|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
05.01.2012 02:20:24
|
|
|
Yay, tegin ilma kordajata isikliku rekordi, ehk siis ilma selle päeva esimese võidu boonuseta.
Kahju ainult, et tank enne lõppu puruks lasti.
Victory!
Battle: Mountain Pass 5. jaanuar 2012. a. 0:59:57
Vehicle: StuG III
Experience received: 1 044
Credits received: 30 225
On olukord saksa E-seeria nerfimisega (ja tegijamate sakslastega üldiselt) tõesti nii hull, nagu kohalikust foorumist võib välja lugeda? Et kohe mitte ei tohi sakslased kuulsatest vene tankidest paremad olla?
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
05.01.2012 02:48:41
|
|
|
Mõttetu hala lihtsalt. Hurraaga peale ja siis saadakse surma.. muidugi tuleb vinguda, et OP
Nüüd pigem on teema läinud sinna, et E75 on hoopis OP enamuse arvates
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.01.2012 03:51:28
|
|
|
54 kohta polegi nagu enam eriti vingumist
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
05.01.2012 05:58:21
|
|
|
Egas midagi, tuleb barett viltu pähe lükata ja VIVA LA FRANCE!!
T-54: ei vinguta sest tank on balanssis ja omal kohal lahinguväljal.
E-75: loodame, et vene serveris liigseks halamiseks ei lähe. Nagu kõik teavad siis WoT-i suured otsused tehakse vene tankistide arvamuse järgi. 0.7.1 patchnotedes oli kirjas IS-4 soomuse kohta järmist - küljesoomuse ja BL-9 gunmantle parandamine. Seega E-75 vastased pole ka papist poisid.
Type 59: 0.7.1 patchiga tõstetakse 1 tieri võrra kõrgematesse lahingutesse (tier 9 lahingud) ja suurendatakse selle kompensatsiooniks sissetulekut 5%-i võrra. WoT-i foorumis arvati muidugi, et nüüd hakkab Type 59 rohkem raha tegema kui Lowe. Ala lastes suuremaid tanke teenid rohkem. Eks aeg näitab mis see endaga kaasa toob.
Üldisema teemana: kas mulle tundub või tanki süttimine on sagenenud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laiguke
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2009
|
05.01.2012 08:55:52
|
|
|
Mismoodi saab mängu eestikeelseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.01.2012 10:15:59
|
|
|
| laiguke, launcherist vali Eesti lipp.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
05.01.2012 10:26:39
|
|
|
Mul jäi kuskil silma, et E-seeriakatel pidavat olema ülekanne tanki tagaotsas, nii varasemalt oli ja nii oli ka reaalselt. Kuna aga E-50 ja E-75 olevat liiga kõvad pähklid, liigutasid need voorgeimerid tolle ikka tanki etteotsa kuna nii on mõnusam E-tanke tulekahjuga taevasse saata
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
05.01.2012 10:50:56
|
|
|
| Teab keegi mis kell "maintenance work" lõppeb?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
05.01.2012 11:20:45
|
|
|
Kui õieti meeles on siis 16:00 meie aja järgi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
05.01.2012 11:26:56
|
|
|
Nu vähemalt update on väljas juba.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
05.01.2012 11:31:04
|
|
|
Jap uuendas ka minul ära.
Main changes to be implemented with the Update 7.1:
Added French tank tree with 18 new vehicles
Renault FT - tier 1 light tank
Renault D1 - tier 2 light tank
Renault D2 - tier 3 medium tank
Renault B1 - tier 4 heavy tank
BDR G1 B - tier 5 heavy tank
ARL 44 - tier 6 heavy tank
AMX M4 (1945) - tier 7 heavy tank
AMX 50 100mm - tier 8 heavy tank
AMX-50 120mm - tier 9 heavy tank
AMX 50 B - tier 10 heavy tank
Hotchkiss H35 - tier 2 light tank
AMX 38 - tier 3 light tank
AMX 40 - tier 4 light tank
AMX 12t - tier 5 light tank
AMX 13 75mm - tier 6 light tank
AMX 13 90mm - tier 7 light tank
Lorraine 40t - tier 8 medium tank
Bat-Chatillon 25t - tier 9 medium tank
Automatic and semiautomatic guns transferred into a new system of auto-loading multi-round mechanisms
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
05.01.2012 12:47:19
|
|
|
"We will go into maintenance from 06:00 to 14:00 CET (7:00 – 15:00 GMT+2)."
