Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 00:15:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_smile.gif

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2012 07:12:29 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif See boonus küsimus ka...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 17:38:39 vasta tsitaadiga

Uuendused mis hakkavad lähiajal aset võtma:
http://minekraft.tumblr.com/post/17090769176/game-balancing-vol2
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2012 17:43:58 vasta tsitaadiga

ExpMiner kaob?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 17:48:20 vasta tsitaadiga

Magic, jup icon_biggrin.gif Tuleb nüüd asjast viimast võtta.
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 14:07:24 vasta tsitaadiga

Rahvahääl #1
http://minekraft.tumblr.com/post/17234909158/rahvahaal-1

Rahvahääl #1 Tulemused
http://minekraft.tumblr.com/post/17260038437/rahvahaal-1-tulemused
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.02.2012 17:06:07 vasta tsitaadiga

pole ju vahet - ehitust ei takista pikemas plaanis liigne raskus vaid hoopis selle raskeks tegemine muude võtetega.
exp miner too tagasi ja pigem võib isegi raskem olla. Kõiki ei huvita draakoni jaht, mis on isegi rämedam expi tootja, kui lihtsalt ehituseks masinaid kasutanud mänguritel.
Loomulikult oleks vaja piirata kuidagi masinate arvu - umbes nii, et masin on isikustatud ja üle 5 masina ei või omada. Analoogia uue mapi alguse levelcraftiga - teatud tüübid väärkasutasid ja kannatasid ka need, kes täiesti ausalt mängisid.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:36:18 vasta tsitaadiga

Mis sa ExpMineriga peale hakkad.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.02.2012 17:47:14 vasta tsitaadiga

superkirka... mis muud icon_razz.gif ja mitte teemantite jaoks icon_smile.gif
eff 4 ja un3 või midagi sarnast.
Lihtsalt, et kiiremini teatud kohtades kaevata saaks. Sry, aga mul pole tõesti aega või viitsimust mingiks väärkasutuseks.
------------
põhipoint ikka see, et hetkel ei paku pinget mõõgaga luusimine ja nõnda expi kogumine.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:54:34 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
superkirka... mis muud icon_razz.gif ja mitte teemantite jaoks icon_smile.gif
eff 4 ja un3 või midagi sarnast.
Lihtsalt, et kiiremini teatud kohtades kaevata saaks. Sry, aga mul pole tõesti aega või viitsimust mingiks väärkasutuseks.
------------
põhipoint ikka see, et hetkel ei paku pinget mõõgaga luusimine ja nõnda expi kogumine.


see et sa mõõgaga expi taga ajad ongi survival btw. See superkirka lisada serverisse ja see muutub koheselt creative serveriks, hääletan kahe käega vastu sellele thumbs_down.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.02.2012 17:56:52 vasta tsitaadiga

Spawneri või 2h tagant draakoni spawnimise soovimine pole samuti normaalne thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 18:08:24 vasta tsitaadiga

spawneri idee pole tõesti just parim enam, kuid draakoneid tapaks isegi siis kui expi ei saaks,
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 20:24:02 vasta tsitaadiga

Veidi uuendustest.
http://minekraft.tumblr.com/post/17269114840/veidi-uuendustest icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 21:57:42 vasta tsitaadiga

Mõni teemantite otsimise mängu vastu ka huvi tunneks? icon_biggrin.gif A la teatud arv teemanteid teatud arv kirstudes teatud piirkonda ära peidetuna.
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 22:01:25 vasta tsitaadiga

Räägi lähemalt. Kuidas korraldad ja kas mingi osavõtutasu ka on?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 22:32:08 vasta tsitaadiga

Asi on üsna toores hetkel. Üldjoontes on plaanis chest kuskile peitu panna ning ala dynmapi järgi ära näidata. Pakun, et mainin ka kõrguse piirkonna ära. Kel ettepanekuid on, võib julgelt miskit juurde pakkuda.
Osavõtutasu ma ei oota, kuupäevad on lahtised ning üritus saab toimuma HVMC servus icon_smile.gif

E: Osaleda võivad kõik, kel vähegi huvi.

