|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
24.11.2011 22:58:11
|
|
|
| kaamera on ainuke vahe jah
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
28.11.2011 10:40:09
|
|
|
teema siis selline et telefonis kaovad lampi kontaktid ära, peale restarti on tagasi. xperia neo, viimane soft ja ei ole mingit moditud rommi etc. Ei ole leidnud ka mingeid seoseid teiste appidega vms. any ideas ?
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
04.12.2011 20:26:35
|
|
|
Keegi enda neo V selle doomlordi easy rooting kit'iga juba ära kah rootinud? Kirjutavad, et toimib, küsin siit kah igaks juhuks üle
edit:
Ise küsin/vastan/söön ploome, toimib nagu reklaamitud jms.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
09.12.2011 15:52:15
|
|
|
| qrime kirjutas: |
| qrime kirjutas: |
| Kui ekraan oli lukus ja sai kõne vastu võetud, siis peale lõpeta kõne vajutamist oli varem koheselt ekraan lukus, nüüd miskipärast ei toimi. |
On sellele mingi lahendus ka või mitte, tüütab ära juba lisaks veel on/off nupu vajutamine.
Kas Arc´il ja Neo´l ka sama probleemi täheldatud või ainult Ray´l see? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.12.2011 16:38:40
|
|
|
| ei tea kirjeldatud probleemist midagi, või ei oska olukorda näha.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainpoiss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2009
|
23.12.2011 21:52:33
|
|
|
| Andmeside jälle ei tööta, vajutan sisse, aga ülesse ei tule ühtegi märki, et võrku ühendatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.12.2011 14:24:23
|
|
|
Mul tuttaval miski kamm, NEO V -d ei suuda AppMarket ära siduda.
Kas kellelgi veel probleemi sellega, telefonist on seal marketis kakerdamine vähe tülikas
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
23.01.2012 17:52:26
|
|
|
mis on parim browser?ise kasutan operat,aga ehk on midagi paremat,kiiremat?
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
23.01.2012 19:28:25
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| mis on parim browser?ise kasutan operat,aga ehk on midagi paremat,kiiremat? |
Ise siiani enda tühise brausimisega kaasasolevaga hakkama saanud, aga jah, populaarsemad opera, boat, dolphin (kuigi sellel oli vist mingi privacy värk või see juba lahenenud ja mineviku teema? mõni targem äkki teab). Katsetamise värk.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
23.01.2012 19:45:41
|
|
|
operaga mul Neo V peal pidev porr, jookseb kokku jms.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
23.01.2012 19:48:59
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| operaga mul Neo V peal pidev porr, jookseb kokku jms. |
Kumb? Kas Mobile või Mini? Et teaks vältida, kui viitsib ise lõpuks proovima hakata jms
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
23.01.2012 19:58:35
|
|
|
Mini oli vist
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
23.01.2012 23:47:10
|
|
|
Boat Browser töötab vägagi hästi. Ainuke kala (häda), on see, et backi nupuga ei saa alati täpselt sama koha peale tagasi, vaid läheb lehe päisesse. Osadel saitidel läheb õigele kohale, aga paljudel mitte. Samas oli see viga ka stock browseriga. Kas kellelgi on veel selline probleem?
Sony teatas, et neol ja ka teistel xperia 2011 mudelitel on Glonass tugi. http://developer.sonyericsson.com/wp/2012/01/19/glonass-support-in-our-latest-xperia-phones/
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
24.01.2012 11:25:57
|
|
|
sisseehitatud browser in ikka parem mõnes kohas,kasutan seda ka aegajalt.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.01.2012 16:50:41
|
|
|
| Endal Firefox kasutusel, rahul sellega.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
b88
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
25.01.2012 00:24:32
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Endal Firefox kasutusel, rahul sellega. |
Mulle meeldib ka FF rohkem, kui Opera ja algne Brauser.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.01.2012 01:43:43
|
|
|
Põhiline boonus on Adblock Plus Firefoxiga
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiilacas
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2007
|
27.01.2012 23:19:56
|
|
|
krt need uuemad FW on saadanast. peale viimast uuendust läks aku eluiga ikka pööraselt nutuseks. niisiis tagasi .42 FW ja 283 kernel ja kolmetunnise kasutuse järel 83% akust alles.
edit. ahjaa SK17i lendas üle parda. xperia s ootuses võtsin natukeseks neo ligi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
31.01.2012 14:03:31
|
|
|
| kui osta teist värvi korpus, siis HDMI ja USB klapid jäävad ikka samad mis stockis, või on keegi mingi hea lahenduse leidnud kuidas neid vahetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.01.2012 19:16:05
|
|
|
| sten7 kirjutas: |
| kui osta teist värvi korpus, siis HDMI ja USB klapid jäävad ikka samad mis stockis, või on keegi mingi hea lahenduse leidnud kuidas neid vahetada? |
Tagakaane küljes pole need kaasas?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
31.01.2012 19:53:25
|
|
|
Tõenäoliselt silmas peetud selle otsa käivaid korpusi. Kui mitte, siis ei saa mina kah asjast aru .
