Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITBuss OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 30.04.2010 15:42:10 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Nende foorumist leiab palju kasulikke teemakohaseid postitusi - näide (kerige pisut allapoole) icon_lol.gif

Oleks võinud hoiatada enne, mis sisuga tegemist. Kõik ei brausi HinnaVaatlust üksi ja kodus. icon_confused.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2010 16:08:26 vasta tsitaadiga

Traf, vabandan. Hoiatus oleks olnud asjakohane. icon_redface.gif
Vene porribotid on itbussi foorumi korralikult üle võtnud igatahes.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2010 17:47:23 vasta tsitaadiga

itbussi "töödega" olen isegi paaril korral kokku puutunud ja kokkuvõtvalt võib öelda, et sepad
võtavad teinekord ulmehinda teenuse eest mida ei tehta.
ehk siis kõik korrad on tulnud tehtud töö uuesti üle teha ja it bussi poolset sitta lappida.
masendav firma
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 01:30:30 vasta tsitaadiga

Olen seal ITBussis olnud tööl kahe firma valitsemise ajal... IT Buss OÜ on ainult firma kes rendib busse välja. hetkel teostab seal töid TV Remont OÜ (vist oli sedasi)
peaaegu keegi töölistest ei ole seal tööle vormistatud
palkade maksmisega on seal probleeme
inimene kes on väidetavalt üks omanik selles firmas kes rendib neid busse on eriline kamandaja ja paneb TV Remondi firma omanikule ultimaatumeid ette.
ei ole ka see TV Remondi omanik miski teab mis asjapulk... kui töötegijal on vaja mingit tükki, siis see tuuakse jummal teab kust ja jummal teab millal.
teenindajana ei tohtinud ma pakkuda kliendile tsekki

üldiselt paras urgas kus ei ole ühtegi inimest kes kodulehel olevaid sertifikaate omaks... lihtsalt hea kattevari... või vähemalt reaalselt tööd ei tee see inimene kes neid serte omab
iga paari kuutagant vahetatakse välja töötajad kuna need hakkavad töölepingut nõudma ja ei ole nõus ennast FIEks tegema
maksudest hiilitakse kõrvale
tööd kästakse töötegijal ülepõlve teha
müüvad sõna otseses mõttes sitta (Panda antiviirus näiteks) ja seda sellise kirve hinnaga (1GB SO-DIMM DDR2 kasutatud mälu müüakse 1000eeki ja arvet ka ei anta ja ostjale ei tohi ka ütelda, et see kasutatud on)

Lühidalt... kui teil on vaja arvuteid remontida, leidke keegi teine
kui teil on vaja koduelektroonikat remontida, siis minge küsige Rocca bussist Manivaldi nimelist vanemat meesterahvast... ta tegeleb selle töö tegemisega ka kodus ja kordades parema hinnaga kui bussis... kahjuks siis ei saa ta ainult arvet väljastada ja teeb seda eraisikuna. Samas oma tööd ta tunneb ja teha oskab.

NB! tegemist ei ole konkurendi mahategemisega vaid endise (2009 oktoober ja 2010 veebruar) "töötaja" kirjutatud looga mida sealt kohapealt nähtud sai
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 10:45:12 vasta tsitaadiga

Maksudest kõrvalehiilimine ja mustalt töötamine peaks MTA-le huvi pakkuma icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 11:03:11 vasta tsitaadiga

ja kui töötajad pole tegelikult sertifitseeritud, siis see peaks tarbijakitsele huvi pakkuma, eksitamine juu icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 11:31:13 vasta tsitaadiga

lisaks veel litsensita tarkvara nende enda arvutites peaks BSA'le huvi pakkuma
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 12:10:41 vasta tsitaadiga

http://www.tvremont.ee/
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 12:33:14 vasta tsitaadiga

