|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis pesaga Intel lauaarvuti emaplaat on kasutuses 2014 1. oktoobri seisuga? |
| Socket 478 |
|
2% |
[ 13 ] |
| LGA 775 |
|
13% |
[ 83 ] |
| LGA 1366 |
|
4% |
[ 30 ] |
| LGA 1155 |
|
32% |
[ 209 ] |
| LGA 1150 |
|
38% |
[ 243 ] |
| LGA 1156 |
|
3% |
[ 23 ] |
| LGA 2011 |
|
5% |
[ 35 ] |
|
| hääli kokku : 636 |
|
| autor |
|
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
31.12.2011 12:38:50
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Aga need kes praegu uut komplekti ostavad, pigem valiks LGA2011 ja i7 3820, kui LGA1155 ja 2600K. |
500€ vs 400€ (CPU + mobo, lisaks siis veel 4-channel mem vs 2-channel mem) Sõltub, milleks vaja on Vahe nendel prosede jõudluses on suht tühine, samas 2011 peale saab hiljem 6-tuumalise osta,s1155 on suht "surnud" ses mõttes.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
31.12.2011 12:44:18
|
|
|
1155 peale saab Q2 osta Ivy bridge (kui kuut tuuma väga vaja just pole), nii et ei ole midagi surnud.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.12.2011 12:52:54
|
|
|
Jah 1155 selles suhtes väga mitte-Intel socket, et tuleva aasta sees saab sinna IB istutada mis on kindlasti jälle kiirem kui SB-E (enamus asjades mis enamusele korda lähevad ).
Pigem on 2011 surnud. Need kuuetuumalised ei lange enam kunagi märgatavalt hinnas ja selleks ajaks kui kasutatult kellegi käest talutava hinnaga saad, siis on IB juba mõttekam ja kiirem.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
viimati muutis Tomorrow 31.12.2011 12:55:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.12.2011 12:53:44
|
|
|
ma pole veel väga täheldanud, et 2500K @ 5000mhz millelegi jalgu jääks?
Väga surnud veel ehk pole
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
31.12.2011 13:08:00
|
|
|
Surnud all pidasin silmas seda, et üle 4-tuumalise prose s1155-le ei tule See, kas SB K-mudelid või tulev IB aeglased/aegunud/surnud oleksid, ei puutu asjasse, IB niikuinii ~40-50% perfi kasvu ei too (nagu nt 6-tuumalisega saavutatav on).
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.12.2011 13:13:34
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Surnud all pidasin silmas seda, et üle 4-tuumalise prose s1155-le ei tule See, kas SB K-mudelid või tulev IB aeglased/aegunud/surnud oleksid, ei puutu asjasse, IB niikuinii ~40-50% perfi kasvu ei too (nagu nt 6-tuumalisega saavutatav on). |
Sõltub kus. Tulevikukindluse seisukohalt 6 tuumaline? Hell yeah
Paraku reaalsus on see, et lähemal ajal veel suurt peale videotöötluse seda ära kasutada ei oska, seega enne juba võtta IB 20% kiirusetõus per clock
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
31.12.2011 13:57:25
|
|
|
Longero,
Siin üks näide videotöötluse masinast, klient soovis et arvutid jaguks ~5 aastaks, kindlasti kasutab samad programme( wegas pro, jm)
prose 3930k klokkitud 4.2GHz
ram 32gb
video gtx570
ssd
veel profimad ostava kahe xeoni prosega arvutid.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
31.12.2011 14:01:24
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Jah 1155 selles suhtes väga mitte-Intel socket, et tuleva aasta sees saab sinna IB istutada mis on kindlasti jälle kiirem kui SB-E (enamus asjades mis enamusele korda lähevad ).
Pigem on 2011 surnud. Need kuuetuumalised ei lange enam kunagi märgatavalt hinnas ja selleks ajaks kui kasutatult kellegi käest talutava hinnaga saad, siis on IB juba mõttekam ja kiirem. |
LGA2011 surnud? What?
8 ja 10 tuumalised pannakse siis kuhu?
LGA2011 näol on tegemist lihtsalt high-endiga, mida iga Mart endale ei osta.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.12.2011 14:34:58
|
|
|
| sanchos kirjutas: |
Longero,
Siin üks näide videotöötluse masinast, klient soovis et arvutid jaguks ~5 aastaks, kindlasti kasutab samad programme( wegas pro, jm)
Spoiler 
prose 3930k klokkitud 4.2GHz
ram 32gb
video gtx570
ssd
veel profimad ostava kahe xeoni prosega arvutid.
|
| ot: |
Kuidas H100 tempid ka on?
