Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson Xperia ray märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 04:11:34 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Veider käitumine telefoni poolt. icon_confused.gif

Nii kui telefoni kätte võtan ja luku maha lükkan hakkab kohe wifit otsima.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 23:55:57 vasta tsitaadiga

Sai ikkagi valitud RAY ja rahul. Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka.
Selle wifi kohta niipalju, et minul jääb wifi ilusti tööle. Uuendused on telefonil peal?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 23:59:08 vasta tsitaadiga

xpr kirjutas:
Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka


See ikka siis õige jutt et aku midagi vastu ei pea.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 01:03:45 vasta tsitaadiga

Kui iga päev 1h näppida kokku, siis kestab 3 päeva vabalt. Kui istuda 5h 3G´ga netis, saabki tühjaks. Tavaliselt kestab mul 2 ööpäeva ja meilid saab loetud, netiisu rahuldatud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 15:14:29 vasta tsitaadiga

Jaanuaris on SE tulemas üks hirmus loom http://blog.photopoint.ee/paljastatud-sony-ericsson-xperia-arc-hd-nutitelefon-2-tuuma-ja-12-megapiksliga/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 15:22:23 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
xpr kirjutas:
Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka

See ikka siis õige jutt et aku midagi vastu ei pea.


Päeva all mõtlesin ~24h (mõned tunnid peale isegi). Õhtul (mingi viie aeg) võtsin laadimast ja järgmise päeva õhtul 9-st panin laadima (järel oli akust mingi 12% - LED märgutuli hakkas ka punaselt vilkuma).
Kasutasin kõvasti wifit ja tegin kaameraga katsetusi.. Eelmise android telefoniga LG GT540 võrreldes on ikka öö ja päev.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 15:39:55 vasta tsitaadiga

xpr kirjutas:
enigma kirjutas:
xpr kirjutas:
Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka

See ikka siis õige jutt et aku midagi vastu ei pea.

Eelmise android telefoniga LG GT540 võrreldes on ikka öö ja päev.


Kas siis LG aku oli veel kehvem?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 12:00:46 vasta tsitaadiga

Öö ja päeva all mõtlesin tegelt üldist kokkuvõtet.
Lg aku oli uuena suht sama. Nüüd aasta aega vana ja vähese kasutamise juures laadisin enamvähem iga öö või kui öösel ei lae siis järgmise päeva õhtuni vastu ei pidanud. Mõlemal telefonil on 1500 mAh aku.
Üldiselt ei oska veel RAY aku teemat täpsemalt kommenteerida. Ühe laadimise olen alles teinud ka. Üldiselt olen märganud nii uute läpakate, telefonide juures, et alles peale 3-4 laadimist on aku paremini hakanud vastu pidama.

EDIT:
Teise laadimisega sai siis niipalju telefoni kasutada.
Ekraan on kõige suurem aku kulutaja:
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 00:26:54 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
xpr kirjutas:
Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka


See ikka siis õige jutt et aku midagi vastu ei pea.


Aku peab tegelikult neil SE xperiatel väga hästi, kui kasutad seda lihtsalt kõnedeks ja data/wifi väljas, vajadusel lülitad sisse. Ise testisin SE neo'd ja sain 4 päeva vabalt kätte. Võrgurežiim ka GSM. Kuid loomulikult saab selle ka päevaga tühjaks imeda kui nt tunde netis olla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 15.12.2011 03:33:06 ... vasta tsitaadiga

Tere,

eile sai ostetud telefon amazon.de lehelt 235.- eest ja kuramus juba täna 15.00 oli UPS uksetaga:)

lahti pkkimine ja kävitamine jõulude aegu.. siis kirjutan ka mõtteid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladex
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001




sõnum 15.12.2011 12:30:26 vasta tsitaadiga

Hakkavad mured juba pihta, telefon 2 kuud vana kuid aku laetavust näitab valesti. Näitab et 50% täis ja siis järgmine hetk viskab pildi kotti ja aku täiesti tühi. Ehk Android 4.0 suudab miskit parandada aga kui mitte siis garantiisse kopp.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 14:18:07 vasta tsitaadiga

Mina olen täheldanud, et mul viskas viimati 10% pealt pildi kotti.

