Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 01:18:17 vasta tsitaadiga

M3 LEE = - FREE EXP icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 01:58:39 vasta tsitaadiga

Kui ma ühel tangil meeskonna 100% ni teen ja siis neile mingid oskused juurde õpetan, ning nad teise tangi peale tõstan, kas siis need lisa oskused jäävad alles?

Ajee, sain lahti m3 lee -st beer_yum.gif Piduuu icon_biggrin.gif Kuigi t1 tundub suht mõtetute kahuritega juust olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 02:07:19 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Kui ma ühel tangil meeskonna 100% ni teen ja siis neile mingid oskused juurde õpetan, ning nad teise tangi peale tõstan, kas siis need lisa oskused jäävad alles?

Ajee, sain lahti m3 lee -st beer_yum.gif Piduuu icon_biggrin.gif Kuigi t1 tundub suht mõtetute kahuritega juust olema icon_biggrin.gif


jäävad alles
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 20.01.2012 14:34:19 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Kui ma ühel tangil meeskonna 100% ni teen ja siis neile mingid oskused juurde õpetan, ning nad teise tangi peale tõstan, kas siis need lisa oskused jäävad alles?

Ajee, sain lahti m3 lee -st beer_yum.gif Piduuu icon_biggrin.gif Kuigi t1 tundub suht mõtetute kahuritega juust olema icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gif Ma oli ka õnnelik kui lõpuks M3 Lee pealt T1 HT peale sain. Paarkümmend mängu tegin nüüd seisab see pask juba ma ei tea kui kaua icon_biggrin.gif Isegi first win boonust ei viitsi teha kohati.

E: Vahepeal sai sealt M4 poole mindud ja sellest olen ka nüüdseks möödas juba, aga T1 HT seisab siiani icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.01.2012 22:56:10 vasta tsitaadiga

USA esimesed heavyd on jah parajad käkid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 22.01.2012 03:38:53 vasta tsitaadiga

Nonii, sain siis endale AMX50B kätte. Esmamulje on täitsa hea- reload on AMX50 120 võrreldes 33s pealt langenud 28s peale ja mürsu laadimine langes 3s pealt 2.5s peale.
Lisa HP tuleb ka igati kasuks ära, kuid küljed teevad enda paksusega tohutult muret- 120'ga see nii hull ei olnud. Kiirendus nii väga 120'st parem pole ning 65 km/h kätte saada on ka paras tsirkus- mäest alla peamiselt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 22.01.2012 12:58:22 vasta tsitaadiga

Üks tähelepanek - kus on suits? Tänapäeval kuuluvad suitsugranaadid iga tangi varustusse. Kas teise maailmasõja ajal suitsu tankide puhul ei kasutatud? Ma googlis paari pilti uurisin - tänapäeval tuttavaid granaadipesasid saksa tankidel küll ei paista. Muidugi olen kuulnud, et mõned vene tankid tekitasid suitsu kütust kollektorile pritsides vms. On mängu loojad suitsust või selle puudumisest rääkinud? Suits looks päris huvitavaid strateegilisi võimalusi juurde. Taskutankiga tiigrite otsa sattudes oleks tore must pilv üles tõmmata ja kiirelt peitu pugeda. Mängus võiks ka suitsugranaatide arv piiratud olla ja võiks saada valida kuhu granaadi viskad (kas ette, külgedele, taha).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 17:02:40 vasta tsitaadiga

Sa oma FPS'i oled vaadanud? Või mõelnud sellise pilguga, et kui sul on alla keskmise masin, siis mis see FPS oleks, kui pool kaarti suitsu täis oleks.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 22.01.2012 17:29:13 vasta tsitaadiga

Esiteks Kurat666 vaata uuesti youtubis videosid ja mida sa näed: kattesuits on valge, nii WWII sakslastel kui ka tänapäeva Leodel. Samuti on valge või sinakas-valge venelaste suitsu kate, see mida mainisid (kütet väljalaske peale).
Õigus on ka Terroril, peale suitsukatet on suuremosa PC-d koomas ja FPS olematu.
Vahel on olnud idee et SPG-d teeks suitsukatet kuid probleem jääb samaks: PC ei vea välja.

Ning lisades hetkel kasutusel olevale spottimisele suitsukatte siis: ei kommentaari icon_smile.gif

Kuroi, sa oled tier 10 mis tähendab seda, et sa oled vaenlasele: primary target. Kuigi peab mainima, et juba madalama tieri puhul tahavad sind kõik vastased ruttu Tankijumala juurde saata. Endal hetkel tier 8 prantslane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 23.01.2012 02:42:08 vasta tsitaadiga

Roomik kirjutas:
...
Õigus on ka Terroril, peale suitsukatet on suuremosa PC-d koomas ja FPS olematu.
...

