Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA neo märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 22:58:11 vasta tsitaadiga

kaamera on ainuke vahe jah
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 28.11.2011 10:40:09 vasta tsitaadiga

teema siis selline et telefonis kaovad lampi kontaktid ära, peale restarti on tagasi. xperia neo, viimane soft ja ei ole mingit moditud rommi etc. Ei ole leidnud ka mingeid seoseid teiste appidega vms. any ideas ?
_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 20:26:35 vasta tsitaadiga

Keegi enda neo V selle doomlordi easy rooting kit'iga juba ära kah rootinud? Kirjutavad, et toimib, küsin siit kah igaks juhuks üle icon_razz1.gif

edit:

Ise küsin/vastan/söön ploome, toimib nagu reklaamitud jms.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 09.12.2011 15:52:15 vasta tsitaadiga

qrime kirjutas:
qrime kirjutas:
Kui ekraan oli lukus ja sai kõne vastu võetud, siis peale lõpeta kõne vajutamist oli varem koheselt ekraan lukus, nüüd miskipärast ei toimi.

On sellele mingi lahendus ka või mitte, tüütab ära juba lisaks veel on/off nupu vajutamine.
Kas Arc´il ja Neo´l ka sama probleemi täheldatud või ainult Ray´l see?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 16:38:40 vasta tsitaadiga

ei tea kirjeldatud probleemist midagi, või ei oska olukorda näha.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 23.12.2011 21:52:33 vasta tsitaadiga

Andmeside jälle ei tööta, vajutan sisse, aga ülesse ei tule ühtegi märki, et võrku ühendatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2011 14:24:23 vasta tsitaadiga

Mul tuttaval miski kamm, NEO V -d ei suuda AppMarket ära siduda.
Kas kellelgi veel probleemi sellega, telefonist on seal marketis kakerdamine vähe tülikas icon_confused.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 17:52:26 vasta tsitaadiga

mis on parim browser?ise kasutan operat,aga ehk on midagi paremat,kiiremat?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 19:28:25 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
mis on parim browser?ise kasutan operat,aga ehk on midagi paremat,kiiremat?

Ise siiani enda tühise brausimisega kaasasolevaga hakkama saanud, aga jah, populaarsemad opera, boat, dolphin (kuigi sellel oli vist mingi privacy värk või see juba lahenenud ja mineviku teema? mõni targem äkki teab). Katsetamise värk.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 19:45:41 vasta tsitaadiga

operaga mul Neo V peal pidev porr, jookseb kokku jms.
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 19:48:59 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
operaga mul Neo V peal pidev porr, jookseb kokku jms.

Kumb? Kas Mobile või Mini? Et teaks vältida, kui viitsib ise lõpuks proovima hakata jms icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 19:58:35 vasta tsitaadiga

Mini oli vist icon_smile.gif
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 23:47:10 vasta tsitaadiga

Boat Browser töötab vägagi hästi. Ainuke kala (häda), on see, et backi nupuga ei saa alati täpselt sama koha peale tagasi, vaid läheb lehe päisesse. Osadel saitidel läheb õigele kohale, aga paljudel mitte. Samas oli see viga ka stock browseriga. Kas kellelgi on veel selline probleem?

Sony teatas, et neol ja ka teistel xperia 2011 mudelitel on Glonass tugi. http://developer.sonyericsson.com/wp/2012/01/19/glonass-support-in-our-latest-xperia-phones/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 11:25:57 vasta tsitaadiga

sisseehitatud browser in ikka parem mõnes kohas,kasutan seda ka aegajalt.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.01.2012 16:50:41 vasta tsitaadiga

Endal Firefox kasutusel, rahul sellega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b88
HV kasutaja
b88

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 00:24:32 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Endal Firefox kasutusel, rahul sellega.