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanavares
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 23:27:11 vasta tsitaadiga

Mul siin väike kutt (ProAndMad) teatas et ta on kindel käpp teemantite tuhnimise mängus osalema. Visake kuulutus minekrafti blogisse kah.

/vihm/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 23:51:00 vasta tsitaadiga

vanavares kirjutas:
Mul siin väike kutt (ProAndMad) teatas et ta on kindel käpp teemantite tuhnimise mängus osalema. Visake kuulutus minekrafti blogisse kah.

/vihm/

Kuna tegemist zuluxe ideega ja mina sellest osa ei võta, siis saan ainult tsiteerida zuluxe sõnu blogisse. Zulul on vaja vaid foorumisse see ära vormistada koos täpse informatsiooniga.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 00:19:00 vasta tsitaadiga

tegin minagi midagi sellist. Peidetud on hunnik teemanteid, rauda, kulda ja muudki. Ma annan ainult ühe vihje ja selle homme õhtul kella 5-e ajal meie IRC serveris, et kõik ühel ajal saaksid hakata otsima, kes tahavad icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 01:50:56 vasta tsitaadiga

Maailma lõikamine icon_exclaim.gif
http://minekraft.tumblr.com/post/17283860019/maailma-loikamine
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.02.2012 08:23:30 vasta tsitaadiga

Võta sealt paremalt rohkem:

Idee muidu väga hea ja õige thumbs_up.gif
Mul isegi raudtee uue lisa lähedale olemas...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 10:03:20 vasta tsitaadiga

Mulle väga ei meeldi selline lõikamise plaan, pean hakkama sedasi uut kohta otsima, kuhu linn ehitada -.- Aga ei ole hullu, mõistan isegi, et suur osa kaardist on ehitamise mõttes kasutamata. Samas on aga suurem osa olemasolevast kaardist ära uuristatud ja avastatud kellegi poolt ja materjale jääb selle võrra ju jälle vähemaks.
Pooldaks ikka kaardi laiendamist praegusest olekust ja/või siis mingite olemasolevate juppide välja vahetamist uute bioomide vastu, eeldusel, et seal siis ei ole kellegi ehitisi.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 10:19:54 vasta tsitaadiga

etk kirjutas:
Mulle väga ei meeldi selline lõikamise plaan, pean hakkama sedasi uut kohta otsima, kuhu linn ehitada -.- Aga ei ole hullu, mõistan isegi, et suur osa kaardist on ehitamise mõttes kasutamata. Samas on aga suurem osa olemasolevast kaardist ära uuristatud ja avastatud kellegi poolt ja materjale jääb selle võrra ju jälle vähemaks.
Pooldaks ikka kaardi laiendamist praegusest olekust ja/või siis mingite olemasolevate juppide välja vahetamist uute bioomide vastu, eeldusel, et seal siis ei ole kellegi ehitisi.

Viiruta palun dynmapil osa ära mida sa soovid alles jätta.

---------------------

Link
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanavares
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 11:15:56 vasta tsitaadiga

Tundub et HV servus tekib seiklusmängu hooaeg icon_smile.gif
Ametlikku blogi vist pole mõtet risustama hakata, korraldajad võiksid foorumi ja IRCu kaudu oma üritustest teada anda. Katsume kanalil püsida..

--
Vihm ja ProAndMad,
uued elanikud HVMC's
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 09.02.2012 16:39:29 vasta tsitaadiga

kõikidele tartu inimestele üks vid.


Link

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 18:21:29 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
I am (bad) troll

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 20:10:53 vasta tsitaadiga

Jämejalas nüüd internet ja minecraft olemas?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 20:18:20 vasta tsitaadiga

kõik otsima, otsimist peaks suht palju olema väikese hinti puhul icon_razz.gif kuid aare on seda väärt!thumbs_up.gif


//hannz18 juba leidis icon_biggrin.gif


viimati muutis FatCat 09.02.2012 20:56:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 10.02.2012 02:33:01 vasta tsitaadiga

-beasty- nimeline retard käis laamendamas. Teleportis ennast mööda kaarti ringi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 02:46:14 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
-beasty- nimeline retard käis laamendamas. Teleportis ennast mööda kaarti ringi.


bannitud ja rollback tehtud. beer_yum.gif
lendas ja kasutas häkke, käega lõhkus obsidiani nagu oleks creative mode

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaxx000
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 10.02.2012 14:59:28 vasta tsitaadiga

Mercury, ole hea jäta mu kompleks ka alles... ma olen suht all seal ääre lähedal, mul seal peaks olema see suur valge kuppel ka nö...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 17:33:01 vasta tsitaadiga

jaxx000 kirjutas:
Mercury, ole hea jäta mu kompleks ka alles... ma olen suht all seal ääre lähedal, mul seal peaks olema see suur valge kuppel ka nö...

