|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.01.2012 11:18:06
|
|
|
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
sellisel juhul peaks olema siin ainult kiidulaul! - edasi oktoobrilapsed, esimene vili riigile, teeme ka pühapäevaku, aga kahjuks näitab praktika seda, et tänu sellistele "rahulolevatele" klientidele saabki elisa, emt ja tele2 rahuga lepingut rikkuda, pakkuda ebamõistlikke tingimusi, müüa seda ja sellises mahus, mida pole tegelikult olemaski jne jne. lihtne arvutus näitab, et kui mast on 10 megase lingi otsas ei ole ju VÕIMALIK pakkuda kiirust 21 megabitti sekundis, aga meie oleme rahul!
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
24.01.2012 11:33:45
|
|
|
| RCC kirjutas: |
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
sellisel juhul peaks olema siin ainult kiidulaul! - edasi oktoobrilapsed, esimene vili riigile, teeme ka pühapäevaku, aga kahjuks näitab praktika seda, et tänu sellistele "rahulolevatele" klientidele saabki elisa, emt ja tele2 rahuga lepingut rikkuda, pakkuda ebamõistlikke tingimusi, müüa seda ja sellises mahus, mida pole tegelikult olemaski jne jne. lihtne arvutus näitab, et kui mast on 10 megase lingi otsas ei ole ju VÕIMALIK pakkuda kiirust 21 megabitti sekundis, aga meie oleme rahul! |
mastiküljes võib ka 155 või 300+ mbps 18Ghz sageduses proffilink olema, aga kasutajate arv 3/3.5G 1 saatja puhul(sektori puhul) kus MAKSIMAALNE võimalik kiirus 21mbps näiteks ei hakka igale tagada 21mbps, vaid jagatud 21Mbps kõikede kasutajate vahel kes on samal sektoril ühendatud..
tegelikult väga tubli et olemas mobiilne ühendus, väga hea asi kui oled teel, katusel, metsas jne(seal just jitter pole kõige oluline)
muidu jah kõige parem oleks fikseeritud traffic minu arust, 3-5-15-35gb siis kõikidel ja nett töötaks ilusti ja ping oleks parem (torrent 24h siis arvatavasti ikkagi väljas sellel juhul)
viimati muutis eldorado 24.01.2012 11:35:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
24.01.2012 11:33:55
|
|
|
| RCC kirjutas: |
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
sellisel juhul peaks olema siin ainult kiidulaul! - edasi oktoobrilapsed, esimene vili riigile, teeme ka pühapäevaku, aga kahjuks näitab praktika seda, et tänu sellistele "rahulolevatele" klientidele saabki elisa, emt ja tele2 rahuga lepingut rikkuda, pakkuda ebamõistlikke tingimusi, müüa seda ja sellises mahus, mida pole tegelikult olemaski jne jne. lihtne arvutus näitab, et kui mast on 10 megase lingi otsas ei ole ju VÕIMALIK pakkuda kiirust 21 megabitti sekundis, aga meie oleme rahul! |
teatud kohtades sul polegi mingit muud varianti kui see tigunett emt,elisa,tele2 masti otsast. mul vanavanemate talusse läheb elioni kaabel, kuigi maja asub saaremaal enamvähem keset metsa. samas on olemas seal ka elisa 3.5 (üllatus oli üks suvi suur, kui asula ca 20 inimesega sai kiiret netti tarbida kui harjumaal arukülas ca 2k inimesed unistasid nii kiirest mobiilinetist veel aastake).
üldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.01.2012 13:57:55
|
|
|
[quote="busse"]
| RCC kirjutas: |
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
ldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab. |
no just ja kuna elisa seda teab siis ta ei hakkagiiiiiiii sulle paremat pakkuma, ta pitsitab sind mõnuga edasi, aga vot siis kui sina, tema, meie, nemad läheks ükspäev ja loobuks sellest vot siis elisa hakkab mõtlema, et taandarengu riigis on vajagi natuke taandareneda, et saaks edasi arenenda.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
24.01.2012 14:01:50
|
|
|
[quote="RCC"]
| busse kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
ldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab. |
no just ja kuna elisa seda teab siis ta ei hakkagiiiiiiii sulle paremat pakkuma, ta pitsitab sind mõnuga edasi, aga vot siis kui sina, tema, meie, nemad läheks ükspäev ja loobuks sellest vot siis elisa hakkab mõtlema, et taandarengu riigis on vajagi natuke taandareneda, et saaks edasi arenenda. |
Üks asi millele arengule viidates võiks mõelda on see, et täna on teenuste hinnad surutud sinna, kus arengut ei ole võimalik.