Mulle meeldib ka FF rohkem, kui Opera ja algne Brauser.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.01.2012 01:43:43 vasta tsitaadiga

Põhiline boonus on Adblock Plus Firefoxiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiilacas
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 23:19:56 vasta tsitaadiga

krt need uuemad FW on saadanast. peale viimast uuendust läks aku eluiga ikka pööraselt nutuseks. niisiis tagasi .42 FW ja 283 kernel ja kolmetunnise kasutuse järel 83% akust alles.

edit. ahjaa SK17i lendas üle parda. xperia s ootuses võtsin natukeseks neo ligi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 31.01.2012 14:03:31 vasta tsitaadiga

kui osta teist värvi korpus, siis HDMI ja USB klapid jäävad ikka samad mis stockis, või on keegi mingi hea lahenduse leidnud kuidas neid vahetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.01.2012 19:16:05 vasta tsitaadiga

sten7 kirjutas:
kui osta teist värvi korpus, siis HDMI ja USB klapid jäävad ikka samad mis stockis, või on keegi mingi hea lahenduse leidnud kuidas neid vahetada?
Tagakaane küljes pole need kaasas?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 19:53:25 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt silmas peetud selle otsa käivaid korpusi. Kui mitte, siis ei saa mina kah asjast aru icon_razz1.gif.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 20:49:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada neole autohoidikut, mida saaks aknale kinnitada ja mis ei varjaks kaamerat ära. Soov oleks katsetada Digitunni saates soovitatud app'e, mis aitavad liiklust analüüsida ja vajavad selleks kaamera abi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.02.2012 12:50:03 vasta tsitaadiga

Need silikoonjunnidega klapid ei ole ju normaalselt eemaldatavad sealt, ainult purustamise teel. Kui vaatad uut korpust Neo'le, siis vaata ikka selline, kus need klapid tagakaane küljes juba on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 01.02.2012 14:37:48 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Need silikoonjunnidega klapid ei ole ju normaalselt eemaldatavad sealt, ainult purustamise teel. Kui vaatad uut korpust Neo'le, siis vaata ikka selline, kus need klapid tagakaane küljes juba on.



oskad äkki soovitada kuskohast selliseid saada võib? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.02.2012 20:26:20 vasta tsitaadiga

Ebay's mingid eksemplarid jäid silma, kuid üldiselt tundub, et üsna vähe tehakse sellele mudelile korpuseid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 02.02.2012 10:11:46 vasta tsitaadiga

Kahjuks nii ta kipub olema. Sai ostetud punase korpusega, lihtsalt sellepärast, et Tele2-s oli 2 viimast alles ja mõlemad punase korpusega. Nüüd tahakski valge vastu välja vahetada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 02.02.2012 19:08:23 vasta tsitaadiga

Telefon pakub süsteemi uuendust 62 lõpuga ,kas miskit muutub ka sellega ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 19:18:25 vasta tsitaadiga

Rootimine pole enam nii lihtne kui eelnevatega.

Googeldamine ei tundu otsest changelog'i andvat, räägitakse aku pidavusest ja iseeneslikest restartidest, mida see 62 peaks parandama. Kui neid probleeme pole, siis pole erilist mõtet uuendada, eriti kui kasutad asju, mis root'i tahavad ühel või teisel põhjusel.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 20:38:22 vasta tsitaadiga

Peale seda, kui Elisa võrk 03.02 maas oli, on telefon kalama hakanud. Kui Elisa levi kadus, siis pendeldas telefon status baril levitugevuse ja kolmnurkse veateate vahel. Viskas kopa ette ja panin lennukirežiimi peale. Aga pärast seda ei tule telefon enam lennukirežiimist välja, ütleb ''võrk pole saadaval''. Automaatselt otsides pakub vaid hädaabikõnet. Käsitsi Elisa valides ütleb ''teie SIM-kaart ei luba selle võrguga ühenduse loomist''. Ainuke asi, mis aitab on restart, siis kõik korras. Kas kellelgi on mõni idee, mida teha? Factory Reseti ei tahaks veel teha, äkki saab kuidagi teistmoodi. Üks mõte oli panna peale .62 FW peale, aga ei tea, kas see aitab. Olen kuulnud .62 kohta piiavalt halba, et mitte seda uisapäisa teha. Kas kellelgi on peale .62 peale laskmist midagi halvemaks läinud?