Ja miks "kõigest" 4,2Ghz |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
31.12.2011 15:16:22
|
|
|
Etz, võibolla näiteks sellepärast, et 10% lisajõudlus pole nii oluline, kui see, et stabiilsus oleks maksimaalne. Viimase 10% juurdepunnitamisel kasvab risk, et olles jätnud masina omaette bitte ragistama, leiad hiljem eest BSODi, päris dramaatiliselt
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.12.2011 15:21:16
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
Etz, võibolla näiteks sellepärast, et 10% lisajõudlus pole nii oluline, kui see, et stabiilsus oleks maksimaalne. Viimase 10% juurdepunnitamisel kasvab risk, et olles jätnud masina omaette bitte ragistama, leiad hiljem eest BSODi, päris dramaatiliselt  |
Sõltub...
Aga ei vaidle vastu...
Pole väga kursis x79 platvormi kellatavuse ja stabiilsusega...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.01.2012 19:28:46
|
|
|
Millal 2700K kohale jõuab ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
01.01.2012 20:15:15
|
|
|
| sanchos kirjutas: |
Longero,
Siin üks näide videotöötluse masinast, klient soovis et arvutid jaguks ~5 aastaks, kindlasti kasutab samad programme( wegas pro, jm)
prose 3930k klokkitud 4.2GHz
ram 32gb
video gtx570
ssd
veel profimad ostava kahe xeoni prosega arvutid. |
Jah väga hea kooslus, ise ma jätaksin siiski mingi hea õhkjahutuse. Mis emaplaat sisse läks, pildilt näha, et Asuse oma, aga rohkemat ei oska välja lugeda? Kas see reegel enam ei kehti, et videotöötlusmasinat ei kiirendata v väike kiirendus on siiski lubatud?
Niipalju olen targemaks saanud, et alati ei pruugi prosedel Inteli Quick Sync hea olla, ta võib ju kiire olla aga pildikvaliteet ja Quick Sync ei toimi ka vist alati.
http://www.anandtech.com/show/4083/the-sandy-bridge-review-intel-core-i7-2600k-i5-2500k-core-i3-2100-tested/9
Nüüd kisub küll teemast välja, aga kunagi nagu lugesin sellist asja, et kui video, filmi v piltega tegelemiseks huvi siis tasub ATI e nüüdse AMD kaartide poole vaadata? Lingil ka selgelt näha, et Nvidia pole just hea kui pildid arvutisse tõmata ja võrrelda.
Kas on juba kindel, et IB-E tuleb LGA 2012 peale? Seljuhul tasub vist tõesti i7-3930K võtta ilma et ostuga ootama peaks v mis?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liivainime
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
01.01.2012 22:00:48
|
|
|
| IB pole ju midagi totaalselt uut, SB vähendus lihtsalt. Kui tavaline IB sobib 1155'sse, siis ei näe põhjust, miks ei peaks IB-E 2011 peale minema.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
01.01.2012 22:39:50
|
|
|
Etz,
Jah kasutaja lolloom vastas õigest, oli vaja stabiilne masin, ja seda saavutasime 4.2GHz all, ka klokasime 5GHz-ni, töötas ilusti kuid voldit olid kõrged.
ütlen nimodi et sama hästi klokkib i5-2500k, võib olla isega parem kui 3930k
H100 temp loadis oli max 70C idles ei mäleta, aga ainuke jama et fannid on natunene valesti pandut, emaplaadi radikas segab, oleks õige kui nad puhusid radika peale, mitte tõmbasid radikast kindlasti oleksid teised tulemused.
Longero,
keegi ju ei keela kui sa kiirendat prosed, jõudu arvutil on rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
02.01.2012 00:03:28
|
|
|
Kahjuks ei oska kiirendada, see vist nõuab kõvasti süvenemist ja päris nii ei käi, et tõstan biosist volti. Tuttava laps üritas ka kiirendada, ilmselt oli kusagilt midagi nats lugenud ja kohe mõtles, et asi toimib... tagajärg teadagi mis. Kas muidu kusagil algajale kes midagi ei tea kiirendamisest on asjalist eestikeelset lugemist ohutust kiirendamisest, mõni selline õpetus kus põhitõed on välja toodud ja öeldud mis seadistus mida teeb? Foorumist kõike seda ükshaaval taga ajada on raske.
