|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
20.01.2012 01:58:39
|
|
|
Kui ma ühel tangil meeskonna 100% ni teen ja siis neile mingid oskused juurde õpetan, ning nad teise tangi peale tõstan, kas siis need lisa oskused jäävad alles?
Ajee, sain lahti m3 lee -st Piduuu Kuigi t1 tundub suht mõtetute kahuritega juust olema
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
20.01.2012 02:07:19
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
Kui ma ühel tangil meeskonna 100% ni teen ja siis neile mingid oskused juurde õpetan, ning nad teise tangi peale tõstan, kas siis need lisa oskused jäävad alles?
Ajee, sain lahti m3 lee -st Piduuu Kuigi t1 tundub suht mõtetute kahuritega juust olema  |
jäävad alles
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
20.01.2012 14:34:19
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
Kui ma ühel tangil meeskonna 100% ni teen ja siis neile mingid oskused juurde õpetan, ning nad teise tangi peale tõstan, kas siis need lisa oskused jäävad alles?
Ajee, sain lahti m3 lee -st Piduuu Kuigi t1 tundub suht mõtetute kahuritega juust olema  |
Ma oli ka õnnelik kui lõpuks M3 Lee pealt T1 HT peale sain. Paarkümmend mängu tegin nüüd seisab see pask juba ma ei tea kui kaua Isegi first win boonust ei viitsi teha kohati.
E: Vahepeal sai sealt M4 poole mindud ja sellest olen ka nüüdseks möödas juba, aga T1 HT seisab siiani
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
20.01.2012 22:56:10
|
|
|
USA esimesed heavyd on jah parajad käkid
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
22.01.2012 03:38:53
|
|
|
Nonii, sain siis endale AMX50B kätte. Esmamulje on täitsa hea- reload on AMX50 120 võrreldes 33s pealt langenud 28s peale ja mürsu laadimine langes 3s pealt 2.5s peale.
Lisa HP tuleb ka igati kasuks ära, kuid küljed teevad enda paksusega tohutult muret- 120'ga see nii hull ei olnud. Kiirendus nii väga 120'st parem pole ning 65 km/h kätte saada on ka paras tsirkus- mäest alla peamiselt.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
22.01.2012 12:58:22
|
|
|
| Üks tähelepanek - kus on suits? Tänapäeval kuuluvad suitsugranaadid iga tangi varustusse. Kas teise maailmasõja ajal suitsu tankide puhul ei kasutatud? Ma googlis paari pilti uurisin - tänapäeval tuttavaid granaadipesasid saksa tankidel küll ei paista. Muidugi olen kuulnud, et mõned vene tankid tekitasid suitsu kütust kollektorile pritsides vms. On mängu loojad suitsust või selle puudumisest rääkinud? Suits looks päris huvitavaid strateegilisi võimalusi juurde. Taskutankiga tiigrite otsa sattudes oleks tore must pilv üles tõmmata ja kiirelt peitu pugeda. Mängus võiks ka suitsugranaatide arv piiratud olla ja võiks saada valida kuhu granaadi viskad (kas ette, külgedele, taha).
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
22.01.2012 17:02:40
|
|
|
| Sa oma FPS'i oled vaadanud? Või mõelnud sellise pilguga, et kui sul on alla keskmise masin, siis mis see FPS oleks, kui pool kaarti suitsu täis oleks.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
22.01.2012 17:29:13
|
|
|
Esiteks Kurat666 vaata uuesti youtubis videosid ja mida sa näed: kattesuits on valge, nii WWII sakslastel kui ka tänapäeva Leodel. Samuti on valge või sinakas-valge venelaste suitsu kate, see mida mainisid (kütet väljalaske peale).
Õigus on ka Terroril, peale suitsukatet on suuremosa PC-d koomas ja FPS olematu.
Vahel on olnud idee et SPG-d teeks suitsukatet kuid probleem jääb samaks: PC ei vea välja.
Ning lisades hetkel kasutusel olevale spottimisele suitsukatte siis: ei kommentaari
Kuroi, sa oled tier 10 mis tähendab seda, et sa oled vaenlasele: primary target. Kuigi peab mainima, et juba madalama tieri puhul tahavad sind kõik vastased ruttu Tankijumala juurde saata. Endal hetkel tier 8 prantslane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
23.01.2012 02:42:08
|
|
|
| Roomik kirjutas: |
...
