Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.01.2012 18:52:42 vasta tsitaadiga

Artiga mängides lõppes see jobu jaoks halvasti üsna kergelt. 1850 keskmist dämmi tagant keresse oli suht surmav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 14.01.2012 01:08:38 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Afterburner ?

Jep.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 14.01.2012 01:21:50 vasta tsitaadiga

kellelgi n2pun2ited on jagada algajale et mille poole peaks pyrgima, m2ngustiil meeldib rohkem selline kiiremtank mby, praegu k2rutan sakslaste linttraktoriga vms see ringi...et kuhu edasi, niisama j2rjest uut n2nni on m6tet osta ja millal uut tanki peaks ostma ?
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.01.2012 01:35:23 vasta tsitaadiga

Mediumid on sulle icon_biggrin.gif
(medium tanks)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 11:57:29 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on asi minus, või on VK3002DB jube mõttetu mürakas?
Normaalset relva enne 16k expi peale panna ei saa ja expi ei teeni kah, kuna pidevalt lahingutes, kus kiuste mürsud vastastest läbi ei lähe.
Tagatippu sööb selle parandamine rohkem krediite kui ühelgi teisel mu tankil, ehk kaotusega või tavapäraselt kehva võiduga jään miinusesse.

Eriti äge icon_lol.gif

EDIT: Teiste mängudega ma ei satu sellesse tobedasse kaotuseraevu, aga Type 59-d ja T-44-d ajavad küll s*ta keema.
Kus kohas täpsemalt nende nõrgad kohad on? Type-59, lasen roomikusse - kannigi, lasen külge - kannigi, tagaossa isegi lõikab sisse nati, turretit pole üldse mõtet lasta. Esiotsa alumisse plaati kah sisse ei lõika. Pmst ongi nii, et kui T-44ga või Type 59ga lahinguväljal silmitsi, siis mina lasen aga *plõnn*, tema laseb mu roomiku või mootori puruks ja järgmise mürsuvahetusega võtan ma suuna taeva poole.

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 13:00:56 vasta tsitaadiga

Ja millisest teisest tier 8 tankist sa oma VK'ga läbi sõidad?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 13:59:21 vasta tsitaadiga

Ei sõidagi, lootsin lihtsalt midagi sama mõnusat kui Pz IV, mis on siiamaani mu lemmiktank sakslastelt icon_smile.gif

Kas see praegune matchmaking arvestab ka mängija oskuste tasemega, võui vaatab ainult tanki statse?

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 14:06:48 vasta tsitaadiga

VK3002DB ongi craptank. Samast tierist panther on parem, vähemalt minu arvates. Sel hea penega snaipertoru (mis teeb küll ühe lasu kohta väha dammi, aga reload on kiire). Samas pantriga peab eemalt laskma, typedega facehugima pole mõtet hakata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 14:56:50 vasta tsitaadiga

Ma võtsingi VK3002DB seepärast, et see on nii hästi heavyde ja mediumite lahknemiskohal, algul katsun mõne hea mediumi endale pelada ja siis on heavyde aeg. icon_smile.gif
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 14.01.2012 15:01:53 vasta tsitaadiga

Osta omale Type. Paar päeva on veel aega!
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 15:09:43 vasta tsitaadiga

See kullateema on ikka na kallivõitu. Ei tahaks väga taolisesse netimängu investeerida icon_smile.gif
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhan1000
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2007




sõnum 14.01.2012 16:56:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi prantsuse 5-6 tier kergetankidega on sõitnud? Kuidas nad liiguvad ja palju nendega teenib?

Otsin endale non-Premium rahamasinat (E-50 ülalpidamine on kallis).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 19:13:41 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:

Kus kohas täpsemalt nende nõrgad kohad on? Type-59, lasen roomikusse - kannigi, lasen külge - kannigi, tagaossa isegi lõikab sisse nati, turretit pole üldse mõtet lasta. Esiotsa alumisse plaati kah sisse ei lõika. Pmst ongi nii, et kui T-44ga või Type 59ga lahinguväljal silmitsi, siis mina lasen aga *plõnn*, tema laseb mu roomiku või mootori puruks ja järgmise mürsuvahetusega võtan ma suuna taeva poole.


Tüüp59i küljed on pehmed. ammo rackid asuvad roomikute taga - torni esimese ja tagumise otsa all. Kupli tagumine osa on samuti ammo rack. Iga sugu luugid samuti.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 19:34:56 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
VK3002DB ongi craptank. Samast tierist panther on parem, vähemalt minu arvates. Sel hea penega snaipertoru (mis teeb küll ühe lasu kohta väha dammi, aga reload on kiire). Samas pantriga peab eemalt laskma, typedega facehugima pole mõtet hakata.


