:11
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| prose nõrk, video nõrk... ei ole midagi eriti oodata sealt ju |
Ega ma polegi väitnud, et see eriline kahur mul on lootsin, et ramm natuke leevendab ja parandab asja
viimati muutis Muhekas 06.02.2012 23:54:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
06.02.2012 23:54:03
|
|
|
| endal sarnane probleem hd6870 high jookseb nagu siid,nii kui ultra siis jookseb videomälu täis,ram ka ilmselt ja hakkabki hakkima.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
07.02.2012 00:02:21
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| munakull kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Eile oli just jama kui ma ühes serveris tuttavaga olin (läksin 5min hiljem ehk ei saanud temast skooriga veel ette) ning ta oli MVP. Järsku sai kick. Reason: Kicked for making room for admins. Läks siis tagasi, küsima, et miks just MVP sai kicki kui mapi lõpuni oli jäänud 5 ticketit. Selle peale sai banni ja kui mina vähemalt 20 korda küsisin admineid ja et miks bänniti tegelikult, sain vastuseks ainult ühe korra mingi saksakeelse lause, mis vist tähendas seda, et kui server ei meeldi, mine mujale. Server meeldib, adminid on ainult piixud..... |
Mis kuradi põhjusega inimesed külastavad selliseid servereid, aru ma ei saa??? Saad korduvalt kicki ja ikka tahad tagasi?
Webhallen'il on 15 serverit, ping 15-35
Gotlandil üle 10, ping 20-40
Sakslaste Pornostars & 2F2Y ja veel paljud teised, pingid kõik täiesti normaalsed. Mitte üheski neis ei toimu mingit haiglast administraatorite ülekohut mängijate üle.
Ärge käige kuskil s'''augus mängimas! |
No vot kahjuks ei ole serveri listis juurde kirjutatud et kas tegu on S*taauguga või mitte. Kusagilt peab kogemus ja teadmine ju siiski tulema. Aga ega solki serverisse tagasi ei kisu. Samas mind ka Webhallen ja eriti gotlandi serverite playerbase kohati närvi ajanud. Räige baserape ja debiilne h**ramine. Vb gotlandis asi nüüd etem, pole 2 kuud käinud. Webhallen oli see NV suht talutav, aga see vaid paar mängu. |
Server oli väga hea, aga serveri kirjelduses pole kuskil kirjas, et adminid on 3 aastased alaarenenud ennasttäis...olendid... Ning häid servereid on päris vähe selle bännitu arust ja ma nõustun. Ta mängib tõesti ainult heades serverites ja kunagi pole sellist jama olnud, et kui sama serverisse lähen, mul igav hakkaks... Adminid =/= server...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ProTec
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2011
|
07.02.2012 00:10:09
bf3 |
|
|
| Viimasel ajal on hakanud tekkima error "BF3 has stopped working". Error ilmneb üsna lampi, umbes iga 2-3 mängu jooksul
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
07.02.2012 00:32:50
|
|
|
8GB rammu, 10min töölaual tiksund, kõik ebavajalik kinni:
Miskine veeranttundi mängind, Gulf of oman, ainult jetiga lennand:
Graafika sätted:
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.02.2012 00:39:21
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Ega ma polegi väitnud, et see eriline kahur mul on lootsin, et ramm natuke leevendab ja parandab asja |
, sinu puhul ei aidanud, paljude puhul aitaks.. ma nt. panin 8gb sisse ja läks sujuvamaks küll....
