|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
31.12.2011 00:17:34
|
|
|
Ja nagu heaks tavaks on, siis paar päeva peale uut versiooninumbrit tuleb kohe ka vX.0.1.
EDIT:
| Dijital kirjutas: |
| Mul FF8 on hakanud tegema aegajalt sellist trikki, et ei vaheta tabide sisu. Saad küll tabidele vajutada ning tab ise ka üleval vahetub, kuid lehe sisu jääb viimati lahti olnud tab'i oma. Aitab see, kui vahepeal mingi muu programm valida ja siis FF tagasi. |
Avastasin, et see juhtub siis, kui midagi hakata alla laadima. Mitte iga allalaadimisega, aga kuidagi on see sellega seotud. (Nüüd siis v9.0.1 peal)
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WildRanger
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2007
|
06.01.2012 14:42:22
|
|
|
Tahaks öelda tükk s*tta on tulirebasest. Aga harjumuse jõud on suur ja sellepärast kasutan läbi uusi selle samuse edasi.
Kas keegi kasutab tulirebast lumeleopardiga? Ma tõesti ei jõudnud kogu teemat läbi lapata - palun jaga minuga, millised hädad kummitavad sinu tulirebast?
Hädad, mida ise olen täheldanud on:
* Tippides aadressreale aadressi vajutades enter ei juhtu midagi
* Tippides otsingu kasti midagi vajutades enter ei juhtu midagi
* Aegajalt SSL Error vastuse ootamine võttis liigakaua aega - samas Chrome ja Safari saavad hakkama
* Lisaks ei saa ma sulgeda kõiki aknaid korraga ja hiljem avada need kõik uuesti
Tõenäoliselt on neid veel, aga hetkel ei meenu! Üldjuhul aitab lumeleopardi taaskäivitamine, aga see on tüütu.
_________________ Nobody is perfect but I m pretty f*cking close! |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
12.01.2012 18:07:30
|
|
|
Juba kolmandat päeva näeb postimehe leht välja selline -- Firefox 9.0.1
Crome ja Exploreriga on normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.01.2012 18:26:15
|
|
|
clear cache, disable adblock, pärast tagasi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.01.2012 19:40:31
|
|
|
Kasutan seda jura vahest kui miskit vaja alla tirida ja no krt anna olla.
Olemas siis Downloadhelper plugin.
Näiteks sky+ kodukalt himmikuprogrammi alla tirima pannes lihtsalt viskab end kinni ning viskab errori kasti ette. Ja sedasi koguaeg Iga uue versiooniga aina hullemaks läheb. PEab vist julmalt tagasi kerima mõne vanema juurde.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2012 19:41:54
|
|
|
| tomorrow, eksid. Postimees.ee näeb just selline välja, kui nende CSS fail ära keelata.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.01.2012 20:17:36
|
|
|
salatoimik, panin ka hommikuprogrammi alla laadima, kuid hetkel juba 10% ja probleemi pole esinenud. Laen lõpuni ära ...
Edit: Laadis alla ära ja mängib. 55 MB oli kella kuuene saade.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
13.01.2012 16:54:47
|
|
|
| Ongi Postimees adblock´i suhtes tundlikuks muutunud! Kui sisse lülitan leht puudulik.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.01.2012 17:43:54
|
|
|
bingo, oli endalgi sama teema, hetkel ABP jälle töötab, probleeme enam pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
13.01.2012 20:14:11
|
|
|
| Eks postimees on vist reklaamiblokeerijatega sõdima hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.01.2012 20:34:10
|
|
|
tomorrow, mul oli ka sama jama- adblocki disablemine aitas.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
13.01.2012 20:39:37
|
|
|
| Proovisin postimehe järgi ning mul näitas lehte kenasti, v.a reklaamid, mis olid kadunud. Kasutan Adblock Plus'i.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
13.01.2012 20:52:24
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Proovisin postimehe järgi ning mul näitas lehte kenasti, v.a reklaamid, mis olid kadunud. Kasutan Adblock Plus'i. |
Sama siin. Korra tuleb see loading, kui kerid kiirelt kuhugi allapoole, aga siis tuleb pilt ka kohe hetke pärast ette. Näitab ilusti.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.01.2012 09:38:39
|
|
|
No nüüd näitab mul ka ABP-ga ilusti, võimalik, et vahepeal toimus definitsioonide uuendus.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.01.2012 01:38:13
|
|
|
| kas bookmarks toolbaril on võimalik kuidagi "padding"ut muuta ikoonidel? Tahaks ikoonide vahet suurendada 1-2px võrra. Ei viitsi manuaalselt tühikut sisestada iga linki "nimi" lahtrisse.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
19.01.2012 15:47:35
|
|
|
Firefox 9.0.1 ei tunnista enam eesti keelt. Veab kogu kirjutatud tekstile punase joone alla.