Mis see on stiilis "Ma olen eluaeg telekaid parandanud, ma tean küll"?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 19:32:05 vasta tsitaadiga

nagu ma ütlesin, siis ainuke normaalne inimene selles seltskonnas oli Manivald kes võobolla nüüdseks on sinna firma hingekirja kantud, aga ma kahtlen.Pöörduhe otse tema poole ku soovite mingit koduelektroonikat remontida. tema on eelnevalt küll erinevates firmades nagu Powermill ja muud sellised suuremad remondikohad tööline olnud... teda ma täiesti soovitan
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koduk2ija
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2009




sõnum 29.07.2010 23:33:53 vasta tsitaadiga

Tuttaval siis selline teema, et läppar, mida mitte keegi enne kunagi näppind ei olnud (remondi mõttes siis ei olnud keegi avutit lahti kiskunud) hakkas undama, viis IT Bussi. Seal olla tolmust puhastamine tehtud ja termopasta välja vaheatatud. Sai läpaka tagasi ja 2-3 nädalat töötas ja siis hakkas välja lülima.
Kuna ise olin linnas, siis võtsin masina ena kätte ja mis üllatusi ma kõike sealt ei leidnud, kui masina lahti võtsin. Vähemalt 10 kruvi oli puudu, emaplaati ei hoidnud masina küljes mitte ükski kruvi, termopadjad olid termopsata vastu välja vahetatud, viimast oli ka niimodi pandud, et kõik oli välja lirtsund ühenduskoha vahelt. Kui "uue pasta kihi" pealt ära korjasin, siis ei oldud viitsitud isegi vana termopadja jälgi ära pühkida. Masinal jahutus ei töödanudki ja kuna pasta teema oli väga kehv, siis emaplaat andis ka otsad kokkuvõttes.
nii et päris kalliks läks see IT Bussi külastus...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 06:14:06 vasta tsitaadiga

Mõttetu hala - kui sa seda kuidagi vormistanud ei ole, siis pole sellest siin jutustamisest midagi kasu. Seni, kuni keegi reaalselt ka praaktööde eest kahjutasusid ei nõua, siis jäävadki sellises sosssepad edasi tegutsema. Õige tegu oleks kohe avamisel kui selgus, kuidas see tehtud on asi pooleli jätta ja pildid teha ja kaebus esitada.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pasatski97
HV kasutaja


liitunud: 22.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 05:44:50 vasta tsitaadiga

Isegi paar korda nende s....a üle teinud. Esimesel juhul oli ka läpakal termopasta väga lohakalt vahetatud ja peale selle oli vendi pistik jäetud ühendamata. Teisel juhul oli tegemist PC-ga mis oli aeglane, väidetavalt olla tehtud tarkvaraline puhastus, kuigi aru ma ei saanud kust otsast seda puhastati kuna sealt masinast tuli ikka päris korralikku saasta välja. Peale selle oli emmel üks konde punnis. Vahetasin konde, tegin korraliku puhastuse ja masin töötab nagu ime. Eks siin ole vist tegemist kahe negatiivse asjaga, käpardist tehnikud ja firma tööpoliitika.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Varvas
HV kasutaja
Varvas

liitunud: 08.12.2001




sõnum 04.09.2010 16:20:07 vasta tsitaadiga

Ma ei saa nendest tüüpidest aru, kes on ise piisavalt pädevad, et oma arvuteid parandada suudavad, miks nad kuhugi bussi need viivad ja pärast üle teevad?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 04.09.2010 17:14:37 vasta tsitaadiga

Varvas kirjutas:
Ma ei saa nendest tüüpidest aru, kes on ise piisavalt pädevad, et oma arvuteid parandada suudavad, miks nad kuhugi bussi need viivad ja pärast üle teevad?
Reeglina tegemist ikka mitte nende inimeste enda masinatega vaid nende tuttavate, sõprade omadega mis "niiüelda" teisel ringil jõuavad pädevate tüüpide kätte.
Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 00:59:26 vasta tsitaadiga

Ehk mainid ära millises esinduses need juhtumid aset võtsid?

