Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 11:18:06 vasta tsitaadiga

no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
sellisel juhul peaks olema siin ainult kiidulaul! - edasi oktoobrilapsed, esimene vili riigile, teeme ka pühapäevaku, aga kahjuks näitab praktika seda, et tänu sellistele "rahulolevatele" klientidele saabki elisa, emt ja tele2 rahuga lepingut rikkuda, pakkuda ebamõistlikke tingimusi, müüa seda ja sellises mahus, mida pole tegelikult olemaski jne jne. lihtne arvutus näitab, et kui mast on 10 megase lingi otsas ei ole ju VÕIMALIK pakkuda kiirust 21 megabitti sekundis, aga meie oleme rahul!

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 11:33:45 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
sellisel juhul peaks olema siin ainult kiidulaul! - edasi oktoobrilapsed, esimene vili riigile, teeme ka pühapäevaku, aga kahjuks näitab praktika seda, et tänu sellistele "rahulolevatele" klientidele saabki elisa, emt ja tele2 rahuga lepingut rikkuda, pakkuda ebamõistlikke tingimusi, müüa seda ja sellises mahus, mida pole tegelikult olemaski jne jne. lihtne arvutus näitab, et kui mast on 10 megase lingi otsas ei ole ju VÕIMALIK pakkuda kiirust 21 megabitti sekundis, aga meie oleme rahul!


mastiküljes võib ka 155 või 300+ mbps 18Ghz sageduses proffilink olema, aga kasutajate arv 3/3.5G 1 saatja puhul(sektori puhul) kus MAKSIMAALNE võimalik kiirus 21mbps näiteks ei hakka igale tagada 21mbps, vaid jagatud 21Mbps kõikede kasutajate vahel kes on samal sektoril ühendatud..
tegelikult väga tubli et olemas mobiilne ühendus, väga hea asi kui oled teel, katusel, metsas jne(seal just jitter pole kõige oluline)

muidu jah kõige parem oleks fikseeritud traffic minu arust, 3-5-15-35gb siis kõikidel ja nett töötaks ilusti ja ping oleks parem (torrent 24h siis arvatavasti ikkagi väljas sellel juhul)


viimati muutis eldorado 24.01.2012 11:35:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 11:33:55 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
sellisel juhul peaks olema siin ainult kiidulaul! - edasi oktoobrilapsed, esimene vili riigile, teeme ka pühapäevaku, aga kahjuks näitab praktika seda, et tänu sellistele "rahulolevatele" klientidele saabki elisa, emt ja tele2 rahuga lepingut rikkuda, pakkuda ebamõistlikke tingimusi, müüa seda ja sellises mahus, mida pole tegelikult olemaski jne jne. lihtne arvutus näitab, et kui mast on 10 megase lingi otsas ei ole ju VÕIMALIK pakkuda kiirust 21 megabitti sekundis, aga meie oleme rahul!

teatud kohtades sul polegi mingit muud varianti kui see tigunett emt,elisa,tele2 masti otsast. mul vanavanemate talusse läheb elioni kaabel, kuigi maja asub saaremaal enamvähem keset metsa. samas on olemas seal ka elisa 3.5 (üllatus oli üks suvi suur, kui asula ca 20 inimesega sai kiiret netti tarbida kui harjumaal arukülas ca 2k inimesed unistasid nii kiirest mobiilinetist veel aastake).

üldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 13:57:55 vasta tsitaadiga

[quote="busse"]
RCC kirjutas:
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
ldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab.


no just ja kuna elisa seda teab siis ta ei hakkagiiiiiiii sulle paremat pakkuma, ta pitsitab sind mõnuga edasi, aga vot siis kui sina, tema, meie, nemad läheks ükspäev ja loobuks sellest vot siis elisa hakkab mõtlema, et taandarengu riigis on vajagi natuke taandareneda, et saaks edasi arenenda.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 24.01.2012 14:01:50 vasta tsitaadiga

[quote="RCC"]
busse kirjutas:
RCC kirjutas:
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
ldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab.


no just ja kuna elisa seda teab siis ta ei hakkagiiiiiiii sulle paremat pakkuma, ta pitsitab sind mõnuga edasi, aga vot siis kui sina, tema, meie, nemad läheks ükspäev ja loobuks sellest vot siis elisa hakkab mõtlema, et taandarengu riigis on vajagi natuke taandareneda, et saaks edasi arenenda.