Ei tea millepärast see töötamast lakkas, vb peale uuendust?
Installitud on eesti keele speller.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evils
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
19.01.2012 20:16:18
|
|
|
Firefox 9.0.1 ei lae mõndasid lehti korralikult lõpuni. Näiteks swedbank,tele2 koduleht jääb poolikuks. Ei oskagi täpsemalt seletada. Swedpangas näiteks sisenemis ja väljumisnupu koha peal on tühi ruut.
http://www.upload.ee/files/1998664/swedpank.jpg.html
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.01.2012 20:18:12
|
|
|
Praktiliselt kõik pildid puudu? CD-plaat ja all olev reklaam flashis?
Options -> Content -> Load images automatically taga olev exceptions leheke on tühi?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evils
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
19.01.2012 20:25:34
|
|
|
| Options -> Content -> Load images ees on linnuke olemas. Exceptions on tühi
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
19.01.2012 22:49:42
|
|
|
| firefoxis olev google search bar annab robotiga errori kui midagi otsid. mis jama on?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
21.01.2012 23:55:25
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| firefoxis olev google search bar annab robotiga errori kui midagi otsid. mis jama on? |
leidsin lahenduse:
in XP-l tuleb teha nii:
mine: C:\Program Files\Mozilla Firefox\searchplugins
muuda google.xml google.bak
tiri uus FF installi see ja voilaa töötab. vähemalt minul
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.01.2012 22:16:21
|
|
|
Kust saab muuta Firefoxis menüü kaustade avamise kiirust?
Kui tahan näiteks mingit linki liigutada järjehoidjatesse kindlasse kausta, siis pean kogu aeg jälgima, et ma kogemata valele reale ei satu, sest vastasel korral läheb link valesse kausta või kogu menüü hoopis sulgub. Ma tahaks eelkõige just menüü kausta sulgumise aega pikendada, et kui kogemata valele reale satun, siis kiirel kursori tagasiliigutamisel ei jõuaks kaust sulguda. Ühes varasemas FF versioonis oli see korralik, kuid ühel hetkel muutus. :S
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
29.01.2012 15:36:40
|
|
|
Mure: Vaadates youtube või mujal vidoesid (flash) on kõik väga uimane ja video tuleb katkendlikult.. CPU läheb 100% kas firefox.exe või plugin-container.exe (kus siis jookseb flash).. Mujal netis ka uimerdab. teises arvutis korras netiga.
Win XP
Firefox 9.0.1
Adobe Flash Player 11.1.102.55
Ka IE'ga on uimane.
Proovisin juba confis neid mis google'st leidsin aga kasu polnud, keegi teab veel mida proovida? Nii palju kui olen aru saanud on mingi seadistus vale. Kratte ei tohiks olla.
Palun abi.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
30.01.2012 22:35:43
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| tomorrow, mul oli ka sama jama- adblocki disablemine aitas. |
postimees.ee ülekoormatud server ammu juba ma ei kahtlegi kui tuleb välja valgele et postimees server viirused täis )
adblock programm aitab , mul see ammu peal
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.01.2012 03:16:07
|
|
|
Infoks siis niipalju, et täna õhtupoole peaks kõigi eelduste kohaselt tulema Firefox 10 lõppversioon
Jällegi midagi erilist pole millegi pärast erutuda :
*Lisad arvatakse nüüd olevat ühilduvad kui lisa installmanifestis pole autori pool määratud Strict Compability. Varem oli nii, et lisa mille manifestis MinVersion oli väiksem loeti kohe mitteühilduvaks. Ehk siis umbes nii: kui varem oli mitteühilduv, kuni tõestatud ühilduv, siis nüüd on ühilduv, kui autor pole märkinud muudmoodi. Peaks vähendama seda probleemi, et rapid release-ga oli pidevalt lisad jälle ühildamatud ja peaks suuresti ära kaotama käsitsi ühilduvuse muutmise vajaduse. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Add-ons/Add-ons_Default_to_Compatible
*Hotfix tugi. Selle asemel, et lasta välja uus versioon. Nt 10.0.1 lastakse välja hotfix mis muudab vajaliku asja ära. Vähemalt mina sain nii aru. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Desktop/Add-on_hotfix
*Forward/Edasi nupp on eemaldatud. Ilmub ainult siis kui on kuhugi edasi minna ehk siis kontekstipõhine.
