|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.01.2012 21:04:48
|
|
|
| SOPA/PIPA/ACTA lisatakse PCIPAle ja lükatakse omnibusiga läbi ja ongi korras.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
21.01.2012 22:01:22
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| SOPA/PIPA/ACTA lisatakse PCIPAle ja lükatakse omnibusiga läbi ja ongi korras. |
aga PUPU ?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
21.01.2012 22:15:14
|
|
|
Selle ongi mõttekam kõiki asju seal hulgas serverid ja firmasid hoida kusagil euroopas, kuna siia jõuavad need USA lollused paari tunnise hilinemisega.
ajavõit mis sugune.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
22.01.2012 00:21:08
|
|
|
| revo1 kirjutas: |
Selle ongi mõttekam kõiki asju seal hulgas serverid ja firmasid hoida kusagil euroopas, kuna siia jõuavad need USA lollused paari tunnise hilinemisega.
ajavõit mis sugune.
 |
Ei ole mingit ajavõitu kui ongi siis väga lühikeseks ajaks. EU on samuti nende rajakate loodud ning käpa all. Ajavõit on siis kui loobud nende traadiinternetist ja kasutad omaloodud traadivaba netti. olid mingid .bit ja silk road värgid. mingi selline asi mille üle tõbrastel kontroll puudub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
22.01.2012 02:03:03
|
|
|
see oli uks koige kiiremaid saite uks koik mille jagamiseks.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.01.2012 12:35:33
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| revo1 kirjutas: |
Selle ongi mõttekam kõiki asju seal hulgas serverid ja firmasid hoida kusagil euroopas, kuna siia jõuavad need USA lollused paari tunnise hilinemisega.
ajavõit mis sugune.
 |
Ei ole mingit ajavõitu kui ongi siis väga lühikeseks ajaks. EU on samuti nende rajakate loodud ning käpa all. Ajavõit on siis kui loobud nende traadiinternetist ja kasutad omaloodud traadivaba netti. olid mingid .bit ja silk road värgid. mingi selline asi mille üle tõbrastel kontroll puudub. |
USA jälgib kõiki euroopa pangaülekandeid valvsa pilguga praegu juba.
Eelmine aasta võeti see seadus mitmendal lugemisel vastu.
Esiti punnis küll EU parlament vastu aga hiljem said USA luureorganid ikka oma tahtmise.
Sama hästi oleks võinud Venemaa selle jälgimisõiguse omale lunida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
22.01.2012 12:35:47
|
|
|
Põhjuseks siis võimalik terroristide toetamine ?
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.01.2012 12:37:33
|
|
|
| just täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.01.2012 12:50:49
|
|
|
| Kõik failivahetajad on ju terroristid, see on ammust aega teada. Terrorismi ja lasteporno all on neid seadusi aegade algusest saati vastu võetud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
22.01.2012 13:03:36
|
|
|
| kõik vaesemad inimesed on terroristid/piraadid seni kuni neid pole õigeks mõistetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.01.2012 13:18:05
|
|
|
täpselt nii,
ja neid tuleb katkematult jälgida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.01.2012 13:58:27
|
|
|
| Uploaded.to Blocks US Visitors After MegaUpload Shutdown | TorrentFreak kirjutas: |
Uploaded.to, one of the most popular file-hosting sites in the Internet, has closed its doors to US visitors.
The move is most likely a response to the FBI crackdown on MegaUpload two days ago.
US visitors of Uploaded.to currently get the following message.
“Not Available: Our service is currently unavailable in your country. Sorry about that.”
The site has yet to release an official statement on the “block.” Whether it’s permanent, and the alleged relation to the MegaUpload raids and arrests is unknown at this point.
Uploaded.to’s decision is just one of the many changes the major cyberlockers have made during the past days. More on that later.
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
22.01.2012 15:21:49
|
|
|
Põhimõtteliselt, kui ma teen tänaval foto, kus juhuslikult on näiteks mõni Mercedes peal ja taamal paistab mingi oss oma Nike'i dressidega, ning ma otsustan selle pildi kuhugi internetti üles laadida (Picasa, Facebook), siis võib seda ka ju rikkumisena käsitleda (teades, et ka sellised brändid SOPAt toetasid)?
