Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2011 22:51:06 vasta tsitaadiga

Olen madala hinnatasemega nii ära harjunud, et üle €40 jalanõusid ei raatsigi enam vaadata. Samas miks peakski kui saab selle sees kätte. Eelmine nädal sai Nike Air Affect Rozmiar tossud €25 eest ja Boxfresh Keel Combo kingad €27 eest. TKMaxx ruulib.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 01:02:39 vasta tsitaadiga

Saapaga ikka täiesti ikaldus. Tahtsin siis uusi saapaid Timberlandist ja sobivaid õiges värvis ning õiges suuruses polnud nad nõus mulle isegi tellima... Otsisin tumepruuni Classic 6"-i, aga oleks ka Earthkeepersiga leppinud.
Caterpillar on kole ja Camel ka pole ka enam nagu see, mis ta vanasti oli. Timber selline hea tagasihoidlik ja klassikaline. Eelmised pidasid valesti kasutades 6 aastat vastu... Peavad teise 6 vist ka, aga lihtsalt liiga kantud juba näevad välja. Peab amazonist tellima siis vist. Ei tahaks nagu.
Tahtsin lihtsalt halada meie banaanivabariigi pihta natuke icon_sad.gif

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 09:54:58 vasta tsitaadiga

Küll on mõne elu alles raske.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 11:43:54 vasta tsitaadiga

Ei osanud yhtegi teise teemasse panna. Oskab keegi soovitada suuremat spordikotti, mida saab kanda nii olal kui ka seljakotina?
Sellist pean silmas: http://www.amazon.co.uk/dp/B003O69RJW

Suhteliselt raske otsida selliste omadustega kotte, millel oleks no. molemad sangad.
Vana Adidase oma laks mitmest kohast katki ja kiirelt uut vaja ning samasugust enam ei taha (loe: sama reha otsa astuda).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 11:53:00 vasta tsitaadiga

Aga miks sedasama ei telli?
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 12:02:21 vasta tsitaadiga

Kui tanase jooksul muud ei leia, siis tellingi selle. Lihtsalt mingigi valik oleks teretulnud.

Vana oli muidu see: http://www.maols.com/product_info.php?products_id=154
Ei soovita seda, omblused ja lukud liiga norgukesed, ei pidanud kaht aastatki vastu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 12:14:06 vasta tsitaadiga

selline näiteks? http://www.ebay.co.uk/itm/SALOMON-WEEKEND-BAG-031437-BLACK-RED-/300631812424?pt=UK_Tickets_Travel_Luggage_CA&hash=item45ff0d6948#ht_3159wt_989 või liiga väike?
firmana julgen küll Salomoni soovitada. endal tavaline seljakott oma 5a (või rohkemgi) ja hirmsaid raskusi sisse ning külge toppinud ja kuskilt ei ilmuta märkigi, et miski järgi hakkaks andma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 12:44:03 vasta tsitaadiga

See vist pole moeldud otseselt seljakotina kasutamiseks. Jah, ilmselt saaks kaed labi nende sangade ajada (kuigi on oht, et hakkab soonima), aga siis sobiks juba igasugune olakott...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008




sõnum 01.01.2012 22:09:02 vasta tsitaadiga

Kuskilt normaalseid soodsa hinnaga käekelli ka saab tellida ? Ei pea olema orginaalid . Hinnad võiks sinna 30€ kanti jääda. Ehk kellelgi on silma jäänud.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 05.01.2012 09:47:01 vasta tsitaadiga

Kuskil TLN hea hinnaga teksaseid ka müüakse?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 13:28:43 vasta tsitaadiga

Kes Tallinnas Meindl saapaid müüb? Sai neti teel tellitud, aga ühes jalas veidi pigistab. Tahaks enne ümbervahetamist siiski kindlalt sobiva suuruse ära proovida.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 13:41:59 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Kes Tallinnas Meindl saapaid müüb? Sai neti teel tellitud, aga ühes jalas veidi pigistab. Tahaks enne ümbervahetamist siiski kindlalt sobiva suuruse ära proovida.


Ülemiste Keskuses asuv jahipood näiteks.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 13:48:46 vasta tsitaadiga

keegi odavat neti hilbupoodi euroopas teab, mis saadaks eestisse icon_rolleyes.gif
naine uuris amazoni aga ei jäänud nagu rahule ja osad müüjad seal ei saada eestisse icon_confused.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 14:12:27 vasta tsitaadiga

ebay.co.uk
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 15:07:10 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Vahur kirjutas:
Kes Tallinnas Meindl saapaid müüb? Sai neti teel tellitud, aga ühes jalas veidi pigistab. Tahaks enne ümbervahetamist siiski kindlalt sobiva suuruse ära proovida.
Ülemiste Keskuses asuv jahipood näiteks.