Ma jätan alles kui sa näiteks märgistad kaardi peale selle asukoha.
http://www.upload.ee/image/2062332/cut.png
Minu meelest su kuppel ei ole lõikamise tsoonis.


viimati muutis Mercury 10.02.2012 17:49:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 17:36:42 vasta tsitaadiga

Mõtlesin mänguga täna õhtul algust teha. Räägin täpsemalt 21-22 paiku.
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaxx000
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 10.02.2012 21:53:21 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
jaxx000 kirjutas:
Mercury, ole hea jäta mu kompleks ka alles... ma olen suht all seal ääre lähedal, mul seal peaks olema see suur valge kuppel ka nö...

Ma jätan alles kui sa näiteks märgistad kaardi peale selle asukoha.
http://www.upload.ee/image/2062332/cut.png
Minu meelest su kuppel ei ole lõikamise tsoonis.


Selle peal jah jääb alles, aga mingi pilt oli selline kus pold üldse seda alumist äärt... mingis eelnevas postis kuskil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 22:12:52 vasta tsitaadiga

Nii. Spawnis, 150m raadiuses(spawni telepordi järgi), on 5 silti. Igal sildil on kaks õiges järjestuses numbrikombinatsiooni. Eesmärgiks on kõik sildid üles leida ja koordinaatideks kokku sobitada, mis viitavad chesti asukohale. Koordinaatide valem on X: xxxx Y:yy Z:zzzz.

Kui midagi arusaamatuks jäi, küsige julgelt.
Tuld!

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.02.2012 22:17:13 vasta tsitaadiga

Muidu vahepeal tuli uus technic pack välja 1.1 baasil ning uue launcheriga icon_smile.gif
http://technicpack.net/

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 10.02.2012 22:21:21 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Muidu vahepeal tuli uus technic pack välja 1.1 baasil ning uue launcheriga icon_smile.gif
http://technicpack.net/

Tekkit 2 kah väljas. Gonnatrythat thumbs_up.gif (peale seda kui nad fixi välja lasknud on)

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 22:27:09 vasta tsitaadiga

jaxx000 kirjutas:
Mercury kirjutas:
jaxx000 kirjutas:
Mercury, ole hea jäta mu kompleks ka alles... ma olen suht all seal ääre lähedal, mul seal peaks olema see suur valge kuppel ka nö...

Ma jätan alles kui sa näiteks märgistad kaardi peale selle asukoha.
http://www.upload.ee/image/2062332/cut.png
Minu meelest su kuppel ei ole lõikamise tsoonis.


Selle peal jah jääb alles, aga mingi pilt oli selline kus pold üldse seda alumist äärt... mingis eelnevas postis kuskil.

http://minekraft.tumblr.com/post/17283860019/maailma-loikamine
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 11.02.2012 10:25:04 vasta tsitaadiga

Odavaim ongi osta mäng kodulehelt 20€ eest? Või saab kuskilt natuke odavamalt kätte asja?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 11:26:17 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Odavaim ongi osta mäng kodulehelt 20€ eest? Või saab kuskilt natuke odavamalt kätte asja?

Ei tohiks saada.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 11:30:54 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Odavaim ongi osta mäng kodulehelt 20€ eest? Või saab kuskilt natuke odavamalt kätte asja?

Ei tohiks saada.


ma olen päris kindel, et kuskilt ikkagi sai odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 11:37:01 vasta tsitaadiga

FatCat kirjutas:
gan3b kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Odavaim ongi osta mäng kodulehelt 20€ eest? Või saab kuskilt natuke odavamalt kätte asja?

Ei tohiks saada.


ma olen päris kindel, et kuskilt ikkagi sai odavamalt.

