Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Ubisoft loobub PC platvormist? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flegmatica
HV vaatleja
Flegmatica

liitunud: 26.06.2008




sõnum 24.12.2011 12:50:49 Ubisoft loobub PC platvormist? vasta tsitaadiga

Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist illegaalselt.

tsitaat:
Ghost Recon Online senior producer Sebastien Arnoult, to PC Gamer, explained: "When we started Ghost Recon Online we were thinking about Ghost Recon: Future Solider; having something ported in the classical way without any deep development, because we know that 95 per cent of our consumers will pirate the game.


tsitaat:
"It’s hard because there’s so much piracy and so few people are paying for PC games that we have to precisely weigh it up against the cost of making it," he added. "Perhaps it will only take 12 guys three months to port the game to PC, it’s not a massive cost but it’s still a cost. If only 50,000 people buy the game then it’s not worth it."


Arutleme!


viimati muutis Flegmatica 26.12.2011 01:38:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.12.2011 12:54:46 vasta tsitaadiga

far cry 3 on ubi oma ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flegmatica
HV vaatleja
Flegmatica

liitunud: 26.06.2008




sõnum 24.12.2011 12:56:28 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
far cry 3 on ubi oma ?


Jep. Ise praegu põen Assassins Creedi pärast, kuna tegemist ühe minu lemmikuga...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2011 13:21:57 vasta tsitaadiga

Populaarseid netimänge ostetakse ikka ju, pealegi kui mängu teha, siis ilmselt ei ole PCle portimine ka kõige raskem ja kulukam asi..Selline tegevus on pigem kahjulik ettevõttele, nii rahaliselt kui maineliselt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.12.2011 14:07:40 vasta tsitaadiga

Mingi elu vana uudis ju? Kuskil vist arutleti ka selle üle? Alive kohta vist isegi dev ütles, et veel on plaanis PC peale teha see.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2011 14:08:02 vasta tsitaadiga

Kui loobuvad siis käigu kanni, mul ka neid vaja pole:D

Häid Jõule.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2011 14:14:56 vasta tsitaadiga

Kui ei saa siis ei saa, kah asi. Pigem arvan et nad ei saa enam korralike pc mängudega hakkama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2011 14:21:19 vasta tsitaadiga

niipalju kui ma kuulnud olen siis nende DRM ju oli siuke mis tegi legaalsete userite elu kibedamaks kui piraatidel.
loogiline et siis keegi enam neid mänge osta tahtnud.
From Dust tuleb meelde..mingi ubisofti käkk jäigi activatima mängu..tuli crack tirida et töötaks vms.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2011 14:23:33 vasta tsitaadiga

Valve's Gabe Newell Says Piracy Is a Service Problem
http://www.escapistmagazine.com/news/view/114391-Valves-Gabe-Newell-Says-Piracy-Is-a-Service-Problem
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 24.12.2011 16:37:55 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Valve's Gabe Newell Says Piracy Is a Service Problem
http://www.escapistmagazine.com/news/view/114391-Valves-Gabe-Newell-Says-Piracy-Is-a-Service-Problem


tsitaat:
"If a pirate offers a product anywhere in the world, 24 x 7, purchasable from the convenience of your personal computer, and the legal provider says the product is region-locked, will come to your country 3 months after the US release, and can only be purchased at a brick and mortar store, then the pirate's service is more valuable."


Word ... Nüüd unlocki Steamist Skyrim ja ka Batman Arkham City , jobukakk

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 25.12.2011 01:06:35 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
niipalju kui ma kuulnud olen siis nende DRM ju oli siuke mis tegi legaalsete userite elu kibedamaks kui piraatidel.
loogiline et siis keegi enam neid mänge osta tahtnud.

Lovvi kirjutas:
Valve's Gabe Newell Says Piracy Is a Service Problem.

Gabe teeb väga häid mänge, kui PR mehena on ta lihtsalt ületamatu. Valve Steam ja Ubisofti UPlay on samasugused "always online" DRM'id, kuid esimest kiidetakse taevani, teisi samasuguseid ainult laidetakse. Gabe on rahva oma mesijutu ja odavate mängudega Valve tissi otsa haakinud ning nüüd ratsutab kõrgel hobusel "teenuse kvaliteedi" jutuga, mida mõnuga igale poole kopeeritakse.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2011 01:08:54 vasta tsitaadiga

Ja kumba sa meelsamini kasutaksid?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.12.2011 01:09:07 Re: Ubisoft loobub PC platvormist? vasta tsitaadiga

Flegmatica kirjutas:
Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist.
Tänagu selles steami thumbs_up.gif dd ftw icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 25.12.2011 01:15:33 Re: Ubisoft loobub PC platvormist? vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Flegmatica kirjutas:
Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist.
Tänagu selles steami thumbs_up.gif dd ftw icon_lol.gif


Steami ? Läbi steami tõmmates peab ju mängu ennem ostma, ehk siis tulu saavad nad ikkagi ju.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2011 01:24:20 Re: Ubisoft loobub PC platvormist? vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Flegmatica kirjutas:
Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist.
Tänagu selles steami thumbs_up.gif dd ftw icon_lol.gif


Steami ? Läbi steami tõmmates peab ju mängu ennem ostma, ehk siis tulu saavad nad ikkagi ju.