VK3002DB on väga hea tank, kui sellega mängida oskad. Ta ei olegi mõeldudki tier 8+ tankide vastu, kuid 7 tieri mediumite ja heavyde vastu saab temaga suurepäraselt.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.01.2012 22:40:00 vasta tsitaadiga

juhan1000 kirjutas:
Kas keegi prantsuse 5-6 tier kergetankidega on sõitnud? Kuidas nad liiguvad ja palju nendega teenib?

Otsin endale non-Premium rahamasinat (E-50 ülalpidamine on kallis).

Liiguvad kenasti, gun on ka hea thumbs_up.gif

Raha ja XPd toovad ka ilusasti sisse. (tier 5,6)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 01:33:26 vasta tsitaadiga

Damn ma sattusin just sõtta kus mul on saksa Pz38nA ja vastastel on 6x type 59 :S
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 15.01.2012 03:21:42 vasta tsitaadiga

Paistab, et WG müügistrateegia kannab vilja.
Parem ära täna rohkem sõdi, sest 16. jaanuaril hommikuse serveri restardiga kaovad Type 59 müügilt, seega nende rohkus lahingutes kasvab hüppeliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:54:19 vasta tsitaadiga

Holysheit icon_lol.gif minu tiimis oli just 9 Type 59-t icon_eek.gif
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 15.01.2012 20:12:11 vasta tsitaadiga

Kurat, õnnestus täna oma meeskonna liige ära tappa. Sõitsin enda AMX50 120 täie kiirusega mäest alla ja siis keeras PzKpfw38nA täie pasaga ette..
Naljakas oli vaadata, kuid loodan, et tüüp mind ära ei repordi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.01.2012 20:16:19 vasta tsitaadiga

Alles? icon_lol.gif

Sa pole vist artiga mänginud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 15.01.2012 20:21:15 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Alles? icon_lol.gif

Sa pole vist artiga mänginud icon_biggrin.gif

Vähesel määral olen S-51 mänginud küll, kuid pole õnnestunud omi maha lasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 15.01.2012 21:49:55 vasta tsitaadiga

Mul siiamaani kaks oma tiimikaaslast ette jäänud :/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.01.2012 23:27:42 vasta tsitaadiga

Prantslaste hevy BDR G1B on ikka eriliselt kehva armoriga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 00:35:33 vasta tsitaadiga

Ma kv-ga ükskord tahtsin üht tiimikaaslast noomida kui ta mind närvi ajas, aga tal oli b1 ja mul oli see kv kõige jämedam kahur küljes mille keskmine tam 700 icon_redface.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 00:43:29 vasta tsitaadiga

Kõik pranslased on olematu armoriga icon_rolleyes.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 00:44:02 vasta tsitaadiga

Ei saa ütelda, 4 tieri ja 3 nda omasid sama tieri omadega killida on ikka suht raske.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.01.2012 12:40:10 vasta tsitaadiga

Miskid serverid on ühendatud ?
Muiud oli nii 60 playeri ringis ootel, nüüd 260 jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 18:58:17 vasta tsitaadiga

Kumb on parem kas kv-3 või kv-1s?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 17.01.2012 19:24:48 vasta tsitaadiga

KV-3 on kõva jurakas, millega ringi laiata.
KV-1S rohkem meediumi stiilis.

Nii et küsimus rohkem mängustiilis.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 20:13:31 vasta tsitaadiga

KV-3 peale on valida 3 head toru: 107mm (mille saad enivei KV pealt), 100mm (täpne) ja 122mm (hea damage). Pene suht sama.

KV-1S peal on valida ainult 122mm.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 21:05:35 vasta tsitaadiga

Siis tegin kv3 ostuga ikka õige otsuse.
Thnx et torudega seoses ka mind targemaks tegid icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 17.01.2012 21:09:36 vasta tsitaadiga

Olin ise sama valiku ees ja otsustasin ka kv3 kasuks. Kuid aeglus on selle märksõna, aeglasem kui kv :s
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 17.01.2012 22:31:30 vasta tsitaadiga

Samas kui oled topis, siis Mausi tunne tekib icon_wink.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhan1000
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2007




sõnum 17.01.2012 22:50:55 vasta tsitaadiga

Eile öösel tekkis huvitav olukord. Ju siis oli serveris vähe rahvast ja tavapärase 15vs15 lahingu asemel sattusin 4vs4 lahingusse...
Tiimid nägid välja sellised:
1. IS-7
2. E-75
3. E-50
4. GW Typ E