pasatski97 kirjutas:
Isegi paar korda nende s....a üle teinud. Esimesel juhul oli ka läpakal termopasta väga lohakalt vahetatud ja peale selle oli vendi pistik jäetud ühendamata. Teisel juhul oli tegemist PC-ga mis oli aeglane, väidetavalt olla tehtud tarkvaraline puhastus, kuigi aru ma ei saanud kust otsast seda puhastati kuna sealt masinast tuli ikka päris korralikku saasta välja. Peale selle oli emmel üks konde punnis. Vahetasin konde, tegin korraliku puhastuse ja masin töötab nagu ime. Eks siin ole vist tegemist kahe negatiivse asjaga, käpardist tehnikud ja firma tööpoliitika.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 09:08:47 vasta tsitaadiga

kollasebussipoistel on popp raadioreklaam, ma kuulsin. "kollastes bussides teeme isegi teie audiotehnika korda " blabla. huvitav millal siia kiunumisi tuleb, et ikkagi korda ei tehtud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 18.10.2010 09:00:19 vasta tsitaadiga

http://ohtuleht.ee/index.aspx?v=naistemaailm&id=35293&r=27
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 11:06:54 vasta tsitaadiga

link küll ei tööta... aga ma tean, et see pidi olema viide nende telliskivi hinnakirjale... so what

Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 18.10.2010 11:07:41 vasta tsitaadiga

Pole lingil häda midagi. Töötab.
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 12:59:18 vasta tsitaadiga

hmm.. nüüd töötab jah... ennem tuli ohtuleht ette aga artikli koht oli täieti tühi... go figure
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 18.10.2010 13:48:44 vasta tsitaadiga

Pole küll kombeks halvustada, kui isiklikult ei tea, kuid koduleht: http://www.tvremont.ee/e-pood.html sundis sõna võtma.
Esiteks see on siis e-pood? Ja ainukese "toote" infoks, et vana CRT teleka pildikvaliteet on parem, kui LCDl? Kõvad mehed, kes 15a vanast kineskoobist fullHD välja pigistavad:P
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 13:58:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et vana CRT teleka pildikvaliteet on parem, kui LCDl? Kõvad mehed, kes 15a vanast kineskoobist fullHD välja pigistavad

Kui tegemist oleks stuudio monitoriga, siis oleks väitel alust - pildil olev "pildikast" seda paraku pole...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 15:36:31 vasta tsitaadiga

kui võrrelda nüüd stuudio LCD'sid ja CRT'sid, siis tänasel päeval on see vahe ikka nii minimaalseks viidud, et väga suur enamus ei tee sellel mitte mingist servast enam vahet
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RavenSSX
HV kasutaja
RavenSSX

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 02:06:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
1GB SO-DIMM DDR2 kasutatud mälu müüakse 1000eeki ja arvet ka ei anta ja ostjale ei tohi ka ütelda, et see kasutatud on


Üleeile üks minu vana klient tõi oma poja sülekat mulle, pärast seda kui talle üteldi et RAM lisamisega võtab aega 3-4 päeva, ja see on keeruline protsess. 2GB SO-DIMM DDR2 + töö eest tahtsid saada 100EURi. Kui minu klient sai 2 minutiga 2GB juurde, ja 3x väiksemat hinda ta ei uskunud oma silmi.
icon_biggrin.gif