Ainult siis, kui asi üle käte ilma süvenemata kiirelt "valmis" tehakse. Õnneks on olemas ka näiteid, kus need lisa particled ei peaks masinaid kooma ajama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 00:06:26 vasta tsitaadiga

HV meestel kuskil miski kanal kah kuskil on?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 25.01.2012 00:21:01 vasta tsitaadiga

Olen nüüd kah peale betat tagasi wot`s kuidagi.
Varem sai ikka kõvasti lammutatud - saksa heavy t9, saksa td t7, saksa arty t5, vene med t8 jms.

Võtsin 5k kulda ka ligi (ei viitsi tõesti loliks ennast grindida ja pereelu ei võimaldaks kah). Just unlockisin KV ja seekord plaanin täielikud USSR tehnikale keskenduda esialgu vähemalt.
Aga juba praegu on tunda, et varasem harjumus saksa täpsusest aga üsna kasinast damagest tuleb ära unustada ning pigem loota, et "iga viies" tabaks ning siis on dammi kuhjaga icon_cool.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 00:23:50 vasta tsitaadiga

ma ka samas seisus mis cyberlord... alustasin jälle peale betat. Aegajalt õhtuti ju võib icon_smile.gif premiumiga vist ei viitis jändama hakata. Taon niisama
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 01:48:05 vasta tsitaadiga

kv 107 ne toru paistab küll täpne olema. T1 ht parima toruga ei saa võrreldagi, t1 teeb miski ~1xx dammi, kv ~300
Kahju et kv 152 ne toru kaugelt täpne ja läbiv ei ole icon_biggrin.gificon_biggrin.gif 700 dammi :p

Millise maa arthyga tasuks proovima hakata? On mingeid soovituslikke eelistusi ka?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 03:12:35 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
kv 107 ne toru paistab küll täpne olema. T1 ht parima toruga ei saa võrreldagi, t1 teeb miski ~1xx dammi, kv ~300
Kahju et kv 152 ne toru kaugelt täpne ja läbiv ei ole icon_biggrin.gificon_biggrin.gif 700 dammi :p

Millise maa arthyga tasuks proovima hakata? On mingeid soovituslikke eelistusi ka?


Kui ise KV'ga mängin, siis ainult 152 mm toruga. Ei ole tanki, mida ma KV'ga maha poleks võtnud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 16:14:11 vasta tsitaadiga

Kas viimasel ajal on midagi muudetud, et koguaeg mu relv sodiks lastakse. Varem nagu ei tähendand seda, et relv nii kergelt rivist välja lastakse?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 16:30:47 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Kas viimasel ajal on midagi muudetud, et koguaeg mu relv sodiks lastakse. Varem nagu ei tähendand seda, et relv nii kergelt rivist välja lastakse?



mis tanki kasutad? või kõigil su tankidel see eripäraks muutunud?
vb oled lihtsalt enda teadmata õpinud ülejäänud tankikere varjama ja ainult kahur ongi mida vaenlasel sihtida icon_lol.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 16:59:29 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
kv 107 ne toru paistab küll täpne olema. T1 ht parima toruga ei saa võrreldagi, t1 teeb miski ~1xx dammi, kv ~300
Kahju et kv 152 ne toru kaugelt täpne ja läbiv ei ole icon_biggrin.gificon_biggrin.gif 700 dammi :p

Millise maa arthyga tasuks proovima hakata? On mingeid soovituslikke eelistusi ka?


T92 on usakatel selline tore toru, mida soovitada. Sinnani jõudmine võtab muidugi aega ja närve.
Kui sa premiumit ei kasuta, on KV tore rahateenimise masin, mis alles jätta. Sealt jõuad varem või hiljem lõpuks S51 peale välja ilma väikeste pudinatega aega raiskamata.

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 25.01.2012 20:34:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi läpakaga neti pulgaga on WOT-i mänginud? Kas veab välja?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 20:40:14 vasta tsitaadiga

wwiktor kirjutas:
Kas keegi läpakaga neti pulgaga on WOT-i mänginud? Kas veab välja?


