|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
21.10.2011 18:04:31
|
|
|
Anti, Forza ja TDU vist minult soetatud ... aa ja kas uues Forza4-s on uus võtmehoidja ?
Enda viimaseid oste oli Bioshock 2 collectors edition.
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.10.2011 21:16:49
|
|
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.10.2011 12:17:06
|
|
|
| Okman kirjutas: |
Anti, Forza ja TDU vist minult soetatud ... aa ja kas uues Forza4-s on uus võtmehoidja ?
Enda viimaseid oste oli Bioshock 2 collectors edition. |
krt, kas forza mitte SKG käest pärit polnud? TDU on sinult jah.
FM4 LCE sisaldab ainult metallist karpi ja raamatut. FM3 on mälupulk ja võtmehoidja.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.10.2011 13:26:43
|
|
|
Mul on ainult GT5 Plaatina.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
01.11.2011 20:46:24
|
|
|
Noh, kui ei viitsi pilti teha, poleks vaja ka tühja postitada. Tähemärke terve foorum täis ju Ma nüüd lõpuks viitsisin. Sai mõni aeg tagasi reisilt kaasa ostetud Sonic Classic Collection Edicion Limitada. Kõik on muidu väga tore. Plekk-karp on peaaegu mõlkideta, totrad pildikaardid on oosomid ning jooksva Sonicu kuju haiseb piisavalt vähemürgiselt. Ainsa mõru piisana on niigi kasutu kasutusjuhend hispaaniakeelne. Oli siis nüüd vaja mul kiruda 70-keelelisi pakse euromanuale
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
02.11.2011 00:58:02
|
|
|
Rääkides kinnisideedest:
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
02.11.2011 01:28:51
|
|
|
Jätkates samal lainel...
| PeZ kirjutas: |
j2mstyle, kui sa nii fänn oled, siis ma näen juba mõnda viga seal ehksiis vanad gtad võiks olla selles kolmikpakis ja GTA IV võiks olla juba collectors  |
Mission passed!
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.11.2011 01:31:22
|
|
|
X-Box ja 360 Forza Motorsport 1,2,3,4
PS one GT1,2 PS3 GT3,4 + Prologue PS3 GT5 (prologue puudub)
Seega konsoolid on soetatud konkreetse asja pärast
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.11.2011 01:53:41
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
Rääkides kinnisideedest:
 |
Kohe näha, et guide leidis väärilise seltskonna
P.S IMO liiga palju Platinum versioone - ise üritan "taastada" oma FF kollektsiooni ja teadlikult väldin neid...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
02.11.2011 02:05:10
|
|
|
beastbeats, P.S IMO liiga palju Platinum versioone - ise üritan "taastada" oma FF kollektsiooni ja teadlikult väldin neid...
Tõsi, aga olen ka sellele alles nüüd mõtlema hakanud... Aga kuna FF seeriast on veel üht teist mängimata, siis pole selle "vea" parandamine hetkel primaarne.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp55
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2011
|
02.11.2011 13:56:08
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
X-Box ja 360 Forza Motorsport 1,2,3,4
PS one GT1,2 PS3 GT3,4 + Prologue PS3 GT5 (prologue puudub)
Seega konsoolid on soetatud konkreetse asja pärast  |
Umbes sama siin, GT HD oleks veel vaja kuskilt kätte saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
03.11.2011 11:17:23
|
|
|
Nönnaviisi, pildid ka siis:
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
03.11.2011 12:11:03
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
Rääkides kinnisideedest:
Spoiler 
|
kas ma näen õigesti, et ps1 ff8 puudu?
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
04.11.2011 12:36:19
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| JOKKER666 kirjutas: |
Rääkides kinnisideedest:
Spoiler 
|
kas ma näen õigesti, et ps1 ff8 puudu? |
Puudu jah(koos palju muuga :/).. Kui pakkuda, siis ps..
Samas ff8 esimene ff mida kunagi sai mängitud. Ja kusjuures alles hiljuti sai see ka psn ist ostetud ja alles paar päeva tagasi ka lõpetatud üle pika aja.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eikeegi123
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2011
|
04.11.2011 16:43:59
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
beastbeats, P.S IMO liiga palju Platinum versioone - ise üritan "taastada" oma FF kollektsiooni ja teadlikult väldin neid...
