Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 19.12.2011 01:56:48 vasta tsitaadiga

ZuluXE kirjutas:
crazyxman kirjutas:
the spy-cicle. Hetkel on sitaks kallis :S Üli naljakas see eest, backstabid ühte ja siis jääb viis matsi seda kuju vaatama, et wtf see on ja siis notid nad kõik maha icon_lol.gif

Linki paluks.

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Spy-cicle
http://www.youtube.com/watch?v=_HnWS_0vX-E
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2011 10:18:39 vasta tsitaadiga

Ühest sellisest ära ei ütleks icon_smile.gif
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2011 16:56:24 vasta tsitaadiga

Ise sain paar päeva tagasi selle vidina. Päris hea asi, vastaste tiimist saab mõnuga üle joosta icon_biggrin.gif
http://wiki.teamfortress.com/wiki/Phlogistinator

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 19.12.2011 18:54:30 vasta tsitaadiga

No airblast - no point icon_cry.gif

Eks Pyro jääb vist airblastbotiks edasi, ma ei tea, mis parematel comp pyrodel Manmelteri kohta on öelda, aga ülejäänud on ikka paras pahn.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.12.2011 01:28:53 vasta tsitaadiga

Suht jama mäng. Õhtukese proovisin, enam ei viitsi kah. lol ja kunagi pidi veel maksma selle pasa eest. L4D2 sündroomi, kus varahommikuni sai mängitud küll ei tekki. Sõltuvusest ei hakka rääkimagi. Isegi CSS on parem kui see. Apsull ei saa aru miks kõik seda taevani kiidavad.
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 22.12.2011 02:28:13 vasta tsitaadiga

Maitse asi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.12.2011 10:46:38 vasta tsitaadiga

ma arvan ka, et igasugu lisarelvade ja mütsi ja muu juraga on tegelikult karuteene tehtud (vähemalt keskmisest paremale mängijale). enne oli ikka väga viis mäng, nüüd käib rohkem mängimine selleks, et jälle uut nänni leida või craftida. sisu hakkab alla langema.
enne oli characteri valiku strateegia, mis venna või vendade kombinatsiooni vastu sai kellega vastu mindud, nüüd on aga nii pudru ja kapsad, et tea kunagi, mis imerelvaga keegi ringi rändab ja kuidas paremini vastu saab.

tõenäoliselt "käik" oli tingitud sellest, et võistlus-scene ei läinud korralikult käima. tehti küll "vanilla-only" betasid ja muid värke, aga reaalselt populaarseks võistlusmänguks see ikkagi ei saanud. ju siis valve arvas, et muidu sureb mäng täitsa ära ja parem avati free-to-play-ks ja pani mängunännid reaalselt müüki.
publicus veel vibu-head-shote või backstabe on lahe tunnikeseks teha, aga muu on küll ebahuvitav.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2011 20:24:15 vasta tsitaadiga

Ei tea, mulle just meeldibki see, et kunagi ei tea millega vastane sind üllatab. See teebki asja just huvitavaks.

CS-s koguaeg üks ja sama jama aastast aastasse. Joostakse oma dust2 kaardil ringi, istutakse sama nurga taga jne. Maru huvitav küll icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 29.12.2011 00:06:59 vasta tsitaadiga

Olen ma ainus kes enam relvi ja muid asju juurde ei saa?
Serverisse connectides tuleb tekst et: The server you are playing on has lost connection to the item server.
Ja nii kõigis serverites :S
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 10:17:04 vasta tsitaadiga

Steam forumis kolada ytleb, et serverid maas
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 23:01:02 vasta tsitaadiga

Võtsin kah üle poole aasta jälle asja kätte. Hunnikus igast jura juurde tulnud icon_biggrin.gif. Loodan katsetada neid no ammo needed relvi kah.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 05.01.2012 23:05:01 vasta tsitaadiga

Pagana närvi ajab see mäng vahepeal. Joinin suvalise serveriga, mis ma näen - meie tiim saab kõvasti kotti. No ok. Aga siis vaatan klasse: 5 spyd, 4 snaiprit ja 2 pyrot icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Ja iga jumalakord nii. Vähemalt lõbustan end vastaste snaiprite tapmisega soldierina thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 23:10:32 vasta tsitaadiga

Eks ta ole nii. Omalt rikkus mängu ära ka freeks tegemine aga samas oleneb ka mapist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 06:37:20 vasta tsitaadiga

Mängige serverites, kus on class limit peal.
2 spy'd, 2 sniperit max. thumbs_up.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 10:14:54 vasta tsitaadiga

HellWalKeR kirjutas:
Pagana närvi ajab see mäng vahepeal. Joinin suvalise serveriga, mis ma näen - meie tiim saab kõvasti kotti. No ok. Aga siis vaatan klasse: 5 spyd, 4 snaiprit ja 2 pyrot icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Ja iga jumalakord nii. Vähemalt lõbustan end vastaste snaiprite tapmisega soldierina thumbs_up.gif

oot mis, võtate oma tiimi poolt siis paar skauti ja hunniku pyrosid ja ongi win.

