Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Arvuti "pangestub" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.01.2012 13:46:34 vasta tsitaadiga

Linux minu puhul suht tume maa. Uurin veel mõnda aega, võibolla proovin linuxit.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2012 13:46:44 vasta tsitaadiga

Kui tahad teada, kas jamab raud või soft, siis kasuta mõnda linuxit testimiseks. Kui jamad jätkuvad, on viga rauas. Kui jamd lõpevad, siis jamab win soft.
_________________
Tehnikadoktor.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.01.2012 13:47:15 vasta tsitaadiga

Millist linuxit proovida?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2012 13:47:32 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Linux minu puhul suht tume maa. Uurin veel mõnda aega, võibolla proovin linuxit.
Rdesktopi, VNC'd või midagi muud sarnast saab Windowsi all ka edukalt proovida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.01.2012 14:00:39 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Linux minu puhul suht tume maa. Uurin veel mõnda aega, võibolla proovin linuxit.
Rdesktopi, VNC'd või midagi muud sarnast saab Windowsi all ka edukalt proovida.


Aga midagi windowsi kõrvale installeerida?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2012 14:38:00 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Mark0 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Linux minu puhul suht tume maa. Uurin veel mõnda aega, võibolla proovin linuxit.
Rdesktopi, VNC'd või midagi muud sarnast saab Windowsi all ka edukalt proovida.

Aga midagi windowsi kõrvale installeerida?
Puppy linux näiteks.

Kuidas Windowsi kettale linux installida - http://puppylinux.org/main/How%20NOT%20to%20install%20Puppy.htm
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.01.2012 15:45:26 vasta tsitaadiga

Aga lihtsalt linux ubuntu ei sobi? Selle plaat mul hetkel lihtsalt olemas..
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2012 15:57:40 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Aga lihtsalt linux ubuntu ei sobi? Selle plaat mul hetkel lihtsalt olemas..
Sobib see, mida hästi tunned või mida hea sõber kasutab. :)
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.01.2012 16:17:50 vasta tsitaadiga

“unable to find a medium containing a live file system”

Selline probleem, ehk ei jõua installimiseni isegi.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2012 16:19:24 vasta tsitaadiga

enable hardware aceleration linnuke maha aitas mingitel masinatel kunagi samalaadse probleemi vastu aga sellest ajast on kaks kolm fläshi uuendust tulnud juba.. kas graafikakaardi konded on ilusad ?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.01.2012 16:21:15 vasta tsitaadiga

Eks ma uurin kaarti varsti nagunii pean kaane maha võtma. Ei saa ennem ubuntu peale lasta.

Well, when trying to boot from a linux live CD, it doesn't support the sata 6gbps ports, only the normal 3gbps ports.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2012 16:23:24 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
“unable to find a medium containing a live file system”

Selline probleem, ehk ei jõua installimiseni isegi.

See ei ole siis buutiv plaat.

_________________
Tehnikadoktor.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.01.2012 23:09:28 vasta tsitaadiga

Jõudsin loos natuke edasi. Nimelt event viewer siiski paljastab vist midagi.




Microsoft.VC80.MFC,processorArchitecture="amd64",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="8.0.50608.0"
C:\Program Files\ATI\CIM\Bin64\SetACL64.exe

Microsoft vastus:

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_programs/event-id33-sidebyside-error/3580fc9b-8cc6-43c8-9d32-95affc192479


Kas sain jälile?

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package : Lasin selle peale, kuid kas ainult sellest piisab või peab kõik versioonid peale laskma?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2012 10:32:39 vasta tsitaadiga

Väheusutav, et sellest C++ uuendamisest abi oli, aga loota ju võib.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 03.01.2012 19:26:12 vasta tsitaadiga

Jap, ei aidanud see 2008.. Ja tundub, et see eventvwr asi on siiski midagi muud. Sest nüüdse crashi kohta ei ütle event midagi peale selle, et unexepted system shutdown. Tõsiselt ajab pöördesse juba. Osta uus arvuti aga arvutit ikka ei ole..

Abi palun.



Windows memory diagnostics standard test erroreid ei leidnud.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2012 20:46:24 vasta tsitaadiga

mida sa üldse ehitad seal? lapid vanu aknaid?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 03.01.2012 20:52:37 vasta tsitaadiga

Alustan otsast. Tellisin AK-st uued jupid. Lappisin arvuti kokku. Alguses oli kõik hea aga kord youtube-i minnes ja play nuppu vajutades viskas ekraani mustaks ja arvuti "freeziz" täielikult ja must pilt jäigi peale. Nüüdseks on seda mitmeid kordi juhtunud. Vahepeal võin vaadata kümneid ja kümneid videosi ja midagi ei juhtu, kuid täiesti suvelise video peale võib asi pange panna. Kõike on proovitud..mõistus otsas.

