|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flegmatica
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2008
|
24.12.2011 12:50:49
Ubisoft loobub PC platvormist? |
|
|
Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist illegaalselt.
| tsitaat: |
| Ghost Recon Online senior producer Sebastien Arnoult, to PC Gamer, explained: "When we started Ghost Recon Online we were thinking about Ghost Recon: Future Solider; having something ported in the classical way without any deep development, because we know that 95 per cent of our consumers will pirate the game. |
| tsitaat: |
| "It’s hard because there’s so much piracy and so few people are paying for PC games that we have to precisely weigh it up against the cost of making it," he added. "Perhaps it will only take 12 guys three months to port the game to PC, it’s not a massive cost but it’s still a cost. If only 50,000 people buy the game then it’s not worth it." |
Arutleme!
viimati muutis Flegmatica 26.12.2011 01:38:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
24.12.2011 12:54:46
|
|
|
| far cry 3 on ubi oma ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flegmatica
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2008
|
24.12.2011 12:56:28
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| far cry 3 on ubi oma ? |
Jep. Ise praegu põen Assassins Creedi pärast, kuna tegemist ühe minu lemmikuga...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.12.2011 13:21:57
|
|
|
Populaarseid netimänge ostetakse ikka ju, pealegi kui mängu teha, siis ilmselt ei ole PCle portimine ka kõige raskem ja kulukam asi..Selline tegevus on pigem kahjulik ettevõttele, nii rahaliselt kui maineliselt
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.12.2011 14:07:40
|
|
|
Mingi elu vana uudis ju? Kuskil vist arutleti ka selle üle? Alive kohta vist isegi dev ütles, et veel on plaanis PC peale teha see.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
24.12.2011 14:08:02
|
|
|
Kui loobuvad siis käigu kanni, mul ka neid vaja pole:D
Häid Jõule.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
24.12.2011 14:14:56
|
|
|
| Kui ei saa siis ei saa, kah asi. Pigem arvan et nad ei saa enam korralike pc mängudega hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
24.12.2011 14:21:19
|
|
|
niipalju kui ma kuulnud olen siis nende DRM ju oli siuke mis tegi legaalsete userite elu kibedamaks kui piraatidel.
loogiline et siis keegi enam neid mänge osta tahtnud.
From Dust tuleb meelde..mingi ubisofti käkk jäigi activatima mängu..tuli crack tirida et töötaks vms.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
24.12.2011 16:37:55
|
|
|
| tsitaat: |
| "If a pirate offers a product anywhere in the world, 24 x 7, purchasable from the convenience of your personal computer, and the legal provider says the product is region-locked, will come to your country 3 months after the US release, and can only be purchased at a brick and mortar store, then the pirate's service is more valuable." |
Word ... Nüüd unlocki Steamist Skyrim ja ka Batman Arkham City , jobukakk
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
25.12.2011 01:06:35
|
|
|
| xpander kirjutas: |
niipalju kui ma kuulnud olen siis nende DRM ju oli siuke mis tegi legaalsete userite elu kibedamaks kui piraatidel.
loogiline et siis keegi enam neid mänge osta tahtnud. |
| Lovvi kirjutas: |
| Valve's Gabe Newell Says Piracy Is a Service Problem. |
Gabe teeb väga häid mänge, kui PR mehena on ta lihtsalt ületamatu. Valve Steam ja Ubisofti UPlay on samasugused "always online" DRM'id, kuid esimest kiidetakse taevani, teisi samasuguseid ainult laidetakse. Gabe on rahva oma mesijutu ja odavate mängudega Valve tissi otsa haakinud ning nüüd ratsutab kõrgel hobusel "teenuse kvaliteedi" jutuga, mida mõnuga igale poole kopeeritakse.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
25.12.2011 01:08:54
|
|
|
| Ja kumba sa meelsamini kasutaksid?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.12.2011 01:09:07
Re: Ubisoft loobub PC platvormist? |
|
|
| Flegmatica kirjutas: |
| Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist. |
Tänagu selles steami dd ftw
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
25.12.2011 01:15:33
Re: Ubisoft loobub PC platvormist? |
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Flegmatica kirjutas: |
| Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist. |
Tänagu selles steami dd ftw  |
Steami ? Läbi steami tõmmates peab ju mängu ennem ostma, ehk siis tulu saavad nad ikkagi ju.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
