|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
19.12.2011 10:18:39
|
|
|
Ühest sellisest ära ei ütleks
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
19.12.2011 18:54:30
|
|
|
No airblast - no point
Eks Pyro jääb vist airblastbotiks edasi, ma ei tea, mis parematel comp pyrodel Manmelteri kohta on öelda, aga ülejäänud on ikka paras pahn.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
22.12.2011 01:28:53
|
|
|
Suht jama mäng. Õhtukese proovisin, enam ei viitsi kah. lol ja kunagi pidi veel maksma selle pasa eest. L4D2 sündroomi, kus varahommikuni sai mängitud küll ei tekki. Sõltuvusest ei hakka rääkimagi. Isegi CSS on parem kui see. Apsull ei saa aru miks kõik seda taevani kiidavad.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daedroth
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2008
|
22.12.2011 02:28:13
|
|
|
Maitse asi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.12.2011 10:46:38
|
|
|
ma arvan ka, et igasugu lisarelvade ja mütsi ja muu juraga on tegelikult karuteene tehtud (vähemalt keskmisest paremale mängijale). enne oli ikka väga viis mäng, nüüd käib rohkem mängimine selleks, et jälle uut nänni leida või craftida. sisu hakkab alla langema.
enne oli characteri valiku strateegia, mis venna või vendade kombinatsiooni vastu sai kellega vastu mindud, nüüd on aga nii pudru ja kapsad, et tea kunagi, mis imerelvaga keegi ringi rändab ja kuidas paremini vastu saab.
tõenäoliselt "käik" oli tingitud sellest, et võistlus-scene ei läinud korralikult käima. tehti küll "vanilla-only" betasid ja muid värke, aga reaalselt populaarseks võistlusmänguks see ikkagi ei saanud. ju siis valve arvas, et muidu sureb mäng täitsa ära ja parem avati free-to-play-ks ja pani mängunännid reaalselt müüki.
publicus veel vibu-head-shote või backstabe on lahe tunnikeseks teha, aga muu on küll ebahuvitav.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.12.2011 20:24:15
|
|
|
Ei tea, mulle just meeldibki see, et kunagi ei tea millega vastane sind üllatab. See teebki asja just huvitavaks.
CS-s koguaeg üks ja sama jama aastast aastasse. Joostakse oma dust2 kaardil ringi, istutakse sama nurga taga jne. Maru huvitav küll
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keztutis
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2009
|
29.12.2011 00:06:59
|
|
|
Olen ma ainus kes enam relvi ja muid asju juurde ei saa?
Serverisse connectides tuleb tekst et: The server you are playing on has lost connection to the item server.
Ja nii kõigis serverites :S
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006

|
29.12.2011 10:17:04
|
|
|
Steam forumis kolada ytleb, et serverid maas
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
05.01.2012 23:01:02
|
|
|
Võtsin kah üle poole aasta jälle asja kätte. Hunnikus igast jura juurde tulnud . Loodan katsetada neid no ammo needed relvi kah.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
05.01.2012 23:05:01
|
|
|
Pagana närvi ajab see mäng vahepeal. Joinin suvalise serveriga, mis ma näen - meie tiim saab kõvasti kotti. No ok. Aga siis vaatan klasse: 5 spyd, 4 snaiprit ja 2 pyrot
Ja iga jumalakord nii. Vähemalt lõbustan end vastaste snaiprite tapmisega soldierina
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
05.01.2012 23:10:32
|
|
|
| Eks ta ole nii. Omalt rikkus mängu ära ka freeks tegemine aga samas oleneb ka mapist.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
06.01.2012 06:37:20
|
|
|
Mängige serverites, kus on class limit peal.
2 spy'd, 2 sniperit max.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.01.2012 10:14:54
|
|
|
| HellWalKeR kirjutas: |
Pagana närvi ajab see mäng vahepeal. Joinin suvalise serveriga, mis ma näen - meie tiim saab kõvasti kotti. No ok. Aga siis vaatan klasse: 5 spyd, 4 snaiprit ja 2 pyrot
Ja iga jumalakord nii. Vähemalt lõbustan end vastaste snaiprite tapmisega soldierina  |
oot mis, võtate oma tiimi poolt siis paar skauti ja hunniku pyrosid ja ongi win.
edit:
aa, valesti lugesin. kui oma tiim ja mängida ei oska, siis on nadisti
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 06.01.2012 14:11:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
06.01.2012 13:55:34
|
|
|
Ma sellist jama nähes ikka olen öelnud, et WTF te teete. Siis paar venda on klassi vahetanud aga ülejäänud noobid istuvad ikka nurgas oma cloak and daggeriga.