AA deferred on ikka off? see on põhiasi, kuidas perfi paremaks saada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
munakull
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2010
|
07.02.2012 00:49:40
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| nu ei tea sai 4gb rammi juurde soetatud kuid asi ei paranenud ju nii kui reso juurde panin hakkas läägama ja kui keerasiń anti aliase 4xmsa või mis iganes ta seal on siis oli pilt puhta taskus |
Ega RAMi lisamine ei anna sulle FPS juurde! Suur hulk gigabaite toob selle eeslise, et mapload on kiirem, sest kogu kaardid paigutatakse juba RAMi, et seda ei peaks aeglaselt HDDlt mällu kirjutama hakkama või mälu puuduses sealt lugema. 16x Anisotropic filter, Antialiasing deffered 4mma ja High Post soovitaks jätta ikka mõne tänapäevase high-end desktop arvutite kanda. Need kolm asja alles panevad iga GFkaardi proovile. Minul näiteks HD5970 on enamus mängu pildiseaded jäetud MEDIUM, mõni üksik HIGH peale, sest mulle meeldib AA DEF. Ilma on see asi kuidagi blank ja kole, sest suure LCD paneeli peal paistab see kohe välja. HIGH peal pole see mul enam mängitav ja ULTRA peal jääks pilt seisma vist.
EDIT: Pole esinenud migit sorti läägimist ega €rroreid, asi ikka rohkem personaalne kui globaalne. Külastage normaalseid servereid. GG
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.02.2012 01:56:12
|
|
|
| munakull kirjutas: |
EDIT: Pole esinenud migit sorti läägimist ega €rroreid, asi ikka rohkem personaalne kui globaalne. Külastage normaalseid servereid. GG |
No mingil määral ole see vist ka personaalne(teatud konfid vms) aga samas kui sarnased HÄIRED hakkavad tekkima juba arvestataval protsendil mängijatest ning kuna varem neid sama konfi, samade mängu seadete ja sarnase arvuti seisu juures polnud ning järsku on see tekkinud ja süveneb mitmetel mängijatel nii siin kui sealpool piiri siis tegu siiski mingi nendepoolse kalaga. Lollus on alati süüdistada kasutajat, tihtilugu on tihendi viga, aga hetkel on asjalood juba globaalses mõttes kahtlased.
See on lihtsalt hämmastav kuidas sama arvutiga ja sama konfiga oli mängu sees eelmine aasta FPS kõrge ja sujuv ning mängimine ise oli nauditav, kuid nüüd on suht põrgupiin. Hämmastav on lausa kuidas keskmine FPS on kukkunud võrreldes varasemaga. Asi algas B2K kui aus olla ja on aina hullemaks läinud peale uut aastat.
Vahet pole mis säted mängus on, sümptomid on ikka samad.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik71284
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
07.02.2012 08:35:38
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| munakull kirjutas: |
EDIT: Pole esinenud migit sorti läägimist ega €rroreid, asi ikka rohkem personaalne kui globaalne. Külastage normaalseid servereid. GG |
No mingil määral ole see vist ka personaalne(teatud konfid vms) aga samas kui sarnased HÄIRED hakkavad tekkima juba arvestataval protsendil mängijatest ning kuna varem neid sama konfi, samade mängu seadete ja sarnase arvuti seisu juures polnud ning järsku on see tekkinud ja süveneb mitmetel mängijatel nii siin kui sealpool piiri siis tegu siiski mingi nendepoolse kalaga. Lollus on alati süüdistada kasutajat, tihtilugu on tihendi viga, aga hetkel on asjalood juba globaalses mõttes kahtlased.
See on lihtsalt hämmastav kuidas sama arvutiga ja sama konfiga oli mängu sees eelmine aasta FPS kõrge ja sujuv ning mängimine ise oli nauditav, kuid nüüd on suht põrgupiin. Hämmastav on lausa kuidas keskmine FPS on kukkunud võrreldes varasemaga. Asi algas B2K kui aus olla ja on aina hullemaks läinud peale uut aastat.
Vahet pole mis säted mängus on, sümptomid on ikka samad. |
Lühidalt kokku võttes, siis sama siin
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
07.02.2012 13:45:22
|
|
|
| see FPSi drop on mul ka teemaks. Hetkel pole nii hull, kuid jah ei anna võrrelda selle ajaga, kui mäng välja tuli. Hetkel tekkis mõte, mida tööl testida ei saa, aga kas keegi on proovind neid BF3'e beta aegseid draivereid novembrist, kas äkki teevad asja paremaks? Nvidia omanikel siis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
07.02.2012 16:20:12
|
|
|
Kas BF3'es ongi iga uue map'iga samad tiimid? Täiesti vigane teema.