edit:
aa, valesti lugesin. kui oma tiim ja mängida ei oska, siis on nadisti icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 06.01.2012 14:11:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 06.01.2012 13:55:34 vasta tsitaadiga

Ma sellist jama nähes ikka olen öelnud, et WTF te teete. Siis paar venda on klassi vahetanud aga ülejäänud noobid istuvad ikka nurgas oma cloak and daggeriga.
Parim koht oli see, kui 2fortis tunnelis oli minu vastas 2 soldierit ning nende taga 1 minu tiimi spy. Soldierid täiesti stabitavas kohas ning iga normaalne spy oleks nad sekundiga maha võtnud aga ei, minu spy vahtis niisama cloakiga kuidas ma rocketreipi sain thumbs_up.gif F2P FTW!!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 16:16:05 vasta tsitaadiga

Pro-tip: Ära mängi 2forti. Sitemat mapi annab leida. Ei saa aru, miks nii paljud inimesed seda mängivad, eriti mingi 32 mängjaga serverites. Ju siis meeldib selline clusterfuck, sest kill'e on nii lihtne saada, võid pimesi ka rakette lasta, küll kellegi maha võtad.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 16:25:40 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
HellWalKeR kirjutas:
Pagana närvi ajab see mäng vahepeal. Joinin suvalise serveriga, mis ma näen - meie tiim saab kõvasti kotti. No ok. Aga siis vaatan klasse: 5 spyd, 4 snaiprit ja 2 pyrot icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Ja iga jumalakord nii. Vähemalt lõbustan end vastaste snaiprite tapmisega soldierina thumbs_up.gif

oot mis, võtate oma tiimi poolt siis paar skauti ja hunniku pyrosid ja ongi win.
Mis neist pyrodestki kasu, kui istuvad kuskil nurgas vaid. icon_rolleyes.gif

Krt kardetakse surra vms, ei tea täpselt.
Ise küll pyrona jooksen julmalt peale, mingit taktikat hakata kuskil nurgas aretama on suht mõttetu.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 17:22:39 vasta tsitaadiga

Keegi võiks soovitada mingit head serverit. Ise pole ammu mänginud. Lotusclani serverites nagu annab veel olla aga see kah suht idioote täis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 06.01.2012 18:05:40 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Pro-tip: Ära mängi 2forti. Sitemat mapi annab leida. Ei saa aru, miks nii paljud inimesed seda mängivad, eriti mingi 32 mängjaga serverites. Ju siis meeldib selline clusterfuck, sest kill'e on nii lihtne saada, võid pimesi ka rakette lasta, küll kellegi maha võtad.
Kui on osavad tiimid siis on see päris huvitav. Ei saa aru, miks nii paljud seda vihkavad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 18:20:04 vasta tsitaadiga

Mulle ka 2fort meeldib. Lihtsalt mõnus kaart kus niisama chillida. Seal saab praktiliselt alati enda jaoks sobiva klassi leida, olgu siis meeskonnakaaslased kes tahes. thumbs_up.gif
Ja ka lauskaitsest on seal võimalik veidigi koostööd tehes ilusti läbi murda.
Ise mängin paaris vene ja norra serveris, kuna need ainukesed, millega normaalne ühendus...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 07.01.2012 02:05:12 vasta tsitaadiga

2fort on lihtsalt õudne. 2fort serverid on nagu CS Nonsteam pubid, kus mängivad koos umbkeelsed ja oskusetud jorsid, keda keegi endale tiimikaaslaseks ei taha.

tf2lobby.com - Highlander matšid tavaliselt suht organiseeritud pubi tasemel, 6v6 on seinast seina kuni päris proffideni välja, tase siiski suhteliselt kõrge. Alla-100-tunni vennad (Kellel pole just väga tugevat FPS põhja all) ei tohiks tf2lobbysse siiski ronida ja kindlasti ei tohiks kogenematud mängijad valida Medicut, Demomani, Spied (See, et sa pubis cloak and daggeri ja saharan spy setiga omad ei tähenda et sa 9 hea mängija vastu midagigi suudaksid ära teha), võibolla tooks välja ka Heavy (Hea Heavyga suudab pea iga tiim steamrollida).

Rocket Blast AB serveritele teen jällegi reklaami, õhtuti päris kõrgel tasemel pubi (Hampshire Heavies ja mõned teised paremad briti serverid on samuti talutavad).
http://tf2.rocketblast.com/ - No Crits (Enamasti tühi, aga kui rahvas on sees saab keskmine pubber tavaliselt kõvasti peksa) ja Official mapsis on kõige parem rahvas koos tavaliselt.

