Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 16:38:26 vasta tsitaadiga

Alati ei pea ju täis serveritesse ronima..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 24.01.2012 18:16:44 vasta tsitaadiga

Javelinil ongi ainult 3 raketti? Mingi perkiga neid juurde ei saa nagu RPG-ga?
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 18:19:24 vasta tsitaadiga

4 koos explosive perkiga. Piisavalt neid retard-pauke. Ära hakka halama, rohkem neid kuradi ezmod pauke anda oleks ikka päris masendav.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 18:21:12 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
4 koos explosive perkiga. Piisavalt neid retard-pauke. Ära hakka halama, rohkem neid kuradi ezmod pauke anda oleks ikka päris masendav.


Vhill, ei ole asi nii hull miskit. icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 18:23:12 vasta tsitaadiga

Asi on hullem kui ta on. Kuskil pakuti välja variant, et soflam+jav ei võtaks enam õhuväge, st oleks ainult praeguse eelistega armori vastu. Soflam+sting oleks siis see tugevam kombo lennukite vastu, ehk siis reaalselt pead AA kiti valima kui tahad AA alla lasta. Oleks kõige mõistlikum - aitab retard proof gamingust. point-n-clicki jaoks on facebooki mängud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.01.2012 18:35:57 vasta tsitaadiga

painkillah, kaua sa viitsid seda hala siin ajada?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 18:37:49 vasta tsitaadiga

No samas lennumasinatel on ECM ja flared(kopteril saab mõlemad olla) mis muudab nad oskusliku käsitlemise juures suht surematuks.
Kuigi olen pidanud seisma silmitsi situatsiooniga kus juba kodu baasist välja sõites masinaga on soflami lock peal ja 3 raketti lendamas minu suunas. See teeb küll tuju vähe nukraks.
Pikem locktime oleks lahendus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 18:39:15 vasta tsitaadiga

Mis see lubatud üllatus siis on?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 18:45:16 vasta tsitaadiga

softis, niikaua kuni rahval tuleb mõistus koju ja aksepteeritakse, et mis hetkel käib pole mingi mäng vaid lihtsalt pime nuppude toksimine. Balanss on tore asi.
Flared ei aita sittagi soflami vastu, see on mingi max 1 sekund kui too soflami delayb. ECM jammer on väga viis asi jah, muud enam ei kasutagi piloodi kohal. Annab õnneks õhuväe vastu piisava aja, et maad ligi tõmmata. Õnneks viimasel ajal olen näinud Stingeri suuremat kasutust - st on isegi keeruline õhus püsida ilma javelinita.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 19:37:58 vasta tsitaadiga

Ega lennuk pole mõeldudki terve roundi lendama, lõpuks lastakse sind ikka alla, lepi sellega. Ka mina lendan vahest ja ei ütleks, et javelin nii tihti mind alla tooks.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 19:42:55 vasta tsitaadiga

Lennukiga on javelin suhteliselt suva kui aus olla. Pigem on probleem selles, et ta purustab helikoptereid väga lihtsalt ja samas armorit kah. Asjal peaks olema mingi oskuste pool... ma ei oska öelda mis see olema peaks, aga midagigi. Praegu on ta lihtsalt lihtsama vastupanu teed minemine. Õigemini mittemingi vastupanu teed.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 19:46:52 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ikka sellest vingumisest aru. Kas sa mängid kuskil javelinfännide serveris vms, aga mind pole mu 10 tunni jeti kasutamise ajal javeliniga üle 3 korra küll alla lastud. Ning see baasist lahkudes juba lock-on....Võiks serveri leida, kus adminid ka aktiivsed on ja baserape keelanud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.01.2012 19:50:18 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Lennukiga on javelin suhteliselt suva kui aus olla. Pigem on probleem selles, et ta purustab helikoptereid väga lihtsalt ja samas armorit kah. Asjal peaks olema mingi oskuste pool... ma ei oska öelda mis see olema peaks, aga midagigi. Praegu on ta lihtsalt lihtsama vastupanu teed minemine. Õigemini mittemingi vastupanu teed.

sellel jorul ei tule lõppu? teine helikavastane relv keerati kella nüüd nurud järgmist, harjunud helikaga omama lihtsalt...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 19:54:48 vasta tsitaadiga

Täna hommikul leidsin vist kogu 200h jooksul teise serveri kus admin reaalselt sekkus ja tegi nt scramble teams. Üldiselt enamus serverites on pidev javelin spam igalt poolt. RPG mehi jätkub ka nende kõrvale, aga no nendega peab lihtsalt toime tulema, ei roni majade vahele kohe ja üksi.