Ka mul tõmbab patchi.
Kui E seeriast rääkida, siis võib öelda, et tuleb osata mängida selle vastu. Pead teadma nõrki kohti, kui sa vastu esiarmorit lased või kui tank on sinu poole viltu ja proovid külge lasta, siis ei maksa vinguda, et läbi ei lähe: IS4 ja teised aparaadid lasevad väga ilusti läbi tollest, kui tead kuhu lasta. Üks koht on alumine soomusplaat, teine torni peal asetsev vaatlemisseade. Tank nagu tank ikka.
EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=Y9ALZNAbO4w - World of Tanks - Amateur Series Winter 2011 Raiting Cup 1: Group Stage Highlights
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
05.01.2012 13:21:55
|
|
|
nüüd saab juba madistada, esimene lahing Renault seljas on tehtud
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
05.01.2012 13:53:34
|
|
|
D1 peale tahaks karjuda, aeglane 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.01.2012 14:08:08
|
|
|
Tier 5 on omas klassis üpris hea isegi
Hehee, panin Tankikomandörile nimeks Remi Gaillard
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
05.01.2012 14:56:30
|
|
|
| D1 on ikka väga uimane jep.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
05.01.2012 14:57:23
|
|
|
| Keegi juba D1 nõrku kohti ka teab ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
05.01.2012 15:11:23
|
|
|
Nüüd siis saab nähe järgmised 2 nädalat ainult Prantsuse tanke ringi veeremas
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
05.01.2012 16:20:09
|
|
|
Veeren ka d1-ga krti aeglane sara
Kuhu H35 -te lasta tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuuker
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
05.01.2012 18:10:12
|
|
|
Ärge siis unustage täna NEWYEAREU boonuskoodi ära kasutamast
_________________ M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti; |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
05.01.2012 18:21:31
|
|
|
See tetrarch VII on ikka ääretult jama masin imo
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.01.2012 18:29:32
|
|
|
See oli kasulik vaid 300 kulla säästmiseks
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
05.01.2012 18:43:09
|
|
|
| tuuker kirjutas: |
Ärge siis unustage täna NEWYEAREU boonuskoodi ära kasutamast  |
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
05.01.2012 19:01:41
|
|
|
| Seda saksa lehe oma mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
05.01.2012 19:12:13
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
| Seda saksa lehe oma mõtled? |
SEDA mõtleb...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
05.01.2012 22:21:10
|
|
|
| Tänud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
05.01.2012 23:18:56
|
|
|
Mis on inimeste arust parim?
Tier 1 - LTracktor?
Scout - VK2801?
Dogfighter - IS4? (selline tüüpiline medium, armorit, kiirust ja kahurit -- kellega dogfighti pidada [väljend lennundusest - http://en.wikipedia.org/wiki/Dogfight])
Heavy - E75?
Arty - T92?
AT - Jagdtiger?
viimati muutis tonism 05.01.2012 23:44:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
05.01.2012 23:26:32
|
|
|
| tonism kirjutas: |
Mis on inimeste arust parim?
Tier 1 - LTracktor?
Scout - VK2801?
Dogfighter - IS4?
Heavy - E75?
Arty - T92?
AT - Jagdtiger? |
T1 - T1 Cunningham - mulle meeldib ta kiirus ja küllaltki kobe relv
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
05.01.2012 23:40:27
|
|
|
Scout: T-50-2
Dogfighter:?
Heavy: oleneb mapist
Arty:oleneb jälle mapist
AT: 704
minu arusaam
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
06.01.2012 10:49:36
|
|
|
| Kas see kui ma kõik ette jääva laiaks sõidan teeb nagu midagi halba ka?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
06.01.2012 11:52:29
|
|
|
| võid enda asukoha välja reeta. Aegajalt meeldib käkipildujatele pimedaid teha nedele, kes ajavad puid alla ja lõhuvad aedu maju.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
06.01.2012 11:56:11
|
|
|
| Noh seda küll, mu point nagu oli selles pigem et raha ja experiencit ja dammi see ei vähenda ju.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
06.01.2012 12:19:33
|
|
|
Kumb toru hetzerile parem on 7,5 või 10,5 ?
