Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2011 00:17:34 vasta tsitaadiga

Ja nagu heaks tavaks on, siis paar päeva peale uut versiooninumbrit tuleb kohe ka vX.0.1.

EDIT:
Dijital kirjutas:
Mul FF8 on hakanud tegema aegajalt sellist trikki, et ei vaheta tabide sisu. Saad küll tabidele vajutada ning tab ise ka üleval vahetub, kuid lehe sisu jääb viimati lahti olnud tab'i oma. Aitab see, kui vahepeal mingi muu programm valida ja siis FF tagasi.

Avastasin, et see juhtub siis, kui midagi hakata alla laadima. Mitte iga allalaadimisega, aga kuidagi on see sellega seotud. (Nüüd siis v9.0.1 peal)

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WildRanger
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007




sõnum 06.01.2012 14:42:22 vasta tsitaadiga

Tahaks öelda tükk s*tta on tulirebasest. Aga harjumuse jõud on suur ja sellepärast kasutan läbi uusi selle samuse edasi.

Kas keegi kasutab tulirebast lumeleopardiga? Ma tõesti ei jõudnud kogu teemat läbi lapata - palun jaga minuga, millised hädad kummitavad sinu tulirebast?

Hädad, mida ise olen täheldanud on:
* Tippides aadressreale aadressi vajutades enter ei juhtu midagi
* Tippides otsingu kasti midagi vajutades enter ei juhtu midagi
* Aegajalt SSL Error vastuse ootamine võttis liigakaua aega - samas Chrome ja Safari saavad hakkama
* Lisaks ei saa ma sulgeda kõiki aknaid korraga ja hiljem avada need kõik uuesti

Tõenäoliselt on neid veel, aga hetkel ei meenu! Üldjuhul aitab lumeleopardi taaskäivitamine, aga see on tüütu.

_________________
Nobody is perfect but I m pretty f*cking close!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 07.01.2012 06:22:20 vasta tsitaadiga

WildRanger, vot olen seda SL/Lion + FF suht vältinud. Peamiselt ikka Safari ja/või Chrome. Konkreetselt ei oskagi kohe öelda, et miks. Vist harjumus.
WildRanger kirjutas:
* Lisaks ei saa ma sulgeda kõiki aknaid korraga ja hiljem avada need kõik uuesti

Sa ehk mõttled seda "save tabs on quit"? Peaks toimima ka SL all.

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 18:07:30 vasta tsitaadiga

Juba kolmandat päeva näeb postimehe leht välja selline -- Firefox 9.0.1
Crome ja Exploreriga on normaalne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 18:26:15 vasta tsitaadiga

clear cache, disable adblock, pärast tagasi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 19:15:58 vasta tsitaadiga

bingo, Ega äkki mobiilse versiooni otsa pole sattunud?
Hetkel küll tundub nii icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 19:40:31 vasta tsitaadiga

Kasutan seda jura vahest kui miskit vaja alla tirida ja no krt anna olla.
Olemas siis Downloadhelper plugin.

Näiteks sky+ kodukalt himmikuprogrammi alla tirima pannes lihtsalt viskab end kinni ning viskab errori kasti ette. Ja sedasi koguaeg thumbs_down.gif Iga uue versiooniga aina hullemaks läheb. PEab vist julmalt tagasi kerima mõne vanema juurde.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2012 19:41:54 vasta tsitaadiga

tomorrow, eksid. Postimees.ee näeb just selline välja, kui nende CSS fail ära keelata.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 20:17:36 vasta tsitaadiga

salatoimik, panin ka hommikuprogrammi alla laadima, kuid hetkel juba 10% ja probleemi pole esinenud. Laen lõpuni ära ...