25.12.2011 01:24:20
Re: Ubisoft loobub PC platvormist? |
|
|
| kaurrrr kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| Flegmatica kirjutas: |
| Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist. |
Tänagu selles steami dd ftw  |
Steami ? Läbi steami tõmmates peab ju mängu ennem ostma, ehk siis tulu saavad nad ikkagi ju. |
Ta vist mõtles seda, et mäng tõmmatakse ikkagi interneti kaudu, olgu pira või läbi steami (95% inimestest)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
25.12.2011 01:41:08
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| Ja kumba sa meelsamini kasutaksid? |
Ma kasutan mõlemaid, vastavalt vajadusele. Kindlasti lööb piraatlus Valvet sama valusasti, kui Ubi, kuid Valve saab oma mänguarendusi subsideerida täiesti eraldiseisvast Steami poe kasumist, mis on kindlasti märkimisväärne.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
25.12.2011 06:35:30
|
|
|
| siis see peab üks sitt mäng olema, kui seda 95% piratakse. tehku normaalseid mänge, saavad raha ka. Vaevalt, et starcraft 2 ja skyrimi osteti 5% -100st.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
25.12.2011 13:35:16
|
|
|
| MIDA S.... kellele neid konsooliporte vaja on? Jääbki vähemaks igasugu jura!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.12.2011 14:26:27
|
|
|
| Goon kirjutas: |
Word ... Nüüd unlocki Steamist Skyrim ja ka Batman Arkham City , jobukakk
Spoiler 
|
Sa publisheril ja poel vahet ikka suudad teha?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flegmatica
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2008
|
26.12.2011 01:38:35
Re: Ubisoft loobub PC platvormist? |
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| kaurrrr kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| Flegmatica kirjutas: |
| Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist. |
Tänagu selles steami dd ftw  |
Steami ? Läbi steami tõmmates peab ju mängu ennem ostma, ehk siis tulu saavad nad ikkagi ju. |
Ta vist mõtles seda, et mäng tõmmatakse ikkagi interneti kaudu, olgu pira või läbi steami (95% inimestest) |
Sorri, jah ma mõtlesin piraatlust.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
26.12.2011 06:06:54
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
Word ... Nüüd unlocki Steamist Skyrim ja ka Batman Arkham City , jobukakk
Spoiler 
|
Sa publisheril ja poel vahet ikka suudad teha? |
See et Batman Arkham Cityt ei saa Steamist on küll Steami enda kala, Originis on see saadaval. Teiseks pood saab ise dikteerida, kas nad üldse võtavad mängu sisse kui see on osaliselt
regiooniti blokeeritud. Ühesõnaga silmakirjalik jutt ikkagi Gabe poolt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.12.2011 20:23:33
|
|
|
Tore oleks. Las loobuvad ja ruttu. Nad pole aastaid muud vorpinud kui käkke
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
26.12.2011 20:47:55
|
|
|
ega siis seal xboxi ja ps3-me peal piramata jää
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
26.12.2011 21:24:22
|
|
|
| Oleks tore, vähem bugidest ning DRM'st koosnevat sitta PC platformil.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
26.12.2011 21:29:56
|
|
|
Mul on samuti suva sellest, kas Ubi jääb PC peale või mitte.
Aga probleem on selles, et teised kirjastajad võivad sellest eeskuju võtta ja sama teha.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
26.12.2011 21:32:31
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
Mul on samuti suva sellest, kas Ubi jääb PC peale või mitte.
Aga probleem on selles, et teised kirjastajad võivad sellest eeskuju võtta ja sama teha. |
tehku korralikud pelid, vaat kus bf3 ja mw3 müüsid, osati asja teha lihtsalt paistab .D
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.12.2011 21:58:25
|
|
|
Ei mina usu!
See et nüüd kaks tüüpi mõnest stuudiost tõusid ära ja ei taha PC'le mängu teha, ei tähenda nüüd, et terve Ubi kohe PC'st loobub.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
26.12.2011 22:32:48
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
Mul on samuti suva sellest, kas Ubi jääb PC peale või mitte.
Aga probleem on selles, et teised kirjastajad võivad sellest eeskuju võtta ja sama teha. |
tehku korralikud pelid, vaat kus bf3 ja mw3 müüsid, osati asja teha lihtsalt paistab .D |
Probleem selles et enamus on odavad konsooli pordid, mille eest PC kasutajad nõus maksma pole. Kui tehakse korralik PC mäng siis ostakse ka seda.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.12.2011 23:26:17
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
Mul on samuti suva sellest, kas Ubi jääb PC peale või mitte.