Tavaliselt kasutajad ei mõtle sellele, aga võiks...
Traadipakkujatel on suur osa investi ammu maasse kaevatud (vea vaid uus kiud) ja ikka on teenus kallim.
Kuidas kõlab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
24.01.2012 14:58:55
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Küsimus Skype kasutamise kohta Mintiga. Kui suurt võrgukoormust Skype kasutab? Mul tuttaval on Mint ning õhtustel aegadel tihtilugu hakib või tekivad isegi pikemad "augud". Sel ajal on Minti kiirus 0,5 mega või rohkem. Kui kiirus on parem (2 mega või nii), siis probleeme pole.
Kas teistel on ka seda probleemi ja ehk leidub mingeid võimalikke lahendusi? |
| ajnurm kirjutas: |
Tütar kasutas peaaegu aasta (Magistrali lähedal, alguses Light, seejärel Medium) ja nüüd juba pool aastat EMT Internet M.
Vahetasime operaatorit, sest:
- Skype kasutamine oli pea võimatu. Päeval veel kuidagi toimis, aga õhtuti oli kas "täishäälikute pakett" või "kaashäälikute pakett" - hakkis metsikult. Kui video ka sisse lülitasid, siis hangus kõik.
Arvutiks Lenovo Thinkpad Edge13 sisseehitatud 3G modemiga. Arvuti asukoha muutmine ei aidanud midagi, sest kogu aeg näitas maksimaalset levi. Oleks pidanud juba varem üle kolima, kuid Elisast lubati kogu aeg kvaliteedi paranemist. Läks ajaga aga ainult hullemaks. Samas Tallinna kesklinnas ja ka näiteks Hiiumaal toimis täitsa kenasti. |
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
24.01.2012 15:02:30
|
|
|
[quote="vana_urr"]
| RCC kirjutas: |
| busse kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
ldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab. |
no just ja kuna elisa seda teab siis ta ei hakkagiiiiiiii sulle paremat pakkuma, ta pitsitab sind mõnuga edasi, aga vot siis kui sina, tema, meie, nemad läheks ükspäev ja loobuks sellest vot siis elisa hakkab mõtlema, et taandarengu riigis on vajagi natuke taandareneda, et saaks edasi arenenda. |
Üks asi millele arengule viidates võiks mõelda on see, et täna on teenuste hinnad surutud sinna, kus arengut ei ole võimalik.
Tavaliselt kasutajad ei mõtle sellele, aga võiks...
Traadipakkujatel on suur osa investi ammu maasse kaevatud (vea vaid uus kiud) ja ikka on teenus kallim.
Kuidas kõlab? |
teenus pole kallim, sul peaaegu fikseeritud kiirus mis peaaegu alati saadaval. traadigapakkujad võiksid ka ju reklaamida 1000mbps ühendus mis tuleb serveri ruumi sisse, on ju? aga see ei tähenda et sa kunagi üldse saad seda kiirus. muidu seadus peab seda auk parandama ja nõutada näitama realne avg kiirus mis saab lõppkasutaja
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
24.01.2012 15:09:46
|
|
|
[quote="eldorado"]
| vana_urr kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| busse kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
no ma ei tea, miks on metsa sisse vaja rohkem jne? aga kui vaja ei ole, millest see pahameel siis? 97 LEHTE nuttu ja hala, teemal et ei tööta
ldiselt elisa mobiilne nett ongi tln ja siin ümbruses normaalne. kusagil ida tsoonis on ikka seda leviaugu teemat rohkem tunda, aga eestlane ei ole selline, kes hakkaks sp märatsema..me ju harjunud, et koguaeg köri ümber nöör pitsitab. |
no just ja kuna elisa seda teab siis ta ei hakkagiiiiiiii sulle paremat pakkuma, ta pitsitab sind mõnuga edasi, aga vot siis kui sina, tema, meie, nemad läheks ükspäev ja loobuks sellest vot siis elisa hakkab mõtlema, et taandarengu riigis on vajagi natuke taandareneda, et saaks edasi arenenda. |
Üks asi millele arengule viidates võiks mõelda on see, et täna on teenuste hinnad surutud sinna, kus arengut ei ole võimalik.