Misasja, et helika vastu miski ei saa? Jet tõmbab ühe ülelennuga helika vähemalt disabled. Tanki canister võtab mõnusalt elusid maha. Kasvõi kaks stingerimeest hoiavad juba kopterit korralikult tagasi. Üks pauk tõmbab helika 55% peale, see tähendab, et pead raudselt tagasi tõmbama. Anti Airi on kõvasti helika vastu - suurem probleem on tegelikult Jetid, sest stingerid on võrdlemisi ebaefektiivsed (saab kiiresti lock oni eest põgeneda või üldse raadiusest väljas olla, sama AA heat seekeritega).

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 19:57:27 vasta tsitaadiga

Suur soovitus - mine mängi knife/pistol only serveris ja ongi rahu majas...

Ja no mida. Reaalselt kui jet su kopterist üle lendab ja sellise joru kuule sisse laseb, oled arvatavasti juba õhku lendanud või vähemalt maa poole sööstmas... Ning 1 rpg peaks reaalselt juba helika maha võtma ju. Hea seegi, et asi 3 korda n.ö mittereaalsem. Sa vist tõesti tahad non-stop helikas segamatult fragida. Vot see on alles ezmode nagu sa ütled.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 20:02:00 vasta tsitaadiga

Ma pole kunagi rapenud non-stop, alati on mingi asi ahistanud ja pannud ka end varjama. Olen olnud servudes, kus vastastiimis on mingi lvl 40 kotkavennad kopteris, ja lahmivad kõiki ja kõike puruks. Eelkõige selle tõttu, et mittekeegi ei võtnud stingerit. Nii kui ma ühe stingeri võtsin, oli ta sunnitud juba ka end veidike peitma.
Helika saab jetiga väga lihtsalt kätte, kaugelt paned rocket podse, ligidalt hoog maha ja main guniga, targetit "leadides" annab kopterile, ka manööverdavale, korralikult tina anda. Nagu ma ütlesin, hea change oleks kui javelin enam õhku ei locki soflami abiga, vaid soflam teeks stingerit õhu vastu tugevamaks (kiirem ja täpsem lockon ja rakett ise, tabaks nõrgemat kohta). Siis oleks rollid selged.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 20:17:23 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
painkillah, kaua sa viitsid seda hala siin ajada?


Naiste asi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 20:19:05 vasta tsitaadiga

Jeeh eks kõvad mehed taovad javelini ja mõtlevad, et ongi kõikse kõvemad mehed serveris thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 24.01.2012 20:23:14 vasta tsitaadiga

mina tegin nii - wake islandil usa poole peal mängides võtsin pagi ja kihutasin sellega veel vastase käes olevale lennuväljale ja parkisin masina kopteri lähedale ja jäin pukki ootama. kuna see oli üsna tühi server, siis erilist jamamist polnud ning iga natukese aja tagant tahtis keegi kusagilt kaugemalt kopterisse või AAsse spurttida. nii polnud eriline kunst need 5 killi kätte saada ja oligi tehtud. vaata muidugi, et sa squadis pole, muidu on garanteeritud, et mõni kavalam kaaslane spawnib end kohe sinu autosse ja sõidab sellega krt teab kuhu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 20:29:40 vasta tsitaadiga

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

kellelgi veel sama error? Proovisin uuendada PB'd aga ei aidanud. Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 20:31:35 vasta tsitaadiga

viirusetõrje/tulemüüri exceptionid vaata üle vms. Äkki punkbusteril millegipärast exceptionit pole.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 24.01.2012 20:32:00 vasta tsitaadiga

tee restart ka peale uuendamist arvutile.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 20:33:43 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Jeeh eks kõvad mehed taovad javelini ja mõtlevad, et ongi kõikse kõvemad mehed serveris thumbs_up.gif


Tao pihku parem. Mängida ei oska siis pole vaja teisi süüdistada.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 21:20:17 vasta tsitaadiga

Saabki paremini kopteris campereid alla tuua.

