|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
11.12.2011 04:11:34
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
Veider käitumine telefoni poolt.  |
Nii kui telefoni kätte võtan ja luku maha lükkan hakkab kohe wifit otsima.
Spoiler 
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2006
|
11.12.2011 23:55:57
|
|
|
Sai ikkagi valitud RAY ja rahul. Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka.
Selle wifi kohta niipalju, et minul jääb wifi ilusti tööle. Uuendused on telefonil peal?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
11.12.2011 23:59:08
|
|
|
| xpr kirjutas: |
| Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka |
See ikka siis õige jutt et aku midagi vastu ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
12.12.2011 01:03:45
|
|
|
| Kui iga päev 1h näppida kokku, siis kestab 3 päeva vabalt. Kui istuda 5h 3G´ga netis, saabki tühjaks. Tavaliselt kestab mul 2 ööpäeva ja meilid saab loetud, netiisu rahuldatud.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2006
|
12.12.2011 15:22:23
|
|
|
| enigma kirjutas: |
| xpr kirjutas: |
| Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka |
See ikka siis õige jutt et aku midagi vastu ei pea. |
Päeva all mõtlesin ~24h (mõned tunnid peale isegi). Õhtul (mingi viie aeg) võtsin laadimast ja järgmise päeva õhtul 9-st panin laadima (järel oli akust mingi 12% - LED märgutuli hakkas ka punaselt vilkuma).
Kasutasin kõvasti wifit ja tegin kaameraga katsetusi.. Eelmise android telefoniga LG GT540 võrreldes on ikka öö ja päev.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
12.12.2011 15:39:55
|
|
|
| xpr kirjutas: |
| enigma kirjutas: |
| xpr kirjutas: |
| Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka |
See ikka siis õige jutt et aku midagi vastu ei pea. |
Eelmise android telefoniga LG GT540 võrreldes on ikka öö ja päev. |
Kas siis LG aku oli veel kehvem?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2006
|
14.12.2011 12:00:46
|
|
|
Öö ja päeva all mõtlesin tegelt üldist kokkuvõtet.
Lg aku oli uuena suht sama. Nüüd aasta aega vana ja vähese kasutamise juures laadisin enamvähem iga öö või kui öösel ei lae siis järgmise päeva õhtuni vastu ei pidanud. Mõlemal telefonil on 1500 mAh aku.
Üldiselt ei oska veel RAY aku teemat täpsemalt kommenteerida. Ühe laadimise olen alles teinud ka. Üldiselt olen märganud nii uute läpakate, telefonide juures, et alles peale 3-4 laadimist on aku paremini hakanud vastu pidama.
EDIT:
Teise laadimisega sai siis niipalju telefoni kasutada.
Ekraan on kõige suurem aku kulutaja:
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
15.12.2011 00:26:54
|
|
|
| enigma kirjutas: |
| xpr kirjutas: |
| Aku muidugi sai ühe päevaga tühjaks aga eks sai palju näpitud ka |
See ikka siis õige jutt et aku midagi vastu ei pea. |
Aku peab tegelikult neil SE xperiatel väga hästi, kui kasutad seda lihtsalt kõnedeks ja data/wifi väljas, vajadusel lülitad sisse. Ise testisin SE neo'd ja sain 4 päeva vabalt kätte. Võrgurežiim ka GSM. Kuid loomulikult saab selle ka päevaga tühjaks imeda kui nt tunde netis olla.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
15.12.2011 03:33:06
... |
|
|
Tere,
eile sai ostetud telefon amazon.de lehelt 235.- eest ja kuramus juba täna 15.00 oli UPS uksetaga:)
lahti pkkimine ja kävitamine jõulude aegu.. siis kirjutan ka mõtteid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladex
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2001
|
15.12.2011 12:30:26
|
|
|
Hakkavad mured juba pihta, telefon 2 kuud vana kuid aku laetavust näitab valesti. Näitab et 50% täis ja siis järgmine hetk viskab pildi kotti ja aku täiesti tühi. Ehk Android 4.0 suudab miskit parandada aga kui mitte siis garantiisse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
15.12.2011 14:18:07
|
|
|
Mina olen täheldanud, et mul viskas viimati 10% pealt pildi kotti.