Üks asi millele arengule viidates võiks mõelda on see, et täna on teenuste hinnad surutud sinna, kus arengut ei ole võimalik.
Tavaliselt kasutajad ei mõtle sellele, aga võiks...

Traadipakkujatel on suur osa investi ammu maasse kaevatud (vea vaid uus kiud) ja ikka on teenus kallim.

Kuidas kõlab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 14:58:55 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Küsimus Skype kasutamise kohta Mintiga. Kui suurt võrgukoormust Skype kasutab? Mul tuttaval on Mint ning õhtustel aegadel tihtilugu hakib või tekivad isegi pikemad "augud". Sel ajal on Minti kiirus 0,5 mega või rohkem. Kui kiirus on parem (2 mega või nii), siis probleeme pole.

Kas teistel on ka seda probleemi ja ehk leidub mingeid võimalikke lahendusi?

ajnurm kirjutas:

Tütar kasutas peaaegu aasta (Magistrali lähedal, alguses Light, seejärel Medium) ja nüüd juba pool aastat EMT Internet M.
Vahetasime operaatorit, sest:
- Skype kasutamine oli pea võimatu. Päeval veel kuidagi toimis, aga õhtuti oli kas "täishäälikute pakett" või "kaashäälikute pakett" - hakkis metsikult. Kui video ka sisse lülitasid, siis hangus kõik.
Arvutiks Lenovo Thinkpad Edge13 sisseehitatud 3G modemiga. Arvuti asukoha muutmine ei aidanud midagi, sest kogu aeg näitas maksimaalset levi. Oleks pidanud juba varem üle kolima, kuid Elisast lubati kogu aeg kvaliteedi paranemist. Läks ajaga aga ainult hullemaks. Samas Tallinna kesklinnas ja ka näiteks Hiiumaal toimis täitsa kenasti.

_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 15:02:30 vasta tsitaadiga

[quote="vana_urr"]
RCC kirjutas:
busse kirjutas:
RCC kirjutas:
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
ldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab.


no just ja kuna elisa seda teab siis ta ei hakkagiiiiiiii sulle paremat pakkuma, ta pitsitab sind mõnuga edasi, aga vot siis kui sina, tema, meie, nemad läheks ükspäev ja loobuks sellest vot siis elisa hakkab mõtlema, et taandarengu riigis on vajagi natuke taandareneda, et saaks edasi arenenda.


Üks asi millele arengule viidates võiks mõelda on see, et täna on teenuste hinnad surutud sinna, kus arengut ei ole võimalik.
Tavaliselt kasutajad ei mõtle sellele, aga võiks...

Traadipakkujatel on suur osa investi ammu maasse kaevatud (vea vaid uus kiud) ja ikka on teenus kallim.

Kuidas kõlab?


teenus pole kallim, sul peaaegu fikseeritud kiirus mis peaaegu alati saadaval. traadigapakkujad võiksid ka ju reklaamida 1000mbps ühendus mis tuleb serveri ruumi sisse, on ju? aga see ei tähenda et sa kunagi üldse saad seda kiirus. muidu seadus peab seda auk parandama ja nõutada näitama realne avg kiirus mis saab lõppkasutaja
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 24.01.2012 15:09:46 vasta tsitaadiga

[quote="eldorado"]
vana_urr kirjutas:
RCC kirjutas:
busse kirjutas:
RCC kirjutas:
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
ldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab.


no just ja kuna elisa seda teab siis ta ei hakkagiiiiiiii sulle paremat pakkuma, ta pitsitab sind mõnuga edasi, aga vot siis kui sina, tema, meie, nemad läheks ükspäev ja loobuks sellest vot siis elisa hakkab mõtlema, et taandarengu riigis on vajagi natuke taandareneda, et saaks edasi arenenda.


Üks asi millele arengule viidates võiks mõelda on see, et täna on teenuste hinnad surutud sinna, kus arengut ei ole võimalik.
Tavaliselt kasutajad ei mõtle sellele, aga võiks...

Traadipakkujatel on suur osa investi ammu maasse kaevatud (vea vaid uus kiud) ja ikka on teenus kallim.