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
31.01.2012 20:49:30
|
|
|
| Kas keegi oskab soovitada neole autohoidikut, mida saaks aknale kinnitada ja mis ei varjaks kaamerat ära. Soov oleks katsetada Digitunni saates soovitatud app'e, mis aitavad liiklust analüüsida ja vajavad selleks kaamera abi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.02.2012 12:50:03
|
|
|
| Need silikoonjunnidega klapid ei ole ju normaalselt eemaldatavad sealt, ainult purustamise teel. Kui vaatad uut korpust Neo'le, siis vaata ikka selline, kus need klapid tagakaane küljes juba on.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
01.02.2012 14:37:48
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Need silikoonjunnidega klapid ei ole ju normaalselt eemaldatavad sealt, ainult purustamise teel. Kui vaatad uut korpust Neo'le, siis vaata ikka selline, kus need klapid tagakaane küljes juba on. |
oskad äkki soovitada kuskohast selliseid saada võib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.02.2012 20:26:20
|
|
|
| Ebay's mingid eksemplarid jäid silma, kuid üldiselt tundub, et üsna vähe tehakse sellele mudelile korpuseid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
02.02.2012 10:11:46
|
|
|
Kahjuks nii ta kipub olema. Sai ostetud punase korpusega, lihtsalt sellepärast, et Tele2-s oli 2 viimast alles ja mõlemad punase korpusega. Nüüd tahakski valge vastu välja vahetada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
02.02.2012 19:08:23
|
|
|
| Telefon pakub süsteemi uuendust 62 lõpuga ,kas miskit muutub ka sellega ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
02.02.2012 19:18:25
|
|
|
Rootimine pole enam nii lihtne kui eelnevatega.
Googeldamine ei tundu otsest changelog'i andvat, räägitakse aku pidavusest ja iseeneslikest restartidest, mida see 62 peaks parandama. Kui neid probleeme pole, siis pole erilist mõtet uuendada, eriti kui kasutad asju, mis root'i tahavad ühel või teisel põhjusel.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
06.02.2012 20:38:22
|
|
|
Peale seda, kui Elisa võrk 03.02 maas oli, on telefon kalama hakanud. Kui Elisa levi kadus, siis pendeldas telefon status baril levitugevuse ja kolmnurkse veateate vahel. Viskas kopa ette ja panin lennukirežiimi peale. Aga pärast seda ei tule telefon enam lennukirežiimist välja, ütleb ''võrk pole saadaval''. Automaatselt otsides pakub vaid hädaabikõnet. Käsitsi Elisa valides ütleb ''teie SIM-kaart ei luba selle võrguga ühenduse loomist''. Ainuke asi, mis aitab on restart, siis kõik korras. Kas kellelgi on mõni idee, mida teha? Factory Reseti ei tahaks veel teha, äkki saab kuidagi teistmoodi. Üks mõte oli panna peale .62 FW peale, aga ei tea, kas see aitab. Olen kuulnud .62 kohta piiavalt halba, et mitte seda uisapäisa teha. Kas kellelgi on peale .62 peale laskmist midagi halvemaks läinud?
edit: nii palju olen targemaks saanud, et SIM-kaart on lukusatud, aga sinna, kus lukustuse eemaldamiseks pini saab sisestada, sinna ligi ei pääse. Ainult restarti tehes pääseb sinna ligi. Väga nõme viga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volli63
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2012
|
12.02.2012 18:16:03
|
|
|
sten7,
Tere!
Lugesin siin foorumist, et plaanid ka oma neole uut korpust osta- mul sama plaan. Vaatasin järgi, ebays on praegu olemas 24 dollarit ja free shipping. Äkki koopereeruks? Ma pole varem tellinud, kuid arvan, et see pole keeruline ja selle summa pealt ei tohiks tulla ei tolli - ega ka käibemaksu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mart57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
24.02.2012 16:31:44
|
|
|
tere
mul mure et ei suuda leida kohta kust valjenev helin sisse lülitada.
oskab ehk keegi juhendada.
_________________ mart57 |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiilacas
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
25.02.2012 13:17:03
|
|
|
l6puks leidsin oma valgele neo V'le korraliku bumperi, mis ei tee telefoni koledaks, kogu maksumus tuli tsipa yle 4 euri koos kilega.
ei tahtnud kriimustada korpust, kuna suht koht l2ikiv ja ilus oli bumper odavam kui korpuse vahetus.