Paljudel kasutajatel siin Sandy bridge prosed olemas ja ilmselt osad aegajalt ka mingeid videofaile konverdivad, toimib siis Inteli Quick Sync v ei. Kas seda lülitatakse kuidagi sisse ja välja või ei saa sellega manipuleerida?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.01.2012 10:57:38
|
|
|
Longero, SB kiirendamise kohta võiks öelda nii.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.01.2012 11:32:30
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Longero, SB kiirendamise kohta võiks öelda nii.
Spoiler 
|
klassika
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
02.01.2012 11:56:43
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Muidugi tänapäeval juba paljuski EFI ja selle võrra lihtsam. Pole isegi vaja algajal enam klaviatuuri kasutada. Lihtsalt hiirega paar klikki kenas graafilises keskkonnas ja korras. |
UEFI ei võrdu tingimata graafilise keskkonnaga. Lihtsalt mõned tootjad on sedasi asja kujundanud. Samas näiteks Inteli enda emaplaatide UEFI on klassikalise BIOS'i stiilis, kõik tuttavad asjad samades kohtades nagu ennegi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
02.01.2012 13:33:31
|
|
|
| sanchos kirjutas: |
Longero,
Siin üks näide videotöötluse masinast, klient soovis et arvutid jaguks ~5 aastaks, kindlasti kasutab samad programme( wegas pro, jm)
prose 3930k klokkitud 4.2GHz
ram 32gb
video gtx570
ssd
veel profimad ostava kahe xeoni prosega arvutid. |
mälu oleks võinud ju kohe 64gb sisse visata kui plaanis 5 aastaks või siis esialgu 32gb upgradeable to 64
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
02.01.2012 19:59:09
|
|
|
SurfData, Seda võib hiljem ka juurde visata, odavamakt ja kiiremad.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlenard
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2008
|
05.01.2012 20:47:04
|
|
|
| GinPenGuin kirjutas: |
| zlenard kirjutas: |
| GinPenGuin kirjutas: |
| zlenard kirjutas: |
| Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse? |
Milline chipset läpakal on? |
Google andis Intel HM65 Express... |
Vaata seda lehekülge (Compatible Products'i alt vali Compatible Processors):
http://ark.intel.com/products/chipsets/52774
Siit võib järeldada, et päris palju valikuid! |
Kas eestis ka oleks võimalik neid osta kuskilt ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
06.01.2012 09:49:29
|
|
|
| zlenard kirjutas: |
| GinPenGuin kirjutas: |
| zlenard kirjutas: |
| GinPenGuin kirjutas: |
| zlenard kirjutas: |
| Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse? |
Milline chipset läpakal on? |
Google andis Intel HM65 Express... |
Vaata seda lehekülge (Compatible Products'i alt vali Compatible Processors):
http://ark.intel.com/products/chipsets/52774
Siit võib järeldada, et päris palju valikuid! |
Kas eestis ka oleks võimalik neid osta kuskilt ? |
Vaata näiteks markit.eu -st järele kas sobiv protsessori on kuskil hulgilaos olemas. Enam vähem kõik arvutifirmad on võimelised seda sulle ka tellima. Või kasuta siis HinnaVaatluse tooteotsingut.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlenard
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2008
|
07.01.2012 13:03:19
|
|
|
Praegu pole ju 1. aprill
V nh arvestades kellaaega siis, võiks ikka kaineks saada enne kui HV-sse tulla
Me saame kõik aru, UUS KASUTAJA staatusest, aga see ei õigusta lugemisoskuse puudumist
Peace!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.01.2012 18:14:42
|
|
|
Mu arvutis on mingi mutandistunud i5 2500 mille kordaja läheb 41ni
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.01.2012 18:41:53
|
|
|
| tsitaat: |
i5 2500 mille kordaja läheb 41ni
|
reaalselt võiks isegi olla olemas, aga ei usu...
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.01.2012 18:47:58
|
|
|
Mina ka ei suutnud uskuda aga nii on, biossist on tegelt 41   
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
11.01.2012 18:52:38
|
|
|
Poolik 1M run?
|
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.01.2012 18:55:00
|
|
|
Taavi©, anna ikka mahla kah ja siin pane 100
aa muidu teemaga võib kolida 1155 OC temasse.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
12.01.2012 02:22:33
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
Läpparis i5 2520M 2.5GHz ning inteli lehe sõnul max turbo freq on 3.2GHz kuid ei õnnestu kuidagi endal üle 3.0GHz saada..