edit: nii palju olen targemaks saanud, et SIM-kaart on lukusatud, aga sinna, kus lukustuse eemaldamiseks pini saab sisestada, sinna ligi ei pääse. Ainult restarti tehes pääseb sinna ligi. Väga nõme viga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volli63
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2012




sõnum 12.02.2012 18:16:03 vasta tsitaadiga

sten7,
Tere!
Lugesin siin foorumist, et plaanid ka oma neole uut korpust osta- mul sama plaan. Vaatasin järgi, ebays on praegu olemas 24 dollarit ja free shipping. Äkki koopereeruks? Ma pole varem tellinud, kuid arvan, et see pole keeruline ja selle summa pealt ei tohiks tulla ei tolli - ega ka käibemaksu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2012 16:31:44 vasta tsitaadiga

tere
mul mure et ei suuda leida kohta kust valjenev helin sisse lülitada. icon_redface.gif
oskab ehk keegi juhendada.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiilacas
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2012 20:25:24 vasta tsitaadiga

xperia ics beta väljas. tsitaat xda-st
Working:
- Everything so far
Known bugs:
- Face Unlock option isn't available in Settings => Security => Lockscreen
- Camera Flash Working now thanks to zackie012
- Camera recording still buggy

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1514532
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 13:17:03 vasta tsitaadiga

l6puks leidsin oma valgele neo V'le korraliku bumperi, mis ei tee telefoni koledaks, kogu maksumus tuli tsipa yle 4 euri koos kilega.

ei tahtnud kriimustada korpust, kuna suht koht l2ikiv ja ilus oli icon_smile.gif bumper odavam kui korpuse vahetus.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 16:24:37 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
l6puks leidsin oma valgele neo V'le korraliku bumperi, mis ei tee telefoni koledaks, kogu maksumus tuli tsipa yle 4 euri koos kilega.

ei tahtnud kriimustada korpust, kuna suht koht l2ikiv ja ilus oli icon_smile.gif bumper odavam kui korpuse vahetus.

äkki täpsustad milline
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 18:21:27 vasta tsitaadiga

pmts plastikust valge tagakest (v2ikeste aukudega) mis katab ka kyljed (nupud j22vad vabaks)

Selline :

Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2012 19:32:11 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
pmts plastikust valge tagakest (v2ikeste aukudega) mis katab ka kyljed (nupud j22vad vabaks)

Selline :

shocking.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiilacas
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 20:42:55 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
AllanK20 kirjutas:
pmts plastikust valge tagakest (v2ikeste aukudega) mis katab ka kyljed (nupud j22vad vabaks)

Selline :

shocking.gif


norm kest. endale võtsin samasuguse musta. püsib kuidagi paremini käes kui need silikoonid
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 07:30:15 vasta tsitaadiga

ja korpuse ymber pysib ka paremini, sest xperia neo ei ole v2ga tasapinnaline, seega silikoonist ja kummist lahendused kipuvad maha tulema ja v2lja venima.
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 12:06:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kas eestis halli korpusega neod liigub. Iseenesest tahaks valget neo v aga kuna see on kehvem ja müüakse sama hinnaga siis nagu ei taha seda väga osta. Või oskab keegi öelda, mis peale kaamera ja väiksema mälukaardi neil veel vahet on ja kui palju see kaamera reaalselt kehvem on? Tegelikult ju megapixlid ei tee veel pilti loeb sensor ja tarkvara.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 13:29:54 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Kas keegi teab kas eestis halli korpusega neod liigub. Iseenesest tahaks valget neo v aga kuna see on kehvem ja müüakse sama hinnaga siis nagu ei taha seda väga osta. Või oskab keegi öelda, mis peale kaamera ja väiksema mälukaardi neil veel vahet on ja kui palju see kaamera reaalselt kehvem on? Tegelikult ju megapixlid ei tee veel pilti loeb sensor ja tarkvara.

