|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
29.01.2012 15:18:44
|
|
|
| Äkki lihtsalt Rockstar on juba nii proff firma, et nad ei spoili tervet mängu sulle ette ära ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
29.01.2012 15:55:49
|
|
|
küll ta tuleb rockstarsil peaks pappi olema .D
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
29.01.2012 15:59:37
|
|
|
Bombfactor tundub olevat paanikas teenager, sest omfg 3 kuud pole mitte ühtegi screenshoti või uudist tulnud!!! Järelikult kogu projekt seisab ja kõik on peetis! Sest ega kui asi areneb, siis dev. team ja Rockstars peavad iga nädal kord update tegema, et mis neil nüüd valmis sai ja palju veel jäänud on.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.01.2012 16:11:25
|
|
|
| X-Tream99 kirjutas: |
| Bombfactor tundub olevat paanikas teenager |
Aga kas kõik mitte sellised siin pole või?
Vähemalt ma olen aru saanud, et see ongi "sihtrühm"
Ise ilmselt proovin ära aga eraldi ei oota seda. Nagu GTA4-ga tegin.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
29.01.2012 18:02:45
|
|
|
| bombfactor kirjutas: |
| kui kui pole midagi kuulda mängus siis noshit, et midagi ei arendata eriti. Max payne esimesed screenid tulid 2009 ja mäng ise 2012, nii et jahm. |
Loogiline mõttekäik.
Mine loe GTA4 teemat. Ega selle mängu ajalgi mingi jõhker treilade ja scriinide reliisimine ei käinud.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
29.01.2012 18:10:44
|
|
|
| Minuarust rockstar on gta'dega suht alati hoidnud asja saladuskatte all nii kaua kui võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
29.01.2012 18:37:40
|
|
|
| Mihkel., Täpselt nii see on olnud, loodan et see nii ka jääb. Jääb suurem ärevus sisse jne. Miljon korda huvitavam oleks ju mängu alustada nii, et sa ei tea kuidas story välja näeb, kes, mis, kus jne.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
29.01.2012 21:34:11
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| bombfactor, möh? Selleks aastaks sihitakse minu teada. |
Kas mitte "Digi"s polnud, et selle aasta mais peaks välja tulema.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
29.01.2012 21:35:43
|
|
|
Sest digil on rohkem infot, kui tervel internetil kokku
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
29.01.2012 21:47:30
|
|
|
| Digi suhtleb otse GTA V devidega, neil on kogu salajane info teada. Loodan, et nad selle teadaande eest peapesu ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
29.01.2012 22:52:09
|
|
|
| See oli avatav aeg, mitte et kindlasti tuleb. Ja kui netist otsida, siis mõnes kohas vihjab veel mai kuule. Muidugi kui eelmine aasta trailer välja tuli, siis üks edasimüüja (zavvi vist) märkis väljalaske ajaks november.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flasky
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2010
|
29.01.2012 23:12:47
|
|
|
| Mai lõpus / juuni alguses tuleb Max Payne 3 alles välja ju.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik S
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2011
|
30.01.2012 00:22:28
|
|
|
| kasutaja01 kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
| bombfactor, möh? Selleks aastaks sihitakse minu teada. |
Kas mitte "Digi"s polnud, et selle aasta mais peaks välja tulema. |
Tõsi? Üheainsa väljaande lugemata jätmine annab vaikselt tunda.
Arvan et vabalt võib välja tulla see aasta. Aasta kaks venitada oleks Rockstar'i poolt ka mõttetu ju
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
01.02.2012 22:28:57
|
|
|
Päris armas. Ei arvanudki et ta varem tuleb. Väljatulek ilusti enne CoD, fifat ja muid suuremaid mänge.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
01.02.2012 22:31:56
|
|
|
| Gamestop on kindlasti kõige usaldusväärsem allikas mille järgi mängu ootama jääda.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
01.02.2012 22:32:22
|
|
|
| EstBeast kirjutas: |
Päris armas. Ei arvanudki et ta varem tuleb. Väljatulek ilusti enne CoD, fifat ja muid suuremaid mänge.  |
Põnev. Tundub, et GTA 5 ja COD pannakse ühele joonele
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
01.02.2012 22:44:26
|
|
|
| Ei noh cod tuleb kah ju nov vms välja ja tavaliselt on ikka väga haiged müüginumbrid tal.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.02.2012 22:46:25
|
|
|
Super eduka mängu saladus: plaani väljalaske kuupäev novembri kuusse.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
01.02.2012 22:55:42
|
|
|
| Miks te arvate, et see gamestopi kuupäev üldse paika peaks pidama. Suurtel, kauaoodatud mängudel liiguvad kuupäevad pea alati edasi, seda siis kui oleks midagi ametliku kuupäeva sarnast välja öeldud, mida ei ole. On üldse keegi kindlalt väitnud, et asi sel aastal välja tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.02.2012 22:59:17
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
| On üldse keegi kindlalt väitnud, et asi sel aastal välja tuleb? |
Ei ole. Peale Pachteri, kes viimased neli aastat on rääkinud, et nüüd kohe ilmub GTA V, ei ole keegi mingisugust kuupäeva maha pannud. Igasugune loogika ütleb et GTA V on Rockstari 2013 Mai mäng.