Kas teil sellist muret on olnud, et home screeni ikoonid uimavad mingi 3-5 sekki ette? Ühekaupa.. Tundub, nagu mälu saaks otsa või miskit...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 15.12.2011 14:31:38 vasta tsitaadiga

viimati kui sai pikalt järjest filmitud 2x25 min. (ei tahtnud faili suureks ajada), siis lõpetades oli aku punane ja 1% järgi...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 14:59:10 vasta tsitaadiga

Minul 5% peal veel välja ei lülitanud (panin laadima siis). Uimasusega ei ole ühgtegi probleemi esinenud. Kasutan ka task killerit.
Proovisin ka öösel filmimist. Vali 720p.
http://www.youtube.com/watch?context=G18741AUAAAAAAAAAA&feature=g-upl&hl=et&v=-zNQxPGNJoQ
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 15.12.2011 23:16:50 vasta tsitaadiga

Camera ZOOM praegu 10 senti! thumbs_up.gif Hea võimalus lisaks Ray kaamerale..
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2011 00:29:20 vasta tsitaadiga

Mul üsna vastpidine kogemus - aku 1% peal peab vastu tunde...
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2011 02:32:06 vasta tsitaadiga

Boot kirjutas:
Mina olen täheldanud, et mul viskas viimati 10% pealt pildi kotti.

Kas teil sellist muret on olnud, et home screeni ikoonid uimavad mingi 3-5 sekki ette? Ühekaupa.. Tundub, nagu mälu saaks otsa või miskit...

Mul ka uimavad mõned folderite ikoonid(on viidud kõige alla) mõned sekundid koduekraanile minnes, kui kasutatada brauserit kauem v mõnda muud mälu õgivat protsessi.
Selliseid ajutisi tardumisi-laadimisi vahel on, kuni 1 seki pikkuseid. Tundub, et rami võiks rohkem olla telefonil ja et orig rakendused istuvad kuskil mälus liiga palju ees.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2011 19:57:17 vasta tsitaadiga

Ice Cream Sandwich alpha ROM available for unlocked Xperia™ phones

link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 29.12.2011 12:11:05 Re: ... vasta tsitaadiga

RyDos kirjutas:
Tere,

eile sai ostetud telefon amazon.de lehelt 235.- eest ja kuramus juba täna 15.00 oli UPS uksetaga:)

lahti pkkimine ja kävitamine jõulude aegu.. siis kirjutan ka mõtteid.


Kas transa hind tuli eraldi juurde?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ogre111
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2009




sõnum 02.01.2012 17:38:27 Re: ... vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
Kas transa hind tuli eraldi juurde?


Kui ma õigesti mäletan, siis transpordi eest tuleb juurde umbes 8€.

Hetkel amazonis musta telefoni hind küll 265€, aga see kõigub seal päevade lõikes, üldiselt hind 230-240€ vahel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 21:25:05 vasta tsitaadiga

lõpuks sai ka MH1 klapid karbist välja võetud ja päris mahedalt mängivad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 12.01.2012 21:41:48 vasta tsitaadiga

Aku kestvus on ikka nadi! Mida kannataks ette võtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 22:28:16 vasta tsitaadiga

nii kehva tulemust ei olnud mul isegi peale esimest laadimist. 2-3 päeva peab ikka vastu. ma ei hakanud pilti tegema aga mul on ekraan praegu 40% ja teised asjad samad +-1% + mp3 mängija 16% ja 58% on akut alles 22h on akult töötanud.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 23:39:33 vasta tsitaadiga

qrime kirjutas:
Aku kestvus on ikka nadi! Mida kannataks ette võtta?

Mis ta ekraani tööajaks näitas?
Ma imestan, et selle % suurim on, aga samas kukkumine niivõrd ühtlane. Sul oleks nagu miinimumheledusega ekraan koguaeg töötanud.
Mul praegu 22h üleval olnud, ekraani 65% ja ligi 3h sees olnud(max heledus). Teised jäävad alla 10%. Akut on veel 1/3 alles.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 13.01.2012 00:54:47 vasta tsitaadiga

madoc kirjutas:
qrime kirjutas:
Aku kestvus on ikka nadi! Mida kannataks ette võtta?

Mis ta ekraani tööajaks näitas?
Ma imestan, et selle % suurim on, aga samas kukkumine niivõrd ühtlane. Sul oleks nagu miinimumheledusega ekraan koguaeg töötanud.
Mul praegu 22h üleval olnud, ekraani 65% ja liugi 3h sees olnud(max heledus). Teised jäävad alla 10%. Akut on veel 1/3 alles.

