Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 18:04:31 vasta tsitaadiga

Anti, Forza ja TDU vist minult soetatud thumbs_up.gif icon_smile.gif ... aa ja kas uues Forza4-s on uus võtmehoidja icon_razz.gif?
Enda viimaseid oste oli Bioshock 2 collectors edition.

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 21:16:49 vasta tsitaadiga


_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 12:17:06 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Anti, Forza ja TDU vist minult soetatud thumbs_up.gif icon_smile.gif ... aa ja kas uues Forza4-s on uus võtmehoidja icon_razz.gif?
Enda viimaseid oste oli Bioshock 2 collectors edition.
krt, kas forza mitte SKG käest pärit polnud? TDU on sinult jah.

FM4 LCE sisaldab ainult metallist karpi ja raamatut. FM3 on mälupulk ja võtmehoidja.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 13:26:43 vasta tsitaadiga

Mul on ainult GT5 Plaatina. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2011 16:22:38 vasta tsitaadiga

Sai soetatud 35€ eest:
Esimene Xbox
4 Pulti
~15 mängu, huvitavamad nendest:
Forza Motorsport
Halo
R:Racing
PGR2

Spoiler Spoiler Spoiler


Aga äkki keegi seletaks kuidas xboxist 720p välja saaks?

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 01.11.2011 20:46:24 vasta tsitaadiga

Noh, kui ei viitsi pilti teha, poleks vaja ka tühja postitada. Tähemärke terve foorum täis ju icon_biggrin.gif Ma nüüd lõpuks viitsisin. Sai mõni aeg tagasi reisilt kaasa ostetud Sonic Classic Collection Edicion Limitada. Kõik on muidu väga tore. Plekk-karp on peaaegu mõlkideta, totrad pildikaardid on oosomid ning jooksva Sonicu kuju haiseb piisavalt vähemürgiselt. Ainsa mõru piisana on niigi kasutu kasutusjuhend hispaaniakeelne. Oli siis nüüd vaja mul kiruda 70-keelelisi pakse euromanuale icon_biggrin.gif


_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 00:58:02 vasta tsitaadiga

Rääkides kinnisideedest:
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 01:28:51 vasta tsitaadiga

Jätkates samal lainel...



PeZ kirjutas:
j2mstyle, kui sa nii fänn oled, siis ma näen juba mõnda viga seal icon_smile.gif ehksiis vanad gtad võiks olla selles kolmikpakis ja GTA IV võiks olla juba collectors icon_wink.gif

Mission passed!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 01:31:22 vasta tsitaadiga

X-Box ja 360 Forza Motorsport 1,2,3,4
PS one GT1,2 PS3 GT3,4 + Prologue PS3 GT5 (prologue puudub)
Seega konsoolid on soetatud konkreetse asja pärast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 01:53:41 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Rääkides kinnisideedest:

Kohe näha, et guide leidis väärilise seltskonna icon_wink.gif
P.S IMO liiga palju Platinum versioone - ise üritan "taastada" oma FF kollektsiooni ja teadlikult väldin neid...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 02:05:10 vasta tsitaadiga

beastbeats, P.S IMO liiga palju Platinum versioone - ise üritan "taastada" oma FF kollektsiooni ja teadlikult väldin neid...

Tõsi, aga olen ka sellele alles nüüd mõtlema hakanud... Aga kuna FF seeriast on veel üht teist mängimata, siis pole selle "vea" parandamine hetkel primaarne.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp55
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2011




sõnum 02.11.2011 13:56:08 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
X-Box ja 360 Forza Motorsport 1,2,3,4
PS one GT1,2 PS3 GT3,4 + Prologue PS3 GT5 (prologue puudub)
Seega konsoolid on soetatud konkreetse asja pärast thumbs_up.gif



Umbes sama siin, GT HD oleks veel vaja kuskilt kätte saada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 14:22:27 vasta tsitaadiga

Sai mõned mängud juurde soetatud.Battlefield 3 on pildilt puudud aga täitsa olemas.
http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc00898ny.jpg/
Ja siis kogu soga koos.
http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc00900il.jpg/
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 11:17:23 vasta tsitaadiga

Nönnaviisi, pildid ka siis:



_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 12:11:03 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Rääkides kinnisideedest:
Spoiler Spoiler Spoiler

kas ma näen õigesti, et ps1 ff8 puudu?
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 12:36:19 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
JOKKER666 kirjutas:
Rääkides kinnisideedest:
Spoiler Spoiler Spoiler

kas ma näen õigesti, et ps1 ff8 puudu?