Edit: Laadis alla ära ja mängib. 55 MB oli kella kuuene saade.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 16:54:47 vasta tsitaadiga

Ongi Postimees adblock´i suhtes tundlikuks muutunud! Kui sisse lülitan leht puudulik.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 17:43:54 vasta tsitaadiga

bingo, oli endalgi sama teema, hetkel ABP jälle töötab, probleeme enam pole.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 18:50:49 vasta tsitaadiga

Mul hoopis ei lae postimees.ee kogu lehte ära kui ma ajutiselt kõiki skripte ei luba lehel NoScripti kaudu. Mingist lehe kohast näitab muidu ainult seda:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 20:14:11 vasta tsitaadiga

Eks postimees on vist reklaamiblokeerijatega sõdima hakanud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 20:34:10 vasta tsitaadiga

tomorrow, mul oli ka sama jama- adblocki disablemine aitas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 20:39:37 vasta tsitaadiga

Proovisin postimehe järgi ning mul näitas lehte kenasti, v.a reklaamid, mis olid kadunud. Kasutan Adblock Plus'i.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 20:52:24 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Proovisin postimehe järgi ning mul näitas lehte kenasti, v.a reklaamid, mis olid kadunud. Kasutan Adblock Plus'i.

Sama siin. Korra tuleb see loading, kui kerid kiirelt kuhugi allapoole, aga siis tuleb pilt ka kohe hetke pärast ette. Näitab ilusti.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 09:38:39 vasta tsitaadiga

No nüüd näitab mul ka ABP-ga ilusti, võimalik, et vahepeal toimus definitsioonide uuendus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 01:38:13 vasta tsitaadiga

kas bookmarks toolbaril on võimalik kuidagi "padding"ut muuta ikoonidel? Tahaks ikoonide vahet suurendada 1-2px võrra. Ei viitsi manuaalselt tühikut sisestada iga linki "nimi" lahtrisse.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 15:47:35 vasta tsitaadiga

Firefox 9.0.1 ei tunnista enam eesti keelt. Veab kogu kirjutatud tekstile punase joone alla.
Ei tea millepärast see töötamast lakkas, vb peale uuendust?

Installitud on eesti keele speller.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evils
Kreisi kasutaja
evils

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 20:16:18 vasta tsitaadiga

Firefox 9.0.1 ei lae mõndasid lehti korralikult lõpuni. Näiteks swedbank,tele2 koduleht jääb poolikuks. Ei oskagi täpsemalt seletada. Swedpangas näiteks sisenemis ja väljumisnupu koha peal on tühi ruut.


http://www.upload.ee/files/1998664/swedpank.jpg.html
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2012 20:18:12 vasta tsitaadiga

Praktiliselt kõik pildid puudu? CD-plaat ja all olev reklaam flashis?

Options -> Content -> Load images automatically taga olev exceptions leheke on tühi?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evils
Kreisi kasutaja
evils

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 20:25:34 vasta tsitaadiga

Options -> Content -> Load images ees on linnuke olemas. Exceptions on tühi
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.01.2012 22:49:42 vasta tsitaadiga

firefoxis olev google search bar annab robotiga errori kui midagi otsid. mis jama on?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 10:50:29 vasta tsitaadiga

Seotud teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6881044#6881044
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.01.2012 23:55:25 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
firefoxis olev google search bar annab robotiga errori kui midagi otsid. mis jama on?


leidsin lahenduse:

in XP-l tuleb teha nii:

mine: C:\Program Files\Mozilla Firefox\searchplugins

muuda google.xml google.bak

tiri uus FF installi see ja voilaa töötab. vähemalt minul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 22:16:21 vasta tsitaadiga

Kust saab muuta Firefoxis menüü kaustade avamise kiirust?

Kui tahan näiteks mingit linki liigutada järjehoidjatesse kindlasse kausta, siis pean kogu aeg jälgima, et ma kogemata valele reale ei satu, sest vastasel korral läheb link valesse kausta või kogu menüü hoopis sulgub. Ma tahaks eelkõige just menüü kausta sulgumise aega pikendada, et kui kogemata valele reale satun, siis kiirel kursori tagasiliigutamisel ei jõuaks kaust sulguda. Ühes varasemas FF versioonis oli see korralik, kuid ühel hetkel muutus. :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 29.01.2012 15:36:40 vasta tsitaadiga

