|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
24.01.2012 16:38:26
|
|
|
| Alati ei pea ju täis serveritesse ronima..
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
24.01.2012 18:16:44
|
|
|
Javelinil ongi ainult 3 raketti? Mingi perkiga neid juurde ei saa nagu RPG-ga?
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.01.2012 18:19:24
|
|
|
4 koos explosive perkiga. Piisavalt neid retard-pauke. Ära hakka halama, rohkem neid kuradi ezmod pauke anda oleks ikka päris masendav.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.01.2012 18:21:12
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| 4 koos explosive perkiga. Piisavalt neid retard-pauke. Ära hakka halama, rohkem neid kuradi ezmod pauke anda oleks ikka päris masendav. |
Vhill, ei ole asi nii hull miskit.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.01.2012 18:23:12
|
|
|
Asi on hullem kui ta on. Kuskil pakuti välja variant, et soflam+jav ei võtaks enam õhuväge, st oleks ainult praeguse eelistega armori vastu. Soflam+sting oleks siis see tugevam kombo lennukite vastu, ehk siis reaalselt pead AA kiti valima kui tahad AA alla lasta. Oleks kõige mõistlikum - aitab retard proof gamingust. point-n-clicki jaoks on facebooki mängud.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.01.2012 18:35:57
|
|
|
painkillah, kaua sa viitsid seda hala siin ajada?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.01.2012 18:37:49
|
|
|
No samas lennumasinatel on ECM ja flared(kopteril saab mõlemad olla) mis muudab nad oskusliku käsitlemise juures suht surematuks.
Kuigi olen pidanud seisma silmitsi situatsiooniga kus juba kodu baasist välja sõites masinaga on soflami lock peal ja 3 raketti lendamas minu suunas. See teeb küll tuju vähe nukraks.
Pikem locktime oleks lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
24.01.2012 18:39:15
|
|
|
| Mis see lubatud üllatus siis on?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.01.2012 18:45:16
|
|
|
softis, niikaua kuni rahval tuleb mõistus koju ja aksepteeritakse, et mis hetkel käib pole mingi mäng vaid lihtsalt pime nuppude toksimine. Balanss on tore asi.
Flared ei aita sittagi soflami vastu, see on mingi max 1 sekund kui too soflami delayb. ECM jammer on väga viis asi jah, muud enam ei kasutagi piloodi kohal. Annab õnneks õhuväe vastu piisava aja, et maad ligi tõmmata. Õnneks viimasel ajal olen näinud Stingeri suuremat kasutust - st on isegi keeruline õhus püsida ilma javelinita.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.01.2012 19:42:55
|
|
|
Lennukiga on javelin suhteliselt suva kui aus olla. Pigem on probleem selles, et ta purustab helikoptereid väga lihtsalt ja samas armorit kah. Asjal peaks olema mingi oskuste pool... ma ei oska öelda mis see olema peaks, aga midagigi. Praegu on ta lihtsalt lihtsama vastupanu teed minemine. Õigemini mittemingi vastupanu teed.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
24.01.2012 19:46:52
|
|
|
Ma ei saa ikka sellest vingumisest aru. Kas sa mängid kuskil javelinfännide serveris vms, aga mind pole mu 10 tunni jeti kasutamise ajal javeliniga üle 3 korra küll alla lastud. Ning see baasist lahkudes juba lock-on....Võiks serveri leida, kus adminid ka aktiivsed on ja baserape keelanud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
24.01.2012 19:50:18
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Lennukiga on javelin suhteliselt suva kui aus olla. Pigem on probleem selles, et ta purustab helikoptereid väga lihtsalt ja samas armorit kah. Asjal peaks olema mingi oskuste pool... ma ei oska öelda mis see olema peaks, aga midagigi. Praegu on ta lihtsalt lihtsama vastupanu teed minemine. Õigemini mittemingi vastupanu teed. |
sellel jorul ei tule lõppu? teine helikavastane relv keerati kella nüüd nurud järgmist, harjunud helikaga omama lihtsalt...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.01.2012 19:54:48
|
|
|
Täna hommikul leidsin vist kogu 200h jooksul teise serveri kus admin reaalselt sekkus ja tegi nt scramble teams. Üldiselt enamus serverites on pidev javelin spam igalt poolt. RPG mehi jätkub ka nende kõrvale, aga no nendega peab lihtsalt toime tulema, ei roni majade vahele kohe ja üksi.