Puudu jah(koos palju muuga :/).. Kui pakkuda, siis ps..
Samas ff8 esimene ff mida kunagi sai mängitud. Ja kusjuures alles hiljuti sai see ka psn ist ostetud ja alles paar päeva tagasi ka lõpetatud üle pika aja.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eikeegi123
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2011




sõnum 04.11.2011 16:43:59 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
beastbeats, P.S IMO liiga palju Platinum versioone - ise üritan "taastada" oma FF kollektsiooni ja teadlikult väldin neid...

Tõsi, aga olen ka sellele alles nüüd mõtlema hakanud... Aga kuna FF seeriast on veel üht teist mängimata, siis pole selle "vea" parandamine hetkel primaarne.

Eks see ole jah prioriteedi asi, kas pigem huvitab reaalselt mängimine või lihtsalt riiulile tolmu kogumiseks ostmine e. kollektsioneerimine icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 05.11.2011 13:45:37 vasta tsitaadiga

Nädal tagasi sai kodumaalt soetatud üks haigemaid (ja tänu sellele piisavalt halruldane) classic Game Boy lisaseadmeid (tõenäoliselt aastast 1995), mis pole isegi Nintendo poolt litsenseeritud - Booster. Pööran tähelepanu, et see suur tellis, nagu esimene GB oli, on pisut väiksem kui pildil näha oleva seadme nuppudega kaas icon_smile.gif

Boosteri eesmärk on boostida nuppe, teha D-padist joystick, boostida pilti ja mis kõige tähtsam, boostida soundi. Asi on nii kolakas, et Handy Boy kahvatub selle kõrval.


_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 13:54:02 vasta tsitaadiga

terry, kena leid thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 14:20:09 vasta tsitaadiga

Ca 2 kuuga:
Xbox Slim 4gb vers + 16gb mälupulk
Modern Warfare 2 limited edition juhtmega pult
Forza 3, Skate 2, GH: World Tour ja alates esmaspäevast L.A Noire
GH: World tour trummid ja GH3 kidra kah.
Pilt ka siis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Varasemast ajast on ka veel raamat 1001 Videogames You Must Play Before You Die
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.11.2011 10:24:50 vasta tsitaadiga

Minu mäng tuli FINALLY kohale oma suure nänniga



Hea et üldse koopia sain, väga suur võimalus oli hiljaks jääda, nüüd selle hind kolmekordistunud.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 14:53:24 vasta tsitaadiga

Vabandan kehva kvaliteedi pärast icon_wink.gif
Minu hilisem update siis:



Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.11.2011 19:08:55 vasta tsitaadiga

Täna sain ka need kätte <3


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 11:49:22 vasta tsitaadiga

Lisaks veel miskit:
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.11.2011 12:54:33 vasta tsitaadiga

Täna hommikul kel 9 tuli see kohale :3, postitädi tõi.


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 26.11.2011 19:37:18 vasta tsitaadiga

The Legend of Zelda: Skyward Sword Limited Edition Pack

Sain eile kätte väljalaskepäevaks (18.11.2011) eeltellitud Zelda. Valisin piiratud versiooni, sest sellega on kaasas MotionPlus'i sisaldav pult, mida mul pole (isegi seda üsna nilbet M+ lisavidinat pole, sest Wii puhul mind M+ teema eriti ei paelu). Nagu juba eeldada võib, tuli kogu paki hind odavam kui osta mäng ja pult eraldi.

Boonusena tuli kaasa mänguteemaliste lugude orkestriesituses CD-album, mis on üsna kena kolmveerand tundi kuulamist.



Emotsioonid Puldimurdjas

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 15:51:01 vasta tsitaadiga

Kusagile pildile on ka miskine mäng ära peidetud icon_smile.gif



Batman ei ole nii fotogeeniline kui wrestlerid...

Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.11.2011 19:58:42 vasta tsitaadiga

Soomest saime endale tuttuue Sega Menaceri, ehk siis sealed, mis jäi neil laost üle, maksis 30 euri.