Ta vist mõtles seda, et mäng tõmmatakse ikkagi interneti kaudu, olgu pira või läbi steami (95% inimestest)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 25.12.2011 01:41:08 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Ja kumba sa meelsamini kasutaksid?

Ma kasutan mõlemaid, vastavalt vajadusele. Kindlasti lööb piraatlus Valvet sama valusasti, kui Ubi, kuid Valve saab oma mänguarendusi subsideerida täiesti eraldiseisvast Steami poe kasumist, mis on kindlasti märkimisväärne.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 25.12.2011 06:35:30 vasta tsitaadiga

siis see peab üks sitt mäng olema, kui seda 95% piratakse. tehku normaalseid mänge, saavad raha ka. Vaevalt, et starcraft 2 ja skyrimi osteti 5% -100st.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 25.12.2011 13:35:16 vasta tsitaadiga

MIDA S.... kellele neid konsooliporte vaja on? Jääbki vähemaks igasugu jura!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2011 14:26:27 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:

Word ... Nüüd unlocki Steamist Skyrim ja ka Batman Arkham City , jobukakk

Spoiler Spoiler Spoiler


Sa publisheril ja poel vahet ikka suudad teha?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flegmatica
HV vaatleja
Flegmatica

liitunud: 26.06.2008




sõnum 26.12.2011 01:38:35 Re: Ubisoft loobub PC platvormist? vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
kaurrrr kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Flegmatica kirjutas:
Ghost Recon ja I Am Alive PC peale ei tule kuna nende sõnul 95% inimestest tõmbab mängu internetist.
Tänagu selles steami thumbs_up.gif dd ftw icon_lol.gif


Steami ? Läbi steami tõmmates peab ju mängu ennem ostma, ehk siis tulu saavad nad ikkagi ju.

Ta vist mõtles seda, et mäng tõmmatakse ikkagi interneti kaudu, olgu pira või läbi steami (95% inimestest)


Sorri, jah ma mõtlesin piraatlust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 26.12.2011 06:06:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Goon kirjutas:

Word ... Nüüd unlocki Steamist Skyrim ja ka Batman Arkham City , jobukakk

Spoiler Spoiler Spoiler


Sa publisheril ja poel vahet ikka suudad teha?


See et Batman Arkham Cityt ei saa Steamist on küll Steami enda kala, Originis on see saadaval. Teiseks pood saab ise dikteerida, kas nad üldse võtavad mängu sisse kui see on osaliselt
regiooniti blokeeritud. Ühesõnaga silmakirjalik jutt ikkagi Gabe poolt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 20:23:33 vasta tsitaadiga

Tore oleks. Las loobuvad ja ruttu. Nad pole aastaid muud vorpinud kui käkke thumbs_down.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 20:47:55 vasta tsitaadiga

ega siis seal xboxi ja ps3-me peal piramata jää icon_rolleyes.gif
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 21:24:22 vasta tsitaadiga

Oleks tore, vähem bugidest ning DRM'st koosnevat sitta PC platformil.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 21:29:56 vasta tsitaadiga

Mul on samuti suva sellest, kas Ubi jääb PC peale või mitte.
Aga probleem on selles, et teised kirjastajad võivad sellest eeskuju võtta ja sama teha.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 21:32:31 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Mul on samuti suva sellest, kas Ubi jääb PC peale või mitte.
Aga probleem on selles, et teised kirjastajad võivad sellest eeskuju võtta ja sama teha.


tehku korralikud pelid, vaat kus bf3 ja mw3 müüsid, osati asja teha lihtsalt paistab .D

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 21:58:25 vasta tsitaadiga

Ei mina usu!

See et nüüd kaks tüüpi mõnest stuudiost tõusid ära ja ei taha PC'le mängu teha, ei tähenda nüüd, et terve Ubi kohe PC'st loobub.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 22:32:48 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
Mul on samuti suva sellest, kas Ubi jääb PC peale või mitte.
Aga probleem on selles, et teised kirjastajad võivad sellest eeskuju võtta ja sama teha.


tehku korralikud pelid, vaat kus bf3 ja mw3 müüsid, osati asja teha lihtsalt paistab .D



Probleem selles et enamus on odavad konsooli pordid, mille eest PC kasutajad nõus maksma pole. Kui tehakse korralik PC mäng siis ostakse ka seda.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 23:26:17 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Nokia kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
Mul on samuti suva sellest, kas Ubi jääb PC peale või mitte.
Aga probleem on selles, et teised kirjastajad võivad sellest eeskuju võtta ja sama teha.


tehku korralikud pelid, vaat kus bf3 ja mw3 müüsid, osati asja teha lihtsalt paistab .D



Probleem selles et enamus on odavad konsooli pordid, mille eest PC kasutajad nõus maksma pole. Kui tehakse korralik PC mäng siis ostakse ka seda.