Kas teil sellist muret on olnud, et home screeni ikoonid uimavad mingi 3-5 sekki ette? Ühekaupa.. Tundub, nagu mälu saaks otsa või miskit...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
15.12.2011 14:31:38
|
|
|
| viimati kui sai pikalt järjest filmitud 2x25 min. (ei tahtnud faili suureks ajada), siis lõpetades oli aku punane ja 1% järgi...
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
15.12.2011 23:16:50
|
|
|
Camera ZOOM praegu 10 senti! Hea võimalus lisaks Ray kaamerale..
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
16.12.2011 00:29:20
|
|
|
| Mul üsna vastpidine kogemus - aku 1% peal peab vastu tunde...
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
16.12.2011 02:32:06
|
|
|
| Boot kirjutas: |
Mina olen täheldanud, et mul viskas viimati 10% pealt pildi kotti.
Kas teil sellist muret on olnud, et home screeni ikoonid uimavad mingi 3-5 sekki ette? Ühekaupa.. Tundub, nagu mälu saaks otsa või miskit... |
Mul ka uimavad mõned folderite ikoonid(on viidud kõige alla) mõned sekundid koduekraanile minnes, kui kasutatada brauserit kauem v mõnda muud mälu õgivat protsessi.
Selliseid ajutisi tardumisi-laadimisi vahel on, kuni 1 seki pikkuseid. Tundub, et rami võiks rohkem olla telefonil ja et orig rakendused istuvad kuskil mälus liiga palju ees.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2006
|
17.12.2011 19:57:17
|
|
|
Ice Cream Sandwich alpha ROM available for unlocked Xperia™ phones
link
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
29.12.2011 12:11:05
Re: ... |
|
|
| RyDos kirjutas: |
Tere,
eile sai ostetud telefon amazon.de lehelt 235.- eest ja kuramus juba täna 15.00 oli UPS uksetaga:)
lahti pkkimine ja kävitamine jõulude aegu.. siis kirjutan ka mõtteid. |
Kas transa hind tuli eraldi juurde?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ogre111
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2009
|
02.01.2012 17:38:27
Re: ... |
|
|
| sonex kirjutas: |
| Kas transa hind tuli eraldi juurde? |
Kui ma õigesti mäletan, siis transpordi eest tuleb juurde umbes 8€.
Hetkel amazonis musta telefoni hind küll 265€, aga see kõigub seal päevade lõikes, üldiselt hind 230-240€ vahel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
12.01.2012 21:25:05
|
|
|
lõpuks sai ka MH1 klapid karbist välja võetud ja päris mahedalt mängivad
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
12.01.2012 21:41:48
|
|
|
Aku kestvus on ikka nadi! Mida kannataks ette võtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
12.01.2012 22:28:16
|
|
|
| nii kehva tulemust ei olnud mul isegi peale esimest laadimist. 2-3 päeva peab ikka vastu. ma ei hakanud pilti tegema aga mul on ekraan praegu 40% ja teised asjad samad +-1% + mp3 mängija 16% ja 58% on akut alles 22h on akult töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
12.01.2012 23:39:33
|
|
|
| qrime kirjutas: |
Aku kestvus on ikka nadi! Mida kannataks ette võtta?
 |
Mis ta ekraani tööajaks näitas?
Ma imestan, et selle % suurim on, aga samas kukkumine niivõrd ühtlane. Sul oleks nagu miinimumheledusega ekraan koguaeg töötanud.
Mul praegu 22h üleval olnud, ekraani 65% ja ligi 3h sees olnud(max heledus). Teised jäävad alla 10%. Akut on veel 1/3 alles.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
13.01.2012 00:54:47
|
|
|
| madoc kirjutas: |
| qrime kirjutas: |
Aku kestvus on ikka nadi! Mida kannataks ette võtta?
 |
Mis ta ekraani tööajaks näitas?
Ma imestan, et selle % suurim on, aga samas kukkumine niivõrd ühtlane. Sul oleks nagu miinimumheledusega ekraan koguaeg töötanud.