_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crazygamer
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 29.11.2011 20:28:53 vasta tsitaadiga

Terekest siis, leidsin aega teha lõpuks ometi need õiged pildid ja sain need sõbra abiga üles tõmmatud... Nende piltide peal on näha minu pisikest ( kuid üsna mõnusat ) mängudekogu icon_smile.gif Samuti on ka seal sees minu vana Apple Mac Plus, mille RAM on vaid 1 mb ( ahahahaha icon_smile.gif ) Ma väga loodan, et teile need pildid meeldivad, kuid kvaliteet on natuke paha, sest need on mobiililt laetud ( kaamera on mul 2 mpx )... Aga hakkan siis aga pihta :

Sony PS1 konsoolid ja mängud: http://www.upload.ee/image/1849725/Pilt0048.jpg

Sony PS1 lugeja: http://www.upload.ee/image/1849728/Pilt0049.jpg

Sony PS1 mängud ( 4 in 1 ja Test Drive on feikid ): http://www.upload.ee/image/1849732/Pilt0050.jpg

Sony PS2 mängud: http://www.upload.ee/image/1849733/Pilt0051.jpg

Sony PS2 mängud 2: http://www.upload.ee/image/1849734/Pilt0052.jpg

Sony PS2 mängud 3: http://www.upload.ee/image/1849737/Pilt0054.jpg

Sony PS2 mängud 4: http://www.upload.ee/image/1849740/Pilt0055.jpg

Sony PS2 konsool: http://www.upload.ee/image/1849743/Pilt0056.jpg

Sony PS2 pult: http://www.upload.ee/image/1849752/Pilt0057.jpg

Sony PS2 mälukaart: http://www.upload.ee/image/1849756/Pilt0058.jpg

Sony PS2 mängude üleliigsed bookletid: http://www.upload.ee/image/1849758/Pilt0059.jpg

Nintendo Wario Landi mäng ( GB ): http://www.upload.ee/image/1849761/Pilt0062.jpg

Nintendo Game Boy : http://www.upload.ee/image/1849763/Pilt0064.jpg

Vana Apple Mac : http://www.upload.ee/image/1849764/Pilt0074.jpg

Apple Maci hiir : http://www.upload.ee/image/1849767/Pilt0075.jpg

Apple Maci klaviatuur: http://www.upload.ee/image/1849773/Pilt0077.jpg

Apple Maci kast: http://www.upload.ee/image/1849776/Pilt0078.jpg

Apple vana logo: http://www.upload.ee/image/1849777/Pilt0079.jpg

Apple Maci kast tagant: http://www.upload.ee/image/1849781/Pilt0081.jpg

Kõik konsoolid ja lemmikmängud: http://www.upload.ee/image/1849785/Pilt0084.jpg

Sony PS1 ja mäng: http://www.upload.ee/image/1849788/Pilt0085.jpg

Sony PS2 ja mäng: http://www.upload.ee/image/1849790/Pilt0086.jpg

Nintendo NES ja Super Mario Bros. : http://www.upload.ee/image/1849794/Pilt0087.jpg

Nintendo NES pult: http://www.upload.ee/image/1849797/Pilt0088.jpg

No nüüd ma arvan, et hetkeks peaks olema nüüd küll kõik ja rohkem ma seda lehte oma linkidega ei koorma, loodan, et see meeldib teile väga icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 17.12.2011 22:41:13 vasta tsitaadiga

Legend of Zelda 25th Anniversary piiratud väljalase 3DS'ist.


_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2012 19:17:22 vasta tsitaadiga

PS1:

PS2:

PS3:

Varia:

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 10.01.2012 16:08:37 vasta tsitaadiga



Ja muu jamps siin: http://www.puldimurdja.net/viewtopic.php?f=2&t=110&p=3488#p3488

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rockcrime1
HV vaatleja
rockcrime1