Mure: Vaadates youtube või mujal vidoesid (flash) on kõik väga uimane ja video tuleb katkendlikult.. CPU läheb 100% kas firefox.exe või plugin-container.exe (kus siis jookseb flash).. Mujal netis ka uimerdab. teises arvutis korras netiga.
Win XP
Firefox 9.0.1
Adobe Flash Player 11.1.102.55
Ka IE'ga on uimane.
Proovisin juba confis neid mis google'st leidsin aga kasu polnud, keegi teab veel mida proovida? Nii palju kui olen aru saanud on mingi seadistus vale. Kratte ei tohiks olla.
Palun abi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 22:35:43 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
tomorrow, mul oli ka sama jama- adblocki disablemine aitas.


postimees.ee ülekoormatud server ammu juba icon_smile.gif ma ei kahtlegi kui tuleb välja valgele et postimees server viirused täis icon_smile.gif)

adblock programm aitab , mul see ammu peal icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 03:16:07 vasta tsitaadiga

Infoks siis niipalju, et täna õhtupoole peaks kõigi eelduste kohaselt tulema Firefox 10 lõppversioon icon_wink.gif
Jällegi midagi erilist pole millegi pärast erutuda icon_rolleyes.gif :

*Lisad arvatakse nüüd olevat ühilduvad kui lisa installmanifestis pole autori pool määratud Strict Compability. Varem oli nii, et lisa mille manifestis MinVersion oli väiksem loeti kohe mitteühilduvaks. Ehk siis umbes nii: kui varem oli mitteühilduv, kuni tõestatud ühilduv, siis nüüd on ühilduv, kui autor pole märkinud muudmoodi. Peaks vähendama seda probleemi, et rapid release-ga oli pidevalt lisad jälle ühildamatud ja peaks suuresti ära kaotama käsitsi ühilduvuse muutmise vajaduse. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Add-ons/Add-ons_Default_to_Compatible
*Hotfix tugi. Selle asemel, et lasta välja uus versioon. Nt 10.0.1 lastakse välja hotfix mis muudab vajaliku asja ära. Vähemalt mina sain nii aru. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Desktop/Add-on_hotfix
*Forward/Edasi nupp on eemaldatud. Ilmub ainult siis kui on kuhugi edasi minna ehk siis kontekstipõhine.
*Customize valik märgib nüüd ära asjad mida UI-s ei saa ringi tõsta.
*Sync-i ülesseadmine muudetud veidi lihtsamaks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 09:15:45 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Infoks siis niipalju, et täna õhtupoole peaks kõigi eelduste kohaselt tulema Firefox 10 lõppversioon icon_wink.gif
Jällegi midagi erilist pole millegi pärast erutuda icon_rolleyes.gif :

*Lisad arvatakse nüüd olevat ühilduvad kui lisa installmanifestis pole autori pool määratud Strict Compability. Varem oli nii, et lisa mille manifestis MinVersion oli väiksem loeti kohe mitteühilduvaks. Ehk siis umbes nii: kui varem oli mitteühilduv, kuni tõestatud ühilduv, siis nüüd on ühilduv, kui autor pole märkinud muudmoodi. Peaks vähendama seda probleemi, et rapid release-ga oli pidevalt lisad jälle ühildamatud ja peaks suuresti ära kaotama käsitsi ühilduvuse muutmise vajaduse. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Add-ons/Add-ons_Default_to_Compatible
*Hotfix tugi. Selle asemel, et lasta välja uus versioon. Nt 10.0.1 lastakse välja hotfix mis muudab vajaliku asja ära. Vähemalt mina sain nii aru. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Desktop/Add-on_hotfix
*Forward/Edasi nupp on eemaldatud. Ilmub ainult siis kui on kuhugi edasi minna ehk siis kontekstipõhine.
*Customize valik märgib nüüd ära asjad mida UI-s ei saa ringi tõsta.
*Sync-i ülesseadmine muudetud veidi lihtsamaks.