Parim koht oli see, kui 2fortis tunnelis oli minu vastas 2 soldierit ning nende taga 1 minu tiimi spy. Soldierid täiesti stabitavas kohas ning iga normaalne spy oleks nad sekundiga maha võtnud aga ei, minu spy vahtis niisama cloakiga kuidas ma rocketreipi sain F2P FTW!!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
06.01.2012 16:16:05
|
|
|
Pro-tip: Ära mängi 2forti. Sitemat mapi annab leida. Ei saa aru, miks nii paljud inimesed seda mängivad, eriti mingi 32 mängjaga serverites. Ju siis meeldib selline clusterfuck, sest kill'e on nii lihtne saada, võid pimesi ka rakette lasta, küll kellegi maha võtad.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.01.2012 16:25:40
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| HellWalKeR kirjutas: |
Pagana närvi ajab see mäng vahepeal. Joinin suvalise serveriga, mis ma näen - meie tiim saab kõvasti kotti. No ok. Aga siis vaatan klasse: 5 spyd, 4 snaiprit ja 2 pyrot
Ja iga jumalakord nii. Vähemalt lõbustan end vastaste snaiprite tapmisega soldierina  |
oot mis, võtate oma tiimi poolt siis paar skauti ja hunniku pyrosid ja ongi win.
|
Mis neist pyrodestki kasu, kui istuvad kuskil nurgas vaid.
Krt kardetakse surra vms, ei tea täpselt.
Ise küll pyrona jooksen julmalt peale, mingit taktikat hakata kuskil nurgas aretama on suht mõttetu.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
06.01.2012 17:22:39
|
|
|
| Keegi võiks soovitada mingit head serverit. Ise pole ammu mänginud. Lotusclani serverites nagu annab veel olla aga see kah suht idioote täis.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
06.01.2012 18:05:40
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Pro-tip: Ära mängi 2forti. Sitemat mapi annab leida. Ei saa aru, miks nii paljud inimesed seda mängivad, eriti mingi 32 mängjaga serverites. Ju siis meeldib selline clusterfuck, sest kill'e on nii lihtne saada, võid pimesi ka rakette lasta, küll kellegi maha võtad. |
Kui on osavad tiimid siis on see päris huvitav. Ei saa aru, miks nii paljud seda vihkavad
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.01.2012 18:20:04
|
|
|
Mulle ka 2fort meeldib. Lihtsalt mõnus kaart kus niisama chillida. Seal saab praktiliselt alati enda jaoks sobiva klassi leida, olgu siis meeskonnakaaslased kes tahes.
Ja ka lauskaitsest on seal võimalik veidigi koostööd tehes ilusti läbi murda.
Ise mängin paaris vene ja norra serveris, kuna need ainukesed, millega normaalne ühendus...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
07.01.2012 02:05:12
|
|
|
2fort on lihtsalt õudne. 2fort serverid on nagu CS Nonsteam pubid, kus mängivad koos umbkeelsed ja oskusetud jorsid, keda keegi endale tiimikaaslaseks ei taha.
tf2lobby.com - Highlander matšid tavaliselt suht organiseeritud pubi tasemel, 6v6 on seinast seina kuni päris proffideni välja, tase siiski suhteliselt kõrge. Alla-100-tunni vennad (Kellel pole just väga tugevat FPS põhja all) ei tohiks tf2lobbysse siiski ronida ja kindlasti ei tohiks kogenematud mängijad valida Medicut, Demomani, Spied (See, et sa pubis cloak and daggeri ja saharan spy setiga omad ei tähenda et sa 9 hea mängija vastu midagigi suudaksid ära teha), võibolla tooks välja ka Heavy (Hea Heavyga suudab pea iga tiim steamrollida).
Rocket Blast AB serveritele teen jällegi reklaami, õhtuti päris kõrgel tasemel pubi (Hampshire Heavies ja mõned teised paremad briti serverid on samuti talutavad).
http://tf2.rocketblast.com/ - No Crits (Enamasti tühi, aga kui rahvas on sees saab keskmine pubber tavaliselt kõvasti peksa) ja Official mapsis on kõige parem rahvas koos tavaliselt.