liitunud: 23.11.2011




sõnum 26.01.2012 01:51:38 vasta tsitaadiga

Ps1:
Alundra
Alundra 2
Brave Fencer Mushasi
Blaze n Blade
Beyod The Beyond
Parasite Eve 1 ja 2
Vandal Hearts 2
T.R.A.G
Casper
Legend of Mana
Legend of Legaia
Kouldelka
Eternal Eyes
Tales of destiny
Vagrant Story
Herc's Adventures
Threads of Fate
Elemental Gearbolt
Lunar:silver star story complete
Skullmonkeys
Wild arms 1 ja 2
Mtv Music Generator
Silent Hill
Resident evil 1-3 ja gun survivor
Alone in the Dark
Clock Tower
Harvest Moon:Back to nature
Yu-Gi-Oh forbidden memories
CastleVania:chroncles
Rage Racer(Lemmik auto pela icon_biggrin.gif)
Mortal Kombat 3
Syphon filter
Medal Of Honour 1 ja underground
Worms World Party
Dracula Resurection
Dragon Valour
Destrega
Skeleton Warriors(supper mäng)
Dune 2000
Vanguard Bandits(lemmik tactics pela)
DarkStone
Tekken2
Buster Bros Collection
C n' C Red Alert retalition
Crash Bandicoot
saiyuki Journey west
Galerians
Medievil 2
Dino Crisis 1 ja 2
Final Fantasy Tactics
Final Fantasy IV
Final Fantasy Anthology
Final Fantasy VII
Final Fantasy VIII
Final Fantasy IX
Valkrye profile


Ps2:
Ms saga:A new Dawn
Front Mission 4
Syberia 1 ja 2
Tales of Legendia
Rule of Rose
Xenosaga episode 2 ja 3
Wild Arms 3,4 ja5 + alter code f
Grandia Xtreme
Faral Frame 1,2,3
Legaia 2:Dual saga
Ar Tornelico:Melody of elemia
Õkami
Disgae 2:cursed memories
Odins Sphere
La pucelle tactics
Breath of Fire: Dragon Quarter
Unlimited Saga
Atelier Iris 2: The Azoth of Desteny
The Bouncer
StarOcean:Til the end of time
Dark Cloud 1 ja 2
Metal saga
Romancing saga
Valkrye Profile 2
Devil May Cry 1-3
Resident Evil 4,code veronica,dead aim ja outbreak 1 ja 2
Fatal Frame 1-3
Silent Hill 2-4 pluss 2directors cut
Ghost Vibration
Age of Empires 2
call of duty:finest hour ja 3
Tenchu:Wrath of Heaven
Uefa euro 2004
Castlevania:Curse of darkness
Driver 3 ja parallel Lines
Mortal Kombat armageddon
Lord of The Rngs 1-3
ChoroQ(kunagi oli ps1 peal ka jpn keelne kui kadus ära kuhugi icon_sad.gif
Wolfenstain: return to the castle
Trapt
Broken Sword:The sleeping Dragon
Zone of The enders 2nd runner
Medal of Honour Rising sun
Tekken 4 ja 5
Dynasty warriors 4
Galerians ASH
Castlevania:Lament of Innocence
Hunting Ground(yli kõva pela icon_razz.gif)
Clock Tower 3
Final Fantasy X
Final Fantasy X-2
Final Fantasy XII
Final FantasyVII:dirge of cerberus

PS3:
Uncharted 1 ja 3
Bledestorm:100 years war
Sega Collection
Red Alert 3:UE
The Shoot
Tv Superstars
Bioshock 2
Nier
Star Ocean:The last Hope
R.U.S.E
Resident Evil 5 Collectors Edition
Heavenly Sword
Dead Space 2:Limited edition
EA Active 2
Deus Ex:HR
Little Big Planet Goty
Alice Madness returns
Star Wars:TFU 1 osa
Front Mission evolved
Mirrors Edge
Dynasty warriors SF
Devil May Cry 4
Red Dead redemtion
Demons Souls
Fallout New Vegas
Record Of agarest War
Final Fantasy XIII Collectors edition
Final Fantasy XIII-2 Crystal edition(saabub 3 veebruar)

+hunnik psn mänge


PSP:
Dissidia Collectors Edition
Dissidia 012 Collectors edi
Final Fantasy
Final Fantasy II
Final Fantasy VII:crisis core
Final Fantasy IV:The Complete Edition
The 3rd Birthday:Collectors edition
Fifa 10
Gow:Chains of olympus
Yu Gy Oh Tag Force GX


Pluss Veel Snes ja M'ngud.neid ei viitsi ülesse kirjutada
Kohe saabumas Final Fantasy osad sinna peale.see kõige peamine thumbs_up.gif


Selline kollektsioon siis.Kunagi Läheb ebaysse kõik müüki icon_biggrin.gif Sest tahan Final fantasy Collectsiooni Suurendada icon_wink.gif

Pildi Teen teile oma FF collectionist varsti aga teisi mänge ei viitsi küll kotist välja võtta ja pildistama hakatta nii pea vb kunagi hiljem!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 13:40:56 vasta tsitaadiga

Pole mõnda aega siia postitanud. Et siis ma niicama lambika

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.02.2012 16:37:41 vasta tsitaadiga

Täna lisandus mulle kauaoodatud mäng


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 02.02.2012 22:27:05 vasta tsitaadiga

Jeep Jamboree: Off Road Adventure (1992). Kah suhteliselt harva eBay'sse ilmuv mäng. Mitte eriti põnev džiibiralli. Otseselt saast kah pole. Lihtsalt, Game Boy ei ole just parim platvorm rallimängudeks.