VS

1. E-50
2. T-54
3. GW Typ E
4. Obj. 261

Kaardiks oli Fjords, kus suurtükkidega keskmisest vähem teha on. Mõlemad tiimid olid kerges hämmingus, et miks nii väikesed meeskonnad ja veel nii balansist väljas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 08:34:36 vasta tsitaadiga

Raske arvata kumb team pähe saab irw
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 12:17:55 vasta tsitaadiga

Jälle sattusin huvitavasse lahingusse, nagu hiina müüri ääres sõdiks icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 18.01.2012 15:58:30 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
Jälle sattusin huvitavasse lahingusse, nagu hiina müüri ääres sõdiks icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
mul juhtus midagi sarnast kui vastase 7Xtype otsustasid korraga minna meie lippude alla, tulemuseks oli see, et meie heaveyd keerasid otsa ringi ja võtsid kõik maha, kusjuures vastased olid suutnud korra 100% juures ära käia icon_lol.gif . Lõpp oli nende poolel väga inetu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 21:39:02 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
Dumbass kirjutas:
Jälle sattusin huvitavasse lahingusse, nagu hiina müüri ääres sõdiks icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
mul juhtus midagi sarnast kui vastase 7Xtype otsustasid korraga minna meie lippude alla, tulemuseks oli see, et meie heaveyd keerasid otsa ringi ja võtsid kõik maha, kusjuures vastased olid suutnud korra 100% juures ära käia icon_lol.gif . Lõpp oli nende poolel väga inetu thumbs_up.gif



Mul oli sama seis. Suht mängu alguses ronisid 5 s type meie lipu poole ja osad heavyd kakerdasid veel lipu ligiduses ja võtsime kõik maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 19.01.2012 11:39:10 vasta tsitaadiga

Tere!

Sai ka suure higistamise ja lugematute tundidega lõpuks Panzer 4 -jale see viimane 75mm kahur lahti mängitud. Enne seda oli ikka jube raske krediiti ja xp-d kokku ajada sest 80% mängudest olin tabeli allotsas. Tõesti kividega loopimise tunne oli. See toru on aga hoopis teisest puust thumbs_up.gif Praegugu olen väga tihti tabeli lõpus aga kaugelt ei saa ükski kõrgema tier-i tank ülbitseda. Virutab ka tavalist moona mühinal läbi. Saab lõpuks sõda ka pidada icon_cool.gif
Ajudele käivad veel vaid tankihävitajad - kui neile ikka ette satud, siis pääsu pole. Vaatluskaugus küll 500m aga need ussid panevad ikka paugu ära, nii et ise ei näegi.
Hirmujudinad tulevad selga mõeldes, kui kaua mul tiigriteni veel aega läheb. Oma elu ei saagi elada icon_rolleyes.gif Kui ma type 59 rahamasinaks ostnud poleks, siis poleks mu panzer 4-jal ei käärpikksilma, kiiremat laadimist ega kiiremat torni. Nendeta oleks suht keeruline hetkel, need ikka kõvasti abiks. Ju sellepärast raha mängu pannaksegi, et vähekenegi kiiremini edasi saada. Paistab, et ei pääse ka premiumist kuhugi - selle peab aga planeerima nii, et mängda ka aega oleks.
Kas kõrgema tieri suurtükid lähevad ka täpsemaks? Wespe hetkel lõpuni arendatud, aga ikka suht mööda põrutab. Muidugi tiim pole veel max oskustega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 12:03:45 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Tere!

Sai ka suure higistamise ja lugematute tundidega lõpuks Panzer 4 -jale see viimane 75mm kahur lahti mängitud. Enne seda oli ikka jube raske krediiti ja xp-d kokku ajada sest 80% mängudest olin tabeli allotsas. Tõesti kividega loopimise tunne oli. See toru on aga hoopis teisest puust thumbs_up.gif Praegugu olen väga tihti tabeli lõpus aga kaugelt ei saa ükski kõrgema tier-i tank ülbitseda. Virutab ka tavalist moona mühinal läbi. Saab lõpuks sõda ka pidada icon_cool.gif
Ajudele käivad veel vaid tankihävitajad - kui neile ikka ette satud, siis pääsu pole. Vaatluskaugus küll 500m aga need ussid panevad ikka paugu ära, nii et ise ei näegi.
Hirmujudinad tulevad selga mõeldes, kui kaua mul tiigriteni veel aega läheb. Oma elu ei saagi elada icon_rolleyes.gif Kui ma type 59 rahamasinaks ostnud poleks, siis poleks mu panzer 4-jal ei käärpikksilma, kiiremat laadimist ega kiiremat torni. Nendeta oleks suht keeruline hetkel, need ikka kõvasti abiks. Ju sellepärast raha mängu pannaksegi, et vähekenegi kiiremini edasi saada. Paistab, et ei pääse ka premiumist kuhugi - selle peab aga planeerima nii, et mängda ka aega oleks.
Kas kõrgema tieri suurtükid lähevad ka täpsemaks? Wespe hetkel lõpuni arendatud, aga ikka suht mööda põrutab. Muidugi tiim pole veel max oskustega.