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.02.2012 16:24:37
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
l6puks leidsin oma valgele neo V'le korraliku bumperi, mis ei tee telefoni koledaks, kogu maksumus tuli tsipa yle 4 euri koos kilega.
ei tahtnud kriimustada korpust, kuna suht koht l2ikiv ja ilus oli bumper odavam kui korpuse vahetus. |
äkki täpsustad milline
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
25.02.2012 18:21:27
|
|
|
pmts plastikust valge tagakest (v2ikeste aukudega) mis katab ka kyljed (nupud j22vad vabaks)
Selline :
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.02.2012 19:32:11
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
pmts plastikust valge tagakest (v2ikeste aukudega) mis katab ka kyljed (nupud j22vad vabaks)
Selline :
 |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiilacas
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2007
|
25.02.2012 20:42:55
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| AllanK20 kirjutas: |
pmts plastikust valge tagakest (v2ikeste aukudega) mis katab ka kyljed (nupud j22vad vabaks)
Selline :
 |
 |
norm kest. endale võtsin samasuguse musta. püsib kuidagi paremini käes kui need silikoonid
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
26.02.2012 07:30:15
|
|
|
ja korpuse ymber pysib ka paremini, sest xperia neo ei ole v2ga tasapinnaline, seega silikoonist ja kummist lahendused kipuvad maha tulema ja v2lja venima.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
26.02.2012 12:06:48
|
|
|
| Kas keegi teab kas eestis halli korpusega neod liigub. Iseenesest tahaks valget neo v aga kuna see on kehvem ja müüakse sama hinnaga siis nagu ei taha seda väga osta. Või oskab keegi öelda, mis peale kaamera ja väiksema mälukaardi neil veel vahet on ja kui palju see kaamera reaalselt kehvem on? Tegelikult ju megapixlid ei tee veel pilti loeb sensor ja tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
26.02.2012 13:29:54
|
|
|
| karuke kirjutas: |
| Kas keegi teab kas eestis halli korpusega neod liigub. Iseenesest tahaks valget neo v aga kuna see on kehvem ja müüakse sama hinnaga siis nagu ei taha seda väga osta. Või oskab keegi öelda, mis peale kaamera ja väiksema mälukaardi neil veel vahet on ja kui palju see kaamera reaalselt kehvem on? Tegelikult ju megapixlid ei tee veel pilti loeb sensor ja tarkvara. |
Kaamera, ostes kaasa pandud mälukaardi suurus ja valge värvi võimalus ongi ainuke vahe, kõik muu on sama.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.02.2012 19:58:54
|
|
|
| Pigem on küsimus et just kas too spetsiifiline rakendus toimib. Küsin kuna on lihtsalt kergelt paigaldatav võrreldes ühe rakendusega, kus mul samalaadne probleem on.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
28.02.2012 16:22:38
|
|
|
| volli63 kirjutas: |
sten7,
Tere!
Lugesin siin foorumist, et plaanid ka oma neole uut korpust osta- mul sama plaan. Vaatasin järgi, ebays on praegu olemas 24 dollarit ja free shipping. Äkki koopereeruks? Ma pole varem tellinud, kuid arvan, et see pole keeruline ja selle summa pealt ei tohiks tulla ei tolli - ega ka käibemaksu. |
Ma pole ka varem tellinud kui aus olla. Aga mõtlesin, et uurin veits veel. äkki on Eestist ka kuskilt saada kui Eestist ei leia siis võib küll koos tellida
Allan...kustkohast ostsid selle bumperi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
28.02.2012 16:48:52
|
|
|
Hiina, Shenzhen
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
29.02.2012 20:40:26
|
|
|
Tervist!
Sai ka NEO soetatud kuid nüüd kaks probleemi:
1. Kaasas oli mingi kaitsekile vist.. Esimesene eemaldad kile ära ja teiseks kleebid selle telefoni ekraanile. Ütleme nii, et tegutsesin rahulikult kuid ei õnnestunud... Kui ekraan on hele siis pole näha aga muidu on väikesed ringid ekraanil ja tavalise monitori lapiga ära ei tule
2. Ei suuda seda ära ühendada Pocket PCga. Ideeliselt peaks pihukas (HP ipaq) läbi telefoni netis käima. Bluetooth seadme leiavad mõlemad üles ning saab ka koodid ära panna kuid siis... Ericsson näitab seotud kuid mitte ühendatud ja Ipaq näitab the request service is not running on this device.
Vastuseid oodates...
V
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiilacas
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2007
|
02.03.2012 21:11:40
|
|
|
mina tegin enne kile paigaldamist ekraani ja kile märjaks ja siis mingi kaardiga surusin liigse vee välja. eks peab mudugi jälgima, et väga ära ei uputa
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
06.03.2012 20:48:09
|
|
|
| Nii sai omale Neo v valget värvi soetatud, peab tõdema, et esmamulje on positiivne. Täpselt õige suurus. Telefon ei uima kusagil. Puutetundlikus on hea. Valge värvil pole näpujälgi näha. Akut peab veel katsetama. Suur see aku teistel on? Mul on 1460 mAh.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
06.03.2012 23:53:39
|
|
|
akuga on nii et ma üldiselt laen iga päev,korra proovi mõttes lülitasin andmeside välja ja kasutasin ainult helistamiseks,pidas 4 päeva,aga noh ta pole mul ainult helistamiseks
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
08.03.2012 11:56:41
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
akuga on nii et ma üldiselt laen iga päev,korra proovi mõttes lülitasin andmeside välja ja kasutasin ainult helistamiseks,pidas 4 päeva,aga noh ta pole mul ainult helistamiseks  |
Kui andmeside ja wifi koguaeg sees pole ja võrguks GSM, siis mõningad sõnumid ja 1 tund kõnesid siis kestab aku mul vabalt 5 päeva
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|