Tõsi, aga olen ka sellele alles nüüd mõtlema hakanud... Aga kuna FF seeriast on veel üht teist mängimata, siis pole selle "vea" parandamine hetkel primaarne. |
Eks see ole jah prioriteedi asi, kas pigem huvitab reaalselt mängimine või lihtsalt riiulile tolmu kogumiseks ostmine e. kollektsioneerimine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
05.11.2011 13:45:37
|
|
|
Nädal tagasi sai kodumaalt soetatud üks haigemaid (ja tänu sellele piisavalt halruldane) classic Game Boy lisaseadmeid (tõenäoliselt aastast 1995), mis pole isegi Nintendo poolt litsenseeritud - Booster. Pööran tähelepanu, et see suur tellis, nagu esimene GB oli, on pisut väiksem kui pildil näha oleva seadme nuppudega kaas
Boosteri eesmärk on boostida nuppe, teha D-padist joystick, boostida pilti ja mis kõige tähtsam, boostida soundi. Asi on nii kolakas, et Handy Boy kahvatub selle kõrval.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.11.2011 13:54:02
|
|
|
terry, kena leid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
05.11.2011 14:20:09
|
|
|
Ca 2 kuuga:
Xbox Slim 4gb vers + 16gb mälupulk
Modern Warfare 2 limited edition juhtmega pult
Forza 3, Skate 2, GH: World Tour ja alates esmaspäevast L.A Noire
GH: World tour trummid ja GH3 kidra kah.
Pilt ka siis:
Spoiler 
Varasemast ajast on ka veel raamat 1001 Videogames You Must Play Before You Die
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.11.2011 10:24:50
|
|
|
Minu mäng tuli FINALLY kohale oma suure nänniga
Hea et üldse koopia sain, väga suur võimalus oli hiljaks jääda, nüüd selle hind kolmekordistunud.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
11.11.2011 14:53:24
|
|
|
Vabandan kehva kvaliteedi pärast
Minu hilisem update siis:
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
17.11.2011 19:08:55
|
|
|
Täna sain ka need kätte <3
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
24.11.2011 11:49:22
|
|
|
Lisaks veel miskit:
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
24.11.2011 12:54:33
|
|
|
Täna hommikul kel 9 tuli see kohale :3, postitädi tõi.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
26.11.2011 19:37:18
|
|
|
The Legend of Zelda: Skyward Sword Limited Edition Pack
Sain eile kätte väljalaskepäevaks (18.11.2011) eeltellitud Zelda. Valisin piiratud versiooni, sest sellega on kaasas MotionPlus'i sisaldav pult, mida mul pole (isegi seda üsna nilbet M+ lisavidinat pole, sest Wii puhul mind M+ teema eriti ei paelu). Nagu juba eeldada võib, tuli kogu paki hind odavam kui osta mäng ja pult eraldi.
Boonusena tuli kaasa mänguteemaliste lugude orkestriesituses CD-album, mis on üsna kena kolmveerand tundi kuulamist.