Õigus on ka Terroril, peale suitsukatet on suuremosa PC-d koomas ja FPS olematu.
... |
Ainult siis, kui asi üle käte ilma süvenemata kiirelt "valmis" tehakse. Õnneks on olemas ka näiteid, kus need lisa particled ei peaks masinaid kooma ajama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
25.01.2012 00:06:26
|
|
|
HV meestel kuskil miski kanal kah kuskil on?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
25.01.2012 00:21:01
|
|
|
Olen nüüd kah peale betat tagasi wot`s kuidagi.
Varem sai ikka kõvasti lammutatud - saksa heavy t9, saksa td t7, saksa arty t5, vene med t8 jms.
Võtsin 5k kulda ka ligi (ei viitsi tõesti loliks ennast grindida ja pereelu ei võimaldaks kah). Just unlockisin KV ja seekord plaanin täielikud USSR tehnikale keskenduda esialgu vähemalt.
Aga juba praegu on tunda, et varasem harjumus saksa täpsusest aga üsna kasinast damagest tuleb ära unustada ning pigem loota, et "iga viies" tabaks ning siis on dammi kuhjaga
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
25.01.2012 00:23:50
|
|
|
ma ka samas seisus mis cyberlord... alustasin jälle peale betat. Aegajalt õhtuti ju võib premiumiga vist ei viitis jändama hakata. Taon niisama
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
25.01.2012 01:48:05
|
|
|
kv 107 ne toru paistab küll täpne olema. T1 ht parima toruga ei saa võrreldagi, t1 teeb miski ~1xx dammi, kv ~300
Kahju et kv 152 ne toru kaugelt täpne ja läbiv ei ole  700 dammi :p
Millise maa arthyga tasuks proovima hakata? On mingeid soovituslikke eelistusi ka?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
25.01.2012 03:12:35
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
kv 107 ne toru paistab küll täpne olema. T1 ht parima toruga ei saa võrreldagi, t1 teeb miski ~1xx dammi, kv ~300
Kahju et kv 152 ne toru kaugelt täpne ja läbiv ei ole  700 dammi :p
Millise maa arthyga tasuks proovima hakata? On mingeid soovituslikke eelistusi ka? |
Kui ise KV'ga mängin, siis ainult 152 mm toruga. Ei ole tanki, mida ma KV'ga maha poleks võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
25.01.2012 16:14:11
|
|
|
| Kas viimasel ajal on midagi muudetud, et koguaeg mu relv sodiks lastakse. Varem nagu ei tähendand seda, et relv nii kergelt rivist välja lastakse?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
25.01.2012 16:30:47
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
| Kas viimasel ajal on midagi muudetud, et koguaeg mu relv sodiks lastakse. Varem nagu ei tähendand seda, et relv nii kergelt rivist välja lastakse? |
mis tanki kasutad? või kõigil su tankidel see eripäraks muutunud?
vb oled lihtsalt enda teadmata õpinud ülejäänud tankikere varjama ja ainult kahur ongi mida vaenlasel sihtida
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuuker
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
25.01.2012 16:59:29
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
kv 107 ne toru paistab küll täpne olema. T1 ht parima toruga ei saa võrreldagi, t1 teeb miski ~1xx dammi, kv ~300
Kahju et kv 152 ne toru kaugelt täpne ja läbiv ei ole  700 dammi :p
Millise maa arthyga tasuks proovima hakata? On mingeid soovituslikke eelistusi ka? |
T92 on usakatel selline tore toru, mida soovitada. Sinnani jõudmine võtab muidugi aega ja närve.
Kui sa premiumit ei kasuta, on KV tore rahateenimise masin, mis alles jätta. Sealt jõuad varem või hiljem lõpuks S51 peale välja ilma väikeste pudinatega aega raiskamata.