Oleneb täiesti läpakast icon_rolleyes.gif Nutikas 5- ga sai proovitud aga ping oli suht kõrge (~300) aga oleneb ilmselt ka kohast
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 25.01.2012 21:19:58 vasta tsitaadiga

mint light (3g hspa) rapla maakonna piiril, ping 90~120, täiesti okei mängida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.01.2012 21:28:40 vasta tsitaadiga

7,2 alla ja 3, millegagi ülesse. n. 1752 veab ilusti välja, isegi 3 arvutit icon_biggrin.gif
Aga need nõrgemad, mida light´iga jagatakse, jääb ping kõrgeks.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 00:01:04 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
HV meestel kuskil miski kanal kah kuskil on?

? icon_smile.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.01.2012 12:11:17 vasta tsitaadiga

wwiktor kirjutas:
Kas keegi läpakaga neti pulgaga on WOT-i mänginud? Kas veab välja?
Põhiline, et sul pulk toetaks nii HSDPA'd kui HSUPA'd ja 3.5G võrk toimiks, siis saad normaalse pingi kätte.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 26.01.2012 13:29:52 vasta tsitaadiga

täiesti normaalselt saab mängida!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 13:40:08 vasta tsitaadiga

Ma mängin EU serveris üldse Austraalias mobiilse netiga ning ping stabiilselt umbes 500. Täiesti kannatab mängida. Natike tuleb arvestada liikumisel ja tulistamisel, aga ei midagi võimatut.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 27.01.2012 16:22:03 vasta tsitaadiga

http://worldoftanks.eu/news/1060-kill-courier/
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/80774-kill-the-courier-27-29-january/

Edu jahtimisel! Kui kellelgi veab andke siin ka teada.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 19:22:31 vasta tsitaadiga

Kumb saksa tee on mõttekam, kas see mis lõppeb mausiga või see mis e-100 ga? Kumb neist parem on?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 20:49:31 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Kumb saksa tee on mõttekam, kas see mis lõppeb mausiga või see mis e-100 ga? Kumb neist parem on?


E-100 liin on super. KT > E-75 > E-100
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 21:34:49 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Kumb saksa tee on mõttekam, kas see mis lõppeb mausiga või see mis e-100 ga? Kumb neist parem on?


Võta Maus. Kestab üldiselt kauem.
See ei tähenda, et teine liin halb on.

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.01.2012 20:25:17 vasta tsitaadiga

T-44, mis on stockis suht ebameeldiv kogemus, hakkab mulle ülesupgradetuna üha rohkem meeldima. Väike stiilinäide (8 killi mäng, non-premium):

Screenshot:



Replay:



EDIT:

Just tuli üks parimaid mänge KVga ka (152mm lolcannon powwa icon_lol.gif ):

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 30.01.2012 11:46:54 vasta tsitaadiga

Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks eusa_wall.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 30.01.2012 11:50:30 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks eusa_wall.gif


Teenitud XP eest ju arendadki:)
Kogu point ongi, et ilma expita arendada ei saa.

Sain eile KV122mm toru kätte - vot see on juba asi. Kahetsen, et selle 15x toru peale xp raiskasin - selle kuradiga ei saa maja kõrval seistes seinale ka pihta.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 30.01.2012 11:55:29 vasta tsitaadiga

Jääk võiks ikka alles jääda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 12:05:56 vasta tsitaadiga

Jääbki ju alles icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 12:45:38 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks eusa_wall.gif

ei saa ka sellest mõttest aru icon_rolleyes.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 13:44:42 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks eusa_wall.gif

ei saa ka sellest mõttest aru icon_rolleyes.gif


Mõte on ju lihtne. Sa saad need 800xp-d omale free expi alla konvertida.
Loomulikult kulla eest, mis reaalset raha maksab icon_razz1.gif

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 14:54:59 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
rycyve kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks eusa_wall.gif

ei saa ka sellest mõttest aru icon_rolleyes.gif


Mõte on ju lihtne. Sa saad need 800xp-d omale free expi alla konvertida.
Loomulikult kulla eest, mis reaalset raha maksab icon_razz1.gif


Jah sel juhul kui expi tootja on prem tank aga siit ei loe kuskilt välja,et see on nii.