Kuidas kõlab?


teenus pole kallim, sul peaaegu fikseeritud kiirus mis peaaegu alati saadaval. traadigapakkujad võiksid ka ju reklaamida 1000mbps ühendus mis tuleb serveri ruumi sisse, on ju? aga see ei tähenda et sa kunagi üldse saad seda kiirus. muidu seadus peab seda auk parandama ja nõutada näitama realne avg kiirus mis saab lõppkasutaja



Kindlasti see on tõde kiiruste stabiilsuse osas traadi peal. Aga me võiks kasutajatena ka mõelda nii, et mobiilne ja traadiga
internet on kumbki "internet".
AGA - mõista kasutajana ka seda, kus nad erinevad ja mitte käsitleda neid võrdsena. (reklaamid on muidugi oma teema).

Ehk sellest erinevusest lähtudes võiks kiruda mobiilset netti siis, kui pole levi ehk liikuvust.
ja traadiga netti kiruda siis, kui pole kiirust.
Ehk kiruda eeldatavat tugevamat külge

Ja loomulikult lugeda ka mobiiteenuse pakkuja öeldavaid andmeid, st kiirusvahemikke.

Ning reklaam on reklaam - kas keegi usub päris lõpuni Renault Koleose pilti mäenõlval? (nelivedu)...
versus Landcruiser.

Reaalsus arenenud riikides on see, et traadita ühendusi on enam kui traadiga. Ju siis kasutajad on rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 21:15:59 vasta tsitaadiga

eldorado, ei ole mitut pulka tarvis. Valid välja arvuti, mis on statsionaarne ja suurima osa ajast töös ning paned pulga sellele järgi. Kui on kodus mõni "mahajäänud" ruuter, siis paned neti jagama ning kaabli tollele ruuterile järgi ning saad netti vastavalt sellele, mida ruuter võimaldab (mitu porti ja ka wifi).

Kõik on lahenduste ja tahtmise küsimus. icon_wink.gif Pulgal saab ka neti automaatselt ühendama, kui arvuti tööle panna. Elioni 1 mega kiiruse puhul puhverdab HD ikka päris suure mõnuga. Kauem, kui mul siin netipulgaga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 21:54:12 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
eldorado, ei ole mitut pulka tarvis..

Pigem vist mõeldi mitme pulga puhul tagajärjena suuremat pingi...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.01.2012 22:14:28 vasta tsitaadiga

LiivaneLord: Saad ju palju lihtsamalt ning tänapäevasemalt.
Ostad TP-Link-i 3,5G/3,75G USB-toega ruuteri, odavaim maksab mingi 25 euri.
USB-pulk külge ja ongi Su nett laiali jagatud kas WiFi või siis 4 LAN-pordi kaudu.

Momendi on vist kõige mõistlikum versioon. Ning viimase aja TP-Linki modemid suudavad juba töötada väga paljude firmade väga paljude USB-modemitega. Minu kõik 3 Huawei modemit on seal kõik edukalt esindatud ja ka kõik nad töötavad, järgi proovitud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 22:51:36 vasta tsitaadiga

tahanteada, oeh, kuidas ma sattusin sulle reserveeritud lingile klikkama, aga kui juba tehtud, siis vastan kah ...

Praegu on moes taaskasutus. Kuna mul oli Elion, millel omakorda oli kohustuslik ruuter, siis liitsin selle ja netipulga ning sain taolise tulemuse. See on lahendus juhuks, kui vaja mitme arvuti jaoks netti ning mingi ruuter on juba olemas. icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 01:50:08 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
eldorado, ei ole mitut pulka tarvis. Valid välja arvuti, mis on statsionaarne ja suurima osa ajast töös ning paned pulga sellele järgi. Kui on kodus mõni "mahajäänud" ruuter, siis paned neti jagama ning kaabli tollele ruuterile järgi ning saad netti vastavalt sellele, mida ruuter võimaldab (mitu porti ja ka wifi).

Kõik on lahenduste ja tahtmise küsimus. icon_wink.gif Pulgal saab ka neti automaatselt ühendama, kui arvuti tööle panna. Elioni 1 mega kiiruse puhul puhverdab HD ikka päris suure mõnuga. Kauem, kui mul siin netipulgaga.


