|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.01.2012 18:52:42
|
|
|
Artiga mängides lõppes see jobu jaoks halvasti üsna kergelt. 1850 keskmist dämmi tagant keresse oli suht surmav
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
14.01.2012 01:08:38
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
| Afterburner ? |
Jep.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004

|
14.01.2012 01:21:50
|
|
|
kellelgi n2pun2ited on jagada algajale et mille poole peaks pyrgima, m2ngustiil meeldib rohkem selline kiiremtank mby, praegu k2rutan sakslaste linttraktoriga vms see ringi...et kuhu edasi, niisama j2rjest uut n2nni on m6tet osta ja millal uut tanki peaks ostma ?
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
14.01.2012 01:35:23
|
|
|
Mediumid on sulle
(medium tanks)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
14.01.2012 11:57:29
|
|
|
Ei tea kas on asi minus, või on VK3002DB jube mõttetu mürakas?
Normaalset relva enne 16k expi peale panna ei saa ja expi ei teeni kah, kuna pidevalt lahingutes, kus kiuste mürsud vastastest läbi ei lähe.
Tagatippu sööb selle parandamine rohkem krediite kui ühelgi teisel mu tankil, ehk kaotusega või tavapäraselt kehva võiduga jään miinusesse.
Eriti äge
EDIT: Teiste mängudega ma ei satu sellesse tobedasse kaotuseraevu, aga Type 59-d ja T-44-d ajavad küll s*ta keema.
Kus kohas täpsemalt nende nõrgad kohad on? Type-59, lasen roomikusse - kannigi, lasen külge - kannigi, tagaossa isegi lõikab sisse nati, turretit pole üldse mõtet lasta. Esiotsa alumisse plaati kah sisse ei lõika. Pmst ongi nii, et kui T-44ga või Type 59ga lahinguväljal silmitsi, siis mina lasen aga *plõnn*, tema laseb mu roomiku või mootori puruks ja järgmise mürsuvahetusega võtan ma suuna taeva poole.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
14.01.2012 13:00:56
|
|
|
| Ja millisest teisest tier 8 tankist sa oma VK'ga läbi sõidad?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
14.01.2012 13:59:21
|
|
|
Ei sõidagi, lootsin lihtsalt midagi sama mõnusat kui Pz IV, mis on siiamaani mu lemmiktank sakslastelt
Kas see praegune matchmaking arvestab ka mängija oskuste tasemega, võui vaatab ainult tanki statse?
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
14.01.2012 14:06:48
|
|
|
| VK3002DB ongi craptank. Samast tierist panther on parem, vähemalt minu arvates. Sel hea penega snaipertoru (mis teeb küll ühe lasu kohta väha dammi, aga reload on kiire). Samas pantriga peab eemalt laskma, typedega facehugima pole mõtet hakata.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
14.01.2012 14:56:50
|
|
|
Ma võtsingi VK3002DB seepärast, et see on nii hästi heavyde ja mediumite lahknemiskohal, algul katsun mõne hea mediumi endale pelada ja siis on heavyde aeg.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
14.01.2012 15:01:53
|
|
|
Osta omale Type. Paar päeva on veel aega!
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
14.01.2012 15:09:43
|
|
|
See kullateema on ikka na kallivõitu. Ei tahaks väga taolisesse netimängu investeerida
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhan1000
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2007
|
14.01.2012 16:56:56
|
|
|
Kas keegi prantsuse 5-6 tier kergetankidega on sõitnud? Kuidas nad liiguvad ja palju nendega teenib?
Otsin endale non-Premium rahamasinat (E-50 ülalpidamine on kallis).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
14.01.2012 19:13:41
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
Kus kohas täpsemalt nende nõrgad kohad on? Type-59, lasen roomikusse - kannigi, lasen külge - kannigi, tagaossa isegi lõikab sisse nati, turretit pole üldse mõtet lasta. Esiotsa alumisse plaati kah sisse ei lõika. Pmst ongi nii, et kui T-44ga või Type 59ga lahinguväljal silmitsi, siis mina lasen aga *plõnn*, tema laseb mu roomiku või mootori puruks ja järgmise mürsuvahetusega võtan ma suuna taeva poole. |
Tüüp59i küljed on pehmed. ammo rackid asuvad roomikute taga - torni esimese ja tagumise otsa all. Kupli tagumine osa on samuti ammo rack. Iga sugu luugid samuti.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
14.01.2012 19:34:56
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
| VK3002DB ongi craptank. Samast tierist panther on parem, vähemalt minu arvates. Sel hea penega snaipertoru (mis teeb küll ühe lasu kohta väha dammi, aga reload on kiire). Samas pantriga peab eemalt laskma, typedega facehugima pole mõtet hakata. |
VK3002DB on väga hea tank, kui sellega mängida oskad. Ta ei olegi mõeldudki tier 8+ tankide vastu, kuid 7 tieri mediumite ja heavyde vastu saab temaga suurepäraselt.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
14.01.2012 22:40:00
|
|
|
| juhan1000 kirjutas: |
Kas keegi prantsuse 5-6 tier kergetankidega on sõitnud? Kuidas nad liiguvad ja palju nendega teenib?