Ühesõnaga juhtub küll harva, kuid siiski ebameeldiv ja tahaks raha eest siiski stabiilset arvutit saada.

Ja kas eventvwr-is neid erroreid ja asju natuke palju pole?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2012 21:28:19 vasta tsitaadiga

toidet jagub? loll vläss ei saa enam ammu aru sellest, mis võiks olla ressursi mõistlik kasutamine.

ehk saab mõnipäev su kasti näppida veidi?

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 04.01.2012 12:39:19 vasta tsitaadiga

Toide on Chiefteci 600w modular.

Ilmselt proovin veel paar päeva võidelda ja kui jagu ei saa siis tõesti peaks targematele uurida andma.

Peale black screeni ja resa ütleb chrome alati:
Vahemälu lugemise viga
Veebilehtede kiiruse suurendamiseks salvestab Google Chrome allalaaditud failid ajutiselt kettale. Kui rakendust Google Chrome ei suleta korrektselt, võivad failid kahjustuda, mis põhjustab selle vea. Lehe uuesti laadimine peaks probleemi lahendama ja korrektselt sulgemine takistama selle ilmnemist tulevikus.

Kui probleem püsib, katsetage vahemälu tühjendamist. Mõnel juhul võib see olla ka riistvara väsimise sümptom.

Ja chrome://crashes/ alt:

Krahhi ID 6bff0ad2961c2083

Ilmnes kolmapäev, 4. jaanuar 2012 11:30.14

Faili viga

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 13:06:45 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Peale black screeni ja resa ütleb chrome alati: bla-bla-bla

See on probleemi kõrvalnähtus. Crome'le lihtsalt ei meeldi, et vool ootamatult ära võeti.

Vähene toide on küll üsna reaalne probleemi allikas, kodustes tingimustes aga raske testida.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 04.01.2012 14:46:40 vasta tsitaadiga

600w ei tohiks ju sellele komplektile väheks jääda? Pealegi pole midagi üle kiirendatud.

Seda enam, et mängude ega koormust nõudevate viguritega probleeme pole.

E: Leidsin chrome kohta midagi.




See ütleb midagi?!

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2012 16:05:09 vasta tsitaadiga

seinast tuleb plokki asja piisavalt? mul on praktikas olemas keiss, kus enne arvuti vahetamist oli seinas mingi socket 7 compaq, uus kast ( miski 2ghs pentium4) aga hakkas iga paari nädala tagant toiteid küpsetama. teise vahetuse juures teatasin, et ups on väga vajalik ,kolmanda korraga saatsin kure juurde, et kas upsi panite? uut toidet ma ei anna.. aga ma tean kindlalt, et sealt seinast ei tulnud see, mida toide tahtis.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 05.01.2012 20:57:12 vasta tsitaadiga

Peaks justkui tulema. Ja kui ei tulekski siis avaldub see chromega youtubes? Kahtlen selles. Ilmselt on tegu ikka chrome mingi kalaga minu süsteemi puhul.

Pani pange ka firefoxiga, seega chromes pole probleem. HDD panin 3gb/s sata porti, seda siis 6 asemel. Ja vahetasin mälude pordid ära. Sinistes portides oli 2 pulka, nüüd panin mustadesse. Eks vaatab, mis saab.

E: Ei aidanud ka sata juhtme pordi vahetamine. Testitud on mälu, temperatuurid korras, arvuti kannatab koormust, video testid okei.

See jama läheb juba koomiliseks. Pole kunagi sellist kammi olnud.
Mida veel proovida? Teist klaverit, hiirt? icon_rolleyes.gif optiline seade ära võtta? Kõlarid ometigi süüdi pole? Arvuti on pikendusjuhtme taga. Pikendusjuhe on ~5m pikk. Seinast tuleb ilmselt nõuetekohast voolu. Pole veel üksi seade nurisenud.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 22:24:25 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Mida veel proovida?

Pane siia kirja oma masina konfiguratsiooni info.
Kas soft on W7-64bit või 32?
Mingi buutiva linuxiga said proovida või ei?

_________________
Tehnikadoktor.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 05.01.2012 22:28:19 vasta tsitaadiga

Profiilis on kirjas arvuti info. Windows 7 ultimate 64bit
Linuxit ei saanud üldse esimese hooga installitud, ilmselt meedia vananenud. Aga kuidas see linux mind aidata saab? Kui saab siis panen homme uue versiooni plaadile.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 22:49:54 vasta tsitaadiga

http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download
tõmba 10.04 LTS iso, põleta sellest CD ja installi. Kõige lollikindlam on, kui installid ta mingile teisele vabale kettale. Kui jamad jätkuvad, on viga rauas. Kui jamad lõpevad, on viga WIN softis. Kas sellest teadmisest oleks sulle abi?