1mega? ma mõtlesin see pidi ju ära kaduma, või vähemalt saadaval olla alla 6euro eest
mul on tunne, et mobiil interneti puhul ka olemas SYN limit, ise katsetanud pole, aga loogiline et on.
See tähendab, et kui torrent näiteks ühel arvutil võtab 80 SYN ühendused, siis teistel alati hakkab näitama error page cannot be displayed
or youtube vaatamisel ühes arvutis - ping teisel 4x suurem kui tavaliselt, nagu varem mainitud.

magus aga mõte 4G+ emt poolt pakutav ühendus laiali jagada oma naabritega väikes külas =)))) kui ta tõesti piiramatu jne on
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 02:54:49 vasta tsitaadiga

Elioni see analoogjaam või mis iganes see on, see võimaldab 1 mega. Tegelt võimaldaks rohkem, kuid vist ei raatsita anda. icon_sad.gif Kui kuumaksult võetaks see "1" eest ära, siis oleks norm.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 08:58:45 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Elioni see analoogjaam või mis iganes see on, see võimaldab 1 mega. Tegelt võimaldaks rohkem, kuid vist ei raatsita anda. icon_sad.gif Kui kuumaksult võetaks see "1" eest ära, siis oleks norm.

Läheb teemast välja, tegemist on pisikese asula analoogjaamaga ning aeglasel vasepaaril töötava dsl sõlmega mis ei luba klientidele kiiremat ühendust müüa kui 1Mbit/s. Võta odavam 16.55 1M stardipakett vana kodulahenduse asemele või liitu netipulgaga, keegi ei väidagi, et uuem tehnoloogia kiirem pole, erinevus vaid mahupiirangutes, esimesel see puudub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 20:37:52 vasta tsitaadiga

Mint Medium
Järvamaa, Roosna-Alliku, Mast 1km, pulk istub 3G+ kogu aeg.


Täielik karupask ikka. See on parim tulemus. Enamik teste olid 0,3 Mbit/s ja ping 300-400ms, kohati lausa 1 sekund

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2012 23:48:40 vasta tsitaadiga

Kas sa ei leia, et peaksid opekale kurtma? Siit sa sellele küll abi ei saa.

Dijital kirjutas:
Mint Medium
Järvamaa, Roosna-Alliku, Mast 1km, pulk istub 3G+ kogu aeg.


Täielik karupask ikka. See on parim tulemus. Enamik teste olid 0,3 Mbit/s ja ping 300-400ms, kohati lausa 1 sekund

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 00:35:10 vasta tsitaadiga

Dijital, on sul netipulk ühendatud otse arvutile järgi tagapaneeli (ilma juhtmeta)?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 01:48:28 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Elioni see analoogjaam või mis iganes see on, see võimaldab 1 mega. Tegelt võimaldaks rohkem, kuid vist ei raatsita anda. icon_sad.gif Kui kuumaksult võetaks see "1" eest ära, siis oleks norm.


mis asukohaga tegu on, kui saladust pole?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.01.2012 01:48:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Siiani ei kurda. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 29.01.2012 03:44:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Proovisin siis pärnust 12km väljas ka just ära ning pole küll midagi ette heita. icon_wink.gif

/Ja 2 arvutit mõlemal wifikaart sees + mint = Downloading torrent`s with mint. GG thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 14:28:17 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Proovisin siis pärnust 12km väljas ka just ära ning pole küll midagi ette heita. icon_wink.gif

/Ja 2 arvutit mõlemal wifikaart sees + mint = Downloading torrent`s with mint. GG thumbs_up.gif

Kiirustele jah ei heidaks midagi ette, aga pingile üle 50 heidaks küll. icon_smile.gif Kui torrent samal ajal sees, siis muidugi norm.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 29.01.2012 20:08:48 vasta tsitaadiga

Tuli üks probleem ette, ilmselt pole tegemist Elisa poolse kalaga. Ühendan netipulga ühe arvutiga, ühendan ära, siis iseenesest kohe ka katkestab ühenduse. Teise arvutiga ja sama pulgaga probleemi pole.
Milles võib asi olla? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.01.2012 21:33:46 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
Tuli üks probleem ette, ilmselt pole tegemist Elisa poolse kalaga. Ühendan netipulga ühe arvutiga, ühendan ära, siis iseenesest kohe ka katkestab ühenduse. Teise arvutiga ja sama pulgaga probleemi pole.
Milles võib asi olla? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Proovi tarkvara uuesti installeerida, kui see eksisteerib.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 11:54:34 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Mäger kirjutas:
Tuli üks probleem ette, ilmselt pole tegemist Elisa poolse kalaga. Ühendan netipulga ühe arvutiga, ühendan ära, siis iseenesest kohe ka katkestab ühenduse. Teise arvutiga ja sama pulgaga probleemi pole.
Milles võib asi olla? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Proovi tarkvara uuesti installeerida, kui see eksisteerib.