Okei, ma saan aru, et mängu keskelt ei taheta mängjaid vahetada (kuigi teistel mängudel on tihti ikkagi võimalus kohe vote ülesse visata või siis teeb server ise skooride põhjal tiimide tasakaalustamise)...
Aga kui vanasti sai mängudes iga map'i alguses valida omale tiimi siis nüüd lihtsalt viskab samad tiimid kokku?
Viimased 2 päeva, millal ma uuesti veidi mänginud olen, on mõlemal korral lihtsalt mitu tundi järjest üks pool nagu teerull teisest üle sõitnud. Võitja poolel on loomulikult lõbus olla, aga kaotajana eriti mitte.
Lisaks, kas see Back to Karkand vms DLC mapid on väga palju paremad, kui BF3'e originaalid? Olen tähele pannud, et enamus ikka tavalistest mapidest imevad. Tean, et DLC on BF2 map'id, aga mõtlen just ka destruction poolt. BF3'el osadel mappidel (eriti linnas) praktiliselt muudub igasugune destruction. Paar spetsiaalset ruumi on, millel saab seinad eest ära lasta, aga kõik muu on hävitamatu.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2012 16:51:03
Re: bf3 |
|
|
| ProTec kirjutas: |
| Viimasel ajal on hakanud tekkima error "BF3 has stopped working". Error ilmneb üsna lampi, umbes iga 2-3 mängu jooksul |
Sama siin
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack Vegas
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2011
|
07.02.2012 17:19:45
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Kas BF3'es ongi iga uue map'iga samad tiimid? Täiesti vigane teema.
Okei, ma saan aru, et mängu keskelt ei taheta mängjaid vahetada (kuigi teistel mängudel on tihti ikkagi võimalus kohe vote ülesse visata või siis teeb server ise skooride põhjal tiimide tasakaalustamise)...
Aga kui vanasti sai mängudes iga map'i alguses valida omale tiimi siis nüüd lihtsalt viskab samad tiimid kokku?
Viimased 2 päeva, millal ma uuesti veidi mänginud olen, on mõlemal korral lihtsalt mitu tundi järjest üks pool nagu teerull teisest üle sõitnud. Võitja poolel on loomulikult lõbus olla, aga kaotajana eriti mitte.
|
Olen ka ise seda märganud, suht nõme. Mingi süsteem võiks olla küll, et võrdsustaks, nagu MW2s oli näiteks. Sama moodi on party süsteem vigane, kui alguses tõstab eraldi tiimi, et võrdselt oleks siis järgmise raundi alguses võiks samasse tiimi tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
07.02.2012 17:27:53
Re: bf3 |
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| ProTec kirjutas: |
| Viimasel ajal on hakanud tekkima error "BF3 has stopped working". Error ilmneb üsna lampi, umbes iga 2-3 mängu jooksul |
Sama siin  |
Täna mul on igast serverist mingi "You were disconnected from EA Online (1)" ja kohutav lag. Kuigi ping peaks olema 40-50, siis koguaeg nagu oleks mingi nähtamatu sein, millesse takerdun.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
07.02.2012 17:31:50
|
|
|
| Mingi meinteinenze oli täna vist.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2012 17:32:38
|
|
|
Krt peale rammi lisamist on hakanud mäng crashima ja viskab ka arvuti pilli kotti, hiljem lööb errori sinisel ekraanil ....mingi memory txt-iga et uninstalli mingi programm mis ei sobi sinu masinaga või siis eemdala hiljuti lisatud jubin või tee arvutile update
krt pean siis ram-i eemaldama v ????
