Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Megaupload suleti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 21:04:48 vasta tsitaadiga

SOPA/PIPA/ACTA lisatakse PCIPAle ja lükatakse omnibusiga läbi ja ongi korras.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 22:01:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SOPA/PIPA/ACTA lisatakse PCIPAle ja lükatakse omnibusiga läbi ja ongi korras.


aga PUPU icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 22:04:48 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Scart kirjutas:
SOPA/PIPA/ACTA lisatakse PCIPAle ja lükatakse omnibusiga läbi ja ongi korras.


aga PUPU icon_lol.gif ?


Asi on naljast väga kaugel. http://www.theatlantic.com/politics/archive/2011/08/the-legislation-that-could-kill-internet-privacy-for-good/242853/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 21.01.2012 22:15:14 vasta tsitaadiga

Selle ongi mõttekam kõiki asju seal hulgas serverid ja firmasid hoida kusagil euroopas, kuna siia jõuavad need USA lollused paari tunnise hilinemisega.
ajavõit mis sugune.
icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.01.2012 00:21:08 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Selle ongi mõttekam kõiki asju seal hulgas serverid ja firmasid hoida kusagil euroopas, kuna siia jõuavad need USA lollused paari tunnise hilinemisega.
ajavõit mis sugune.
icon_lol.gif


Ei ole mingit ajavõitu kui ongi siis väga lühikeseks ajaks. EU on samuti nende rajakate loodud ning käpa all. Ajavõit on siis kui loobud nende traadiinternetist ja kasutad omaloodud traadivaba netti. olid mingid .bit ja silk road värgid. mingi selline asi mille üle tõbrastel kontroll puudub.
tagasi üles
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 22.01.2012 02:03:03 vasta tsitaadiga

see oli uks koige kiiremaid saite uks koik mille jagamiseks.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.01.2012 12:35:33 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
revo1 kirjutas:
Selle ongi mõttekam kõiki asju seal hulgas serverid ja firmasid hoida kusagil euroopas, kuna siia jõuavad need USA lollused paari tunnise hilinemisega.
ajavõit mis sugune.
icon_lol.gif


Ei ole mingit ajavõitu kui ongi siis väga lühikeseks ajaks. EU on samuti nende rajakate loodud ning käpa all. Ajavõit on siis kui loobud nende traadiinternetist ja kasutad omaloodud traadivaba netti. olid mingid .bit ja silk road värgid. mingi selline asi mille üle tõbrastel kontroll puudub.

USA jälgib kõiki euroopa pangaülekandeid valvsa pilguga praegu juba.
Eelmine aasta võeti see seadus mitmendal lugemisel vastu.
Esiti punnis küll EU parlament vastu aga hiljem said USA luureorganid ikka oma tahtmise.

Sama hästi oleks võinud Venemaa selle jälgimisõiguse omale lunida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 12:35:47 vasta tsitaadiga

Põhjuseks siis võimalik terroristide toetamine ?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.01.2012 12:37:33 vasta tsitaadiga

just täpselt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.01.2012 12:50:49 vasta tsitaadiga

Kõik failivahetajad on ju terroristid, see on ammust aega teada. Terrorismi ja lasteporno all on neid seadusi aegade algusest saati vastu võetud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.01.2012 13:03:36 vasta tsitaadiga

kõik vaesemad inimesed on terroristid/piraadid seni kuni neid pole õigeks mõistetud.
tagasi üles
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.01.2012 13:18:05 vasta tsitaadiga

täpselt nii,
ja neid tuleb katkematult jälgida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.01.2012 13:58:27 vasta tsitaadiga

Uploaded.to Blocks US Visitors After MegaUpload Shutdown | TorrentFreak kirjutas:
Uploaded.to, one of the most popular file-hosting sites in the Internet, has closed its doors to US visitors.

The move is most likely a response to the FBI crackdown on MegaUpload two days ago.

US visitors of Uploaded.to currently get the following message.

“Not Available: Our service is currently unavailable in your country. Sorry about that.”

The site has yet to release an official statement on the “block.” Whether it’s permanent, and the alleged relation to the MegaUpload raids and arrests is unknown at this point.

Uploaded.to’s decision is just one of the many changes the major cyberlockers have made during the past days. More on that later.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 15:21:49 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt, kui ma teen tänaval foto, kus juhuslikult on näiteks mõni Mercedes peal ja taamal paistab mingi oss oma Nike'i dressidega, ning ma otsustan selle pildi kuhugi internetti üles laadida (Picasa, Facebook), siis võib seda ka ju rikkumisena käsitleda (teades, et ka sellised brändid SOPAt toetasid)?
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.01.2012 15:52:58 vasta tsitaadiga

krist2an: Enne pildi avaldamist pead luba küsima nendelt, kes seal pildil on või kellele see varandus kuulub.

