Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 15:18:44 vasta tsitaadiga

Äkki lihtsalt Rockstar on juba nii proff firma, et nad ei spoili tervet mängu sulle ette ära ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 15:55:49 vasta tsitaadiga

küll ta tuleb rockstarsil peaks pappi olema .D
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 15:59:37 vasta tsitaadiga

Bombfactor tundub olevat paanikas teenager, sest omfg 3 kuud pole mitte ühtegi screenshoti või uudist tulnud!!! Järelikult kogu projekt seisab ja kõik on peetis! Sest ega kui asi areneb, siis dev. team ja Rockstars peavad iga nädal kord update tegema, et mis neil nüüd valmis sai ja palju veel jäänud on. kopp.gif monkey.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 16:11:25 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Bombfactor tundub olevat paanikas teenager

Aga kas kõik mitte sellised siin pole või? icon_lol.gif

Vähemalt ma olen aru saanud, et see ongi "sihtrühm" icon_lol.gif

Ise ilmselt proovin ära aga eraldi ei oota seda. Nagu GTA4-ga tegin.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 18:02:45 vasta tsitaadiga

bombfactor kirjutas:
kui kui pole midagi kuulda mängus siis noshit, et midagi ei arendata eriti. Max payne esimesed screenid tulid 2009 ja mäng ise 2012, nii et jahm.

icon_biggrin.gif Loogiline mõttekäik.
Mine loe GTA4 teemat. Ega selle mängu ajalgi mingi jõhker treilade ja scriinide reliisimine ei käinud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 18:10:44 vasta tsitaadiga

Minuarust rockstar on gta'dega suht alati hoidnud asja saladuskatte all nii kaua kui võimalik.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 18:37:40 vasta tsitaadiga

Mihkel., Täpselt nii see on olnud, loodan et see nii ka jääb. Jääb suurem ärevus sisse jne. Miljon korda huvitavam oleks ju mängu alustada nii, et sa ei tea kuidas story välja näeb, kes, mis, kus jne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 21:34:11 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
bombfactor, möh? Selleks aastaks sihitakse minu teada.

Kas mitte "Digi"s polnud, et selle aasta mais peaks välja tulema.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 21:35:43 vasta tsitaadiga

Sest digil on rohkem infot, kui tervel internetil kokku thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 21:47:30 vasta tsitaadiga

Digi suhtleb otse GTA V devidega, neil on kogu salajane info teada. Loodan, et nad selle teadaande eest peapesu ei saa.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 22:52:09 vasta tsitaadiga

See oli avatav aeg, mitte et kindlasti tuleb. Ja kui netist otsida, siis mõnes kohas vihjab veel mai kuule. Muidugi kui eelmine aasta trailer välja tuli, siis üks edasimüüja (zavvi vist) märkis väljalaske ajaks november.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 23:12:47 vasta tsitaadiga

Mai lõpus / juuni alguses tuleb Max Payne 3 alles välja ju.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 30.01.2012 00:22:28 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
Dude . kirjutas:
bombfactor, möh? Selleks aastaks sihitakse minu teada.

Kas mitte "Digi"s polnud, et selle aasta mais peaks välja tulema.


Tõsi? Üheainsa väljaande lugemata jätmine annab vaikselt tunda.


Arvan et vabalt võib välja tulla see aasta. Aasta kaks venitada oleks Rockstar'i poolt ka mõttetu ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 21:49:24 vasta tsitaadiga

http://www.gamestop.co.uk/42891_PC_Grand_Theft_Auto_V.aspx#Screen go go go go
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 22:28:57 vasta tsitaadiga

Päris armas. Ei arvanudki et ta varem tuleb. Väljatulek ilusti enne CoD, fifat ja muid suuremaid mänge. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 22:31:56 vasta tsitaadiga

Gamestop on kindlasti kõige usaldusväärsem allikas mille järgi mängu ootama jääda.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 01.02.2012 22:32:22 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Päris armas. Ei arvanudki et ta varem tuleb. Väljatulek ilusti enne CoD, fifat ja muid suuremaid mänge. thumbs_up.gif


Põnev. Tundub, et GTA 5 ja COD pannakse ühele joonele icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 22:44:26 vasta tsitaadiga

Ei noh cod tuleb kah ju nov vms välja ja tavaliselt on ikka väga haiged müüginumbrid tal.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 22:46:25 vasta tsitaadiga

Super eduka mängu saladus: plaani väljalaske kuupäev novembri kuusse.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 22:55:42 vasta tsitaadiga

Miks te arvate, et see gamestopi kuupäev üldse paika peaks pidama. Suurtel, kauaoodatud mängudel liiguvad kuupäevad pea alati edasi, seda siis kui oleks midagi ametliku kuupäeva sarnast välja öeldud, mida ei ole. On üldse keegi kindlalt väitnud, et asi sel aastal välja tuleb?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 22:59:17 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
On üldse keegi kindlalt väitnud, et asi sel aastal välja tuleb?
Ei ole. Peale Pachteri, kes viimased neli aastat on rääkinud, et nüüd kohe ilmub GTA V, ei ole keegi mingisugust kuupäeva maha pannud. Igasugune loogika ütleb et GTA V on Rockstari 2013 Mai mäng.