Ekraani heledus on telefonil koguaeg 20% peal, tööaega ei oska öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 01:29:39 vasta tsitaadiga

qrime kirjutas:

Ekraani heledus on telefonil koguaeg 20% peal, tööaega ei oska öelda.

kliki seal peal, siis näeb ju ekraani tööaega.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 12:52:04 vasta tsitaadiga

Kuidagi väga nadi on 15 tundi ja 3% alles. Minul peab nüüd ka 2-3 päeva ilusti ära. Päevas paar korda lülitan wifi või andmeside sisse, loen maile jne. Kõnesi ka suht palju tööl. Ekraani seadeid muutsin vähe ja sellega langes kõvasti ka ekraani aku kasutamise protsent.
Praegu 10h 31m telefon järel olnud ja aku 85%. Hommikul pildistasin ja wifi ka järel olnud tunni.
Mul kunagi LG sai ka poole päevaga koguaeg tühjaks. Lülitasin korra välja ja hakkas normaalselt tööle - mingi rakendus koormas akut tagataustal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 13:37:00 vasta tsitaadiga

xpr kirjutas:
mingi rakendus koormas akut tagataustal.

Võibolla mõni leiab abi sellest:

https://market.android.com/details?id=com.zomut.watchdoglite&hl=en

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 13:44:49 vasta tsitaadiga

Nutitelefonidel on aku kestvus valus probleem.See et aku peab pool päeva pole mingi üllatus vaid suht tavaline.Asi on suht toores veel.Paljud käivad ringi laadijad kaasas. icon_biggrin.gif
Eks aasta paari pärast tulevad ka välja mudelid mille akud peavad ka nädala ja rohkem vastu.Mäletan et esimeste imetillukeste moblade(Ericsson T28) akud pidasid ka vastu mitte rohkem kui 1 päeva.Ja lõpuks saavutati aku kestvuseks nädal.(SE W810i)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 13.01.2012 13:46:23 vasta tsitaadiga

Oma kogemusest sama - paar nädalat pärast ostu lülitasin tel välja ja akukestus tõusis ca 1.5x. Varem oli ka telefon pidevalt veidi soe, ilmselt mingi protsess taustas vaikselt ketras..
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 14:14:12 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Nutitelefonidel on aku kestvus valus probleem.See et aku peab pool päeva pole mingi üllatus vaid suht tavaline.Asi on suht toores veel.Paljud käivad ringi laadijad kaasas. icon_biggrin.gif
Eks aasta paari pärast tulevad ka välja mudelid mille akud peavad ka nädala ja rohkem vastu.Mäletan et esimeste imetillukeste moblade(Ericsson T28) akud pidasid ka vastu mitte rohkem kui 1 päeva.Ja lõpuks saavutati aku kestvuseks nädal.(SE W810i)

Sul endal nutitelefon on üldse?
Aku kestab pool päeva ainult siis, kui telefon ekraan töötab koguaeg ja samal ajal surfad ringi ja andmeside töötab.
Ma olen väsinud nendest kommentaaridest, kus tuuakse välja, et a la minu 5a vana telefon kestis ilma netita nädal aega ja "nutifonid" kestavad 1 päeva. Neil on ju sedavõrd erinev kasutus. Ray kestab ka 4-7 päeva, kui ainult helistad sellega.
Antud kasutaja probleem, kus lihtsalt aku tühjenes 15-18 tunniga on mingi selge ebanormaalne hälve.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 14:15:56 vasta tsitaadiga

Keskmine läpaka aku on 4-5 tunniga tühi, telefoniga teed enamvähem sama asja ära mis läpakaga. Seega aku kestvuse üle virisemiseks pole väga põhjust. Iga inimene kasutab oma seadet erinevatel eesmärkidel. Ise olen "telefonina" kasutamisel saanud androidiga nutitelefoni akukestvuseks maksimaalselt 9 ööpäeva.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladex
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001




sõnum 13.01.2012 15:36:13 vasta tsitaadiga

qrime kirjutas:
Aku kestvus on ikka nadi! Mida kannataks ette võtta?


Root tehtud? Soovtan Doomlordi patchi ning mitte vajalik SE jama maha. Endal paranes 1,5päevast -> 3 päevale.
vaata veel: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1426912
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.01.2012 11:29:16 vasta tsitaadiga

bladex kirjutas:
qrime kirjutas:
Aku kestvus on ikka nadi! Mida kannataks ette võtta?


Root tehtud? Soovitan Doomlordi patchi ning mitte vajalik SE jama maha. Endal paranes 1,5päevast -> 3 päevale.
vaata veel: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1426912

Sinu poolt viidatud lingil olevast õpetusest on tehtud punktid 1, 2, 6, 7, tükk aega tagasi, punkt 3 sai eile õhtul tehtud.
Tegin aku kalibreerimise ära ja lisaks punkt 5 veel. Nüüd aku 100% laetud ja vaatame kaua kestab!