_________________ M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti; |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
25.01.2012 20:34:34
|
|
|
Kas keegi läpakaga neti pulgaga on WOT-i mänginud? Kas veab välja?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
25.01.2012 20:40:14
|
|
|
| wwiktor kirjutas: |
| Kas keegi läpakaga neti pulgaga on WOT-i mänginud? Kas veab välja? |
Oleneb täiesti läpakast Nutikas 5- ga sai proovitud aga ping oli suht kõrge (~300) aga oleneb ilmselt ka kohast
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
25.01.2012 21:19:58
|
|
|
mint light (3g hspa) rapla maakonna piiril, ping 90~120, täiesti okei mängida
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
25.01.2012 21:28:40
|
|
|
7,2 alla ja 3, millegagi ülesse. n. 1752 veab ilusti välja, isegi 3 arvutit
Aga need nõrgemad, mida light´iga jagatakse, jääb ping kõrgeks.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
26.01.2012 00:01:04
|
|
|
| flake kirjutas: |
| HV meestel kuskil miski kanal kah kuskil on? |
?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.01.2012 12:11:17
|
|
|
| wwiktor kirjutas: |
| Kas keegi läpakaga neti pulgaga on WOT-i mänginud? Kas veab välja? |
Põhiline, et sul pulk toetaks nii HSDPA'd kui HSUPA'd ja 3.5G võrk toimiks, siis saad normaalse pingi kätte.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
26.01.2012 13:29:52
|
|
|
| täiesti normaalselt saab mängida!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
26.01.2012 13:40:08
|
|
|
| Ma mängin EU serveris üldse Austraalias mobiilse netiga ning ping stabiilselt umbes 500. Täiesti kannatab mängida. Natike tuleb arvestada liikumisel ja tulistamisel, aga ei midagi võimatut.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
27.01.2012 19:22:31
|
|
|
| Kumb saksa tee on mõttekam, kas see mis lõppeb mausiga või see mis e-100 ga? Kumb neist parem on?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.01.2012 20:49:31
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
| Kumb saksa tee on mõttekam, kas see mis lõppeb mausiga või see mis e-100 ga? Kumb neist parem on? |
E-100 liin on super. KT > E-75 > E-100
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuuker
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
27.01.2012 21:34:49
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
| Kumb saksa tee on mõttekam, kas see mis lõppeb mausiga või see mis e-100 ga? Kumb neist parem on? |
Võta Maus. Kestab üldiselt kauem.
See ei tähenda, et teine liin halb on.
_________________ M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti; |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
29.01.2012 20:25:17
|
|
|
T-44, mis on stockis suht ebameeldiv kogemus, hakkab mulle ülesupgradetuna üha rohkem meeldima. Väike stiilinäide (8 killi mäng, non-premium):
Screenshot:
Replay:
EDIT:
Just tuli üks parimaid mänge KVga ka (152mm lolcannon powwa ):
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
30.01.2012 11:46:54
|
|
|
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
30.01.2012 11:50:30
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks  |
Teenitud XP eest ju arendadki:)
Kogu point ongi, et ilma expita arendada ei saa.
Sain eile KV122mm toru kätte - vot see on juba asi. Kahetsen, et selle 15x toru peale xp raiskasin - selle kuradiga ei saa maja kõrval seistes seinale ka pihta.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
30.01.2012 11:55:29
|
|
|
| Jääk võiks ikka alles jääda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
30.01.2012 12:05:56
|
|
|
Jääbki ju alles
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
30.01.2012 12:45:38
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks  |
ei saa ka sellest mõttest aru
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuuker
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
30.01.2012 13:44:42
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks  |
ei saa ka sellest mõttest aru  |
Mõte on ju lihtne. Sa saad need 800xp-d omale free expi alla konvertida.
Loomulikult kulla eest, mis reaalset raha maksab
_________________ M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti; |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
30.01.2012 14:54:59
|
|
|
| tuuker kirjutas: |
| rycyve kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
Miks Xp nullib end, kui miski endale arendad ? Täis pläss süsteem. 800 xp-d läks  |
ei saa ka sellest mõttest aru  |
Mõte on ju lihtne. Sa saad need 800xp-d omale free expi alla konvertida.
Loomulikult kulla eest, mis reaalset raha maksab  |
Jah sel juhul kui expi tootja on prem tank aga siit ei loe kuskilt välja,et see on nii.
Eii saa aru nullimisest Igatahes iga exp läheb sinu poolt avatava mooduli avamiseks.Mis üle selle summa ületab jääb sulle kontole
Ei saa siiski sellest postituse põhimõttest aru Arvan,et tegu on mingi algaja kasutajaga...
