|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.12.2011 22:51:06
|
|
|
| Olen madala hinnatasemega nii ära harjunud, et üle €40 jalanõusid ei raatsigi enam vaadata. Samas miks peakski kui saab selle sees kätte. Eelmine nädal sai Nike Air Affect Rozmiar tossud €25 eest ja Boxfresh Keel Combo kingad €27 eest. TKMaxx ruulib.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
30.12.2011 01:02:39
|
|
|
Saapaga ikka täiesti ikaldus. Tahtsin siis uusi saapaid Timberlandist ja sobivaid õiges värvis ning õiges suuruses polnud nad nõus mulle isegi tellima... Otsisin tumepruuni Classic 6"-i, aga oleks ka Earthkeepersiga leppinud.
Caterpillar on kole ja Camel ka pole ka enam nagu see, mis ta vanasti oli. Timber selline hea tagasihoidlik ja klassikaline. Eelmised pidasid valesti kasutades 6 aastat vastu... Peavad teise 6 vist ka, aga lihtsalt liiga kantud juba näevad välja. Peab amazonist tellima siis vist. Ei tahaks nagu.
Tahtsin lihtsalt halada meie banaanivabariigi pihta natuke
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
30.12.2011 09:54:58
|
|
|
| Küll on mõne elu alles raske.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.12.2011 11:43:54
|
|
|
Ei osanud yhtegi teise teemasse panna. Oskab keegi soovitada suuremat spordikotti, mida saab kanda nii olal kui ka seljakotina?
Sellist pean silmas: http://www.amazon.co.uk/dp/B003O69RJW
Suhteliselt raske otsida selliste omadustega kotte, millel oleks no. molemad sangad.
Vana Adidase oma laks mitmest kohast katki ja kiirelt uut vaja ning samasugust enam ei taha (loe: sama reha otsa astuda).
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
30.12.2011 11:53:00
|
|
|
Aga miks sedasama ei telli?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.12.2011 12:02:21
|
|
|
Kui tanase jooksul muud ei leia, siis tellingi selle. Lihtsalt mingigi valik oleks teretulnud.
Vana oli muidu see: http://www.maols.com/product_info.php?products_id=154
Ei soovita seda, omblused ja lukud liiga norgukesed, ei pidanud kaht aastatki vastu.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.12.2011 12:44:03
|
|
|
| See vist pole moeldud otseselt seljakotina kasutamiseks. Jah, ilmselt saaks kaed labi nende sangade ajada (kuigi on oht, et hakkab soonima), aga siis sobiks juba igasugune olakott...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Onedream
HV veteran

liitunud: 28.09.2008
|
01.01.2012 22:09:02
|
|
|
| Kuskilt normaalseid soodsa hinnaga käekelli ka saab tellida ? Ei pea olema orginaalid . Hinnad võiks sinna 30€ kanti jääda. Ehk kellelgi on silma jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
05.01.2012 09:47:01
|
|
|
| Kuskil TLN hea hinnaga teksaseid ka müüakse?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.01.2012 13:28:43
|
|
|
| Kes Tallinnas Meindl saapaid müüb? Sai neti teel tellitud, aga ühes jalas veidi pigistab. Tahaks enne ümbervahetamist siiski kindlalt sobiva suuruse ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.01.2012 13:41:59
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Kes Tallinnas Meindl saapaid müüb? Sai neti teel tellitud, aga ühes jalas veidi pigistab. Tahaks enne ümbervahetamist siiski kindlalt sobiva suuruse ära proovida. |
Ülemiste Keskuses asuv jahipood näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
17.01.2012 13:48:46
|
|
|
keegi odavat neti hilbupoodi euroopas teab, mis saadaks eestisse
naine uuris amazoni aga ei jäänud nagu rahule ja osad müüjad seal ei saada eestisse
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.01.2012 14:12:27
|
|
|
ebay.co.uk
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.01.2012 15:07:10
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
| Kes Tallinnas Meindl saapaid müüb? Sai neti teel tellitud, aga ühes jalas veidi pigistab. Tahaks enne ümbervahetamist siiski kindlalt sobiva suuruse ära proovida. |
Ülemiste Keskuses asuv jahipood näiteks. |
Käisin vaatamas, kahjuks Island MFS'i neil ei ole
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
17.01.2012 15:43:18
|
|
|
Lase tellida
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
26.01.2012 14:42:58
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 03:02:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
30.01.2012 01:21:45
|
|
|
http://www.sportsdirect.com/
Täna tellisin siit "no fear" jope 10£ eest (~12 €) + lapsele nike tennise pastlad.
saatmine oli pea 15£, kõik muu ulme hea hinnaga. Mingi aeg plaanis sealt veel midagi nabida..... nt. Lee Cooper riided norm. hindadega.