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
07.02.2012 17:34:01
|
|
|
| El-Fuego, ehk siis tuleb bsod?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2012 17:36:07
|
|
|
Leinö, Mis asi tuleb?
just blue screen error jah
viimati muutis Muhekas 07.02.2012 17:36:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
07.02.2012 17:36:54
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Krt peale rammi lisamist on hakanud mäng crashima ja viskab ka arvuti pilli kotti, hiljem lööb errori sinisel ekraanil ....mingi memory txt-iga et uninstalli mingi programm mis ei sobi sinu masinaga või siis eemdala hiljuti lisatud jubin või tee arvutile update
krt pean siis ram-i eemaldama v ???? |
kontrolli mälud memtestiga üle- 24h võiks joosta
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2012 17:38:22
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
Krt peale rammi lisamist on hakanud mäng crashima ja viskab ka arvuti pilli kotti, hiljem lööb errori sinisel ekraanil ....mingi memory txt-iga et uninstalli mingi programm mis ei sobi sinu masinaga või siis eemdala hiljuti lisatud jubin või tee arvutile update
krt pean siis ram-i eemaldama v ???? |
kontrolli mälud memtestiga üle- 24h võiks joosta |
eile lisasin selle uue mälu, enne ei olnud midagi ja ``BSEC`` tuleb just siis kui bf3 crashib ja pange paneb.Niisama olles pole muhvigi
Soovitad siis ehk mingit test programmi ka ?
viimati muutis Muhekas 07.02.2012 17:46:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
07.02.2012 17:38:29
|
|
|
| Mul oli sama asi, viskas sinist pilti ette ja ainult restart aitas ning nagu selgus, oli üks mälu otsad andnud...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2012 17:43:11
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
| Mul oli sama asi, viskas sinist pilti ette ja ainult restart aitas ning nagu selgus, oli üks mälu otsad andnud... |
ei ma ei usu et selles asi üle öö tekkis v ?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
07.02.2012 17:56:12
|
|
|
El-Fuego, memtest.
http://www.memtest.org/
Võta USB pulk, tõmba sealt lehelt alla USB Boot file, installi see sinna USB pulgale ja tee resa. Booti USB pulgalt. Tuleb ette sinine screen, kus siis hakkab mälu testima.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2012 18:10:06
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
El-Fuego, memtest.
http://www.memtest.org/
Võta USB pulk, tõmba sealt lehelt alla USB Boot file, installi see sinna USB pulgale ja tee resa. Booti USB pulgalt. Tuleb ette sinine screen, kus siis hakkab mälu testima. |
muideks niipalju veel.et bad comp2-te proovides ei olnud mingit crashi ja jama sai just proovitud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
07.02.2012 18:24:07
|
|
|
El-Fuego, palju sul nüüd mälu kokku on ?! 4 või 8 GB ?
Ja mul tekkis ka see üle öö. BC2 veab ta võib-olla sellepärast välja, kuna mäng nõuab vähem, aga BF3 võtab pmst. kõik mis võtta annab Sest isegi kui mul selgus, et üks mälu on läbi, siis enne ära vahetamist sain ikka mängida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2012 19:00:58
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
El-Fuego, palju sul nüüd mälu kokku on ?! 4 või 8 GB ?
Ja mul tekkis ka see üle öö. BC2 veab ta võib-olla sellepärast välja, kuna mäng nõuab vähem, aga BF3 võtab pmst. kõik mis võtta annab Sest isegi kui mul selgus, et üks mälu on läbi, siis enne ära vahetamist sain ikka mängida. |
Tegin ram testi ja see näitas, et on ok rammiga. mälu on kokku 8 ja seda näitab ka bio-s.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
07.02.2012 19:04:38
|
|
|
Siis ei oska rohkem midagi öelda, kui ise ei jaga, siis lase targematel üle vaadata e. vii kuskile esindusse vms. Las vaatavad asja üle, kõige kindlam
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2012 19:30:16
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
Siis ei oska rohkem midagi öelda, kui ise ei jaga, siis lase targematel üle vaadata e. vii kuskile esindusse vms. Las vaatavad asja üle, kõige kindlam  |
kummaline oli see, et kui panin mälupulga sisse,et ram test peale lasta siis viskas ka blue errorisse kui kustutasin mälupulgal olevaid faile.
kuid vaatamata sellele tuli testi tulemus ok
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
07.02.2012 20:10:13
|
|
|
| Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad..
