Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: The Old Republic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 14:33:12 vasta tsitaadiga

Credit farmimine on keelatud, AH-s mängimine on keelatud (odavamalt ostmine, kallimalt müümine), bank altid (eraldi charid ainult asjade hoidmiseks) on keelatud.
Kõikide nende asjade eest on inimesed bänni saanud. Sup?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 14:33:46 vasta tsitaadiga

karvane, mõte on hea thumbs_up.gif


PS: Sain ise ka lõpuks oma mängu key kätte. Vähe närvi ei ajanud, et pidin subscriptioni ka kinnitama, enne kui mängida sain.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 15:24:04 vasta tsitaadiga

Minu PvE gameplay on peaaegu thumbs_up.gif.

Vaikselt hakkavad vead välja imbuma.
See, et mõndasid Archeology asju korjata ei saa, on koguaeg olnud.
Ühelt korjuselt ei õnnestunud asju lootida.
Flashpointi (Hammer Station, Mandalorian Raiders) ei õnnestunud eile gängiga minna, proovisime erinevaid asju, aga andis ikka ühe nõmeda veateate, kus rääkis, mida teha. Kõik osapooled tegid ja ikka ei saanud. Lõpuks läksime lahku ja oma teed icon_razz1.gif.
Mingis kohas oli mingi veider anomaalia. Seisma jäädes oli sisalik pikali maas icon_razz1.gif Liikusin ja tapsin, siis oli püsti ja oli aktsioonis. Vastased olid tapetud, siis oli sisalik jälle horisontaalis maas.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 04.01.2012 15:32:11 vasta tsitaadiga

Elitegamer kirjutas:
Credit farmimine on keelatud, AH-s mängimine on keelatud (odavamalt ostmine, kallimalt müümine), bank altid (eraldi charid ainult asjade hoidmiseks) on keelatud.
Kõikide nende asjade eest on inimesed bänni saanud. Sup?


Kust sa seda AH keeldu kuulsid? Credit farming oli keelatud stiilis, et refreshid Ilumil areaid oma vastaspoole madala tooniga, et saaks taas lockboxe slaissida. BW teatas, et nad on jaganud hoiatusi natukene, kuid bännitud on konkreetseid farmereid kes exploidivad süsteemi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 04.01.2012 15:36:21 vasta tsitaadiga

mulle väga sobib see mäng, olen suutnud sõpru ka vedada WOWist sinna ja tundub, et oli "1-way effort". Space combatit ei ole eriti harrastanud (betas tegin usinasti, kuid nüüd ootaks ära kuni saab teiste mängijate vastu paugutada), pvp-d olen ainult jooksvalt teinud tatooinel, miskipärast oli seal palju republikaane sibamas mööda liiva (ka vist beta rikkus ära mu ja ei taha enam huttballi). peale level 50 ilmselt proovin muud kraami ka uuesti (level 40 praegu) - hetkel on dark councilisse jõudmine pea-eesmärk icon_smile.gif

WOWi puhul ärritas, et lore on üks suur stiilitu segapuder tuhandest eri lorest ja questid natuke totrad mu jaoks (peamine põhjus, miks mängisin oli lahe seltskond vanu sõpru), aga kungfu pandad oli viimane piisk karikasse. samas 10-12 aastastele sugulastele, kes inglise keele talutavaks on saanud, meeldib WOW veel väga, sai lihtsalt 1 jõulukingi lisaks accounti näol. isiklikul skaalal paigutaks WOWi põhikooli, SWTORi keskooli ning EVE Online ülikooli astmele mängimise progressioonis (kedagi solvamata soovides).

huvitav on veel see, et olen kohanud mängus väga palju inimesi, kellele on see esimene MMO üldse ning nad on pigem SW lore austajad, nendega on tunduvalt mõnusam koos mängida ka kuna nende elevus on ehedam ja sulle jutustatakse tausta ja muid lugusid juurde, mis mängu sisse on kirjutatud (ma ainult filmide peal kasvanud, kogu hardcore SW koomiksite, multikate ja raamatute asi on mööda läinud).

ega see WOW kuhugi kao pildilt nagu ka SWTOR, lihtsalt on suurem valik erinevale maitsele ning vanusele.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 21:09:08 vasta tsitaadiga

Elitegamer kirjutas:
Credit farmimine on keelatud, AH-s mängimine on keelatud (odavamalt ostmine, kallimalt müümine), bank altid (eraldi charid ainult asjade hoidmiseks) on keelatud.
Kõikide nende asjade eest on inimesed bänni saanud. Sup?


