Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 01:51:58 vasta tsitaadiga

üksikud erandid kinnitavad reeglit icon_eek.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 02:20:24 vasta tsitaadiga

Yay, tegin ilma kordajata isikliku rekordi, ehk siis ilma selle päeva esimese võidu boonuseta.
Kahju ainult, et tank enne lõppu puruks lasti. icon_lol.gif

Victory!
Battle: Mountain Pass 5. jaanuar 2012. a. 0:59:57
Vehicle: StuG III
Experience received: 1 044
Credits received: 30 225

On olukord saksa E-seeria nerfimisega (ja tegijamate sakslastega üldiselt) tõesti nii hull, nagu kohalikust foorumist võib välja lugeda? Et kohe mitte ei tohi sakslased kuulsatest vene tankidest paremad olla?

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 02:48:41 vasta tsitaadiga

Mõttetu hala lihtsalt. Hurraaga peale ja siis saadakse surma.. muidugi tuleb vinguda, et OP icon_lol.gif
Nüüd pigem on teema läinud sinna, et E75 on hoopis OP enamuse arvates icon_rolleyes.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2012 03:51:28 vasta tsitaadiga

54 kohta polegi nagu enam eriti vingumist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 05.01.2012 05:58:21 vasta tsitaadiga

Egas midagi, tuleb barett viltu pähe lükata ja VIVA LA FRANCE!! icon_lol.gif

T-54: ei vinguta sest tank on balanssis ja omal kohal lahinguväljal.
E-75: loodame, et vene serveris liigseks halamiseks ei lähe. Nagu kõik teavad siis WoT-i suured otsused tehakse vene tankistide arvamuse järgi. 0.7.1 patchnotedes oli kirjas IS-4 soomuse kohta järmist - küljesoomuse ja BL-9 gunmantle parandamine. Seega E-75 vastased pole ka papist poisid.
Type 59: 0.7.1 patchiga tõstetakse 1 tieri võrra kõrgematesse lahingutesse (tier 9 lahingud) ja suurendatakse selle kompensatsiooniks sissetulekut 5%-i võrra. WoT-i foorumis arvati muidugi, et nüüd hakkab Type 59 rohkem raha tegema kui Lowe. Ala lastes suuremaid tanke teenid rohkem. Eks aeg näitab mis see endaga kaasa toob.

Üldisema teemana: kas mulle tundub või tanki süttimine on sagenenud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laiguke
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2009




sõnum 05.01.2012 08:55:52 vasta tsitaadiga

Mismoodi saab mängu eestikeelseks? icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.01.2012 10:15:59 vasta tsitaadiga

laiguke, launcherist vali Eesti lipp.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 10:26:39 vasta tsitaadiga

Mul jäi kuskil silma, et E-seeriakatel pidavat olema ülekanne tanki tagaotsas, nii varasemalt oli ja nii oli ka reaalselt. Kuna aga E-50 ja E-75 olevat liiga kõvad pähklid, liigutasid need voorgeimerid tolle ikka tanki etteotsa kuna nii on mõnusam E-tanke tulekahjuga taevasse saata icon_lol.gif
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 10:50:56 vasta tsitaadiga

Teab keegi mis kell "maintenance work" lõppeb?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 05.01.2012 11:20:45 vasta tsitaadiga

Kui õieti meeles on siis 16:00 meie aja järgi icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 11:26:56 vasta tsitaadiga

Nu vähemalt update on väljas juba.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 11:31:04 vasta tsitaadiga

Jap uuendas ka minul ära.


Main changes to be implemented with the Update 7.1:

Added French tank tree with 18 new vehicles

Renault FT - tier 1 light tank
Renault D1 - tier 2 light tank
Renault D2 - tier 3 medium tank
Renault B1 - tier 4 heavy tank
BDR G1 B - tier 5 heavy tank
ARL 44 - tier 6 heavy tank
AMX M4 (1945) - tier 7 heavy tank
AMX 50 100mm - tier 8 heavy tank
AMX-50 120mm - tier 9 heavy tank
AMX 50 B - tier 10 heavy tank
Hotchkiss H35 - tier 2 light tank
AMX 38 - tier 3 light tank
AMX 40 - tier 4 light tank
AMX 12t - tier 5 light tank
AMX 13 75mm - tier 6 light tank
AMX 13 90mm - tier 7 light tank
Lorraine 40t - tier 8 medium tank
Bat-Chatillon 25t - tier 9 medium tank

Automatic and semiautomatic guns transferred into a new system of auto-loading multi-round mechanisms
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 12:47:19 vasta tsitaadiga

"We will go into maintenance from 06:00 to 14:00 CET (7:00 – 15:00 GMT+2)."