Näiteks Skyrim icon_wink.gif

Tõsi see on port aga ikka populaarsem kui bf3 või mw3 icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 23:31:26 vasta tsitaadiga

Kui MW3 on musternäidis tegemist ja ostu väärt mängule (5h campaign, millest poole veedad on-rail turretis) siis Ubisofti tippmängud on igati kõvad.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 27.12.2011 00:21:32 vasta tsitaadiga

kui assassins creed pc peale enam ei tule siis on küll väga sitasti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 27.12.2011 12:16:52 vasta tsitaadiga

Ega jah
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2011 01:00:15 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Kui MW3 on musternäidis tegemist ja ostu väärt mängule (5h campaign, millest poole veedad on-rail turretis) siis Ubisofti tippmängud on igati kõvad.


pigem osatakse oma jama müüa lihtsalt .), head müügimehed teevad imet.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 28.12.2011 14:10:51 vasta tsitaadiga

Üks suur **** tegija PC turul vähem siis. Saaks nüüd veel mõnest lahti ....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.12.2011 14:40:01 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Üks suur **** tegija PC turul vähem siis. Saaks nüüd veel mõnest lahti ....

et valik veel sitemaks ja kvaliteet veel halvemaks läheks ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 28.12.2011 18:17:15 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Üks suur **** tegija PC turul vähem siis. Saaks nüüd veel mõnest lahti ....

et valik veel sitemaks ja kvaliteet veel halvemaks läheks ?


Ei. Kvaliteedil on suht raske halvemaks minna. Praeguse mängu turu suund on võtta vana lehm, värvida see kirkamate värvidega üle (veits parem graafika) ja müüa uuesti kalli hinnaga maha. Vanasti said lehmaga sarved ja saba ka kaasa. Nüüd saad lehma sarvede ja sabata . Kui lisasid tahad, siis pead veel topelt juurde maksma.

Kliendid kes on nõus PC mängude eest raha maksma ei kao kuhugi. Turg on piisavalt suur isegi kui piraaditakse.
Vabalt võiks veel mõni suurem **** tegija ära kaduda. Sellega jääks väiksematele tegijatele , kes julgevad ja tahavad uute ideedega turule tulla, rohkem raha. Interneti ajastu annab võimaluse igalühel oma toodangut ka otse müüa. Kui vaid tahtmist on. Võimalik , et üldine graafika osa kannataks veits ,aga uute mängude sisu peaks paremaks minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 28.12.2011 18:28:23 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 29.12.2011 21:48:32 vasta tsitaadiga

UBI teeb või publitseerib üldiselt päris korralike asju, nende kadumisest oleks tõsiselt kahju. Samas mõistetav, kes ikka viitsib väikeste varaste armeed lõputult toita.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2011 23:15:04 vasta tsitaadiga

ot:
The Man kirjutas:
UBI teeb või publitseerib üldiselt päris korralike asju, nende kadumisest oleks tõsiselt kahju. Samas mõistetav, kes ikka viitsib väikeste varaste armeed lõputult toita.
kõik me üheskoos toidame varaste ja pättide armeed päevast päeva, kuust kuusse. :roll: ja siis need samad vargad veel räägivad, et kui kole ja paha elu ikka pättidel ja varastel on.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 30.12.2011 13:22:49 vasta tsitaadiga

steam paha küll ei ole. tänu steamile ma ainult originaalmänge PC'le ostangi. Juba viimased 2 aastat.
suht mõttetu on see console vs pc war tegelt. Tehku parem/kallim konsool, mis oleks sama hea kui PC, ei peaks kahte erinevat mängu tegema.
Kood võiks ka kattuda, oleks dev cost väiksem, müüginumber suurem ja lõpp-tarbija ise vaatab, kas tal on mugavam seda diivanil teleka ees mängida või arvutiga laua taga. Mäng võiks sama olla täpselt.
Minu poolest võiks olla Steam ainuke viis mängude hankimiseks ja online play võiks koguaeg olla nõutud. Ala starcraft 2. Selline süsteem, ideaalne. Kui kõikidele arvutimängudele tuleks xboxlive stiilis(ma ei mõtle siin seda ebaõnnestunud gfwl käkki) või blizzard stiilis achievementsüsteem, siis oleks nagunii pirajaid vähem, mängureid, kes gamerscore'i suuruse e-peeniseks tembeldavad, on päris palju.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 14:04:26 vasta tsitaadiga

SC2 ei nõua ju onlinet...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.12.2011 19:05:56 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
SC2 ei nõua ju onlinet...
Offline saad mängida campaini, aga ma ei mäleta kas ei saanud achivemente või ei saanud saveda, või mõlemat, samuti ei saa botide vastu mängida ilma internetita.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 20:19:25 vasta tsitaadiga

Salvestada IIRC sai, küll aga ei tule tõepoolest achivemente.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 15:22:59 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news/why-guru3d-probably-never-will-review-ubisoft-titles-anymore/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Ubisoft loobub PC platvormist?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.