Misasja, et helika vastu miski ei saa? Jet tõmbab ühe ülelennuga helika vähemalt disabled. Tanki canister võtab mõnusalt elusid maha. Kasvõi kaks stingerimeest hoiavad juba kopterit korralikult tagasi. Üks pauk tõmbab helika 55% peale, see tähendab, et pead raudselt tagasi tõmbama. Anti Airi on kõvasti helika vastu - suurem probleem on tegelikult Jetid, sest stingerid on võrdlemisi ebaefektiivsed (saab kiiresti lock oni eest põgeneda või üldse raadiusest väljas olla, sama AA heat seekeritega).
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
24.01.2012 19:57:27
|
|
|
Suur soovitus - mine mängi knife/pistol only serveris ja ongi rahu majas...
Ja no mida. Reaalselt kui jet su kopterist üle lendab ja sellise joru kuule sisse laseb, oled arvatavasti juba õhku lendanud või vähemalt maa poole sööstmas... Ning 1 rpg peaks reaalselt juba helika maha võtma ju. Hea seegi, et asi 3 korda n.ö mittereaalsem. Sa vist tõesti tahad non-stop helikas segamatult fragida. Vot see on alles ezmode nagu sa ütled.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.01.2012 20:02:00
|
|
|
Ma pole kunagi rapenud non-stop, alati on mingi asi ahistanud ja pannud ka end varjama. Olen olnud servudes, kus vastastiimis on mingi lvl 40 kotkavennad kopteris, ja lahmivad kõiki ja kõike puruks. Eelkõige selle tõttu, et mittekeegi ei võtnud stingerit. Nii kui ma ühe stingeri võtsin, oli ta sunnitud juba ka end veidike peitma.
Helika saab jetiga väga lihtsalt kätte, kaugelt paned rocket podse, ligidalt hoog maha ja main guniga, targetit "leadides" annab kopterile, ka manööverdavale, korralikult tina anda. Nagu ma ütlesin, hea change oleks kui javelin enam õhku ei locki soflami abiga, vaid soflam teeks stingerit õhu vastu tugevamaks (kiirem ja täpsem lockon ja rakett ise, tabaks nõrgemat kohta). Siis oleks rollid selged.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.01.2012 20:19:05
|
|
|
Jeeh eks kõvad mehed taovad javelini ja mõtlevad, et ongi kõikse kõvemad mehed serveris
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
24.01.2012 20:23:14
|
|
|
| mina tegin nii - wake islandil usa poole peal mängides võtsin pagi ja kihutasin sellega veel vastase käes olevale lennuväljale ja parkisin masina kopteri lähedale ja jäin pukki ootama. kuna see oli üsna tühi server, siis erilist jamamist polnud ning iga natukese aja tagant tahtis keegi kusagilt kaugemalt kopterisse või AAsse spurttida. nii polnud eriline kunst need 5 killi kätte saada ja oligi tehtud. vaata muidugi, et sa squadis pole, muidu on garanteeritud, et mõni kavalam kaaslane spawnib end kohe sinu autosse ja sõidab sellega krt teab kuhu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marius8
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
24.01.2012 20:29:40
|
|
|
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
kellelgi veel sama error? Proovisin uuendada PB'd aga ei aidanud. Oskab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
24.01.2012 20:31:35
|
|
|
viirusetõrje/tulemüüri exceptionid vaata üle vms. Äkki punkbusteril millegipärast exceptionit pole.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonathan19
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2011
|
24.01.2012 20:32:00
|
|
|
| tee restart ka peale uuendamist arvutile.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
24.01.2012 20:33:43
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Jeeh eks kõvad mehed taovad javelini ja mõtlevad, et ongi kõikse kõvemad mehed serveris  |
Tao pihku parem. Mängida ei oska siis pole vaja teisi süüdistada.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
24.01.2012 21:20:17
|
|
|
Saabki paremini kopteris campereid alla tuua.