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.01.2012 15:52:58
|
|
|
krist2an: Enne pildi avaldamist pead luba küsima nendelt, kes seal pildil on või kellele see varandus kuulub.
Kui omanikud annavad nõusoleku avaldamiseks, siis on OK ja kallale ei tulda.
-------------------------
1-2 inimsega on lihtne neilt nõusolek küsida, aga mis saab siis kui suurüritusel on ja mingi 100 nägu pildi peale jääb. Ikka neetult keeruliseks läheb kõik näod üles otsida ja neilt luba küsida.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
22.01.2012 15:55:46
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
krist2an: Enne pildi avaldamist pead luba küsima nendelt, kes seal pildil on või kellele see varandus kuulub.
Kui omanikud annavad nõusoleku avaldamiseks, siis on OK ja kallale ei tulda.
-------------------------
1-2 inimsega on lihtne neilt nõusolek küsida, aga mis saab siis kui suurüritusel on ja mingi 100 nägu pildi peale jääb. Ikka neetult keeruliseks läheb kõik näod üles otsida ja neilt luba küsida. |
Ma ausalt öeldes mõtlesin brände...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
22.01.2012 16:03:14
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
krist2an: Enne pildi avaldamist pead luba küsima nendelt, kes seal pildil on või kellele see varandus kuulub.
Kui omanikud annavad nõusoleku avaldamiseks, siis on OK ja kallale ei tulda.
-------------------------
1-2 inimsega on lihtne neilt nõusolek küsida, aga mis saab siis kui suurüritusel on ja mingi 100 nägu pildi peale jääb. Ikka neetult keeruliseks läheb kõik näod üles otsida ja neilt luba küsida. |
Ma ausalt öeldes mõtlesin brände... |
Nende brändide peakorteritesse pead minema isiklikule palverännakule, soovitavalt jahukottidest valmistatud takukoonlases türbis, kamaluga tuhka päheraputatud ja sunnitöölise raudpomm ahelaga jala küljes. Ja iga pildi suhtes eraldi anud peadirektorilt luba...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
22.01.2012 23:44:01
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
krist2an: Enne pildi avaldamist pead luba küsima nendelt, kes seal pildil on või kellele see varandus kuulub.
Kui omanikud annavad nõusoleku avaldamiseks, siis on OK ja kallale ei tulda.
-------------------------
1-2 inimsega on lihtne neilt nõusolek küsida, aga mis saab siis kui suurüritusel on ja mingi 100 nägu pildi peale jääb. Ikka neetult keeruliseks läheb kõik näod üles otsida ja neilt luba küsida. |
Ma ausalt öeldes mõtlesin brände... |
Nende brändide peakorteritesse pead minema isiklikule palverännakule, soovitavalt jahukottidest valmistatud takukoonlases türbis, kamaluga tuhka päheraputatud ja sunnitöölise raudpomm ahelaga jala küljes. Ja iga pildi suhtes eraldi anud peadirektorilt luba...  |
kui faksiaparaadi/modemi olete ära visanud siis jah tuleb ise kohale minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
23.01.2012 01:23:36
|
|
|
| Minge vaadake filesonicu kodukale. "All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally." Kardavad et FBI tuleb neid ka kinni panema?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
23.01.2012 01:50:41
|
|
|
| Arvata on jah,- Paistab et ahelreaktsioon on alanud ning lühikese ajaga kaovad või muudavad oma poliitikat enamus failivahetus saitidest. Endal fileSonicuga ainult halvad kogemused, isegi makstud kontoga tõmbas enamus ajast nagu tigu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marva
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
23.01.2012 01:53:00
|
|
|
ameerika arvab endast ikka liiga palju, tuleb teeb mis tahab .