Käisin vaatamas, kahjuks Island MFS'i neil ei ole icon_sad.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 15:43:18 vasta tsitaadiga

Lase tellida icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.01.2012 14:42:58 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 03:02:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 01:21:45 vasta tsitaadiga

http://www.sportsdirect.com/

Täna tellisin siit "no fear" jope 10£ eest thumbs_up.gif (~12 €) + lapsele nike tennise pastlad.
saatmine oli pea 15£, kõik muu ulme hea hinnaga. Mingi aeg plaanis sealt veel midagi nabida..... nt. Lee Cooper riided norm. hindadega.


Kas keegi teab kus euroopas veel selliseid e-poode on? Võiks siia paar linki visata.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 01:25:46 vasta tsitaadiga

tänud lingi eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 21:37:13 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, kaua tuli?
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 21:42:24 vasta tsitaadiga

Kuskohast oleks võimalik tellida Columbia saapaid mõistliku hinnaga?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 17:03:01 vasta tsitaadiga

inca,
täna teatati et kaup kuskil kinni, nahuiaa.... icon_neutral.gif
pühapäeva õhtul tellisin, ehk jõuab esmasp-teisip. kohale.
Spoiler Spoiler Spoiler


edit: no küll lohistavad mu pakki mööda maakera.
Spoiler Spoiler Spoiler


edit 2 ; kaup käes ja kõik nii nagu peab thumbs_up.gif DHL tõi nodi koju kätte ära
varsti uut tellimust kokku panema icon_cool.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 00:36:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kust võiks saada Eestis või Euroopas umbes sellist http://www.superherostuff.com/superman/t-shirts/superman-royal-blue-t-shirt.html?itemcd=tssuproyal supermani särki icon_biggrin.gif . See on küll hea USA pood, kuid see transport läheks vist suht kalliks ja keeruliseks ning ma ei ole kunagi tellind USA-st. Äkki on ikka Euroopa piires ka saada sellist asja, ma olen otsind Eestist ja Euroopa poodidest aga siiani ei leidnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.02.2012 00:41:56 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kust võiks saada Eestis või Euroopas umbes sellist http://www.superherostuff.com/superman/t-shirts/superman-royal-blue-t-shirt.html?itemcd=tssuproyal supermani särki icon_biggrin.gif . See on küll hea USA pood, kuid see transport läheks vist suht kalliks ja keeruliseks ning ma ei ole kunagi tellind USA-st. Äkki on ikka Euroopa piires ka saada sellist asja, ma olen otsind Eestist ja Euroopa poodidest aga siiani ei leidnud.
nendel särkidel tavaline presstrükk peal
vali anttilast õige värviga särk, tiri netist vektorina logo välja ja mine suvalisse särgi-trükikotta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.02.2012 10:48:54 vasta tsitaadiga

Tellisin Sportsdirectist portsu särke ja pusasid.
Tracking number kehtib juba kuu algusest ja paki teekond algas kuskil Lõuna-Ameerikast thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 15:12:52 vasta tsitaadiga

mina sain selle jope 10£ eest (12€) ja diblad eestlased küsivad 129€ .... minu pärast võib kogu eesti kaubandus p.tsi sõita, kuni püütakse 10 kordset hinda nöörida
http://www.sportsdirect.com/no-fear-ski-jacket-mens-403096
http://www.medea24.com/#ecwid:category=2222018&inview=product9296525&mode=category&offset=0&sort=normal
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 15:20:22 vasta tsitaadiga

nojah, Eesti on rikaste inimeste riik icon_razz.gif ma vaese rotina mitu aastat kõik Inglismaalt tellinud ja ei kujuta ettegi palju kokku hoidnud.
miskipärast ei taha kaupmehed aru saada, et internetikaubandus võtab üha enam võimust ja once you go net, you never go back icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.02.2012 15:36:07 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
mina sain selle jope 10£ eest (12€) ja diblad eestlased küsivad 129€ .... minu pärast võib kogu eesti kaubandus p.tsi sõita, kuni püütakse 10 kordset hinda nöörida
http://www.sportsdirect.com/no-fear-ski-jacket-mens-403096
http://www.medea24.com/#ecwid:category=2222018&inview=product9296525&mode=category&offset=0&sort=normal