Gamestop paneb neid kuupäevi selleks sinna, et eeltellimusi saada endale ullikestelt, kes usuvadki et nüüd septembris ilmub.


viimati muutis EvilKatarn 01.02.2012 23:01:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 23:01:11 vasta tsitaadiga

Gamestop on ju enamus diablo III uue väljalaske kuupäeva uudistega seotud, mida siin juba eelmise aasta algusest iga natukese aja tagant tuleb.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 23:43:07 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Super eduka mängu saladus: plaani väljalaske kuupäev novembri kuusse.
Mida ma öelda tahtsin, et CoDiga on see värk et ta müüb nii haigelt. Nt oletame et sa ostad CoDi, sul on ju tegevust natukeseks ajaks seega gta 5 pole vaja. Võtad alles paari kuu pärast ette ta. Minu teada oli mingi mänguga sama teema, BF3 ja Mw3 lasti sellel ajal välja kui plaaneritud oli mäng välja lasta. Kuid niivõrd palju AAA mänge tuli samal perioodil välja et mäng lükati edasi, mis mänguga tegu on kahjuks ei mäleta.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 23:55:52 vasta tsitaadiga

ma arvan et enamus ikka pelab enne GTA V ära kui codi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 01:31:01 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
renhoelder kirjutas:
On üldse keegi kindlalt väitnud, et asi sel aastal välja tuleb?
Ei ole. Peale Pachteri, kes viimased neli aastat on rääkinud, et nüüd kohe ilmub GTA V, ei ole keegi mingisugust kuupäeva maha pannud. Igasugune loogika ütleb et GTA V on Rockstari 2013 Mai mäng.

Gamestop paneb neid kuupäevi selleks sinna, et eeltellimusi saada endale ullikestelt, kes usuvadki et nüüd septembris ilmub.

Kuigi kõik viimased Rockstar'i mängud on tulnud välja kevadel-suvel, siis see on minu teada kõik olnud edasilükkamise tulemus. Pigem üritavad nad ise ikka aastalõpu poole sihtida. Eriti kuna hetkel on Rockstar'il Max Payne 3 välja tulemas peagi.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 02.02.2012 02:53:04 vasta tsitaadiga

Hmm väga huvitav, minu sünnipäeval... Aga jah, vaevalt nii ruttu käpad taha saab icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 03:11:15 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Super eduka mängu saladus: plaani väljalaske kuupäev novembri kuusse.


Holiday season. Ning imo konsoolivariant ongi alati sygisel tulnud?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2012 09:42:57 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kuigi kõik viimased Rockstar'i mängud on tulnud välja kevadel-suvel, siis see on minu teada kõik olnud edasilükkamise tulemus. Pigem üritavad nad ise ikka aastalõpu poole sihtida. Eriti kuna hetkel on Rockstar'il Max Payne 3 välja tulemas peagi.
Sellel generatsioonil on olnud Rockstaril peale GTA IV'd iga aasta üks uus suur mäng.

GTA IV - 2008 aprill/ peaaegu mai
Episodes - 2009 veebruar/oktoober
RDR - 2010 mai
L.A. Noire - 2011 mai
Max Payne 3 - 2012 mai
GTA V - ?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Car_Stealer
HV kasutaja
Car_Stealer

liitunud: 29.11.2002




sõnum 06.02.2012 03:44:33 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=VjZ5tgjPVfU

No super ,nii reaalne ja huvitav - ei jõua ära oodata icon_razz.gif

_________________
Euroopast kasutatud ja uued autod tellimise peale !!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 23:34:32 vasta tsitaadiga

Car_Stealer kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=VjZ5tgjPVfU

No super ,nii reaalne ja huvitav - ei jõua ära oodata icon_razz.gif

Mis sellest siia enam postida, kõik näinud seda.
Purjus?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 21:09:54 vasta tsitaadiga

Ma veel lootsin et tegu on uue treilaga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 14:49:55 vasta tsitaadiga

Värskelt lekkinud info:

http://www.examiner.com/playstation-in-charlotte/massive-gta-5-information-leak-from-ex-rockstar-employee

Seda, kas on tõsi või mitte, võite ise otsustada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 15:35:28 vasta tsitaadiga

See lause kus on öeldud et GTAV demo tuleb E3'l - puhas jama ju, ühtegi GTA'd pole kunagi ju E3'l esitletud, ning ma väga kahtlen et GTAV nüüd selle au saab.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 22.04.2012 08:32:19 vasta tsitaadiga



Natuke stuffi siis lekkinud. Loe edasi IGN´st http://www.ign.com/wikis/grand-theft-auto-5/Rumors_and_Leaks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 10:22:17 vasta tsitaadiga

Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 22.04.2012 10:23:08 vasta tsitaadiga

Grand Theft Auto V : L.S. Mob (Possible Leaked Theme Song)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 22.04.2012 10:29:14 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake.


Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida icon_smile.gif Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 10:31:47 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake.


Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida icon_smile.gif Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV

miks peaks kannatama, ostad uue konsooli ja mängu jaoks raha enam pole?
ise arvan, et V tuleb paar kuud peale uute konsoolide myyki välja. vana raua peale pole mõtet mängu teha, sest midagi paremaks ei anna ju teha, raud ei kannata asja välja icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 10:32:12 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake.


Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida icon_smile.gif Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV


Vb mõned vanemad mängud (s.h GTA V) saab ka uue konsooli peal käima lükata... Kui üldse uus konsool tuleb.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 11:22:22 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake.


Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida icon_smile.gif Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV


Ma küll ei usu, seekord neil mootor ju mitmeid mitmeid aastaid vana pask... igal platvormil olemas ka nii, et ma ei näe põhjust miks PC vennad ootama peaks.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 11:45:03 vasta tsitaadiga

Ja kui nüüd ajalukku süveneda, siis on PC ALATI oodanud. Vice city ja san andreas olid ka ju sama mootoriga mis 3, lihtsalt vähe uuendatud. PC pidi ikkagi pool aastat ootama.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 22.04.2012 13:48:45 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Ja kui nüüd ajalukku süveneda, siis on PC ALATI oodanud. Vice city ja san andreas olid ka ju sama mootoriga mis 3, lihtsalt vähe uuendatud. PC pidi ikkagi pool aastat ootama.

ehk on seal see trikk, et konsooli poisid ostaksid ikka mängu enne kui torrentisse jooksevad (juhul kui samal päeval tuleks PC versiooniga, enamus eelistaks ju PC versiooni ikka)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 22.04.2012 14:20:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Goon kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake.


Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida icon_smile.gif Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV

miks peaks kannatama, ostad uue konsooli ja mängu jaoks raha enam pole?
ise arvan, et V tuleb paar kuud peale uute konsoolide myyki välja. vana raua peale pole mõtet mängu teha, sest midagi paremaks ei anna ju teha, raud ei kannata asja välja icon_smile.gif


Mu jutu mõte on see, et algselt on see konsool nii kallis. Kui PS3 tuli algselt välja palju see maksis? - 600 dollarit vms. Mis sa arvad kui paljudel noortel on see raha kohe võtta + mäng osta sellele veel?
Pole neid ju eriti palju. Seega R* oleks rumal kui ta teeb oma mängu konsoolile, mida on pärast raske turustada.

Mis puudutab mängu mootorit, siis pole sellel häda midagi. Alguses oli IV natuke puine aga RDR ja LA Noire´s oli juba päris talutav. Täpselt nagu oli ka GTA 3´s oli mootor kehv aga Vice City ja San Andreasega tehti parandusi ja paljuski läks paremaks.

PC peale ta ei tule esialgu müügi tõttu ma arvan, nagu ka varem.Konsoolide peal piratakse vähem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 15:57:59 vasta tsitaadiga

Kas mitte nii Sony kui Microsoft pole välja öelnud, et uut konsoolide generatsiooni välja see aasta ei kuulutata? Aga eks E3 juunis näita. Ma isiklikult pakuks, et tuleb välja siiski selle generatsiooni konsoolidele.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 16:14:09 vasta tsitaadiga

Loomulikult tuleb GTA V selle generatsiooni konsoolidele (kui just keegi Wii U'd ei pea järgmise generatsiooni konsooliks).
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2012 18:10:28 vasta tsitaadiga

oct 2012 console
march 2013 pc
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2012 19:27:52 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
oct 2012 console
march 2013 pc

allikas?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2012 19:34:35 vasta tsitaadiga

Enne, kui Rockstar pole ametlikke kuupäevi avalikustanud, ei tasuks ka siin neid endi väljamõeldud või kuskilt suvakatest allikatest saadud kuupäevi ette nüüd nii kindlalt visata.
Väljatuleku kuupäevi on pakutud tuhandeid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2012 13:01:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
oct 2012 console
march 2013 pc

allikas?

salastatud allikas
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2012 13:17:54 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
oct 2012 console
march 2013 pc

allikas?

salastatud allikas

huu, vedas bow.gif
siis on hea, mõtlesin juba, et mingi fake allika rofl.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.