Koreas või hiinas ka julgeb midagi teha?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
23.01.2012 01:54:38
|
|
|
Hiina eeskujul nad seda jama korraldavadki. Mis sellest, et Hiina on maailma suurim piraat..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
23.01.2012 02:35:07
|
|
|
Eestil oleks tuluteenimis koht.
Mitte võtta seadusi vastu ja näidata kõigile keskmist sõrme. samas ehitada välja euroopa suurim serveripark ja tugevdada oma välisühendust.
Loll mõte eks?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
23.01.2012 03:03:02
|
|
|
| revo1 kirjutas: |
Eestil oleks tuluteenimis koht.
Mitte võtta seadusi vastu ja näidata kõigile keskmist sõrme. samas ehitada välja euroopa suurim serveripark ja tugevdada oma välisühendust.
Loll mõte eks?  |
Kuna Eesti on liitunud igasugu teiste ühenduste ja aktidega, siis sellest üksi ei piisaks. Võõra maa politsei jms üksused näitavad meie peale näpuga ja peame ikka oma "kurjategijad" neile andma. Me pole nii suur riik ka, et öelda, et minge kukele, ei anna. Ainus võimalus oleks, tagasi Vene mõjusfääri minna, siis võiks küll ükskõik mida öelda ja näidata muule maailmale
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
23.01.2012 03:46:09
|
|
|
see paistab mingu jura olevat.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
23.01.2012 04:02:43
|
|
|
| Küll areneb!
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
23.01.2012 04:23:28
|
|
|
.com peale lehe asetamine on küll viga. See domeen võetakse nagu nipsti ära.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LuckyLexus
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
23.01.2012 05:25:36
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| .com peale lehe asetamine on küll viga. See domeen võetakse nagu nipsti ära. |
ah, see on mingi nali. ei tasu koike toiselt ka votta.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.01.2012 09:40:21
|
|
|
Kas siinkohal on need riigid, kelle süüdistatud kodanikke hetkel USAsse välja saadetakse, mingi seadusega kohustatud seda tegema, või on see hetkel puhtalt austuse ja koostöö mõttes? Veits mühkam sellel teemal, aga ikka väga kurb "world police" mäng käib. Masendav.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DreadDog
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2005
|
23.01.2012 09:49:54
|
|
|
| Marva kirjutas: |
ameerika arvab endast ikka liiga palju, tuleb teeb mis tahab .
Koreas või hiinas ka julgeb midagi teha? |
Ja täpselt nii ongi. Kui tahavad, tapavad Iraagis, palju jaksavad. Savi nende seadustest.
Kui tahavad loevad Euroopa pangatoiminguid. Kui tahavad, koolitavad ise terroriste ja lasevad häälte püüdmiseks oma maju õhku.
Üks vana teema: http://www.youtube.com/watch?v=NU_JjXpC1y0
_________________ Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega). |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.01.2012 09:50:57
|
|
|
http://www.filesonic.com/ tundub et võeti ka maha
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.01.2012 09:56:28
|
|
|
Huvitav mis seiskoht antud SOPA PIPA ACTA jms jurast Hiinal üldse on? Kui paika peab, et USA on Hiinale korraliku võlakoorma all, siis Hiina võiks korralikult USA jama mõjutada. Aga kuna siiani ta väga USA otsuseid puutunud pole ja Hiina tundub olevat samamoodi tugevate piirangutega riik siis vast sealt midagi ei tule.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.01.2012 10:17:13
|
|
|
Ma ei usu et see Hiina sõna USA-le midagi maksab. USA laseb lihtsalt Hiina üle kui midagi kobiseb või sõda
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.01.2012 10:19:37
|
|
|
painkillah: Pigem mängib sel juhul see, et USA kuulub ACTA-ridadesse ja ACTA annabki kätte üsna vabad võimalused kedagi mööda maailma taga otsida ja kinni võtta. Igatahes võeti Megauploadi juhttegelased kinni samuti ju ACTA-riigis Uus-Meremaal.