Kui omanikud annavad nõusoleku avaldamiseks, siis on OK ja kallale ei tulda. icon_cool.gif
-------------------------
1-2 inimsega on lihtne neilt nõusolek küsida, aga mis saab siis kui suurüritusel on ja mingi 100 nägu pildi peale jääb. Ikka neetult keeruliseks läheb kõik näod üles otsida ja neilt luba küsida.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 15:55:46 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
krist2an: Enne pildi avaldamist pead luba küsima nendelt, kes seal pildil on või kellele see varandus kuulub.

Kui omanikud annavad nõusoleku avaldamiseks, siis on OK ja kallale ei tulda. icon_cool.gif
-------------------------
1-2 inimsega on lihtne neilt nõusolek küsida, aga mis saab siis kui suurüritusel on ja mingi 100 nägu pildi peale jääb. Ikka neetult keeruliseks läheb kõik näod üles otsida ja neilt luba küsida.

Ma ausalt öeldes mõtlesin brände...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 22.01.2012 16:03:14 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
tahanteada kirjutas:
krist2an: Enne pildi avaldamist pead luba küsima nendelt, kes seal pildil on või kellele see varandus kuulub.

Kui omanikud annavad nõusoleku avaldamiseks, siis on OK ja kallale ei tulda. icon_cool.gif
-------------------------
1-2 inimsega on lihtne neilt nõusolek küsida, aga mis saab siis kui suurüritusel on ja mingi 100 nägu pildi peale jääb. Ikka neetult keeruliseks läheb kõik näod üles otsida ja neilt luba küsida.

Ma ausalt öeldes mõtlesin brände...
Nende brändide peakorteritesse pead minema isiklikule palverännakule, soovitavalt jahukottidest valmistatud takukoonlases türbis, kamaluga tuhka päheraputatud ja sunnitöölise raudpomm ahelaga jala küljes. Ja iga pildi suhtes eraldi anud peadirektorilt luba... icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.01.2012 23:44:01 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
krist2an kirjutas:
tahanteada kirjutas:
krist2an: Enne pildi avaldamist pead luba küsima nendelt, kes seal pildil on või kellele see varandus kuulub.

Kui omanikud annavad nõusoleku avaldamiseks, siis on OK ja kallale ei tulda. icon_cool.gif
-------------------------
1-2 inimsega on lihtne neilt nõusolek küsida, aga mis saab siis kui suurüritusel on ja mingi 100 nägu pildi peale jääb. Ikka neetult keeruliseks läheb kõik näod üles otsida ja neilt luba küsida.

Ma ausalt öeldes mõtlesin brände...
Nende brändide peakorteritesse pead minema isiklikule palverännakule, soovitavalt jahukottidest valmistatud takukoonlases türbis, kamaluga tuhka päheraputatud ja sunnitöölise raudpomm ahelaga jala küljes. Ja iga pildi suhtes eraldi anud peadirektorilt luba... icon_lol.gif


kui faksiaparaadi/modemi olete ära visanud siis jah tuleb ise kohale minna.
tagasi üles
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 23.01.2012 01:23:36 vasta tsitaadiga

Minge vaadake filesonicu kodukale. "All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally." Kardavad et FBI tuleb neid ka kinni panema?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 01:50:41 vasta tsitaadiga

Arvata on jah,- Paistab et ahelreaktsioon on alanud ning lühikese ajaga kaovad või muudavad oma poliitikat enamus failivahetus saitidest. Endal fileSonicuga ainult halvad kogemused, isegi makstud kontoga tõmbas enamus ajast nagu tigu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marva
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 01:53:00 vasta tsitaadiga

ameerika arvab endast ikka liiga palju, tuleb teeb mis tahab icon_evil.gif.
Koreas või hiinas ka julgeb midagi teha?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 01:54:38 vasta tsitaadiga

Hiina eeskujul nad seda jama korraldavadki. icon_razz.gif Mis sellest, et Hiina on maailma suurim piraat..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 23.01.2012 02:35:07 vasta tsitaadiga

Eestil oleks tuluteenimis koht.
Mitte võtta seadusi vastu ja näidata kõigile keskmist sõrme. samas ehitada välja euroopa suurim serveripark ja tugevdada oma välisühendust.

Loll mõte eks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 03:03:02 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Eestil oleks tuluteenimis koht.
Mitte võtta seadusi vastu ja näidata kõigile keskmist sõrme. samas ehitada välja euroopa suurim serveripark ja tugevdada oma välisühendust.