G2Plays on stock otsas (nad kogusid omale siis kui sai 2 litsentsi ühe eest), teistes kohtades pole ma nagu müügil märganud.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:41:51 vasta tsitaadiga

Serveris on üks aaretejaht olemas juba, esimese vihje leiab spawni juurest.


EDIT: Twizek leidis peale 3 tundi ja 15 minutit otsimist. Palju õnne! icon_biggrin.gif


viimati muutis hunger 11.02.2012 20:14:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 16:59:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minecraft - Maailma lõikamine lk. 145

ot:
Kõik ei kasuta foorumit 25 postitust lehekülje kohta
ja seega võiks lisada täpsema lingi postitusele.
/ ikoon kuupäeva ja kellaaja ees abiks
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 22:28:32 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
tsitaat:

Minecraft - Maailma lõikamine lk. 145

ot:
Kõik ei kasuta foorumit 25 postitust lehekülje kohta
ja seega võiks lisada täpsema lingi postitusele.
/ ikoon kuupäeva ja kellaaja ees abiks

Tänud, võtan arvesse thumbs_up.gif

Kas kellelgi on alles Tirioni kaart icon_question.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibase
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 00:13:29 vasta tsitaadiga

Mis asjaga te seda mappi lõikate ,kui kahju jagada pole.
Tahaks endale ka jungle lisada mappi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 01:20:01 vasta tsitaadiga

ibase kirjutas:
Mis asjaga te seda mappi lõikate ,kui kahju jagada pole.
Tahaks endale ka jungle lisada mappi.

MCEdit.
Jungle tuleb niigi kui veidi exploorida.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abimees0
HV vaatleja
abimees0

liitunud: 31.08.2011




sõnum 12.02.2012 12:57:02 vasta tsitaadiga

Tegin endal uhe adventure/puzzle mapi.
Tahaks teada, mida arvate.

Download siin
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 12.02.2012 14:45:01 vasta tsitaadiga

Hakkasin kuskil sõbra sõprade serveris mängima seda. Kõik on minu jaoks tundmatuseni ära moditud. Ühesõnaga jama on selles, et ostsin mingi ploti endale, panin sinna benchi maha, kuid nüüd ütleb, et "you don't have the permission to use it". Ära ka lõhkuda ei saa seda. Oskab keegi öelda, mis commandi peaks kasutama, et oma plotil õiguseid saada?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 16:24:54 vasta tsitaadiga

abimees0 kirjutas:
Tegin endal uhe adventure/puzzle mapi.
Tahaks teada, mida arvate.

Download siin


Anna natuke rohkem infot enda mapi kohta: kui pikk keskmine läbitegemis aeg on jms. Samuti mängisin seda mingi 5 minutit ning on paar soovitust: Nimelt kõik seinad, mida sa tahad et ei hävitataks, tee obist. Kui ma jõudsin sinna võitluskambrisse, piisas sellest et ma ukse juures seisin, et skeletonid creepereid hakkasid tulistama ja kõik seinad ära lõhkusid, mitte just kõige parem. Samuti tee save-points. Ehk kui surma saad, saad kergelt sinna kohta tagasi minna ilma tervet värki uuesti läbimata. (lihtsalt mingi tunnel näteks, kus iga takistuse vahel on uks mida sa saad lahti teha alles sinna jõudes. Siis saab ka näiteks toitu juurde toomas käia või uut mõõka vms). Märkasin ka seda et peale seda noolte-dispenceri värki (oli vist 3. takistus), on sul terve kott põhimõtteliselt nooli täis ilma reegleid rikkumata.

Daedroth kirjutas:
Hakkasin kuskil sõbra sõprade serveris mängima seda. Kõik on minu jaoks tundmatuseni ära moditud. Ühesõnaga jama on selles, et ostsin mingi ploti endale, panin sinna benchi maha, kuid nüüd ütleb, et "you don't have the permission to use it". Ära ka lõhkuda ei saa seda. Oskab keegi öelda, mis commandi peaks kasutama, et oma plotil õiguseid saada?


Ma usun et seda pead sa sõbra sõprade käest küsima. Kõige kiirem icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.