Kas keegi teab kus euroopas veel selliseid e-poode on? Võiks siia paar linki visata.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.01.2012 01:25:46
|
|
|
tänud lingi eest
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
01.02.2012 21:37:13
|
|
|
võtas-uxu, kaua tuli?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
01.02.2012 21:42:24
|
|
|
| Kuskohast oleks võimalik tellida Columbia saapaid mõistliku hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.02.2012 17:03:01
|
|
|
inca,
täna teatati et kaup kuskil kinni, nahuiaa....
pühapäeva õhtul tellisin, ehk jõuab esmasp-teisip. kohale.
Spoiler 
edit: no küll lohistavad mu pakki mööda maakera.
Spoiler 
edit 2 ; kaup käes ja kõik nii nagu peab DHL tõi nodi koju kätte ära
varsti uut tellimust kokku panema
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.02.2012 00:41:56
|
|
|
nendel särkidel tavaline presstrükk peal
vali anttilast õige värviga särk, tiri netist vektorina logo välja ja mine suvalisse särgi-trükikotta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.02.2012 10:48:54
|
|
|
Tellisin Sportsdirectist portsu särke ja pusasid.
Tracking number kehtib juba kuu algusest ja paki teekond algas kuskil Lõuna-Ameerikast
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.02.2012 15:20:22
|
|
|
nojah, Eesti on rikaste inimeste riik ma vaese rotina mitu aastat kõik Inglismaalt tellinud ja ei kujuta ettegi palju kokku hoidnud.
miskipärast ei taha kaupmehed aru saada, et internetikaubandus võtab üha enam võimust ja once you go net, you never go back
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.02.2012 15:36:07
|
|
|
Hetkel SD's soodukas 30 naela, täishind 99, seega väga suurt vahet ju polegi
Ehk siis kui tellida tavahinnaga, siis saatmisega koos tuleb sama hind, mis Eestis.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
09.02.2012 15:38:21
|
|
|
| softis kirjutas: |
Hetkel SD's soodukas 30 naela, täishind 99, seega väga suurt vahet ju polegi
Ehk siis kui tellida tavahinnaga, siis saatmisega koos tuleb sama hind, mis Eestis. |
Ja mis see pidi nüüd mingi argument olema, et tavahinnaga tuleks sama, mis Eestis ? Eestis ma tahaks näha, et 30€ see jope müüki tuleb, võib-olla viie aasta pärast ja XS suuruses.
Saabastega sama asi olnud - eBayst ~100 dollariga ja Eestis taheti samal ajal saada veel 2700 ja midagi peale krooni ja lõpuks siis olid "soodukaga" 1999.- müügis.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.02.2012 15:56:22
|
|
|
softis, hind 30£ (~36€) + saatmine 15£ (18€)... kokku 54€
ja selle jope soodushind (36€) on seal mingi nädal-kaks selline olnud, üle-eelmine pühap. oli päevasoodukas ja see maksis siis 9,99£ (11,96€) selle hinnaga ka omale selle jope tellisin.
ja nagu mina olen aru saanud siis saatekulu on sama kui tellida nt. 5 jopet, (korra prooviks panin ostukorvi 10 särki ja siis oli küll saatekulu sama!!)
Lotharius,
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.02.2012 16:00:16
|
|
|
Lotharius, võtas-uxu, ma üritasin seda öelda, et ei tasu võrrelda soodushinnaga ja tavahinnaga tooteid
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
09.02.2012 16:01:00
|
|
|
võtas-uxu, Eestis on nii iga asjaga. Ma ise nt oman ühte inglise autot, Land Rover Range Rover. Tellisin inglismaalt tagumised piduriklotsid paar päeva tagasi, 15€ koos postiga. Eestis 40€ paar. Ja nii on iga asjaga, riietega ja ka kõikvõimaliku muu nodiga.
Sportsdirectist olen endale igast nodi tellinud ning kui päevadiiliga midagi võtta, võib ikka megahea hinnaga saada.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.02.2012 16:05:24
|
|
|
Siiski jah, seda võib rahustuseks öelda suxule, et jah, üldiselt on seal valdav enamus kraami ikkagi odavam kui meie väikese turuga riigis
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
09.02.2012 16:44:19
|
|
|
Kui Sportsdirectist tellida eesti siis post 18euri ja kas tollimaks ka tuleb juurde?
Hiljuti tellisin ühe jupi ja tuli tollimaks 9% ja 4 euri eesti post vist ,midgi muud polnud kirjas(vast oli siis tallinnast põlva postikulu)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.02.2012 16:46:36
|
|
|
| oksakoor kirjutas: |
Kui Sportsdirectist tellida eesti siis post 18euri ja kas tollimaks ka tuleb juurde?