Tavaliselt kasutajad ei mõtle sellele, aga võiks...
Traadipakkujatel on suur osa investi ammu maasse kaevatud (vea vaid uus kiud) ja ikka on teenus kallim.
Kuidas kõlab? |
teenus pole kallim, sul peaaegu fikseeritud kiirus mis peaaegu alati saadaval. traadigapakkujad võiksid ka ju reklaamida 1000mbps ühendus mis tuleb serveri ruumi sisse, on ju? aga see ei tähenda et sa kunagi üldse saad seda kiirus. muidu seadus peab seda auk parandama ja nõutada näitama realne avg kiirus mis saab lõppkasutaja |
Kindlasti see on tõde kiiruste stabiilsuse osas traadi peal. Aga me võiks kasutajatena ka mõelda nii, et mobiilne ja traadiga
internet on kumbki "internet".
AGA - mõista kasutajana ka seda, kus nad erinevad ja mitte käsitleda neid võrdsena. (reklaamid on muidugi oma teema).
Ehk sellest erinevusest lähtudes võiks kiruda mobiilset netti siis, kui pole levi ehk liikuvust.
ja traadiga netti kiruda siis, kui pole kiirust.
Ehk kiruda eeldatavat tugevamat külge
Ja loomulikult lugeda ka mobiiteenuse pakkuja öeldavaid andmeid, st kiirusvahemikke.
Ning reklaam on reklaam - kas keegi usub päris lõpuni Renault Koleose pilti mäenõlval? (nelivedu)...
versus Landcruiser.
Reaalsus arenenud riikides on see, et traadita ühendusi on enam kui traadiga. Ju siis kasutajad on rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
24.01.2012 21:15:59
|
|
|
eldorado, ei ole mitut pulka tarvis. Valid välja arvuti, mis on statsionaarne ja suurima osa ajast töös ning paned pulga sellele järgi. Kui on kodus mõni "mahajäänud" ruuter, siis paned neti jagama ning kaabli tollele ruuterile järgi ning saad netti vastavalt sellele, mida ruuter võimaldab (mitu porti ja ka wifi).
Kõik on lahenduste ja tahtmise küsimus. Pulgal saab ka neti automaatselt ühendama, kui arvuti tööle panna. Elioni 1 mega kiiruse puhul puhverdab HD ikka päris suure mõnuga. Kauem, kui mul siin netipulgaga.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
24.01.2012 21:54:12
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| eldorado, ei ole mitut pulka tarvis.. |
Pigem vist mõeldi mitme pulga puhul tagajärjena suuremat pingi...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.01.2012 22:14:28
|
|
|
LiivaneLord: Saad ju palju lihtsamalt ning tänapäevasemalt.
Ostad TP-Link-i 3,5G/3,75G USB-toega ruuteri, odavaim maksab mingi 25 euri.
USB-pulk külge ja ongi Su nett laiali jagatud kas WiFi või siis 4 LAN-pordi kaudu.
Momendi on vist kõige mõistlikum versioon. Ning viimase aja TP-Linki modemid suudavad juba töötada väga paljude firmade väga paljude USB-modemitega. Minu kõik 3 Huawei modemit on seal kõik edukalt esindatud ja ka kõik nad töötavad, järgi proovitud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
24.01.2012 22:51:36
|
|
|
tahanteada, oeh, kuidas ma sattusin sulle reserveeritud lingile klikkama, aga kui juba tehtud, siis vastan kah ...
Praegu on moes taaskasutus. Kuna mul oli Elion, millel omakorda oli kohustuslik ruuter, siis liitsin selle ja netipulga ning sain taolise tulemuse. See on lahendus juhuks, kui vaja mitme arvuti jaoks netti ning mingi ruuter on juba olemas.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
25.01.2012 01:50:08
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
eldorado, ei ole mitut pulka tarvis. Valid välja arvuti, mis on statsionaarne ja suurima osa ajast töös ning paned pulga sellele järgi. Kui on kodus mõni "mahajäänud" ruuter, siis paned neti jagama ning kaabli tollele ruuterile järgi ning saad netti vastavalt sellele, mida ruuter võimaldab (mitu porti ja ka wifi).