Nüüd ei tohi tantsida ka. See on kindlasti kusagil TOSis kirjas icon_lol.gif thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlindEdict
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2011




sõnum 04.01.2012 21:28:40 vasta tsitaadiga

Ma sain ka täna mängu kätte aga mul krediit kaardi pole ja siis ei saa mängima hakata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 21:32:07 vasta tsitaadiga

BlindEdict kirjutas:
Ma sain ka täna mängu kätte aga mul krediit kaardi pole ja siis ei saa mängima hakata?


Kui sul kas krediitkaarti või Paypali kontot ei ole, siis jääb üle ainult osta 60 päeva mänguajakaart. Lööd selle sisse ning sul on 90 päeva mänguaega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 21:36:43 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=q8-32tWXTrY#t=148s

Siiski William Wallace, senior game designer. Kuidas ma sellist kulda varem pole näinud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlindEdict
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2011




sõnum 04.01.2012 22:36:45 vasta tsitaadiga

issand kui retarded süsteem
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 04.01.2012 23:12:46 vasta tsitaadiga

single player gamina on päris ok.
pikka aega seda vist mängida ei saa.. suht casualilt pelanud siiamaani, lvl 39 vist kui õigesti mäletan, pole paar viimast päeva sisse loginud.
Sügavusest jääb mängust puudu. Aga eks aeg parandab ; )

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 01:20:21 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Elitegamer kirjutas:
Credit farmimine on keelatud, AH-s mängimine on keelatud (odavamalt ostmine, kallimalt müümine), bank altid (eraldi charid ainult asjade hoidmiseks) on keelatud.
Kõikide nende asjade eest on inimesed bänni saanud. Sup?


Kust sa seda AH keeldu kuulsid? Credit farming oli keelatud stiilis, et refreshid Ilumil areaid oma vastaspoole madala tooniga, et saaks taas lockboxe slaissida. BW teatas, et nad on jaganud hoiatusi natukene, kuid bännitud on konkreetseid farmereid kes exploidivad süsteemi.


Konkreetne pilt on ühest MMO-championi teemast, kuid kui Googeldada, leiab neid juhtumeid veel.
http://s79.photobucket.com/albums/j144/jason2444/?action=view&current=1325453419541.jpg

http://www.mmo-champion.com/threads/1055950-Don-t-use-the-auction-house-too-much-or-they-will-ban-you
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 05.01.2012 02:07:26 vasta tsitaadiga

Enamus nendest ban mailidest mis viimasel ajal liigub on fake.
http://massively.joystiq.com/2012/01/04/breakdancing-breaks-swtor-enemies-spirits/ (vt "Update 2:")

Ei tasu igast paska uskuda mis silma hakkab.

Elitegamer kirjutas:
Konkreetne pilt on ühest MMO-championi teemast, kuid kui Googeldada, leiab neid juhtumeid veel.
http://s79.photobucket.com/albums/j144/jason2444/?action=view&current=1325453419541.jpg

Kirjavigu täis, nagu iga teine phishing või spam.

Edit:
Veel üks näide kuidas seda ban teemat välja mõeldakse: http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=1162132#edit1162132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 10:57:57 vasta tsitaadiga

http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/04/let-the-wookiee-waltz-swtors-god-cheat/
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 11:04:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nüüd ei tohi tantsida ka. See on kindlasti kusagil TOSis kirjas icon_lol.gif thumbs_up.gif

Selgelt kirjas ju et kasutaja ei reageerinud hoiatustele ja exploitis edasi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 12:56:22 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:

Selgelt kirjas ju et kasutaja ei reageerinud hoiatustele ja exploitis edasi.


See, et mängus saab tantsides bosse alistada, sõitis sul sujuvalt kõrvadest mööda? Mis ei ole MMOdes keelatud, on lubatud. Ja kui MMO on väravatest välja saades nii pilpaks amatöörlik, on see MMO väärt kogu pressi mida see saab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 05.01.2012 12:59:04 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=q8-32tWXTrY#t=148s

Siiski William Wallace, senior game designer. Kuidas ma sellist kulda varem pole näinud.


made my day dance.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 17:18:28 vasta tsitaadiga

Ahto city olete sith poolel? Mis gildiks on?
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 17:28:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ahto city olete sith poolel? Mis gildiks on?