Ka mul tõmbab patchi. icon_biggrin.gif

Kui E seeriast rääkida, siis võib öelda, et tuleb osata mängida selle vastu. Pead teadma nõrki kohti, kui sa vastu esiarmorit lased või kui tank on sinu poole viltu ja proovid külge lasta, siis ei maksa vinguda, et läbi ei lähe: icon_biggrin.gif IS4 ja teised aparaadid lasevad väga ilusti läbi tollest, kui tead kuhu lasta. Üks koht on alumine soomusplaat, teine torni peal asetsev vaatlemisseade. Tank nagu tank ikka.

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=Y9ALZNAbO4w - World of Tanks - Amateur Series Winter 2011 Raiting Cup 1: Group Stage Highlights
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 05.01.2012 13:21:55 vasta tsitaadiga

nüüd saab juba madistada, esimene lahing Renault seljas on tehtud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.01.2012 13:53:34 vasta tsitaadiga

D1 peale tahaks karjuda, aeglane icon_sad.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2012 14:08:08 vasta tsitaadiga

Tier 5 on omas klassis üpris hea isegi icon_biggrin.gif

Hehee, panin Tankikomandörile nimeks Remi Gaillard icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 14:56:30 vasta tsitaadiga

D1 on ikka väga uimane jep.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.01.2012 14:57:23 vasta tsitaadiga

Keegi juba D1 nõrku kohti ka teab ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:11:23 vasta tsitaadiga

Nüüd siis saab nähe järgmised 2 nädalat ainult Prantsuse tanke ringi veeremas icon_smile.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.01.2012 15:55:33 vasta tsitaadiga

Hakkame kah kohe veerema nendega thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 16:20:09 vasta tsitaadiga

Veeren ka d1-ga krti aeglane sara icon_biggrin.gif
Kuhu H35 -te lasta tuleb?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 18:10:12 vasta tsitaadiga

Ärge siis unustage täna NEWYEAREU boonuskoodi ära kasutamast icon_cool.gif
_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 18:21:31 vasta tsitaadiga

See tetrarch VII on ikka ääretult jama masin imo
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2012 18:29:32 vasta tsitaadiga

See oli kasulik vaid 300 kulla säästmiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 05.01.2012 18:43:09 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
Ärge siis unustage täna NEWYEAREU boonuskoodi ära kasutamast icon_cool.gif

Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 19:01:41 vasta tsitaadiga

Seda saksa lehe oma mõtled?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 19:12:13 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Seda saksa lehe oma mõtled?


SEDA mõtleb...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 22:21:10 vasta tsitaadiga

Tänud
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 05.01.2012 23:18:56 vasta tsitaadiga

Mis on inimeste arust parim?
Tier 1 - LTracktor?
Scout - VK2801?
Dogfighter - IS4? (selline tüüpiline medium, armorit, kiirust ja kahurit -- kellega dogfighti pidada [väljend lennundusest - http://en.wikipedia.org/wiki/Dogfight])
Heavy - E75?
Arty - T92?
AT - Jagdtiger?


viimati muutis tonism 05.01.2012 23:44:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 23:26:32 vasta tsitaadiga

tonism kirjutas:
Mis on inimeste arust parim?
Tier 1 - LTracktor?
Scout - VK2801?
Dogfighter - IS4?
Heavy - E75?
Arty - T92?
AT - Jagdtiger?

T1 - T1 Cunningham - mulle meeldib ta kiirus ja küllaltki kobe relv icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 05.01.2012 23:40:27 vasta tsitaadiga

Scout: T-50-2
Dogfighter:?
Heavy: oleneb mapist
Arty:oleneb jälle mapist
AT: 704

minu arusaam
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 10:49:36 vasta tsitaadiga

Kas see kui ma kõik ette jääva laiaks sõidan teeb nagu midagi halba ka?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 06.01.2012 11:52:29 vasta tsitaadiga

võid enda asukoha välja reeta. Aegajalt meeldib käkipildujatele pimedaid teha nedele, kes ajavad puid alla ja lõhuvad aedu maju.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 11:56:11 vasta tsitaadiga

Noh seda küll, mu point nagu oli selles pigem et raha ja experiencit ja dammi see ei vähenda ju.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 06.01.2012 12:19:33 vasta tsitaadiga

Kumb toru hetzerile parem on 7,5 või 10,5 ?
Ise kaldun 7,5 poole, sest kümnene teeb küll pauku aga ei läbista üldse ...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.01.2012 12:28:41 vasta tsitaadiga

7,5 kui just pätsiga pole midagi muudetud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 12:44:48 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
7,5 kui just pätsiga pole midagi muudetud.