Gamestop paneb neid kuupäevi selleks sinna, et eeltellimusi saada endale ullikestelt, kes usuvadki et nüüd septembris ilmub.
viimati muutis EvilKatarn 01.02.2012 23:01:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
01.02.2012 23:01:11
|
|
|
| Gamestop on ju enamus diablo III uue väljalaske kuupäeva uudistega seotud, mida siin juba eelmise aasta algusest iga natukese aja tagant tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
01.02.2012 23:43:07
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Super eduka mängu saladus: plaani väljalaske kuupäev novembri kuusse. |
Mida ma öelda tahtsin, et CoDiga on see värk et ta müüb nii haigelt. Nt oletame et sa ostad CoDi, sul on ju tegevust natukeseks ajaks seega gta 5 pole vaja. Võtad alles paari kuu pärast ette ta. Minu teada oli mingi mänguga sama teema, BF3 ja Mw3 lasti sellel ajal välja kui plaaneritud oli mäng välja lasta. Kuid niivõrd palju AAA mänge tuli samal perioodil välja et mäng lükati edasi, mis mänguga tegu on kahjuks ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
01.02.2012 23:55:52
|
|
|
| ma arvan et enamus ikka pelab enne GTA V ära kui codi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
02.02.2012 01:31:01
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| renhoelder kirjutas: |
| On üldse keegi kindlalt väitnud, et asi sel aastal välja tuleb? |
Ei ole. Peale Pachteri, kes viimased neli aastat on rääkinud, et nüüd kohe ilmub GTA V, ei ole keegi mingisugust kuupäeva maha pannud. Igasugune loogika ütleb et GTA V on Rockstari 2013 Mai mäng.
Gamestop paneb neid kuupäevi selleks sinna, et eeltellimusi saada endale ullikestelt, kes usuvadki et nüüd septembris ilmub. |
Kuigi kõik viimased Rockstar'i mängud on tulnud välja kevadel-suvel, siis see on minu teada kõik olnud edasilükkamise tulemus. Pigem üritavad nad ise ikka aastalõpu poole sihtida. Eriti kuna hetkel on Rockstar'il Max Payne 3 välja tulemas peagi.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
02.02.2012 02:53:04
|
|
|
Hmm väga huvitav, minu sünnipäeval... Aga jah, vaevalt nii ruttu käpad taha saab
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
02.02.2012 03:11:15
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Super eduka mängu saladus: plaani väljalaske kuupäev novembri kuusse. |
Holiday season. Ning imo konsoolivariant ongi alati sygisel tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
02.02.2012 09:42:57
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Kuigi kõik viimased Rockstar'i mängud on tulnud välja kevadel-suvel, siis see on minu teada kõik olnud edasilükkamise tulemus. Pigem üritavad nad ise ikka aastalõpu poole sihtida. Eriti kuna hetkel on Rockstar'il Max Payne 3 välja tulemas peagi. |
Sellel generatsioonil on olnud Rockstaril peale GTA IV'd iga aasta üks uus suur mäng.
GTA IV - 2008 aprill/ peaaegu mai
Episodes - 2009 veebruar/oktoober
RDR - 2010 mai
L.A. Noire - 2011 mai
Max Payne 3 - 2012 mai
GTA V - ?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Car_Stealer
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
07.02.2012 23:34:32
|
|
|
Mis sellest siia enam postida, kõik näinud seda.