Juu siis tal konkreetsel isendil polnud piisavalt expi ja kui võeti freest osa ära hakkas nutt ja hala
Selline asi näitab kogenematust kuna ei ole tutvunud mängu reeglitega ega selle mootoriga.
Sellise jama peale teen ja lähen edasi mõttetud vaenlast peksma
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
30.01.2012 15:58:35
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| Sain eile KV122mm toru kätte - vot see on juba asi. Kahetsen, et selle 15x toru peale xp raiskasin - selle kuradiga ei saa maja kõrval seistes seinale ka pihta. |
See 152mm toru on palju täpsem, kui arvata võiks. Kui sihtida mõned sekundid veel peale seda kui "ring on koomale tõmmanud", võib snaipida suhteliselt täpselt ka 400-500m pealt. Ideaaljuhus on muidugi linnalahing, kus distantsid 100m või vähem. Kui sa tahad näha, kuidas snaipida saab, siis võin selle mängu replay üles panna siia.
Igatahes tervest mängus ühtki teist nii kõva tier/damage suhtega tankikahurit ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
30.01.2012 16:03:17
|
|
|
| rycyve, Ok seleta mulle, kui algajale kasutajale, kui asja arendus maksab 20 k xp -d, mul kontol 22k xp-d, kus peale aretamist see 2k xp-d siis jääb ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
30.01.2012 16:10:46
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| rycyve, Ok seleta mulle, kui algajale kasutajale, kui asja arendus maksab 20 k xp -d, mul kontol 22k xp-d, kus peale aretamist see 2k xp-d siis jääb ? |
See 22K on puhas tavaline exp, mitte tavaline + free exp? Sellisel juhul ei lähe ülejääk kuskile. Samas võta arvesse, et exp on ka seotud konkreetse tankiga. Kui sa selle tanki maha müüd, siis läheb exp kaotsi (kuni uuesti ostad sama).
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
30.01.2012 16:16:36
|
|
|
| Ülejäänud jääb ju ikka selle sama tanki peale ja saad juurde kogudes järgmist moodulit arendada
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
30.01.2012 16:25:19
|
|
|
| Froggy kirjutas: |
| Ülejäänud jääb ju ikka selle sama tanki peale ja saad juurde kogudes järgmist moodulit arendada |
Selles kala ongi, et ei jää. Saksa TD aretasin siis toimis kõik kenasti. Tollega pole tükk aega teinud.Prantslase rõõmud või päts jeblas ära midagi.
Uue tanki teemat tean jah.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004

|
31.01.2012 02:39:27
|
|
|
enamv2hem hakkab asi paika loksuma v2lja arvatud ,see meeskonna v2rk, et nad saavad expi migni 60 midagi % on olemas jne,
et ma lugesin sakslased nn usakate venelaste jne
masinates hakkama ei saa. a saab kuidagi siis meeskonda vahetada yhe tanki peal kuidagi ? v6i kui tanki maha myyn l2heb meeskond ka vastutaevast ? et kui pikalt vastata ei viitsi, siis mingi otsene link oleks abiks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
31.01.2012 08:29:08
|
|
|
| meeskond jääb alles, lihtsalt uuema tanki versiooni jaoks pead meeskonna välja treenima, mis pole just odav lõbu, kuid üsna tõhus, sest neile jäävad kõik saavutused jne. alles.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
31.01.2012 13:59:45
|
|
|
| Põhimõtteliselt alates V-VI tierist muutub mõttekaks meeste viimine järgmisesse tanki üle uue meeskonna ostmise asemel (rahalises mõttes uus tank on kallim kui meeste üleviimine), kuna skillid (repair, firefighting, camo) jäävad alles isegi kui mehed alguses uue masina peal 85% pealt alustavad. Kui nt repair on 100% peal, siis sellest loobuda väga ei soovita kui nt heavyde liine arendada.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
31.01.2012 15:21:07
|
|
|
| Aga kas on mõttekas osad mehed meeskonnast repairima õpetada ja osad firefightima, või kuidas te seda värki jaganud olete?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
31.01.2012 15:29:44
|
|
|
| üks skill korraga kõigil meestel !
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
31.01.2012 23:18:28
|
|
|
Täitsa loll ikka - rääkisin eelmises postituses 122mm torust aga tegelikult tahtsin öelda 107 ZIS6, vot see lõikab hästi:)
122 toru pole lahtigi lockinud.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|