Hetkel SD's soodukas 30 naela, täishind 99, seega väga suurt vahet ju polegi icon_rolleyes.gif
Ehk siis kui tellida tavahinnaga, siis saatmisega koos tuleb sama hind, mis Eestis.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 15:38:21 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
mina sain selle jope 10£ eest (12€) ja diblad eestlased küsivad 129€ .... minu pärast võib kogu eesti kaubandus p.tsi sõita, kuni püütakse 10 kordset hinda nöörida
http://www.sportsdirect.com/no-fear-ski-jacket-mens-403096
http://www.medea24.com/#ecwid:category=2222018&inview=product9296525&mode=category&offset=0&sort=normal


Hetkel SD's soodukas 30 naela, täishind 99, seega väga suurt vahet ju polegi icon_rolleyes.gif
Ehk siis kui tellida tavahinnaga, siis saatmisega koos tuleb sama hind, mis Eestis.


Ja mis see pidi nüüd mingi argument olema, et tavahinnaga tuleks sama, mis Eestis ? Eestis ma tahaks näha, et 30€ see jope müüki tuleb, võib-olla viie aasta pärast ja XS suuruses.

Saabastega sama asi olnud - eBayst ~100 dollariga ja Eestis taheti samal ajal saada veel 2700 ja midagi peale krooni ja lõpuks siis olid "soodukaga" 1999.- müügis.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 15:56:22 vasta tsitaadiga

softis, hind 30£ (~36€) + saatmine 15£ (18€)... kokku 54€
ja selle jope soodushind (36€) on seal mingi nädal-kaks selline olnud, üle-eelmine pühap. oli päevasoodukas ja see maksis siis 9,99£ (11,96€) selle hinnaga ka omale selle jope tellisin.

ja nagu mina olen aru saanud siis saatekulu on sama kui tellida nt. 5 jopet, (korra prooviks panin ostukorvi 10 särki ja siis oli küll saatekulu sama!!)

Lotharius, beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.02.2012 16:00:16 vasta tsitaadiga

Lotharius, võtas-uxu, ma üritasin seda öelda, et ei tasu võrrelda soodushinnaga ja tavahinnaga tooteid icon_exclaim.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 16:01:00 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, Eestis on nii iga asjaga. Ma ise nt oman ühte inglise autot, Land Rover Range Rover. Tellisin inglismaalt tagumised piduriklotsid paar päeva tagasi, 15€ koos postiga. Eestis 40€ paar. Ja nii on iga asjaga, riietega ja ka kõikvõimaliku muu nodiga.

Sportsdirectist olen endale igast nodi tellinud ning kui päevadiiliga midagi võtta, võib ikka megahea hinnaga saada.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.02.2012 16:05:24 vasta tsitaadiga

Siiski jah, seda võib rahustuseks öelda suxule, et jah, üldiselt on seal valdav enamus kraami ikkagi odavam kui meie väikese turuga riigis icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 16:44:19 vasta tsitaadiga

Kui Sportsdirectist tellida eesti siis post 18euri ja kas tollimaks ka tuleb juurde?
Hiljuti tellisin ühe jupi ja tuli tollimaks 9% ja 4 euri eesti post vist ,midgi muud polnud kirjas(vast oli siis tallinnast põlva postikulu)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.02.2012 16:46:36 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Kui Sportsdirectist tellida eesti siis post 18euri ja kas tollimaks ka tuleb juurde?
Hiljuti tellisin ühe jupi ja tuli tollimaks 9% ja 4 euri eesti post vist ,midgi muud polnud kirjas(vast oli siis tallinnast põlva postikulu)


Eu siseselt ei tohiks tollimaksu tulla.

post.ee lehelt:

tsitaat:
Suurbritanniast, nagu ka teistest Euroopa Liidu riikidest kaupa tellides saajal käibe- ega tollimakse tasuda ei tule. Samas tuleb arvestada, et on mitmeid Euroopa Liitu kuuluvate riikide omavalitsuslikke alasid, näiteks Suurbritannial Kanalisaared ja Soomel Ahvenamaa, mille puhul lisandub käibemaks sarnaselt kolmandatest riikidest saadetiste tellimisega.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 09.02.2012 17:12:02 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Saabastega sama asi olnud - eBayst ~100 dollariga ja Eestis taheti samal ajal saada veel 2700 ja midagi peale krooni ja lõpuks siis olid "soodukaga" 1999.- müügis.


Olid ajad, mil 100 dollarit = üle 2000 EEK. Ega kui dollari kurss langeb, ei tähenda, et müüjad peaksid siin hinda langetama. Nemad peavad ju ka millestki elatuma.