Ise kaldun 7,5 poole, sest kümnene teeb küll pauku aga ei läbista üldse ...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.01.2012 12:28:41
|
|
|
| 7,5 kui just pätsiga pole midagi muudetud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allavett
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.09.2007
|
06.01.2012 12:44:48
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| 7,5 kui just pätsiga pole midagi muudetud. |
Mulle isiklikult tundub, et HE on veel mõttetumaks muutunud. Kuigi asi võib ka selles olla, et ei oska HEd õigesse auku sihtida.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
06.01.2012 13:14:11
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
| Noh seda küll, mu point nagu oli selles pigem et raha ja experiencit ja dammi see ei vähenda ju. |
Mida kauem elad, seda rohkem teenid, eeldusel et sõda pead.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.01.2012 13:33:30
|
|
|
| allavett kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
| 7,5 kui just pätsiga pole midagi muudetud. |
Mulle isiklikult tundub, et HE on veel mõttetumaks muutunud. Kuigi asi võib ka selles olla, et ei oska HEd õigesse auku sihtida. |
HE ongi mõttetu tanki vastu
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
06.01.2012 13:43:32
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| 7,5 kui just pätsiga pole midagi muudetud. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.01.2012 19:54:07
|
|
|
| Arty mürsud on ilmselgelt progretud omadele langema, kui ta vastase lähedal on. Esimene oma ka siis tapetud, õnneks sinist märget pole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandra
HV Guru

liitunud: 30.08.2006
|
06.01.2012 21:34:34
|
|
|
Nii kähku see sinine ei tule
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.01.2012 21:38:44
|
|
|
hea siis
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandra
HV Guru

liitunud: 30.08.2006
|
06.01.2012 22:03:25
|
|
|
| Ma oleks sellisel juhul juba väga väga sinine. Artyga ikka juhtub, et oma saab paugu kirja...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhan1000
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2007
|
06.01.2012 22:24:28
|
|
|
Kas kellelgi on õnnestunud ennast oma kahurist maha lasta?
Mul just juhtus: lasin arty'ga endale nina alla sõitnud vastase pihta ja HE tegi oma töö...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.01.2012 23:49:02
|
|
|
Low Tier-is võiks natuke rohkem mõtlemisvõimet olla. Kõik jooksevad ringi karjas idioodikari, üks külg jäetakse üldjuhul kaitseta ja siis uhatakse vastase poolt üle. Artyga on ikka raske alguses
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
07.01.2012 00:48:53
|
|
|
| rändur_000 kirjutas: |
Scout: T-50-2
Dogfighter:?
Heavy: oleneb mapist
Arty:oleneb jälle mapist
AT: 704
minu arusaam |
Aga mis need valikud olenevalt mapist siis oleks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.01.2012 00:57:36
|
|
|
| tonism kirjutas: |
Mis on inimeste arust parim?
Tier 1 - LTracktor?
Scout - VK2801?
Dogfighter - IS4? (selline tüüpiline medium, armorit, kiirust ja kahurit -- kellega dogfighti pidada [väljend lennundusest - http://en.wikipedia.org/wiki/Dogfight])
Heavy - E75?
Arty - T92?
AT - Jagdtiger? |
IS-4 nüüd küll sul medium pole
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
07.01.2012 01:12:21
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| tonism kirjutas: |
Mis on inimeste arust parim?
Tier 1 - LTracktor?
Scout - VK2801?
Dogfighter - IS4? (selline tüüpiline medium, armorit, kiirust ja kahurit -- kellega dogfighti pidada [väljend lennundusest - http://en.wikipedia.org/wiki/Dogfight])
Heavy - E75?
Arty - T92?
AT - Jagdtiger? |
IS-4 nüüd küll sul medium pole  |
Noh, WoT klasside järgi ehk mitte, aga lahingus käitumise poolest vist pigem selline, kes teeb "mediumi tööd". Või olen millestki väga valesti aru saanud?
EDIT: Vist olen midagi ikka täiesti mütsi vaadanud. IS4 on aeglane junn, see küll dogfight-ks ei sobi. Tõepoolest T54. Aga Scouti osas tundub ikka VK2801 parem aparaat kui T50-2 -- 2801'l on parem raadio ja tiba parem armor ning relv. Kiiruses võrdsed.
viimati muutis tonism 07.01.2012 01:34:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|