Sith Happens. Whisperda õhtupoolikul mängijatele Demik, Trollicane, Kataliina.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 05.01.2012 17:32:39 vasta tsitaadiga

omagi servus sellist guildi näinud nagu Sith Happens, see vist mingi popp värk ; )
_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyperions
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 18:42:23 vasta tsitaadiga

Endiselt pakkuda SWTOR-i cd key või kui väga suur soov on siis ka physical copy. Isikikult eelistaks ainult product key anda. Cd-key ~40 physical ~45.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlindEdict
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2011




sõnum 05.01.2012 19:36:14 vasta tsitaadiga

kas keegi gametime ka odavalt müüb?:p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 20:35:47 vasta tsitaadiga

Kui keegi teist bänni saab, on see teie mure.


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 13:12:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kui keegi teist bänni saab, on see teie mure.


Tänase patchiga tehti glitch korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlindEdict
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2011




sõnum 06.01.2012 20:54:58 vasta tsitaadiga

Kas ahtos republic poolel ka eestlaste guild?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 06.01.2012 20:57:27 vasta tsitaadiga

Ma nägin mingisuguse eesti nimega guildi ringi jooksmas.

Kust on odavam netist lihsalt mängu kood osta? Kusagilt all 55 euri ka saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 06.01.2012 21:05:55 vasta tsitaadiga

BlindEdict kirjutas:
Kas ahtos republic poolel ka eestlaste guild?

Kalevlased
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 07.01.2012 14:42:27 vasta tsitaadiga

mis laptop osta et normaalne fps kätte saada? hetkel minu laptopiga pvp ei anna normaalselt teha
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2012 15:16:06 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
mis laptop osta et normaalne fps kätte saada? hetkel minu laptopiga pvp ei anna normaalselt teha


Jõudlus PVPs on selle mängu puhul kinni kuufaasis ja tähtede seisus. Minu profiilimasinaga on PVPs 10 fpsi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 07.01.2012 15:29:40 vasta tsitaadiga

mul ka vahel 10 või isegi mõni kord väiksem
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2012 21:16:51 vasta tsitaadiga

Ei tea profiilis oleva masinaga jookseb küll ilusti, väga harva juhtub fps 20 peal olema ja seda mitte warzonedes vaid üldjuhul fleetis PVP terminali juures kui seal 100 monkit vahib icon_razz.gif
Vana masin millel oli E6300 prose ja Ati HD 4870 video jooksis ka mängitavalt, kui varjud maha võtta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2012 15:10:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
pro kirjutas:
mis laptop osta et normaalne fps kätte saada? hetkel minu laptopiga pvp ei anna normaalselt teha


Jõudlus PVPs on selle mängu puhul kinni kuufaasis ja tähtede seisus. Minu profiilimasinaga on PVPs 10 fpsi.

Väga kahtlane mul on enamus aega 80-90fps. Ainus mida täheldanud olen on mälu lekked .... 20h järjest mängides läks 5.2gb usage ja kuna mul atm 6gb ram siis hakkas swappima ja nõksutama.
Et iga natukese aja tagant peaks kinni panema aga no enamus vist ei mängi ka nii kaua järjest.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2012 17:38:08 vasta tsitaadiga

Nädalavahetustel mänginud terve päeva ja õhtu.. ei ole täheldanud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Imperia
HV vaatleja
Imperia

liitunud: 02.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 02:47:35 vasta tsitaadiga

Tallinnas kuskil juba karbile ka käpad külge saaks?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 11:02:35 vasta tsitaadiga

Imperia kirjutas:
Tallinnas kuskil juba karbile ka käpad külge saaks?


euronics.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.01.2012 14:29:08 vasta tsitaadiga

Esimene suurem patch tulekul icon_razz1.gif
http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/09/swtors-first-big-patch-incoming/

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 14:32:54 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Esimene suurem patch tulekul icon_razz1.gif
http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/09/swtors-first-big-patch-incoming/


"Suur".
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.01.2012 15:12:46 vasta tsitaadiga

Kirjutas ju "suurem", küll Sul ikka seda sappi jagub igalepoole.
Kas vanilla WOW sai ka BC 1 kuu peale launchi?...vastus on "vist" EI.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 16:38:39 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Kirjutas ju "suurem", küll Sul ikka seda sappi jagub igalepoole.
Kas vanilla WOW sai ka BC 1 kuu peale launchi?...vastus on "vist" EI.