Eii saa aru nullimisest icon_rolleyes.gif Igatahes iga exp läheb sinu poolt avatava mooduli avamiseks.Mis üle selle summa ületab jääb sulle kontole icon_idea.gif
Ei saa siiski sellest postituse põhimõttest aru icon_rolleyes.gif Arvan,et tegu on mingi algaja kasutajaga...
Juu siis tal konkreetsel isendil polnud piisavalt expi ja kui võeti freest osa ära hakkas nutt ja hala thumbs_down.gif
Selline asi näitab kogenematust icon_idea.gif kuna ei ole tutvunud mängu reeglitega ega selle mootoriga.
Sellise jama peale teen beer_yum.gif ja lähen edasi mõttetud vaenlast peksma icon_biggrin.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.01.2012 15:58:35 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Sain eile KV122mm toru kätte - vot see on juba asi. Kahetsen, et selle 15x toru peale xp raiskasin - selle kuradiga ei saa maja kõrval seistes seinale ka pihta.


See 152mm toru on palju täpsem, kui arvata võiks. Kui sihtida mõned sekundid veel peale seda kui "ring on koomale tõmmanud", võib snaipida suhteliselt täpselt ka 400-500m pealt. Ideaaljuhus on muidugi linnalahing, kus distantsid 100m või vähem. Kui sa tahad näha, kuidas snaipida saab, siis võin selle mängu replay üles panna siia.

Igatahes tervest mängus ühtki teist nii kõva tier/damage suhtega tankikahurit ei leia.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 30.01.2012 16:03:17 vasta tsitaadiga

rycyve, Ok seleta mulle, kui algajale kasutajale, kui asja arendus maksab 20 k xp -d, mul kontol 22k xp-d, kus peale aretamist see 2k xp-d siis jääb ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.01.2012 16:10:46 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
rycyve, Ok seleta mulle, kui algajale kasutajale, kui asja arendus maksab 20 k xp -d, mul kontol 22k xp-d, kus peale aretamist see 2k xp-d siis jääb ?


See 22K on puhas tavaline exp, mitte tavaline + free exp? Sellisel juhul ei lähe ülejääk kuskile. Samas võta arvesse, et exp on ka seotud konkreetse tankiga. Kui sa selle tanki maha müüd, siis läheb exp kaotsi (kuni uuesti ostad sama).
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 16:16:36 vasta tsitaadiga

Ülejäänud jääb ju ikka selle sama tanki peale ja saad juurde kogudes järgmist moodulit arendada
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 30.01.2012 16:25:19 vasta tsitaadiga

Froggy kirjutas:
Ülejäänud jääb ju ikka selle sama tanki peale ja saad juurde kogudes järgmist moodulit arendada

Selles kala ongi, et ei jää. Saksa TD aretasin siis toimis kõik kenasti. Tollega pole tükk aega teinud.Prantslase rõõmud või päts jeblas ära midagi.
Uue tanki teemat tean jah.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 31.01.2012 02:39:27 vasta tsitaadiga

enamv2hem hakkab asi paika loksuma v2lja arvatud ,see meeskonna v2rk, et nad saavad expi migni 60 midagi % on olemas jne,
et ma lugesin sakslased nn usakate venelaste jne
masinates hakkama ei saa. a saab kuidagi siis meeskonda vahetada yhe tanki peal kuidagi ? v6i kui tanki maha myyn l2heb meeskond ka vastutaevast ? et kui pikalt vastata ei viitsi, siis mingi otsene link oleks abiks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 08:29:08 vasta tsitaadiga

meeskond jääb alles, lihtsalt uuema tanki versiooni jaoks pead meeskonna välja treenima, mis pole just odav lõbu, kuid üsna tõhus, sest neile jäävad kõik saavutused jne. alles.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.01.2012 13:59:45 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt alates V-VI tierist muutub mõttekaks meeste viimine järgmisesse tanki üle uue meeskonna ostmise asemel (rahalises mõttes uus tank on kallim kui meeste üleviimine), kuna skillid (repair, firefighting, camo) jäävad alles isegi kui mehed alguses uue masina peal 85% pealt alustavad. Kui nt repair on 100% peal, siis sellest loobuda väga ei soovita kui nt heavyde liine arendada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 15:21:07 vasta tsitaadiga

Aga kas on mõttekas osad mehed meeskonnast repairima õpetada ja osad firefightima, või kuidas te seda värki jaganud olete?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 31.01.2012 15:29:44 vasta tsitaadiga

üks skill korraga kõigil meestel !
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2012 16:41:56 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
üks skill korraga kõigil meestel !

Nõustun 100%

Meeskonna teemadel: http://wiki.worldoftanks.eu/Crew
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 31.01.2012 23:18:28 vasta tsitaadiga

Täitsa loll ikka - rääkisin eelmises postituses 122mm torust aga tegelikult tahtsin öelda 107 ZIS6, vot see lõikab hästi:)
122 toru pole lahtigi lockinud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.