Otsin endale non-Premium rahamasinat (E-50 ülalpidamine on kallis). |
Liiguvad kenasti, gun on ka hea
Raha ja XPd toovad ka ilusasti sisse. (tier 5,6)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
15.01.2012 01:33:26
|
|
|
| Damn ma sattusin just sõtta kus mul on saksa Pz38nA ja vastastel on 6x type 59 :S
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
15.01.2012 03:21:42
|
|
|
Paistab, et WG müügistrateegia kannab vilja.
Parem ära täna rohkem sõdi, sest 16. jaanuaril hommikuse serveri restardiga kaovad Type 59 müügilt, seega nende rohkus lahingutes kasvab hüppeliselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
15.01.2012 19:54:19
|
|
|
Holysheit minu tiimis oli just 9 Type 59-t
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
15.01.2012 20:12:11
|
|
|
Kurat, õnnestus täna oma meeskonna liige ära tappa. Sõitsin enda AMX50 120 täie kiirusega mäest alla ja siis keeras PzKpfw38nA täie pasaga ette..
Naljakas oli vaadata, kuid loodan, et tüüp mind ära ei repordi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.01.2012 20:16:19
|
|
|
Alles?
Sa pole vist artiga mänginud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
15.01.2012 20:21:15
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Alles?
Sa pole vist artiga mänginud  |
Vähesel määral olen S-51 mänginud küll, kuid pole õnnestunud omi maha lasta
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
15.01.2012 21:49:55
|
|
|
| Mul siiamaani kaks oma tiimikaaslast ette jäänud :/
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.01.2012 23:27:42
|
|
|
| Prantslaste hevy BDR G1B on ikka eriliselt kehva armoriga.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
16.01.2012 00:35:33
|
|
|
Ma kv-ga ükskord tahtsin üht tiimikaaslast noomida kui ta mind närvi ajas, aga tal oli b1 ja mul oli see kv kõige jämedam kahur küljes mille keskmine tam 700
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
16.01.2012 00:44:02
|
|
|
| Ei saa ütelda, 4 tieri ja 3 nda omasid sama tieri omadega killida on ikka suht raske.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.01.2012 12:40:10
|
|
|
Miskid serverid on ühendatud ?
Muiud oli nii 60 playeri ringis ootel, nüüd 260 jne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
17.01.2012 18:58:17
|
|
|
| Kumb on parem kas kv-3 või kv-1s?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
17.01.2012 20:13:31
|
|
|
KV-3 peale on valida 3 head toru: 107mm (mille saad enivei KV pealt), 100mm (täpne) ja 122mm (hea damage). Pene suht sama.
KV-1S peal on valida ainult 122mm.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
17.01.2012 21:05:35
|
|
|
Siis tegin kv3 ostuga ikka õige otsuse.
Thnx et torudega seoses ka mind targemaks tegid
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
17.01.2012 21:09:36
|
|
|
| Olin ise sama valiku ees ja otsustasin ka kv3 kasuks. Kuid aeglus on selle märksõna, aeglasem kui kv :s
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
17.01.2012 22:31:30
|
|
|
Samas kui oled topis, siis Mausi tunne tekib
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhan1000
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2007
|
17.01.2012 22:50:55
|
|
|
Eile öösel tekkis huvitav olukord. Ju siis oli serveris vähe rahvast ja tavapärase 15vs15 lahingu asemel sattusin 4vs4 lahingusse...