_________________
Wake up and smell the ashes...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 01:26:05 vasta tsitaadiga

eem,tore,et selline teema HV-s on võiks neile lingi saata,et nad ka nagu üks korralik firma siin sõna võttaksid,ja kõike seletaksid,tõesti aru on saada,et neil mingit mega koormused,ja tahakse teha kõik ära, aga üld kokkuvõttes ei tehta midagi!
mul oli-on plaanis neile viia printeri tuunerid täitmisele,ja küsida juppe hdd- sata-ata üleminekuid,aga foorumi põhjal oma arvuti ligi,ega lahti kruvimisele neid ei lase, kui ma mingid vastuseid neilt oma küsimustele saan,eks kommenteerin siingi!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 15:44:30 vasta tsitaadiga

toonerid - rapo, printerikeskus..
sata / ata Fujitsu services.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 17:53:00 vasta tsitaadiga

eem jooksma ju peab ja vb itbussi eelis on et kõik 1 kohas,.
ma vast võin tsiteerida itbussist saadud kirja,eriti huvitav on viimane rida,kas negatiivsed kommentaarima ei võigi jätta. ja muides paljud lugupeetavad firmad on lugupeetavasse portaali HV- konto teind ja selgitusi andnud kohe meenub nt samsungi kasutaja konto. vast pole halb,et ma nii neil käituda soovisin,vastus oli enam-vähem,võiks vähe viisakam olla.või lihtsalt ma üle kuumenend...
tsiteerin:Tere !


Tänan tähelepaneku eest. Seal on meid kommeteerinud mõned endised töötajad, kes on meilt varastamise pärast vallandatud. Kõige kõvemad räuskajad on moderaator juba eemaldanud.


ITBuss areneb ja tööde kvaliteet aina pareneb.


Kui oleme sulle mõne töö teinud ja sellega võib rahul olla, siis palun sellekohane kommentaar sinna HinnaVaatlusesse jätta.




Terv,


Thomas Kolli
ITBuss OÜ


On 03.07.2011, at 1:29, Arsen wrote:


tere!
lugupeetud portaalis -hinnavaatlus-es
on suht palju negatiivseid kommentaare teie teenuste,kohta,paljud lugupeetud firmad on seal võtnud au asjaks seletusi andma,
mida soovitan ka teilgi teha!!!
p.s. peale foorumi lugemist,kaob kuidagi usaldus,aga eks ma proovin teie teenuseid ja kirjutan ka sinna!
seni edu ja link foorumile
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=380458&start=50
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 18:25:17 vasta tsitaadiga

Usu jah. On see ussipesa elanud aastaid ja elab ka edasi, same shit, different day. Eriti, kui tööpakkumises on ka kirjas, et tööpäev on 14h ja kodu on ainult magamiseks..
Ja veel see, et kliendile ei tohi tšekki ka anda - pole andnud teenust, pole probleemi. Halvasti/tegemata töö üle kaeblema minna on mõttetu, tõesta, et nemad sinu raali avasid.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 23:36:14 vasta tsitaadiga

sealjuures faktiliselt pole kedagi avastatud sealt varastamast midagi aga jah ka firma siseselt käib jutt, et lasti lahti, kuna varastas... samas keegi reaalselt ei tööta selles firmas... kellelgi ei ole töölepingut ega midagi... järelikult ei saa ka lahti lasta. mina sain oma lõpparve sealt kätte kui ma olin meie jutuajamise telefoniga salvestanud kus ta jutu käigus ütles nii oma nime kui ka kinnitas, et mina töötasin itbussis... siis maksis ära ka lõpparve et vältida maksuametiga kemplemist
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 16:07:23 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitse ei aktsepteeri ITBussi muide, kohe tõmbab vee peale, kui seal oma probleemidele lahendust otsid või oled lasknud toodet defekteerida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 11:45:32 vasta tsitaadiga

tuttav ajas pisikese tilga kohvi Dell Latitude E4200 masina peale ning klaver läks nässu (ca 5-6 nuppi ei töötanud) viis IT Bussi remonti.
Võeti 70 euri ja öeldi ,et päästsid emaplaadi ära ning panid uue klaveri. Koju minnes selgus,et ekraanil pilt tagurpidi ja touchpad ei tööta icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmarket
Kreisi kasutaja
netmarket