Loll mõte eks? icon_rolleyes.gif


Kuna Eesti on liitunud igasugu teiste ühenduste ja aktidega, siis sellest üksi ei piisaks. Võõra maa politsei jms üksused näitavad meie peale näpuga ja peame ikka oma "kurjategijad" neile andma. Me pole nii suur riik ka, et öelda, et minge kukele, ei anna. Ainus võimalus oleks, tagasi Vene mõjusfääri minna, siis võiks küll ükskõik mida öelda ja näidata muule maailmale icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 03:16:13 vasta tsitaadiga

Anon tuli välja siis oma failide vahetamise lehega. http://anonyupload.com/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 23.01.2012 03:46:09 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Anon tuli välja siis oma failide vahetamise lehega. http://anonyupload.com/


see paistab mingu jura olevat.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 04:02:43 vasta tsitaadiga

Küll areneb!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 04:23:28 vasta tsitaadiga

.com peale lehe asetamine on küll viga. See domeen võetakse nagu nipsti ära.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LuckyLexus
HV vaatleja
LuckyLexus

liitunud: 15.12.2011




sõnum 23.01.2012 05:08:32 vasta tsitaadiga

Filesonic lõpetas ka failide jagamise ning nüüd saab vaid enda tarbeks sinna faile üles laadida.

http://torrentfreak.com/filesonic-kills-file-sharing-after-megaupload-arrests-120122/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 23.01.2012 05:25:36 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
.com peale lehe asetamine on küll viga. See domeen võetakse nagu nipsti ära.


ah, see on mingi nali. ei tasu koike toiselt ka votta.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 06:21:37 vasta tsitaadiga

LuckyLexus kirjutas:
Filesonic lõpetas ka failide jagamise ning nüüd saab vaid enda tarbeks sinna faile üles laadida.

http://torrentfreak.com/filesonic-kills-file-sharing-after-megaupload-arrests-120122/
icon_neutral.gif

Ma tahan oma premiumi raha tagasi, tühistasin ka subscriptioni Paypalis

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 08:37:13 vasta tsitaadiga

Saadi hollandist kätte "kurjategija" Andrus Nõmm http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/hollandis-peeti-kinni-autorioiguste-rikkumises-kahtlustatav-eestlane.d?id=63811716
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 09:40:21 vasta tsitaadiga

Kas siinkohal on need riigid, kelle süüdistatud kodanikke hetkel USAsse välja saadetakse, mingi seadusega kohustatud seda tegema, või on see hetkel puhtalt austuse ja koostöö mõttes? Veits mühkam sellel teemal, aga ikka väga kurb "world police" mäng käib. Masendav.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 09:49:54 vasta tsitaadiga

Marva kirjutas:
ameerika arvab endast ikka liiga palju, tuleb teeb mis tahab icon_evil.gif.
Koreas või hiinas ka julgeb midagi teha?


Ja täpselt nii ongi. Kui tahavad, tapavad Iraagis, palju jaksavad. Savi nende seadustest.
Kui tahavad loevad Euroopa pangatoiminguid. Kui tahavad, koolitavad ise terroriste ja lasevad häälte püüdmiseks oma maju õhku.

Üks vana teema: http://www.youtube.com/watch?v=NU_JjXpC1y0

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 09:50:57 vasta tsitaadiga

http://www.filesonic.com/ tundub et võeti ka maha icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 09:56:28 vasta tsitaadiga

Huvitav mis seiskoht antud SOPA PIPA ACTA jms jurast Hiinal üldse on? Kui paika peab, et USA on Hiinale korraliku võlakoorma all, siis Hiina võiks korralikult USA jama mõjutada. Aga kuna siiani ta väga USA otsuseid puutunud pole ja Hiina tundub olevat samamoodi tugevate piirangutega riik siis vast sealt midagi ei tule.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 10:17:13 vasta tsitaadiga

Ma ei usu et see Hiina sõna USA-le midagi maksab. USA laseb lihtsalt Hiina üle kui midagi kobiseb või sõda icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.01.2012 10:19:37 vasta tsitaadiga

painkillah: Pigem mängib sel juhul see, et USA kuulub ACTA-ridadesse ja ACTA annabki kätte üsna vabad võimalused kedagi mööda maailma taga otsida ja kinni võtta. Igatahes võeti Megauploadi juhttegelased kinni samuti ju ACTA-riigis Uus-Meremaal.
Igatahes netis on olnud juba selline oletus, et Megauploadi kinnipaneku teema taga paistavad "ACTA-kõrvad".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 23.01.2012 10:54:44 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Ma ei usu et see Hiina sõna USA-le midagi maksab. USA laseb lihtsalt Hiina üle kui midagi kobiseb või sõda icon_biggrin.gif