Et siis jarjest laheb elu paremaks nende firefox arendajatega icon_biggrin.gif , Ma usun et lõpp kokkuvõtes nagu windowsi arendusega üle üle tehakse korralikku asja icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 10:05:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
*Lisad arvatakse nüüd olevat ühilduvad kui lisa installmanifestis pole autori pool määratud Strict Compability. Varem oli nii, et lisa mille manifestis MinVersion oli väiksem loeti kohe mitteühilduvaks. Ehk siis umbes nii: kui varem oli mitteühilduv, kuni tõestatud ühilduv, siis nüüd on ühilduv, kui autor pole märkinud muudmoodi. Peaks vähendama seda probleemi, et rapid release-ga oli pidevalt lisad jälle ühildamatud ja peaks suuresti ära kaotama käsitsi ühilduvuse muutmise vajaduse. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Add-ons/Add-ons_Default_to_Compatible
*Hotfix tugi. Selle asemel, et lasta välja uus versioon. Nt 10.0.1 lastakse välja hotfix mis muudab vajaliku asja ära. Vähemalt mina sain nii aru. Lähemalt siin: https://wiki.mozilla.org/Features/Desktop/Add-on_hotfix
*Forward/Edasi nupp on eemaldatud. Ilmub ainult siis kui on kuhugi edasi minna ehk siis kontekstipõhine.

Superluks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 10:53:15 vasta tsitaadiga

Jõudu!

Probleem selline, et Firefox ei taha enam korralikult Facebooki lehte kuvada.



Juhtunud seda varemgi erinevates arvutites ja tavaliselt näitab ta siis kõiki lehti sarnases "stiilis". Seekord paistab kõik muu töötavat, ainult Facebookiga on probleem.
Mingit nähtavat põhjust tuua ei oska, juhtus selline asi täiesti lambist.

Ainsana on eelmistel kordadel aidanud Firefoxi täielik uuesti installeerimine (vana maha ja uuesti peale). Milles võiks probleem olla ja kas on ka lihtsamaid lahendusi?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 10:56:24 vasta tsitaadiga

Pane palun pilt spoilerisse.

Kas cache oled tühjendanud (nii Win kui Veiervoks)? Ctrl+F5 näitab ikka sama? View->Page Style, kas seal on ikka Basic valitud?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 18:24:08 vasta tsitaadiga

Firefox 10 Lõppversioon nüüd saadaval!
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html

Allalaadimislingid:
Ingliskeelne - Windows
Ingliskeelne - Mac
Ingliskeelne - Linux

Eestikeelne - Windows
Eestikeelne - Mac
Eestikeelne - Linux
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 31.01.2012 23:34:22 vasta tsitaadiga

Uuendab ka Help-About Firefox
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 00:02:43 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Pane palun pilt spoilerisse.

Kas cache oled tühjendanud (nii Win kui Veiervoks)? Ctrl+F5 näitab ikka sama? View->Page Style, kas seal on ikka Basic valitud?

Pilt läks, jah, algul kogemata suurelt, tegin ta klikitavaks thumbnailiks.

Aga aitäh, juhatasid mind õigele teele. Valisin CCleaneris lisaks cachele tühjendatavateks veel "Session", "Site Preferences" ja "Compact Databases"... Võta nüüd kinni, milline neist triki tegi, aga korras ta nüüd on. thumbs_up.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 18:04:04 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Firefox 10 Lõppversioon nüüd saadaval!
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html

Allalaadimislingid:
Ingliskeelne - Windows
Ingliskeelne - Mac
Ingliskeelne - Linux

Eestikeelne - Windows
Eestikeelne - Mac
Eestikeelne - Linux

Endiselt x64 versiooni polegi jah? Nightly võiks ka lasta peale aga ikkagi....

Kunagi nagu oli info, et tuleb 10 versiooniga ka x64 versioon eusa_think.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 01.02.2012 18:42:18 vasta tsitaadiga

Ma ka nagu mäletaks midagi taolist icon_rolleyes.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 19:34:49 vasta tsitaadiga

Esmane kogemus 10. versiooniga on igati positiivne, eelmise versiooni uimasus on kadunud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 21:51:17 vasta tsitaadiga

Niipalju veel infot, et ametlikku 64bit versiooni ei paista veel kuskilt. Mingid umbmäärased oletused käivad, et Firefox 12-ga tuleb see, aga see vist rohkem kellegi soovunelm icon_rolleyes.gif . Keskmiselt peaks 64bit versioon andma 5-7% kiirusetõusu. 10-15% parimal juhul. Paraku ka suurema mälukasutuse aga usutavasti see pole väga halb asi 64bit süsteemidel.