Black66 kirjutas:
võtas-uxu, Eestis on nii iga asjaga. Ma ise nt oman ühte inglise autot, Land Rover Range Rover. Tellisin inglismaalt tagumised piduriklotsid paar päeva tagasi, 15€ koos postiga. Eestis 40€ paar. Ja nii on iga asjaga, riietega ja ka kõikvõimaliku muu nodiga.

Sportsdirectist olen endale igast nodi tellinud ning kui päevadiiliga midagi võtta, võib ikka megahea hinnaga saada.


Peaasi, et ise usud icon_smile.gif Land Roveri klotse saab eestist ka alla 15€. Muidugi kvaliteedi eest tuleb rohkem maksta. Ma ei usu, et need 15€ ja 40€ üldse sama marki olid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 17:16:48 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Saabastega sama asi olnud - eBayst ~100 dollariga ja Eestis taheti samal ajal saada veel 2700 ja midagi peale krooni ja lõpuks siis olid "soodukaga" 1999.- müügis.


Olid ajad, mil 100 dollarit = üle 2000 EEK. Ega kui dollari kurss langeb, ei tähenda, et müüjad peaksid siin hinda langetama. Nemad peavad ju ka millestki elatuma.


See oli siiski aeg, kus dollar oli 10-11 vahel.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 18:23:43 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:


Black66 kirjutas:
võtas-uxu, Eestis on nii iga asjaga. Ma ise nt oman ühte inglise autot, Land Rover Range Rover. Tellisin inglismaalt tagumised piduriklotsid paar päeva tagasi, 15€ koos postiga. Eestis 40€ paar. Ja nii on iga asjaga, riietega ja ka kõikvõimaliku muu nodiga.

Sportsdirectist olen endale igast nodi tellinud ning kui päevadiiliga midagi võtta, võib ikka megahea hinnaga saada.


Peaasi, et ise usud icon_smile.gif Land Roveri klotse saab eestist ka alla 15€. Muidugi kvaliteedi eest tuleb rohkem maksta. Ma ei usu, et need 15€ ja 40€ üldse sama marki olid.

Saab küll jah, kuid tegemist ikka jumala noname klotsidega. 15€ seal ja 40€ siin on täpselt samad klotsid.
Okei, klotsid ehk on selline odav kuluosa, leia siis mulle originaal Dunlopi õhkpadjad, mis maksavad alla 100€ tükk. Siis ma lõpetan kohe inglismaalt tellimise ära.

Aitab OT'st.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 09.02.2012 18:38:51 vasta tsitaadiga

Keegi oskab peale sportsdirecti veel mingeid netipoode pakkuda kust saab soodsamalt kui eestist ?
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 19:32:33 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Keegi oskab peale sportsdirecti veel mingeid netipoode pakkuda kust saab soodsamalt kui eestist ?


x2

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.02.2012 19:38:43 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
miga kirjutas:
Oskab keegi peale eBay veel anda linki, kus on hea hinnaga firma jalatseid ja shipping Eestisse poleks üle mõistuse icon_smile.gif ?


http://www.javari.co.uk/
http://www.surfdome.com/
http://euro.mandmdirect.com/default.aspx?a=resetsearch


Veidi aega läks, aga teemasisese otsinguga ma lõpuks midagi sain icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 19:52:42 vasta tsitaadiga

softis, thumbs_up.gif mnjahh, krt mina ei leidnud. icon_redface.gif
Juba sain jälle vastu näppe, alles aasta lõpus ostsin lapsele uue koolikoti mis siin maksab 22£ (26€) ja mina maksin sprottlandis 56€.
http://www.surfdome.com/oneill_backpacks_-_oneill_waterfall_backpack_-_black_aop_with_blue-46606
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 20:21:30 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, kas tollimaksu tuleb ka maksta?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 20:24:05 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
võtas-uxu, kas tollimaksu tuleb ka maksta?