liitunud: 10.11.2003




sõnum 28.07.2011 14:31:23 vasta tsitaadiga

Oijah, kuigi bussid on erinevate firmade rendil, nagu ma aru sain kodulehelt, aga ikkagi. Ühesõnaga - viisin ülemistesse ühe väikese "asja" remonti. Öeldi, et helistame õhtul, ja ütleme, kas on võimalik parandada ja kui kalliks see võib osutuda. Loomulikult kõnet ei tulnud, ja kuna mul otseselt ei põlenud, mõtlesin et ok, las olla. Kuna käin regulaarselt ka ülemistes poes, sattusin sinna ca nädala pärast. Astusin bussi, küsisin kuidas mu jullal tervis on siis ka. Siis üks kodanik ütles, et oh-ah-uh, tehnikut praegu pole, jätke oma number uuesti, ta tuleb õhtul ja vaatab asja üle ja helistab. Nonii, kõnet muidugi ei tulnud, aga otseselt jälle ei põlenud, mõtlesin et ok, satun sinna poodi, käin ka bussist läbi. Nonii, jälle nädala pärast astun bussi, juba veits tüütuks muutunud see asi, aga samas ka lõbusaks - küsin, et kuidas nüüd mul see julla elab, et juba kolmas kord selle väikse asja pärast ja te ei suuda helistada või mingit seiskohta võtta. Seepeale öeldi, tehnikut hetkel pole jälle aga tulge homme läbi, siis ta kindlasti vaatab üle selle. See homne päev, kui pidin läbi minema, juhtus aga suur ime - oli helistanud tehnik isiklikult. Kuna ma ei saanud kõne vastu võtta, siis enne tagasihelistamist lasin numbri googlest läbi - tehnik mis tehnik. Helistasin tagasi 45 minutit hiljem, ise jumala rõõmus, et midagi on edasi liikunud - ütlesin tere, et te äsja helistasite mulle "selle asja" pärast ilmselt. Vastati et oot mis, praegu ei tule küll midagi ette. Siis ma tükk aega kirjeldasin seda "asja" ja raiusin, et kui sa ise just helistasid, siis sa äkki ikkagi mäletad miks sa helistasid jne kuni lõpuks paistis valguskiir ja sain vastuse, et seda remontida ei saa.

Enne oli mu jaoks it-buss see asutus, kuhu sai viia ja müüa varuosadeks oma vana katkiläinud läpakas ja ilmselt selleks ta ka tulevikus sobib kõige paremini:) Et toidupoodi minnes saada väike lisaraha, hunnik toredaid mälestusi ja natuke seda tehnikalõhna sisse hingata, mis seal bussis hunnikus on:)


viimati muutis netmarket 28.07.2011 14:33:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2011 14:33:25 vasta tsitaadiga

katkist läpakat võib siin edukamalt realiseerida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 01:54:41 vasta tsitaadiga

Lugesin neli lehekülge juttu läbi ja julgen mainida, et väljatoodud probleeme tänasel päeval enam ITbussis ei eksisteeri (ma ausalt ei tea, kas neid on varasemalt eksisteerinud, ent kuna olen oma elus väga palju klienditeenindusega kokku puutunud, siis tean, kui üle võlli võivad emotsioonid klientide arusaamu asjadest keerata)

Vastab tõele, et erinevates bussides on tegelikkuses erinevad firmad, seega usutavasti ka erinevad nüansid, ent kõiki neid ühendab ühtne reeglistik, mida nagu peaks reaalselt järgima. Senimaani pole minu silmad näinud veel ühtegi nendest hirmuasjadest, millega siin teemas võõraid hirmutatakse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TanelS
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 04.01.2012 15:47:11 vasta tsitaadiga