*Customize valik märgib nüüd ära asjad mida UI-s ei saa ringi tõsta.
*Sync-i ülesseadmine muudetud veidi lihtsamaks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
31.01.2012 09:15:45
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Infoks siis niipalju, et täna õhtupoole peaks kõigi eelduste kohaselt tulema Firefox 10 lõppversioon
Jällegi midagi erilist pole millegi pärast erutuda :
*Lisad arvatakse nüüd olevat ühilduvad kui lisa installmanifestis pole autori pool määratud Strict Compability. Varem oli nii, et lisa mille manifestis MinVersion oli väiksem loeti kohe mitteühilduvaks. Ehk siis umbes nii: kui varem oli mitteühilduv, kuni tõestatud ühilduv, siis nüüd on ühilduv, kui autor pole märkinud muudmoodi. Peaks vähendama seda probleemi, et rapid release-ga oli pidevalt lisad jälle ühildamatud ja peaks suuresti ära kaotama käsitsi ühilduvuse muutmise vajaduse. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Add-ons/Add-ons_Default_to_Compatible
*Hotfix tugi. Selle asemel, et lasta välja uus versioon. Nt 10.0.1 lastakse välja hotfix mis muudab vajaliku asja ära. Vähemalt mina sain nii aru. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Desktop/Add-on_hotfix
*Forward/Edasi nupp on eemaldatud. Ilmub ainult siis kui on kuhugi edasi minna ehk siis kontekstipõhine.
*Customize valik märgib nüüd ära asjad mida UI-s ei saa ringi tõsta.
*Sync-i ülesseadmine muudetud veidi lihtsamaks. |
Et siis jarjest laheb elu paremaks nende firefox arendajatega , Ma usun et lõpp kokkuvõtes nagu windowsi arendusega üle üle tehakse korralikku asja
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
31.01.2012 10:05:47
|
|
|
| tsitaat: |
*Lisad arvatakse nüüd olevat ühilduvad kui lisa installmanifestis pole autori pool määratud Strict Compability. Varem oli nii, et lisa mille manifestis MinVersion oli väiksem loeti kohe mitteühilduvaks. Ehk siis umbes nii: kui varem oli mitteühilduv, kuni tõestatud ühilduv, siis nüüd on ühilduv, kui autor pole märkinud muudmoodi. Peaks vähendama seda probleemi, et rapid release-ga oli pidevalt lisad jälle ühildamatud ja peaks suuresti ära kaotama käsitsi ühilduvuse muutmise vajaduse. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Add-ons/Add-ons_Default_to_Compatible
*Hotfix tugi. Selle asemel, et lasta välja uus versioon. Nt 10.0.1 lastakse välja hotfix mis muudab vajaliku asja ära. Vähemalt mina sain nii aru. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Desktop/Add-on_hotfix
*Forward/Edasi nupp on eemaldatud. Ilmub ainult siis kui on kuhugi edasi minna ehk siis kontekstipõhine.
|
Superluks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
31.01.2012 10:53:15
|
|
|
Jõudu!
Probleem selline, et Firefox ei taha enam korralikult Facebooki lehte kuvada.
Juhtunud seda varemgi erinevates arvutites ja tavaliselt näitab ta siis kõiki lehti sarnases "stiilis". Seekord paistab kõik muu töötavat, ainult Facebookiga on probleem.
Mingit nähtavat põhjust tuua ei oska, juhtus selline asi täiesti lambist.
Ainsana on eelmistel kordadel aidanud Firefoxi täielik uuesti installeerimine (vana maha ja uuesti peale). Milles võiks probleem olla ja kas on ka lihtsamaid lahendusi?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
31.01.2012 10:56:24
|
|
|
Pane palun pilt spoilerisse.
Kas cache oled tühjendanud (nii Win kui Veiervoks)? Ctrl+F5 näitab ikka sama? View->Page Style, kas seal on ikka Basic valitud?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
31.01.2012 23:34:22
|
|
|
| Uuendab ka Help-About Firefox
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
01.02.2012 00:02:43
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Pane palun pilt spoilerisse.
Kas cache oled tühjendanud (nii Win kui Veiervoks)? Ctrl+F5 näitab ikka sama? View->Page Style, kas seal on ikka Basic valitud? |
Pilt läks, jah, algul kogemata suurelt, tegin ta klikitavaks thumbnailiks.