Endalgi Pz IV Elite olemas. Kahju ainult et ta nii paber on võrreldes oma kaas tierlastega nagu KV. Sakslased on enamus kaugelt kõvad mehed aga ligidalt paraku tundub kõik kindla surmana kui on sama tier või suurem vastas.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 19.01.2012 12:09:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:



Endalgi Pz IV Elite olemas. Kahju ainult et ta nii paber on võrreldes oma kaas tierlastega nagu KV. Sakslased on enamus kaugelt kõvad mehed aga ligidalt paraku tundub kõik kindla surmana kui on sama tier või suurem vastas.


Paber on jah, aga vähemalt tapab. Enne oli paber ja ei tapnud kah icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 12:26:34 vasta tsitaadiga

Sakslased on ainukesed kellel ei ole Tier V heavy tanki. Kas lootust ka, et kui Techtree update U.S.S.R-ile ja U.S.A-le (prantslastest hetkel ei räägi kuna neil kohe kindlasti veel asjad poolikud) siis kaob ka neil Tier V heavy-d ära?
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.01.2012 15:21:52 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Vaatluskaugus küll 500m aga need ussid panevad ikka paugu ära, nii et ise ei näegi.


See 500m on paberi peab, tegelt põõsas istuvat TD'd ei näe sa enne kui 49m pealt.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 17:14:44 vasta tsitaadiga

Aeg jälle viidata tarkuselätetele icon_cool.gif
http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhan1000
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2007




sõnum 19.01.2012 18:17:26 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Kas kõrgema tieri suurtükid lähevad ka täpsemaks? Wespe hetkel lõpuni arendatud, aga ikka suht mööda põrutab. Muidugi tiim pole veel max oskustega.

Hummel ja sealt edasi GW Panther on juba väga asjalikud, saavad pihta küll ja teevad korralikult kahju. Suurtükkidega muidugi on nii, et enne tulistada pole mõtet, kui sihtimine pole lõpuni viidud ehk tuleb oodata kuni sihtimisring vaenlase peal kokku jookseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 19.01.2012 19:20:23 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
Aeg jälle viidata tarkuselätetele icon_cool.gif
http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics


Suured tänud, polnud sellest saidist aimugi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.01.2012 22:43:39 vasta tsitaadiga

Prantslaste Tier V hevy on päris nauditav, kui 90 mm peal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.01.2012 23:01:04 vasta tsitaadiga

juhan1000 kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Kas kõrgema tieri suurtükid lähevad ka täpsemaks? Wespe hetkel lõpuni arendatud, aga ikka suht mööda põrutab. Muidugi tiim pole veel max oskustega.

Hummel ja sealt edasi GW Panther on juba väga asjalikud, saavad pihta küll ja teevad korralikult kahju. Suurtükkidega muidugi on nii, et enne tulistada pole mõtet, kui sihtimine pole lõpuni viidud ehk tuleb oodata kuni sihtimisring vaenlase peal kokku jookseb.

Minu kõige täpsemad lasud ongi tehtud suure sihikuga icon_lol.gif

Vahest on nii, et rõngas on väike ja mürsk maandub ikkagi tanki kõrval, tihtipeale olen aga "niisama" raundi lõpus lasknud liikuvat tanki + suure sihikuga ja mürsk maandub otse tanki ja juppe lendab icon_biggrin.gif

(Töötab iga arty peal Tier 6-8) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 19.01.2012 23:11:08 vasta tsitaadiga

Jah, ka endal sedasi juhtunud. Enamasti ootan ikka ära ja tabab ka, aga on juhuseid, kus olen 7 korda järjest samala tankile "That was close" pannud või terve lähi ümbruse üles kaevand icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 01:14:55 vasta tsitaadiga

Algul ma nagu totaalselt vihkasin seda M3 Lee -d aga nüüd kui mõni ex veel vaja et sellest loobuda võiks siis nagu hakkab sellega sõdimine päris hästi välja tulema icon_biggrin.gif
Meeskonna areng on ikka nii palju aidanud, ise ka ei usu. Nüüd saab juba vaenlasi maha ka lasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.