Aga probleem on selles, et teised kirjastajad võivad sellest eeskuju võtta ja sama teha. |
tehku korralikud pelid, vaat kus bf3 ja mw3 müüsid, osati asja teha lihtsalt paistab .D |
Probleem selles et enamus on odavad konsooli pordid, mille eest PC kasutajad nõus maksma pole. Kui tehakse korralik PC mäng siis ostakse ka seda. |
Näiteks Skyrim
Tõsi see on port aga ikka populaarsem kui bf3 või mw3
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.12.2011 23:31:26
|
|
|
| Kui MW3 on musternäidis tegemist ja ostu väärt mängule (5h campaign, millest poole veedad on-rail turretis) siis Ubisofti tippmängud on igati kõvad.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
27.12.2011 00:21:32
|
|
|
| kui assassins creed pc peale enam ei tule siis on küll väga sitasti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
27.12.2011 12:16:52
|
|
|
| Ega jah
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
28.12.2011 01:00:15
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Kui MW3 on musternäidis tegemist ja ostu väärt mängule (5h campaign, millest poole veedad on-rail turretis) siis Ubisofti tippmängud on igati kõvad. |
pigem osatakse oma jama müüa lihtsalt .), head müügimehed teevad imet.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011

|
28.12.2011 14:10:51
|
|
|
| Üks suur **** tegija PC turul vähem siis. Saaks nüüd veel mõnest lahti ....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
28.12.2011 14:40:01
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
| Üks suur **** tegija PC turul vähem siis. Saaks nüüd veel mõnest lahti .... |
et valik veel sitemaks ja kvaliteet veel halvemaks läheks ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011

|
28.12.2011 18:17:15
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
| Üks suur **** tegija PC turul vähem siis. Saaks nüüd veel mõnest lahti .... |
et valik veel sitemaks ja kvaliteet veel halvemaks läheks ? |
Ei. Kvaliteedil on suht raske halvemaks minna. Praeguse mängu turu suund on võtta vana lehm, värvida see kirkamate värvidega üle (veits parem graafika) ja müüa uuesti kalli hinnaga maha. Vanasti said lehmaga sarved ja saba ka kaasa. Nüüd saad lehma sarvede ja sabata . Kui lisasid tahad, siis pead veel topelt juurde maksma.
Kliendid kes on nõus PC mängude eest raha maksma ei kao kuhugi. Turg on piisavalt suur isegi kui piraaditakse.
Vabalt võiks veel mõni suurem **** tegija ära kaduda. Sellega jääks väiksematele tegijatele , kes julgevad ja tahavad uute ideedega turule tulla, rohkem raha. Interneti ajastu annab võimaluse igalühel oma toodangut ka otse müüa. Kui vaid tahtmist on. Võimalik , et üldine graafika osa kannataks veits ,aga uute mängude sisu peaks paremaks minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
29.12.2011 21:48:32
|
|
|
UBI teeb või publitseerib üldiselt päris korralike asju, nende kadumisest oleks tõsiselt kahju. Samas mõistetav, kes ikka viitsib väikeste varaste armeed lõputult toita.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.12.2011 23:15:04
|
|
|
| ot: |
| The Man kirjutas: |
| UBI teeb või publitseerib üldiselt päris korralike asju, nende kadumisest oleks tõsiselt kahju. Samas mõistetav, kes ikka viitsib väikeste varaste armeed lõputult toita. |
kõik me üheskoos toidame varaste ja pättide armeed päevast päeva, kuust kuusse. :roll: ja siis need samad vargad veel räägivad, et kui kole ja paha elu ikka pättidel ja varastel on. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
30.12.2011 13:22:49
|
|
|
steam paha küll ei ole. tänu steamile ma ainult originaalmänge PC'le ostangi. Juba viimased 2 aastat.
suht mõttetu on see console vs pc war tegelt. Tehku parem/kallim konsool, mis oleks sama hea kui PC, ei peaks kahte erinevat mängu tegema.
Kood võiks ka kattuda, oleks dev cost väiksem, müüginumber suurem ja lõpp-tarbija ise vaatab, kas tal on mugavam seda diivanil teleka ees mängida või arvutiga laua taga. Mäng võiks sama olla täpselt.
Minu poolest võiks olla Steam ainuke viis mängude hankimiseks ja online play võiks koguaeg olla nõutud. Ala starcraft 2. Selline süsteem, ideaalne. Kui kõikidele arvutimängudele tuleks xboxlive stiilis(ma ei mõtle siin seda ebaõnnestunud gfwl käkki) või blizzard stiilis achievementsüsteem, siis oleks nagunii pirajaid vähem, mängureid, kes gamerscore'i suuruse e-peeniseks tembeldavad, on päris palju.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
30.12.2011 14:04:26
|
|
|
| SC2 ei nõua ju onlinet...
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
30.12.2011 19:05:56
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| SC2 ei nõua ju onlinet... |
Offline saad mängida campaini, aga ma ei mäleta kas ei saanud achivemente või ei saanud saveda, või mõlemat, samuti ei saa botide vastu mängida ilma internetita.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
30.12.2011 20:19:25
|
|
|
| Salvestada IIRC sai, küll aga ei tule tõepoolest achivemente.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|