Awwww yeaaaahh
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 21:34:50 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 24.01.2012 22:12:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Päris tore oli vaadata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 22:15:17 vasta tsitaadiga

Hea taktika icon_biggrin.gif peaks ka kunagi proovima, sest too koht ongi selline kogunemiskoht neil...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 22:22:20 vasta tsitaadiga

Daedroth, ajas kohe isu proovima minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vostro
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2010




sõnum 24.01.2012 22:26:28 vasta tsitaadiga

marius8 kirjutas:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

kellelgi veel sama error? Proovisin uuendada PB'd aga ei aidanud. Oskab keegi aidata?


Omal tänasest sama peavalu selle ... Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'SiiliOnu' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

Viimane kord kui ostan vene key!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 22:29:11 vasta tsitaadiga

Peale seda kui ühele adminnile nuga andsin... haige. Mingid 10 aastased adminnideks hakanud....
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 22:57:35 vasta tsitaadiga

Korra oli probleeme punkbusteriga - tõsiküll kuu tagasi ja teised veateated - aitas eraldi uuendamine:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489422536365/
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 23:09:56 vasta tsitaadiga

Daedroth kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Päris tore oli vaadata icon_biggrin.gif


Samamoodi ise ka päris isuga trollinud.. Keegi ei oska arvata, et keegi selja tagant tuleb icon_lol.gif

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 23:19:11 vasta tsitaadiga

Vostro kirjutas:
marius8 kirjutas:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

kellelgi veel sama error? Proovisin uuendada PB'd aga ei aidanud. Oskab keegi aidata?


Omal tänasest sama peavalu selle ... Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'SiiliOnu' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

Viimane kord kui ostan vene key!


Kui arvad see on vene key pärast siis eksid väga icon_smile.gif
Proovi EU omaga saad sama errori, asi pole võtmes vaid mängus, küll varsti fix tuleb. Paljudel on nii praegu.

Leinö kirjutas:
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vostro
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2010




sõnum 24.01.2012 23:28:03 vasta tsitaadiga

zpsy,
täh, ootame seda, mis iganes se FIX tähendab!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 23:42:18 vasta tsitaadiga

ufo56, jah anna andeks, et ma julgen viriseda mingi retard-proof junni üle, mis sisuliselt nõuab inimeselt natukene hiire liigutamist suvalises tempos ja vasaku kliki tegemises, et võtta maha terve vastase masina ja õhupark. Ja seda kõike ilma mingi vaevata, sest soflam on ka täisautomaatne. Isegi mortar nõuab kordi rohkem ajutegevust.
Aga no mis siin ikka oodata, kui enamus "geimereid" jookseb alati pick-of-the-month relvaga ringi (mw2 - double 1887, mw3 - double autopistols, bf3 - famas + sofjav jne).
Jumala eest aga loodame, et ei tule Dark Soulsi ideega FPS mängu, sest siis see kari vendi istuks foorumiteks ja karjuks ränkasid nerfe, sest neile pole antud mingit abivahendit, mis aitaks kogu mängu poolt pakutud "challengid" ilma mingi vaevata ületada.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 23:58:37 vasta tsitaadiga

hehe. see javelin + soflam on suht imba tõesti.
Esimene päev, kui tankis CITV stationi lahti sain, siis kahe sõbraga, kellel ka CITV station jm unlockid lahti, siis tegime über tanktiimi ehk siis 3 javelini, tanki guided shell+canister+thermal+zoom+smoke ning CITV station. Ja siis vastavalt vajadusele kiired positsioonivahetused. Firestormis ja Khargis keegi välja ei saanud vastase peabaasist niimoodi.
Aga see oli tõesti korra ainult naljaviluks hea, kaua sellist tühja spämmi ikka ei viitsi teha.