kui peaks vodafone vidin olema, siis sellele on soft vodafone kodulehel tunduvalt uuem kui see, mis pulga peal. ma endal ühe pulgaga maadlesin. soft pulgal oli 9 ver..kodukal 10 ver ja parandas ka selle, et pulk x moment loopis ühenduse maha.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 31.01.2012 15:47:31 vasta tsitaadiga

See pole enam normaalne!!!se mingi päeva limiit w ?icon_biggrin.gif suht igapäev sama seis,õhtuti 2-2.6 mis strong paketi kohta pole kohe üldse hea.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 31.01.2012 16:48:07 vasta tsitaadiga

masterGTX - kas sul see Mint on kahe arvuti vahele endiselt jagatud ja kas tirid torrenteid? Kui vastus on jah ja jah siis polegi midagi imestada. Piirang pandi peale ja kogu moos. Nüüd ootad, kuni uus limiit avaneb.
masterGTX kirjutas:
mul selline totakas küsimus,et mul on 2 arvutit kodus(üks esimesel korrusel ja teine teisel korrusel)aga 1 netipulk(mint).ja kuidas ma saaks seda jagada teise arvutisse võimalikult lihtsalt ja odavalt icon_smile.gif . mõlemad on lauaarvutid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 31.01.2012 17:13:11 vasta tsitaadiga

ei nett ei ole jagatud ja torrenteid kasutan väga harva ja se kiiruse probleem viimased kuuaega kestnud ja ainult päeval icon_mad.gif .õhtul alates kella 21:00-ist kuni kella 12:00 või 13:00 on nett päris normaalne icon_razz.gif !vb siis lihtsalt palju kasutajaid siin kandis ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 17:21:22 vasta tsitaadiga

masterGTX, kui see on igapäevane nähtus, siis kirjuta sellest Elisale.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 17:22:12 vasta tsitaadiga

Peale kella 13 tulevad jõnglased koju ja lükatakse torrentid/juutuubid jne käima
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 19:59:52 vasta tsitaadiga

Oot, miks ei tohi pulka kahe arvuti vahel kasutada?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 31.01.2012 20:32:50 vasta tsitaadiga

Ja kas limiidi kohta ei peaks mitte sõnum või mingi teavitus tulema?Seekuu mul kogu kasutus 14gb ja sellise kasutusega ei tohiks nad küll mingit limiiti rakendada kuna 50gb mahu limiit !?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 21:10:49 vasta tsitaadiga

markedmen, tohib küll.

masterGTX, peaks küll. Praktikat ei tea, sest pole suutnud limiiti ületada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 01.02.2012 00:54:41 vasta tsitaadiga

hehee.

Tundub, et piirang pandi peale icon_biggrin.gif Peab mõnipäev linnas ära käima ja extra strongi võtma ikka.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 01:10:23 vasta tsitaadiga

miq1988, siin ka krt viimasel ajal kole uimaseks on Mint tõmmanud. Keegi jobu AHV kas sikutab või viga Elisa-poolne. icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 01:17:37 vasta tsitaadiga

Murastes (peaks olema ilmandu mast)

download on nagu elisa mint lightil lubab enamvähem, aga upload on ikka inetu. huvitav, millal nad light paketile uploadi juurde annavad..2mbit/s download on niisama täitsa normaalne kasutamiseks, aga teinekord on 100mb pildialbumit uppida..siis tuleb küll nutt peale.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siiliott
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2007




sõnum 01.02.2012 12:59:22 vasta tsitaadiga

Kui keegi plaanib strong paketilt extra strongile minna, siis soovitan enne eraldi nädalaks proovida uut pulka. Minu puhul ei saanud ma eriliselt paremat tulemust mistõttu jätsin vana pulga (Huawei E1752) ja vahetasin ainult iseteeninduses paketi. Paketivahetus strongilt extra strongile iseteeninduses 0eur. Kiirus kasvas megabitti võrra 6Mbps peale. Proovitud uus pulk üle 7Mbps eriti ei andnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 01.02.2012 14:44:20 vasta tsitaadiga

Sai siis ümber vahetatud. Sellist uploadi polegi näinud veel thumbs_up.gif Peab öösel downloadi ka proovima.