Aga aitäh, juhatasid mind õigele teele. Valisin CCleaneris lisaks cachele tühjendatavateks veel "Session", "Site Preferences" ja "Compact Databases"... Võta nüüd kinni, milline neist triki tegi, aga korras ta nüüd on.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
01.02.2012 18:04:04
|
|
|
Endiselt x64 versiooni polegi jah? Nightly võiks ka lasta peale aga ikkagi....
Kunagi nagu oli info, et tuleb 10 versiooniga ka x64 versioon
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
01.02.2012 18:42:18
|
|
|
Ma ka nagu mäletaks midagi taolist
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.02.2012 19:34:49
|
|
|
| Esmane kogemus 10. versiooniga on igati positiivne, eelmise versiooni uimasus on kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.02.2012 21:51:17
|
|
|
Niipalju veel infot, et ametlikku 64bit versiooni ei paista veel kuskilt. Mingid umbmäärased oletused käivad, et Firefox 12-ga tuleb see, aga see vist rohkem kellegi soovunelm . Keskmiselt peaks 64bit versioon andma 5-7% kiirusetõusu. 10-15% parimal juhul. Paraku ka suurema mälukasutuse aga usutavasti see pole väga halb asi 64bit süsteemidel.
Lisaks veel on kuulda võetud nurinat nende kiirete väljalasete kohta ja on valmimas ESR ehk Extended Support Release versioon . See peaks nüüd millalgi tulema pärast v10 väljalaset ja saab turvauuendusi jms kuni kuskil novembri kuuni kuni tuleb v17. Versiooninumber vist küll muutub uuendustega aga minimaalselt 10.0 --> 10.0.1 --> 10.0.2 jne. Olulisem siinkohal on see, et asendatakse 3.6.x ehk 3.6.x läheb EOL-i 24.04.2012
Täpsemalt lugege siit: https://wiki.mozilla.org/Enterprise/Firefox/ExtendedSupport:Proposal
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.02.2012 22:21:55
|
|
|
Firefox 500 - ei jõua ära oodata.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
01.02.2012 22:27:35
|
|
|
LiivaneLord,
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.02.2012 11:32:25
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Endiselt x64 versiooni polegi jah? Nightly võiks ka lasta peale aga ikkagi....
Kunagi nagu oli info, et tuleb 10 versiooniga ka x64 versioon  |
http://www.palemoon.org/
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
04.02.2012 22:11:15
|
|
|
epic wtf, ff 10??
See selleks... Tahtsin küsida, et kas on võimalik uut sakki ctrl+t'ga avada järgmise sakina käesoleva saki suhtes, mitte ei viska sakirea lõppu. Ehk siis sooviks sellist "käitumist", nagu seda on uut linki avades (by default).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.02.2012 23:07:06
|
|
|
| guest1902 kirjutas: |
epic wtf, ff 10??
See selleks... Tahtsin küsida, et kas on võimalik uut sakki ctrl+t'ga avada järgmise sakina käesoleva saki suhtes, mitte ei viska sakirea lõppu. Ehk siis sooviks sellist "käitumist", nagu seda on uut linki avades (by default). |
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tab-mix-plus/
Selle seadtes on see võimalus olemas aga täpselt ei mäleta kus. Pead ise uurima. Sellega ka muud kasulikku kaasas
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
05.02.2012 02:41:34
|
|
|
| Tänud, töötab. Palju tilulilu tuli küll maha keerata, et default tase saavutada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
05.02.2012 13:31:50
|
|
|
Firefox 10 lõhkus ära nii palju kui lõhkuda annab. Enam peale brauseri restarti ei kuvata viimaseid tabe, bookmark riba on tühi ning asjad ilmuvad sinna peale seda kui vajutan alumise riba tagasi (ctrl+shift+7). Well done, Mozilla, well done.. kadus ära ka viimati suletud tabide uuesti avamine. Seaded erinevad sootuks käitumisest..
/edit: peale mõne extensioni disablemist probleem kadus.. kuradi imelik on ikka, et enne uuendust töötas.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufonaut21
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
05.02.2012 15:42:31
|
|
|
Pole siiani lahti saanud, isegi uue 10-nda versiooniga sellest tüütust lisade kontrollist, mis käivitub enne mozilla käivitumist. Hakkas seda tegema, kui mozilla sai uuendatud 9 versiooniks. Kuda sellest lahti saada, on kellegi sama probleemi olnud?
_________________ Tervitusi kosmosest!!!!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.02.2012 16:26:19
|
|
|
ufonaut21, kuidas see segada saab, see on ju ainult peale uuendust 1 kord?
Loomulik ka ju, muidu käivitad brauseri, siis kontrollib ja peale lisade uuendust restardi FF- ei kõla just loogiliselt.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|