_________________
Tehnikadoktor.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 05.01.2012 23:08:50 vasta tsitaadiga

Ilmselt oleks. Samas pole mul teist ketast hetkel kuskilt võtta. Kui windowsi kõrvale lasta siis võib 7 mõjutada? Tühi DVD toorik sobib ikka ka? Ja kas 32 või 64bit?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 23:55:36 vasta tsitaadiga

DVD toorik sobib.
64bit võid panna kuna sul 4GB mälu. kuigi testi jaoks pole erilist vahet.

kui installid windowsi kõrvale siis juhtub ainult see et kirjutatakse GRUB boot loader sulle kust valid kas minna linuxisse või windowsi.
kui hiljem linuxi ära tuimalt kustutad siis pead windowsi plaadiga windowsi bootloaderi uuesti peale panema.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 05.01.2012 23:59:12 vasta tsitaadiga

Kunagi lasin ka ubuntu peale ja hiljem lasin maha, kuid peale seda windows enam ei buutinud. Oli No such partiation (Grub rescue). Proovisin windowsi plaadiga midagi repairida vms, kuid ei tulnud välja.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2012 00:10:05 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kunagi lasin ka ubuntu peale ja hiljem lasin maha, kuid peale seda windows enam ei buutinud. Oli No such partiation (Grub rescue). Proovisin windowsi plaadiga midagi repairida vms, kuid ei tulnud välja.

Seepärast ongi vaja võtta teine ketas. Siis pole karta, et oma töötava süsteemi kuidagi rikud. Kui kogemusi pole, siis võib palju juhtuda.

_________________
Tehnikadoktor.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 07.01.2012 21:35:32 vasta tsitaadiga

NAIRI2 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Kunagi lasin ka ubuntu peale ja hiljem lasin maha, kuid peale seda windows enam ei buutinud. Oli No such partiation (Grub rescue). Proovisin windowsi plaadiga midagi repairida vms, kuid ei tulnud välja.

Seepärast ongi vaja võtta teine ketas. Siis pole karta, et oma töötava süsteemi kuidagi rikud. Kui kogemusi pole, siis võib palju juhtuda.


Tegelt, mul pole nagunii hetkel kettal mingit väärtuslikku kraami, seega vahet pole. Lasen ubuntu kõrvale ja kui lahendus leitud, siis teen clean installi. (Kui leian)

E: Kirjutasin ubuntu plaadi valmis. Kuidagi väga koledat häält tegi kirjutaja selle jooksul. Kaua läks ka.

Ehk tasuks ka video ära võtta ja proovida sisse-ehitatud videoga?

E: Seekord kadus pilt ära, oli oma 10-20 sekundit must ja siis tuli 1-2 sekundiks pilt tagasi ja kadus seejärel jälle. Ja siis freeziz.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAIRI2
HV kasutaja
NAIRI2

liitunud: 23.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2012 14:10:08 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Ehk tasuks ka video ära võtta ja proovida sisse-ehitatud videoga?
E: Seekord kadus pilt ära, oli oma 10-20 sekundit must ja siis tuli 1-2 sekundiks pilt tagasi ja kadus seejärel jälle. Ja siis freeziz.

Kindlasti tuleb proovida. Tundub, et see vinge video tekitab jamasid.

_________________
Tehnikadoktor.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.01.2012 13:55:59 vasta tsitaadiga

Hetkel siiski tundub, et probleem on hardware acceleratoris. Kui selle youtubes, flashi settingute all maha võtsin siis pole enam pangestunud. Muidugi 100% kindel veel ei ole. Päev näitab. Aga miks? Mis asi siis vigane on? Midagi teha ei anna?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 14:03:30 vasta tsitaadiga

Hardware acceleration iseenesest pole probleem, selle mahakeeramine muudab lihtsalt probleemse raua veidi töövõimelisemaks. Mida teha? Vahetada videokaart ja/või videokaardi draiver. Senikaua vahetada, kuni asi tööle hakkab.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.01.2012 14:11:13 vasta tsitaadiga

Uus raud ja probleemne, see tekitab küsimusi. AMD võtku siis enda probleemne video garantiise, aga ei kuna see pole nende jaoks probleem.



Sealt peaks ka saama ju hwa sisse ja välja lülitada?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 14:26:49 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Uus raud ja probleemne, see tekitab küsimusi. AMD võtku siis enda probleemne video garantiise, aga ei kuna see pole nende jaoks probleem.

AMD on enda raha kätte saanud ja see vigane kaart pole tõesti enam nende probleem. Kurb, aga tõsi.

Oli ka kunagi töö juures arvuti, pandi sisse tutikas videokaart. Arvuti hakkas buutimisel restarte tegema, aga peale mõnd restarti läks käima ja töötas. Testiti sama kaarti teise arvuti sees, töötas korralikult. Pandi kolmanda arvuti sisse, arvuti hakkas surnut mängima. Alles peale seda "kompetentsed isikud" said aru, et videokaart ON vigane, vahetati välja.

destiny12 kirjutas:


Sealt peaks ka saama ju hwa sisse ja välja lülitada?