Kas ma ütlesin kusagil, et soovin expansion packi esimese kahe kuu jooksul? Paistab, et sapiprobleem on ikka sul, mitte mul. Kus on fix ability delayle, mis konkreetselt tapab mängu? Kus on fix täiesti pilpaks FPSile fleetis ja PVPs, millest kummagi puhul on foorumis viis korda lukku lastud threadid ja jooksmas on kuuendad? Kus on fix täiesti olematule class balancile? Või hardmodedele, mis on täiesti testimata kujul laivi lastud? Need on asjad, mida on fixida vaja, mitte panna beebinimesid Credits menüüsse ja emotesid, mis töötavad speederite pealt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 16:38:55 vasta tsitaadiga

Cyberlord, minuarust need kes kritiseerivad ei võrdle mängu wow'iga. Aga kui sa oled 50€ välja käinud, siis sa eeldad ka, et mäng on valmis, mitte beta staadiumis.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.01.2012 17:06:55 vasta tsitaadiga

Ütleks, et mis me ikka vaidleme vaid lähme parem tapame teineteist online aga PVP ei ole minu teema kahjuks, samuti ka hardcore mängimine mitte ja sellest ilmselt ka minu võimetus selliseid probleeme näha.
Ise alles level 24 ja resideerun miskises PVE serveris.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 17:09:35 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Ütleks, et mis me ikka vaidleme vaid lähme parem tapame teineteist online aga PVP ei ole minu teema kahjuks


Mõistetav. Aga mure ongi selles, et ma mängin Ahtos ehk PVP serveris ja ma olen saanud gänki ühe korra, gänkinud ise kolm korda. Punaseid ei näe lihtsalt ja battlegroundi järjekorda end sättides saad ainult Huttballi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyperions
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 17:15:08 vasta tsitaadiga

Tõsiselt mis nutt ja hala see käib?

See on MMO lõppude lõpuks... ja kui te eeldasite, et launchiks täiesti valmis jne siis peaksite küll roosad prillikesed eest ära võtma.
Tänapäeval ei saa isegi single player mänge tehtud nii et buge ja vigu pole mida te veel MMO-st tahate saada. Jeesuse teist tulemist või?
Pigem peaks Biowarele au andma et nad aktiivselt osade fixide kallalgi töötavad. Mitte ei hakka väitma nagu CCP, et game on FINE ja me töötame järgmise expansioni kallal, ehk 18 kuu pärast vaatame mis täpsemalt sel contentil häda on. Ja ma loodan et te taipate et osasi buge lihtsam fixita ja muuta kui teisi. See, et "niiöelda" tarbetuid bugfixe siin natuke tehti ei tähenda, et Bioware kõik oma ressurssi sinna pani. Pigem oli tegu lihtsamate asjadega mida võis 1-2 inimest neil seal ära fixida samas kui ülejäänud töötavad raskemate bugide kallal.

Enne lingitud Patch notesi lugedes ehk märkate ka palju bugfixe ja ka tibake balance asju. Selleks ajaks ilmselt lisandub asju veelgi.

Mina isiklikult pole mitte midagi gamebreakivat täheldanud. Väike ability delay on jah warzonedes aga isegi see pole mitte midagi hullu olen EVE-ski tunduvalt hullemaid delay-d tunda saanud ja vähemate inimestega. Aga FPS ja kõik muu töötab minu 4 aastat arvuti peal suurepäraselt. FPS 40+ rahulikult.
Fleedis tekib ainult siis fps probleem kui tõesti seal pvp daily terminali juures on korraga mingi 30-40 inimest.

Ja ehk räägid lähemalt mis class balance probleem? Kas sith OP või rep OP? Rep poole mängijana julgen küll väita, et vähemalt SITH küll OP ei ole.


Rolli REP siis. gänkida saab nii mis hirmus. Warzonesi saab kõiki teha. Pigem isegi liiga vähe huttballi. Gänkida nii mis hirmus all mõtlen et gänkitakse mind ja gängin ka ise. ise olen gänki saanud 20 korda ja sithe mingi 40 korda. Open Pvp-s siis. Illumile pole veel muidugi jõudnud. Seal vist pidi asi hullem olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 10.01.2012 17:15:41 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Cyberlord, minuarust need kes kritiseerivad ei võrdle mängu wow'iga. Aga kui sa oled 50€ välja käinud, siis sa eeldad ka, et mäng on valmis, mitte beta staadiumis.


gaming liigub sinnapoole, et aastaks 2013 ostame me afla staadiumis mänge, ehk aasta jooksul jõuab betasse kuid tolleks ajaks on kõigil juba kopp ees ning 6 kuu pärast ostetakse järgmine alfa.

tuleb välja, et kogu gming community on rikas seltskond... kui kõik ühe häältselt demot või trialit nõuaks siis oleks olukord kindlasti parem. A mis ma siin nüüd tõmbasin roosad prillid korraks ette vist....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 17:19:11 vasta tsitaadiga

Hyperions kirjutas:

Ja ehk räägid lähemalt mis class balance probleem? Kas sith OP või rep OP? Rep poole mängijana julgen küll väita, et vähemalt SITH küll OP ei ole.