Kopteriga lennates see, et javelini tulekul mingit heli absoluutselt pole, on tõesti üsna nõme. Ela pidevas hirmus icon_lol.gif Korra lendad soflami raadiusesse, sealt kohe välja, pininat pole 10 sekundit, täielik vaikus... ja siis bam, surnud.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.01.2012 00:09:21 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Jeeh eks kõvad mehed taovad javelini ja mõtlevad, et ongi kõikse kõvemad mehed serveris thumbs_up.gif


Sa, tibu, arvad, et ma mängin Javeliniga? Ei mängi, võid rahuneda icon_smile.gif
Mina majandan oma AA ja tanki-jalaväega edasi. Vahel ka kopteripiloodina. Ei ütleks, et korraliku kopteritiimi need Javelinid nii segavad nagu sina siin halad.

Juhuks, kui sa veel aru pole saanud - see, et sa seda hala siin pidevalt uuesti kordad, teeb sinu juba niigi olematut mainet selles osas veel väiksemaks.
kopp.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 00:47:07 vasta tsitaadiga

Ma argumenteerin. Aga enamustel jookseb see kõrvust mööda, sest keegi nende lemmikvahendi kallal võtab.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 00:54:05 vasta tsitaadiga

Vostro kirjutas:
marius8 kirjutas:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

kellelgi veel sama error? Proovisin uuendada PB'd aga ei aidanud. Oskab keegi aidata?


Omal tänasest sama peavalu selle ... Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'SiiliOnu' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

Viimane kord kui ostan vene key!


Ei ole vahet mis key. Mul poest ostetud originaalmäng ja samad jamad ikka, ka erinevaid muid jamasid mis siin läbi käinud on kuhjaga olnud...

Ehk siis PB-ga servudes mängida ei saa hetkel icon_sad.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 25.01.2012 00:54:54 vasta tsitaadiga

nägin sama errorit korra..... õnneks kadus ära icon_smile.gif vene keyga veel icon_biggrin.gif võti pole süüdi selles
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 00:58:09 vasta tsitaadiga

Vaevalt probleem vene keys. Battlelogis kenasti sinisel taustal ilutseb ju kiri
NOTICE The "Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors" are being looked into right now.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 01:25:23 vasta tsitaadiga

See kiri võib ju ilutseda, midagi mängimisel ta ei muuda. Lihtsalt SILT, ei midagi muud, vähemalt mul. Ühtegi kicki või disconni pole olnud ammu.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 01:28:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
We are aware that some Battlefield 3 players are experiencing connection issues with PunkBuster enabled servers.

This problem is limited to a small subset of players on PC and will not impact players on PlayStation 3 or Xbox 360.

We are actively looking into the specifics of this issue and we are confident that we will have a permanent solution in place shortly.

In the meantime, if your connectivity has been affected, we recommend that in the interim you join servers that are not running PunkBuster. There is a filter setting for this in the multiplayer server browser.

Thank you for your patience.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 03:11:45 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas leida servu, kus ainult Wake Island map oleks.
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 03:44:49 vasta tsitaadiga

Mr Jason kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas leida servu, kus ainult Wake Island map oleks.

Vaatad kus serveri nimes wake vms on, need üldjuhul 24/7 wake island
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 08:18:49 vasta tsitaadiga

Njah. ma ei saa aru neist, kes arvavad, et vene keyd aktiveerivad sitakeeramiskäskluse mängudes.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 08:47:53 vasta tsitaadiga

Mr Jason, või siis võta filteritest nii, et map rotation koha peal oleks x ja vali Wake Island map.

Niimoodi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 25.01.2012 08:58:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi Logitech Gaming Software'i kasutab BF3's? Minul ei hakka kuidagi tööle see. BF3.exe ilusti valitud ja teistes mängudes toimib. Raw Input mängu sees, ON ja OFF ei muuda midagi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 25.01.2012 12:05:58 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Daedroth kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Päris tore oli vaadata icon_biggrin.gif


Samamoodi ise ka päris isuga trollinud.. Keegi ei oska arvata, et keegi selja tagant tuleb icon_lol.gif


Milles siin videos see "Troll" täpsemalt seisnes? icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 16:09:54 vasta tsitaadiga

ei tea kuna nad BF3 korda teevad ja see jama kaob et mängu ei saa üldse sissegi. Mäng sulgub kohe kui vajutada join pmst. Ning error
NOTICE The "Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors" are being looked into right now.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.