Kõik on lahenduste ja tahtmise küsimus. Pulgal saab ka neti automaatselt ühendama, kui arvuti tööle panna. Elioni 1 mega kiiruse puhul puhverdab HD ikka päris suure mõnuga. Kauem, kui mul siin netipulgaga. |
1mega? ma mõtlesin see pidi ju ära kaduma, või vähemalt saadaval olla alla 6euro eest
mul on tunne, et mobiil interneti puhul ka olemas SYN limit, ise katsetanud pole, aga loogiline et on.
See tähendab, et kui torrent näiteks ühel arvutil võtab 80 SYN ühendused, siis teistel alati hakkab näitama error page cannot be displayed
or youtube vaatamisel ühes arvutis - ping teisel 4x suurem kui tavaliselt, nagu varem mainitud.
magus aga mõte 4G+ emt poolt pakutav ühendus laiali jagada oma naabritega väikes külas =)))) kui ta tõesti piiramatu jne on
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
25.01.2012 02:54:49
|
|
|
Elioni see analoogjaam või mis iganes see on, see võimaldab 1 mega. Tegelt võimaldaks rohkem, kuid vist ei raatsita anda. Kui kuumaksult võetaks see "1" eest ära, siis oleks norm.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.01.2012 08:58:45
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Elioni see analoogjaam või mis iganes see on, see võimaldab 1 mega. Tegelt võimaldaks rohkem, kuid vist ei raatsita anda. Kui kuumaksult võetaks see "1" eest ära, siis oleks norm. |
Läheb teemast välja, tegemist on pisikese asula analoogjaamaga ning aeglasel vasepaaril töötava dsl sõlmega mis ei luba klientidele kiiremat ühendust müüa kui 1Mbit/s. Võta odavam 16.55 1M stardipakett vana kodulahenduse asemele või liitu netipulgaga, keegi ei väidagi, et uuem tehnoloogia kiirem pole, erinevus vaid mahupiirangutes, esimesel see puudub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
27.01.2012 20:37:52
|
|
|
Mint Medium
Järvamaa, Roosna-Alliku, Mast 1km, pulk istub 3G+ kogu aeg.
Täielik karupask ikka. See on parim tulemus. Enamik teste olid 0,3 Mbit/s ja ping 300-400ms, kohati lausa 1 sekund
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
28.01.2012 23:48:40
|
|
|
Kas sa ei leia, et peaksid opekale kurtma? Siit sa sellele küll abi ei saa.
| Dijital kirjutas: |
Mint Medium
Järvamaa, Roosna-Alliku, Mast 1km, pulk istub 3G+ kogu aeg.
Täielik karupask ikka. See on parim tulemus. Enamik teste olid 0,3 Mbit/s ja ping 300-400ms, kohati lausa 1 sekund |
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
29.01.2012 00:35:10
|
|
|
| Dijital, on sul netipulk ühendatud otse arvutile järgi tagapaneeli (ilma juhtmeta)?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
29.01.2012 01:48:28
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Elioni see analoogjaam või mis iganes see on, see võimaldab 1 mega. Tegelt võimaldaks rohkem, kuid vist ei raatsita anda. Kui kuumaksult võetaks see "1" eest ära, siis oleks norm. |
mis asukohaga tegu on, kui saladust pole?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
29.01.2012 01:48:55
|
|
|
Spoiler 
Siiani ei kurda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
29.01.2012 03:44:28
|
|
|
Spoiler 
Proovisin siis pärnust 12km väljas ka just ära ning pole küll midagi ette heita.
/Ja 2 arvutit mõlemal wifikaart sees + mint = Downloading torrent`s with mint. GG
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
29.01.2012 14:28:17
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
Spoiler 
Proovisin siis pärnust 12km väljas ka just ära ning pole küll midagi ette heita.