ETF2L Highlander liigas oma divisiooni kolmas. Divisiooni võitja oli koos mänginud juba esimesest HL Challengest saadik ja sellel rahval divisioon 6-s olemiseks küll mingit põhjust ei olnud (Meie meeskond oli koos olnud umbes 2 nädalat), but I digress.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
07.01.2012 16:06:38
|
|
|
Hah, proovisin ühte Rocket Blast serverit. Alguses oli super - 2 medicut ja 2 soldierit ning võitsime Doublecrossi mitu raundi järjest. Siis käis inimestel plõks peast läbi ning klassid olid 4 engi, 4 snaiprit, 3 spyd, 1 pyro ja mina medic
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.01.2012 16:34:24
|
|
|
Ma olen korra nii mänginud, et terve tiim olid engid (15) serveris Aga rsk me võitsime. Vastastel plnud lootustki me kaitsest läbi tungida
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
07.01.2012 17:07:13
|
|
|
Kuule jah kui pool mängijatest engied siis suht fun
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
08.01.2012 17:55:51
|
|
|
Kui keegi müüb mängu Trine 2, siis ostan selle TF2 võtmete eest.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
08.01.2012 17:59:13
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
Kui keegi müüb mängu Trine 2, siis ostan selle TF2 võtmete eest.  |
päris osav vend oled, f2p mängu võtit ikka rsk annab maha müüa....
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
08.01.2012 18:22:54
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| Flavius kirjutas: |
Kui keegi müüb mängu Trine 2, siis ostan selle TF2 võtmete eest.  |
päris osav vend oled, f2p mängu võtit ikka rsk annab maha müüa....  |
Ma mõtlesin neid võtmeid, millega kaste saab mängus avada.
2€/tk maksavad TF2 poes.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
09.01.2012 00:12:42
|
|
|
| Jep kusjuures rahvas müübki ja ostabki nii asju. Mingi 2.33 ref vms on see võtme hind.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.01.2012 19:28:58
|
|
|
Millest see oleneb, kui mängu avan siis teinekord paugust ja ootan lolliks ennem kui tööle läheb, steami aken lahti..
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik S
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2011
|
15.01.2012 13:04:58
|
|
|
| m2ger kirjutas: |
| Millest see oleneb, kui mängu avan siis teinekord paugust ja ootan lolliks ennem kui tööle läheb, steami aken lahti.. |
Eile õhtul mul sama pull. Ei viitsinud verifyd ka teha, vaid loobusin sellise ootamise peale.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
15.01.2012 14:18:11
|
|
|
| Steam siin mitmed päevad lolli mänginud. Peaks ütlema, et 3g pulgaga saab väga edukalt mängida. Inglise serverites on enamasti ping seal 100 juures.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
05.02.2012 02:58:10
|
|
|
| mul 3 võtit üle, kes tahab?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006

|
05.02.2012 10:30:11
|
|
|
ander, tasuta jagad ? v6taks 2ra
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
05.02.2012 10:50:52
|
|
|
krabaks ka
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juiced
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2008
|
05.02.2012 14:33:11
|
|
|
| Võtaks ka ühe.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
05.02.2012 15:00:47
|
|
|
| Mul 14 võtit, kes tahab?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
05.02.2012 15:09:17
|
|
|
Ise tavaliselt vahetan TF2 võtmeid Steam mängude vastu.
// Võin noh, oleneb mis võtmetest jälle jutt käib.
viimati muutis Flavius 05.02.2012 15:10:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006

|
05.02.2012 15:09:36
|
|
|
kalluka, alati v6in 2ra v6tta
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
05.02.2012 16:17:02
|
|
|
Hea koomilisus kus mu inbox sai hunniku sõnumeid. Mitte tasuta
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
05.02.2012 23:25:32
|
|
|
| Tasuta ei saa midagi. Earbudside vastu annan 3 võtit.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
05.02.2012 23:35:23
|
|
|
| Mängus dropib aegajalt kaste, mille seest võid random asju saada ( ka väga rare asju) ja kui neid kaste lahti tahad saada siis pead poest võtme ostma (~2 €)
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
05.02.2012 23:51:53
|
|
|
| Ja neid väga rare asju saab irl raha või mängude vastu vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
05.02.2012 23:58:00
|
|
|
| kalluka kirjutas: |
| Ja neid väga rare asju saab irl raha või mängude vastu vahetada. |
...või mängus olevate asjade vastu.
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
06.02.2012 11:46:54
|
|
|
Saab osta läbi mängus oleva poe(1.99€) või vahetades teiste mängijatega.
TF2 on free to play, kuigi hea on see et makstes ei saa erilist(saad osta välimust mõjutavaid asju nagu mütsid või kohe osta uued relvad kui lisatakse mängu, kuigi natuke oodates saab neid odavalt teistega vahetada) eelist.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
06.02.2012 12:44:29
|
|
|
| Sellesmõttes head asjad. Teenisin nullist nädalaga aprox 14 võtit. Selle eest saab irl mänge vahetada. Problem?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
06.02.2012 17:18:23
|
|
|
Igaühel omad hobid.
Tean isikut, kellel on 40+ kontot ja need idlevad korda mööda iga nädal ning neljapäeval tuleb ring peale...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|