Emotsioonid Puldimurdjas
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
27.11.2011 15:51:01
|
|
|
Kusagile pildile on ka miskine mäng ära peidetud
Batman ei ole nii fotogeeniline kui wrestlerid...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
28.11.2011 19:58:42
|
|
|
Soomest saime endale tuttuue Sega Menaceri, ehk siis sealed, mis jäi neil laost üle, maksis 30 euri.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazygamer
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.01.2012 19:17:22
|
|
|
PS1:
PS2:
PS3:
Varia:
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rockcrime1
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011
|
26.01.2012 01:51:38
|
|
|
Ps1:
Alundra
Alundra 2
Brave Fencer Mushasi
Blaze n Blade
Beyod The Beyond
Parasite Eve 1 ja 2
Vandal Hearts 2
T.R.A.G
Casper
Legend of Mana
Legend of Legaia
Kouldelka
Eternal Eyes
Tales of destiny
Vagrant Story
Herc's Adventures
Threads of Fate
Elemental Gearbolt
Lunar:silver star story complete
Skullmonkeys
Wild arms 1 ja 2
Mtv Music Generator
Silent Hill
Resident evil 1-3 ja gun survivor
Alone in the Dark
Clock Tower
Harvest Moon:Back to nature
Yu-Gi-Oh forbidden memories
CastleVania:chroncles
Rage Racer(Lemmik auto pela )
Mortal Kombat 3
Syphon filter
Medal Of Honour 1 ja underground
Worms World Party
Dracula Resurection
Dragon Valour
Destrega
Skeleton Warriors(supper mäng)
Dune 2000
Vanguard Bandits(lemmik tactics pela)
DarkStone
Tekken2
Buster Bros Collection
C n' C Red Alert retalition
Crash Bandicoot
saiyuki Journey west
Galerians
Medievil 2
Dino Crisis 1 ja 2
Final Fantasy Tactics
Final Fantasy IV
Final Fantasy Anthology
Final Fantasy VII
Final Fantasy VIII
Final Fantasy IX
Valkrye profile
Ps2:
Ms saga:A new Dawn
Front Mission 4
Syberia 1 ja 2
Tales of Legendia
Rule of Rose
Xenosaga episode 2 ja 3
Wild Arms 3,4 ja5 + alter code f
Grandia Xtreme
Faral Frame 1,2,3
Legaia 2:Dual saga
Ar Tornelico:Melody of elemia
Õkami
Disgae 2:cursed memories
Odins Sphere
La pucelle tactics
Breath of Fire: Dragon Quarter
Unlimited Saga
Atelier Iris 2: The Azoth of Desteny
The Bouncer
StarOcean:Til the end of time
Dark Cloud 1 ja 2
Metal saga
Romancing saga
Valkrye Profile 2
Devil May Cry 1-3
Resident Evil 4,code veronica,dead aim ja outbreak 1 ja 2
Fatal Frame 1-3
Silent Hill 2-4 pluss 2directors cut
Ghost Vibration
Age of Empires 2
call of duty:finest hour ja 3
Tenchu:Wrath of Heaven
Uefa euro 2004
Castlevania:Curse of darkness
Driver 3 ja parallel Lines
Mortal Kombat armageddon
Lord of The Rngs 1-3
ChoroQ(kunagi oli ps1 peal ka jpn keelne kui kadus ära kuhugi
Wolfenstain: return to the castle
Trapt
Broken Sword:The sleeping Dragon
Zone of The enders 2nd runner
Medal of Honour Rising sun
Tekken 4 ja 5
Dynasty warriors 4
Galerians ASH
Castlevania:Lament of Innocence
Hunting Ground(yli kõva pela )
Clock Tower 3
Final Fantasy X
Final Fantasy X-2
Final Fantasy XII
Final FantasyVII:dirge of cerberus
PS3:
Uncharted 1 ja 3
Bledestorm:100 years war
Sega Collection
Red Alert 3:UE
The Shoot
Tv Superstars
Bioshock 2
Nier
Star Ocean:The last Hope
R.U.S.E
Resident Evil 5 Collectors Edition
Heavenly Sword
Dead Space 2:Limited edition
EA Active 2
Deus Ex:HR
Little Big Planet Goty
Alice Madness returns
Star Wars:TFU 1 osa
Front Mission evolved
Mirrors Edge
Dynasty warriors SF
Devil May Cry 4
Red Dead redemtion
Demons Souls
Fallout New Vegas
Record Of agarest War
Final Fantasy XIII Collectors edition
Final Fantasy XIII-2 Crystal edition(saabub 3 veebruar)
+hunnik psn mänge
PSP:
Dissidia Collectors Edition
Dissidia 012 Collectors edi
Final Fantasy
Final Fantasy II
Final Fantasy VII:crisis core
Final Fantasy IV:The Complete Edition
The 3rd Birthday:Collectors edition
Fifa 10
Gow:Chains of olympus
Yu Gy Oh Tag Force GX
Pluss Veel Snes ja M'ngud.neid ei viitsi ülesse kirjutada
Kohe saabumas Final Fantasy osad sinna peale.see kõige peamine
Selline kollektsioon siis.Kunagi Läheb ebaysse kõik müüki Sest tahan Final fantasy Collectsiooni Suurendada
Pildi Teen teile oma FF collectionist varsti aga teisi mänge ei viitsi küll kotist välja võtta ja pildistama hakatta nii pea vb kunagi hiljem!!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.01.2012 13:40:56
|
|
|
Pole mõnda aega siia postitanud. Et siis ma niicama lambika
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
01.02.2012 16:37:41
|
|
|
Täna lisandus mulle kauaoodatud mäng
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
02.02.2012 22:27:05
|
|
|
Jeep Jamboree: Off Road Adventure (1992). Kah suhteliselt harva eBay'sse ilmuv mäng. Mitte eriti põnev džiibiralli. Otseselt saast kah pole. Lihtsalt, Game Boy ei ole just parim platvorm rallimängudeks.