Mulle isiklikult tundub, et HE on veel mõttetumaks muutunud. Kuigi asi võib ka selles olla, et ei oska HEd õigesse auku sihtida.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 06.01.2012 13:14:11 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Noh seda küll, mu point nagu oli selles pigem et raha ja experiencit ja dammi see ei vähenda ju.


Mida kauem elad, seda rohkem teenid, eeldusel et sõda pead.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.01.2012 13:33:30 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
7,5 kui just pätsiga pole midagi muudetud.

Mulle isiklikult tundub, et HE on veel mõttetumaks muutunud. Kuigi asi võib ka selles olla, et ei oska HEd õigesse auku sihtida.

HE ongi mõttetu tanki vastu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 06.01.2012 13:43:32 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
7,5 kui just pätsiga pole midagi muudetud.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.01.2012 19:54:07 vasta tsitaadiga

Arty mürsud on ilmselgelt progretud omadele langema, kui ta vastase lähedal on. Esimene oma ka siis tapetud, õnneks sinist märget pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 06.01.2012 21:34:34 vasta tsitaadiga

Nii kähku see sinine ei tule icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.01.2012 21:38:44 vasta tsitaadiga

hea siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 06.01.2012 22:03:25 vasta tsitaadiga

Ma oleks sellisel juhul juba väga väga sinine. Artyga ikka juhtub, et oma saab paugu kirja...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhan1000
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2007




sõnum 06.01.2012 22:24:28 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on õnnestunud ennast oma kahurist maha lasta?

Mul just juhtus: lasin arty'ga endale nina alla sõitnud vastase pihta ja HE tegi oma töö... icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 06.01.2012 22:56:17 vasta tsitaadiga

Umbes 10x on vast nii juhtunud...ka tankiga, kui HE'd lasta.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.01.2012 23:49:02 vasta tsitaadiga

Low Tier-is võiks natuke rohkem mõtlemisvõimet olla. Kõik jooksevad ringi karjas idioodikari, üks külg jäetakse üldjuhul kaitseta ja siis uhatakse vastase poolt üle. Artyga on ikka raske alguses icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 07.01.2012 00:48:53 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
Scout: T-50-2
Dogfighter:?
Heavy: oleneb mapist
Arty:oleneb jälle mapist
AT: 704

minu arusaam

Aga mis need valikud olenevalt mapist siis oleks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.01.2012 00:57:36 vasta tsitaadiga

tonism kirjutas:
Mis on inimeste arust parim?
Tier 1 - LTracktor?
Scout - VK2801?
Dogfighter - IS4? (selline tüüpiline medium, armorit, kiirust ja kahurit -- kellega dogfighti pidada [väljend lennundusest - http://en.wikipedia.org/wiki/Dogfight])
Heavy - E75?
Arty - T92?
AT - Jagdtiger?
IS-4 nüüd küll sul medium pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 07.01.2012 01:12:21 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tonism kirjutas:
Mis on inimeste arust parim?
Tier 1 - LTracktor?
Scout - VK2801?
Dogfighter - IS4? (selline tüüpiline medium, armorit, kiirust ja kahurit -- kellega dogfighti pidada [väljend lennundusest - http://en.wikipedia.org/wiki/Dogfight])
Heavy - E75?
Arty - T92?
AT - Jagdtiger?
IS-4 nüüd küll sul medium pole icon_wink.gif

Noh, WoT klasside järgi ehk mitte, aga lahingus käitumise poolest vist pigem selline, kes teeb "mediumi tööd". Või olen millestki väga valesti aru saanud?

EDIT: Vist olen midagi ikka täiesti mütsi vaadanud. IS4 on aeglane junn, see küll dogfight-ks ei sobi. Tõepoolest T54. Aga Scouti osas tundub ikka VK2801 parem aparaat kui T50-2 -- 2801'l on parem raadio ja tiba parem armor ning relv. Kiiruses võrdsed.


viimati muutis tonism 07.01.2012 01:34:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.