Minu XP-l on seal liugur, millest annab seda lausa jupikaupa maha keerata. Pole õnneks vaja olnud kasutada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.01.2012 14:52:37 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Muidu arvutis miski vilistab ka nagu õrnalt vms. Vahepeal mitte, kuid vahepeal heli muutub kui pilti kerida. Kõvaketas?


Natuke infot lihtsalt. Suur tõenäosus, et see sama video seal ka vilistab. Sapphire kvaliteet on väga kaugel sellest mida nad kunagi tegid.
Ostsin ka AK'st kunagi Sapphire 4870 ja vilistas, käisin terve arvutiga seal näitamas, öeldi, et ongi normaalne.
See sama 4870 tuli juba tehasest vigase BIOS'ga, mis põhjustas BSOD ja tihti, abi sain AMD foorumist kus teistel kasutajatel samad vead. Sapphire oli küll ilusti väljastanud uues BIOS'i ja HV abiga sain selle ka vahetatud.
Aga üldiselt olen väga skeptiline nende odavate Sapphire kaartide suhtes mida just AK'st lademetes saab.

Võid surfata AMD foorumis kui aega on, äkki kellelgi sama viga.

PS. Süüdlane siiski Sapphire kui tootja, mitte AMD.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 14:56:53 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/html5 proovi vähe aega html5-ga. Vaata kas sel juhul ka pange paneb icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.01.2012 15:00:05 vasta tsitaadiga

Hardware acceleratori panen peale või jätan offi?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 15:00:51 vasta tsitaadiga

proovi mõlematpidi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.01.2012 15:09:41 vasta tsitaadiga

Hetkel proovin siis hwa peal, kuid vahepeal käivitub video ikka flashi. Enamus käivitub ikka html5-ga, kuid vahepeal viskab flashi sekka. Kahtlane.

AMD forumis leidsin sarnase probleemiga inimese, kuid 0 vastust. thumbs_down.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 16:21:25 vasta tsitaadiga

Reklaamidega videod vms on vist jah endiselt flashiga.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.01.2012 16:26:56 vasta tsitaadiga

Tundub, et ei crashi html-ga. Aga no pmst kui sellele hwa probleemile lahendust ei ole siis ilmselt kolin nvidia peale üle.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 17:30:01 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Tundub, et ei crashi html-ga.
Sel juhul ma pakuks, et flashiga mingi probleem.

Endal oli üks vahe mingi pentium4 kast (xp peal). Koguaeg kui kuskil vähe flashi oli, pani pange. Mis viga oli, plnud aimugi - ja pole senimaani

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.01.2012 20:32:23 vasta tsitaadiga

Ehk siis surnud ring? Kui ravida pole võimalik siis peaksin ma selle vigase kaardi pähe maha müüma millel on toimiv garantii?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 11:15:11 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
... siis ilmselt kolin nvidia peale üle.

Keegi siinsamas nurga taga just selle firma kaardiga hädas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=523953
Opsüsteem samuti x64.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 22.01.2012 13:52:42 vasta tsitaadiga

Siiski tundub, et nvidia-l on probleeme vähem kui amd-ga. Ega ma veel kindel pole milleskis, võtan paar päeva aega endas selgusele jõudmiseks.

Kui amd-le kiri saata, ei tea mis nad vastaksid selle peale? icon_rolleyes.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 13:55:16 vasta tsitaadiga

Kui kirjutad, pane siis mõni dump fail ka kaasa. Aga kas ja mis nad vastavad, see selgub lähinädalatel.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 22.01.2012 14:33:44 vasta tsitaadiga

Ilmselt proovin veel videot sõbra kastis, siis saab kindel olla.

Kas see pole veider, et ma ei saa minna hwa liuguri juurde?

Aga on ju ka uuemaid flash playereid. Abobe lehelt lasin midagi manuaalselt chromele peale, kuid filehippo lehele on midagi veel uuemat ja tahaks proovida, kuid millist?

Flash Player 11.2.202.183 Beta 4 (IE) 64-bit
Flash Player 11.2.202.183 Beta 4 (IE)
Flash Player 11.2.202.183 Beta 4 (Non-IE) 64-bit
Flash Player 11.2.202.183 Beta 4 (Non-IE)

Ajab segadsse? Hetkel kasutan ff-i ja chrome-i.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 15:04:40 vasta tsitaadiga

Võta siis Flash Player 11.2.202.183 Beta 4 (Non-IE) 64-bit

Aga kahtlen, et see aitab, probleem ikka videokaardis (videodraiveris).
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Arvuti "pangestub" mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.