/Ja 2 arvutit mõlemal wifikaart sees + mint = Downloading torrent`s with mint. GG  |
Kiirustele jah ei heidaks midagi ette, aga pingile üle 50 heidaks küll. Kui torrent samal ajal sees, siis muidugi norm.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
29.01.2012 20:08:48
|
|
|
Tuli üks probleem ette, ilmselt pole tegemist Elisa poolse kalaga. Ühendan netipulga ühe arvutiga, ühendan ära, siis iseenesest kohe ka katkestab ühenduse. Teise arvutiga ja sama pulgaga probleemi pole.
Milles võib asi olla?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
29.01.2012 21:33:46
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
Tuli üks probleem ette, ilmselt pole tegemist Elisa poolse kalaga. Ühendan netipulga ühe arvutiga, ühendan ära, siis iseenesest kohe ka katkestab ühenduse. Teise arvutiga ja sama pulgaga probleemi pole.
Milles võib asi olla?  |
Proovi tarkvara uuesti installeerida, kui see eksisteerib.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
30.01.2012 11:54:34
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| Mäger kirjutas: |
Tuli üks probleem ette, ilmselt pole tegemist Elisa poolse kalaga. Ühendan netipulga ühe arvutiga, ühendan ära, siis iseenesest kohe ka katkestab ühenduse. Teise arvutiga ja sama pulgaga probleemi pole.
Milles võib asi olla?  |
Proovi tarkvara uuesti installeerida, kui see eksisteerib. |
kui peaks vodafone vidin olema, siis sellele on soft vodafone kodulehel tunduvalt uuem kui see, mis pulga peal. ma endal ühe pulgaga maadlesin. soft pulgal oli 9 ver..kodukal 10 ver ja parandas ka selle, et pulk x moment loopis ühenduse maha.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
31.01.2012 15:47:31
|
|
|
See pole enam normaalne!!!se mingi päeva limiit w ? suht igapäev sama seis,õhtuti 2-2.6 mis strong paketi kohta pole kohe üldse hea.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
31.01.2012 16:48:07
|
|
|
masterGTX - kas sul see Mint on kahe arvuti vahele endiselt jagatud ja kas tirid torrenteid? Kui vastus on jah ja jah siis polegi midagi imestada. Piirang pandi peale ja kogu moos. Nüüd ootad, kuni uus limiit avaneb.
| masterGTX kirjutas: |
mul selline totakas küsimus,et mul on 2 arvutit kodus(üks esimesel korrusel ja teine teisel korrusel)aga 1 netipulk(mint).ja kuidas ma saaks seda jagada teise arvutisse võimalikult lihtsalt ja odavalt . mõlemad on lauaarvutid! |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
31.01.2012 17:13:11
|
|
|
ei nett ei ole jagatud ja torrenteid kasutan väga harva ja se kiiruse probleem viimased kuuaega kestnud ja ainult päeval .õhtul alates kella 21:00-ist kuni kella 12:00 või 13:00 on nett päris normaalne !vb siis lihtsalt palju kasutajaid siin kandis ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
31.01.2012 17:21:22
|
|
|
| masterGTX, kui see on igapäevane nähtus, siis kirjuta sellest Elisale.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.01.2012 17:22:12
|
|
|
Peale kella 13 tulevad jõnglased koju ja lükatakse torrentid/juutuubid jne käima
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
31.01.2012 19:59:52
|
|
|
| Oot, miks ei tohi pulka kahe arvuti vahel kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
31.01.2012 20:32:50
|
|
|
| Ja kas limiidi kohta ei peaks mitte sõnum või mingi teavitus tulema?Seekuu mul kogu kasutus 14gb ja sellise kasutusega ei tohiks nad küll mingit limiiti rakendada kuna 50gb mahu limiit !?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
31.01.2012 21:10:49
|
|
|
markedmen, tohib küll.
masterGTX, peaks küll. Praktikat ei tea, sest pole suutnud limiiti ületada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.02.2012 00:54:41
|
|
|
hehee.