Lisaks veel on kuulda võetud nurinat nende kiirete väljalasete kohta ja on valmimas ESR ehk Extended Support Release versioon icon_wink.gif . See peaks nüüd millalgi tulema pärast v10 väljalaset ja saab turvauuendusi jms kuni kuskil novembri kuuni kuni tuleb v17. Versiooninumber vist küll muutub uuendustega aga minimaalselt 10.0 --> 10.0.1 --> 10.0.2 jne. Olulisem siinkohal on see, et asendatakse 3.6.x ehk 3.6.x läheb EOL-i 24.04.2012 icon_exclaim.gif
Täpsemalt lugege siit: https://wiki.mozilla.org/Enterprise/Firefox/ExtendedSupport:Proposal
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 22:15:12 vasta tsitaadiga

Heh, seitsme penikoorma saapad. Veiervoks v10, siis v17 ja siis v24 icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 22:21:55 vasta tsitaadiga

Firefox 500 - ei jõua ära oodata. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 01.02.2012 22:27:35 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.02.2012 11:32:25 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Firefox 10 Lõppversioon nüüd saadaval!
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html

Allalaadimislingid:
Ingliskeelne - Windows
Ingliskeelne - Mac
Ingliskeelne - Linux

Eestikeelne - Windows
Eestikeelne - Mac
Eestikeelne - Linux

Endiselt x64 versiooni polegi jah? Nightly võiks ka lasta peale aga ikkagi....

Kunagi nagu oli info, et tuleb 10 versiooniga ka x64 versioon eusa_think.gif
http://www.palemoon.org/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 04.02.2012 22:11:15 vasta tsitaadiga

epic wtf, ff 10??
See selleks... Tahtsin küsida, et kas on võimalik uut sakki ctrl+t'ga avada järgmise sakina käesoleva saki suhtes, mitte ei viska sakirea lõppu. Ehk siis sooviks sellist "käitumist", nagu seda on uut linki avades (by default).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2012 23:07:06 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
epic wtf, ff 10??
See selleks... Tahtsin küsida, et kas on võimalik uut sakki ctrl+t'ga avada järgmise sakina käesoleva saki suhtes, mitte ei viska sakirea lõppu. Ehk siis sooviks sellist "käitumist", nagu seda on uut linki avades (by default).

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tab-mix-plus/

Selle seadtes on see võimalus olemas aga täpselt ei mäleta kus. Pead ise uurima. Sellega ka muud kasulikku kaasas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 05.02.2012 02:41:34 vasta tsitaadiga

Tänud, töötab. Palju tilulilu tuli küll maha keerata, et default tase saavutada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 13:31:50 vasta tsitaadiga

Firefox 10 lõhkus ära nii palju kui lõhkuda annab. Enam peale brauseri restarti ei kuvata viimaseid tabe, bookmark riba on tühi ning asjad ilmuvad sinna peale seda kui vajutan alumise riba tagasi (ctrl+shift+7). Well done, Mozilla, well done.. kadus ära ka viimati suletud tabide uuesti avamine. Seaded erinevad sootuks käitumisest..

/edit: peale mõne extensioni disablemist probleem kadus.. kuradi imelik on ikka, et enne uuendust töötas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufonaut21
HV kasutaja
ufonaut21

liitunud: 02.04.2003




sõnum 05.02.2012 15:42:31 vasta tsitaadiga

Pole siiani lahti saanud, isegi uue 10-nda versiooniga sellest tüütust lisade kontrollist, mis käivitub enne mozilla käivitumist. Hakkas seda tegema, kui mozilla sai uuendatud 9 versiooniks. Kuda sellest lahti saada, on kellegi sama probleemi olnud?
_________________
Tervitusi kosmosest!!!!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 16:26:19 vasta tsitaadiga

ufonaut21, kuidas see segada saab, see on ju ainult peale uuendust 1 kord?
Loomulik ka ju, muidu käivitad brauseri, siis kontrollib ja peale lisade uuendust restardi FF- ei kõla just loogiliselt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.