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
munakull
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2010
|
07.02.2012 20:25:03
|
|
|
| Lauri Kiissel kirjutas: |
| Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad.. |
Minu Corsair Dominator GTd on täie tervise juures ja töötavad laitmatult XMPs juba kaua aega, kuigi kuigi täna on hakanud BSOD viskama peale 2e kaarti. Sellel BF3l on needus peal ma ütlen.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.02.2012 20:30:08
|
|
|
| munakull kirjutas: |
| Lauri Kiissel kirjutas: |
| Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad.. |
Minu Corsair Dominator GTd on täie tervise juures ja töötavad laitmatult XMPs juba kaua aega, kuigi kuigi täna on hakanud BSOD viskama peale 2e kaarti. Sellel BF3l on needus peal ma ütlen.  |
nonääd mis ma räägin koguaeg, ma polegi nii hull kui esialgu ehk paistis...vb
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
07.02.2012 21:39:18
|
|
|
| Mängisin SP lõpuni... Normaalseks ja enamvähem mängitavaks muutus mäng siis kui seda Kaffarovi taga hakati ajama. enne seda Bullikaka
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
07.02.2012 22:17:23
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
| Mängisin SP lõpuni... Normaalseks ja enamvähem mängitavaks muutus mäng siis kui seda Kaffarovi taga hakati ajama. enne seda Bullikaka |
BF seeria pole kunagi SP peale väljas olnud.
Mina pole siiani veel SP osa alustanudki.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.02.2012 22:20:14
|
|
|
| Ma mingi pool tundi ikka proovisin SP-d (kuna kill-koll versioon tuli ennem välja kui ametlik release). Peale seda pole minutitki sp proovinud, nagunii suht mõttetu jura.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
07.02.2012 23:54:22
|
|
|
Mis Catalyst draiveritega see kõige paremini töötab? Kaart on Radeon 6770.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
08.02.2012 00:17:30
|
|
|
Varem oli 32bit win ja pool mälust jäi kasutamata aga nüüd 6gb peal on ikka loading time julmalt kiire. Kuskil 45 sekundit ja mängus.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.02.2012 00:19:38
|
|
|
| munakull kirjutas: |
| Lauri Kiissel kirjutas: |
| Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad.. |
Minu Corsair Dominator GTd on täie tervise juures ja töötavad laitmatult XMPs juba kaua aega, kuigi kuigi täna on hakanud BSOD viskama peale 2e kaarti. Sellel BF3l on needus peal ma ütlen.  |
Vestlesin ühe tuttavaga ja see tegi kindla otsuse,mul ram-id erinevad ja omavahel ei sobi kokku, muud jama olla ei saa ning soovitas kinstoni rammid osta
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
munakull
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2010
|
08.02.2012 00:54:29
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| munakull kirjutas: |
| Lauri Kiissel kirjutas: |
| Ega see sul veel midagi ei näita, kui sa pool tundi teda jooksutad.. |
Minu Corsair Dominator GTd on täie tervise juures ja töötavad laitmatult XMPs juba kaua aega, kuigi kuigi täna on hakanud BSOD viskama peale 2e kaarti. Sellel BF3l on needus peal ma ütlen.  |
Vestlesin ühe tuttavaga ja see tegi kindla otsuse,mul ram-id erinevad ja omavahel ei sobi kokku, muud jama olla ei saa ning soovitas kinstoni rammid osta |
Väga võimalik.
Mul probleem lahenes sellega, et muutsin graafika sätteid veidi, enne oli liiga segasummasuvila. See vist väga ei taha, et MEDIUM/HIGH segamini keerata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|