Tänapäeval ebameeldivalt haruldane, kuid uskumatult äge Bombermani mäng aastast 1998. Pange tähele, et raskesti tabatav on just mängu hall ehk mitte-color versioon. Ja seda väga lihtsal põhjusel. 1998 oli juba see aasta, kui toodeti viimased 25 algsele Game Boy'le mõeldud mängu ja turul oli juba moodne Game Boy Color. Loomulikult on Pocket Bomberman Super Game Boy toega ja näitab SNES'i peal kena värvilist raami.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
04.02.2012 11:28:18
|
|
|
| Eile lisandus 3DSile Resident evil revelations ja Shinobi.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rockcrime1
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011
|
15.02.2012 19:57:54
|
|
|
Lisandus minu Final Fantasy kollektsiooni sellised tooted:
Final fantasy Origins(kiles)
Final fantasy Anthology V ja VI(Usa collectors package)
Final Fantasy XIII-2 Collectors guide
Final Fantasy Steel Book koos dlc-dega(mul neid 2tk, nii et 1 on üle
Täna tuli veel finali nänni juurde.
Final Fantasy Mystic quest (snes)
Final fantasy Dissidia Limited Collectors edition
Kui kellelgi on ff seeriast midagi üle või ei lähe enam vaja, siis andke kindlasti teada mulle.Tahan ajada väga suure kollektsiooni kokku selle mängu seeriast.Igasugune abi on tere tulnud kui keegi saab kaasa aidata mulle.Tänud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
21.02.2012 00:43:42
|
|
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
05.03.2012 02:26:09
|
|
|
Sai sünnipäeva puhul väheke poodeldud erinevates internetipoodides ja sel nädalal saabus ka enamus kraamist.
Mulle tohutult meeldivad L.A Noire Complete Editioni stiilis mängukarbid ja ka steelbookid, ilus kohe riiulis vaadata
Tony Hawk oli naeruväärse hinnaga müügis ja nalja pärast võtsin endale ligi.
Lähinädalatel üritan mänguga natuke lähemalt tutvuda ja mingisuguse ülevaate kokku kirjutada, võibolla isegi video kujul, eks vaatab kuidas aega leiab.
Konsooliperre lisandus üks terve Playstation 1, enda vanakesel otsusas laser töölepingu lõpetada ning pidin ikka uue hankima.
Ei ole just mängudega seotud, aga mina kasutan konsooli jaoks ära
Kuna minu arust näeb Xbox 360 Elite konsool jube igav välja, siis plaanin seda jurakat lähinädalatel taoliste asjadega kaunistada, eks näeb kuidas välja kukub
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
05.03.2012 11:12:41
|
|
|
Endale lisandus eile hunnik Pinball FX2 lauda (Ehk nüüd kõik lauad olemas
Siis lisandus:
ja
+ DLC
nii mõnus mäng on see <3
Ning Raskullsi DLC ka.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
05.03.2012 20:44:49
|
|
|
mingi aeg eelmine kuu j6udis minuni selline asi usast:
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.05.2012 18:19:08
|
|
|
EDIT:
EDIT 2:
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
25.05.2012 23:06:33
|
|
|
| Okman kirjutas: |
| aspiriin oli ka kaasas :O ? |
Preorder bonus
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
31.05.2012 11:17:55
|
|
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
30.06.2012 09:36:33
|
|
|
| Eile tuli postiga sellised mängud: Project zero 2 wii edition ja Spirit camera 3ds
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazygamer
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2010
|
01.07.2012 21:08:37
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
| Eile tuli postiga sellised mängud: Project zero 2 wii edition ja Spirit camera 3ds |
Pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna Tee pilti kah
crazygamer
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|