Kaamera, ostes kaasa pandud mälukaardi suurus ja valge värvi võimalus ongi ainuke vahe, kõik muu on sama.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2012 19:06:58 vasta tsitaadiga

Kas probleem on vaid minus või ongi mikrofoni lindistamise heli väga vaikne, kui ei kasuta SE enda rakendusi (kaamera, kõne jne)?
Näiteks https://market.android.com/details?id=com.tokasiki.android.voicerecorder
Antud programmiga lindistades heli on seda kosta vaid siis, kui suu on otse mikrofoni kõrval, muul juhul on vaikus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 19:33:30 vasta tsitaadiga

https://market.android.com/details?id=name.markus.droesser.tapeatalk&hl=en

See toimis normaalselt viimane kord kui proovisin. Ses mõttes, et salvestas ruumi ambienti ja inimeste mulisemist kuuldavalt.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2012 19:58:54 vasta tsitaadiga

Pigem on küsimus et just kas too spetsiifiline rakendus toimib. Küsin kuna on lihtsalt kergelt paigaldatav võrreldes ühe rakendusega, kus mul samalaadne probleem on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 28.02.2012 16:22:38 vasta tsitaadiga

volli63 kirjutas:
sten7,
Tere!
Lugesin siin foorumist, et plaanid ka oma neole uut korpust osta- mul sama plaan. Vaatasin järgi, ebays on praegu olemas 24 dollarit ja free shipping. Äkki koopereeruks? Ma pole varem tellinud, kuid arvan, et see pole keeruline ja selle summa pealt ei tohiks tulla ei tolli - ega ka käibemaksu.



Ma pole ka varem tellinud kui aus olla. Aga mõtlesin, et uurin veits veel. äkki on Eestist ka kuskilt saada icon_smile.gif kui Eestist ei leia siis võib küll koos tellida icon_wink.gif

Allan...kustkohast ostsid selle bumperi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 16:48:52 vasta tsitaadiga

Hiina, Shenzhen
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 29.02.2012 20:40:26 vasta tsitaadiga

Tervist!

Sai ka NEO soetatud kuid nüüd kaks probleemi:
1. Kaasas oli mingi kaitsekile vist.. Esimesene eemaldad kile ära ja teiseks kleebid selle telefoni ekraanile. Ütleme nii, et tegutsesin rahulikult kuid ei õnnestunud... Kui ekraan on hele siis pole näha aga muidu on väikesed ringid ekraanil ja tavalise monitori lapiga ära ei tule
2. Ei suuda seda ära ühendada Pocket PCga. Ideeliselt peaks pihukas (HP ipaq) läbi telefoni netis käima. Bluetooth seadme leiavad mõlemad üles ning saab ka koodid ära panna kuid siis... Ericsson näitab seotud kuid mitte ühendatud ja Ipaq näitab the request service is not running on this device.

Vastuseid oodates...

V

_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiilacas
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2012 21:11:40 vasta tsitaadiga

mina tegin enne kile paigaldamist ekraani ja kile märjaks ja siis mingi kaardiga surusin liigse vee välja. eks peab mudugi jälgima, et väga ära ei uputa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 20:48:09 vasta tsitaadiga

Nii sai omale Neo v valget värvi soetatud, peab tõdema, et esmamulje on positiivne. Täpselt õige suurus. Telefon ei uima kusagil. Puutetundlikus on hea. Valge värvil pole näpujälgi näha. Akut peab veel katsetama. Suur see aku teistel on? Mul on 1460 mAh.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 23:53:39 vasta tsitaadiga

akuga on nii et ma üldiselt laen iga päev,korra proovi mõttes lülitasin andmeside välja ja kasutasin ainult helistamiseks,pidas 4 päeva,aga noh ta pole mul ainult helistamiseks icon_smile.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2012 11:56:41 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
akuga on nii et ma üldiselt laen iga päev,korra proovi mõttes lülitasin andmeside välja ja kasutasin ainult helistamiseks,pidas 4 päeva,aga noh ta pole mul ainult helistamiseks icon_smile.gif


Kui andmeside ja wifi koguaeg sees pole ja võrguks GSM, siis mõningad sõnumid ja 1 tund kõnesid siis kestab aku mul vabalt 5 päeva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA neo mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.