nõu, minu kaup tuli inglismaalt Leedsist ja toodi koju kätte. Ei mingit maksu.
Ostu vormistasin pühap. ja kaup saabus minuni nädal + 2 päeva ehk siis teisipäeval.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 09.02.2012 22:33:28 vasta tsitaadiga

sportsdirect on hea pood jah. eelmine aasta sai rattapüksid ostetud ja suur pakk sokke, mis kahjuks olid roosad icon_lol.gif
kinkisin ära, kõik kokku tuli mul 10€. sportlandis on kõige odavamad pampersiga rattapüksid alates 50€
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.02.2012 22:46:01 vasta tsitaadiga

te vist mõistate, et käibe pealt saab suure hinnavõidu just edasimüüja?
näiteks suurimate arvutikauplusteja väiksemate ettevõtete GNT hinnakiri on juba väga suurte erinevustega

kui ikka firma pakub mastaapsele klientuurile rõivaid, siis nende laoseis on ka korralik
kui meie sportland tellib 30 pari rattapükse või 30 kirjut tuulejopet, siis sellega on sisuliselt aastavaru täidetud
kuid tellides 1000tk kumbagi ning müüa neid netis ülemaailmselt kerge soodukaga, siis on sisseostuhind pea 2x odavam ja müügihind samuti

vähe kohalikum võrdlus on külapoed vs ostuketid - või peate külapoodide omanikke ka jubedateks kasumiahneteks ärihaideks?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2012 23:29:05 vasta tsitaadiga

Mind kui tavatarbijat üldse ei morjenda kes millise kasumi võtab.... kas villis näppudega hiinlane või sir. inglismaalt... ok. perssekukkunud eesti netiärikas.
Kui mina saan midagi 10 korda odavamalt kui eestlasest "seanaha koorija" tahab saada ,,,, siis edu talle lollide otsimisel.

Päris mitu korda olen nii teinud: lähen poodi leian teksad mis meeldivad, teen moblaga klõpsu värvist, suurustest jms. ,lähen koju löön neti lahti ja saan need samad püksin 50% alla (koos saatmisega)
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.02.2012 23:31:15 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Mind kui tavatarbijat üldse ei morjenda kes millise kasumi võtab.... kas villis näppudega hiinlane või sir. inglismaalt... ok. perssekukkunud eesti netiärikas.
Kui mina saan midagi 10 korda odavamalt kui eestlasest "seanaha koorija" tahab saada ,,,, siis edu talle lollide otsimisel.

Päris mitu korda olen nii teinud: lähen poodi leian teksad mis meeldivad, teen moblaga klõpsu värvist, suurustest jms. ,lähen koju löön neti lahti ja saan need samad püksin 50% alla (koos saatmisega)
aga see on sinu valik, kuid siin kedagi süüdistada liigkasuvõtmises ja ahnuses ja kõiges muus, siis oleks mõistlik pisut möelda, kui perutama hakkad thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 10.02.2012 10:57:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
te vist mõistate, et käibe pealt saab suure hinnavõidu just edasimüüja?
näiteks suurimate arvutikauplusteja väiksemate ettevõtete GNT hinnakiri on juba väga suurte erinevustega

kui ikka firma pakub mastaapsele klientuurile rõivaid, siis nende laoseis on ka korralik
kui meie sportland tellib 30 pari rattapükse või 30 kirjut tuulejopet, siis sellega on sisuliselt aastavaru täidetud
kuid tellides 1000tk kumbagi ning müüa neid netis ülemaailmselt kerge soodukaga, siis on sisseostuhind pea 2x odavam ja müügihind samuti

vähe kohalikum võrdlus on külapoed vs ostuketid - või peate külapoodide omanikke ka jubedateks kasumiahneteks ärihaideks?


ma saan su loogikast aru, aga kas eesti turg on tõesti nii väike kui paljud juba ostavad netist. miks ostetakse netist?
näiteks tartus on sportlandil minuteada 4 poodi. kõik poed on suht pisikese kaubavalikuga, aga millist renti nad maksavad. tehku üks 2x suurem pood linnapeale ja müügu nii, et rahvas ostab ka.
kas on neil vaja nii palju neid poode ehitada kui keegi eriti ei osta. või tehku korralik e-pood ja müügu netist, nende koduleht on kasutu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.02.2012 15:02:31 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

kui ikka firma pakub mastaapsele klientuurile rõivaid, siis nende laoseis on ka korralik
kui meie sportland tellib 30 pari rattapükse või 30 kirjut tuulejopet, siis sellega on sisuliselt aastavaru täidetud
kuid tellides 1000tk kumbagi ning müüa neid netis ülemaailmselt kerge soodukaga, siis on sisseostuhind pea 2x odavam ja müügihind samuti

vähe kohalikum võrdlus on külapoed vs ostuketid - või peate külapoodide omanikke ka jubedateks kasumiahneteks ärihaideks?


SD'l on leping otse laoga (kaup saadetakse laost, mitte poest), nagu enamusel valdaval endast lugupidaval netipoel. Päris nii ka neid võrrelda ei saa hetkel nö letipoodidega.

Paraku meie poed ka just väikest juurdehindlust ei tee alati.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.