Hiljuti tellisin ühe jupi ja tuli tollimaks 9% ja 4 euri eesti post vist ,midgi muud polnud kirjas(vast oli siis tallinnast põlva postikulu) |
Eu siseselt ei tohiks tollimaksu tulla.
post.ee lehelt:
| tsitaat: |
| Suurbritanniast, nagu ka teistest Euroopa Liidu riikidest kaupa tellides saajal käibe- ega tollimakse tasuda ei tule. Samas tuleb arvestada, et on mitmeid Euroopa Liitu kuuluvate riikide omavalitsuslikke alasid, näiteks Suurbritannial Kanalisaared ja Soomel Ahvenamaa, mille puhul lisandub käibemaks sarnaselt kolmandatest riikidest saadetiste tellimisega. |
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
09.02.2012 17:12:02
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Saabastega sama asi olnud - eBayst ~100 dollariga ja Eestis taheti samal ajal saada veel 2700 ja midagi peale krooni ja lõpuks siis olid "soodukaga" 1999.- müügis. |
Olid ajad, mil 100 dollarit = üle 2000 EEK. Ega kui dollari kurss langeb, ei tähenda, et müüjad peaksid siin hinda langetama. Nemad peavad ju ka millestki elatuma.
| Black66 kirjutas: |
võtas-uxu, Eestis on nii iga asjaga. Ma ise nt oman ühte inglise autot, Land Rover Range Rover. Tellisin inglismaalt tagumised piduriklotsid paar päeva tagasi, 15€ koos postiga. Eestis 40€ paar. Ja nii on iga asjaga, riietega ja ka kõikvõimaliku muu nodiga.
Sportsdirectist olen endale igast nodi tellinud ning kui päevadiiliga midagi võtta, võib ikka megahea hinnaga saada. |
Peaasi, et ise usud Land Roveri klotse saab eestist ka alla 15€. Muidugi kvaliteedi eest tuleb rohkem maksta. Ma ei usu, et need 15€ ja 40€ üldse sama marki olid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
09.02.2012 17:16:48
|
|
|
| Kontakt kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
| Saabastega sama asi olnud - eBayst ~100 dollariga ja Eestis taheti samal ajal saada veel 2700 ja midagi peale krooni ja lõpuks siis olid "soodukaga" 1999.- müügis. |
Olid ajad, mil 100 dollarit = üle 2000 EEK. Ega kui dollari kurss langeb, ei tähenda, et müüjad peaksid siin hinda langetama. Nemad peavad ju ka millestki elatuma.
|
See oli siiski aeg, kus dollar oli 10-11 vahel.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
09.02.2012 18:23:43
|
|
|
| Kontakt kirjutas: |
| Black66 kirjutas: |
võtas-uxu, Eestis on nii iga asjaga. Ma ise nt oman ühte inglise autot, Land Rover Range Rover. Tellisin inglismaalt tagumised piduriklotsid paar päeva tagasi, 15€ koos postiga. Eestis 40€ paar. Ja nii on iga asjaga, riietega ja ka kõikvõimaliku muu nodiga.
Sportsdirectist olen endale igast nodi tellinud ning kui päevadiiliga midagi võtta, võib ikka megahea hinnaga saada. |
Peaasi, et ise usud Land Roveri klotse saab eestist ka alla 15€. Muidugi kvaliteedi eest tuleb rohkem maksta. Ma ei usu, et need 15€ ja 40€ üldse sama marki olid. |
Saab küll jah, kuid tegemist ikka jumala noname klotsidega. 15€ seal ja 40€ siin on täpselt samad klotsid.
Okei, klotsid ehk on selline odav kuluosa, leia siis mulle originaal Dunlopi õhkpadjad, mis maksavad alla 100€ tükk. Siis ma lõpetan kohe inglismaalt tellimise ära.
Aitab OT'st.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
09.02.2012 18:38:51
|
|
|
Keegi oskab peale sportsdirecti veel mingeid netipoode pakkuda kust saab soodsamalt kui eestist ?
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.02.2012 19:32:33
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
| Keegi oskab peale sportsdirecti veel mingeid netipoode pakkuda kust saab soodsamalt kui eestist ? |
x2
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.02.2012 19:38:43
|
|
|
Veidi aega läks, aga teemasisese otsinguga ma lõpuks midagi sain
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
09.02.2012 20:21:30
|
|
|
| võtas-uxu, kas tollimaksu tuleb ka maksta?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.02.2012 20:24:05
|
|
|
| oksakoor kirjutas: |
| võtas-uxu, kas tollimaksu tuleb ka maksta? |
nõu, minu kaup tuli inglismaalt Leedsist ja toodi koju kätte. Ei mingit maksu.