Tänapäeval ebameeldivalt haruldane, kuid uskumatult äge Bombermani mäng aastast 1998. Pange tähele, et raskesti tabatav on just mängu hall ehk mitte-color versioon. Ja seda väga lihtsal põhjusel. 1998 oli juba see aasta, kui toodeti viimased 25 algsele Game Boy'le mõeldud mängu ja turul oli juba moodne Game Boy Color. Loomulikult on Pocket Bomberman Super Game Boy toega ja näitab SNES'i peal kena värvilist raami.


_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2012 11:28:18 vasta tsitaadiga

Eile lisandus 3DSile Resident evil revelations ja Shinobi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockcrime1
HV vaatleja
rockcrime1

liitunud: 23.11.2011




sõnum 15.02.2012 19:57:54 vasta tsitaadiga

Lisandus minu Final Fantasy kollektsiooni sellised tooted:
Final fantasy Origins(kiles)
Final fantasy Anthology V ja VI(Usa collectors package)
Final Fantasy XIII-2 Collectors guide
Final Fantasy Steel Book koos dlc-dega(mul neid 2tk, nii et 1 on üle icon_smile.gif




Täna tuli veel finali nänni juurde.
Final Fantasy Mystic quest (snes)
Final fantasy Dissidia Limited Collectors edition



Kui kellelgi on ff seeriast midagi üle või ei lähe enam vaja, siis andke kindlasti teada mulle.Tahan ajada väga suure kollektsiooni kokku selle mängu seeriast.Igasugune abi on tere tulnud kui keegi saab kaasa aidata mulle.Tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 00:43:42 vasta tsitaadiga





_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 02:26:09 vasta tsitaadiga

Sai sünnipäeva puhul väheke poodeldud erinevates internetipoodides ja sel nädalal saabus ka enamus kraamist.

Mulle tohutult meeldivad L.A Noire Complete Editioni stiilis mängukarbid ja ka steelbookid, ilus kohe riiulis vaadata icon_smile.gif
Tony Hawk oli naeruväärse hinnaga müügis ja nalja pärast võtsin endale ligi.
Lähinädalatel üritan mänguga natuke lähemalt tutvuda ja mingisuguse ülevaate kokku kirjutada, võibolla isegi video kujul, eks vaatab kuidas aega leiab.


Konsooliperre lisandus üks terve Playstation 1, enda vanakesel otsusas laser töölepingu lõpetada ning pidin ikka uue hankima.


Ei ole just mängudega seotud, aga mina kasutan konsooli jaoks ära icon_wink.gif
Kuna minu arust näeb Xbox 360 Elite konsool jube igav välja, siis plaanin seda jurakat lähinädalatel taoliste asjadega kaunistada, eks näeb kuidas välja kukub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 05.03.2012 11:12:41 vasta tsitaadiga

Endale lisandus eile hunnik Pinball FX2 lauda (Ehk nüüd kõik lauad olemas icon_smile.gif


Siis lisandus:



ja




+ DLC
nii mõnus mäng on see <3

Ning Raskullsi DLC ka.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 20:44:49 vasta tsitaadiga

mingi aeg eelmine kuu j6udis minuni selline asi usast:


Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 12:22:19 vasta tsitaadiga


Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2012 18:19:08 vasta tsitaadiga







EDIT:


EDIT 2:

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 13:16:44 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 22:59:06 vasta tsitaadiga

aspiriin oli ka kaasas :O ?
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 23:06:33 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
aspiriin oli ka kaasas :O ?

Preorder bonus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 11:17:55 vasta tsitaadiga




_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 09:36:33 vasta tsitaadiga

Eile tuli postiga sellised mängud: Project zero 2 wii edition ja Spirit camera 3ds
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazygamer
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 01.07.2012 21:08:37 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Eile tuli postiga sellised mängud: Project zero 2 wii edition ja Spirit camera 3ds


Pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna icon_smile.gif Tee pilti kah icon_smile.gif

crazygamer
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.