Mis kahesilmavahele jääb?
Sry, ise vastan: 2.50GHz base frequency, but can go all the way up to 3.2GHz in single core operation and 3.0GHz in dual-core use. |
Sama lugu 920XM ei ole läinud üle 3,0GHZ . 3,2GHZ-i peaks ainult 1 tuum kiirenduma.Tundub,et pole vaja olnud.Kui ZPU Burn proget kasutada võib saada aga pole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
13.01.2012 22:40:53
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| täpsem oleks küll tegelikult öelda, et virtualisatsiooni tugi on k-mudelitel nuditud. vt-x (ehk siis inteli x86 virtualiseerimine) on olemas, vt-d (io virtualiseerimine) on puudu. |
On see suur puudus kui seda vt-d tuge pole, seda vt-d oskavad vist ainult üksikud virtualiseerimis keskkonna programmid kasutada, enamus vist vajab ainult seda vt-x tuge.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.01.2012 13:46:58
|
|
|
Lugesin just jah. Kui D2 rev, siis vahet pole. Vaevalt, et 2550K nüüd kinnikeeratud IGP tõttu kuidagi paremini kellub või jahedam on. Intelil lihtsalt vaja laojäägist lahti saada enne kui IB tuleb.
Seega arvatavasti nende prosede letiiga jääb lühikeseks ja varsti kuulutatakse EOL neile
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
31.01.2012 14:23:46
|
|
|
Paistab suht mõttetu asi kui just ei kannata paremat BCLK-d, samas Ivy lubab niikuinii kõrgemat kordajat....
Huvitav, mida see "IGP-less" endast kujutab- kas on täiesti uued vafflid tehtud ilma IGP-ta või on IGP lihtsalt kinni keeratud
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.01.2012 14:31:42
|
|
|
| Ma arvan, et IGP kinni keeratud. Elik siis ei toimi korralikult ja selle pärast kinni keeratud, seega laojäägid mida teab mis kauaks vist ei jätku. Suht mõttetu oleks vist hakata veel uusi SB mudeleid tootma enne IB tulekut.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.02.2012 14:03:08
|
|
|
Umbes-täpselt 2-3% tuleneb kiiremast taktist. Cache suurus peaks võrdne olema. Väga viga polegi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
03.02.2012 14:11:09
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Umbes-täpselt 2-3% tuleneb kiiremast taktist. Cache suurus peaks võrdne olema. Väga viga polegi. |
L3 on 10MB vs 8MB ehk suurem ikka ning pidavat ka kiirem olema, usun enamus tuleb sealt juurde.
E: 8 MB peaks mõlemal puhul olema ikka. i7-3820 on 10MB
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.02.2012 14:46:49
|
|
|
| Optimist kirjutas: |
| pidavat ka kiirem olema, usun enamus tuleb sealt juurde |
Maht ei mõjuta nois benchides halligi, kiirus veel võibolla miskit võiks kuid ka selles kahtlen üsna tugevalt. Inteli cache ja prefetchimise arhitektuur on "kahjuks" nii heaks aetud, et sealt enam suurt midagi välja pigistada pole.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
03.02.2012 16:31:58
|
|
|
kuulge, tehke mingi raadiosaade vms.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
04.02.2012 16:58:30
|
|
|
| i5 2520m protsessori ventika kiirust saab/ei saa kuidagi muuta?speedfanis kiirust ei näita ja muid programme ei tea aga oleks tore kuidagi ta 100% peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
04.02.2012 18:38:11
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| i5 2520m protsessori ventika kiirust saab/ei saa kuidagi muuta?speedfanis kiirust ei näita ja muid programme ei tea aga oleks tore kuidagi ta 100% peale panna. |
Propelleri kiirust saab ikka läbi emaplaadi muuta. Kui tugi on olemas siis pole probleemi.
Sul on vist inteli oma toodang? Tollel ei pruugi timmimine töötadagi.
PS! Inteli omatoodang on pea alati nuditud ja pooletoobine olnud, üldiselt võiks selliseid asju vältida.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.02.2012 21:33:51
|
|
|
Hind on päris norm:
2500K: 193€
2600K: 285€
2700K: 295€
Pole nagu suurt mõtet enam 2600K soovitada kui 2700K kõigest 10€ kallim
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|