Tiimid nägid välja sellised:
1. IS-7
2. E-75
3. E-50
4. GW Typ E
VS
1. E-50
2. T-54
3. GW Typ E
4. Obj. 261
Kaardiks oli Fjords, kus suurtükkidega keskmisest vähem teha on. Mõlemad tiimid olid kerges hämmingus, et miks nii väikesed meeskonnad ja veel nii balansist väljas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
18.01.2012 08:34:36
|
|
|
Raske arvata kumb team pähe saab irw
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
18.01.2012 12:17:55
|
|
|
Jälle sattusin huvitavasse lahingusse, nagu hiina müüri ääres sõdiks
Spoiler 
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
18.01.2012 15:58:30
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
Jälle sattusin huvitavasse lahingusse, nagu hiina müüri ääres sõdiks
Spoiler 
|
mul juhtus midagi sarnast kui vastase 7Xtype otsustasid korraga minna meie lippude alla, tulemuseks oli see, et meie heaveyd keerasid otsa ringi ja võtsid kõik maha, kusjuures vastased olid suutnud korra 100% juures ära käia . Lõpp oli nende poolel väga inetu
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
18.01.2012 21:39:02
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
| Dumbass kirjutas: |
Jälle sattusin huvitavasse lahingusse, nagu hiina müüri ääres sõdiks
Spoiler 
|
mul juhtus midagi sarnast kui vastase 7Xtype otsustasid korraga minna meie lippude alla, tulemuseks oli see, et meie heaveyd keerasid otsa ringi ja võtsid kõik maha, kusjuures vastased olid suutnud korra 100% juures ära käia . Lõpp oli nende poolel väga inetu  |
Mul oli sama seis. Suht mängu alguses ronisid 5 s type meie lipu poole ja osad heavyd kakerdasid veel lipu ligiduses ja võtsime kõik maha
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
19.01.2012 11:39:10
|
|
|
Tere!
Sai ka suure higistamise ja lugematute tundidega lõpuks Panzer 4 -jale see viimane 75mm kahur lahti mängitud. Enne seda oli ikka jube raske krediiti ja xp-d kokku ajada sest 80% mängudest olin tabeli allotsas. Tõesti kividega loopimise tunne oli. See toru on aga hoopis teisest puust Praegugu olen väga tihti tabeli lõpus aga kaugelt ei saa ükski kõrgema tier-i tank ülbitseda. Virutab ka tavalist moona mühinal läbi. Saab lõpuks sõda ka pidada
Ajudele käivad veel vaid tankihävitajad - kui neile ikka ette satud, siis pääsu pole. Vaatluskaugus küll 500m aga need ussid panevad ikka paugu ära, nii et ise ei näegi.
Hirmujudinad tulevad selga mõeldes, kui kaua mul tiigriteni veel aega läheb. Oma elu ei saagi elada Kui ma type 59 rahamasinaks ostnud poleks, siis poleks mu panzer 4-jal ei käärpikksilma, kiiremat laadimist ega kiiremat torni. Nendeta oleks suht keeruline hetkel, need ikka kõvasti abiks. Ju sellepärast raha mängu pannaksegi, et vähekenegi kiiremini edasi saada. Paistab, et ei pääse ka premiumist kuhugi - selle peab aga planeerima nii, et mängda ka aega oleks.
Kas kõrgema tieri suurtükid lähevad ka täpsemaks? Wespe hetkel lõpuni arendatud, aga ikka suht mööda põrutab. Muidugi tiim pole veel max oskustega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
19.01.2012 12:03:45
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
Tere!
Sai ka suure higistamise ja lugematute tundidega lõpuks Panzer 4 -jale see viimane 75mm kahur lahti mängitud. Enne seda oli ikka jube raske krediiti ja xp-d kokku ajada sest 80% mängudest olin tabeli allotsas. Tõesti kividega loopimise tunne oli. See toru on aga hoopis teisest puust Praegugu olen väga tihti tabeli lõpus aga kaugelt ei saa ükski kõrgema tier-i tank ülbitseda. Virutab ka tavalist moona mühinal läbi. Saab lõpuks sõda ka pidada
Ajudele käivad veel vaid tankihävitajad - kui neile ikka ette satud, siis pääsu pole. Vaatluskaugus küll 500m aga need ussid panevad ikka paugu ära, nii et ise ei näegi.
Hirmujudinad tulevad selga mõeldes, kui kaua mul tiigriteni veel aega läheb. Oma elu ei saagi elada Kui ma type 59 rahamasinaks ostnud poleks, siis poleks mu panzer 4-jal ei käärpikksilma, kiiremat laadimist ega kiiremat torni. Nendeta oleks suht keeruline hetkel, need ikka kõvasti abiks. Ju sellepärast raha mängu pannaksegi, et vähekenegi kiiremini edasi saada. Paistab, et ei pääse ka premiumist kuhugi - selle peab aga planeerima nii, et mängda ka aega oleks.