Igatahes netis on olnud juba selline oletus, et Megauploadi kinnipaneku teema taga paistavad "ACTA-kõrvad".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
23.01.2012 10:54:44
|
|
|
| reints kirjutas: |
Ma ei usu et see Hiina sõna USA-le midagi maksab. USA laseb lihtsalt Hiina üle kui midagi kobiseb või sõda  |
USA kull ei lase hiinat ule.See on jura. Terve maailm on hadas, et hiina varastab firmade ideid.
Hiina laseb enne USA ule, kui vastupidi. Hiina sojavagi on suurem kui USA oma.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.01.2012 11:00:08
|
|
|
Läheb tuuma sõjaks
Ja selles on süüdi megaupload
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
23.01.2012 11:17:12
|
|
|
| reints kirjutas: |
Ja selles on süüdi megaupload  |
ja uks eestlane
Eestlased kippuvad alati failivahetusega tegelema.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.01.2012 11:50:34
|
|
|
Väikse ääremärkusena, eestlase kinnivõtmist ei tuleks käsitleda eestlase kinnivõtmisena, vaid hoopis programmeerija kinnivõtmisena.
Ning kes siis "IT-Tuleriidale" saadetakse teiste programmeerijate hirmutamiseks, et kui samalaadseid asju progete, siis ootab teid samuti "IT-tuleriidale saatmine".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morrandir
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2003
|
23.01.2012 12:08:44
|
|
|
| tsitaat: |
Üle 70 politseiniku pidi kasutama raskeid tööriistu, et punkrisse pääseda, vahendab Iltalehti.
|
Tõsi kohe? Et 70 meest korraga lammutasid üht ust?
| tsitaat: |
Ainuüksi krundile pääsemiseks tuli läbida kolm turvaväravat, mida valvasid jäiga olemisega turvamehed.
|
Suvalist asutust, mis tegeleb rahaga, valvavad ka 'jäiga' olemisega turvamehed - millise rahvusvahelise leppe alusel see kriminaliseeritud on?
| tsitaat: |
Juba aastaid Uus-Meremaal elanud Dotcomi tunti ka Hollywoodis, kus kolme lapse isa käis helikopteri või eralennukiga.
|
Kas uskumatult halb tõlge/lauseehitus või nonsenss - millise helikopteriga Uus-Meremaalt Hollywoodis annaks käia, seda ma küll ette ei kujuta. Helikopterid maksimaalse lennukaugusega nii 2000 km, isegi vahemaandumistega üsna kahtlane üritus - Uus-Meremaa-Austraalia-Filipiinid-Lõuna-Korea-Venemaa-Alaska-Kanada-USA?
Tundub, et üritatakse süüdistada kõiges, mis vähegi võimalik ja loota, et milleski ta ikka süüdi mõistetakse. (throw everything on the book at him and see what sticks) Aga süüdistuste nimekirjast on puudu veel terrorism, pedofiilia, kommunism ja musta maagiaga tegelemine...
viimati muutis Morrandir 23.01.2012 12:41:28, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.01.2012 12:29:34
|
|
|
Unustasid mainimata rasissmi
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
23.01.2012 12:32:11
|
|
|
| No ma ei imesta kui nuud järjest kisutakse koik failijagamislehed maha. Ainukesena pusti jaabki thepiratebay.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.01.2012 13:14:13
|
|
|
Kõike nad küll maha ei jõua kiskuda. Arvata on, et kui mingi massiline mahakiskumine peaks lahti minema, siis pommitatakse internet täitsa maha.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
23.01.2012 13:27:30
|
|
|
| ei noh, keskaega tagasi... muusikat saab laupäevaõhtuselt külasimmanilt ja uudiseid kuuleb kõrtsitoast, tähtsamaid säädusi kuuleb kirikukantslist.... ainus raamat mida lugeda.. piibel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
23.01.2012 14:05:20
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
Ma ei tea kas olete seda tähele pannud, aga Megauploadi asutaja perekonnanimi on talle sobiv- Dotcom (.com)  |
Arvad sa tõesti, et see on sünnipärane nimi ning juhuslikult selline?
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|