Tulemus praeguseks hetkeks selline, ekraani tööaeg 1,5 h ja kõnesid 30 min vaevalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.01.2012 11:57:51 vasta tsitaadiga

qrime, kasulik oleks kaasa panna ka pilt sellest, kui klikid seal graafiku peal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.01.2012 12:28:36 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
qrime, kasulik oleks kaasa panna ka pilt sellest, kui klikid seal graafiku peal.


Jõudsin vahepeal laadija juba järgi panna!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.01.2012 12:59:54 vasta tsitaadiga

Selle järgi näeb vägagi ilus välja, hea levi ja telefon ei ela omaette elu kui ekraan väljas.
Endal seevastu selline:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.01.2012 13:03:04 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Selle järgi näeb vägagi ilus välja, hea levi ja telefon ei ela omaette elu kui ekraan väljas.

Kuidagi kiiresti saab tühjaks võrreldes mõne teise HV kasutaja telefoniga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.01.2012 13:05:44 vasta tsitaadiga

qrime, mis soft sul seal peal jookseb?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.01.2012 13:11:10 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
qrime, mis soft sul seal peal jookseb?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 16:19:01 vasta tsitaadiga

endal llambistt tuli selline jama et telefoni aku ei pea üldse enam vastu isegi kui seisab ja ei näpi ja kui telefon välja lülitada aku 95% ja hommikul sisse uuesti siis on akut järel mingi 40% aku tagant ära võtan siis tühjaks ei saa. E tehase seadmete taastamine ei aitand. Ideid?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 19:57:49 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
endal llambistt tuli selline jama et telefoni aku ei pea üldse enam vastu isegi kui seisab ja ei näpi ja kui telefon välja lülitada aku 95% ja hommikul sisse uuesti siis on akut järel mingi 40% aku tagant ära võtan siis tühjaks ei saa. E tehase seadmete taastamine ei aitand. Ideid?

Vaata aku statsi, seal on näha mis sellist draini põhjustab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 09:07:27 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aku kulu vaadata kui välja lülitatud. Lihtsalt hommikul lülitan sisse ja akut kulnud päris kõvasti .eile lülitas ii n ööseks välja akut oli 45% ja nüüd sisse oli aku nii tühi et kell isegi oli paigast.seega telefon kasutab kõvasti akut kui on välja lülitatud
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 27.01.2012 09:23:23 vasta tsitaadiga

garantiiremont. kui mobla välja lülitada ja ta sellegi poolest öö jooksul 40% ära imeb, on viga ikka füüsiline..
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 11:58:12 vasta tsitaadiga

Üldiselt pole mõtet asja välja lülitada, aitab kui katkestad lihtsalt vihvi ja andmeside ja igasuguse sünkroonimise jms. Paar-3 protsenti kulumine oleks normaalne sel juhul, 40% kulumine tähendab, et tõenäoliselt hoiab miski telefoni "ärkvel". Marketist Watchdog (Lite) sel juhul abiks, saab vaadata, mis taustal ressurssi kasutab. Samas, kui päris kinni pannes niipalju akut võtab, siis garantii abiks vast jah.

Alternatiiv on ööseks lihtsalt saba taha panna, igal hommikul aku täis ja pole probleemi.

Peab ikka küll üle päeva vastu, endal enamjaolt üle päeva laadimine (telefoniks neo v, ei kasuta ainult helistamiseks). Vaevalt, et see ray niipalju kehvem on.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpr
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 15:02:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Võrdluseks minu oma hetkeseis. Üldiselt peab 3 päeva ära, suurema kasutamisega 2.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2012 18:36:41 vasta tsitaadiga

Peab ilmselt garantiide viima ,sest ennem pidas ka mul aku 2 päeva kõvast kasumist. Telefon 2 kuud vana ainult
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 14:41:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 04.02.2012 13:12:29 vasta tsitaadiga

Keegi võiks aidata Ray või Arc SemcCameraUI.apk, uninstallisin enda oma ja ei teinud bacupiga ka. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2012 14:08:19 vasta tsitaadiga

qrime kirjutas:
Keegi võiks aidata Ray või Arc SemcCameraUI.apk, uninstallisin enda oma ja ei teinud bacupiga ka. icon_confused.gif


http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=21664206&postcount=16
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson Xperia ray mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.