Räägiksin ka ühest seigast ITBuss-iga seoses. Tahtsin üht pesa tinutada kaardi külge, kuid mu enda 30W jootekolb jäi asja ajamiseks nõrgaks, otsustasin pöörduda asjaga ITBussi, et see kiire töö ära teha. Bussis istus selline vanem vene meesterahvas, kes küll valdas eesti keelt, kuid ei olnud eriti suhtlusaldis. Pärast oma mure kurtmist teatas ta mulle, et seda pesa ei saa kaardi külge tinutada, vale pesa, kuid pakkus välja, et tal olemas sahtlis originaalpesa ja paneb selle sinna külge. Hinnaks teatas ta 30 eur-i, ilmselt siis selle originaaljupi pärast. Pakkusin välja, et toon uue sobiva pesa ning, et palju siis läheb maksma see väike tinutamise 'operatsioon' umbes 5 minutit, teatati mulle, et 20 eurot... Ilmselgelt, et keeldusin. Kas tõesti on siis tema tunni hind nii kallis? Või on tegemist nö tükitöö hinnaga?

PS. Kui kellelgi on laenata Tallinna piires jootekolbi, mis on võimsam kui 30W, andke teada palun.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 16:02:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vastab tõele, et erinevates bussides on tegelikkuses erinevad firmad

ja nii on, kristiine "bussi" majandavad kutid tehnikalabor oü st, kelle kadaka tee kongis "arvutimeistrite" juures mina juba jupp aega oma arvutitega käin kui omal tehnikat / varuosi napib. TanelS, paldiski maantee otsas elfas on statiiv koos jootetarvikutega kasutamiseks väljas aga ma ei tea, kui võimas sealne kolb on. sobib peenemaks jootetööks küll.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelS
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 07.01.2012 16:39:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Vastab tõele, et erinevates bussides on tegelikkuses erinevad firmad

ja nii on, kristiine "bussi" majandavad kutid tehnikalabor oü st, kelle kadaka tee kongis "arvutimeistrite" juures mina juba jupp aega oma arvutitega käin kui omal tehnikat / varuosi napib. TanelS, paldiski maantee otsas elfas on statiiv koos jootetarvikutega kasutamiseks väljas aga ma ei tea, kui võimas sealne kolb on. sobib peenemaks jootetööks küll.


Tänan info eest, kuid kahjuks pole Elfas juba 4 aastat seda teenust pakutud, öeldi, et mingi juriidiline jama tuli sellest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2012 10:00:35 vasta tsitaadiga

c3ltic... sinu postitus on arusaadavalt kallutatud, sest sa arvatavasti töötad seal hetkel. Mina töötasin seal 2009 ja 2010 aastal. Olgu selle TV remont OÜ'ga kuidas ta oli aga konkreetselt IT Buss OÜ'ga on mul täiesti isiklik kana kiskuda ja ma kisun selle kana edasi kui ma jälle kord eestisse satun. Lihtsalt selle põhimõtte pärast, et mulle ei meeldi "ülemused" kes ennast jupijumala staatusesse tõstavad ja arvavad, et võivad tega mis nad soovivad. Õnneks tean ma päris palju asju kogu selle busside käigushoidmise kohta ja rahade liigutamise kohta, et neile piisavalt kahjusid tekitada... või siis lihtsalt probleeme ja ebameeldivusi. Kahju küll kui selle tulemusel mõni seal bussis töötav firma kuidagi sellepärast kannatab aga ehk siis saab selle asja enda murekoormast ükskord maha ja näevad need firmad keda seal bussides peetakse ka seda, et ei tasu igale blondeeritudpeaga upijumalale peppu pugeda... ja tõesti, ma ei ole itbussis käinud alates 2010 aasta augustist nii et mul ei löö mingid emotsiooid hetkel lainetena üle pea kokku, veel vähem olen ma itbussi klient olnud
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 17:31:26 vasta tsitaadiga

Tuttav oli sinna viinud läptopi, et Windows ei tule üles. Öeldi, et mingi windowsi jama ja pandi uuesti peale. Mingiajapärast sama jama. Tõi siis läptopi minu kätte.
Mina enne kui midagi ette võtan, testin ikka kõigepealt ketta ära. Ja oligi ketas lihtsalt peetis. Nii et jah thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 19.02.2012 01:40:40 vasta tsitaadiga