_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 01:01:16 vasta tsitaadiga



Normaalne.. Viimased 2 päeva selline olnud
TP Link ruuteri järgi 3G levi @ 80%
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.02.2012 01:07:42 vasta tsitaadiga

helar66 kirjutas:


Normaalne.. Viimased 2 päeva selline olnud
TP Link ruuteri järgi 3G levi @ 80%

Kui nett piiratud pole, siis on asi juba Elisas.
Pöördu nende poole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jiaix
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2007




sõnum 02.02.2012 01:11:12 vasta tsitaadiga

Elisa hakkas hiilimisi kohaldatud 50 GB/kuu mahupiirangut jõustama.

Istun kah hetkel 200 kbit/s peal ja uurin tarbijakaitseseadust, sest omast arust (kunagi ammu ilusa reklaami mõjul) kirjutasin alla lepingule, kus mahupiirangut ei olnud sõnastatud

Päris põnev on icon_biggrin.gif

Meanwhile http://andorjakab.blog.hu/2012/01/29/cybercrime_in_realityspace
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 02.02.2012 10:02:04 vasta tsitaadiga

siis on mullegi peale pandud se piirang kuna 3 päeva juba nett 200kbit olnud,omast arust pole nagu väga hullu ka pand selle netiga et peaks piirama või midagi,14 gb oli eelmise kuu kasutus kokku mida ei tohiks meeletult palju olla ju,igaljuhul plaanin emt mobiilse ära proovida,kes teab ehk on parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.02.2012 11:34:15 vasta tsitaadiga

Elisal ongi ju nüüd muudatus, ei jookse enam mitte "Kalendrikuu 01-31" vaid jookseb "Jooksev kuu mingist kuupäevast järgmise kuu sama kuupäevani".

See tähendab sisuliselt seda, et kuu keskmine tuleb kusagil 20-30GB ja sellega võib "punase kaardi, koos kiirusepiiramisega" saada. Üks kuu teed vahemikus 30GB, sellele jooksvalt veel 20GB otsa ja ongi "50GB punane kaart". icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 11:43:50 vasta tsitaadiga

Oot, see tähendab, et 30 päeva summeeritud andmesidemaht ei tohi ületada seda 50GB piiri?
Tähendab, et kui 30 jaanuar tõmban 50 GB, siis 1 veebruar ei saagi rohkem kasutada, vaid olen piiratud? Vägev...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 11:52:45 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Oot, see tähendab, et 30 päeva summeeritud andmesidemaht ei tohi ületada seda 50GB piiri?
Tähendab, et kui 30 jaanuar tõmban 50 GB, siis 1 veebruar ei saagi rohkem kasutada, vaid olen piiratud? Vägev...

kahjuks jah. elisa iseteeninduses on olemas vidin, mis näitab palju on tarbimist jooksvalt
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk me oleme jõudnud ajastusse, kus elisa näeb mobiilsel internetil tavaneti kadumist regioonis, kus on muu kallim pidada/pole saadaval ja sellega suruvad sind vaikselt strong paketile, kui tahad piiramatult ja normaalselt tirida/kasutada.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 12:04:02 vasta tsitaadiga

Aga ütleme, et kui kasutasin 50GB 30 päeva jooksul ning piirang läheb peale. Kas piirang võetakse maha näiteks homme (järgneval päeval), kui kasutan vähem netti, kui 30 päeva tagasi oleval päeval?
Ehk kas piirang võetakse maha ühe päevaga, kui summeeritult andmesidemaht läheb alla 50GB?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 12:13:09 vasta tsitaadiga

Kui viimase 30 päeva summa on 10GB, siis läheb piirang maha.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 12:20:45 vasta tsitaadiga

Et peab langema 10 GB peale? Oh kuradima jobu asi küll ju.
Aga kuidas nad juriidiliselt seda lahendavad, arved laekuvad ju kuu põhiselt ja kui sa reaalselt ei ole 30 päeva jooksul piirangust vabanenud, siis võid ju lepingu üles öelda tingimusel, et nad ei ole sulle pakkunud teenust vastavalt tingimustele - kiirus on järgmisel kuul samuti aeglane olnud.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 12:26:06 vasta tsitaadiga

oot kas seoses nende piiramistega, on torrent taas vaba vä?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 14:02:05 vasta tsitaadiga

Torrent töötab.

Täiesti haige piirang.. Nad oleks siis vähemalt võinud teavitada klienti sellest idiootsusest.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.