Bioware'i enda sõnul on kõik klassid "5% sees damage'i ja tankimisvõime kohaselt". Lubage naerda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyperions
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 17:33:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Hyperions kirjutas:

Ja ehk räägid lähemalt mis class balance probleem? Kas sith OP või rep OP? Rep poole mängijana julgen küll väita, et vähemalt SITH küll OP ei ole.


Bioware'i enda sõnul on kõik klassid "5% sees damage'i ja tankimisvõime kohaselt". Lubage naerda.


Mis see bioware sõnul? Ehk ikkagi räägiksid täpsemalt mis konkreetselt on Sinu probleem? Sith Sorcerer liiga overpowered või Scoundrel Scrapper oma 8k Critical hittidega liiga overpowered?

Pigem on jah kurb, et gaming liigub sinna poole et varsti hakkame alfa staadiumis mänge mängima aga see on jällegi koht kus ei saa niivõrd otseselt süüdistada developereid vaid pigem ikkagi mängijaid ise kes küll alati kõva kisa teevad kuid ikkagi noliferitena iga öö pelavad. Mistõttu developerid lubavadki endile üha rohkem niiöelda sigadusi.

Lõpmatust whinest on tunduvalt efektiivsemaid lahendusi kah olemas. Aga online Gaming Community kipub kahjuks olema kari spoiled kidse, kes peale whinemise ei oska mitte midagi konstruktiivset teha. Või lihtsalt kaine mõistuse puudumine ja korrakski endale ette kujutada mida täpselt tähendab MMO tegemine ja mis mõju võib olla ühe bugi fiximisel teistele aspektidele ja mida võib ühe fixiga lõhkuda teistes kohtades.


Ja see ühel häälel nõudmine ei anna ju mingeid tulemusi kui 90% neist nõudjatest "salaja" ikkagi edasi mängivad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 17:55:27 vasta tsitaadiga

Hyperions kirjutas:

Mis see bioware sõnul? Ehk ikkagi räägiksid täpsemalt mis konkreetselt on Sinu probleem?


Kas ma ei kirjeldanud mängu probleeme piisavalt hästi oma viimase paari postiga?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 17:58:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Bioware'i enda sõnul on kõik klassid "5% sees damage'i ja tankimisvõime kohaselt". Lubage naerda.


Mida see tähendama peaks?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyperions
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 18:17:38 vasta tsitaadiga

Umm pole nagu kordagi maininud mis täpselt on probleem? Balance suhtes. Lihtsalt mingi lubage naerda post milles ei olnud poolt grammigi konstruktiivsust ja siis ka oli post kus tõesti osasi vigu välja tõid aga neil polnud class balance-iga mingit pistmist. Siis ka FPS probleemid "profiilimasina" peal post. Jällegi asi mida ma oma hiidvana mannetu arvuti peal high settingute täheldanud pole. Mis on pigem mingi bugi mängu ja draiverite, riistvara vahel võibolla.
Nii et endiselt ootan täpset posti milles on Teie probleem. Ja siis ka gänkimise probleemi post ja huttballi post millele ma juba vastasin, et Rep poole peal pelades neis probleeme pole. küllap aja jooksul kui kogu zerg mis sith-i poole peale läks rep poolele ka tulema hakkab see balanseerub empire ja republicu vahel.


FPS wz-des koha pealt veel niipalju. Eile mängisin mingi 8 warzonet integreeritud graafikaga läpakas ja üllatus üllatus jällegi oli fps pidevalt vägagi talutav. täpsemalt 30 kandis. Fleedis pvp terminali juures küll jooksis paar korda kokku selline 2-3 sekundiline hangumine aga mitte pidevalt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 18:22:28 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
Scart kirjutas:

Bioware'i enda sõnul on kõik klassid "5% sees damage'i ja tankimisvõime kohaselt". Lubage naerda.


Mida see tähendama peaks?


Seda, et kui me võtame hüpoteetilise klassi X, siis selle klassi DPSi võimekus on Z ja tankimisvõimekus on Y. Bioware'i enda sõnul on kõik klassid balanseeritud nii, et iga klass suudab tankida ja DPSida +- 5% selle klassi X võimekusest ehk reaalselt ei ole vahet, kas sa võtad tankima BHi, ISi või SWi või samamoodi DPSima IA, BH või SI või SW. Aga näed, on. Ja oi milline vahe on DPSis sees. Sith Warr/Jedi Knight on põhimõtteliselt katkised klassid ja senimaani pole nende fiximisest tulnud Bioware'i poolt sõnagi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: The Old Republic mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.