Sattusin kah lõpuks IT Bussi kodulehele. Lahedad videod. Parimaks hindan selle:


Link


Töökirjelduseks oli viiruse eemaldamine; aga videos eemaldati kõvaketas. Mis selle kõvakettaga tehti ja kas ka tagasi pandi, videost ei nähtu. Kui juba teha sedasorti videot, siis palju lahedam oleks mingi konkreetne töö otsast lõpuni.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2012 01:58:43 vasta tsitaadiga

Arvatavasti pandi ketas teise arvuti taha, kus on adekvaatne viirusetõrjeprogramm, lisakettaks. Viiruse eemaldamine läheb tihtipeale niimoodi kergemalt ja kiiremini.
Isikuandmete näitamine videos on samuti tore asi icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2012 11:01:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Isikuandmete näitamine videos on samuti tore asi icon_rolleyes.gif

Aga äkki olid fabritseeritud andmed protsessi näitamise eesmärgil? icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 19.02.2012 13:09:19 vasta tsitaadiga

Osades videotes on näha jootekolviga toimetamist. Eks nad teevad seal muudki kui läpakate parandamist, aga ausalt öelda pisut kõhedust tekitab selline hardcore tehnik. Vanema raua puhul kondekate vahetamisest saab veel aru, aga uuema tehnika puhul pole sellisel põlveotsas jootekolviga küll midagi teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.02.2012 16:16:03 vasta tsitaadiga

McNeo: Küsimus pole selles, kas kasutada jootekolbi või mitte. Küsimus on selles, kas oled teadlik mida teed ja omad ka õigeid töövõtteid. icon_cool.gif

Sai ka neid videosid vaadatud, pigem on kogu küsimus nendel videode korral ikkagi õige töövahendi ja õige töövõtte valikus.
------------------------------
Aga kui tööandja ei kontrolli töölevõtmisel jootmisoskusi ja kui hiljem ei kuluta firma ka raha töötajate täiendkoolituseks, eks siis peabki selliseid võtteid näha saama, nagu antud "kinopiltidelt" näha on.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2012 20:56:13 vasta tsitaadiga

Milliselt pildilt konkreetselt, tahanteada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
0n3_Sh0t
HV vaatleja
0n3_Sh0t

liitunud: 20.01.2007




sõnum 19.02.2012 22:35:02 vasta tsitaadiga

McNeo poolt lingitud video nullib igasuguse huvi antud ettevõtte vastu. Ja ettevõtte idee võib ju iseenesest hea olla, aga mingisse bussi kuskil kaubanduskeskuse parklas oma laptop-i mina viia ei taha.
Ja teiseks töö ajal mingisugust WoW või mis iganes rollimängu pelav arvutiparandaja on küll kõige parem reklaaminpp.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
satik
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2004




sõnum 27.02.2012 21:11:00 vasta tsitaadiga

Mul just oli plaan Compaq HP 7100 korpuse toiteplok neile parandusse viia. See custom toitekas. Väljund ei vasta ATX standardile ning lisaks on tegu väiksema emaplaadi ühendusotsaga. Ma pole kursis elektroonika parandustöökodadega, et mis firmat soovitate? Võib vabalt olla ka erategija. Või siis kui kellelgi pakkuda kasutatud toitekat antud korpusele, siis saaks kah kaubale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 07:36:49 vasta tsitaadiga

McNeo kirjutas:
aga uuema tehnika puhul pole sellisel põlveotsas jootekolviga küll midagi teha.

Vahet pole milline, kõigil vaja samamoodi ots kuumaks ajada. icon_wink.gif
Endal mingi 40 eegune säästuka kolb ja saab küll kõik peened tööd tehtud, ots viilida õige kujuga ja...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=482198
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=478930
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Patsaan
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2010




sõnum 28.02.2012 15:54:05 vasta tsitaadiga

League Of Legendsi pelab icon_biggrin.gif ,suht hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITBuss OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.