Mul praegu 22h üleval olnud, ekraani 65% ja liugi 3h sees olnud(max heledus). Teised jäävad alla 10%. Akut on veel 1/3 alles. |
Ekraani heledus on telefonil koguaeg 20% peal, tööaega ei oska öelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
13.01.2012 01:29:39
|
|
|
| qrime kirjutas: |
Ekraani heledus on telefonil koguaeg 20% peal, tööaega ei oska öelda. |
kliki seal peal, siis näeb ju ekraani tööaega.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2006
|
13.01.2012 12:52:04
|
|
|
Kuidagi väga nadi on 15 tundi ja 3% alles. Minul peab nüüd ka 2-3 päeva ilusti ära. Päevas paar korda lülitan wifi või andmeside sisse, loen maile jne. Kõnesi ka suht palju tööl. Ekraani seadeid muutsin vähe ja sellega langes kõvasti ka ekraani aku kasutamise protsent.
Praegu 10h 31m telefon järel olnud ja aku 85%. Hommikul pildistasin ja wifi ka järel olnud tunni.
Mul kunagi LG sai ka poole päevaga koguaeg tühjaks. Lülitasin korra välja ja hakkas normaalselt tööle - mingi rakendus koormas akut tagataustal.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
13.01.2012 13:44:49
|
|
|
Nutitelefonidel on aku kestvus valus probleem.See et aku peab pool päeva pole mingi üllatus vaid suht tavaline.Asi on suht toores veel.Paljud käivad ringi laadijad kaasas.
Eks aasta paari pärast tulevad ka välja mudelid mille akud peavad ka nädala ja rohkem vastu.Mäletan et esimeste imetillukeste moblade(Ericsson T28) akud pidasid ka vastu mitte rohkem kui 1 päeva.Ja lõpuks saavutati aku kestvuseks nädal.(SE W810i)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
13.01.2012 13:46:23
|
|
|
| Oma kogemusest sama - paar nädalat pärast ostu lülitasin tel välja ja akukestus tõusis ca 1.5x. Varem oli ka telefon pidevalt veidi soe, ilmselt mingi protsess taustas vaikselt ketras..
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
13.01.2012 14:14:12
|
|
|
| enigma kirjutas: |
Nutitelefonidel on aku kestvus valus probleem.See et aku peab pool päeva pole mingi üllatus vaid suht tavaline.Asi on suht toores veel.Paljud käivad ringi laadijad kaasas.
Eks aasta paari pärast tulevad ka välja mudelid mille akud peavad ka nädala ja rohkem vastu.Mäletan et esimeste imetillukeste moblade(Ericsson T28) akud pidasid ka vastu mitte rohkem kui 1 päeva.Ja lõpuks saavutati aku kestvuseks nädal.(SE W810i) |
Sul endal nutitelefon on üldse?
Aku kestab pool päeva ainult siis, kui telefon ekraan töötab koguaeg ja samal ajal surfad ringi ja andmeside töötab.
Ma olen väsinud nendest kommentaaridest, kus tuuakse välja, et a la minu 5a vana telefon kestis ilma netita nädal aega ja "nutifonid" kestavad 1 päeva. Neil on ju sedavõrd erinev kasutus. Ray kestab ka 4-7 päeva, kui ainult helistad sellega.
Antud kasutaja probleem, kus lihtsalt aku tühjenes 15-18 tunniga on mingi selge ebanormaalne hälve.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.01.2012 14:15:56
|
|
|
Keskmine läpaka aku on 4-5 tunniga tühi, telefoniga teed enamvähem sama asja ära mis läpakaga. Seega aku kestvuse üle virisemiseks pole väga põhjust. Iga inimene kasutab oma seadet erinevatel eesmärkidel. Ise olen "telefonina" kasutamisel saanud androidiga nutitelefoni akukestvuseks maksimaalselt 9 ööpäeva.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladex
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
15.01.2012 11:29:16
|
|
|
Sinu poolt viidatud lingil olevast õpetusest on tehtud punktid 1, 2, 6, 7, tükk aega tagasi, punkt 3 sai eile õhtul tehtud.
Tegin aku kalibreerimise ära ja lisaks punkt 5 veel. Nüüd aku 100% laetud ja vaatame kaua kestab!