Purjus?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
08.02.2012 21:09:54
|
|
|
| Ma veel lootsin et tegu on uue treilaga.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
25.03.2012 15:35:28
|
|
|
| See lause kus on öeldud et GTAV demo tuleb E3'l - puhas jama ju, ühtegi GTA'd pole kunagi ju E3'l esitletud, ning ma väga kahtlen et GTAV nüüd selle au saab.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.04.2012 10:22:17
|
|
|
| Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
22.04.2012 10:23:08
|
|
|
Grand Theft Auto V : L.S. Mob (Possible Leaked Theme Song)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
22.04.2012 10:29:14
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake. |
Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.04.2012 10:31:47
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake. |
Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV |
miks peaks kannatama, ostad uue konsooli ja mängu jaoks raha enam pole?
ise arvan, et V tuleb paar kuud peale uute konsoolide myyki välja. vana raua peale pole mõtet mängu teha, sest midagi paremaks ei anna ju teha, raud ei kannata asja välja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.04.2012 10:32:12
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake. |
Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV |
Vb mõned vanemad mängud (s.h GTA V) saab ka uue konsooli peal käima lükata... Kui üldse uus konsool tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.04.2012 11:22:22
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake. |
Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV |
Ma küll ei usu, seekord neil mootor ju mitmeid mitmeid aastaid vana pask... igal platvormil olemas ka nii, et ma ei näe põhjust miks PC vennad ootama peaks.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
22.04.2012 11:45:03
|
|
|
| Ja kui nüüd ajalukku süveneda, siis on PC ALATI oodanud. Vice city ja san andreas olid ka ju sama mootoriga mis 3, lihtsalt vähe uuendatud. PC pidi ikkagi pool aastat ootama.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
22.04.2012 13:48:45
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
| Ja kui nüüd ajalukku süveneda, siis on PC ALATI oodanud. Vice city ja san andreas olid ka ju sama mootoriga mis 3, lihtsalt vähe uuendatud. PC pidi ikkagi pool aastat ootama. |
ehk on seal see trikk, et konsooli poisid ostaksid ikka mängu enne kui torrentisse jooksevad (juhul kui samal päeval tuleks PC versiooniga, enamus eelistaks ju PC versiooni ikka)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
22.04.2012 14:20:38
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Raudselt jälle PC peale peab mängu ootama aastake. |
Ilmselt küll. Vahet pole, PS3 olemas saab seni selle peal mängida Samas jälle järgmine aasta pidi tulema uued konsoolid, et kas müük selle tõttu ei kannata?
Kuulates seda lugu, tundub et story vist tuleb jälle selline suht sünge nagu GTA IV |
miks peaks kannatama, ostad uue konsooli ja mängu jaoks raha enam pole?
ise arvan, et V tuleb paar kuud peale uute konsoolide myyki välja. vana raua peale pole mõtet mängu teha, sest midagi paremaks ei anna ju teha, raud ei kannata asja välja  |
Mu jutu mõte on see, et algselt on see konsool nii kallis. Kui PS3 tuli algselt välja palju see maksis? - 600 dollarit vms. Mis sa arvad kui paljudel noortel on see raha kohe võtta + mäng osta sellele veel?
Pole neid ju eriti palju. Seega R* oleks rumal kui ta teeb oma mängu konsoolile, mida on pärast raske turustada.
Mis puudutab mängu mootorit, siis pole sellel häda midagi. Alguses oli IV natuke puine aga RDR ja LA Noire´s oli juba päris talutav. Täpselt nagu oli ka GTA 3´s oli mootor kehv aga Vice City ja San Andreasega tehti parandusi ja paljuski läks paremaks.
PC peale ta ei tule esialgu müügi tõttu ma arvan, nagu ka varem.Konsoolide peal piratakse vähem.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
22.04.2012 15:57:59
|
|
|
| Kas mitte nii Sony kui Microsoft pole välja öelnud, et uut konsoolide generatsiooni välja see aasta ei kuulutata? Aga eks E3 juunis näita. Ma isiklikult pakuks, et tuleb välja siiski selle generatsiooni konsoolidele.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
22.04.2012 16:14:09
|
|
|
Loomulikult tuleb GTA V selle generatsiooni konsoolidele (kui just keegi Wii U'd ei pea järgmise generatsiooni konsooliks).
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
23.04.2012 18:10:28
|
|
|
oct 2012 console
march 2013 pc
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.04.2012 19:27:52
|
|
|
| henryKI11 kirjutas: |
oct 2012 console
march 2013 pc |
allikas?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.04.2012 19:34:35
|
|
|
Enne, kui Rockstar pole ametlikke kuupäevi avalikustanud, ei tasuks ka siin neid endi väljamõeldud või kuskilt suvakatest allikatest saadud kuupäevi ette nüüd nii kindlalt visata.
Väljatuleku kuupäevi on pakutud tuhandeid.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
28.04.2012 13:01:47
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| henryKI11 kirjutas: |
oct 2012 console
march 2013 pc |
allikas? |
salastatud allikas
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.04.2012 13:17:54
|
|
|
| henryKI11 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| henryKI11 kirjutas: |
oct 2012 console
march 2013 pc |
allikas? |
salastatud allikas |
huu, vedas
siis on hea, mõtlesin juba, et mingi fake allika
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|