USA kull ei lase hiinat ule.See on jura. Terve maailm on hadas, et hiina varastab firmade ideid.
Hiina laseb enne USA ule, kui vastupidi. Hiina sojavagi on suurem kui USA oma.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 11:00:08 vasta tsitaadiga

Läheb tuuma sõjaks icon_biggrin.gif
Ja selles on süüdi megaupload icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 23.01.2012 11:17:12 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:

Ja selles on süüdi megaupload icon_biggrin.gif

ja uks eestlane thumbs_up.gif
Eestlased kippuvad alati failivahetusega tegelema.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.01.2012 11:50:34 vasta tsitaadiga

Väikse ääremärkusena, eestlase kinnivõtmist ei tuleks käsitleda eestlase kinnivõtmisena, vaid hoopis programmeerija kinnivõtmisena.

Ning kes siis "IT-Tuleriidale" saadetakse teiste programmeerijate hirmutamiseks, et kui samalaadseid asju progete, siis ootab teid samuti "IT-tuleriidale saatmine".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 11:51:44 vasta tsitaadiga

Delfis artikkel Kim Dotcomi kinnivõtmisest. http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/fotod-soome-paritolu-internetimiljonar-elas-nagu-james-bondi-filmis.d?id=63811968
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morrandir
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 12:08:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üle 70 politseiniku pidi kasutama raskeid tööriistu, et punkrisse pääseda, vahendab Iltalehti.


Tõsi kohe? Et 70 meest korraga lammutasid üht ust?

tsitaat:

Ainuüksi krundile pääsemiseks tuli läbida kolm turvaväravat, mida valvasid jäiga olemisega turvamehed.


Suvalist asutust, mis tegeleb rahaga, valvavad ka 'jäiga' olemisega turvamehed - millise rahvusvahelise leppe alusel see kriminaliseeritud on?

tsitaat:

Juba aastaid Uus-Meremaal elanud Dotcomi tunti ka Hollywoodis, kus kolme lapse isa käis helikopteri või eralennukiga.


Kas uskumatult halb tõlge/lauseehitus või nonsenss - millise helikopteriga Uus-Meremaalt Hollywoodis annaks käia, seda ma küll ette ei kujuta. Helikopterid maksimaalse lennukaugusega nii 2000 km, isegi vahemaandumistega üsna kahtlane üritus - Uus-Meremaa-Austraalia-Filipiinid-Lõuna-Korea-Venemaa-Alaska-Kanada-USA?


Tundub, et üritatakse süüdistada kõiges, mis vähegi võimalik ja loota, et milleski ta ikka süüdi mõistetakse. (throw everything on the book at him and see what sticks) Aga süüdistuste nimekirjast on puudu veel terrorism, pedofiilia, kommunism ja musta maagiaga tegelemine...


viimati muutis Morrandir 23.01.2012 12:41:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 12:29:34 vasta tsitaadiga

Unustasid mainimata rasissmi icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 12:32:11 vasta tsitaadiga

No ma ei imesta kui nuud järjest kisutakse koik failijagamislehed maha. Ainukesena pusti jaabki thepiratebay.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 13:14:13 vasta tsitaadiga

Kõike nad küll maha ei jõua kiskuda. Arvata on, et kui mingi massiline mahakiskumine peaks lahti minema, siis pommitatakse internet täitsa maha.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.01.2012 13:27:30 vasta tsitaadiga

ei noh, keskaega tagasi... muusikat saab laupäevaõhtuselt külasimmanilt ja uudiseid kuuleb kõrtsitoast, tähtsamaid säädusi kuuleb kirikukantslist.... ainus raamat mida lugeda.. piibel.
tagasi üles
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 13:57:52 vasta tsitaadiga

Marva kirjutas:
ameerika arvab endast ikka liiga palju, tuleb teeb mis tahab icon_evil.gif.
Koreas või hiinas ka julgeb midagi teha?

Maailmapolitsei - samuti ~900 sojavaebaasi ~130-s riigis.

LuckyLexus kirjutas:
Filesonic lõpetas ka failide jagamise ning nüüd saab vaid enda tarbeks sinna faile üles laadida.

http://torrentfreak.com/filesonic-kills-file-sharing-after-megaupload-arrests-120122/

Uploaded.to kohta oli ka hiljuti uudis:
http://torrentfreak.com/uploaded-to-blocks-us-visitors-120121/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2012 14:05:20 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Ma ei tea kas olete seda tähele pannud, aga Megauploadi asutaja perekonnanimi on talle sobiv- Dotcom (.com) icon_lol.gif thumbs_up.gif

Arvad sa tõesti, et see on sünnipärane nimi ning juhuslikult selline?

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Megaupload suleti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.