Tulemus praeguseks hetkeks selline, ekraani tööaeg 1,5 h ja kõnesid 30 min vaevalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
15.01.2012 11:57:51
|
|
|
| qrime, kasulik oleks kaasa panna ka pilt sellest, kui klikid seal graafiku peal.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
15.01.2012 12:28:36
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| qrime, kasulik oleks kaasa panna ka pilt sellest, kui klikid seal graafiku peal. |
Jõudsin vahepeal laadija juba järgi panna!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
15.01.2012 12:59:54
|
|
|
Selle järgi näeb vägagi ilus välja, hea levi ja telefon ei ela omaette elu kui ekraan väljas.
Endal seevastu selline:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
15.01.2012 13:03:04
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Selle järgi näeb vägagi ilus välja, hea levi ja telefon ei ela omaette elu kui ekraan väljas. |
Kuidagi kiiresti saab tühjaks võrreldes mõne teise HV kasutaja telefoniga!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
15.01.2012 13:05:44
|
|
|
| qrime, mis soft sul seal peal jookseb?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
15.01.2012 13:11:10
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| qrime, mis soft sul seal peal jookseb? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
26.01.2012 16:19:01
|
|
|
| endal llambistt tuli selline jama et telefoni aku ei pea üldse enam vastu isegi kui seisab ja ei näpi ja kui telefon välja lülitada aku 95% ja hommikul sisse uuesti siis on akut järel mingi 40% aku tagant ära võtan siis tühjaks ei saa. E tehase seadmete taastamine ei aitand. Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
26.01.2012 19:57:49
|
|
|
| siven kirjutas: |
| endal llambistt tuli selline jama et telefoni aku ei pea üldse enam vastu isegi kui seisab ja ei näpi ja kui telefon välja lülitada aku 95% ja hommikul sisse uuesti siis on akut järel mingi 40% aku tagant ära võtan siis tühjaks ei saa. E tehase seadmete taastamine ei aitand. Ideid? |
Vaata aku statsi, seal on näha mis sellist draini põhjustab.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
27.01.2012 09:07:27
|
|
|
| Ma ei saa aku kulu vaadata kui välja lülitatud. Lihtsalt hommikul lülitan sisse ja akut kulnud päris kõvasti .eile lülitas ii n ööseks välja akut oli 45% ja nüüd sisse oli aku nii tühi et kell isegi oli paigast.seega telefon kasutab kõvasti akut kui on välja lülitatud
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
27.01.2012 09:23:23
|
|
|
| garantiiremont. kui mobla välja lülitada ja ta sellegi poolest öö jooksul 40% ära imeb, on viga ikka füüsiline..
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
27.01.2012 11:58:12
|
|
|
Üldiselt pole mõtet asja välja lülitada, aitab kui katkestad lihtsalt vihvi ja andmeside ja igasuguse sünkroonimise jms. Paar-3 protsenti kulumine oleks normaalne sel juhul, 40% kulumine tähendab, et tõenäoliselt hoiab miski telefoni "ärkvel". Marketist Watchdog (Lite) sel juhul abiks, saab vaadata, mis taustal ressurssi kasutab. Samas, kui päris kinni pannes niipalju akut võtab, siis garantii abiks vast jah.
Alternatiiv on ööseks lihtsalt saba taha panna, igal hommikul aku täis ja pole probleemi.
Peab ikka küll üle päeva vastu, endal enamjaolt üle päeva laadimine (telefoniks neo v, ei kasuta ainult helistamiseks). Vaevalt, et see ray niipalju kehvem on.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpr
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2006
|
27.01.2012 15:02:51
|
|
|
Spoiler 
Võrdluseks minu oma hetkeseis. Üldiselt peab 3 päeva ära, suurema kasutamisega 2.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
27.01.2012 18:36:41
|
|
|
| Peab ilmselt garantiide viima ,sest ennem pidas ka mul aku 2 päeva kõvast kasumist. Telefon 2 kuud vana ainult
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
29.01.2012 14:41:51
|
|
|
Spoiler 
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
04.02.2012 13:12:29
|
|
|
Keegi võiks aidata Ray või Arc SemcCameraUI.apk, uninstallisin enda oma ja ei teinud bacupiga ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|