Tundub, et piirang pandi peale Peab mõnipäev linnas ära käima ja extra strongi võtma ikka.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.02.2012 01:10:23
|
|
|
miq1988, siin ka krt viimasel ajal kole uimaseks on Mint tõmmanud. Keegi jobu AHV kas sikutab või viga Elisa-poolne.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
01.02.2012 01:17:37
|
|
|
Murastes (peaks olema ilmandu mast)
download on nagu elisa mint lightil lubab enamvähem, aga upload on ikka inetu. huvitav, millal nad light paketile uploadi juurde annavad..2mbit/s download on niisama täitsa normaalne kasutamiseks, aga teinekord on 100mb pildialbumit uppida..siis tuleb küll nutt peale.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siiliott
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2007
|
01.02.2012 12:59:22
|
|
|
| Kui keegi plaanib strong paketilt extra strongile minna, siis soovitan enne eraldi nädalaks proovida uut pulka. Minu puhul ei saanud ma eriliselt paremat tulemust mistõttu jätsin vana pulga (Huawei E1752) ja vahetasin ainult iseteeninduses paketi. Paketivahetus strongilt extra strongile iseteeninduses 0eur. Kiirus kasvas megabitti võrra 6Mbps peale. Proovitud uus pulk üle 7Mbps eriti ei andnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.02.2012 14:44:20
|
|
|
Sai siis ümber vahetatud. Sellist uploadi polegi näinud veel Peab öösel downloadi ka proovima.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
02.02.2012 01:01:16
|
|
|
Normaalne.. Viimased 2 päeva selline olnud
TP Link ruuteri järgi 3G levi @ 80%
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
02.02.2012 01:07:42
|
|
|
| helar66 kirjutas: |
Normaalne.. Viimased 2 päeva selline olnud
TP Link ruuteri järgi 3G levi @ 80% |
Kui nett piiratud pole, siis on asi juba Elisas.
Pöördu nende poole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jiaix
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2007
|
02.02.2012 01:11:12
|
|
|
Elisa hakkas hiilimisi kohaldatud 50 GB/kuu mahupiirangut jõustama.
Istun kah hetkel 200 kbit/s peal ja uurin tarbijakaitseseadust, sest omast arust (kunagi ammu ilusa reklaami mõjul) kirjutasin alla lepingule, kus mahupiirangut ei olnud sõnastatud
Päris põnev on
Meanwhile http://andorjakab.blog.hu/2012/01/29/cybercrime_in_realityspace
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
02.02.2012 10:02:04
|
|
|
siis on mullegi peale pandud se piirang kuna 3 päeva juba nett 200kbit olnud,omast arust pole nagu väga hullu ka pand selle netiga et peaks piirama või midagi,14 gb oli eelmise kuu kasutus kokku mida ei tohiks meeletult palju olla ju,igaljuhul plaanin emt mobiilse ära proovida,kes teab ehk on parem
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.02.2012 11:34:15
|
|
|
Elisal ongi ju nüüd muudatus, ei jookse enam mitte "Kalendrikuu 01-31" vaid jookseb "Jooksev kuu mingist kuupäevast järgmise kuu sama kuupäevani".
See tähendab sisuliselt seda, et kuu keskmine tuleb kusagil 20-30GB ja sellega võib "punase kaardi, koos kiirusepiiramisega" saada. Üks kuu teed vahemikus 30GB, sellele jooksvalt veel 20GB otsa ja ongi "50GB punane kaart".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
02.02.2012 11:52:45
|
|
|
| lkits kirjutas: |
Oot, see tähendab, et 30 päeva summeeritud andmesidemaht ei tohi ületada seda 50GB piiri?
Tähendab, et kui 30 jaanuar tõmban 50 GB, siis 1 veebruar ei saagi rohkem kasutada, vaid olen piiratud? Vägev... |
kahjuks jah. elisa iseteeninduses on olemas vidin, mis näitab palju on tarbimist jooksvalt
Spoiler 
Ehk me oleme jõudnud ajastusse, kus elisa näeb mobiilsel internetil tavaneti kadumist regioonis, kus on muu kallim pidada/pole saadaval ja sellega suruvad sind vaikselt strong paketile, kui tahad piiramatult ja normaalselt tirida/kasutada.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
02.02.2012 12:26:06
|
|
|
oot kas seoses nende piiramistega, on torrent taas vaba vä?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
02.02.2012 14:02:05
|
|
|
Torrent töötab.
Täiesti haige piirang.. Nad oleks siis vähemalt võinud teavitada klienti sellest idiootsusest.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|