Awwww yeaaaahh
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daedroth
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2008
|
24.01.2012 22:12:05
|
|
|
Spoiler 
Päris tore oli vaadata
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
24.01.2012 22:15:17
|
|
|
Hea taktika peaks ka kunagi proovima, sest too koht ongi selline kogunemiskoht neil...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
24.01.2012 22:22:20
|
|
|
Daedroth, ajas kohe isu proovima minna
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vostro
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2010
|
24.01.2012 22:26:28
|
|
|
| marius8 kirjutas: |
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
kellelgi veel sama error? Proovisin uuendada PB'd aga ei aidanud. Oskab keegi aidata? |
Omal tänasest sama peavalu selle ... Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'SiiliOnu' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
Viimane kord kui ostan vene key!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
24.01.2012 22:29:11
|
|
|
Peale seda kui ühele adminnile nuga andsin... haige. Mingid 10 aastased adminnideks hakanud....
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
24.01.2012 23:09:56
|
|
|
| Daedroth kirjutas: |
Spoiler 
Päris tore oli vaadata  |
Samamoodi ise ka päris isuga trollinud.. Keegi ei oska arvata, et keegi selja tagant tuleb
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
24.01.2012 23:19:11
|
|
|
| Vostro kirjutas: |
| marius8 kirjutas: |
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
kellelgi veel sama error? Proovisin uuendada PB'd aga ei aidanud. Oskab keegi aidata? |
Omal tänasest sama peavalu selle ... Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'SiiliOnu' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
Viimane kord kui ostan vene key! |
Kui arvad see on vene key pärast siis eksid väga
Proovi EU omaga saad sama errori, asi pole võtmes vaid mängus, küll varsti fix tuleb. Paljudel on nii praegu.
| Leinö kirjutas: |
 |
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vostro
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2010
|
24.01.2012 23:28:03
|
|
|
zpsy,
täh, ootame seda, mis iganes se FIX tähendab!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.01.2012 23:42:18
|
|
|
ufo56, jah anna andeks, et ma julgen viriseda mingi retard-proof junni üle, mis sisuliselt nõuab inimeselt natukene hiire liigutamist suvalises tempos ja vasaku kliki tegemises, et võtta maha terve vastase masina ja õhupark. Ja seda kõike ilma mingi vaevata, sest soflam on ka täisautomaatne. Isegi mortar nõuab kordi rohkem ajutegevust.
Aga no mis siin ikka oodata, kui enamus "geimereid" jookseb alati pick-of-the-month relvaga ringi (mw2 - double 1887, mw3 - double autopistols, bf3 - famas + sofjav jne).
Jumala eest aga loodame, et ei tule Dark Soulsi ideega FPS mängu, sest siis see kari vendi istuks foorumiteks ja karjuks ränkasid nerfe, sest neile pole antud mingit abivahendit, mis aitaks kogu mängu poolt pakutud "challengid" ilma mingi vaevata ületada.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
24.01.2012 23:58:37
|
|
|
hehe. see javelin + soflam on suht imba tõesti.
Esimene päev, kui tankis CITV stationi lahti sain, siis kahe sõbraga, kellel ka CITV station jm unlockid lahti, siis tegime über tanktiimi ehk siis 3 javelini, tanki guided shell+canister+thermal+zoom+smoke ning CITV station. Ja siis vastavalt vajadusele kiired positsioonivahetused. Firestormis ja Khargis keegi välja ei saanud vastase peabaasist niimoodi.
Aga see oli tõesti korra ainult naljaviluks hea, kaua sellist tühja spämmi ikka ei viitsi teha.
Kopteriga lennates see, et javelini tulekul mingit heli absoluutselt pole, on tõesti üsna nõme. Ela pidevas hirmus Korra lendad soflami raadiusesse, sealt kohe välja, pininat pole 10 sekundit, täielik vaikus... ja siis bam, surnud.