Ostu vormistasin pühap. ja kaup saabus minuni nädal + 2 päeva ehk siis teisipäeval.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
09.02.2012 22:33:28
|
|
|
sportsdirect on hea pood jah. eelmine aasta sai rattapüksid ostetud ja suur pakk sokke, mis kahjuks olid roosad
kinkisin ära, kõik kokku tuli mul 10€. sportlandis on kõige odavamad pampersiga rattapüksid alates 50€
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.02.2012 22:46:01
|
|
|
te vist mõistate, et käibe pealt saab suure hinnavõidu just edasimüüja?
näiteks suurimate arvutikauplusteja väiksemate ettevõtete GNT hinnakiri on juba väga suurte erinevustega
kui ikka firma pakub mastaapsele klientuurile rõivaid, siis nende laoseis on ka korralik
kui meie sportland tellib 30 pari rattapükse või 30 kirjut tuulejopet, siis sellega on sisuliselt aastavaru täidetud
kuid tellides 1000tk kumbagi ning müüa neid netis ülemaailmselt kerge soodukaga, siis on sisseostuhind pea 2x odavam ja müügihind samuti
vähe kohalikum võrdlus on külapoed vs ostuketid - või peate külapoodide omanikke ka jubedateks kasumiahneteks ärihaideks?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.02.2012 23:29:05
|
|
|
Mind kui tavatarbijat üldse ei morjenda kes millise kasumi võtab.... kas villis näppudega hiinlane või sir. inglismaalt... ok. perssekukkunud eesti netiärikas.
Kui mina saan midagi 10 korda odavamalt kui eestlasest "seanaha koorija" tahab saada ,,,, siis edu talle lollide otsimisel.
Päris mitu korda olen nii teinud: lähen poodi leian teksad mis meeldivad, teen moblaga klõpsu värvist, suurustest jms. ,lähen koju löön neti lahti ja saan need samad püksin 50% alla (koos saatmisega)
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.02.2012 23:31:15
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Mind kui tavatarbijat üldse ei morjenda kes millise kasumi võtab.... kas villis näppudega hiinlane või sir. inglismaalt... ok. perssekukkunud eesti netiärikas.
Kui mina saan midagi 10 korda odavamalt kui eestlasest "seanaha koorija" tahab saada ,,,, siis edu talle lollide otsimisel.
Päris mitu korda olen nii teinud: lähen poodi leian teksad mis meeldivad, teen moblaga klõpsu värvist, suurustest jms. ,lähen koju löön neti lahti ja saan need samad püksin 50% alla (koos saatmisega) |
aga see on sinu valik, kuid siin kedagi süüdistada liigkasuvõtmises ja ahnuses ja kõiges muus, siis oleks mõistlik pisut möelda, kui perutama hakkad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
10.02.2012 10:57:18
|
|
|
| libe kirjutas: |
te vist mõistate, et käibe pealt saab suure hinnavõidu just edasimüüja?
näiteks suurimate arvutikauplusteja väiksemate ettevõtete GNT hinnakiri on juba väga suurte erinevustega
kui ikka firma pakub mastaapsele klientuurile rõivaid, siis nende laoseis on ka korralik
kui meie sportland tellib 30 pari rattapükse või 30 kirjut tuulejopet, siis sellega on sisuliselt aastavaru täidetud
kuid tellides 1000tk kumbagi ning müüa neid netis ülemaailmselt kerge soodukaga, siis on sisseostuhind pea 2x odavam ja müügihind samuti
vähe kohalikum võrdlus on külapoed vs ostuketid - või peate külapoodide omanikke ka jubedateks kasumiahneteks ärihaideks? |
ma saan su loogikast aru, aga kas eesti turg on tõesti nii väike kui paljud juba ostavad netist. miks ostetakse netist?
näiteks tartus on sportlandil minuteada 4 poodi. kõik poed on suht pisikese kaubavalikuga, aga millist renti nad maksavad. tehku üks 2x suurem pood linnapeale ja müügu nii, et rahvas ostab ka.
kas on neil vaja nii palju neid poode ehitada kui keegi eriti ei osta. või tehku korralik e-pood ja müügu netist, nende koduleht on kasutu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.02.2012 15:02:31
|
|
|
| libe kirjutas: |
kui ikka firma pakub mastaapsele klientuurile rõivaid, siis nende laoseis on ka korralik
kui meie sportland tellib 30 pari rattapükse või 30 kirjut tuulejopet, siis sellega on sisuliselt aastavaru täidetud
kuid tellides 1000tk kumbagi ning müüa neid netis ülemaailmselt kerge soodukaga, siis on sisseostuhind pea 2x odavam ja müügihind samuti
vähe kohalikum võrdlus on külapoed vs ostuketid - või peate külapoodide omanikke ka jubedateks kasumiahneteks ärihaideks? |
SD'l on leping otse laoga (kaup saadetakse laost, mitte poest), nagu enamusel valdaval endast lugupidaval netipoel. Päris nii ka neid võrrelda ei saa hetkel nö letipoodidega.
Paraku meie poed ka just väikest juurdehindlust ei tee alati.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|