Kas kõrgema tieri suurtükid lähevad ka täpsemaks? Wespe hetkel lõpuni arendatud, aga ikka suht mööda põrutab. Muidugi tiim pole veel max oskustega. |
Endalgi Pz IV Elite olemas. Kahju ainult et ta nii paber on võrreldes oma kaas tierlastega nagu KV. Sakslased on enamus kaugelt kõvad mehed aga ligidalt paraku tundub kõik kindla surmana kui on sama tier või suurem vastas.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
19.01.2012 12:09:18
|
|
|
| tsitaat: |
Endalgi Pz IV Elite olemas. Kahju ainult et ta nii paber on võrreldes oma kaas tierlastega nagu KV. Sakslased on enamus kaugelt kõvad mehed aga ligidalt paraku tundub kõik kindla surmana kui on sama tier või suurem vastas. |
Paber on jah, aga vähemalt tapab. Enne oli paber ja ei tapnud kah
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
19.01.2012 12:26:34
|
|
|
Sakslased on ainukesed kellel ei ole Tier V heavy tanki. Kas lootust ka, et kui Techtree update U.S.S.R-ile ja U.S.A-le (prantslastest hetkel ei räägi kuna neil kohe kindlasti veel asjad poolikud) siis kaob ka neil Tier V heavy-d ära?
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
19.01.2012 15:21:52
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
| Vaatluskaugus küll 500m aga need ussid panevad ikka paugu ära, nii et ise ei näegi. |
See 500m on paberi peab, tegelt põõsas istuvat TD'd ei näe sa enne kui 49m pealt.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhan1000
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2007
|
19.01.2012 18:17:26
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
| Kas kõrgema tieri suurtükid lähevad ka täpsemaks? Wespe hetkel lõpuni arendatud, aga ikka suht mööda põrutab. Muidugi tiim pole veel max oskustega. |
Hummel ja sealt edasi GW Panther on juba väga asjalikud, saavad pihta küll ja teevad korralikult kahju. Suurtükkidega muidugi on nii, et enne tulistada pole mõtet, kui sihtimine pole lõpuni viidud ehk tuleb oodata kuni sihtimisring vaenlase peal kokku jookseb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
19.01.2012 19:20:23
|
|
|
Suured tänud, polnud sellest saidist aimugi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
19.01.2012 22:43:39
|
|
|
| Prantslaste Tier V hevy on päris nauditav, kui 90 mm peal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
19.01.2012 23:01:04
|
|
|
| juhan1000 kirjutas: |
| Kurat666 kirjutas: |
| Kas kõrgema tieri suurtükid lähevad ka täpsemaks? Wespe hetkel lõpuni arendatud, aga ikka suht mööda põrutab. Muidugi tiim pole veel max oskustega. |
Hummel ja sealt edasi GW Panther on juba väga asjalikud, saavad pihta küll ja teevad korralikult kahju. Suurtükkidega muidugi on nii, et enne tulistada pole mõtet, kui sihtimine pole lõpuni viidud ehk tuleb oodata kuni sihtimisring vaenlase peal kokku jookseb. |
Minu kõige täpsemad lasud ongi tehtud suure sihikuga
Vahest on nii, et rõngas on väike ja mürsk maandub ikkagi tanki kõrval, tihtipeale olen aga "niisama" raundi lõpus lasknud liikuvat tanki + suure sihikuga ja mürsk maandub otse tanki ja juppe lendab
(Töötab iga arty peal Tier 6-8)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
19.01.2012 23:11:08
|
|
|
Jah, ka endal sedasi juhtunud. Enamasti ootan ikka ära ja tabab ka, aga on juhuseid, kus olen 7 korda järjest samala tankile "That was close" pannud või terve lähi ümbruse üles kaevand
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
20.01.2012 01:14:55
|
|
|
Algul ma nagu totaalselt vihkasin seda M3 Lee -d aga nüüd kui mõni ex veel vaja et sellest loobuda võiks siis nagu hakkab sellega sõdimine päris hästi välja tulema
Meeskonna areng on ikka nii palju aidanud, ise ka ei usu. Nüüd saab juba vaenlasi maha ka lasta
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|