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.01.2012 00:09:21
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Jeeh eks kõvad mehed taovad javelini ja mõtlevad, et ongi kõikse kõvemad mehed serveris  |
Sa, tibu, arvad, et ma mängin Javeliniga? Ei mängi, võid rahuneda
Mina majandan oma AA ja tanki-jalaväega edasi. Vahel ka kopteripiloodina. Ei ütleks, et korraliku kopteritiimi need Javelinid nii segavad nagu sina siin halad.
Juhuks, kui sa veel aru pole saanud - see, et sa seda hala siin pidevalt uuesti kordad, teeb sinu juba niigi olematut mainet selles osas veel väiksemaks.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.01.2012 00:47:07
|
|
|
Ma argumenteerin. Aga enamustel jookseb see kõrvust mööda, sest keegi nende lemmikvahendi kallal võtab.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
25.01.2012 00:54:05
|
|
|
| Vostro kirjutas: |
| marius8 kirjutas: |
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
kellelgi veel sama error? Proovisin uuendada PB'd aga ei aidanud. Oskab keegi aidata? |
Omal tänasest sama peavalu selle ... Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'SiiliOnu' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
Viimane kord kui ostan vene key! |
Ei ole vahet mis key. Mul poest ostetud originaalmäng ja samad jamad ikka, ka erinevaid muid jamasid mis siin läbi käinud on kuhjaga olnud...
Ehk siis PB-ga servudes mängida ei saa hetkel
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
25.01.2012 00:54:54
|
|
|
nägin sama errorit korra..... õnneks kadus ära vene keyga veel võti pole süüdi selles
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.01.2012 00:58:09
|
|
|
Vaevalt probleem vene keys. Battlelogis kenasti sinisel taustal ilutseb ju kiri
NOTICE The "Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors" are being looked into right now.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
25.01.2012 01:25:23
|
|
|
| See kiri võib ju ilutseda, midagi mängimisel ta ei muuda. Lihtsalt SILT, ei midagi muud, vähemalt mul. Ühtegi kicki või disconni pole olnud ammu.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
25.01.2012 01:28:34
|
|
|
| tsitaat: |
We are aware that some Battlefield 3 players are experiencing connection issues with PunkBuster enabled servers.
This problem is limited to a small subset of players on PC and will not impact players on PlayStation 3 or Xbox 360.
We are actively looking into the specifics of this issue and we are confident that we will have a permanent solution in place shortly.
In the meantime, if your connectivity has been affected, we recommend that in the interim you join servers that are not running PunkBuster. There is a filter setting for this in the multiplayer server browser.
Thank you for your patience. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
25.01.2012 03:11:45
|
|
|
Oskab keegi öelda kuidas leida servu, kus ainult Wake Island map oleks.
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.01.2012 08:18:49
|
|
|
| Njah. ma ei saa aru neist, kes arvavad, et vene keyd aktiveerivad sitakeeramiskäskluse mängudes.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
25.01.2012 08:47:53
|
|
|
Mr Jason, või siis võta filteritest nii, et map rotation koha peal oleks x ja vali Wake Island map.
Niimoodi:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
25.01.2012 08:58:04
|
|
|
| Kas keegi Logitech Gaming Software'i kasutab BF3's? Minul ei hakka kuidagi tööle see. BF3.exe ilusti valitud ja teistes mängudes toimib. Raw Input mängu sees, ON ja OFF ei muuda midagi.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
25.01.2012 12:05:58
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
| Daedroth kirjutas: |
Spoiler 
Päris tore oli vaadata  |
Samamoodi ise ka päris isuga trollinud.. Keegi ei oska arvata, et keegi selja tagant tuleb  |
Milles siin videos see "Troll" täpsemalt seisnes?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
25.01.2012 16:09:54
|
|
|
ei tea kuna nad BF3 korda teevad ja see jama kaob et mängu ei saa üldse sissegi. Mäng sulgub kohe kui vajutada join pmst. Ning error
NOTICE The "Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors" are being looked into right now.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|