ETF2L Highlander liigas oma divisiooni kolmas. Divisiooni võitja oli koos mänginud juba esimesest HL Challengest saadik ja sellel rahval divisioon 6-s olemiseks küll mingit põhjust ei olnud (Meie meeskond oli koos olnud umbes 2 nädalat), but I digress.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 07.01.2012 16:06:38 vasta tsitaadiga

Hah, proovisin ühte Rocket Blast serverit. Alguses oli super - 2 medicut ja 2 soldierit ning võitsime Doublecrossi mitu raundi järjest. Siis käis inimestel plõks peast läbi ning klassid olid 4 engi, 4 snaiprit, 3 spyd, 1 pyro ja mina medic thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2012 16:34:24 vasta tsitaadiga

Ma olen korra nii mänginud, et terve tiim olid engid (15) serveris icon_lol.gif Aga rsk me võitsime. Vastastel plnud lootustki me kaitsest läbi tungida icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2012 17:07:13 vasta tsitaadiga

Kuule jah kui pool mängijatest engied siis suht fun icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2012 17:55:51 vasta tsitaadiga

Kui keegi müüb mängu Trine 2, siis ostan selle TF2 võtmete eest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 08.01.2012 17:59:13 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
Kui keegi müüb mängu Trine 2, siis ostan selle TF2 võtmete eest. thumbs_up.gif


päris osav vend oled, f2p mängu võtit ikka rsk annab maha müüa.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2012 18:22:54 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Flavius kirjutas:
Kui keegi müüb mängu Trine 2, siis ostan selle TF2 võtmete eest. thumbs_up.gif


päris osav vend oled, f2p mängu võtit ikka rsk annab maha müüa.... icon_biggrin.gif
Ma mõtlesin neid võtmeid, millega kaste saab mängus avada. icon_lol.gif
2€/tk maksavad TF2 poes.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2012 00:12:42 vasta tsitaadiga

Jep kusjuures rahvas müübki ja ostabki nii asju. Mingi 2.33 ref vms on see võtme hind.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 19:28:58 vasta tsitaadiga

Millest see oleneb, kui mängu avan siis teinekord paugust ja ootan lolliks ennem kui tööle läheb, steami aken lahti..
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 15.01.2012 13:04:58 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
Millest see oleneb, kui mängu avan siis teinekord paugust ja ootan lolliks ennem kui tööle läheb, steami aken lahti..


Eile õhtul mul sama pull. Ei viitsinud verifyd ka teha, vaid loobusin sellise ootamise peale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 14:18:11 vasta tsitaadiga

Steam siin mitmed päevad lolli mänginud. Peaks ütlema, et 3g pulgaga saab väga edukalt mängida. Inglise serverites on enamasti ping seal 100 juures.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 02:58:10 vasta tsitaadiga

mul 3 võtit üle, kes tahab?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 10:30:11 vasta tsitaadiga

ander, tasuta jagad ? v6taks 2ra icon_razz.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 10:50:52 vasta tsitaadiga

krabaks ka icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juiced
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 14:33:11 vasta tsitaadiga

Võtaks ka ühe.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 15:00:47 vasta tsitaadiga

Mul 14 võtit, kes tahab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 15:09:17 vasta tsitaadiga

Ise tavaliselt vahetan TF2 võtmeid Steam mängude vastu. thumbs_up.gif

// Võin noh, oleneb mis võtmetest jälle jutt käib. icon_lol.gif


viimati muutis Flavius 05.02.2012 15:10:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 15:09:36 vasta tsitaadiga

kalluka, alati v6in 2ra v6tta icon_cool.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 16:17:02 vasta tsitaadiga

Hea koomilisus kus mu inbox sai hunniku sõnumeid. Mitte tasuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 23:25:32 vasta tsitaadiga

Tasuta ei saa midagi. Earbudside vastu annan 3 võtit.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 23:27:56 vasta tsitaadiga

hahahaha http://tf2spreadsheet.blogspot.com/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 23:29:13 vasta tsitaadiga

Mis võtmetest jutt on? TF2 polegi tasuta?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 05.02.2012 23:35:23 vasta tsitaadiga

Mängus dropib aegajalt kaste, mille seest võid random asju saada ( ka väga rare asju) ja kui neid kaste lahti tahad saada siis pead poest võtme ostma (~2 €)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 23:51:53 vasta tsitaadiga

Ja neid väga rare asju saab irl raha või mängude vastu vahetada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 23:58:00 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Ja neid väga rare asju saab irl raha või mängude vastu vahetada.

...või mängus olevate asjade vastu.

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 09:16:58 vasta tsitaadiga

Ja kuidas neid võtmeid saab?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 11:46:54 vasta tsitaadiga

Saab osta läbi mängus oleva poe(1.99€) või vahetades teiste mängijatega.
TF2 on free to play, kuigi hea on see et makstes ei saa erilist(saad osta välimust mõjutavaid asju nagu mütsid või kohe osta uued relvad kui lisatakse mängu, kuigi natuke oodates saab neid odavalt teistega vahetada) eelist.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 12:44:29 vasta tsitaadiga

Sellesmõttes head asjad. Teenisin nullist nädalaga aprox 14 võtit. Selle eest saab irl mänge vahetada. Problem?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 17:18:23 vasta tsitaadiga

Igaühel omad hobid.

Tean isikut, kellel on 40+ kontot ja need idlevad korda mööda iga nädal ning neljapäeval tuleb ring peale...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.